Přihlásit se

Skoky
Spring Junior Cup Poděbrady 2018
Oficiální závody (CSN) / 180531B1
31.05.2018 - 03.06.2018
B / Obora Poděbrady
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0487 - JS Accord Praha
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F2720
Vladimír Zvěřina
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0064
Jaroslav Sedláček
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0576
Ilona Matoušková
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Dvoufázové skákání ZLP/LP PONY handicap
Pony ZLP 274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
31.05.2018 9:30

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.06.2018 14:07:33
#JezdecKůňSubjekt
1Barczyk Otylia (Z99LC)<155>JOLY`S HOUSTON (KZ04KC, X)Polsko (MZ0068)
2Held Magdalena (A2183)<5>LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
3Vysoudilová Valerie (H4515)<18>IRV DESIRE (KJ0HL8, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
4Fraňková Sofie (A3050)<3>ALDER COURT'S TOFEE (KJ0UZE, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5Vítek Kristina (A2212)<1>KEWIN 1 (KJ0F0Y, V)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
6Růžičková Kateřina (A2184)<7>INDIGO 6 (KJ0T0F, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7Vítek Anna Marie (A2213)<2>MILLICE ANNE-LIPAN'S STAR (KJ0B6L, K)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
8Sovová Rozálie (J0URR)<6>FÍK 2 (KJ0AOS, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
9Bečková Natalie (H4356)<13>SALLY IZABEY (KJ0E75, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
10Prušáková Karolína (B3766)<11>ALTAMIRO C (KJ0G5B, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
11Abtová Anna (A2258)<14>NANTANO B.B. (KJ0TEI, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
12Kodadová Sarah (D1930)<17>NOBLI (KJ0MDU, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
13Najmanová Laura (B3689)<15>NIGHTBEAUTY T. (KJ0F9G, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
14Sikorová Lenka (B3537)<19>LEON 16 (KJ0C3O, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
15Hlaváčková Klára (K0336)<10>CHEYENNE (KJ0NH8, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
16Šmatláková Kristýna (A2185)<8>MAJANS JESSY (KJ0TPX, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
17Lorencová Karolína (A3054)<9>BEN 8 (KJ0JRW, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
18Kopřivová Gabriela (H4305)<12>ORCHID'S ROMARIO II NOVA EQUI (KJ0TS9, H)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
19Opatrná Adéla (B3519)<16>DIAMANT 4 (KJ0MVE, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
20Hakr Daniel (A2081)<4>A STARLIGHT C (KJ0NGX, K)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
Skoky
02_ Dvoufázové skákání 110/115cm - Cena Cavalor
Běžná do 110 cm 274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
31.05.2018 10:45

