Přihlásit se

Multi-disciplína
Národní drezurní pohár ČJF--Ch,J,P, Heroutice
Národní drezurní pohár ČJF (CHN-NDP) / 180519B7
19.05.2018 - 20.05.2018
B / Heroutice
Výsledky
Drezura
Paradrezura
Pořadatelé:
MB0067 - JK Heroutice
Funkcionáři:
Drezura
Rozhodčí
HR
A0593
Lucie Marešová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
A0111
Helena Žižková
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
A0112
Karolína Žižková
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
B0606
Eva Špuláková
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
F1010
Katarina Hlavová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
B0073
Miloslav Perníček
CZE
Drezura
02_ Soutěž v drezúře Z - DU-A * kval. kolo Národního poháru mládeže ČJF
Běžná DU-A/2018 - FEI-Z
19.05.2018 8:00

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.05.2018 19:55:27
#ČasJezdecKůňSubjekt
108:00Burešová Markéta (A1563)<16>ELEMENT 1 (KJ0JUG, V)JK Modletice, z.s. (MB0022)
208:14Havlenová Ema (J0K4X)<9>ADALIM FRUIT OF LOVE(CZE) (KJ0RXM, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
308:21Hlaváčková Klára (K0336)<19>GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
408:28Ješetová Anna (J0VOB)<13>ALBERT 59 (KJ0UIC, V)JK Harfa (MB0241)
508:35Kymplová Petra (J0NBX)<14>NERO 12 (KJ0AA7, V)JK Harfa (MB0241)
608:42Vášáryová Johana (J0RR3)<6>GOLDENBAY HAPPY MORNING (KJ0T7E, K)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
708:49Sedláčková Veronika (J0TFB)<22>JASPER 3 (KJ0G5W, V)JK Záhořany (MB0344)
808:56Vančurová Victoria (J0T4Q)<17>DERFÜRST (KJ0FX8, V)JK EQUINKA, z.s. (MB0470)
909:03Kuklíková Natálie (J0R68)<15>CHARLOTTE 4 (KJ0LIB, K)JK Harfa (MB0241)
1009:10Pásková Julie (A1934)<23>FLEURAMO'S SEM (KJ0MU5, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
1109:17Humplíková Anna (A2163)<10>GEISHA ESTHER (KJ0KA7, K)Filip Minařík (MA0271)
1209:34Černá Josefína (J0WAI)<1>RHENCULLEN WIZARD (KJ0HJT, V)Veronika Náměstková (MA0265)
1309:41Perepelitsyna Yulia (B3727)<8>LAMANŠS (KJ00UZ, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
1409:48Hradilová Zuzana (A2280)<18>PRINCE (KJ0UIY, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
1509:55Králová Tereza (B3556)<3>DIAMOND LADY (KJ0KJ8, K)JK Záhořany (MB0344)
1610:02Kölblová Aneta (A1615)<21>FÜRSTIANO (KJ0VW1, V)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
1710:09Matoušková Tereza (A2218)<4>COELENHAGE´S LAS VEGAS (KJ0VFN, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
1810:16Lumbachová Marie (E2050)<11>MY TENDER DREAM (KJ0FQH, V)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
1910:23Kantnerová Eliška (J0TGX)<12>DAMBRA (KJ0DHP, K)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
2010:30Havlenová Ema (J0K4X)<2>AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
2110:37Hlaváčková Klára (K0336)<20>CHEYENNE (KJ0NH8, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
2210:44Schopper Victoria (J0RHV)<7>KRANEVELD´S BJÖRN (KJ0VML, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
Drezura
03_ Soutěž v drezúře stupně Z pro 4leté koně - 4U/2017
Běžná 4Ú/2017 - FEI-Z - pro 4-leté koně
19.05.2018 11:25

3
Drezura
04_ Soutěž v drezúře stupně L - DD/2018 * kval. kolo Národního poháru mládeže ČJF
Běžná DD/2018 - FEI-L
19.05.2018 12:30

