Přihlásit se

Multi-disciplína
GRAND PRIX města Hradec Králové
Oficiální závody (CHN) / 130823F1
23.08.2013 - 25.08.2013
F / Hradec Králové
Skoky
Všestrannost
Pořadatelé:
MF0025 - Hradecký jezdecký klub z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
F0256
Václav st. Novotný
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0251
Václav ml. Novotný
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0596
Danuše Balažová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0013
Jiří Káva
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0109
Luděk Horký
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
G0074
Robert Smékal
CZE
Skoky
01_ Soutěž se stupňovounou obtížností do 110 cm
Běžná do 110 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
23.08.2013

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 20:39:50
#JezdecKůňSubjekt
Kolařík Dušan (F2607)LA V GRAND (KJ0IXL, V)Česká republika (MZ0020)
Černý Zbyněk (F1872)FREE GIRL (KJ0FOG, K)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
Siatková Anna (F3008)PERSEFONE (KJ0CUM, K)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
Plundrová Zuzana (F1591)STEROL (KJ0OXG, V)JS Plundra (MF0237)
Hlavatá Lucie (F1124)KAILA (KJ0AQV, K)JS Slavíkov (MF0017)
Jeníková Romana (G0624)TEQUILA 6 (KJ0GRA, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
Vojtková Alžběta (A1146)PINKY PAY (KJ0MO9, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Sehnalová Radka (F0150)THELMA L (KJ0EOV, K)JK Mira z.s (MF0036)
Janko Adolf (F0101)LARINJO (KJ0GI6, V)Transagro, s.r.o (MF0040)
Lexová Anežka (F3007)BERENIS 1 (KJ0BVU, K)JK Tůně (MF0125)
Vojtková Alžběta (A1146)CATERO INVEST (KJ0MO8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Luftmanová Karin (B1846)SILÁK (KJ0PMQ, V)JK Stará Boleslav, z.s. (MB0074)
Koliášová Michala (F2366)BRITANY (KJ0GMI, K)TJ Tesla Pardubice (MF0358)
Horníková Zita (F3984)CALWHI (KJ0BB5, K)Selská jízda Nechanice (MF0002)
Dostálová Kristýna (F2831)DACON (KJ0HI2, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Šikola Václav (E1571)AFRODITA 3 (KJ0DPX, K)JK Mira z.s (MF0036)
Hlavatá Lucie (F1124)RAMZES AHA (KJ0I58, V)JS Slavíkov (MF0017)
Dostálová Kristýna (F2831)FUME 1 (KJ0FLF, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Švec Petr (C0387)RAPPEUR DU RY (KJ0JJL, V)Petr Švec (MB0463)
Pazderka Petr (F0493)FITMIN - K (KJ0HPS, V)JO SŠ CHKJ Kladruby n. L. (MF0100)
Suchý Jakub (F4150)TRN 2 (KJ0DRI, V)Selská jízda Nechanice (MF0002)
Skoky
02_ Soutěž se stupňovanou obtížností do 120 cm
Běžná do 115 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
23.08.2013