43
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.06.2018 14:07:33
#JezdecKůňSubjekt
1Opatrná Adéla (B3519)<45>TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
2Kaněrová Natálie (F4213)<51>CAIRA 2 (KJ0KEB, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
3Drtilová Kristýna (D1891)<131>DENZI (KJ0FRP, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
4Dvořáková Karolína (C1609)<39>CARUSO Medimade (KJ0IDF, H)JK Dolli Zálší z.s. (MC0101)
5Plšek Tomáš (A1780)<24>LOVELY 36 (KJ00TZ, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
6Kořínek Matouš (F4100)<53>KANSAS HIPPICA (KJ0UXC, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
7Skutecký Viktor (A2238)<21>JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
8Bartková Aneta (F4321)<57>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
9Michlíčková Mariana (G3847)<36>TRISCHAS GIRL (KJ0UQD, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
10Hasnedlová Eliška (E1909)<61>CONKIRA (KJ0N7S, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
11Marečková Kateřina (A1969)<37>SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)JK Tandem (MC0163)
12Pospíšilová Nella (B3654)<56>C MARIANDL (KJ0TFL, K)JK Záhořany (MB0344)
13Švábová Karolína (B3587)<40>LA CAROU (KJ0IQ0, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
14Portychová Linda (B3517)<49>FLOWER 1 (KJ0L0X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15Pásková Julie (A1934)<63>GALLIA 1 (KJ0GMK, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
16Pospěch Daniel (K0251)<22>QUENTINA-H (KJ0LPV, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
17Červená Aneta (A2061)<59>SANDRINA (KJ0M8E, K)TH Equiclub (MA0220)
18Held Isabella (A2085)<23>QUICKNESS (KJ0MOY, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
19Poláchová Valentýna (H3893)<55>COCOA GIRL (KJ0KD2, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
20Sikorová Lenka (B3537)<34>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
21Opatrná Adéla (B3519)<30>GUCCI 7 (KJ0U8J, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
22Hakr Daniel (A2081)<26>ATASCHA B Z (KJ0MME, H)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
23Kráslová Natálie (B3508)<43>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
24Soukupová Natálie (A2123)<42>COLLIN 74 (KJ0UAD, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
25Pietryszyn Aleksandra (Z99AD)<147>AMANITA (KZ0415, X)Polsko (MZ0068)
26Helebrantová Anna (A1963)<52>EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
27Bromboszcz Maja (Z99LE)<154>MADAM W (KZ005V, X)Polsko (MZ0068)
28Szojda Emilia (Z99LD)<150>CAMPINO BURME (KZ04KD, X)Polsko (MZ0068)
29Pařenicová Petra (A2138)<130>EBEL (KJ0JHZ, K)AUDIT SULICE (MA0124)
30Kodadová Sarah (D1930)<32>PRETTY 8 (KJ0H6G, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
31Poláková Karolína (K0277)<60>LUWINO SP (KJ0RX7, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
32Filip Štěpán (H4241)<50>UTOPIE DE LA CHOQUE (KJ0MR9, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
33Najmanová Laura (B3689)<33>NORD 6 (KJ0TSP, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
34Śliż Kinga (Z99BZ)<148>CICHY (KZ02V1, X)Polsko (MZ0068)
35Dvořáková Karolína (C1609)<38>CORNELIA K (KJ0MDF, K)JK Dolli Zálší z.s. (MC0101)
36Plšek Tomáš (A1780)<44>CAPRIO (KJ0UJW, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
37Kořínek Matouš (F4100)<54>MONTE CARLO 2 (KJ0TRU, H)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
38Drtilová Kristýna (D1891)<48>CORNAULA (KJ0M1N, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
39Skutecký Viktor (A2238)<20>JETTA (KJ0CPD, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
40Bartková Aneta (F4321)<58>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
41Michlíčková Mariana (G3847)<35>CORNET'S BOY (KJ0T95, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
42Bergerová Adéla (F4019)<46>FIKOT (KJ0KJV, V)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
43Opatrná Adéla (B3519)<31>BALZAC DES MARNIERES Z (KJ0UQ1, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
03_ Dvoufázové skákání 120/125cm - Cena Podkovářství Plšek
Běžná do 120 cm 274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
31.05.2018 14:00

