Přihlásit se

Skoky
XI. Grand Prix Hradce Králové
Oficiální závody (CSN) / 170825F1
25.08.2017 - 27.08.2017
F / Hradec Králové
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MF0025 - Hradecký jezdecký klub z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
F0251
Václav ml. Novotný
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F2720
Vladimír Zvěřina
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0596
Danuše Balažová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
H0374
Pavel Vachutka
CZE
Skoky
Stavitel
chief
G0074
Robert Smékal
CZE
Skoky
03_ "Soutěž se stupňovanou obtížností do 110 cm"
Běžná do 110 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
25.08.2017 15:30

35
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.08.2017 18:07:39
#JezdecKůňSubjekt
1Stejskalová Veronika (F4101)<37>FLORIS (KJ0P05, K)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
2Vančura Petr (B0680)<52>ARISTON Insprav (KJ0JWH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
3Bergerová Adéla (F4019)<41>SUVERÉN (KJ0U41, H)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
4Bečková Martina (F1580)<58>ASKIN (KJ0KJ2, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
5Mücková Tereza (B2721)<43>LEANDRA KARSIT (KJ0T4H, K)Stáj Karsit (MF0242)
6Kadlecová Iva (G0828)<31>CATS (KJ0LMN, K)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
7Horáčková Anna (F4007)<49>EVŽEN 1 (KJ0J1K, V)JK Vysoké Mýto z.s. (MF0281)
8Hypiusová Anna (F2903)<32>TOYA (KJ0IAM, K)Hypius Miloň (MF0139)
9Ambrožová Kateřina (B3572)<34>VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
10Pomezný David (F4421)<38>VILÍK 1 (KJ0KR6, V)JK Tůně (MF0125)
11Šlégrová Martina (F1966)<60>ART 4 (KJ0H8S, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
12Machovec Jiří (G2161)<39>CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
13Hypiusová Johanka (F3789)<48>AMARYLLIS (KJ0FL5, V)Hypius Miloň (MF0139)
14Rýdl Josef (F0527)<64>KORYNA 1 (KJ0LJQ, K)JK Hustířany z.s. (MF0090)
15Černohorská Eva (B3210)<70>COMET (KJ0JH0, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
16Špačková Veronika (F1384)<63>FAIRY 1 (KJ0RXJ, K)JK Černožice (MR0005)
17Šebková Lucie (F1849)<33>LA VERA (KJ0RXF, K)JK Polsko (MR0054)
18Manová Alexandra (F1646)<67>DAJÁNA 12 (KJ0ST5, K)JK J+M Čánka (MR0018)
19Konečný Jan (F2690)<36>CALEDON (KJ0DJ0, H)JK K plus K (MR0027)
20Kurucová Tereza (B3324)<50>ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
21Mládek Václav (F4208)<53>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
22Pfefrová Aneta (J0QW1)<45>NIK 5 (KJ0A7T, V)FJORDKLUB - Hřebčín Stará Paka (MR0048)
23Jůvová Daniela (F4225)<47>HALA 2 (KJ0K5M, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
24Záveská Miriam (F1579)<55>CERTINA 1 (KJ0LJ7, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
25Serbousková Kristýna (F2965)<56>LANDAVE (KJ0EL4, K)JK Zálesí z.s. (MF0091)
26Felixová Lenka (B3365)<51>CORTEX (KJ0F1S, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
27Fiala Jan (F1615)<65>LEMA (KJ0J4Y, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
28Koliášová Michala (F2366)<69>BRITANY (KJ0GMI, K)TJ Tesla Pardubice (MF0358)
29Třísková Michaela (J0QIZ)<66>KASSIOPE (KJ0EI5, K)Spolek přátel koní Zaloňov (MF0405)
30Tomáš Miroslav (F1795)<57>SARKON (KJ0L1Z, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
31Němec Tomáš (E1318)<62>PRINCE'S BLADE (KJ0OLY, V)Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
32Stejskalová Veronika (F4101)<61>LAGONERO (KJ0DEW, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
33Vančura Petr (B0680)<54>COCO JUMBO (KJ0LB2, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
34Kadlecová Iva (G0828)<46>AMIZAR (KJ0K0N, V)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
35Mücková Tereza (B2721)<44>CENTAGRAN KARSIT (KJ0TSQ, V)Stáj Karsit (MF0242)
Skoky
04_ "Soutěž se stupňovanou obtížností do 120 cm"
Běžná do 120 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
25.08.2017 17:00

