Přihlásit se

Skoky
Spring Junior Cup Poděbrady 2018
Oficiální závody (CSN) / 180531B1
31.05.2018 - 03.06.2018
B / Obora Poděbrady
Výsledky
Skoky
01_ Dvoufázové skákání ZLP/LP
Pony ZLP 274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze / A

19
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vítek Kristina (A2212)KEWIN 1 (KJ0F0Y, V)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
2 Vítek Anna Marie (A2213)MILLICE ANNE-LIPAN'S STAR (KJ0B6L, K)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
3 Fraňková Sofie (A3050)ALDER COURT'S TOFEE (KJ0UZE, K)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
4 Hakr Daniel (A2081)A STARLIGHT C (KJ0NGX, K)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
5 Held Magdalena (A2183)LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6 Sovová Rozálie (J0URR)FÍK 2 (KJ0AOS, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7 Růžičková Kateřina (A2184)INDIGO 6 (KJ0T0F, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
8 Šmatláková Kristýna (A2185)MAJANS JESSY (KJ0TPX, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9 Lorencová Karolína (A3054)BEN 8 (KJ0JRW, V)Stáje Nechánice, z.s. (MB0533)
10 Hlaváčková Klára (K0336)CHEYENNE (KJ0NH8, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
11 Prušáková Karolína (B3766)ALTAMIRO C (KJ0G5B, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
12 Kopřivová Gabriela (H4305)ORCHID'S ROMARIO II NOVA EQUI (KJ0TS9, H)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
13 Bečková Natalie (H4356)SALLY IZABEY (KJ0E75, K)
14 Abtová Anna (A2258)NANTANO B.B. (KJ0TEI, V)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
15 Najmanová Laura (B3689)NIGHTBEAUTY T. (KJ0F9G, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
16 Opatrná Adéla (B3519)DIAMANT 4 (KJ0MVE, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17 Kodadová Sarah (D1930)NOBLI (KJ0MDU, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
18 Vysoudilová Valerie (H4515)IRV DESIRE (KJ0HL8, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
19 Sikorová Lenka (B3537)LEON 16 (KJ0C3O, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
Skoky
02_ Dvoufázové skákání 110/115
Běžná do 110 cm 274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze / A

44
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Skutecký Viktor (A2238)JETTA (KJ0CPD, K)Jezdecká farma BB Horse s.r.o. (MA0284)
2 Skutecký Viktor (A2238)JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)Jezdecká farma BB Horse s.r.o. (MA0284)
3 Pospěch Daniel (K0251)QUENTINA-H (KJ0LPV, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
4 Held Isabella (A2085)QUICKNESS (KJ0MOY, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5 Plšek Tomáš (A1780)LOVELY 36 (KJ00TZ, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
6 Bártová Adéla (A3073)FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
7 Plšek Tomáš (A1780)CAPRIO (KJ0UJW, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
8 Hakr Daniel (A2081)ATASCHA B Z (KJ0MME, H)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
9 Helebrantová Anna (A1963)EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
10 Vegrichtová Denisa (B3071)JOKER 3 (KJ0SH1, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
11 Vegrichtová Denisa (B3071)LAURUS 1 (KJ0IX6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
12 Vegrichtová Denisa (B3071)TURBO 3 (KJ0KVV, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
13 Opatrná Adéla (B3519)GUCCI 7 (KJ0U8J, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
14 Opatrná Adéla (B3519)BALZAC DES MARNIERES Z (KJ0UQ1, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15 Kodadová Sarah (D1930)PRETTY 8 (KJ0H6G, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
16 Najmanová Laura (B3689)NORD 6 (KJ0TSP, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17 Sikorová Lenka (B3537)CARLO M (KJ0UUN, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
18 Michlíčková Mariana (G3847)CORNET'S BOY (KJ0T95, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
19 Michlíčková Mariana (G3847)TRISCHAS GIRL (KJ0UQD, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
20 Marečková Kateřina (A1969)SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)JK Tandem (MC0163)
21 Dvořáková Karolína (C1609)CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
22 Dvořáková Karolína (C1609)CARUSO Medimade (KJ0IDF, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
23 Švábová Karolína (B3587)LA CAROU (KJ0IQ0, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
24 Repíková Karolína (F4273)NESI (KJ0CIX, K)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
25 Soukupová Natálie (A2123)COLLIN 74 (KJ0UAD, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
26 Kráslová Natálie (B3508)BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
27 Opatrná Adéla (B3519)TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
28 Bergerová Adéla (F4019)FIKOT (KJ0KJV, V)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
29 Staňková Sára (A2134)HOLČINA 2 (KJ0K5L, K)
30 Drtilová Kristýna (D1891)CORNAULA (KJ0M1N, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
31 Portychová Linda (B3517)FLOWER 1 (KJ0L0X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32 Filip Štěpán (H4241)UTOPIE DE LA CHOQUE (KJ0MR9, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
33 Kaněrová Natálie (F4213)CAIRA 2 (KJ0KEB, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
34 Kořínek Matouš (F4100)KANSAS HIPPICA (KJ0UXC, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
35 Kořínek Matouš (F4100)MONTE CARLO 2 (KJ0TRU, H)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
36 Poláchová Valentýna (H3893)COCOA GIRL (KJ0KD2, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
37 Pospíšilová Nella (B3654)C MARIANDL (KJ0TFL, K)Horse Academy (MA0047)
38 Bartková Aneta (F4321)HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
39 Bartková Aneta (F4321)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
40 Červená Aneta (A2061)SANDRINA (KJ0M8E, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
41 Poláková Karolína (K0277)LUWINO SP (KJ0RX7, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
42 Hasnedlová Eliška (E1909)CONKIRA (KJ0N7S, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
43 Pásková Julie (A1934)NARAVINO (KJ0MRS, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
44 Pásková Julie (A1934)GALLIA 1 (KJ0GMK, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
Skoky
03_ Dvoufázové skákání 120/125
Běžná do 120 cm 274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze / A