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 20:39:50
#JezdecKůňSubjekt
Kolařík Dušan (F2607)LA V GRAND (KJ0IXL, V)Česká republika (MZ0020)
Trunkátová Klára (G2379)SAFÍR 14 (KJ0EZ4, V)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
Hlavatá Lucie (F1124)KAILA (KJ0AQV, K)JS Slavíkov (MF0017)
Vojtková Alžběta (A1146)PINKY PAY (KJ0MO9, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Jeníková Romana (G0624)TEQUILA 6 (KJ0GRA, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
Lexová Anežka (F3007)BERENIS 1 (KJ0BVU, K)JK Tůně (MF0125)
Formánková Lenka (F1653)NEON 1 (KJ0GXG, V)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
Šikola Václav (E1571)AFRODITA 3 (KJ0DPX, K)JK Mira z.s (MF0036)
Bartošová Kristýna (F3050)RAMZES S.H. (KJ0GJJ, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
Plundrová Zuzana (F1591)STEROL (KJ0OXG, V)JS Plundra (MF0237)
Illichmannová Věra (B2722)FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)JS Bost B. (MA0144)
Daněk Aleš (E0829)PATRICK LS (KJ0FV1, V)JK Záhořany (MB0344)
Vojtková Alžběta (A1146)CATERO INVEST (KJ0MO8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Siatková Anna (F3008)KIP 1 (KJ0BAP, V)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
Dostálová Kristýna (F2831)DACON (KJ0HI2, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Černý Zbyněk (F1872)FREE GIRL (KJ0FOG, K)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
Horníková Zita (F3984)CALWHI (KJ0BB5, K)Selská jízda Nechanice (MF0002)
Hlavatá Lucie (F1124)RAMZES AHA (KJ0I58, V)JS Slavíkov (MF0017)
Černá Jana (F0113)FAITH 1 (KJ0E0Z, K)Jezdecký klub SIGNOSOFT (MR0046)
Švec Petr (C0387)CZECH MADE (KJ0G78, K)Petr Švec (MB0463)
Kukačka Michal (B1611)PHILADELPHIA 1 (KJ0G2F, K)JK Záhořany (MB0344)
Sehnalová Radka (F0150)THELMA L (KJ0EOV, K)JK Mira z.s (MF0036)
Pazderka Petr (F0493)FITMIN - K (KJ0HPS, V)JO SŠ CHKJ Kladruby n. L. (MF0100)
Skoky
03_ Soutěž se stupňovanou obtížností do 130 cm
Běžná do 125 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
23.08.2013

15
Skoky
04_ Dvoufázové skákání 100 - 110 cm
Běžná do 110 cm 274.5.3 - Obě fáze na čas /
23.08.2013

18
Skoky
05_ Cena České unie sportu - dvoufázové skákání 110 - 120 cm
Běžná do 115 cm 274.5.3 - Obě fáze na čas /
23.08.2013

25
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 20:39:50
#JezdecKůňSubjekt
Šrámková Lucie (F2851)PIK DAME (KJ0IWN, K)JK Čermná (MF0366)
Kellnerová Anna (A1715)TORLANDA (KJ0KRU, K)Horse Academy (MA0047)
Horák Radek (F1610)WARREN (KJ0FVR, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Pazderka Petr (F0493)FITMIN - K (KJ0HPS, V)JO SŠ CHKJ Kladruby n. L. (MF0100)
Daněk Aleš (E0829)PATRICK LS (KJ0FV1, V)JK Záhořany (MB0344)
Anovčínová Lucie (G3004)DATASYS ANFÍ (KJ0CLV, K)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
Velechovská Eva (B1074)CARDIVO (KJ0E16, V)Stáj Housa (MB0156)
Jarolím Pavel (B0046)CLASSIC V (KJ0KLC, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
Pohořalá Martina (B0471)CRASH BOOM BANG 6 (KJ0LQA, V)SK stáj Konwest, z.s. (MB0166)
Dostálová Kristýna (F2831)DACON (KJ0HI2, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Dušková Jana (F2810)LORETA 7 (KJ0CCF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Petrus Jakub (F2435)GAROCKY (KJ0H40, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
Anovčínová Lucie (G3004)FALCON 3 (KJ0LFW, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
Šrámková Lucie (F2851)ANDY H Strojmotiv (KJ0DOT, V)JK Čermná (MF0366)
Malá Irena (F1219)TICIANA-K (KJ0HPU, K)Malá jezdecká společnost (MF0280)
Faltysová Michaela (F3067)FANTASIE 3 (KJ055B, K)JK Kunčice (MF0071)
Kolařík Dušan (F2607)LA V GRAND (KJ0IXL, V)Česká republika (MZ0020)
Švec Petr (C0387)RAPPEUR DU RY (KJ0JJL, V)Petr Švec (MB0463)
Košťál David (F1030)CAMARA (KJ0IOK, K)JK Černožice (MR0005)
Košťál David (F1030)LORDÝNO (KJ0GY4, V)JK Černožice (MR0005)
Hátlová Petra (F2144)GRACE / CETA (KJ0APZ, K)Sportovní jezdecký klub Roudnička Hradec Králové (MF0422)
Šmatolánová Alena (F1564)RIKY / Ó KEY (KJ0ENR, K)JK Šmaspol Hořice (MR0021)
Haviárová Irena (F1469)MIMOZA 1 (KJ0H4F, K)Soukromá stáj Iris Žacléř (MR0023)
Janko Adolf (F0101)LARINJO (KJ0GI6, V)Transagro, s.r.o (MF0040)
Luftmanová Karin (B1846)SILÁK (KJ0PMQ, V)JK Stará Boleslav, z.s. (MB0074)
Skoky
06_ Cena Jezdecké potřeby Vachutka - parkur stupně L**
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
23.08.2013