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.08.2017 18:07:39
#JezdecKůňSubjekt
1Pejřilová Pavlína (F1920)<75>PASTOR 1 (KJ0A7E, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
2Dušková Jana (F2810)<72>CATALEF (KJ0L7C, V)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
3Vančura Petr (B0680)<54>COCO JUMBO (KJ0LB2, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
4Špačková Veronika (F1384)<63>FAIRY 1 (KJ0RXJ, K)JK Černožice (MR0005)
5Serbousková Kristýna (F2965)<56>LANDAVE (KJ0EL4, K)JK Zálesí z.s. (MF0091)
6Jůvová Daniela (F4225)<47>HALA 2 (KJ0K5M, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
7Horáčková Anna (F4007)<49>EVŽEN 1 (KJ0J1K, V)JK Vysoké Mýto z.s. (MF0281)
8Černohorská Eva (B3210)<70>COMET (KJ0JH0, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
9Machovec Jiří (G2161)<71>SIR CHARLES (KJ0I5Q, V)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
10Felixová Lenka (B3365)<51>CORTEX (KJ0F1S, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
11Mládek Václav (F4208)<53>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
12Třísková Michaela (J0QIZ)<66>KASSIOPE (KJ0EI5, K)Spolek přátel koní Zaloňov (MF0405)
13Němec Tomáš (E1318)<62>PRINCE'S BLADE (KJ0OLY, V)Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
14Kadlecová Iva (G0828)<46>AMIZAR (KJ0K0N, V)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
15Bečková Martina (F1580)<58>ASKIN (KJ0KJ2, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
16Pejřilová Pavlína (F1920)<76>FUME 1 (KJ0FLF, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
17Rýdl Josef (F0527)<64>KORYNA 1 (KJ0LJQ, K)JK Hustířany z.s. (MF0090)
18Tomáš Miroslav (F1795)<57>SARKON (KJ0L1Z, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
19Dostálová Kristýna (F2831)<29>DACON (KJ0HI2, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
20Stejskalová Veronika (F4101)<61>LAGONERO (KJ0DEW, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
21Trunkátová Klára (G2379)<74>MAXIME (KJ0MZA, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
22Fiala Jan (F1615)<65>LEMA (KJ0J4Y, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
23Šlégrová Martina (F1966)<60>ART 4 (KJ0H8S, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
24Záveská Miriam (F1579)<55>CERTINA 1 (KJ0LJ7, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
25Hypiusová Johanka (F3789)<48>AMARYLLIS (KJ0FL5, V)Hypius Miloň (MF0139)
26Kurucová Tereza (B3324)<50>ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
27Dušková Jana (F2810)<73>LORETA 7 (KJ0CCF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
28Vančura Petr (B0680)<52>ARISTON Insprav (KJ0JWH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
29Pejřilová Pavlína (F1920)<77>MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Skoky
05_ "Dvoufázové skákání 100 - 110 cm"
Běžná do 110 cm 274.5.2 - Druhá fáze na čas /
26.08.2017 10:00