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.05.2018 19:55:27
#ČasJezdecKůňSubjekt
112:30Karčeva Maria (A2235)<51>STONECASTLE PRINCE (KJ0KU4, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
212:36Pásková Julie (A1934)<23>FLEURAMO'S SEM (KJ0MU5, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
312:42Hradilová Zuzana (A2280)<36>GILLETTE (KJ0FKJ, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
412:48Feherová Nikola (B3490)<28>KIMBERLY (KJ0MS5, K)Roman Feher (MB0416)
512:54Havlenová Ema (J0K4X)<2>AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
613:00Dvořáková Dominika (A2063)<1>RHENCULLEN WIZARD (KJ0HJT, V)Veronika Náměstková (MA0265)
713:06Schopper Victoria (J0RHV)<7>KRANEVELD´S BJÖRN (KJ0VML, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
813:12Perepelitsyna Yulia (B3727)<8>LAMANŠS (KJ00UZ, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
913:18Matoušková Tereza (A2218)<4>COELENHAGE´S LAS VEGAS (KJ0VFN, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
1013:24Burešová Markéta (A1563)<16>ELEMENT 1 (KJ0JUG, V)JK Modletice, z.s. (MB0022)
1113:30Karčeva Maria (A2235)<34>WILD ROSE (KJ0MSY, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
1213:36Krušinová Sarah Ennie (B3313)<9>ADALIM FRUIT OF LOVE(CZE) (KJ0RXM, K)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
1313:52Lapczynska Magdalena (J0WFB)<81>COATING T (KJ0JOH, V)JK EQUINKA, z.s. (MB0470)
1413:58Procházková Anna (F4333)<30>NICE GUY (KJ0V7S, V)Pony Park (MA0234)
1514:04Kölblová Aneta (A1615)<21>FÜRSTIANO (KJ0VW1, V)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
1614:10Lumbachová Marie (E2050)<11>MY TENDER DREAM (KJ0FQH, V)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
1714:16Wiesnerová Karolína (B3338)<31>OJOETSJNI'S GREVENRIT (KJ0KC6, V)Pony Park (MA0234)
1814:22Šťávová Kristýna (J0IUF)<37>CARISMA 4 (KJ0FVJ, K)Jezdecká stáj STAMP Kokovice, z. s (MB0491)
1914:28Novotná Zuzana (B3787)<14>NERO 12 (KJ0AA7, V)JK Harfa (MB0241)
2014:34Králová Tereza (B3556)<3>DIAMOND LADY (KJ0KJ8, K)JK Záhořany (MB0344)
2114:40Feherová Nikola (B3490)<29>VABANTOS (KJ0L47, V)Roman Feher (MB0416)
2214:46Pásková Julie (A1934)<38>NARAVINO (KJ0MRS, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
2314:52Hradilová Zuzana (A2280)<18>PRINCE (KJ0UIY, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
2414:58Jandurová Kateřina (A1475)<32>DYLANO-R (KJ0KM8, H)JK Céva,z.s. (MA0083)
Drezura
05_ Soutěž v drezúře stupně L pro 5leté koně - 5U/2009
Běžná 5Ú/2017 - FEI-L - pro 5ti-leté koně - úvodní
19.05.2018 15:40

4
Drezura
06_ Soutěž v drezúře stupně S pro 6leté koně - 6U/2017
Běžná 6Ú/2017 - FEI-S - pro 6ti-leté koně - úvodní
19.05.2018 16:40

1
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.05.2018 19:55:27
#ČasJezdecKůňSubjekt
116:40Zeusová Alena (A1159)<43>CORRNELIUS AZ (KJ0MSI, H)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
Drezura
07_ Soutěž v drezúře stupně S - JU/2018 * kval. kolo Národního poháru mládeže ČJF
Běžná JU/2018 - FEI-S
19.05.2018 17:15

12
Drezura
09_ Soutěž v drezúře Z - DU-A/2018 * kval.kolo Národního poháru mládeže ČJF
Běžná DU-A/2018 - FEI-Z
20.05.2018 8:50

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.05.2018 19:55:27
#ČasJezdecKůňSubjekt
108:50Havlenová Ema (J0K4X)<2>AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
208:57Langrová Aneta (F3047)<59>BASILIA (KJ00VZ, K)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
309:04Krušina Samuel Olivier (B3562)<66>JOLLY JOKER / BILBO (KJ0MHQ, V)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
409:11Sedláčková Veronika (J0TFB)<22>JASPER 3 (KJ0G5W, V)JK Záhořany (MB0344)
509:18Vášáryová Johana (J0RR3)<6>GOLDENBAY HAPPY MORNING (KJ0T7E, K)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
609:25Kymplová Petra (J0NBX)<14>NERO 12 (KJ0AA7, V)JK Harfa (MB0241)
709:32Ješetová Anna (J0VOB)<13>ALBERT 59 (KJ0UIC, V)JK Harfa (MB0241)
809:39Pekárková Tereza (A1994)<61>COLORKA (KJ0H7B, K)JK Helios, z.s. (MB0295)
909:46Kuklíková Natálie (J0R68)<15>CHARLOTTE 4 (KJ0LIB, K)JK Harfa (MB0241)
1009:53Bartoňová Karolína (J0VHJ)<65>GERRY 1 (KJ06YV, V)JK EQUINKA, z.s. (MB0470)
1110:00Vančurová Victoria (J0T4Q)<17>DERFÜRST (KJ0FX8, V)JK EQUINKA, z.s. (MB0470)
1210:17Malotová Ema (J0MZT)<63>KASZMIR 1 (KJ0VSV, V)JK Harfa (MB0241)
1310:24Krejčíková Ema (J0MK3)<60>NARCIS 2 (KJ0A1V, V)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
1410:31Kölblová Aneta (A1615)<21>FÜRSTIANO (KJ0VW1, V)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
1510:38Šebková Veronika (A1884)<62>LORD CATTARO L (KJ0KA2, V)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
1610:45Králová Tereza (B3556)<3>DIAMOND LADY (KJ0KJ8, K)JK Záhořany (MB0344)
1710:52Lumbachová Marie (E2050)<11>MY TENDER DREAM (KJ0FQH, V)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
1810:59Kantnerová Eliška (J0TGX)<12>DAMBRA (KJ0DHP, K)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
1911:06Havlenová Ema (J0K4X)<9>ADALIM FRUIT OF LOVE(CZE) (KJ0RXM, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
2011:13Langrová Aneta (F3047)<64>HANNAH MONTANA (KJ0L4T, K)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
Drezura
10_ Soutěž v drezúře stupně Z pro 4leté koně - 4U/2017
Běžná 4Ú/2017 - FEI-Z - pro 4-leté koně
20.05.2018 12:00

