Přihlásit se

Multi-disciplína
IX. GRAND PRIX města Hradec Králové
Oficiální závody (CHN) / 140829F1
29.08.2014 - 31.08.2014
F / Hradec Králové
Skoky
Všestrannost
Pořadatelé:
MF0025 - Hradecký jezdecký klub z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
F0251
Václav ml. Novotný
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0256
Václav st. Novotný
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0596
Danuše Balažová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F2720
Vladimír Zvěřina
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0013
Jiří Káva
CZE
Skoky
01_ Soutěž se stupňovanou obtížností do 110 cm (ZL)
Běžná ZL (110) 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
29.08.2014
33
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 15:33:24
#JezdecKůňSubjekt
Sára Kalivodová (C1268)DORIS-SVRŽNO (KJ0D7P)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Václav Kubišta (C1430)MARY 1 (KJ0GH7)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Hana Szádovská (C1269)MALINA 2 (KJ0EIW)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Matouš Kořínek (F4100)LYRA 13 (KJ0CL3)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Miloslav Příhoda (F1976)VINCOMA (KJ0J4U)NH Equiteam (MA0217)
Petr Vančura (B0680)CORNELIE 1 (KJ0J3Z)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Aneta Dohnalová (F2966)INKARD (KJ0LCS)JK BENFOUR (MF0328)
Anna Hypiusová (F2903)BRITNEY 2 (KJ0EXQ)Hypius Miloň (MF0139)
Lenka Hypiusová (F0838)TOYA (KJ0IAM)Hypius Miloň (MF0139)
Adéla Bergerová (F4019)AKTUEL II (KJ0HUD)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Žaneta Pokorná (B3038)ARMANI 2 (KJ0EEX)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
Martin Šoupal (F0200)ANKARA 2 (KJ0CLT)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Jan Šimon (F0394)LE PAUL (KJ0JJW)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
Klára Trunkátová (G2379)CASPIAN (KJ0HN7)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
Nela Weihrichová (F2898)IRISH LIGHT (KJ0OZM)ALBA Galant s.r.o. (MF0392)
Martin Šoupal (F0200)DIROSA (KJ0ML8)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Miriam Záveská (F1579)EACHAUN (KJ0MDN)JK Železnice z.s. (MF0282)
Matouš Kořínek (F4100)CORNELIA K (KJ0MDF)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Tomáš Kocián (E0362)RAP (KJ0GRD)Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
Miloslav Tomášek (F0642)CARESSA (KJ0LQI)JO SŠ CHKJ Kladruby n. L. (MF0100)
Nela Weihrichová (F2898)FIALA 1 (KJ0A6Z)ALBA Galant s.r.o. (MF0392)
Tomáš Kocián (E0362)LARGO 11 (KJ0F6A)Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
Petr Vančura (B0680)ENJI (KJ0H82)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Petr Vančura (B0680)RIVIERA 6 (KJ0JT3)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Barbora Kubištová (F2136)MARGARETA 1 (KJ0FLA)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
Jana Dušková (F2810)CATALEF (KJ0L7C)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Miloslav Příhoda (F1976)CATTINI (KJ0KQP)NH Equiteam (MA0217)
Adolf Janko (F0101)LARINJO (KJ0GI6)Transagro, s.r.o (MF0040)
Nikola Žďárská (F4126)CLEMA (KJ0FW7)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
Jiří Rozlívka (F4190)GÓJA (KJ0GBP)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Jakub Suchý (F4150)TRN 2 (KJ0DRI)Selská jízda Nechanice (MF0002)
