Přihlásit se

Multi-disciplína
Národní drezurní pohár ČJF--Ch,J,P, Heroutice
Národní drezurní pohár ČJF (CHN-NDP) / 180519B7
19.05.2018 - 20.05.2018
B / Heroutice
Výsledky
Drezura
Paradrezura
Pořadatelé:
MB0067 - JK Heroutice
Funkcionáři:
Drezura
Rozhodčí
HR
A0593
Lucie Marešová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
A0111
Helena Žižková
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
A0112
Karolína Žižková
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
B0606
Eva Špuláková
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
F1010
Katarina Hlavová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
B0073
Miloslav Perníček
CZE
Drezura
02_ Soutěž v drezúře Z - DU-A * kval. kolo Národního poháru mládeže ČJF
Běžná DU-A/2018 - FEI-Z
19.05.2018 8:00

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.05.2018 19:55:27
#ČasJezdecKůňSubjekt
108:00Markéta Burešová (A1563)<16>ELEMENT 1 (KJ0JUG, V)JK Modletice, z.s. (MB0022)
208:14Ema Havlenová (J0K4X)<9>ADALIM FRUIT OF LOVE(CZE) (KJ0RXM, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
308:21Klára Hlaváčková (K0336)<19>GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
408:28Anna Ješetová (J0VOB)<13>ALBERT 59 (KJ0UIC, V)JK Harfa (MB0241)
508:35Petra Kymplová (J0NBX)<14>NERO 12 (KJ0AA7, V)JK Harfa (MB0241)
608:42Johana Vášáryová (J0RR3)<6>GOLDENBAY HAPPY MORNING (KJ0T7E, K)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
708:49Veronika Sedláčková (J0TFB)<22>JASPER 3 (KJ0G5W, V)JK Záhořany (MB0344)
808:56Victoria Vančurová (J0T4Q)<17>DERFÜRST (KJ0FX8, V)JK EQUINKA, z.s. (MB0470)
909:03Natálie Kuklíková (J0R68)<15>CHARLOTTE 4 (KJ0LIB, K)JK Harfa (MB0241)
1009:10Julie Pásková (A1934)<23>FLEURAMO'S SEM (KJ0MU5, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
1109:17Anna Humplíková (A2163)<10>GEISHA ESTHER (KJ0KA7, K)Filip Minařík (MA0271)
1209:34Josefína Černá (J0WAI)<1>RHENCULLEN WIZARD (KJ0HJT, V)Veronika Náměstková (MA0265)
1309:41Yulia Perepelitsyna (B3727)<8>LAMANŠS (KJ00UZ, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
1409:48Zuzana Hradilová (A2280)<18>PRINCE (KJ0UIY, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
1509:55Tereza Králová (B3556)<3>DIAMOND LADY (KJ0KJ8, K)JK Záhořany (MB0344)
1610:02Aneta Kölblová (A1615)<21>FÜRSTIANO (KJ0VW1, V)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
1710:09Tereza Matoušková (A2218)<4>COELENHAGE´S LAS VEGAS (KJ0VFN, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
1810:16Marie Lumbachová (E2050)<11>MY TENDER DREAM (KJ0FQH, V)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
1910:23Eliška Kantnerová (J0TGX)<12>DAMBRA (KJ0DHP, K)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
2010:30Ema Havlenová (J0K4X)<2>AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
2110:37Klára Hlaváčková (K0336)<20>CHEYENNE (KJ0NH8, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
2210:44Victoria Schopper (J0RHV)<7>KRANEVELD´S BJÖRN (KJ0VML, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
Drezura
03_ Soutěž v drezúře stupně Z pro 4leté koně - 4U/2017
Běžná 4Ú/2017 - FEI-Z - pro 4-leté koně
19.05.2018 11:25

3
Drezura
04_ Soutěž v drezúře stupně L - DD/2018 * kval. kolo Národního poháru mládeže ČJF
Běžná DD/2018 - FEI-L
19.05.2018 12:30

