Přihlásit se

Refreshing prostředky elektrnické komunikace
Refreshing prostředky elektrnické komunikace
Dvouleté doškolování rozhodčích (Refreshing)
28.05.2020 - 28.05.2020
/ Každý u sebe doma - virtuální místnost

42 / 42
Vyhodnocený
Osoba Subjekt Účast
Zdeněk Bambuch (V0360)Stáj MED, z. s. (MV0029) Absolvoval
Marcela Břínková (G2677)JK Dukovany (MV0078) Absolvoval
Mariana Broucher (B0168)Horse-Support, z.s. (MB0379) Absolvoval
Jiří Bůžek (J0PC6)Horse-Support, z.s. (MB0379) Absolvoval
Pavlína Bůžková (B0630)Horse-Support, z.s. (MB0379) Absolvoval
Lucie Chaloupková (B1359)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366) Absolvoval
Ivana Dočkalová (G1826)JO Helios Mostkovice (ML0032) Absolvoval
Andrea Dohnalová (G1670)Jezdecký klub Žižkovec o.s. (MF0377) Absolvoval
Milan Fiala (B0627)JS Fiala, z.s. (MB0012) Absolvoval
Věra Hánová (G0330)JK Moric Dubí (ME0060) Absolvoval
Jan Havlík (B3164)Statek Kováry, z.s. (MB0172) Absolvoval
Michaela Havlíková (B2468)Statek Kováry, z.s. (MB0172) Absolvoval
Kateřina Holomková (F3054)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150) Absolvoval
Vítězslav Hrůzek (H0290)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041) Absolvoval
Darja Hrůzková (H0046)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041) Absolvoval
Věra Jáchimová (D0266)TJ Jezdecká společnost Plzeň - Bory, z.s. (MD0016) Absolvoval
Alena Jiroušová (B0875)JK Ruda (MB0004) Absolvoval
Vlasta Kadlecová (A0001)TJJ Přední Kopanina (MA0003) Absolvoval
Lucie Korejsová (B3291)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376) Absolvoval
Miroslav Koza (D0095)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043) Neabsolvoval
Veronika Kozáková (H2067)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041) Absolvoval
Pavel Král (A0002)TJJ Přední Kopanina (MA0003) Absolvoval
Barbora Králová (A0558)Stáj Leonard Praha,z.s. (MA0106) Absolvoval
Květa Krupková (F1806)JS pod Kunětickou horou (MF0192) Absolvoval
Marcela Lochovská (D0889)Jezdecký klub Artex Nejdek z.s. (MK0057) Absolvoval
Kateřina Máchová (B1972)Jezdecký spolekTARA Kozly, z.s. (MB0311) Neabsolvoval
Radana Marešová (D0485)JK Karlovy Vary -Stará Role z.s. (MK0005) Absolvoval
Monika Marušková (B0272)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079) Absolvoval
Jan Matuška (C0509)JK SZeŠ Tábor (MC0023) Absolvoval
Zdeňka Motyginová (A0285)JK Všetice (MB0216) Absolvoval
Jana Nosková (A0410)Cheval House, s.r.o. (MB0511) Neabsolvoval
Irena Plánková (A0106)Stáj Montrea (MA0213) Absolvoval
Šárka Pospíšilová (C0051)JS Dražice (MB0055) Absolvoval
Bohumil Rejnek (A0731)Stáj Preláta (MA0014) Absolvoval
Eva Šimáčková (D0011)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003) Absolvoval
Renata Škobisová (B1550)JK Modletice, z.s. (MB0022) Absolvoval
Naděžda Špačková (A0436)JS Pohoda, z.s. (MB0215) Absolvoval
Tereza Šrámková (B1887)JS Nesměň o.s. (MB0229) Absolvoval
Václav Štěrba (B0037)JS Fiala, z.s. (MB0012) Absolvoval
Jindřich Suchel (B0016)JS Velvary, z.s. (MB0159) Absolvoval
Jaroslava Vávrová (E0125)JK BON Equi Club Louny (ME0023) Absolvoval
Stanislava Zemanová (G0191)JK HANÁ, z.s. (ML0012) Absolvoval
Refreshing prostředky elektrnické komunikace
Povinné doškolování
SkokyDrezura
Dvouleté doškolování rozhodčích (Refreshing)
Refreshing prostředky elektrnické komunikace
28. 5. – 28. 5.
None / Každý u sebe doma - virtuální místnost
ČJF

Pro větší detail klikněte!