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.08.2017 18:07:39
#JezdecKůňSubjekt
1Vančura Petr (B0680)<14>COLA ONE (KJ0T3D, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
2Létal Lukáš (G1066)<86>QUIDO 9 (KJ0T12, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
3Perthenová Kateřina ml. (F4356)<81>CHER DK (KJ0ICO, K)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
4Tomáš Miroslav (F1795)<57>SARKON (KJ0L1Z, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
5Miřejovská Lucie (F4104)<79>GAROCKY (KJ0H40, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
6Streubelová Lucie (F2695)<80>ANNE-MARII (KJ0GRL, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
7Čepová Pavlína (F4369)<85>ALEX MH (KJ0JAR, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
8Bártlová Tereza (F4386)<88>COX (KJ0F4C, V)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
9Rýdl Josef (F0527)<64>KORYNA 1 (KJ0LJQ, K)JK Hustířany z.s. (MF0090)
10Tmějová Vanda (F3937)<83>HALOMA (KJ0RZK, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
11Janatová Kateřina (F2449)<90>PARIS-M (KJ0LN3, K)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
12Hlaváček Miroslav (F4294)<84>RAMONA 2 (KJ0KUC, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
13Machovec Jiří (G2161)<39>CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
14Černá Miloslava (F0402)<89>COMFI-K (KJ0FHD, V)JK Valdar Černůtky (MF0206)
15Jůvová Daniela (F4225)<47>HALA 2 (KJ0K5M, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
16Bečková Martina (F1580)<58>ASKIN (KJ0KJ2, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
17Létal Lukáš (G1066)<87>COCO RICO (KJ0LBF, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
18Perthenová Kateřina ml. (F4356)<82>MARIAN DK (KJ0JZY, V)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
19Záveská Miriam (F1579)<55>CERTINA 1 (KJ0LJ7, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
Skoky
06_ "Dvoufázové skákání 110 - 120 cm"
Běžná do 120 cm 274.5.2 - Druhá fáze na čas /
26.08.2017 12:00

39
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.08.2017 18:07:39
#JezdecKůňSubjekt
1Janatová Kateřina (F2449)<90>PARIS-M (KJ0LN3, K)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
2Létal Lukáš (G1066)<87>COCO RICO (KJ0LBF, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
3Pejřilová Pavlína (F1920)<75>PASTOR 1 (KJ0A7E, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
4Perthenová Kateřina ml. (F4356)<82>MARIAN DK (KJ0JZY, V)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
5Dušková Jana (F2810)<72>CATALEF (KJ0L7C, V)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
6Tomáš Miroslav (F1795)<57>SARKON (KJ0L1Z, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
7Černá Miloslava (F0402)<89>COMFI-K (KJ0FHD, V)JK Valdar Černůtky (MF0206)
8Jůvová Daniela (F4225)<47>HALA 2 (KJ0K5M, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
9Jerie Edita (F1899)<100>REIKI (KJ0JG0, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
10Fassati Marek (F3816)<103>MATEO 2 (KJ0KU2, H)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
11Záveská Miriam (F1579)<55>CERTINA 1 (KJ0LJ7, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
12Dostálová Kristýna (F2831)<29>DACON (KJ0HI2, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
13Sojka Lukáš (F1136)<97>GALISTO-S (KJ0J1I, V)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
14Lukášková Aneta (F3975)<95>FELIX 2 (KJ0HZ9, V)JK Bohuslavice nad Metují (MF0057)
15Tmějová Vanda (F3937)<83>HALOMA (KJ0RZK, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
16Ludvík Filip (F1133)<106>PROUD PRINCESS (KJ0HSC, K)Selská jízda Nechanice (MF0002)
17Miřejovská Lucie (F4104)<79>GAROCKY (KJ0H40, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
18Hlaváček Miroslav (F4294)<84>RAMONA 2 (KJ0KUC, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
19Zemánková Monika (F2234)<107>LA PRIMA (KJ0I54, K)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
20Létal Lukáš (G1066)<86>QUIDO 9 (KJ0T12, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
21Vančura Petr (B0680)<14>COLA ONE (KJ0T3D, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
22Čepová Pavlína (F4369)<85>ALEX MH (KJ0JAR, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
23Šlégrová Martina (F1966)<60>ART 4 (KJ0H8S, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
24Šulcová Martina (F3995)<94>LORELAI (KJ0DRK, K)JK Zálesí z.s. (MF0091)
25Košťál David (F1030)<105>CARMEN 12 (KJ0FNW, K)JK Černožice (MR0005)
26Abík Jaroslav (B1288)<108>MADOCK (KJ0JY4, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
27Sedláčková Tereza (F2897)<93>SUNITA (KJ0E8T, K)JK Zálesí z.s. (MF0091)
28Páblová Aneta (R0012)<104>MARLENKA (KJ0J3J, K)JK Černožice (MR0005)
29Jeníková Romana (G0624)<102>ČILI (KJ0KU1, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
30Rýdl Josef (F0527)<64>KORYNA 1 (KJ0LJQ, K)JK Hustířany z.s. (MF0090)
31Trunkátová Klára (G2379)<74>MAXIME (KJ0MZA, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
32Dušková Pavlína (F2414)<96>NEBRASKA 2 (KJ0DTF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
33Pejřilová Pavlína (F1920)<76>FUME 1 (KJ0FLF, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
34Bečková Martina (F1580)<58>ASKIN (KJ0KJ2, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
35Siatková Anna (F3008)<98>KIP 1 (KJ0BAP, V)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
36Perthenová Kateřina ml. (F4356)<81>CHER DK (KJ0ICO, K)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
37Dušková Jana (F2810)<73>LORETA 7 (KJ0CCF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
38Vančura Petr (B0680)<52>ARISTON Insprav (KJ0JWH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
39Mládek Václav (F4208)<53>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Skoky
07_ "Cena Radia Country - parkur stupně "L**"
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
26.08.2017 14:15

