Přihlásit se

Všestrannost
Všestrannost Těšánky - Zlatá podkova
Oblastní mistrovství (CCN-OM) / 180505L2
05.05.2018 - 06.05.2018
L / Těšánky - Areál Gruntu Galatík
Výsledky
Všestrannost
01_ CNC* - Zlatá podkova
Běžná S, CNC1*, CIC1* FEI 2015 1* Test A

11
Všestrannost
02_ L - Stříbrná podkova
Běžná L

20
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Moravová Pavlína (V0326)ETHER (KJ0P1M, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
2 Malečková Simona (V0651)VERTIGO 3 (KJ0GN0, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
3 Kaluža Pavel (H0299)QUICK MAY (KJ0IU8, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
4 Dufková Soňa (G1868)DUFFY (KJ0IV4, H)JS Němčičky (MG0017)
5 Šeligová Barbora (H4387)FRENCISS (KJ0GRE, K)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
6 Šeligová Barbora (H4387)GEPETTO (KJ0GQ3, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
7 Hlávka Jakub (F3043)FARHA-K (KJ0IP3, K)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
8 Vrtek Stanislav (H0444)TEXAS ROCK (KJ0JE9, V)Sportovní stáj Vrtkovi z.s. (MH0336)
9 Chvojka Pavel (F0138)COFLANDO (KJ0LZE, V)JS Chvojka-Stolany (MF0051)
10 Volf Josef (G2365)CELTIC (KJ0KKH, V)JK MENDELU Žabčice (MG0056)
11 Chválová Martina (F1940)ARCHIENTE OF LARAMIE (KJ0J09, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
12 Vrtek Antonín (H2967)BATMAN 1 (KJ0I2V, V)TJ Jezdecký spolek při SŠ Gastronomie a Farmářství (MH0070)
13 Höcková Jana (F1270)PIPPA FUN (KJ0F77, K)JO Albert Stolany (MF0138)
14 Höcková Jana (F1270)LOWEN (KJ0L1Q, V)JO Albert Stolany (MF0138)
15 Michalcová Adéla (H2574)ARGENTINA 3 (KJ0IXK, K)JK CABALLO Křelov, z.s. (MH0229)
16 Valentová Johana (C1644)KSIAŽE CHIEF (KJ0P0T, V)Jan Valenta (MC0235)
17 Drdlová Nikola (F2661)MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
18 Němec Tomáš (E1318)PRINCE'S BLADE (KJ0OLY, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
19 Pechanová Vladimíra (F3807)ROSA-P (KJ0IPY, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
20 Benediktová Kateřina (L0330)PŘEMEK (KJ0DDN, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
Všestrannost
03_ ZL - Bronzová podkova
Běžná ZL CN4/14

3
Všestrannost
04_ ZL - Bronzová podkova - styl jezdce
Běžná ZL CN4/14

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
05_ ZL - bez omezení
Běžná ZL CN4/14

32
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Horáčková Adéla (F1745)ANGELIKA 14 (KJ0ST1, K)Jezdecká stáj AHA Nemojov z.s. (MF0402)
2 Malečková Simona (V0651)ANIFE Z KINSKÁ (KJ0S8V, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
3 Húsková Lucie (G2928)SAINT MAURITIUS (KJ0LM2, V)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
4 Navrátilová Lenka (H0655)ŠERON-KA (KJ0LQY, K)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
5 Hlavinková Michaela (H3648)FLORA 13 (KJ0GH8, K)
6 Maxerová Hana (G2564)INESPERADO (KJ0ISK, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
7 Iványi Pavel (G3111)DANCER 2 (KJ0KC3, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
8 Peška Aleš (L0451)LORD CHARLES (KJ0HW7, V)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
9 Osobová Barbora (H2694)SKY DANCER (KJ0P0Z, V)JEZDECKÝ ODDÍL MERKO (MH0314)
10 Večerková Klára (H3187)MALÝ MOŘSKÝ TYGR (KJ0P3U, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
11 Chvojka Pavel (F0138)TRUE DESERT (KJ0P8L, V)JS Chvojka-Stolany (MF0051)
12 Diringer Karel (G0456)BRAVE (KJ0KKO, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
13 Knotová Lucie (E0672)CLEO 7 (KJ0TCW, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
14 Zima Pavel (G0426)WILD OF GRACIE (KJ0P40, V)JK MENDELU Žabčice (MG0056)
15 Peprníčková Anna (L0038)BARWA (KJ0GI5, K)Jezdecký klub Krásno Chrámečné z.s. (ML0042)
16 Zvěřina Roman (G1207)NEGARO (KJ0I3C, V)TJ Equiklub Třebíč (MG0193)
17 Zvěřinová Veronika (G3466)ONYX (KJ0TAJ, V)TJ Equiklub Třebíč (MG0193)
18 Holec Jan (F0070)REGULUS MT-3/ROMULUS UHŘIČICKÝ (KJ0KDQ, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
19 Holec Jan (F0070)SARAGON (KJ0I0F, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
20 Lacina Petr (H1850)KIMA-H (KJ0V35, K)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
21 Lacina Petr (H1850)CASPER 343 (KJ0V34, V)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
22 Krejsa Petr (F1245)ROMANTIKA-K (KJ0L3H, K)JK Farma pod Lípou (MF0143)
23 Horáčková Adéla (F1745)MODA 1 (KJ0L2Y, K)Jezdecká stáj AHA Nemojov z.s. (MF0402)
24 Pechanová Vladimíra (F3807)RIVA RIVA (KJ0IPX, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
25 Saparová Inka (H3335)JESTER (KJ0NM4, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
26 Krejčířová Simona (H2699)FANNY 4 (KJ0L09, K)Stáj Krejčířovi, z.s. (ML0135)
27 Paligová Denisa (G3447)SAFIRA 1 (KJ0HTM, K)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
28 Chrastinová Nicole (L0139)BOLDRICK (KJ0GNV, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
29 Horáková Simona (G2619)SIR SILVIO-L (KJ0KTT, H)
30 Horáková Simona (G2619)LORD L (KJ0HVQ, V)
31 Benediktová Kateřina (L0330)COLATO-S (KJ0T0B, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
32 Machová Monika (L0304)SAHIB SILVER G (KJ0J1S, H)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
Všestrannost
06_ Z - Soutěž nadějí
Běžná Z 5Y/2015