38
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.06.2018 14:07:33
#JezdecKůňSubjekt
1Michlíčková Mariana (G3847)<79>LEEVE JUNG 2 (KJ0VM2, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
2Soukupová Natálie (A2123)<84>HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
3Pařenicová Petra (A2138)<87>CALLEDA (KJ0ATG, K)AUDIT SULICE (MA0124)
4Rolínek Daniel (D1755)<75>SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
5Mládek Václav (F4208)<72>CORA 11 (KJ0HSN, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
6Kodadová Nikita (D1910)<74>CROUCH (KJ0JH3, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
7Bartková Aneta (F4321)<57>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
8Kovářová Natálie (H4180)<93>QUINARA (KJ0LIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
9Kořínek Matouš (F4100)<54>MONTE CARLO 2 (KJ0TRU, H)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
10Vysoudilová Tereza (H3757)<88>RADOX (KJ0EFE, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
11Filip Štěpán (H4241)<94>CASCAR (KJ0BA6, H)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
12Najmanová Sofie (B3119)<109>FHORLA (KJ0MUG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13Bromboszcz Maja (Z99LE)<154>MADAM W (KZ005V, X)Polsko (MZ0068)
14Szojda Emilia (Z99LD)<150>CAMPINO BURME (KZ04KD, X)Polsko (MZ0068)
15Jakubcová Tereza (D1943)<90>B.ZARAH R 14 (KJ0LBH, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
16Poláchová Valentýna (H3893)<55>COCOA GIRL (KJ0KD2, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
17Portychová Linda (B3517)<91>PEGGY SUE (KJ0F7X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
18Markusková Tereza (K0181)<68>U WIANA VAN DE TOJOPEHOEVE Z (KJ0SFP, K)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
19Plšek Tomáš (A1780)<44>CAPRIO (KJ0UJW, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
20Soukupová Natálie (A2123)<83>LONDON 3 (KJ0UAF, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
21Melmerová Lucie (A1902)<70>LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
22Kuková Valentýna (A2080)<96>SPOTLIGHT Z (KJ0UGZ, K)Equestrians Club (MA0086)
23Nágr Václav (K0257)<97>FLEETWOOD VDL (KJ0LT7, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
24Pietryszyn Aleksandra (Z99AD)<147>AMANITA (KZ0415, X)Polsko (MZ0068)
25Hasnedlová Eliška (E1909)<98>RYANIA D'AMOUR (KJ0L4R, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
26Rodová Michaela (D1827)<89>CENTADINTON (KJ0T5Y, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
27Pospíšilová Nella (B3654)<56>C MARIANDL (KJ0TFL, K)JK Záhořany (MB0344)
28Pospěch Daniel (K0251)<64>NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
29Marečková Kateřina (A1969)<37>SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)JK Tandem (MC0163)
30Pařenicová Petra (A2138)<86>SARAH SUN (KJ0F0R, K)AUDIT SULICE (MA0124)
31Rolínek Daniel (D1755)<76>SIRIUS BLACK (KJ0L8O, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
32Kodadová Nikita (D1910)<73>AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
33Bartková Aneta (F4321)<58>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
34Kovářová Natálie (H4180)<92>CONTENDRA S (KJ0MBK, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
35Kořínek Matouš (F4100)<95>DAFNE (KJ0KEK, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
36Michlíčková Mariana (G3847)<78>IDEE VAN DE ACHTERHOEK (KJ0VM3, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
37Svobodová Tereza (B3238)<81>CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
38Soukupová Natálie (A2123)<85>LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
Skoky
04_ Dvoufázové skákání 130/135cm
Běžná do 130 cm 274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
31.05.2018 16:00

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.06.2018 14:07:33
#JezdecKůňSubjekt
1Najmanová Sofie (B3119)<109>FHORLA (KJ0MUG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
2Markusková Tereza (K0181)<101>ASCOBAR (KJ0H6K, V)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
3Kořínek Matouš (F4100)<95>DAFNE (KJ0KEK, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
4Vegrichtová Denisa (B3071)<105>VIOLETT (KJ0GR8, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5Mládek Václav (F4208)<71>CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
6Tomanová Kateřina (B3503)<119>CENTISIMO (KJ0M52, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
7Stružinský František (E1779)<152>BEL CANTO (KJ0IDG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
8Svobodová Tereza (B3238)<82>BRITANIA (KJ0LAG, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
9Soukupová Natálie (A2123)<84>HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
10Rodová Michaela (D1827)<112>CARTANO K (KJ0MYY, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
11Poláchová Valentýna (H3893)<116>STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
12Plšek Tomáš (A1780)<103>ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
13Pospěch Daniel (K0251)<99>CROWN BOY NOVAEQUI (KJ0LED, H)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
14Najmanová Sofie (B3119)<107>CASANOVA - S (KJ0JG2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
15Nágr Václav (K0257)<106>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
16Portychová Linda (B3517)<117>DAVINA M (KJ025J, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17Kovářová Natálie (H4180)<92>CONTENDRA S (KJ0MBK, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
18Held Anna (A2069)<111>CARA MIA III (KJ00VT, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
19Markusková Tereza (K0181)<102>COLLINS 21 (KJ0VJ8, H)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
20Kořínek Matouš (F4100)<140>GOOD GIRL (KJ0HLT, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
21Vegrichtová Denisa (B3071)<104>TITAN 7 (KJ0JZ4, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
22Mládek Václav (F4208)<72>CORA 11 (KJ0HSN, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
23Tomanová Kateřina (B3503)<120>CHACCO GOLD (KJ0V26, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
24Stružinský František (E1779)<153>BOB SAINT CLAR (KJ0LXN, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
25Svobodová Tereza (B3238)<80>CARTAGENA W (KJ0LVX, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
26Najmanová Sofie (B3119)<108>BILLY BARON Z (KJ00XI, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
27Jakubcová Tereza (D1943)<113>ACOBATA-T (KJ0DZD, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
28Novak Anna Lani (A1892)<115>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
29Novak Anna Lani (A1892)<114>DIOR DU JOLIBOIS (KJ0VKM, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
Skoky
05O Skoková Soutěž S* - otevřená
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
01.06.2018

