Přihlásit se

Skoky
Memoriál Ing. V. Nágra
Oficiální závody (CSN) / 170729K1
29.07.2017 - 30.07.2017
K / Mariánské Lázně
Výsledky
Skoky
01_ " ZM " limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

18
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Šťovíčková Miroslava (D1266)CASCO (KJ00UP, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
2 Dečeková Lenka (D1979)LEVANTA 1 (KJ0HZV, K)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
3 Palšovičová Klára (D1976)REMEMBER OF BERRIS HG (KJ0JKL, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
4 Macháčková Lenka (D0233)SALOME II (KJ0TMC, K)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
5 Macháčková Lenka (D0233)SARA CHARISMA (KJ0JWE, K)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
6 Šimáčková Karolína (K0008)PRINC BAJAJA (KJ0K86, V)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
7 Šimáčková Karolína (K0008)TANGO 12 (KJ0SQI, V)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
8 Žižka Václav (C0190)NIRVÁNA Z HÁJŮ (KJ0SIW, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
9 Žižka Václav (C0190)CARNA Z HÁJŮ (KJ0SIT, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
10 Jílková Petra (D1472)BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
11 Otradovec Oldřich (D1057)SALOME 90 (KJ0SJV, K)Jezdecký klub Otradovec (MD0070)
12 Šimáčková Karolína (K0008)TOUHA 2 (KJ0SQK, K)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
13 Řeháková Veronika (K0063)ELVIN 1 (KJ0IXC, V)
14 Pichová Michaela (J0VQ6)CORLANDIA Z (KJ0TW0, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
15 Nágr Václav (K0257)NARENGO VAN PRINSEVELD (KJ0SA4, H)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
16 Stebelská Jana (E1181)ATTRACTIVE BOY (KJ0SA2, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
17 Řičářová Helena (E1686)LIVARINO (KJ0SA1, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
18 Zahoř Jan (D1638)DROSSLAND P. (KJ0SDC, V)Pavel Zahoř (MD0144)
Skoky
02_ " Z " stupňovaná obtížnost do 100 cm
Běžná do 100 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

47
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Šťovíčková Miroslava (D1266)CASCO (KJ00UP, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
2 Dečeková Lenka (D1979)LEVANTA 1 (KJ0HZV, K)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
3 Palšovičová Klára (D1976)REMEMBER OF BERRIS HG (KJ0JKL, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
4 Macháčková Lenka (D0233)SALOME II (KJ0TMC, K)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
5 Macháčková Lenka (D0233)SARA CHARISMA (KJ0JWE, K)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
6 Pejzlová Markéta (D1406)LEVERDI (KJ0GYB, V)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
7 Šimáčková Karolína (K0008)PRINC BAJAJA (KJ0K86, V)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
8 Šimáčková Karolína (K0008)TANGO 12 (KJ0SQI, V)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
9 Šimáčková Karolína (K0008)SPARTA (KJ0LTD, K)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
10 Sedláčková Jana (K0315)LUCRETIA (KJ0HRZ, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
11 Sopčáková Victoria (K0332)FELISITI (KJ0JXL, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
12 Kratochvílová Zuzana (K0006)DELLUR (KJ0F72, V)
13 Sýkorová Adéla (K0159)QUIST (KJ0K7D, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
14 Fenclová Vladislava (D0132)GUILLAUME D'AQUITANE (KJ00YE, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
15 Žižka Václav (C0190)NIRVÁNA Z HÁJŮ (KJ0SIW, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
16 Žižka Václav (C0190)CARNA Z HÁJŮ (KJ0SIT, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
17 Jílková Petra (D1472)BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
18 Lipovská Denisa (K0322)ABI GAIL (KJ0GKC, K)Jezdectví Cheb, z.s. (MK0010)
19 Krügerová Kristina (D1687)STARFLY HG (KJ0TLB, K)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
20 Aichingerová Tereza (J0RPK)JACARO (KJ00XU, V)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
21 Šperlová Kateřina (D1884)CAPTAIN'S-CARTOUCHE (KJ0D6B, V)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
22 Sýkorová Monika (K0005)HEART ROCK (KJ0KHN, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
23 Šudřichová Alexandra (H4244)LANE (KJ0LN1, K)JK Iros Praha (MA0031)
24 Michálková Tereza (K0299)CALETA (KJ0T74, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
25 Scholz Adam (K0308)LIASON (KJ0JRJ, V)
26 Otradovec Oldřich (D1057)SALOME 90 (KJ0SJV, K)Jezdecký klub Otradovec (MD0070)
27 Štruncová Karolína (D0402)NOEM 1 (KJ0GS4, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
28 Daňková Ilona (D0279)MADEIRA-V (KJ0J79, K)Jezdecká stáj Zhoř, z.s. (MD0185)
29 Daněk Stanislav (D0295)PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecká stáj Zhoř, z.s. (MD0185)
30 Szkatulová Sára (K0248)TROPICAL LIFE (KJ0N43, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
31 Drbalová Izabela (B3400)MELODY (KJ0IFL, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
32 Anisimova Alesja (B2597)MONOLIT (KJ0EVD, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
33 Prokůpek Marek (B3254)LINDTSTAR (KJ0IZM, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
34 Dostálová Markéta (B3114)BAYLEYS (KJ0FWU, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
35 Mertlová Caroline (D1978)CON CASKADE-M (KJ0HPN, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
36 Pichová Michaela (J0VQ6)CORLANDIA Z (KJ0TW0, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
37 Frydrychová Barbora (K0253)ARISTO'S ANGEL (KJ0K7Y, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
38 Roskovcová Zuzana (D1385)FLYING BEAUTY (KJ0KTL, K)
39 Makariusová Kamila (K0293)SYNEK 1 (KJ0OYQ, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
40 Moulisová Barbora (D1908)ARGON 3 (KJ00VF, V)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
41 Husková Anna-Marie (B3734)CLINTY DICK Z (KJ0LHM, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
42 Nágr Václav (K0257)NARENGO VAN PRINSEVELD (KJ0SA4, H)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
43 Stebelská Jana (E1181)ATTRACTIVE BOY (KJ0SA2, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
44 Řičářová Helena (E1686)LIVARINO (KJ0SA1, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
45 Cekovová Denisa (K0285)QUICK 4 (KJ0KMM, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
46 Zahoř Jan (D1638)DROSSLAND P. (KJ0SDC, V)Pavel Zahoř (MD0144)
47 Zahoř Jan (D1638)CRAZY SILVER ARROW (KJ0LWA, K)Pavel Zahoř (MD0144)
Skoky
03_ " ZL " dvoufázové skákání 105/110
Běžná do 110 cm 274.5.2 - Druhá fáze na čas / A