46
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pospěch Daniel (K0251)NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
2 Finsterle Sára (F3983)ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
3 Finsterle Sára (F3983)LATINA 4 (KJ0VH6, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
4 Finsterle Sára (F3983)LEXIS (KJ0KLW, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
5 Markusková Tereza (K0181)U WIANA VAN DE TOJOPEHOEVE Z (KJ0SFP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
6 Bártová Adéla (A3073)OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
7 Plšek Tomáš (A1780)CAPRIO (KJ0UJW, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
8 Melmerová Lucie (A1902)LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
9 Vegrichtová Denisa (B3071)JOKER 3 (KJ0SH1, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
10 Vegrichtová Denisa (B3071)LAURUS 1 (KJ0IX6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
11 Vegrichtová Denisa (B3071)TURBO 3 (KJ0KVV, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
12 Mládek Václav (F4208)CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
13 Mládek Václav (F4208)CORA 11 (KJ0HSN, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
14 Bartková Aneta (F4321)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
15 Bartková Aneta (F4321)HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
16 Kodadová Nikita (D1910)AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
17 Kodadová Nikita (D1910)CROUCH (KJ0JH3, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
18 Rolínek Daniel (D1755)SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
19 Rolínek Daniel (D1755)SIRIUS BLACK (KJ0L8O, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
20 Nágr Václav (K0257)FLEETWOOD VDL (KJ0LT7, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
21 Najmanová Laura (B3689)NORD 6 (KJ0TSP, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
22 Svěráková Kateřina (G3322)ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
23 Michlíčková Mariana (G3847)IDEE VAN DE ACHTERHOEK (KJ0VM3, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
24 Michlíčková Mariana (G3847)LEEVE JUNG 2 (KJ0VM2, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
25 Marečková Kateřina (A1969)SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)JK Tandem (MC0163)
26 Svobodová Tereza (B3238)CARTAGENA W (KJ0LVX, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
27 Svobodová Tereza (B3238)CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
28 Svobodová Tereza (B3238)BRITANIA (KJ0LAG, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
29 Soukupová Natálie (A2123)LONDON 3 (KJ0UAF, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
30 Soukupová Natálie (A2123)HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
31 Soukupová Natálie (A2123)LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
32 Pařenicová Petra (A2138)SARAH SUN (KJ0F0R, K)AUDIT SULICE (MA0124)
33 Pařenicová Petra (A2138)CALLEDA (KJ0ATG, K)AUDIT SULICE (MA0124)
34 Vysoudilová Tereza (H3757)RADOX (KJ0EFE, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
35 Rodová Michaela (D1827)CENTADINTON (KJ0T5Y, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
36 Jakubcová Tereza (D1943)B.ZARAH R 14 (KJ0LBH, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
37 Portychová Linda (B3517)PEGGY SUE (KJ0F7X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
38 Kovářová Natálie (H4180)CONTENDRA S (KJ0MBK, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
39 Kovářová Natálie (H4180)QUINARA (KJ0LIE, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
40 Filip Štěpán (H4241)CASCAR (KJ0BA6, H)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
41 Kořínek Matouš (F4100)MONTE CARLO 2 (KJ0TRU, H)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
42 Kořínek Matouš (F4100)DAFNE (KJ0KEK, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
43 Poláchová Valentýna (H3893)COCOA GIRL (KJ0KD2, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
44 Pospíšilová Nella (B3654)C MARIANDL (KJ0TFL, K)Horse Academy (MA0047)
45 Kuková Valentýna (A2080)SPOTLIGHT Z (KJ0UGZ, K)Equestrians Club (MA0086)
46 Hasnedlová Eliška (E1909)RYANIA D'AMOUR (KJ0L4R, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
Skoky
04_ Dvoufázové skákání 130/135
Běžná do 130 cm 274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze / A