Michal Kukačka (B1611)CARA - CAS (KJ0K74)JK Záhořany (MB0344)
Adam Silbrník (B3231)EDDIE 1 (KJ0F4F)JK Choťánky (MB0109)
Skoky
02_ Soutěž se stupňovanou obtížností do 120 cm (L**)
Běžná L** (120) 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
29.08.2014
46
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 15:33:24
#JezdecKůňSubjekt
Tomáš Kocián (E0362)RAP (KJ0GRD)Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
Tomáš Němec (E1318)CAPITOL 1 (KJ0BH5)Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
Tomáš Kocián (E0362)LARGO 11 (KJ0F6A)Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
Veronika Špačková (F1384)VILERIA (KJ0MC5)JK Černožice (MR0005)
Veronika Špačková (F1384)FAR STAR (KJ0CKT)JK Černožice (MR0005)
Matouš Kořínek (F4100)VICTORY 3 (KJ0M1T)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Miloslav Příhoda (F1976)VINCOMA (KJ0J4U)NH Equiteam (MA0217)
Matouš Kořínek (F4100)CHIQUE (KJ0MDE)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Romana Jeníková (G0624)TEQUILA 6 (KJ0GRA)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
Gabriela Radová (C1194)CAITANO (KJ0IL2)CZECHOBAL, s.r.o. (MB0358)
Martin Šoupal (F0200)TAKTICA (KJ0HAV)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Martina Pohořalá (B0471)CRASH BOOM BANG 6 (KJ0LQA)SK stáj Konwest, z.s. (MB0166)
Matouš Kořínek (F4100)LYRA 13 (KJ0CL3)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Martin Šoupal (F0200)COMGOL (KJ0J2I)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Klára Trunkátová (G2379)FORBES (KJ0I7F)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
Petr Vančura (B0680)ENJI (KJ0H82)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Barbora Kubištová (F2136)MARGARETA 1 (KJ0FLA)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
Adéla Lišková (A0642)ETOS 1 (KJ0EEL)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Sára Kalivodová (C1268)LADY JANE (KJ0EOW)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Štěpánka Zavoralová (F0147)SIMONA 3 (KJ0HXQ)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Gabriela Radová (C1194)VENELA 1 (KJ0DPB)CZECHOBAL, s.r.o. (MB0358)
Nela Weihrichová (F2898)FIALA 1 (KJ0A6Z)ALBA Galant s.r.o. (MF0392)
Miloslav Příhoda (F1976)KAMERIK (KJ0AO6)NH Equiteam (MA0217)
Václav Kubišta (C1430)MARY 1 (KJ0GH7)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Kamila Kociánová (G0882)ACOLA Karsit (KJ0CWY)Stáj Karsit (MF0242)
Věra Borecká (F1873)PRINCE BOY (KJ0F11)JK Černožice (MR0005)
Petr Vančura (B0680)ANGELIKA 13 (KJ0JPY)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Gabriela Slavíková (C0337)VANESSA 6 (KJ0LB0)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Nela Weihrichová (F2898)IRISH LIGHT (KJ0OZM)ALBA Galant s.r.o. (MF0392)
Hana Szádovská (C1269)MALINA 2 (KJ0EIW)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Aneta Dohnalová (F2966)INKARD (KJ0LCS)JK BENFOUR (MF0328)
Iva Kolowratová (H2748)BOUNTY AMADEUS (KJ0ARM)HORSE-RIDING TEAM AMADEUS (ML0112)
Miloslav Příhoda (F1976)CATTINI (KJ0KQP)NH Equiteam (MA0217)
Lenka Hypiusová (F0838)TOYA (KJ0IAM)Hypius Miloň (MF0139)
Miriam Záveská (F1579)KILLOSSERY HARVEY (KJ0KL8)JK Železnice z.s. (MF0282)
Radka Šibravová (B2959)VIKI BECCARI (KJ0OZC)CZECHOBAL, s.r.o. (MB0358)