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 20:39:50
#JezdecKůňSubjekt
Vysušilová Natálie (A1329)CANADA (KJ0GIR, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
Málková Kateřina (F2906)CORNELIUS (KJ0DXK, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Málek Ondřej (F2621)COLLIE (KJ0KLZ, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Kellnerová Anna (A1715)ZONNEDOEPTOLTIEN (KJ0LIM, K)Horse Academy (MA0047)
Cibere Radovan (G3088)PHANTO (KZ01KP, X)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Černá Erika (F2064)LE GRAND ROCCO (KJ0C0N, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Kellnerová Anna (A1715)TORLANDA (KJ0KRU, K)Horse Academy (MA0047)
Trunkátová Klára (G2379)SAFÍR 14 (KJ0EZ4, V)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
Housa Radek (F0548)NESCHWIL (KJ0KI2, V)Stáj Housa (MB0156)
Šrámková Lucie (F2851)PIK DAME (KJ0IWN, K)JK Čermná (MF0366)
Vítek Miloslav (C0024)FRANCZESKA (KJ07WY, K)Equestrians Club (MA0086)
Jarolím Pavel (B0046)CLASSIC V (KJ0KLC, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
Trunkátová Klára (G2379)ELBANDOLERO (KJ0GZ5, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
Málková Kateřina (F2906)LEXIS (KJ0KLW, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Siatková Anna (F3008)PERSEFONE (KJ0CUM, K)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
Horák Radek (F1610)WARREN (KJ0FVR, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Dušková Jana (F2810)CARANO - T (KJ0G8Y, H)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Anovčínová Lucie (G3004)DATASYS ANFÍ (KJ0CLV, K)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
Daněk Aleš (E0829)PATRICK LS (KJ0FV1, V)JK Záhořany (MB0344)
Anovčínová Lucie (G3004)FALCON 3 (KJ0LFW, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
Sehnalová Radka (F0150)THELMA L (KJ0EOV, K)JK Mira z.s (MF0036)
Vaňková Pavlína (F2766)BAYLEYS (KJ0FWU, K)Stáj Housa (MB0156)
Košťál David (F1030)LORDÝNO (KJ0GY4, V)JK Černožice (MR0005)
Šmatolán Václav ml. (F3952)VIBRACE (KJ09G1, K)JK Šmaspol Hořice (MR0021)
Faltysová Iveta (F1923)FURLANA (KJ0CMY, K)APOLENKA z.s. (MF0183)
Švec Petr (C0387)CZECH MADE (KJ0G78, K)Petr Švec (MB0463)
Šikola Václav (E1571)AFRODITA 3 (KJ0DPX, K)JK Mira z.s (MF0036)
Dušková Pavlína (F2414)NEBRASKA 2 (KJ0DTF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Dušková Jana (F2810)LORETA 7 (KJ0CCF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Skoky
07_ Cena SECO Group - parkur stupně S*
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
23.08.2013

