Přihlásit se

Skoky
Skokové + Hobby závody Stáj 3K Přední Lhota
Oficiální závody (CSN) / 180505B6
05.05.2018 - 05.05.2018
B / Poděbrady - Přední Lhota
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0098 - SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
B0549
Pavla Loudová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B1887
Tereza Šrámková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F2408
Martina Malinská
CZE
Skoky
Stavitel
chief
B0296
Rudolf Michl
CZE
Skoky
02_ Soutěž č.2 HOBBY ZM
Hobby ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
05.05.2018 10:00

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.05.2018 20:51:51
#JezdecKůňSubjekt
1Lenka Zástěrová (A1055)<20>TRAKIA (KJ02XK, K)Jezdecký spolek Equieden Záryby (MB0469)
2Terezie Zelingerová (B3736)<11>DATASYS ELOR (KJ0H7X, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
3Dominika Kolářová (B3826)<15>SAFIR 1 (KJ0DO9, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
4Michaela Zelenková (F3962)<24>LUCKY BOY 3 (KJ0TAW, V)Stáj Hejduk (MF0336)
5Ludmila Šplíchalová (B2241)<31>ELZA 2 (KJ0SMJ, K)Stáj NaPoli, z.s. (MB0426)
6František Lomský (C0023)<13>GRACE MOON (KJ0SVE, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
7Kateřina Bílecká (H3639)<16>CARLI (KJ0CL5, K)Stáj Moudrý (MB0115)
8Vanda Hayerová (J0WRJ)<3>FANY 8 (KJ0BQT, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
9Natálie Terschová (A2126)<25>FRANCESCO BLUE (KJ00UV, V)JS Bost B. (MA0144)
10Klára Holá (B2658)<21>CEROLA (KJ0HR4, K)Jezdecký spolek Equieden Záryby (MB0469)
11Petra Šmelcová (B3723)<29>PERSIE 2 (KJ0U4A, K)Jezdecký klub Seletice (MB0384)
12Lucie Máchová (B0307)<27>JAPAN 2 (KJ0S31, H)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
13Pavel Bleha (B2195)<28>MERLIN 11 (KJ0DK9, V)JK Dolany, z. s. (MB0261)
14Miroslava Fialová (B2641)<4>GOLDEN EYE (KJ0SD2, K)Šk.statek Stř.kraje (MB0097)
15Michaela Rudolská (A2216)<22>JAMAJKA 1 (KJ0AFM, K)Jezdecký spolek Equieden Záryby (MB0469)
16Alena Limbergová (J0R3O)<30>DARINA 6 (KJ0E2O, K)Jezdecký klub Statek Kostelka, z.s. (MB0500)
17Stanislava Horáková (H2945)<2>TASMÁNSKÝ ČERT (KJ0P5R, V)JK Sobotka z.s. (MF0072)
18Kristýna Brodská (J0L5T)<26>CORVONA 1 (KJ0GNA, K)JS Hubert Přítoky (MB0141)
19Marie Beranová (J0T6Q)<7>OTHELLO 1 (KJ0TZN, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
20Nikola Daňková (J0PIM)<12>ROZÁRKA 10 (KJ0J3B, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
21Matěj Klíma (B3604)<23>AMAZONIE-LS (KJ0CVE, K)Jezdecký klub Říčany z.s. (MB0025)
22Johana Filipcová (J0TBW)<19>GAMEY (KJ0EZZ, K)Jezdecký klub Říčany z.s. (MB0025)
23Anna Nová (B3461)<18>ZAFIRA 1 (KJ0IDY, K)Stáj Moudrý (MB0115)
24Renata Švarcová (B3001)<17>LADARON 1 (KJ0JWO, V)Stáj Moudrý (MB0115)
Skoky
03_ Sooutěž č.3 "Z"
Běžná Z (100) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
05.05.2018 11:30