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.05.2018 19:55:27
#ČasJezdecKůňSubjekt
112:30Maria Karčeva (A2235)<51>STONECASTLE PRINCE (KJ0KU4, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
212:36Julie Pásková (A1934)<23>FLEURAMO'S SEM (KJ0MU5, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
312:42Zuzana Hradilová (A2280)<36>GILLETTE (KJ0FKJ, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
412:48Nikola Feherová (B3490)<28>KIMBERLY (KJ0MS5, K)Roman Feher (MB0416)
512:54Ema Havlenová (J0K4X)<2>AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
613:00Dominika Dvořáková (A2063)<1>RHENCULLEN WIZARD (KJ0HJT, V)Veronika Náměstková (MA0265)
713:06Victoria Schopper (J0RHV)<7>KRANEVELD´S BJÖRN (KJ0VML, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
813:12Yulia Perepelitsyna (B3727)<8>LAMANŠS (KJ00UZ, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
913:18Tereza Matoušková (A2218)<4>COELENHAGE´S LAS VEGAS (KJ0VFN, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
1013:24Markéta Burešová (A1563)<16>ELEMENT 1 (KJ0JUG, V)JK Modletice, z.s. (MB0022)
1113:30Maria Karčeva (A2235)<34>WILD ROSE (KJ0MSY, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
1213:36Sarah Ennie Krušinová (B3313)<9>ADALIM FRUIT OF LOVE(CZE) (KJ0RXM, K)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
1313:52Magdalena Lapczynska (J0WFB)<81>COATING T (KJ0JOH, V)JK EQUINKA, z.s. (MB0470)
1413:58Anna Procházková (F4333)<30>NICE GUY (KJ0V7S, V)Pony Park (MA0234)
1514:04Aneta Kölblová (A1615)<21>FÜRSTIANO (KJ0VW1, V)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
1614:10Marie Lumbachová (E2050)<11>MY TENDER DREAM (KJ0FQH, V)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
1714:16Karolína Wiesnerová (B3338)<31>OJOETSJNI'S GREVENRIT (KJ0KC6, V)Pony Park (MA0234)
1814:22Kristýna Šťávová (J0IUF)<37>CARISMA 4 (KJ0FVJ, K)Jezdecká stáj STAMP Kokovice, z. s (MB0491)
1914:28Zuzana Novotná (B3787)<14>NERO 12 (KJ0AA7, V)JK Harfa (MB0241)
2014:34Tereza Králová (B3556)<3>DIAMOND LADY (KJ0KJ8, K)JK Záhořany (MB0344)
2114:40Nikola Feherová (B3490)<29>VABANTOS (KJ0L47, V)Roman Feher (MB0416)
2214:46Julie Pásková (A1934)<38>NARAVINO (KJ0MRS, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
2314:52Zuzana Hradilová (A2280)<18>PRINCE (KJ0UIY, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
2414:58Kateřina Jandurová (A1475)<32>DYLANO-R (KJ0KM8, H)JK Céva,z.s. (MA0083)
Drezura
05_ Soutěž v drezúře stupně L pro 5leté koně - 5U/2009
Běžná 5Ú/2017 - FEI-L - pro 5ti-leté koně - úvodní
19.05.2018 15:40

4
Drezura
06_ Soutěž v drezúře stupně S pro 6leté koně - 6U/2017
Běžná 6Ú/2017 - FEI-S - pro 6ti-leté koně - úvodní
19.05.2018 16:40

1
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.05.2018 19:55:27
#ČasJezdecKůňSubjekt
116:40Alena Zeusová (A1159)<43>CORRNELIUS AZ (KJ0MSI, H)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
Drezura
07_ Soutěž v drezúře stupně S - JU/2018 * kval. kolo Národního poháru mládeže ČJF
Běžná JU/2018 - FEI-S
19.05.2018 17:15

12
Drezura
09_ Soutěž v drezúře Z - DU-A/2018 * kval.kolo Národního poháru mládeže ČJF
Běžná DU-A/2018 - FEI-Z
20.05.2018 8:50

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.05.2018 19:55:27
#ČasJezdecKůňSubjekt
108:50Ema Havlenová (J0K4X)<2>AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
208:57Aneta Langrová (F3047)<59>BASILIA (KJ00VZ, K)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
309:04Samuel Olivier Krušina (B3562)<66>JOLLY JOKER / BILBO (KJ0MHQ, V)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
409:11Veronika Sedláčková (J0TFB)<22>JASPER 3 (KJ0G5W, V)JK Záhořany (MB0344)
509:18Johana Vášáryová (J0RR3)<6>GOLDENBAY HAPPY MORNING (KJ0T7E, K)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
609:25Petra Kymplová (J0NBX)<14>NERO 12 (KJ0AA7, V)JK Harfa (MB0241)
709:32Anna Ješetová (J0VOB)<13>ALBERT 59 (KJ0UIC, V)JK Harfa (MB0241)
809:39Tereza Pekárková (A1994)<61>COLORKA (KJ0H7B, K)JK Helios, z.s. (MB0295)
909:46Natálie Kuklíková (J0R68)<15>CHARLOTTE 4 (KJ0LIB, K)JK Harfa (MB0241)
1009:53Karolína Bartoňová (J0VHJ)<65>GERRY 1 (KJ06YV, V)JK EQUINKA, z.s. (MB0470)
1110:00Victoria Vančurová (J0T4Q)<17>DERFÜRST (KJ0FX8, V)JK EQUINKA, z.s. (MB0470)
1210:17Ema Malotová (J0MZT)<63>KASZMIR 1 (KJ0VSV, V)JK Harfa (MB0241)
1310:24Ema Krejčíková (J0MK3)<60>NARCIS 2 (KJ0A1V, V)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
1410:31Aneta Kölblová (A1615)<21>FÜRSTIANO (KJ0VW1, V)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
1510:38Veronika Šebková (A1884)<62>LORD CATTARO L (KJ0KA2, V)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
1610:45Tereza Králová (B3556)<3>DIAMOND LADY (KJ0KJ8, K)JK Záhořany (MB0344)
1710:52Marie Lumbachová (E2050)<11>MY TENDER DREAM (KJ0FQH, V)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
1810:59Eliška Kantnerová (J0TGX)<12>DAMBRA (KJ0DHP, K)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
1911:06Ema Havlenová (J0K4X)<9>ADALIM FRUIT OF LOVE(CZE) (KJ0RXM, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
2011:13Aneta Langrová (F3047)<64>HANNAH MONTANA (KJ0L4T, K)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
Drezura
10_ Soutěž v drezúře stupně Z pro 4leté koně - 4U/2017
Běžná 4Ú/2017 - FEI-Z - pro 4-leté koně
20.05.2018 12:00

