Přihlásit se

Online školení Boj proti dopingu - pro frekventanty SCM/SCP/SPS nar. 1999-2002 + ostatní členové ČJF
Online školení Boj proti dopingu - pro frekventanty SCM/SCP/SPS nar. 1999-2002 + ostatní členové ČJF
Seminář
04.02.2021 - 04.02.2021
/ ČJF

100 / 100
Vyhodnocený
Osoba Subjekt Účast
Venuše Antoniszynová (E0714)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180) Absolvoval
Eva Balcarová (F1466)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311) Absolvoval
Zdeněk Bambuch (V0360)Stáj MED, z. s. (MV0029) Absolvoval
Aneta Bartková (F4321)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316) Absolvoval
Veronika Baťhová (J0R6N)Jezdci.cz,z.s. (MB0516) Absolvoval
Pavlína Bieliková (E0817)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180) Absolvoval
Sylvie Boušková (E0633)JK Ústí nad Labem (ME0076) Absolvoval
Jana Březinová (D0884)JS Legacy Buršice (MD0244) Absolvoval
Robert Čapek (K0274)JS Štekrův Mlýn (MK0086) Absolvoval
Markéta Ceplová (A0990)JŠ MACEK Český Brod (MB0496) Absolvoval
Sylva Čermáková (J0Q24)JK Smrček z.s. (MF0022) Absolvoval
Michala Daňková (D0550)Ing.Petr Dajbych (MD0128) Absolvoval
Šárka Dědinová (F1190)Jezdecký klub Jeřice, z.s. (MR0015) Absolvoval
Pavlína Dušková (F2414)JK Dolní Přím z.s. (MF0168) Neabsolvoval
Nikola Egrová (D1982)Jezdecký klub Plzeň (MD0058) Absolvoval
Kateřina Ehlová (F4419)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311) Absolvoval
Jan Hablovič (G2786)Tělovýchovná jednota voltiž Tlumačov, z.s. (ML0052) Absolvoval
Aneta Havlíčková (A1922)EquiDressage CZ, s.r.o. (MA0311) Absolvoval
Anna Havlová (V0788)Jezdecký klub Vysoká, z. s. (MV0159) Absolvoval
Anna Held (A2069)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282) Absolvoval
Kristýna Hofmeisterová (D1852)Jezdecký klub Tachov (MD0015) Absolvoval
Darja Hrůzková (H0046)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041) Absolvoval
Irena Hůlková (A0094)TH Equiclub (MA0220) Absolvoval
Anna Humplíková (A2163)Villa Gineta (MA0108) Absolvoval
Petra Jílková (D1472)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190) Absolvoval
Anna Jonsztová (H3822)Voltiž Duha z.s. (MH0338) Absolvoval
Jana Kněžíková (A1327)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510) Absolvoval
Kateřina Kocurová (H3201)Jezdecký klub Silesia Strahovice, z.s. (MH0377) Absolvoval
Nikita Kodadová (D1910)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043) Absolvoval
Lucie Kodytková (J0RB5)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150) Absolvoval
Anežka Kopečková (J0X5G)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061) Neabsolvoval
Ema Kopuletá (G1480)JK Vega Brno, z.s. (MR0055) Absolvoval
Veronika Kozová (J11IZ)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022) Absolvoval
Gabriela Křístková (B2062)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446) Absolvoval
Květa Krupková (F1806)JS pod Kunětickou horou (MF0192) Absolvoval
Sarah Ennie Krušinová (B3313)Jezdci.cz,z.s. (MB0516) Absolvoval
Andrea Kučerová (A0914)Fanklub Shagya (MC0189) Absolvoval
Kristýna Kyselá (H4132)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051) Absolvoval
Tereza Látalová (H4528)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137) Absolvoval
Daniela Ledlová (E0372)JK JAS Český Dub (ME0237) Absolvoval
Tereza Lipavská (F3936)JK For Riders Team z.s. (MF0418) Absolvoval
Laura Lišková (A2274)Villa Gineta (MA0108) Absolvoval
Diana Lochmanová (F4382)JK Železnice z.s. (MF0282) Absolvoval
Michal Maksa (B1234)Stáj Maksa,Nepoměřice (MB0282) Absolvoval
Josef Malinovský (A1251)Jezdci.cz,z.s. (MB0516) Absolvoval
Petra Mašková (D0528)Ing.Petr Dajbych (MD0128) Absolvoval
Lucie Miřejovská (F4104)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407) Absolvoval
Václav Mládek (F4208)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316) Absolvoval
Martina Mokrejšová (H0468)MERIDIAN TEAM z.s. (MH0279) Absolvoval
Zdeňka Motyginová (A0285)JK Všetice (MB0216) Absolvoval