35
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.08.2017 18:07:39
#JezdecKůňSubjekt
1Vančura Petr (B0680)<52>ARISTON Insprav (KJ0JWH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
2Pechanová Vladimíra (F3807)<110>RIVA RIVA (KJ0IPX, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
3Zavoralová Štěpánka (F0147)<123>KAREN 5 (KJ0GP6, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
4Slavíková Gabriela (C0337)<113>SISSI 7 (KJ0G2T, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
5Siatková Anna (F3008)<98>KIP 1 (KJ0BAP, V)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
6Málková Kateřina (F2906)<121>CHINTA (KJ0LDL, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
7Dušková Jana (F2810)<73>LORETA 7 (KJ0CCF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
8Šulcová Martina (F3995)<94>LORELAI (KJ0DRK, K)JK Zálesí z.s. (MF0091)
9Špičáková Michaela (F2617)<124>HAPPY BOY (KJ0E46, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
10Lukášková Aneta (F3975)<95>FELIX 2 (KJ0HZ9, V)JK Bohuslavice nad Metují (MF0057)
11Dušková Pavlína (F2414)<96>NEBRASKA 2 (KJ0DTF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
12Jerie Edita (F1899)<100>REIKI (KJ0JG0, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
13Košťál David (F1030)<105>CARMEN 12 (KJ0FNW, K)JK Černožice (MR0005)
14Sedláčková Tereza (F2897)<93>SUNITA (KJ0E8T, K)JK Zálesí z.s. (MF0091)
15Vančura Petr (B0680)<115>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
16Páblová Aneta (R0012)<104>MARLENKA (KJ0J3J, K)JK Černožice (MR0005)
17Mládek Václav (F4208)<53>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
18Horáčková Anna (F4007)<49>EVŽEN 1 (KJ0J1K, V)JK Vysoké Mýto z.s. (MF0281)
19Kopečná Jana (V0490)<109>VENEZIA 2 (KJ0GEO, K)Jezdecká stáj Dolní Jelení (MF0356)
20Tmějová Vanda (F3937)<112>HEKTOR 5 (KJ0K5P, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
21Siatková Anna (F3008)<118>PORTA 12 (KJ0GU2, K)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
22Zemánková Monika (F2234)<107>LA PRIMA (KJ0I54, K)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
23Šlégrová Martina (F1966)<60>ART 4 (KJ0H8S, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
24Sojka Lukáš (F1136)<97>GALISTO-S (KJ0J1I, V)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
25Abík Jaroslav (B1288)<108>MADOCK (KJ0JY4, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
26Dohnalová Aneta (F2966)<117>INKARD (KJ0LCS, V)JK BENFOUR (MF0328)
27Ludvík Filip (F1133)<106>PROUD PRINCESS (KJ0HSC, K)Selská jízda Nechanice (MF0002)
28Pechanová Vladimíra (F3807)<111>CORLANA (KJ0FY4, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
29Zavoralová Štěpánka (F0147)<122>SIMONA 3 (KJ0HXQ, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
30Slavíková Gabriela (C0337)<114>EXPECTANCY LUCY (KJ0JVH, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
31Faltysová Iveta (F1923)<119>ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
32Málková Kateřina (F2906)<120>C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
33Dušková Jana (F2810)<72>CATALEF (KJ0L7C, V)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
34Mládek Václav (F4208)<116>CORA 11 (KJ0HSN, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
35Vančura Petr (B0680)<125>ASTON MARTIN (KJ0HQG, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Skoky
08_ "Cena Jezdecké potřeby Vachutka - parkur stupně "S*"
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
26.08.2017 16:30