3
Drezura
11_ Soutěž v drezúře stupně L - DD/2018 * kval. kolo Národního poháru mládeže ČJF
Běžná DD/2018 - FEI-L
20.05.2018 13:00

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.05.2018 19:55:27
#ČasJezdecKůňSubjekt
113:00Julie Pásková (A1934)<38>NARAVINO (KJ0MRS, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
213:06Aneta Langrová (F3047)<64>HANNAH MONTANA (KJ0L4T, K)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
313:12Ema Havlenová (J0K4X)<2>AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
413:18Denisa Lencová (B3838)<60>NARCIS 2 (KJ0A1V, V)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
513:24Karolína Zaplatílková (J0R5Q)<52>CASIOPEA (KJ0L9R, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
613:30Marie Lumbachová (E2050)<11>MY TENDER DREAM (KJ0FQH, V)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
713:36Sarah Ennie Krušinová (B3313)<66>JOLLY JOKER / BILBO (KJ0MHQ, V)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
813:42Tereza Pekárková (A1994)<61>COLORKA (KJ0H7B, K)JK Helios, z.s. (MB0295)
913:48Veronika Šebková (A1884)<62>LORD CATTARO L (KJ0KA2, V)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
1014:04Maria Karčeva (A2235)<34>WILD ROSE (KJ0MSY, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
1114:10Martina Kornalíková (H3249)<69>FIDO Trimstar (KJ0ARN, V)Jezdecký klub Karlštejn (MB0007)
1214:16Aneta Kölblová (A1615)<21>FÜRSTIANO (KJ0VW1, V)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
1314:22Šárka Charvátová (G0752)<70>FÜRST DIAMOND (KJ0SJ2, H)Jezdecký klub NH CAR (MA0233)
1414:28Kristýna Chmelová (B3187)<71>CORRIE (KJ0EXG, K)F&F Jezdecká stáj Jan Falta (MF0415)
1514:34Tereza Králová (B3556)<3>DIAMOND LADY (KJ0KJ8, K)JK Záhořany (MB0344)
1614:40Sarah Ennie Krušinová (B3313)<9>ADALIM FRUIT OF LOVE(CZE) (KJ0RXM, K)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
1714:46Julie Pásková (A1934)<72>GALLIA 1 (KJ0GMK, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
1814:52Zuzana Novotná (B3787)<14>NERO 12 (KJ0AA7, V)JK Harfa (MB0241)
1914:58Aneta Langrová (F3047)<59>BASILIA (KJ00VZ, K)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
Drezura
12_ Soutěž v drezúře stupně L pro 5leté koně – 5U/2017
Běžná 5Ú/2017 - FEI-L - pro 5ti-leté koně - úvodní
20.05.2018 15:30

3
Drezura
13_ Soutěž v drezúře stupně S pro 6leté koně - 6U/2017
Běžná 6Ú/2017 - FEI-S - pro 6ti-leté koně - úvodní
20.05.2018 16:15

1
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.05.2018 19:55:27
#ČasJezdecKůňSubjekt
116:10Alena Zeusová (A1159)<43>CORRNELIUS AZ (KJ0MSI, H)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
Drezura
14_ Soutěž v drezúře stupně S - JU/2018 * kval. kolo Národního poháru mládeže ČJF
Běžná JU/2018 - FEI-S
20.05.2018 16:45

11