Přihlásit se

Multi-disciplína
GRAND PRIX Hradec Králové
Oficiální závody (CHN) / 160826F1
26.08.2016 - 28.08.2016
F / Hradec Králové
Skoky
Všestrannost
Pořadatelé:
MF0025 - Hradecký jezdecký klub z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
F0251
Václav ml. Novotný
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0256
Václav st. Novotný
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0013
Jiří Káva
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F2720
Vladimír Zvěřina
CZE
Skoky
03_ Soutěž se stupňovanou obtížností do 110 cm
Běžná do 110 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
26.08.2016

37
Poslední aktualizace startovní listiny: 21.06.2017 00:50:29
#JezdecKůňSubjekt
Tošovský Filip (F2708)SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)JPS Vanice (MF0102)
Motyčková Klára (F1909)ANTIPA (KJ0GWN, K)JK J+M Čánka (MR0018)
Tošovský Filip (F2708)LORD LICCA (KJ0JUS, K)JPS Vanice (MF0102)
Pejřilová Pavlína (F1920)FUME 1 (KJ0FLF, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Příhoda Miloslav (F1976)LYRCASA (KJ0M7W, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Málková Kateřina (F2906)C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Hypiusová Johanka (F3789)AMARYLLIS (KJ0FL5, V)Hypius Miloň (MF0139)
Šlégrová Martina (F1966)ART 4 (KJ0H8S, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Nováková Pavlína (F2771)ENIRO (KJ0KQZ, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Vaňková Karolína (F4331)DANTES 3 (KJ0DCP, V)Sportovní jezdecký klub při Školním statku Chrudim (MF0052)
Otradovská Barbora (F4192)MERRYS (KJ0OAW, V)Rodinná stáj Kopista (MF0384)
Půšová Jitka (F4118)SOLIMON (KJ0ORP, V)JK Tůně (MF0125)
Myška Petr (F0873)LUCKY'S CHIKA (KJ0MD8, K)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
Pejřilová Pavlína (F1920)MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Boháčová Nikola (F4365)RIHANNA (KJ0JSX, K)JO Albert Stolany (MF0138)
Příhodová Lucie (F2096)ALABAMA 3 (KJ0JAU, K)JK PAM z.s. (MF0148)
Příhoda Miloslav (F1976)QUIBCONA (KJ0M7X, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Pazderka Petr (F0493)SAGIRA-K (KJ0LQ9, K)JO SŠ CHKJ Kladruby n. L. (MF0100)
Ciprová Vladislava (F1012)RŮŽENKA 2 (KJ0IPV, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Dušková Jana (F2810)CATALEF (KJ0L7C, V)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Bečková Martina (F1580)ASKIN (KJ0KJ2, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
Příhoda Miloslav (F1976)CONCORD 3 (KJ0LQ6, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Pomezný David (F4421)VILÍK 1 (KJ0KR6, V)JK Tůně (MF0125)
Černá Miluše (F2084)RAMZES 2 (KJ0GJ8, V)Soukromá stáj VIKTORIA Radim (MF0274)
Schejbalová Zuzana (F2797)COMET-K (KJ0EOD, V)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
Tomáš Miroslav (F1795)SARKON (KJ0L1Z, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
Myška Petr (F0873)SAVOI COL DE JOLY (KJ0L1C, K)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
Klouzová Dagmar (F2302)ROXANA 12 (KJ0JZ9, K)Soukromá stáj VIKTORIA Radim (MF0274)
Dostálová Kristýna (F2831)DACON (KJ0HI2, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Ciprová Vladislava (F1012)REVUE (KJ0JSY, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Dohnalová Aneta (F2966)INFINITY 1 (KJ0LLT, K)JK BENFOUR (MF0328)
Hypiusová Anna (F2903)BRITNEY 2 (KJ0EXQ, K)Hypius Miloň (MF0139)
Šibravová Radka (B2959)VIKI BECCARI (KJ0OZC, K)CZECHOBAL, s.r.o. (MB0358)
Sláma Zdeněk (F2233)MONROE H (KJ0KX4, K)JS pod Kunětickou horou (MF0192)
Řezáčová Veronika (F4158)CYRIL 1 (KJ0KR0, V)JO Albert Stolany (MF0138)
Linková Tereza (F4160)RAINING DAY (KJ0JSZ, V)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Marčoková Naděžda (F3817)GRANADA 12 (KJ0DLX, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Skoky
04_ Soutěž se stupňovanou obtížností do 120 cm
Běžná do 120 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
26.08.2016

