Přihlásit se

Skoky
Skokové + Hobby závody Stáj 3K Přední Lhota
Oficiální závody (CSN) / 180505B6
05.05.2018 - 05.05.2018
B / Poděbrady - Přední Lhota
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0098 - SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
B0549
Pavla Loudová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B1887
Tereza Šrámková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F2408
Martina Malinská
CZE
Skoky
Stavitel
chief
B0296
Rudolf Michl
CZE
Skoky
02_ Soutěž č.2 HOBBY ZM
Hobby ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
05.05.2018 10:00

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.05.2018 20:51:51
#JezdecKůňSubjekt
1Zástěrová Lenka (A1055)<20>TRAKIA (KJ02XK, K)Jezdecký spolek Equieden Záryby (MB0469)
2Zelingerová Terezie (B3736)<11>DATASYS ELOR (KJ0H7X, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
3Kolářová Dominika (B3826)<15>SAFIR 1 (KJ0DO9, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
4Zelenková Michaela (F3962)<24>LUCKY BOY 3 (KJ0TAW, V)Stáj Hejduk (MF0336)
5Šplíchalová Ludmila (B2241)<31>ELZA 2 (KJ0SMJ, K)Stáj NaPoli, z.s. (MB0426)
6Lomský František (C0023)<13>GRACE MOON (KJ0SVE, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
7Bílecká Kateřina (H3639)<16>CARLI (KJ0CL5, K)Stáj Moudrý (MB0115)
8Hayerová Vanda (J0WRJ)<3>FANY 8 (KJ0BQT, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
9Terschová Natálie (A2126)<25>FRANCESCO BLUE (KJ00UV, V)JS Bost B. (MA0144)
10Holá Klára (B2658)<21>CEROLA (KJ0HR4, K)Jezdecký spolek Equieden Záryby (MB0469)
11Šmelcová Petra (B3723)<29>PERSIE 2 (KJ0U4A, K)Jezdecký klub Seletice (MB0384)
12Máchová Lucie (B0307)<27>JAPAN 2 (KJ0S31, H)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
13Bleha Pavel (B2195)<28>MERLIN 11 (KJ0DK9, V)JK Dolany, z. s. (MB0261)
14Fialová Miroslava (B2641)<4>GOLDEN EYE (KJ0SD2, K)Šk.statek Stř.kraje (MB0097)
15Rudolská Michaela (A2216)<22>JAMAJKA 1 (KJ0AFM, K)Jezdecký spolek Equieden Záryby (MB0469)
16Limbergová Alena (J0R3O)<30>DARINA 6 (KJ0E2O, K)Jezdecký klub Statek Kostelka, z.s. (MB0500)
17Horáková Stanislava (H2945)<2>TASMÁNSKÝ ČERT (KJ0P5R, V)JK Sobotka z.s. (MF0072)
18Brodská Kristýna (J0L5T)<26>CORVONA 1 (KJ0GNA, K)JS Hubert Přítoky (MB0141)
19Beranová Marie (J0T6Q)<7>OTHELLO 1 (KJ0TZN, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
20Daňková Nikola (J0PIM)<12>ROZÁRKA 10 (KJ0J3B, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
21Klíma Matěj (B3604)<23>AMAZONIE-LS (KJ0CVE, K)Jezdecký klub Říčany z.s. (MB0025)
22Filipcová Johana (J0TBW)<19>GAMEY (KJ0EZZ, K)Jezdecký klub Říčany z.s. (MB0025)
23Nová Anna (B3461)<18>ZAFIRA 1 (KJ0IDY, K)Stáj Moudrý (MB0115)
24Švarcová Renata (B3001)<17>LADARON 1 (KJ0JWO, V)Stáj Moudrý (MB0115)
Skoky
03_ Sooutěž č.3 "Z"
Běžná Z (100) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
05.05.2018 11:30