38
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.06.2018 14:07:33
#JezdecKůňSubjekt
1Michlíčková Mariana (G3847)<36>TRISCHAS GIRL (KJ0UQD, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
2Kráslová Natálie (B3508)<43>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
3Helebrantová Anna (A1963)<52>EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
4Poláchová Valentýna (H3893)<55>COCOA GIRL (KJ0KD2, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
5Pospíšilová Nella (B3654)<56>C MARIANDL (KJ0TFL, K)JK Záhořany (MB0344)
6Bartková Aneta (F4321)<57>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
7Bartková Aneta (F4321)<58>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
8Hasnedlová Eliška (E1909)<61>CONKIRA (KJ0N7S, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
9Pospěch Daniel (K0251)<64>NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
10Markusková Tereza (K0181)<68>U WIANA VAN DE TOJOPEHOEVE Z (KJ0SFP, K)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
11Bártová Adéla (A3073)<69>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
12Melmerová Lucie (A1902)<70>LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
13Mládek Václav (F4208)<72>CORA 11 (KJ0HSN, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
14Kodadová Nikita (D1910)<73>AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
15Kodadová Nikita (D1910)<74>CROUCH (KJ0JH3, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
16Rolínek Daniel (D1755)<75>SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
17Rolínek Daniel (D1755)<76>SIRIUS BLACK (KJ0L8O, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
18Michlíčková Mariana (G3847)<78>IDEE VAN DE ACHTERHOEK (KJ0VM3, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
19Michlíčková Mariana (G3847)<79>LEEVE JUNG 2 (KJ0VM2, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
20Svobodová Tereza (B3238)<81>CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
21Soukupová Natálie (A2123)<83>LONDON 3 (KJ0UAF, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
22Soukupová Natálie (A2123)<84>HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
23Pařenicová Petra (A2138)<86>SARAH SUN (KJ0F0R, K)AUDIT SULICE (MA0124)
24Pařenicová Petra (A2138)<87>CALLEDA (KJ0ATG, K)AUDIT SULICE (MA0124)
25Vysoudilová Tereza (H3757)<88>RADOX (KJ0EFE, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
26Rodová Michaela (D1827)<89>CENTADINTON (KJ0T5Y, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
27Jakubcová Tereza (D1943)<90>B.ZARAH R 14 (KJ0LBH, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
28Portychová Linda (B3517)<91>PEGGY SUE (KJ0F7X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
29Filip Štěpán (H4241)<94>CASCAR (KJ0BA6, H)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
30Kuková Valentýna (A2080)<96>SPOTLIGHT Z (KJ0UGZ, K)Equestrians Club (MA0086)
31Hasnedlová Eliška (E1909)<98>RYANIA D'AMOUR (KJ0L4R, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
32Plšek Tomáš (A1780)<103>ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
33Najmanová Sofie (B3119)<109>FHORLA (KJ0MUG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
34Rodová Michaela (D1827)<122>JERSY FLOWER (KJ0MCN, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
35Šrámková Lucie (F2851)<126>MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
36Vyštajnová Alžběta (B2897)<127>SITTING BILL (KJ0MX7, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
37Pokorná Adéla (B3764)<129>JUPILER (KJ0TCR, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
38Pietryszyn Aleksandra (Z99AD)<147>AMANITA (KZ0415, X)Polsko (MZ0068)
Skoky
05_ Dvoukolová skoková soutěž stupně S* a S** – Družstva junioři
Běžná do 125 cm 265 - Jiná soutěž družstev dle tabulky A /
01.06.2018 9:30

