Přihlásit se

Skoky
Halové parkury Nové Zámky
Oficiální závody (CSN) / 171104H1
04.11.2017 - 04.11.2017
H / Nové Zámky
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0290 - JK Dvůr Nové Zámky, z. s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0135
Monika Kopišová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0070
Marta Nováková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1615
Martina Chlandová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0361
Radko Heidenreich ml.
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F1159
Andrea Hübnerová Laštůvková
CZE
Skoky
Stavitel
chief
H0138
Jan Kopiš
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
04_ skoková soutěž ZM
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
04.11.2017 12:00

14
Skoky
05_ skoková soutěž Z
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
04.11.2017 13:00

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.11.2017 19:25:59
#JezdecKůňSubjekt
1Körnerová Nikola (H4578)<50>JURY (KJ0CBR, V)SK Liboš (MH0286)
2Skřivan Jiří (F0031)<74>G-STAR 2 (KJ0UKJ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
3Očenášková Natálie (L0307)<60>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
4Slezák Michal (G0906)<62>OVER LOOK (KJ0OM8, V)Jezdecký oddíl MISL, z.s. (MG0223)
5Kubrická Kateřina (H2783)<63>LOVELY 37 (KJ0SOG, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
6Turková Laura (H4169)<68>CALIMERO 10 (KJ0T44, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
7Dostálová Hana (H3109)<99>FELLOW (KJ0SNL, H)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
8Kubrický Jan (H0341)<64>CHRISTEEN (KJ0SOF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
9Antonová Kateřina (L0493)<65>GT (KJ0BEJ, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
10Lipavská Tereza (F3936)<66>LORD LICCA (KJ0JUS, K)JK For Riders Team z.s. (MF0418)
11Svěráková Kateřina (G3322)<4>VALENCIA 3 (KJ0T1F, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
12Kukučová Monika (H3408)<69>BUTTERFLY 2 (KJ0GNN, K)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
13Dutková Denisa (H3761)<67>AMAZING MOON (KJ0KFA, H)Jezdecká stáj RVP Bruzovičky (MH0300)
14Horáková Tereza (H4457)<53>EMPIRIO DE TAR (KJ0GQI, V)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
15Hudec Jan (G4010)<70>FURIOSO XXX-11 SK/RED FELICITY (KJ0KQY, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
16Bittnerová Evelína (H3305)<61>ARAMIS 14 (KJ0JFR, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
17Jankotová Pavlína (H4433)<54>PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
18Franková Lenka (H2364)<72>LUNETA 7 (KJ0CMK, K)JK CABALLO Křelov, z.s. (MH0229)
19Skřivan Jiří ml. (F4125)<75>HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
20Skřivan Jiří (F0031)<73>HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
21Gloserová Klára (F4240)<77>VIKING 13 (KJ0KT8, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
Skoky
06_ skoková soutěž ZL
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
04.11.2017 14:15

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.11.2017 19:25:59
#JezdecKůňSubjekt
1Skřivan Jiří (F0031)<73>HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
2Skřivan Jiří ml. (F4125)<75>HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
3Krampotová Lucie (H4331)<78>UNNA (KJ0S89, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
4Palkevičová Anna (H3160)<81>CO-RI-DA (KJ0I6E, K)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
5Očenášková Natálie (L0307)<60>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
6Bittnerová Evelína (H3305)<61>ARAMIS 14 (KJ0JFR, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
7Bittner Aleš (H2200)<80>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
8Slezák Michal (G0906)<62>OVER LOOK (KJ0OM8, V)Jezdecký oddíl MISL, z.s. (MG0223)
9Machalová Eliška (H4341)<82>CILON (KJ0K5Y, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
10Kubrická Kateřina (H2783)<63>LOVELY 37 (KJ0SOG, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
11Kubrický Jan (H0341)<64>CHRISTEEN (KJ0SOF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
12Lipavská Tereza (F3936)<66>LORD LICCA (KJ0JUS, K)JK For Riders Team z.s. (MF0418)
13Turková Laura (H4169)<68>CALIMERO 10 (KJ0T44, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
14Kukučová Monika (H3408)<69>BUTTERFLY 2 (KJ0GNN, K)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
15Dutková Denisa (H3761)<67>AMAZING MOON (KJ0KFA, H)Jezdecká stáj RVP Bruzovičky (MH0300)
16Franková Lenka (H2364)<72>LUNETA 7 (KJ0CMK, K)JK CABALLO Křelov, z.s. (MH0229)
17Minářová Romana (L0059)<84>GRACIÁN (KJ0H13, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
18Gloserová Klára (F4240)<77>VIKING 13 (KJ0KT8, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
19Dvořáková Stanislava (F1176)<85>HIGH TEA HDH (KJ0UFI, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
20Sýkora Daniel (Z1232)<94>PRETTY WINGS (KJ0K3Z, K)Slovensko (MZ0040)
21Dostálová Hana (H3109)<79>BAQUITA (KJ0MT5, K)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
22Skřivan Jiří (F0031)<74>G-STAR 2 (KJ0UKJ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
Skoky
07_ skoková soutěž L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
04.11.2017 15:15

13