3
Drezura
11_ Soutěž v drezúře stupně L - DD/2018 * kval. kolo Národního poháru mládeže ČJF
Běžná DD/2018 - FEI-L
20.05.2018 13:00

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.05.2018 19:55:27
#ČasJezdecKůňSubjekt
113:00Pásková Julie (A1934)<38>NARAVINO (KJ0MRS, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
213:06Langrová Aneta (F3047)<64>HANNAH MONTANA (KJ0L4T, K)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
313:12Havlenová Ema (J0K4X)<2>AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
413:18Lencová Denisa (B3838)<60>NARCIS 2 (KJ0A1V, V)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
513:24Zaplatílková Karolína (J0R5Q)<52>CASIOPEA (KJ0L9R, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
613:30Lumbachová Marie (E2050)<11>MY TENDER DREAM (KJ0FQH, V)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
713:36Krušinová Sarah Ennie (B3313)<66>JOLLY JOKER / BILBO (KJ0MHQ, V)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
813:42Pekárková Tereza (A1994)<61>COLORKA (KJ0H7B, K)JK Helios, z.s. (MB0295)
913:48Šebková Veronika (A1884)<62>LORD CATTARO L (KJ0KA2, V)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
1014:04Karčeva Maria (A2235)<34>WILD ROSE (KJ0MSY, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
1114:10Kornalíková Martina (H3249)<69>FIDO Trimstar (KJ0ARN, V)Jezdecký klub Karlštejn (MB0007)
1214:16Kölblová Aneta (A1615)<21>FÜRSTIANO (KJ0VW1, V)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
1314:22Charvátová Šárka (G0752)<70>FÜRST DIAMOND (KJ0SJ2, H)Jezdecký klub NH CAR (MA0233)
1414:28Chmelová Kristýna (B3187)<71>CORRIE (KJ0EXG, K)F&F Jezdecká stáj Jan Falta (MF0415)
1514:34Králová Tereza (B3556)<3>DIAMOND LADY (KJ0KJ8, K)JK Záhořany (MB0344)
1614:40Krušinová Sarah Ennie (B3313)<9>ADALIM FRUIT OF LOVE(CZE) (KJ0RXM, K)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
1714:46Pásková Julie (A1934)<72>GALLIA 1 (KJ0GMK, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
1814:52Novotná Zuzana (B3787)<14>NERO 12 (KJ0AA7, V)JK Harfa (MB0241)
1914:58Langrová Aneta (F3047)<59>BASILIA (KJ00VZ, K)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
Drezura
12_ Soutěž v drezúře stupně L pro 5leté koně – 5U/2017
Běžná 5Ú/2017 - FEI-L - pro 5ti-leté koně - úvodní
20.05.2018 15:30

3
Drezura
13_ Soutěž v drezúře stupně S pro 6leté koně - 6U/2017
Běžná 6Ú/2017 - FEI-S - pro 6ti-leté koně - úvodní
20.05.2018 16:15

1
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.05.2018 19:55:27
#ČasJezdecKůňSubjekt
116:10Zeusová Alena (A1159)<43>CORRNELIUS AZ (KJ0MSI, H)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
Drezura
14_ Soutěž v drezúře stupně S - JU/2018 * kval. kolo Národního poháru mládeže ČJF
Běžná JU/2018 - FEI-S
20.05.2018 16:45

11