28
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pospěch Daniel (K0251)CROWN BOY NOVAEQUI (KJ0LED, H)Stáj Petr Netušil (ME0292)
2 Finsterle Sára (F3983)QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
3 Markusková Tereza (K0181)ASCOBAR (KJ0H6K, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
4 Markusková Tereza (K0181)COLLINS 21 (KJ0VJ8, H)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
5 Plšek Tomáš (A1780)ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
6 Vegrichtová Denisa (B3071)TITAN 7 (KJ0JZ4, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7 Vegrichtová Denisa (B3071)VIOLETT (KJ0GR8, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
8 Nágr Václav (K0257)D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
9 Svobodová Tereza (B3238)BRITANIA (KJ0LAG, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
10 Soukupová Natálie (A2123)HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
11 Najmanová Sofie (B3119)CASANOVA - S (KJ0JG2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12 Najmanová Sofie (B3119)BILLY BARON Z (KJ00XI, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13 Najmanová Sofie (B3119)FHORLA (KJ0MUG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
14 Baraldi Alexandr (B3127)ELAMÉ (KJ0MP4, V)
15 Held Anna (A2069)CARA MIA III (KJ00VT, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
16 Rodová Michaela (D1827)CARTANO K (KJ0MYY, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
17 Jakubcová Tereza (D1943)ACOBATA-T (KJ0DZD, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
18 Novak Anna Lani (A1892)DIOR DU JOLIBOIS (KJ0VKM, K)JK Záhořany (MB0344)
19 Novak Anna Lani (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
20 Poláchová Valentýna (H3893)STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
21 Portychová Linda (B3517)DAVINA M (KJ025J, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
22 Kovářová Natálie (H4180)CONTENDRA S (KJ0MBK, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
23 Kořínek Matouš (F4100)DAFNE (KJ0KEK, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
24 Kořínek Matouš (F4100)SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
25 Mládek Václav (F4208)CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
26 Mládek Václav (F4208)CORA 11 (KJ0HSN, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
27 Tomanová Kateřina (B3503)CENTISIMO (KJ0M52, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
28 Tomanová Kateřina (B3503)CHACCO GOLD (KJ0V26, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
Skoky
05_ Dvoukolová soutěž S* + S** - družstva junioři
Běžná do 125 cm 265 - Jiná soutěž družstev dle tabulky C / A