35
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 20:39:50
#JezdecKůňSubjekt
Vachutka Pavel (H0374)CONCEPTA (KJ0GKH, K)JK Pegas z.s. (MF0166)
Vysušilová Natálie (A1329)CANADA (KJ0GIR, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
Cibere Radovan (G3088)DOLLAR LOOK (KZ01US, X)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Málková Kateřina (F2906)PARODIE (KJ0A0J, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Kellnerová Anna (A1715)DUMOL (KJ0LR3, V)Horse Academy (MA0047)
Dušková Jana (F2810)CARANO - T (KJ0G8Y, H)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Trunkátová Klára (G2379)ELBANDOLERO (KJ0GZ5, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
Staňová Gabriela (G2000)BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
Černá Erika (F2064)LE GRAND ROCCO (KJ0C0N, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Málek Ondřej (F2621)VIVE LA VIE' S QUANINA (KJ0LY2, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Cibere Radovan (G3088)ZACATE CAS (KZ00DE, X)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Málek Ondřej (F2621)COLLIE (KJ0KLZ, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Janko Adolf (F0101)LOTOS 6 (KJ0AK0, H)Transagro, s.r.o (MF0040)
Kellnerová Anna (A1715)CURLEY SUE (KJ0LTW, K)Horse Academy (MA0047)
Staňová Gabriela (G2000)PORTHOS - HS (KJ0EOT, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
Vaňková Pavlína (F2766)BAYLEYS (KJ0FWU, K)Stáj Housa (MB0156)
Trunkátová Klára (G2379)SAFÍR 14 (KJ0EZ4, V)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
Kellnerová Anna (A1715)ZONNEDOEPTOLTIEN (KJ0LIM, K)Horse Academy (MA0047)
Vítek Miloslav (C0024)FRANCZESKA (KJ07WY, K)Equestrians Club (MA0086)
Málková Kateřina (F2906)LEXIS (KJ0KLW, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Petrus Jakub (F2435)HAPPY BOY (KJ0E46, V)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
Anovčínová Lucie (G3004)CASIS - HS (KJ0CQN, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
Housa Radek (F0548)HL GREENHEART (KJ0LWK, V)Stáj Housa (MB0156)
Málková Kateřina (F2906)CORNELIUS (KJ0DXK, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Cibere Radovan (G3088)PHANTO (KZ01KP, X)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Siatková Anna (F3008)KIP 1 (KJ0BAP, V)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
Staňová Gabriela (G2000)ESEJ - HS (KJ05KU, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
Sehnalová Radka (F0150)THELMA L (KJ0EOV, K)JK Mira z.s (MF0036)
Málek Ondřej (F2621)G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Housa Radek (F0548)NESCHWIL (KJ0KI2, V)Stáj Housa (MB0156)
Dušková Pavlína (F2414)NEBRASKA 2 (KJ0DTF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Švec Petr (C0387)ATHÉNA 3 (KJ0ECV, K)Petr Švec (MB0463)
Kukačka Michal (B1611)PHILADELPHIA 1 (KJ0G2F, K)JK Záhořany (MB0344)
Šmatolán Václav ml. (F3952)VIBRACE (KJ09G1, K)JK Šmaspol Hořice (MR0021)
Košťál David (F1030)CAMARA (KJ0IOK, K)JK Černožice (MR0005)
Skoky
08_ Cena Olfin Car - dvoufázové skákání 110 - 120 cm
Běžná do 115 cm 274.5.3 - Obě fáze na čas /
23.08.2013