46
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Dytrychová Irena (A0526)KEFALONIA (KJ0FO7, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
2 Šimáčková Karolína (K0008)SPARTA (KJ0LTD, K)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
3 Šimáčková Karolína (K0008)SICILIE (KJ0LTC, K)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
4 Šimáčková Karolína (K0008)MEKKA Terea (KJ0FJV, K)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
5 Kostová Irena (D0252)LOREN KOSTA (KJ0LW2, K)Sportovní jezdecká stáj Kosta (MK0069)
6 Kostová Irena (D0252)ASSENC LA KOSTA (KJ0MTW, K)Sportovní jezdecká stáj Kosta (MK0069)
7 Ungrová Marie (D1480)ESCOBAR (KJ0LNV, V)JK Svojkovice, z.s. (MD0233)
8 Pejzlová Markéta (D1406)LEVERDI (KJ0GYB, V)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
9 Sopčáková Victoria (K0332)FELISITI (KJ0JXL, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
10 Kratochvílová Zuzana (K0006)DELLUR (KJ0F72, V)
11 Sýkorová Adéla (K0159)QUIST (KJ0K7D, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
12 Fenclová Vladislava (D0132)GUILLAUME D'AQUITANE (KJ00YE, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
13 Fenclová Vladislava (D0132)CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
14 Jílková Petra (D1472)QUE-SERA (KJ0K14, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
15 Lipovská Denisa (K0322)ABI GAIL (KJ0GKC, K)Jezdectví Cheb, z.s. (MK0010)
16 Krügerová Kristina (D1687)STARFLY HG (KJ0TLB, K)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
17 Sýkorová Monika (K0005)HEART ROCK (KJ0KHN, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
18 Šudřichová Alexandra (H4244)LANE (KJ0LN1, K)JK Iros Praha (MA0031)
19 Šudřichová Alexandra (H4244)ROCCO 2 (KJ09L6, V)JK Iros Praha (MA0031)
20 Michálková Tereza (K0299)CALETA (KJ0T74, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
21 Michálková Tereza (K0299)ALYDAME (KJ0I0G, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
22 Scholz Adam (K0308)LIASON (KJ0JRJ, V)
23 Štruncová Karolína (D0402)NOEM 1 (KJ0GS4, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
24 Daněk Stanislav (D0295)PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecká stáj Zhoř, z.s. (MD0185)
25 Těšínská Anna (D1564)BOROVETS (KJ0KN0, V)Jezdecká stáj Zhoř, z.s. (MD0185)
26 Szkatulová Sára (K0248)TROPICAL LIFE (KJ0N43, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
27 Smaha Luděk (D0541)HARVESTER-G (KJ0MXM, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
28 Drbalová Izabela (B3400)MELODY (KJ0IFL, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
29 Drbalová Izabela (B3400)CARRIE 1 (KJ0L1K, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
30 Anisimova Alesja (B2597)MONOLIT (KJ0EVD, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
31 Prokůpek Marek (B3254)LINDTSTAR (KJ0IZM, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
32 Dostálová Markéta (B3114)BAYLEYS (KJ0FWU, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
33 Mertlová Caroline (D1978)CON CASKADE-M (KJ0HPN, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
34 Janča Vladimír (F0889)QUINTESENCA (KJ00XO, K)TJ Start Domažlice (MD0027)
35 Holečková Štěpánka (E0815)CARUSO-T (KJ0CGB, V)Stáj Cortys (MD0246)
36 Frydrychová Barbora (K0253)ARISTO'S ANGEL (KJ0K7Y, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
37 Roskovcová Zuzana (D1385)FLYING BEAUTY (KJ0KTL, K)
38 Makariusová Kamila (K0293)SYNEK 1 (KJ0OYQ, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
39 Moulisová Barbora (D1908)ARGON 3 (KJ00VF, V)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
40 Husková Anna-Marie (B3734)CLINTY DICK Z (KJ0LHM, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
41 Cekovová Denisa (K0285)QUICK 4 (KJ0KMM, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
42 Peterka Jaroslav (K0278)COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
43 Zahoř Jan (D1638)CRAZY SILVER ARROW (KJ0LWA, K)Pavel Zahoř (MD0144)
44 Zahoř Jan (D1638)STRUWWELLIESE (KJ0M1Z, K)Pavel Zahoř (MD0144)
45 Zahoř Pavel (D1009)QUAID P. (KJ0N02, V)Pavel Zahoř (MD0144)
46 Kybalová Kateřina (D0979)ARTON (KJ0J06, V)JK Karlovy Vary -Stará Role z.s. (MK0005)
Skoky
04_ " L* " na čas
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