37
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pospěch Daniel (K0251)NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
2 Finsterle Sára (F3983)LEXIS (KJ0KLW, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
3 Markusková Tereza (K0181)U WIANA VAN DE TOJOPEHOEVE Z (KJ0SFP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
4 Plšek Tomáš (A1780)ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
5 Bártová Adéla (A3073)OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
6 Melmerová Lucie (A1902)LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
7 Kreislová Natálie (L0410)THE LUX EFFECT 1 (KJ0UCH, V)
8 Mládek Václav (F4208)CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
9 Mládek Václav (F4208)CORA 11 (KJ0HSN, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
10 Bartková Aneta (F4321)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
11 Bartková Aneta (F4321)HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
12 Kodadová Nikita (D1910)AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
13 Kodadová Nikita (D1910)CROUCH (KJ0JH3, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
14 Rolínek Daniel (D1755)SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
15 Rolínek Daniel (D1755)SIRIUS BLACK (KJ0L8O, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
16 Michlíčková Mariana (G3847)TRISCHAS GIRL (KJ0UQD, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
17 Michlíčková Mariana (G3847)IDEE VAN DE ACHTERHOEK (KJ0VM3, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
18 Michlíčková Mariana (G3847)LEEVE JUNG 2 (KJ0VM2, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
19 Svobodová Tereza (B3238)CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
20 Soukupová Natálie (A2123)LONDON 3 (KJ0UAF, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
21 Soukupová Natálie (A2123)HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
22 Pařenicová Petra (A2138)CALLEDA (KJ0ATG, K)AUDIT SULICE (MA0124)
23 Vysoudilová Tereza (H3757)RADOX (KJ0EFE, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
24 Rodová Michaela (D1827)JERSY FLOWER (KJ0MCN, K)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
25 Novak Anna Lani (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
26 Portychová Linda (B3517)PEGGY SUE (KJ0F7X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
27 Vingrálková Sára (H3720)OSCAR DES FONTAINES (KJ0UOX, H)Stáj Derby, spolek (MH0382)
28 Šrámková Lucie (F2851)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
29 Kořínek Matouš (F4100)FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
30 Kořínek Matouš (F4100)CASIUS 1 (KJ0G28, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
31 Poláchová Valentýna (H3893)COCOA GIRL (KJ0KD2, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
32 Vyštajnová Alžběta (B2897)SITTING BILL (KJ0MX7, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
33 Dohnalová Aneta (F2966)INKARD (KJ0LCS, V)JK BENFOUR (MF0328)
34 Kuková Valentýna (A2080)SPOTLIGHT Z (KJ0UGZ, K)Equestrians Club (MA0086)
35 Pokorná Adéla (B3764)JUPILER (KJ0TCR, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
36 Tomanová Kateřina (B3503)CENTISIMO (KJ0M52, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
37 Hasnedlová Eliška (E1909)RYANIA D'AMOUR (KJ0L4R, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
Skoky
06_ Dvoukolová soutěž L*+L** - družstva děti
Běžná do 115 cm 265 - Jiná soutěž družstev dle tabulky C / A

38
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Skutecký Viktor (A2238)JETTA (KJ0CPD, K)Jezdecká farma BB Horse s.r.o. (MA0284)
2 Skutecký Viktor (A2238)JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)Jezdecká farma BB Horse s.r.o. (MA0284)
3 Finsterle Sára (F3983)LATINA 4 (KJ0VH6, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
4 Held Isabella (A2085)QUICKNESS (KJ0MOY, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5 Plšek Tomáš (A1780)LOVELY 36 (KJ00TZ, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
6 Bártová Adéla (A3073)FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
7 Hakr Daniel (A2081)ATASCHA B Z (KJ0MME, H)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
8 Helebrantová Anna (A1963)EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
9 Opatrná Adéla (B3519)BALZAC DES MARNIERES Z (KJ0UQ1, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
10 Kodadová Sarah (D1930)PRETTY 8 (KJ0H6G, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
11 Najmanová Laura (B3689)NORD 6 (KJ0TSP, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12 Sikorová Lenka (B3537)CARLO M (KJ0UUN, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
13 Michlíčková Mariana (G3847)CORNET'S BOY (KJ0T95, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
14 Marečková Kateřina (A1969)SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)JK Tandem (MC0163)
15 Dvořáková Karolína (C1609)CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
16 Dvořáková Karolína (C1609)CARUSO Medimade (KJ0IDF, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
17 Repíková Karolína (F4273)NESI (KJ0CIX, K)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
18 Soukupová Natálie (A2123)COLLIN 74 (KJ0UAD, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
19 Pařenicová Petra (A2138)EBEL (KJ0JHZ, K)AUDIT SULICE (MA0124)
20 Bergerová Adéla (F4019)FIKOT (KJ0KJV, V)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
21 Drtilová Kristýna (D1891)DENZI (KJ0FRP, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
22 Drtilová Kristýna (D1891)CORNAULA (KJ0M1N, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
23 Kovářová Natálie (H4180)CONTENDRA S (KJ0MBK, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
24 Kovářová Natálie (H4180)QUINARA (KJ0LIE, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
25 Vingrálková Sára (H3720)CHIEANO (KJ0OL6, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
26 Filip Štěpán (H4241)CASCAR (KJ0BA6, H)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
27 Filip Štěpán (H4241)UTOPIE DE LA CHOQUE (KJ0MR9, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
28 Šrámková Lucie (F2851)GARTUS (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
29 Pospíšilová Nella (B3654)C MARIANDL (KJ0TFL, K)Horse Academy (MA0047)
30 Červená Aneta (A2061)SANDRINA (KJ0M8E, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
31 Vyštajnová Alžběta (B2897)CALATIN (KJ010P, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
32 Vyštajnová Alžběta (B2897)NO FEAR (KJ0MSZ, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
33 Dohnalová Aneta (F2966)INKARD (KJ0LCS, V)JK BENFOUR (MF0328)
34 Kuková Valentýna (A2080)MEIDLINGER'S CHLOE (KJ00YW, K)Equestrians Club (MA0086)
35 Poláková Karolína (K0277)LUWINO SP (KJ0RX7, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
36 Hasnedlová Eliška (E1909)CONKIRA (KJ0N7S, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
37 Pásková Julie (A1934)NARAVINO (KJ0MRS, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
38 Pásková Julie (A1934)GALLIA 1 (KJ0GMK, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
Skoky
07_ Dvoukolová soutěž ST* + ST** - družstva U25
Běžná do 135 cm 265 - Jiná soutěž družstev dle tabulky C / A