6
Všestrannost
07_ Z - bez omezení
Běžná Z CN1/14

20
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Mynářová Natálie (F4352)TERRY 1 (KJ0SIQ, K)Jezdecká stáj AHA Nemojov z.s. (MF0402)
2 Krobot Richard (H2455)KENJI-H (KJ0IMF, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
3 Krobotová Kateřina (H2900)DON JEREZ (KJ0P11, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
4 Kramáriková Radka (G1524)TRADEMARK (IRE) (KJ0SOQ, V)JS Němčičky (MG0017)
5 Tomíková Kateřina (H0794)LOVE JACKIE (KJ0DS9, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
6 Dohodilová Klára (L0449)ALLOTRIE (KJ0K6L, K)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
7 Benediktová Kateřina (L0330)DANTES 6 (KJ0H5W, H)JK Sport Pravčice (ML0007)
8 Žídková Veronika (H2824)INFINITY 1 (KJ0LLT, K)JEZDECKÝ ODDÍL MERKO (MH0314)
9 Švarcová Zuzana (H4563)ANDY 8 (KJ0BZQ, K)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
10 Chválová Martina (F1940)LEO 650 (KJ0SE2, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
11 Koudelková Natálie (L0474)BESS 10 (KJ0TGH, K)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
12 Koudelková Natálie (L0474)CASTRO 1 (KJ0KKQ, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
13 Tomíková Dominika (L0370)MATRIX 2 (KJ0DLB, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
14 Zemánek René (H1851)LACOSTE 2 (KJ0HXZ, V)JEZDECKÝ KLUB RANČE NA KONCI SVĚTA, z.s. (MH0320)
15 Ondrová Lucie (J0NGH)OLLY (KJ0SPO, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
16 Grundová Nela (F3928)INTERNA (KJ0VEZ, K)JK při OPS Šťastný domov Líšnice (MF0357)
17 Chorovská Kristýna (G3205)CASSINI'S GIRL (KJ0IJ2, K)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
18 Machová Ivana (L0358)SMAJLIN (KJ0EPU, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
19 Hromádková Vladana (G3803)CRAZY FOR LIFE (KJ0P1E, K)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
20 Ježková Aneta (H4034)GRAND BONUS V (KJ09F1, H)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
Všestrannost
08_ Hobby Z - bez omezení
Hobby Z CN1/14

2
Všestrannost
09_ ZL - PONY - styl jezdce
Pony ZLP CN1/14

10
Všestrannost
10_ L - PONY - styl jezdce
Pony LP CN1/14

4
Všestrannost
11_ ZK - bez omezení
Běžná ZK CN1/14

15
Všestrannost
12_ Hobby ZK - bez omezení
Hobby ZK CN1/14

6
Všestrannost
13_ Pony ZL
Pony ZLP CN1/14

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
14_ Pony L
Pony LP CN1/14

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
15_ NP ČJF
Pony ZLP CN1/14

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
Běžná
Hobby
Pony
CCN-OM
Všestrannost Těšánky - Zlatá podkova
Výsledky
5. 5. – 6. 5.
L / Těšánky - Areál Gruntu Galatík
JS Galatík Těšánky

Pro větší detail klikněte!