18
Skoky
05_ Dvoufázové skákání 100 - 110 cm
Běžná do 110 cm 274.5.2 - Druhá fáze na čas /
26.08.2016

13
Skoky
06_ Cena ČUS - dvoufázové skákání 110 - 120 cm
Běžná do 120 cm 274.5.2 - Druhá fáze na čas /
26.08.2016

17
Skoky
07_ Cena DUKASE - parkur stupně L**
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
26.08.2016

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 21.06.2017 00:50:29
#JezdecKůňSubjekt
Pejřilová Pavlína (F1920)MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Tošovský Filip (F2708)SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)JPS Vanice (MF0102)
Příhoda Miloslav (F1976)LARGO 11 (KJ0F6A, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Kubišta Václav (C1430)MARY 1 (KJ0GH7, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Příhoda Miloslav (F1976)IDAHO (KJ0HOE, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Pejřilová Pavlína (F1920)FUME 1 (KJ0FLF, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Hůlka Tomáš (A1388)CAPPUCCINO LIGHT (KJ0FAA, V)Equistable Korycany (MA0220)
Mücková Tereza (B2721)LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, H)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
Faltysová Iveta (F1923)ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
Tošovský Filip (F2708)LORD LICCA (KJ0JUS, K)JPS Vanice (MF0102)
Hatla Jaroslav (F0488)BALLYMURPHY MARK (KJ0M9F, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
Létal Lukáš (G1066)FEDOR 1 (KJ0GHH, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
Příhoda Miloslav (F1976)INKARD (KJ0LCS, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Hlavatá Hana (F0957)SHANKAR 1 (KJ082E, V)TJ Sokol Kladruby nad Labem z.s. (MF0061)
Motyčková Klára (F1909)ANTIPA (KJ0GWN, K)JK J+M Čánka (MR0018)
Dostálová Kristýna (F2831)DACON (KJ0HI2, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Sojka Lukáš (F1136)CASSIUS CLAY 2 (KJ0MSH, V)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
Kalivodová Sára (C1268)LADY JANE (KJ0EOW, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Szádovská Hana (C1269)MALINA 2 (KJ0EIW, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Orctová Eliška (F2827)KONIE 1 (KJ0IXJ, K)JC Rusek (MF0258)
Hůlka Tomáš (A1388)ALESIO (KJ0GEV, V)Equistable Korycany (MA0220)
Skoky
08_ Cena Jezdecké potřeby Vachutka - parkur stupně S*
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
26.08.2016

11
Skoky
09_ Cena SECO - dvoufázové skákání 110 - 120 cm
Běžná do 120 cm 274.5.2 - Druhá fáze na čas /
26.08.2016

13
Skoky
10_ Cena Ford Auto In - parkur stupně L*
Běžná L* (115) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
26.08.2016

18
Skoky
11_ Cena I.CA - soutěž se stupňovanou obtížností do 130 cm
Běžná do 130 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
26.08.2016

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 21.06.2017 00:50:29
#JezdecKůňSubjekt
Špačková Veronika (F4085)VILERIA (KJ0MC5, K)JK Černožice (MR0005)
Plundrová Zuzana (F1591)LAPENTTI (KJ0DDV, V)JS Plundra (MF0237)
Mücková Tereza (B2721)ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
Vinzens Otto ml. (F0303)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
Mücková Tereza (B2721)PHILADELFIA Karsit (KJ0GE0, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
Málková Kateřina (F2906)CORNILS (KJ0HER, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Brožková Michaela (K0174)ERATO (KJ0JXW, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Vinzens Otto ml. (F0303)NAMIR (KJ07DP, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
Málková Kateřina (F2906)CORNELIUS (KJ0DXK, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Málková Kateřina (F2906)DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Savinkovová Kateřina (F4137)COOCKIE (KJ0GUY, K)Jezdecký klub Jeřice, z.s. (MR0015)
Košťál David (F1030)FAR STAR (KJ0CKT, K)JK Černožice (MR0005)
Siatková Anna (F3008)KIP 1 (KJ0BAP, V)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
Hůlka Tomáš (A1388)ALESIO (KJ0GEV, V)Equistable Korycany (MA0220)
Tmějová Vanda (F3937)ŽILLIEN Taurus Trans (KJ0I9V, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Mücková Tereza (B2721)ACOLA Karsit (KJ0CWY, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
Plundrová Zuzana (F1591)BENTHE (KJ0LFU, K)JS Plundra (MF0237)
Hůlka Tomáš (A1388)CAPPUCCINO LIGHT (KJ0FAA, V)Equistable Korycany (MA0220)
Rýdl Josef (F0527)PATRONKA (KJ0J8T, K)JK Hustířany z.s. (MF0090)
Jarolím Pavel (B0046)CLASSIC V (KJ0KLC, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
Sojka Lukáš (F1136)CAMARA (KJ0IOK, K)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
Sojka Lukáš (F1136)CASSIUS CLAY 2 (KJ0MSH, V)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
Skoky
12_ GRAND PRIX Hradec Králové - parkur stupně S**
Běžná S** (130) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
26.08.2016

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 21.06.2017 00:50:29
#JezdecKůňSubjekt
Mücková Tereza (B2721)ACOLA Karsit (KJ0CWY, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
Plundrová Zuzana (F1591)LAPENTTI (KJ0DDV, V)JS Plundra (MF0237)
Málková Kateřina (F2906)CORNILS (KJ0HER, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Vinzens Otto ml. (F0303)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
Mücková Tereza (B2721)ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
Málková Kateřina (F2906)DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Pejřilová Pavlína (F1920)MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Savinkovová Kateřina (F4137)COOCKIE (KJ0GUY, K)Jezdecký klub Jeřice, z.s. (MR0015)
Hůlka Tomáš (A1388)ALESIO (KJ0GEV, V)Equistable Korycany (MA0220)
Brožková Michaela (K0174)ERATO (KJ0JXW, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Tmějová Vanda (F3937)ŽILLIEN Taurus Trans (KJ0I9V, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Sojka Lukáš (F1136)CAMARA (KJ0IOK, K)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
Sojka Lukáš (F1136)CASSIUS CLAY 2 (KJ0MSH, V)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
Pejřilová Pavlína (F1920)FUME 1 (KJ0FLF, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Vinzens Otto ml. (F0303)NAMIR (KJ07DP, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
Málková Kateřina (F2906)CORNELIUS (KJ0DXK, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Mücková Tereza (B2721)PHILADELFIA Karsit (KJ0GE0, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
Hůlka Tomáš (A1388)CAPPUCCINO LIGHT (KJ0FAA, V)Equistable Korycany (MA0220)
Pechanová Vladimíra (F3807)CORLANA (KJ0FY4, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)