22
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pospěch Daniel (K0251)CROWN BOY NOVAEQUI (KJ0LED, H)Stáj Petr Netušil (ME0292)
2 Finsterle Sára (F3983)QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
3 Markusková Tereza (K0181)ASCOBAR (KJ0H6K, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
4 Markusková Tereza (K0181)COLLINS 21 (KJ0VJ8, H)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
5 Kreislová Natálie (L0410)BALINA 5 (KJ0SN7, K)
6 Vegrichtová Denisa (B3071)TITAN 7 (KJ0JZ4, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7 Vegrichtová Denisa (B3071)VIOLETT (KJ0GR8, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
8 Nágr Václav (K0257)FLEETWOOD VDL (KJ0LT7, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
9 Nágr Václav (K0257)D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
10 Svobodová Tereza (B3238)CARTAGENA W (KJ0LVX, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
11 Svobodová Tereza (B3238)BRITANIA (KJ0LAG, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
12 Najmanová Sofie (B3119)CASANOVA - S (KJ0JG2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13 Baraldi Alexandr (B3127)ELAMÉ (KJ0MP4, V)
14 Held Anna (A2069)CARA MIA III (KJ00VT, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
15 Novak Anna Lani (A1892)DIOR DU JOLIBOIS (KJ0VKM, K)JK Záhořany (MB0344)
16 Poláchová Valentýna (H3893)STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
17 Portychová Linda (B3517)DAVINA M (KJ025J, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
18 Vingrálková Sára (H3720)CELANA Z (KJ0RZR, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
19 Vingrálková Sára (H3720)KAS - SINI DC (KJ0UT6, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
20 Kořínek Matouš (F4100)SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
21 Kořínek Matouš (F4100)GOOD GIRL (KJ0HLT, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
22 Tomanová Kateřina (B3503)CHACCO GOLD (KJ0V26, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
Skoky
08_ Skoková soutěž LP
Pony LP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

19
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vítek Kristina (A2212)KEWIN 1 (KJ0F0Y, V)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
2 Vítek Anna Marie (A2213)MILLICE ANNE-LIPAN'S STAR (KJ0B6L, K)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
3 Fraňková Sofie (A3050)ALDER COURT'S TOFEE (KJ0UZE, K)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
4 Hakr Daniel (A2081)A STARLIGHT C (KJ0NGX, K)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
5 Held Magdalena (A2183)LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6 Sovová Rozálie (J0URR)FÍK 2 (KJ0AOS, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7 Růžičková Kateřina (A2184)INDIGO 6 (KJ0T0F, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
8 Šmatláková Kristýna (A2185)MAJANS JESSY (KJ0TPX, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9 Lorencová Karolína (A3054)BEN 8 (KJ0JRW, V)Stáje Nechánice, z.s. (MB0533)
10 Hlaváčková Klára (K0336)CHEYENNE (KJ0NH8, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
11 Prušáková Karolína (B3766)ALTAMIRO C (KJ0G5B, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
12 Kopřivová Gabriela (H4305)ORCHID'S ROMARIO II NOVA EQUI (KJ0TS9, H)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
13 Bečková Natalie (H4356)SALLY IZABEY (KJ0E75, K)
14 Abtová Anna (A2258)NANTANO B.B. (KJ0TEI, V)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
15 Najmanová Laura (B3689)NIGHTBEAUTY T. (KJ0F9G, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
16 Opatrná Adéla (B3519)DIAMANT 4 (KJ0MVE, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17 Kodadová Sarah (D1930)NOBLI (KJ0MDU, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
18 Vysoudilová Valerie (H4515)IRV DESIRE (KJ0HL8, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
19 Sikorová Lenka (B3537)LEON 16 (KJ0C3O, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
Skoky
09_ Stupňovaná obtížnost do 110
Běžná do 110 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