Adéla Bergerová (F4019)AKTUEL II (KJ0HUD)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Anna Hypiusová (F2903)BRITNEY 2 (KJ0EXQ)Hypius Miloň (MF0139)
Lukáš Sojka (F1136)ARIUS 2 (KJ0MCE)Stáj Karsit (MF0242)
Adolf Janko (F0101)LARINJO (KJ0GI6)Transagro, s.r.o (MF0040)
Lukáš Sojka (F1136)ALMINUS (KJ0MCD)Stáj Karsit (MF0242)
Jana Dušková (F2810)CATALEF (KJ0L7C)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Miriam Záveská (F1579)FRENCISS (KJ0GRE)JK Železnice z.s. (MF0282)
Žaneta Pokorná (B3038)COROFINA (KJ0GKG)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
Miriam Záveská (F1579)CAPTAIN HERO (KJ0JO1)JK Železnice z.s. (MF0282)
Petr Vančura (B0680)RIVIERA 6 (KJ0JT3)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Skoky
03_ Soutěž se stupňovanou obtížností do 130 cm (S**)
Běžná S** (130) 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
29.08.2014
24
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 15:33:24
#JezdecKůňSubjekt
Miloslav Tomášek (F0642)PEON 1 (KJ0F8C)JO SŠ CHKJ Kladruby n. L. (MF0100)
Gabriela Radová (C1194)VENELA 1 (KJ0DPB)CZECHOBAL, s.r.o. (MB0358)
Martina Pohořalá (B0471)CRASH BOOM BANG 6 (KJ0LQA)SK stáj Konwest, z.s. (MB0166)
Gabriela Slavíková (C0337)VANESSA 6 (KJ0LB0)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Sára Kalivodová (C1268)LADY JANE (KJ0EOW)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Radka Šibravová (B2959)VIKI BECCARI (KJ0OZC)CZECHOBAL, s.r.o. (MB0358)
Miloslav Příhoda (F1976)ACOLINO CHAMB. (KJ0I10)NH Equiteam (MA0217)
Miloslav Příhoda (F1976)KAMERIK (KJ0AO6)NH Equiteam (MA0217)
Gabriela Radová (C1194)CAITANO (KJ0IL2)CZECHOBAL, s.r.o. (MB0358)
Petr Vančura (B0680)ANGELIKA 13 (KJ0JPY)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Kamila Kociánová (G0882)ACOLA Karsit (KJ0CWY)Stáj Karsit (MF0242)
Iva Kolowratová (H2748)BOUNTY AMADEUS (KJ0ARM)HORSE-RIDING TEAM AMADEUS (ML0112)
Miriam Záveská (F1579)KILLOSSERY HARVEY (KJ0KL8)JK Železnice z.s. (MF0282)
Martina Šoupalová (F1924)MY FAIR LADY 2 (KJ0H65)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Lukáš Sojka (F1136)ALMINUS (KJ0MCD)Stáj Karsit (MF0242)
Petr Vančura (B0680)CORNELIE 1 (KJ0J3Z)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Veronika Špačková (F1384)VILERIA (KJ0MC5)JK Černožice (MR0005)
Petr Vančura (B0680)FRENCISS (KJ0GRE)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Štěpánka Zavoralová (F0147)KAREN 5 (KJ0GP6)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Věra Borecká (F1873)PRINCE BOY (KJ0F11)JK Černožice (MR0005)
Veronika Špačková (F1384)FAR STAR (KJ0CKT)JK Černožice (MR0005)
Miriam Záveská (F1579)CAPTAIN HERO (KJ0JO1)JK Železnice z.s. (MF0282)
Michal Kukačka (B1611)PHILADELPHIA 1 (KJ0G2F)JK Záhořany (MB0344)
Lukáš Sojka (F1136)ARIUS 2 (KJ0MCE)Stáj Karsit (MF0242)
Skoky
04_ Cena STEANBEST s.r.o. - dvoufázové skákání 100 - 110 cm (ZL)
Běžná ZL (110) 274.5.2 - Druhá fáze na čas /
29.08.2014
33
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 15:33:24
#JezdecKůňSubjekt
Žaneta Pokorná (B3038)ARMANI 2 (KJ0EEX)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
Adéla Lišková (A0642)ETOS 1 (KJ0EEL)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Lucie Plecháčová (F2532)SEPP (KJ0CVF)JK Železnice z.s. (MF0282)
Barbora Kubištová (F2136)MARGARETA 1 (KJ0FLA)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