23
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Dytrychová Irena (A0526)KEFALONIA (KJ0FO7, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
2 Zbořilová Tereza (D1606)LANTANA 1 (KJ0I3L, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
3 Šimáčková Karolína (K0008)SICILIE (KJ0LTC, K)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
4 Šimáčková Karolína (K0008)MEKKA Terea (KJ0FJV, K)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
5 Kostová Irena (D0252)LOREN KOSTA (KJ0LW2, K)Sportovní jezdecká stáj Kosta (MK0069)
6 Kostová Irena (D0252)ASSENC LA KOSTA (KJ0MTW, K)Sportovní jezdecká stáj Kosta (MK0069)
7 Jílková Petra (D1472)QUE-SERA (KJ0K14, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
8 Krügerová Kristina (D1687)NISSANDRA HG (KJ0MRH, K)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
9 Krügerová Kristina (D1687)CAMELOT HG (KJ0DID, H)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
10 Šudřichová Alexandra (H4244)ROCCO 2 (KJ09L6, V)JK Iros Praha (MA0031)
11 Michálková Tereza (K0299)ALYDAME (KJ0I0G, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
12 Těšínská Anna (D1564)BOROVETS (KJ0KN0, V)Jezdecká stáj Zhoř, z.s. (MD0185)
13 Smaha Luděk (D0541)HARVESTER-G (KJ0MXM, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
14 Trochová Tereza (B2956)JACKLIN-SVRŽNO (KJ0H60, K)Jezdecký klub Salome Kaceřov (MK0067)
15 Drbalová Izabela (B3400)CARRIE 1 (KJ0L1K, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
16 Janča Vladimír (F0889)QUINTESENCA (KJ00XO, K)TJ Start Domažlice (MD0027)
17 Holečková Štěpánka (E0815)CARUSO-T (KJ0CGB, V)Stáj Cortys (MD0246)
18 Kůst Jaroslav (D0144)PARIS (KJ0GRY, K)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
19 Kůst Jaroslav (D0144)ESPERANO (KJ0KNQ, V)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
20 Peterka Jaroslav (K0278)COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
21 Zahoř Jan (D1638)STRUWWELLIESE (KJ0M1Z, K)Pavel Zahoř (MD0144)
22 Zahoř Pavel (D1009)QUAID P. (KJ0N02, V)Pavel Zahoř (MD0144)
23 Kybalová Kateřina (D0979)ARTON (KJ0J06, V)JK Karlovy Vary -Stará Role z.s. (MK0005)
Skoky
05_ " S * " na čas
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