8
Skoky
04_ Soutěž č.4 "Z"
Běžná Z (100) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
05.05.2018 12:30

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.05.2018 15:51:04
#JezdecKůňSubjekt
1Kutzlerová Jiřina (E0800)<46>DHAKARI (KJ0H9I, K)JK Nicol Frýdlant (ME0081)
2Nová Anna (B3461)<18>ZAFIRA 1 (KJ0IDY, K)Stáj Moudrý (MB0115)
3Roubal Marek (A0353)<44>COSMINO (KJ0IHF, V)JK Interkonix Doubrava (MF0351)
4Černá Adéla (C1628)<48>DORIS-SVRŽNO (KJ0D7P, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
5Weissová Karolína (G2497)<39>ARYTMA (KJ0JS5, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
6Moudrá Dominika (B2503)<35>GAMBRINUS 4 (KJ0CUZ, V)Stáj Moudrý (MB0115)
7Michalová Radka (B1147)<50>SÁRA 38 (KJ0L23, K)Jezdecká stáj Michal Přítoky, z. s. (MB0275)
8Švarcová Renata (B3001)<17>LADARON 1 (KJ0JWO, V)Stáj Moudrý (MB0115)
9Dlouhá Veronika (E1985)<47>LIMBA 4 (KJ0IXW, K)JK Nicol Frýdlant (ME0081)
10Terschová Natálie (A2126)<25>FRANCESCO BLUE (KJ00UV, V)JS Bost B. (MA0144)
11Kurková Tereza (B3300)<43>CALIFORNIE 2 (KJ0K4D, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
12Bílecká Kateřina (H3639)<16>CARLI (KJ0CL5, K)Stáj Moudrý (MB0115)
13Janstová Zdenka (B1498)<8>CHICO 3 (KJ0FX1, H)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
14Michalová Vladimíra (B2338)<49>VERA 1 (KJ0KPH, K)Jezdecká stáj Michal Přítoky, z. s. (MB0275)
15Brodská Miroslava (B2414)<41>CORIDA 5 (KJ0IWY, K)JS Hubert Přítoky (MB0141)
16Zástěrová Lenka (A1055)<21>CEROLA (KJ0HR4, K)Jezdecký spolek Equieden Záryby (MB0469)
17Chadimová Eva (A0878)<36>QUENDY 1 (KJ0CUX, V)Jezdecká Stáj Skvrňov, z.s. (MB0479)
18Máchová Lucie (B0307)<42>ELAN 1 (KJ0KWT, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
19Bleha Pavel (B2195)<28>MERLIN 11 (KJ0DK9, V)JK Dolany, z. s. (MB0261)
20Novotná Andrea (A1728)<38>SHADOW 2 (KJ0JZI, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
21Slavíková Barbora (B0979)<37>DUCATI (KJ0IBS, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
Skoky
05_ Soutěž č. 5 "ZL"
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
05.05.2018 13:30

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.05.2018 15:51:04
#JezdecKůňSubjekt
1Kurková Tereza (B3300)<43>CALIFORNIE 2 (KJ0K4D, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
2Šmejkalová Zuzana (B3605)<32>GAMBLE N (KJ0MYJ, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
3Máchová Lucie (B0307)<42>ELAN 1 (KJ0KWT, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
4Brodská Miroslava (B2414)<41>CORIDA 5 (KJ0IWY, K)JS Hubert Přítoky (MB0141)
5Novotná Andrea (A1728)<38>SHADOW 2 (KJ0JZI, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
6Šmatolán Václav ml. (F3952)<52>RUSALKA 4 (KJ0I5A, K)JK Šmaspol Hořice (MR0021)
7Ramharterová Martina (B0911)<53>NERO 14 (KJ0BHL, V)Jezdecký klub Rozela, z.s. (MB0253)
8Jansová Šárka (F3820)<56>AMIGO 7 (KJ0GJ4, V)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
9Černá Adéla (C1628)<48>DORIS-SVRŽNO (KJ0D7P, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
10Ladrová Barbora (B3189)<57>DREAM 2 (KJ0J7F, V)JeSdr. VIA Lysá nad Labem (MB0160)
11Kosobud Václav (A2030)<34>RIMINI 1 (KJ0GHD, K)Jezdecká stáj Dobré Pole (MA0274)
12Němeček . Petr (B1343)<51>ALLAN (KJ0LIU, V)JK Hořany, z.s. (MB0048)
13Konvalinová Alexandra (B2854)<54>FUKJOE (KJ0MIW, V)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
14Slavíková Barbora (B0979)<37>DUCATI (KJ0IBS, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
15Chadimová Eva (A0878)<36>QUENDY 1 (KJ0CUX, V)Jezdecká Stáj Skvrňov, z.s. (MB0479)
16Mejzrová Michaela (B2305)<58>LANNY (KJ0IG7, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
17Kurková Tereza (B3300)<55>INDOCTRO B (KJ0MXN, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
Skoky
06_ Soutěž č.6 "L*"
Běžná L* (115) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
05.05.2018 14:30

7