Matouš Kořínek (F4100)CORNELIA K (KJ0MDF)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Irena Haviárová (F1469)MIMOZA 1 (KJ0H4F)Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. (MF0140)
Michaela Kvapilová (F2135)CALIMERO 4 (KJ0ME7)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
Miloslav Příhoda (F1976)CATTINI (KJ0KQP)NH Equiteam (MA0217)
Pavlína Pejřilová (F1920)MERLIN 12 (KJ0DP7)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Hana Straková (F1404)CLEO (KJ0GKB)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Gabriela Slavíková (C0337)CRA (KJ0K31)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Vladislava Ciprová (F1012)RŮŽENKA 2 (KJ0IPV)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Alexandra Novotná (F1575)FARADY (KJ0JDR)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Kristýna Dostálová (F2831)DACON (KJ0HI2)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Petr Vančura (B0680)CASPER 14 (KJ0JVZ)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Klára Trunkátová (G2379)CASPIAN (KJ0HN7)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
Jan Šimon (F0394)LE PAUL (KJ0JJW)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
Matouš Kořínek (F4100)LYRA 13 (KJ0CL3)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Pavla Kubáčková (F2762)CASIRI (KJ0M01)Stáj Housa (MB0156)
Vladimíra Pechanová (F3807)RIVA RIVA (KJ0IPX)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Alexandra Novotná (F1575)LADY ELISABETH 1 (KJ0JDU)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Petr Vančura (B0680)RONALDO 4 (KJ0JT4)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Martin Šoupal (F0200)DIROSA (KJ0ML8)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Lucie Jeníčková (B3405)RAMBO 5 (KJ0HP4)Stáj Housa (MB0156)
Anna Mazánková (F4055)DELISSA 1 (KJ0E3H)Stáj Housa (MB0156)
Iveta Faltysová (F1923)ANTONIO 3 (KJ0I7A)APOLENKA z.s. (MF0183)
Miloslav Příhoda (F1976)DINI (KJ0MBT)NH Equiteam (MA0217)
Miloslav Příhoda (F1976)FIRST DANCER (KJ0GXB)NH Equiteam (MA0217)
Gabriela Slavíková (C0337)EXPECTANCY LUCY (KJ0JVH)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Lucie Šrámková (F2851)GNOEL H Strojmotiv (KJ0J0K)JK Čermná (MF0366)
Jakub Suchý (F4150)TRN 2 (KJ0DRI)Selská jízda Nechanice (MF0002)
Michal Kukačka (B1611)CARA - CAS (KJ0K74)JK Záhořany (MB0344)
Jiří Rozlívka (F4190)GÓJA (KJ0GBP)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Skoky
05_ Cena Jezdecké potřeby Vachutka - dvoufázové skákání 110 - 120 cm (L**)
Běžná L** (120) 274.5.2 - Druhá fáze na čas /
29.08.2014
36
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 15:33:24
#JezdecKůňSubjekt
Radek Housa (F0548)LA DARCA 2 (KJ0MKI)Stáj Housa (MB0156)
Miloslav Příhoda (F1976)DINI (KJ0MBT)NH Equiteam (MA0217)
Miloslav Příhoda (F1976)VINCOMA (KJ0J4U)NH Equiteam (MA0217)
Jakub Petrus (F2435)GAROCKY (KJ0H40)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
Romana Jeníková (G0624)TEQUILA 6 (KJ0GRA)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
Pavel Vachutka (H0374)CADILLAC (KJ0M5M)JK Pegas z.s. (MF0166)
Jana Dušková (F2810)LORETA 7 (KJ0CCF)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Lucie Šrámková (F2851)GNOEL H Strojmotiv (KJ0J0K)JK Čermná (MF0366)
Barbora Pospíšilová (B2103)BIBA CLASSY (KJ0OXM)Jezdecký spolek Kolesa o.s. (MF0153)