8
Skoky
06_ " Z " se stupňovanou obtížností do 100 cm
Běžná do 100 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

24
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Šimáčková Karolína (K0008)SPARTA (KJ0LTD, K)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
2 Šimáčková Karolína (K0008)SICILIE (KJ0LTC, K)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
3 Šimáčková Karolína (K0008)MEKKA Terea (KJ0FJV, K)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
4 Kostová Irena (D0252)GUCCI KOSTA (KJ0SAX, V)Sportovní jezdecká stáj Kosta (MK0069)
5 Jílková Petra (D1472)QUENTINA-H (KJ0LPV, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
6 Lipovská Denisa (K0322)ABI GAIL (KJ0GKC, K)Jezdectví Cheb, z.s. (MK0010)
7 Šudřichová Alexandra (H4244)LANE (KJ0LN1, K)JK Iros Praha (MA0031)
8 Michálková Tereza (K0299)CALETA (KJ0T74, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
9 Michálková Tereza (K0299)LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
10 Drbalová Izabela (B3400)MELODY (KJ0IFL, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
11 Anisimova Alesja (B2597)MONOLIT (KJ0EVD, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
12 Prokůpek Marek (B3254)LINDTSTAR (KJ0IZM, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
13 Dostálová Markéta (B3114)BAYLEYS (KJ0FWU, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
14 Kodadová Nikita (D1910)PERSEA 1 (KJ0L2L, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
15 Kaasová Jennie (K0102)ČUPA ČUPS (KJ0LM0, H)Jezdecký klub Via Lucis z.s. (MK0088)
16 Kaasová Jennie (K0102)CALIDOS P (KJ0LWE, V)Jezdecký klub Via Lucis z.s. (MK0088)
17 Frydrychová Barbora (K0253)ARISTO'S ANGEL (KJ0K7Y, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
18 Balounová Klára (J0QSX)APPARES VAN HORNE (KJ0M2N, K)JK Blatnice, z.s. (MD0254)
19 Ježek Martin (D1785)JASMINE 1 (KJ0S0G, K)Jezdecký klub Vrbice u Stříbra, z.s. (MD0245)
20 Řeháková Veronika (K0063)ELVIN 1 (KJ0IXC, V)
21 Nágr Václav (K0257)NARENGO VAN PRINSEVELD (KJ0SA4, H)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
22 Stebelská Jana (E1181)ATTRACTIVE BOY (KJ0SA2, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
23 Řičářová Helena (E1686)LIVARINO (KJ0SA1, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
24 Hrušková Natálie (D1929)MIKSKE (KJ00TN, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
Skoky
07_ " ZL " s návazným rozeskakováním
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

23
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Rolínek Daniel (D1755)CITRUS 1 (KJ0FIK, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
2 Šimáčková Karolína (K0008)SPARTA (KJ0LTD, K)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
3 Šimáčková Karolína (K0008)SICILIE (KJ0LTC, K)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
4 Šimáčková Karolína (K0008)MEKKA Terea (KJ0FJV, K)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
5 Kostová Irena (D0252)GUCCI KOSTA (KJ0SAX, V)Sportovní jezdecká stáj Kosta (MK0069)
6 Šímová Lucie (D0134)QUINTANA 2 (KJ0LYR, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
7 Jílková Petra (D1472)QUENTINA-H (KJ0LPV, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
8 Šudřichová Alexandra (H4244)LANE (KJ0LN1, K)JK Iros Praha (MA0031)
9 Michálková Tereza (K0299)CALETA (KJ0T74, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
10 Michálková Tereza (K0299)ALYDAME (KJ0I0G, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
11 Michálková Tereza (K0299)LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
12 Drbalová Izabela (B3400)MELODY (KJ0IFL, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
13 Drbalová Izabela (B3400)CARRIE 1 (KJ0L1K, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
14 Prokůpek Marek (B3254)LINDTSTAR (KJ0IZM, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
15 Dostálová Markéta (B3114)BAYLEYS (KJ0FWU, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
16 Kodadová Nikita (D1910)PERSEA 1 (KJ0L2L, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
17 Kaasová Jennie (K0102)ČUPA ČUPS (KJ0LM0, H)Jezdecký klub Via Lucis z.s. (MK0088)
18 Kaasová Jennie (K0102)CALIDOS P (KJ0LWE, V)Jezdecký klub Via Lucis z.s. (MK0088)
19 Frydrychová Barbora (K0253)ARISTO'S ANGEL (KJ0K7Y, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
20 Balounová Klára (J0QSX)APPARES VAN HORNE (KJ0M2N, K)JK Blatnice, z.s. (MD0254)
21 Ježek Martin (D1785)JASMINE 1 (KJ0S0G, K)Jezdecký klub Vrbice u Stříbra, z.s. (MD0245)
22 Šudřichová Alexandra (H4244)ROCCO 2 (KJ09L6, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
23 Hrušková Natálie (D1929)MIKSKE (KJ00TN, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
Skoky
08_ " L** " na čas 120 cm
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

13
Skoky
09_ " S ** " na čas
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

15
Skoky
10_ " ST * " s jedním rozeskakováním
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

8
Skoky
CSN
Memoriál Ing. V. Nágra
Výsledky
29. 7. – 30. 7.
K / Mariánské Lázně
JK M.Lázně

Pro větší detail klikněte!