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.06.2018 14:07:33
#JezdecKůňSubjekt
1Svobodová Tereza (B3238)<81>CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
2Pospěch Daniel (K0251)<64>NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
3Pařenicová Petra (A2138)<86>SARAH SUN (KJ0F0R, K)AUDIT SULICE (MA0124)
4Helebrantová Anna (A1963)<52>EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
5Najmanová Sofie (B3119)<109>FHORLA (KJ0MUG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6Kodadová Nikita (D1910)<73>AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
7Michlíčková Mariana (G3847)<79>LEEVE JUNG 2 (KJ0VM2, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
8Filip Štěpán (H4241)<94>CASCAR (KJ0BA6, H)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
9Rodová Michaela (D1827)<122>JERSY FLOWER (KJ0MCN, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
10Rolínek Daniel (D1755)<75>SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
11Hasnedlová Eliška (E1909)<98>RYANIA D'AMOUR (KJ0L4R, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
12Kuková Valentýna (A2080)<96>SPOTLIGHT Z (KJ0UGZ, K)Equestrians Club (MA0086)
13Pokorná Adéla (B3764)<129>JUPILER (KJ0TCR, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
14Portychová Linda (B3517)<91>PEGGY SUE (KJ0F7X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15Jakubcová Tereza (D1943)<90>B.ZARAH R 14 (KJ0LBH, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
16Soukupová Natálie (A2123)<83>LONDON 3 (KJ0UAF, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
17Plšek Tomáš (A1780)<103>ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
18Bartková Aneta (F4321)<57>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
19Bartková Aneta (F4321)<58>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
20Šrámková Lucie (F2851)<126>MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
21Soukupová Natálie (A2123)<84>HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
22Michlíčková Mariana (G3847)<36>TRISCHAS GIRL (KJ0UQD, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
23Pařenicová Petra (A2138)<87>CALLEDA (KJ0ATG, K)AUDIT SULICE (MA0124)
24Hasnedlová Eliška (E1909)<61>CONKIRA (KJ0N7S, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
Skoky
06B Skok stupně L* - otevřená
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
01.06.2018