Matouš Kořínek (F4100)LYRA 13 (KJ0CL3)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
David Bendák (F0870)CAMILLA 1 (KJ0BEZ)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
Irena Malá (F1219)SINUHET-K (KJ0CKK)Malá jezdecká společnost (MF0280)
Martin Šoupal (F0200)COMGOL (KJ0J2I)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Irena Haviárová (F1469)MIMOZA 1 (KJ0H4F)Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. (MF0140)
Matouš Kořínek (F4100)CORNELIA K (KJ0MDF)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Alexandra Novotná (F1575)FARADY (KJ0JDR)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Lucie Plecháčová (F2532)SEPP (KJ0CVF)JK Železnice z.s. (MF0282)
Klára Trunkátová (G2379)FORBES (KJ0I7F)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
Hana Hlavatá (F0957)SHANKAR 1 (KJ082E)TJ Sokol Kladruby nad Labem z.s. (MF0061)
Pavla Kubáčková (F2762)CASIRI (KJ0M01)Stáj Housa (MB0156)
Adolf Janko (F0101)LARINJO (KJ0GI6)Transagro, s.r.o (MF0040)
Žaneta Pokorná (B3038)COROFINA (KJ0GKG)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
Iveta Faltysová (F1923)ANTONIO 3 (KJ0I7A)APOLENKA z.s. (MF0183)
Vladislava Ciprová (F1012)VICTORY 2 (KJ0ESU)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Vladimíra Pechanová (F3807)CORLANA (KJ0FY4)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Petr Vančura (B0680)ORNESTO (KJ0ERP)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Pavlína Dušková (F2414)NEBRASKA 2 (KJ0DTF)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Alexandra Novotná (F1575)LADY ELISABETH 1 (KJ0JDU)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Radek Housa (F0548)LAFIBOLUS (KJ0M00)Stáj Housa (MB0156)
Barbora Kubištová (F2136)MARGARETA 1 (KJ0FLA)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
Miloslav Příhoda (F1976)CATTINI (KJ0KQP)NH Equiteam (MA0217)
Petr Vančura (B0680)RIVIERA 6 (KJ0JT3)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Adéla Lišková (A0642)ETOS 1 (KJ0EEL)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Lucie Jeníčková (B3405)RAMBO 5 (KJ0HP4)Stáj Housa (MB0156)
Filip Ludvík (F1133)PROUD PRINCESS (KJ0HSC)Selská jízda Nechanice (MF0002)
Anna Mazánková (F4055)DELISSA 1 (KJ0E3H)Stáj Housa (MB0156)
Skoky
06_ Cena ČUS - parku stupně L**
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
29.08.2014
37
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 15:33:24
#JezdecKůňSubjekt
Jakub Petrus (F2435)GAROCKY (KJ0H40)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
Miloslav Příhoda (F1976)KAMERIK (KJ0AO6)NH Equiteam (MA0217)
Miloslav Příhoda (F1976)VINCOMA (KJ0J4U)NH Equiteam (MA0217)
Miloslav Příhoda (F1976)ACOLINO CHAMB. (KJ0I10)NH Equiteam (MA0217)
Irena Malá (F1219)SINUHET-K (KJ0CKK)Malá jezdecká společnost (MF0280)
Pavel Vachutka (H0374)CADILLAC (KJ0M5M)JK Pegas z.s. (MF0166)
Matouš Kořínek (F4100)CHIQUE (KJ0MDE)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Romana Jeníková (G0624)TEQUILA 6 (KJ0GRA)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
Pavel Jarolím (B0046)CLASSIC V (KJ0KLC)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