16
Skoky
11_ "Cena I.CA" - soutěž se stupňovanou obtížností do 130 cm
Běžná do 130 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
27.08.2017 14:30

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.08.2017 18:07:39
#JezdecKůňSubjekt
1Mücková Tereza (B2721)<148>FORTUNA 7 (KJ0JQ5, V)Stáj Karsit (MF0242)
2Špačková Veronika (F1384)<152>MARACANA (KJ0K71, K)JK Černožice (MR0005)
3Staňková Sára (A2134)<155>KOLOTKA (KJ0BIP, K)Equestrians Club (MA0086)
4Špačková Veronika (F4085)<153>LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
5Kalivodová Sára (C1268)<144>LADY JANE (KJ0EOW, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
6Savinkovová Kateřina (F4137)<145>COOCKIE (KJ0GUY, K)Jezdecký klub Jeřice, z.s. (MR0015)
7Mücková Tereza (B2721)<147>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)Stáj Karsit (MF0242)
8Machovec Jiří (G2161)<71>SIR CHARLES (KJ0I5Q, V)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
9Kubišta Václav (C1430)<149>MARY 1 (KJ0GH7, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
10Dostálová Kristýna (F2831)<29>DACON (KJ0HI2, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
11Pejřilová Pavlína (F1920)<77>MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
12Sojka Lukáš (F1136)<97>GALISTO-S (KJ0J1I, V)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
13Pechanová Vladimíra (F3807)<110>RIVA RIVA (KJ0IPX, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
14Novotná Alexandra (F1575)<154>CASSIUS CLAY 2 (KJ0MSH, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
15Mücková Tereza (B2721)<146>LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, H)Stáj Karsit (MF0242)
16Veleba František (V0735)<157>ARMITA (KJ0C99, K)František Veleba (MV0140)
17Tvarůžek Petr (F0872)<156>VALERO DJ (KJ0JDP, H)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Skoky
12_ " GRAND PRIX Hradec Králové " - parkur stupně " S**"
Běžná S** (130) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
27.08.2017 15:45

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.08.2017 18:07:39
#JezdecKůňSubjekt
1Mücková Tereza (B2721)<148>FORTUNA 7 (KJ0JQ5, V)Stáj Karsit (MF0242)
2Pechanová Vladimíra (F3807)<110>RIVA RIVA (KJ0IPX, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
3Kalivodová Sára (C1268)<144>LADY JANE (KJ0EOW, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
4Savinkovová Kateřina (F4137)<145>COOCKIE (KJ0GUY, K)Jezdecký klub Jeřice, z.s. (MR0015)
5Novotná Alexandra (F1575)<154>CASSIUS CLAY 2 (KJ0MSH, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
6Staňková Sára (A2134)<155>KOLOTKA (KJ0BIP, K)Equestrians Club (MA0086)
7Špačková Veronika (F1384)<152>MARACANA (KJ0K71, K)JK Černožice (MR0005)
8Tvarůžek Petr (F0872)<156>VALERO DJ (KJ0JDP, H)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
9Mücková Tereza (B2721)<147>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)Stáj Karsit (MF0242)
10Trunkátová Klára (G2379)<126>ELBANDOLERO (KJ0GZ5, H)TJ Moravan Brno (MG0010)
11Sojka Lukáš (F1136)<97>GALISTO-S (KJ0J1I, V)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
12Jarolím Pavel (B0046)<143>CLASSIC V (KJ0KLC, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
13Machovec Jiří (G2161)<71>SIR CHARLES (KJ0I5Q, V)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
14Špačková Veronika (F4085)<153>LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
15Kubišta Václav (C1430)<149>MARY 1 (KJ0GH7, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
16Pejřilová Pavlína (F1920)<77>MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
17Veleba František (V0735)<157>ARMITA (KJ0C99, K)František Veleba (MV0140)
18Pechanová Vladimíra (F3807)<111>CORLANA (KJ0FY4, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
19Mücková Tereza (B2721)<146>LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, H)Stáj Karsit (MF0242)