31
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.06.2018 14:07:33
#JezdecKůňSubjekt
1Skutecký Viktor (A2238)<20>JETTA (KJ0CPD, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
3Skutecký Viktor (A2238)<21>JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
4Held Isabella (A2085)<23>QUICKNESS (KJ0MOY, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5Bártová Adéla (A3073)<25>FARINA 1 (KJ0MFR, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
7Hakr Daniel (A2081)<26>ATASCHA B Z (KJ0MME, H)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
8Opatrná Adéla (B3519)<30>GUCCI 7 (KJ0U8J, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
9Opatrná Adéla (B3519)<31>BALZAC DES MARNIERES Z (KJ0UQ1, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
11Kodadová Sarah (D1930)<32>PRETTY 8 (KJ0H6G, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
13Najmanová Laura (B3689)<33>NORD 6 (KJ0TSP, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
15Michlíčková Mariana (G3847)<35>CORNET'S BOY (KJ0T95, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
16Marečková Kateřina (A1969)<37>SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)JK Tandem (MC0163)
18Dvořáková Karolína (C1609)<38>CORNELIA K (KJ0MDF, K)JK Dolli Zálší z.s. (MC0101)
19Dvořáková Karolína (C1609)<39>CARUSO Medimade (KJ0IDF, H)JK Dolli Zálší z.s. (MC0101)
20Soukupová Natálie (A2123)<42>COLLIN 74 (KJ0UAD, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
22Opatrná Adéla (B3519)<45>TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
23Bergerová Adéla (F4019)<46>FIKOT (KJ0KJV, V)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
24Drtilová Kristýna (D1891)<48>CORNAULA (KJ0M1N, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
25Portychová Linda (B3517)<49>FLOWER 1 (KJ0L0X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
26Filip Štěpán (H4241)<50>UTOPIE DE LA CHOQUE (KJ0MR9, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
27Červená Aneta (A2061)<59>SANDRINA (KJ0M8E, K)TH Equiclub (MA0220)
29Poláková Karolína (K0277)<60>LUWINO SP (KJ0RX7, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
31Kovářová Natálie (H4180)<92>CONTENDRA S (KJ0MBK, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
32Kovářová Natálie (H4180)<93>QUINARA (KJ0LIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
33Pařenicová Petra (A2138)<130>EBEL (KJ0JHZ, K)AUDIT SULICE (MA0124)
35Vingrálková Sára (H3720)<158>CAMPARO (KJ0VZX, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
36Šrámková Lucie (F2851)<133>GARTUS (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
37Vyštajnová Alžběta (B2897)<134>CALATIN (KJ010P, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
39Vyštajnová Alžběta (B2897)<135>NO FEAR (KJ0MSZ, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
40Śliż Kinga (Z99BZ)<148>CICHY (KZ02V1, X)Polsko (MZ0068)
41Szojda Emilia (Z99LD)<150>CAMPINO BURME (KZ04KD, X)Polsko (MZ0068)
43Bromboszcz Maja (Z99LE)<154>MADAM W (KZ005V, X)Polsko (MZ0068)
Skoky
06_ Dvoukolová skoková soutěž stupně L* a L** – Družstva děti
Běžná do 115 cm 265 - Jiná soutěž družstev dle tabulky A /
01.06.2018 12:30

9
Skoky
07O Skoková soutěž stupně ST*
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
01.06.2018

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.06.2018 14:07:33
#JezdecKůňSubjekt
1Mládek Václav (F4208)<71>CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
2Svobodová Tereza (B3238)<80>CARTAGENA W (KJ0LVX, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
3Svobodová Tereza (B3238)<82>BRITANIA (KJ0LAG, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
4Nágr Václav (K0257)<97>FLEETWOOD VDL (KJ0LT7, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
5Pospěch Daniel (K0251)<99>CROWN BOY NOVAEQUI (KJ0LED, H)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
6Markusková Tereza (K0181)<101>ASCOBAR (KJ0H6K, V)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
7Markusková Tereza (K0181)<102>COLLINS 21 (KJ0VJ8, H)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
8Vegrichtová Denisa (B3071)<104>TITAN 7 (KJ0JZ4, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
9Vegrichtová Denisa (B3071)<105>VIOLETT (KJ0GR8, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
10Nágr Václav (K0257)<106>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
11Najmanová Sofie (B3119)<107>CASANOVA - S (KJ0JG2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12Najmanová Sofie (B3119)<108>BILLY BARON Z (KJ00XI, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13Baraldi Alexandr (B3127)<110>ELAMÉ (KJ0MP4, V)NH Equiteam (MA0217)
14Held Anna (A2069)<111>CARA MIA III (KJ00VT, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
15Rodová Michaela (D1827)<112>CARTANO K (KJ0MYY, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
16Jakubcová Tereza (D1943)<113>ACOBATA-T (KJ0DZD, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
17Novak Anna Lani (A1892)<114>DIOR DU JOLIBOIS (KJ0VKM, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
18Novak Anna Lani (A1892)<115>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
19Poláchová Valentýna (H3893)<116>STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
20Portychová Linda (B3517)<117>DAVINA M (KJ025J, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
21Kořínek Matouš (F4100)<118>SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
22Tomanová Kateřina (B3503)<119>CENTISIMO (KJ0M52, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
23Tomanová Kateřina (B3503)<120>CHACCO GOLD (KJ0V26, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
24Kreislová Natálie (L0410)<121>THE LUX EFFECT 1 (KJ0UCH, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
25Vingrálková Sára (H3720)<138>CELANA Z (KJ0RZR, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
26Vingrálková Sára (H3720)<139>KAS - SINI DC (KJ0UT6, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
27Kořínek Matouš (F4100)<140>GOOD GIRL (KJ0HLT, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
28Stružinský František (E1779)<152>BEL CANTO (KJ0IDG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
29Stružinský František (E1779)<153>BOB SAINT CLAR (KJ0LXN, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
Skoky
07_ Dvoukolová skoková soutěž stupně ST* a ST** – Družstva U25
Běžná do 135 cm 265 - Jiná soutěž družstev dle tabulky A /
01.06.2018 15:00