Kateřina Málková (F2906)CHINTA (KJ0LDL)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Jana Dušková (F2810)CARANO - T (KJ0G8Y)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Ondřej Málek (F2621)CORNILS (KJ0HER)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Ondřej Málek (F2621)CORNELIUS (KJ0DXK)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Radek Housa (F0548)LAFIBOLUS (KJ0M00)Stáj Housa (MB0156)
Petr Vančura (B0680)ANGELIKA 13 (KJ0JPY)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Pavlína Pejřilová (F1920)MERLIN 12 (KJ0DP7)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Štěpánka Zavoralová (F0147)KAREN 5 (KJ0GP6)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Kamila Kociánová (G0882)ACOLA Karsit (KJ0CWY)Stáj Karsit (MF0242)
Alexandra Čapková (E1771)CISSING COMTESSE (KJ0LYV)Stáj Housa (MB0156)
Alexandra Čapková (E1771)GUILLAUME-S (KJ0G05)Stáj Housa (MB0156)
Kateřina Malá (F2127)FITMIN - K (KJ0HPS)Malá jezdecká společnost (MF0280)
Kristýna Dostálová (F2831)DACON (KJ0HI2)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
David Bendák (F0870)CAMILLA 1 (KJ0BEZ)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
Barbora Pospíšilová (B2103)BIBA CLASSY (KJ0OXM)Jezdecký spolek Kolesa o.s. (MF0153)
Vladimíra Pechanová (F3807)CORLANA (KJ0FY4)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Iveta Faltysová (F1923)FURLANA (KJ0CMY)APOLENKA z.s. (MF0183)
Štěpánka Zavoralová (F0147)SIMONA 3 (KJ0HXQ)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Hana Hlavatá (F0957)SHANKAR 1 (KJ082E)TJ Sokol Kladruby nad Labem z.s. (MF0061)
Eva Velechovská (B1074)CARDIVO (KJ0E16)Stáj Housa (MB0156)
Žaneta Pokorná (B3038)COROFINA (KJ0GKG)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
Gabriela Slavíková (C0337)VANESSA 6 (KJ0LB0)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Jana Dušková (F2810)LORETA 7 (KJ0CCF)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Vladislava Ciprová (F1012)VICTORY 2 (KJ0ESU)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Radek Housa (F0548)LA DARCA 2 (KJ0MKI)Stáj Housa (MB0156)
Pavlína Dušková (F2414)NEBRASKA 2 (KJ0DTF)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Filip Ludvík (F1133)PROUD PRINCESS (KJ0HSC)Selská jízda Nechanice (MF0002)
Matouš Kořínek (F4100)VICTORY 3 (KJ0M1T)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Skoky
07_ Cena FORD AUTO IN - parkur stupně S*
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
29.08.2014
27
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 15:33:24
#JezdecKůňSubjekt
Kateřina Málková (F2906)CHINTA (KJ0LDL)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Ondřej Málek (F2621)CORNILS (KJ0HER)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Petr Vančura (B0680)ANGELIKA 13 (KJ0JPY)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Ondřej Málek (F2621)CORNELIUS (KJ0DXK)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Ondřej Málek (F2621)VIVE LA VIE' S QUANINA (KJ0LY2)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Lukáš Sojka (F1136)CAMARA (KJ0IOK)Stáj Karsit (MF0242)
Martin Šoupal (F0200)TAKTICA (KJ0HAV)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Lukáš Sojka (F1136)LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A)Stáj Karsit (MF0242)
Martina Šoupalová (F1924)MY FAIR LADY 2 (KJ0H65)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Kateřina Málková (F2906)LEXIS (KJ0KLW)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Miloslav Příhoda (F1976)ACOLINO CHAMB. (KJ0I10)NH Equiteam (MA0217)