Lukáš Mundil (J0WUU)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150) Absolvoval
Michal Mundil (F1052)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150) Absolvoval
Adéla Myšková (F1901)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311) Absolvoval
Sofie Najmanová (B3119)JK Mariánovice, z.s. (MB0058) Absolvoval
Eva Nohelová (B2507)JK Pohoda Albrechtice, z.s. (MH0278) Absolvoval
Barbora Osobová (H2694)Jezdecký klub Nový Dvůr Kravaře, z.s. (MH0420) Absolvoval
Kristýna Pejřilová (F1820)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395) Absolvoval
Adam Písařík (J0V0E)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488) Absolvoval
Irena Plánková (A0106)Stáj Montrea (MA0213) Absolvoval
Tomáš Plšek (A1780)JK Equuleus Praha (MA0114) Absolvoval
Marek Pokorný (J10ZG)Wrbna Racing a.s. (MA0054) Absolvoval
Robert Pokorný (B2144)Wrbna Racing a.s. (MA0054) Absolvoval
Valentýna Poláchová (H3893)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032) Absolvoval
Hana Procházková (H3788)Jezdecký klub Ladies (MH0307) Absolvoval
Sylvie Prokešová (J0HFP)JK Mansberk (ML0153) Absolvoval
Kateřina Reslerová (A1848)TVT Motion Mnichovice, z.s. (MA0286) Absolvoval
Petra Rösslerová (E0952)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199) Absolvoval
Jitka Schovánková (B2334)4 HORSE TEAM z.s. (MF0385) Absolvoval
Marcela Šedá (G1280)JK Ideas (MG0167) Absolvoval
Barbora Šeligová (H4387)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147) Absolvoval
Eva Šimáčková (D0011)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003) Absolvoval
Veronika Slámová (G1873)New Eques z. s. (MG0337) Absolvoval
Lenka Slavíčková (B3541)JK Mariánovice, z.s. (MB0058) Absolvoval
Lucie Sluková (B2900)Stáj Maksa,Nepoměřice (MB0282) Absolvoval
Kristina Šmejkalová (B3563)Ing.J.Mazancová-Pštrosí f.Čenkov (MB0151) Absolvoval
Ladislav Smudek (C1272)JK Wood-service Team (MC0229) Absolvoval
Eva Šnýdrová (V0352)JK Hipo Jihlava (MV0003) Absolvoval
Hana Šonková (C0764)Jezdecký klub Farma u lesa z.s. (MV0170) Absolvoval
Tereza Soukalová (F4438)AR Stáj Květná z.s. (MF0285) Absolvoval
Natálie Soukupová (A2123)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281) Absolvoval
Alice Stöhrová (J0WBW)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080) Absolvoval
Zdeňka Štruncová (D0275)Ing.Petr Dajbych (MD0128) Absolvoval
Šárka Štvánová (C1159)JK Bártův Dvůr Přeštěnice (MB0484) Absolvoval
Zuzana Švarcová (H4563)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137) Absolvoval
Kateřina Svěráková (G3322)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050) Absolvoval
Vendula Svíbová (H1973)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327) Absolvoval
Adéla Svobodová (H1198)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051) Absolvoval
Kateřina Tomanová (B3503)AGROTRADE STABLES (MA0295) Absolvoval
Jana Tomišková (G0706)JK Fany Hostěnice (MG0222) Absolvoval
Natálie Trnková (J05IB)Jezdecký klub Murhof Jesenec,z.s. (ML0039) Absolvoval
Tereza Truhlářová (B3702)Jezdecká stáj Savara, z.s. (MB0313) Absolvoval
Pavel Vaněk (C1036)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123) Absolvoval
Barbora Vaňková (V0627)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123) Absolvoval
Eva Vaňková (C1011)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123) Absolvoval
Eva Vavříková (G3999)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247) Absolvoval
Jana Vavrošová (H2199)JK Vělopolí z.s. (MH0386) Absolvoval
Eliška Vejdovcová (B3550)Jezdecký klub Koloděje (MB0346) Absolvoval
Pavla Vitáková (B2380)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117) Absolvoval
Beata Zemanová (J0S6F)JS Ruf, z.s. (MG0303) Absolvoval
Zuzana Žežulková (J0JUH)TH Equiclub (MA0220) Absolvoval
Online školení Boj proti dopingu - pro frekventanty SCM/SCP/SPS nar. 1999-2002 + ostatní členové ČJF
Trénink / Seminář
Seminář
Online školení Boj proti dopingu - pro frekventanty SCM/SCP/SPS nar. 1999-2002 + ostatní členové ČJF
4. 2. – 4. 2.
None / ČJF
ČJF

Pro větší detail klikněte!