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.06.2018 14:07:33
#JezdecKůňSubjekt
1Vingrálková Sára (H3720)<139>KAS - SINI DC (KJ0UT6, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
2Novak Anna Lani (A1892)<115>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
3Svobodová Tereza (B3238)<82>BRITANIA (KJ0LAG, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
4Vegrichtová Denisa (B3071)<105>VIOLETT (KJ0GR8, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5Kořínek Matouš (F4100)<140>GOOD GIRL (KJ0HLT, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
6Held Anna (A2069)<111>CARA MIA III (KJ00VT, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7Nágr Václav (K0257)<106>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
8Tomanová Kateřina (B3503)<120>CHACCO GOLD (KJ0V26, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
9Rodová Michaela (D1827)<112>CARTANO K (KJ0MYY, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
10Najmanová Sofie (B3119)<107>CASANOVA - S (KJ0JG2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
11Kreislová Natálie (L0410)<121>THE LUX EFFECT 1 (KJ0UCH, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
12Stružinský František (E1779)<153>BOB SAINT CLAR (KJ0LXN, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
13Baraldi Alexandr (B3127)<110>ELAMÉ (KJ0MP4, V)NH Equiteam (MA0217)
14Markusková Tereza (K0181)<102>COLLINS 21 (KJ0VJ8, H)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
15Pospěch Daniel (K0251)<99>CROWN BOY NOVAEQUI (KJ0LED, H)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
16Mládek Václav (F4208)<71>CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
17Portychová Linda (B3517)<117>DAVINA M (KJ025J, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
18Poláchová Valentýna (H3893)<116>STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
19Jakubcová Tereza (D1943)<113>ACOBATA-T (KJ0DZD, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
20Markusková Tereza (K0181)<101>ASCOBAR (KJ0H6K, V)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
21Stružinský František (E1779)<152>BEL CANTO (KJ0IDG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
Skoky
08_ Skoková soutěž stupně LP - Cena Casina San Marco
Pony LP 238.2.1 - Soutěž na čas /
02.06.2018 10:30