Kateřina Málková (F2906)G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Pavel Jarolím (B0046)CLASSIC V (KJ0KLC)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
Lukáš Sojka (F1136)CONTROL ME Karsit (KJ0IWT)Stáj Karsit (MF0242)
Jana Dušková (F2810)CARANO - T (KJ0G8Y)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Radek Housa (F0548)HL GREENHEART (KJ0LWK)Stáj Housa (MB0156)
Alexandra Čapková (E1771)GUILLAUME-S (KJ0G05)Stáj Housa (MB0156)
Eva Velechovská (B1074)CARDIVO (KJ0E16)Stáj Housa (MB0156)
Štěpánka Zavoralová (F0147)KAREN 5 (KJ0GP6)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Kateřina Malá (F2127)FITMIN - K (KJ0HPS)Malá jezdecká společnost (MF0280)
Jakub Petrus (F2435)HAPPY BOY (KJ0E46)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
Ladislav Váňa (F0962)PIK DAME (KJ0IWN)Sportovní stáj Váňa Morašice (MF0260)
Michal Kukačka (B1611)PHILADELPHIA 1 (KJ0G2F)JK Záhořany (MB0344)
Gabriela Slavíková (C0337)VANESSA 6 (KJ0LB0)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Petr Vančura (B0680)ORNESTO (KJ0ERP)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Alexandra Čapková (E1771)CISSING COMTESSE (KJ0LYV)Stáj Housa (MB0156)
Martin Matějka (E0488)TRM KAR KAR (KJ0GOT)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
Skoky
08_ Cena SECO Group - dvoufázové skákání 110 - 120 cm (L**)
Běžná L** (120) 274.5.2 - Druhá fáze na čas /
29.08.2014
17
Skoky
09_ Cena LICA - parkur stupně L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.08.2014
21
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 15:33:24
#JezdecKůňSubjekt
Radek Housa (F0548)LA DARCA 2 (KJ0MKI)Stáj Housa (MB0156)
Alexandra Novotná (F1575)REBELKA (KJ0GIO)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Veronika Špačková (F1384)VILERIA (KJ0MC5)JK Černožice (MR0005)
Jakub Petrus (F2435)TIMUR 1 (KJ0CU3)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
Matouš Kořínek (F4100)VICTORY 3 (KJ0M1T)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Kateřina Malá (F2127)FITMIN - K (KJ0HPS)Malá jezdecká společnost (MF0280)
Eva Velechovská (B1074)CARDIVO (KJ0E16)Stáj Housa (MB0156)
Alexandra Novotná (F1575)SHOW TIME (KJ0IAN)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Miloslav Příhoda (F1976)VINCOMA (KJ0J4U)NH Equiteam (MA0217)
Miloslav Příhoda (F1976)EXPRESSO-EV (KJ0JEP)NH Equiteam (MA0217)
Radek Housa (F0548)LAFIBOLUS (KJ0M00)Stáj Housa (MB0156)
Miloslav Tomášek (F0642)PEON 1 (KJ0F8C)JO SŠ CHKJ Kladruby n. L. (MF0100)
Veronika Špačková (F1384)FAR STAR (KJ0CKT)JK Černožice (MR0005)
Matouš Kořínek (F4100)CHIQUE (KJ0MDE)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Alexandra Čapková (E1771)GUILLAUME-S (KJ0G05)Stáj Housa (MB0156)
Nikola Jindrová (F3898)GOLDWIN (KJ094C)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Jakub Petrus (F2435)GAROCKY (KJ0H40)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
Leoš Černohorský (F0290)ROBIN HOOD 1 (KJ0LW3)SK Černohorský o.s. (MF0339)
Otto ml. Vinzens (F0303)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
Kamila Kociánová (G0882)ACOLA Karsit (KJ0CWY)Stáj Karsit (MF0242)
Žaneta Pokorná (B3038)COROFINA (KJ0GKG)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
Skoky
10_ Cena I.CA - parkur stupně S**
Běžná S** (130) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
29.08.2014
19