15
Skoky
10_ Skoková soutěž L**
Běžná do 120 cm 276.1 - Dvoukolová soutěž s finálem / A

33
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Skutecký Viktor (A2238)JETTA (KJ0CPD, K)Jezdecká farma BB Horse s.r.o. (MA0284)
2 Skutecký Viktor (A2238)JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)Jezdecká farma BB Horse s.r.o. (MA0284)
3 Pospěch Daniel (K0251)QUENTINA-H (KJ0LPV, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
4 Markusková Tereza (K0181)U WIANA VAN DE TOJOPEHOEVE Z (KJ0SFP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
5 Bártová Adéla (A3073)FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
6 Plšek Tomáš (A1780)CAPRIO (KJ0UJW, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
7 Opatrná Adéla (B3519)GUCCI 7 (KJ0U8J, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
8 Opatrná Adéla (B3519)BALZAC DES MARNIERES Z (KJ0UQ1, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
9 Sikorová Lenka (B3537)CARLO M (KJ0UUN, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
10 Melmerová Lucie (A1902)FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
11 Soukupová Natálie (A2123)COLLIN 74 (KJ0UAD, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
12 Soukupová Natálie (A2123)LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
13 Pařenicová Petra (A2138)EBEL (KJ0JHZ, K)AUDIT SULICE (MA0124)
14 Rolínek Daniel (D1755)SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
15 Opatrná Adéla (B3519)TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
16 Rodová Michaela (D1827)CENTADINTON (KJ0T5Y, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
17 Jakubcová Tereza (D1943)B.ZARAH R 14 (KJ0LBH, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
18 Staňková Sára (A2134)HOLČINA 2 (KJ0K5L, K)
19 Drtilová Kristýna (D1891)DENZI (KJ0FRP, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
20 Drtilová Kristýna (D1891)CORNAULA (KJ0M1N, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
21 Lipavská Tereza (F3936)LORD LICCA (KJ0JUS, K)JK For Riders Team z.s. (MF0418)
22 Portychová Linda (B3517)FLOWER 1 (KJ0L0X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
23 Kovářová Natálie (H4180)QUINARA (KJ0LIE, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
24 Vingrálková Sára (H3720)CHIEANO (KJ0OL6, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
25 Šrámková Lucie (F2851)GARTUS (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
26 Kořínek Matouš (F4100)MONTE CARLO 2 (KJ0TRU, H)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
27 Pospíšilová Nella (B3654)C MARIANDL (KJ0TFL, K)Horse Academy (MA0047)
28 Málková Kateřina (F2906)C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
29 Málková Kateřina (F2906)CORNELIUS (KJ0DXK, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
30 Plšek Tomáš (A1780)LOVELY 36 (KJ00TZ, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
31 Vyštajnová Alžběta (B2897)CALATIN (KJ010P, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
32 Vyštajnová Alžběta (B2897)NO FEAR (KJ0MSZ, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
33 Poláková Karolína (K0277)LUWINO SP (KJ0RX7, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
Skoky
11_ Skoková soutěž S**
Běžná do 130 cm 276.1 - Dvoukolová soutěž s finálem / A