14
Skoky
09_ Cena I.CA - parkur stupně L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
23.08.2013

33
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 20:39:50
#JezdecKůňSubjekt
Pejřilová Pavlína (F1920)MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Szádovská Hana (C1269)MALINA 2 (KJ0EIW, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Vinzens Otto ml. (F0303)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
Siatková Anna (F3008)PERSEFONE (KJ0CUM, K)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
Vojtková Barbora (A1145)LIBERTINA (KJ0IBH, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Vachutka Pavel (H0374)SINUHET-K (KJ0CKK, H)JK Pegas z.s. (MF0166)
Kellnerová Anna (A1715)TORLANDA (KJ0KRU, K)Horse Academy (MA0047)
Doležal Rudolf (F0382)LARA CROFT (KJ0FA3, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Černohorský Leoš (F0290)BRISTON (KJ0DK1, V)SK Černohorský o.s. (MF0339)
Kučerová Martina (F3010)CHLODWIGA MARIE (KJ0LVA, K)Leonix OS (MF0335)
Šrámková Lucie (F2851)PIK DAME (KJ0IWN, K)JK Čermná (MF0366)
Černohorský Leoš (F0290)PAŠA 1 (KJ06RQ, V)SK Černohorský o.s. (MF0339)
Cibere Radovan (G3088)PHANTO (KZ01KP, X)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Anovčínová Lucie (G3004)DATASYS ANFÍ (KJ0CLV, K)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
Daněk Aleš (E0829)PATRICK LS (KJ0FV1, V)JK Záhořany (MB0344)
Anovčínová Lucie (G3004)FALCON 3 (KJ0LFW, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
Housa Radek (F0548)NESCHWIL (KJ0KI2, V)Stáj Housa (MB0156)
Šrámková Lucie (F2851)ANDY H Strojmotiv (KJ0DOT, V)JK Čermná (MF0366)
Velechovská Eva (B1074)CARDIVO (KJ0E16, V)Stáj Housa (MB0156)
Kellnerová Anna (A1715)ZONNEDOEPTOLTIEN (KJ0LIM, K)Horse Academy (MA0047)
Jandourek Ludvík (B0238)LADY SARAH (KJ0BMC, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Vaňková Pavlína (F2766)BAYLEYS (KJ0FWU, K)Stáj Housa (MB0156)
Kučerová Martina (F3010)KOFILA 1 (KJ0AHK, K)Leonix OS (MF0335)
Doležal Rudolf (F0382)LORDANO - HS (KJ0GUD, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Horák Radek (F1610)WARREN (KJ0FVR, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Sojka Lukáš (F1136)ALMINUS (KJ0OXU, V)Stáj Karsit (MF0242)
Vojtková Barbora (A1145)QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Novotná Alexandra (F1575)REBELKA (KJ0GIO, K)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Švec Petr (C0387)RAPPEUR DU RY (KJ0JJL, V)Petr Švec (MB0463)
Novotná Alexandra (F1575)SHOW TIME (KJ0IAN, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Matějka Martin (E0488)AMETIST MM (KJ0KPD, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
Kopecká Ilona (B0309)SH DONNA DORIA (KJ0HA0, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
Luftmanová Karin (B1846)SILÁK (KJ0PMQ, V)JK Stará Boleslav, z.s. (MB0074)
Skoky
10_ Cena LICA. s.r.o. - parkur stupně S**
Běžná S** (130) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
23.08.2013

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 20:39:50
#JezdecKůňSubjekt
Vachutka Pavel (H0374)SINUHET-K (KJ0CKK, H)JK Pegas z.s. (MF0166)
Černohorský Leoš (F0290)BRISTON (KJ0DK1, V)SK Černohorský o.s. (MF0339)
Vinzens Otto ml. (F0303)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
Doležal Rudolf (F0382)ENRIQUE - HS (KJ0H25, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Staňová Gabriela (G2000)ESEJ - HS (KJ05KU, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
Vysušilová Natálie (A1329)CANADA (KJ0GIR, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
Černohorský Leoš (F0290)PAŠA 1 (KJ06RQ, V)SK Černohorský o.s. (MF0339)
Vojtková Barbora (A1145)LIBERTINA (KJ0IBH, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Málek Ondřej (F2621)COLLIE (KJ0KLZ, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Staňová Gabriela (G2000)PORTHOS - HS (KJ0EOT, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
Vojtková Alžběta (A1146)VIGO 1 (KJ0AFA, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Daněk Aleš (E0829)PATRICK LS (KJ0FV1, V)JK Záhořany (MB0344)
Kellnerová Anna (A1715)ZONNEDOEPTOLTIEN (KJ0LIM, K)Horse Academy (MA0047)
Szádovská Hana (C1269)MALINA 2 (KJ0EIW, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Siatková Anna (F3008)KIP 1 (KJ0BAP, V)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
Jandourek Ludvík (B0238)LADY SARAH (KJ0BMC, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Kučerová Martina (F3010)CHLODWIGA MARIE (KJ0LVA, K)Leonix OS (MF0335)
Vinzens Otto ml. (F0303)NAMIR (KJ07DP, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
Málková Kateřina (F2906)CORNELIUS (KJ0DXK, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Trunkátová Klára (G2379)SAFÍR 14 (KJ0EZ4, V)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
Vojtková Barbora (A1145)QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Sojka Lukáš (F1136)VLACIDO (KJ0OYY, V)Stáj Karsit (MF0242)
Doležal Rudolf (F0382)LORDANO - HS (KJ0GUD, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Šimůnková Martina (B2030)QUIDAM DE LEYMEN Z (KJ0HPD, H)Jezdecký klub Ptýrov,o.s. (MB0288)
Cibere Radovan (G3088)PHANTO (KZ01KP, X)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Novotná Alexandra (F1575)REBELKA (KJ0GIO, K)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Kukačka Michal (B1611)PHILADELPHIA 1 (KJ0G2F, K)JK Záhořany (MB0344)
Staňová Gabriela (G2000)BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
Kmínek Roman (F0027)COSTLY FRIEND (KJ0DT9, H)Stáj Rokmi (MF0244)
Skoky
11_ GRAND PRIX Hradec Králové - dvoukolá soutěž
Běžná ST** (140) 273.N1.5 - Národní vícekolová soutěž /
23.08.2013