8
Skoky
04_ Soutěž č.4 "Z"
Běžná Z (100) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
05.05.2018 12:30

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.05.2018 15:51:04
#JezdecKůňSubjekt
1Jiřina Kutzlerová (E0800)<46>DHAKARI (KJ0H9I, K)JK Nicol Frýdlant (ME0081)
2Anna Nová (B3461)<18>ZAFIRA 1 (KJ0IDY, K)Stáj Moudrý (MB0115)
3Marek Roubal (A0353)<44>COSMINO (KJ0IHF, V)JK Interkonix Doubrava (MF0351)
4Adéla Černá (C1628)<48>DORIS-SVRŽNO (KJ0D7P, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
5Karolína Weissová (G2497)<39>ARYTMA (KJ0JS5, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
6Dominika Moudrá (B2503)<35>GAMBRINUS 4 (KJ0CUZ, V)Stáj Moudrý (MB0115)
7Radka Michalová (B1147)<50>SÁRA 38 (KJ0L23, K)Jezdecká stáj Michal Přítoky, z. s. (MB0275)
8Renata Švarcová (B3001)<17>LADARON 1 (KJ0JWO, V)Stáj Moudrý (MB0115)
9Veronika Dlouhá (E1985)<47>LIMBA 4 (KJ0IXW, K)JK Nicol Frýdlant (ME0081)
10Natálie Terschová (A2126)<25>FRANCESCO BLUE (KJ00UV, V)JS Bost B. (MA0144)
11Tereza Kurková (B3300)<43>CALIFORNIE 2 (KJ0K4D, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
12Kateřina Bílecká (H3639)<16>CARLI (KJ0CL5, K)Stáj Moudrý (MB0115)
13Zdenka Janstová (B1498)<8>CHICO 3 (KJ0FX1, H)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
14Vladimíra Michalová (B2338)<49>VERA 1 (KJ0KPH, K)Jezdecká stáj Michal Přítoky, z. s. (MB0275)
15Miroslava Brodská (B2414)<41>CORIDA 5 (KJ0IWY, K)JS Hubert Přítoky (MB0141)
16Lenka Zástěrová (A1055)<21>CEROLA (KJ0HR4, K)Jezdecký spolek Equieden Záryby (MB0469)
17Eva Chadimová (A0878)<36>QUENDY 1 (KJ0CUX, V)Jezdecká Stáj Skvrňov, z.s. (MB0479)
18Lucie Máchová (B0307)<42>ELAN 1 (KJ0KWT, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
19Pavel Bleha (B2195)<28>MERLIN 11 (KJ0DK9, V)JK Dolany, z. s. (MB0261)
20Andrea Novotná (A1728)<38>SHADOW 2 (KJ0JZI, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
21Barbora Slavíková (B0979)<37>DUCATI (KJ0IBS, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
Skoky
05_ Soutěž č. 5 "ZL"
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
05.05.2018 13:30

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.05.2018 15:51:04
#JezdecKůňSubjekt
1Tereza Kurková (B3300)<43>CALIFORNIE 2 (KJ0K4D, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
2Zuzana Šmejkalová (B3605)<32>GAMBLE N (KJ0MYJ, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
3Lucie Máchová (B0307)<42>ELAN 1 (KJ0KWT, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
4Miroslava Brodská (B2414)<41>CORIDA 5 (KJ0IWY, K)JS Hubert Přítoky (MB0141)
5Andrea Novotná (A1728)<38>SHADOW 2 (KJ0JZI, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
6Václav ml. Šmatolán (F3952)<52>RUSALKA 4 (KJ0I5A, K)JK Šmaspol Hořice (MR0021)
7Martina Ramharterová (B0911)<53>NERO 14 (KJ0BHL, V)Jezdecký klub Rozela, z.s. (MB0253)
8Šárka Jansová (F3820)<56>AMIGO 7 (KJ0GJ4, V)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
9Adéla Černá (C1628)<48>DORIS-SVRŽNO (KJ0D7P, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
10Barbora Ladrová (B3189)<57>DREAM 2 (KJ0J7F, V)JeSdr. VIA Lysá nad Labem (MB0160)
11Václav Kosobud (A2030)<34>RIMINI 1 (KJ0GHD, K)Jezdecká stáj Dobré Pole (MA0274)
12Petr Němeček . (B1343)<51>ALLAN (KJ0LIU, V)JK Hořany, z.s. (MB0048)
13Alexandra Konvalinová (B2854)<54>FUKJOE (KJ0MIW, V)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
14Barbora Slavíková (B0979)<37>DUCATI (KJ0IBS, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
15Eva Chadimová (A0878)<36>QUENDY 1 (KJ0CUX, V)Jezdecká Stáj Skvrňov, z.s. (MB0479)
16Michaela Mejzrová (B2305)<58>LANNY (KJ0IG7, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
17Tereza Kurková (B3300)<55>INDOCTRO B (KJ0MXN, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
Skoky
06_ Soutěž č.6 "L*"
Běžná L* (115) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
05.05.2018 14:30

7