29
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pospěch Daniel (K0251)NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
2 Pospěch Daniel (K0251)CROWN BOY NOVAEQUI (KJ0LED, H)Stáj Petr Netušil (ME0292)
3 Finsterle Sára (F3983)LATINA 4 (KJ0VH6, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
4 Finsterle Sára (F3983)LEXIS (KJ0KLW, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
5 Bártová Adéla (A3073)OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
6 Helebrantová Anna (A1963)EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
7 Nágr Václav (K0257)FLEETWOOD VDL (KJ0LT7, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
8 Svěráková Kateřina (G3322)ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
9 Michlíčková Mariana (G3847)TRISCHAS GIRL (KJ0UQD, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
10 Michlíčková Mariana (G3847)LEEVE JUNG 2 (KJ0VM2, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
11 Soukupová Natálie (A2123)LONDON 3 (KJ0UAF, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
12 Soukupová Natálie (A2123)LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
13 Najmanová Sofie (B3119)FHORLA (KJ0MUG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
14 Pařenicová Petra (A2138)SARAH SUN (KJ0F0R, K)AUDIT SULICE (MA0124)
15 Rolínek Daniel (D1755)SIRIUS BLACK (KJ0L8O, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
16 Vysoudilová Tereza (H3757)RADOX (KJ0EFE, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
17 Rodová Michaela (D1827)CARTANO K (KJ0MYY, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
18 Jakubcová Tereza (D1943)ACOBATA-T (KJ0DZD, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
19 Novak Anna Lani (A1892)DIOR DU JOLIBOIS (KJ0VKM, K)JK Záhořany (MB0344)
20 Novak Anna Lani (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
21 Portychová Linda (B3517)PEGGY SUE (KJ0F7X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
22 Kovářová Natálie (H4180)CONTENDRA S (KJ0MBK, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
23 Vingrálková Sára (H3720)CELANA Z (KJ0RZR, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
24 Vingrálková Sára (H3720)KAS - SINI DC (KJ0UT6, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
25 Šrámková Lucie (F2851)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
26 Kořínek Matouš (F4100)DAFNE (KJ0KEK, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
27 Málková Kateřina (F2906)C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
28 Málková Kateřina (F2906)CORNELIUS (KJ0DXK, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
29 Vyštajnová Alžběta (B2897)SITTING BILL (KJ0MX7, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
Skoky
13_ Skoková soutěž L** - finále děti
Běžná L** (120) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
14_ Skoková soutěž SP - finále pony
Pony SP 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

19
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vítek Kristina (A2212)KEWIN 1 (KJ0F0Y, V)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
2 Vítek Anna Marie (A2213)MILLICE ANNE-LIPAN'S STAR (KJ0B6L, K)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
3 Fraňková Sofie (A3050)ALDER COURT'S TOFEE (KJ0UZE, K)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
4 Hakr Daniel (A2081)A STARLIGHT C (KJ0NGX, K)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
5 Held Magdalena (A2183)LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6 Sovová Rozálie (J0URR)FÍK 2 (KJ0AOS, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7 Růžičková Kateřina (A2184)INDIGO 6 (KJ0T0F, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
8 Šmatláková Kristýna (A2185)MAJANS JESSY (KJ0TPX, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9 Lorencová Karolína (A3054)BEN 8 (KJ0JRW, V)Stáje Nechánice, z.s. (MB0533)
10 Hlaváčková Klára (K0336)CHEYENNE (KJ0NH8, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
11 Prušáková Karolína (B3766)ALTAMIRO C (KJ0G5B, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
12 Kopřivová Gabriela (H4305)ORCHID'S ROMARIO II NOVA EQUI (KJ0TS9, H)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
13 Bečková Natalie (H4356)SALLY IZABEY (KJ0E75, K)
14 Abtová Anna (A2258)NANTANO B.B. (KJ0TEI, V)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
15 Najmanová Laura (B3689)NIGHTBEAUTY T. (KJ0F9G, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
16 Opatrná Adéla (B3519)DIAMANT 4 (KJ0MVE, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17 Kodadová Sarah (D1930)NOBLI (KJ0MDU, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
18 Vysoudilová Valerie (H4515)IRV DESIRE (KJ0HL8, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
19 Sikorová Lenka (B3537)LEON 16 (KJ0C3O, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
Skoky
15_ Skoková soutěž S** - finále děti, junioři a U25
Běžná S** (130) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
16_ Skoková dvoukolová soutěž S** - finále děti a junioři
Běžná S** (130) 273.3.1+273.4.1 - Dvoukolová soutěž / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
17_ Skoková dvoukolová soutěž ST** - finále junioři a U25
Běžná ST** (140) 273.3.1+273.4.1 - Dvoukolová soutěž / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
Běžná
Pony
CSN
Spring Junior Cup Poděbrady 2018
Výsledky
31. 5. – 3. 6.
B / Obora Poděbrady
JS ACCORD

Pro větší detail klikněte!