31
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 20:39:50
#JezdecKůňSubjekt
Sojka Lukáš (F1136)VLACIDO (KJ0OYY, V)Stáj Karsit (MF0242)
Hošák Stanislav (H0880)RICO - HF ALKAPET (KJ0EFZ, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
Vojtková Alžběta (A1146)LENNOX-LOUIS H. (KJ0LZO, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Vysušilová Natálie (A1329)CANADA (KJ0GIR, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
Doležal Rudolf (F0382)LARA CROFT (KJ0FA3, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Cibere Radovan (G3088)DOLLAR LOOK (KZ01US, X)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Vítek Miloslav (C0024)FRANCZESKA (KJ07WY, K)Equestrians Club (MA0086)
Vojtková Barbora (A1145)CARUSO Medimade (KJ0IDF, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Sojka Lukáš (F1136)ALMINUS (KJ0OXU, V)Stáj Karsit (MF0242)
Jarolím Pavel (B0046)GREAT FUN (KJ0ARC, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
Kellnerová Anna (A1715)CURLEY SUE (KJ0LTW, K)Horse Academy (MA0047)
Málková Kateřina (F2906)PARODIE (KJ0A0J, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Cibere Radovan (G3088)ZACATE CAS (KZ00DE, X)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Kellnerová Anna (A1715)DUMOL (KJ0LR3, V)Horse Academy (MA0047)
Málek Ondřej (F2621)VIVE LA VIE' S QUANINA (KJ0LY2, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Málek Ondřej (F2621)G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Kmínek Roman (F0027)ŠOHAJ 1 (KJ09ZP, V)Stáj Rokmi (MF0244)
Matějka Martin (E0488)TRM KAR KAR (KJ0GOT, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
Trunkátová Klára (G2379)ELBANDOLERO (KJ0GZ5, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
Petrus Jakub (F2435)HAPPY BOY (KJ0E46, V)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
Kmínek Roman (F0027)COSTLY FRIEND (KJ0DT9, H)Stáj Rokmi (MF0244)
Málková Kateřina (F2906)LEXIS (KJ0KLW, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Housa Radek (F0548)HL GREENHEART (KJ0LWK, V)Stáj Housa (MB0156)
Vojtková Alžběta (A1146)VIGO 1 (KJ0AFA, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Anovčínová Lucie (G3004)CASIS - HS (KJ0CQN, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
Vinzens Otto ml. (F0303)NAMIR (KJ07DP, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
Švec Petr (C0387)ATHÉNA 3 (KJ0ECV, K)Petr Švec (MB0463)
Šimůnková Martina (B2030)QUIDAM DE LEYMEN Z (KJ0HPD, H)Jezdecký klub Ptýrov,o.s. (MB0288)
Vachutka Pavel (H0374)CONCEPTA (KJ0GKH, K)JK Pegas z.s. (MF0166)
Doležal Rudolf (F0382)ENRIQUE - HS (KJ0H25, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Černá Erika (F2064)LE GRAND ROCCO (KJ0C0N, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)