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.06.2018 14:07:33
#JezdecKůňSubjekt
1Hlaváčková Klára (K0336)<10>CHEYENNE (KJ0NH8, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
2Lorencová Karolína (A3054)<9>BEN 8 (KJ0JRW, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
3Barczyk Otylia (Z99LC)<155>JOLY`S HOUSTON (KZ04KC, X)Polsko (MZ0068)
4Kodadová Sarah (D1930)<17>NOBLI (KJ0MDU, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
5Kopřivová Gabriela (H4305)<12>ORCHID'S ROMARIO II NOVA EQUI (KJ0TS9, H)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
6Sikorová Lenka (B3537)<19>LEON 16 (KJ0C3O, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
7Hakr Daniel (A2081)<4>A STARLIGHT C (KJ0NGX, K)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
8Opatrná Adéla (B3519)<16>DIAMANT 4 (KJ0MVE, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
9Šmatláková Kristýna (A2185)<8>MAJANS JESSY (KJ0TPX, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
10Najmanová Laura (B3689)<15>NIGHTBEAUTY T. (KJ0F9G, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
11Prušáková Karolína (B3766)<11>ALTAMIRO C (KJ0G5B, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
12Abtová Anna (A2258)<14>NANTANO B.B. (KJ0TEI, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
13Sovová Rozálie (J0URR)<6>FÍK 2 (KJ0AOS, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
14Bečková Natalie (H4356)<13>SALLY IZABEY (KJ0E75, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
15Held Magdalena (A2183)<5>LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
16Vysoudilová Valerie (H4515)<18>IRV DESIRE (KJ0HL8, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
17Fraňková Sofie (A3050)<3>ALDER COURT'S TOFEE (KJ0UZE, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
18Růžičková Kateřina (A2184)<7>INDIGO 6 (KJ0T0F, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
19Vítek Kristina (A2212)<1>KEWIN 1 (KJ0F0Y, V)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
20Vítek Anna Marie (A2213)<2>MILLICE ANNE-LIPAN'S STAR (KJ0B6L, K)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
Skoky
09_ Stupňovaná obtížnost do 110 cm - Cena Bohušovické Mlékárny
Běžná do 110 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
02.06.2018 9:30

13
Skoky
10_ Skoková soutěž stupně L** - Cena Jezdeckých potřeb Vachutka
Běžná L** (120) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
02.06.2018 12:00

13
Skoky
11_ Skoková soutěž stupně S** - Cena Cavalor
Běžná S** (130) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
02.06.2018 14:00

8
Skoky
13_ Skoková soutěž stupně L** – Finále děti - Cena Města Poděbrady
Běžná L** (120) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
03.06.2018 9:00

17
Skoky
14_ Skoková soutěž stupně SP – Finále pony - Cena Bohušovické Mlékárny
Pony SP 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
03.06.2018 10:30

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.06.2018 14:07:33
#JezdecKůňSubjekt
1Vítek Kristina (A2212)<1>KEWIN 1 (KJ0F0Y, V)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
2Fraňková Sofie (A3050)<3>ALDER COURT'S TOFEE (KJ0UZE, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
3Růžičková Kateřina (A2184)<7>INDIGO 6 (KJ0T0F, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
4Bečková Natalie (H4356)<13>SALLY IZABEY (KJ0E75, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
5Vítek Anna Marie (A2213)<2>MILLICE ANNE-LIPAN'S STAR (KJ0B6L, K)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
6Held Magdalena (A2183)<5>LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7Vysoudilová Valerie (H4515)<18>IRV DESIRE (KJ0HL8, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
8Sovová Rozálie (J0URR)<6>FÍK 2 (KJ0AOS, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
9Prušáková Karolína (B3766)<11>ALTAMIRO C (KJ0G5B, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
10Abtová Anna (A2258)<14>NANTANO B.B. (KJ0TEI, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
11Hakr Daniel (A2081)<4>A STARLIGHT C (KJ0NGX, K)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
12Šmatláková Kristýna (A2185)<8>MAJANS JESSY (KJ0TPX, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
13Barczyk Otylia (Z99LC)<155>JOLY`S HOUSTON (KZ04KC, X)Polsko (MZ0068)
14Najmanová Laura (B3689)<15>NIGHTBEAUTY T. (KJ0F9G, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
15Kopřivová Gabriela (H4305)<12>ORCHID'S ROMARIO II NOVA EQUI (KJ0TS9, H)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
16Kodadová Sarah (D1930)<17>NOBLI (KJ0MDU, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
17Lorencová Karolína (A3054)<9>BEN 8 (KJ0JRW, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
18Opatrná Adéla (B3519)<16>DIAMANT 4 (KJ0MVE, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
19Hlaváčková Klára (K0336)<10>CHEYENNE (KJ0NH8, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
20Sikorová Lenka (B3537)<19>LEON 16 (KJ0C3O, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
Skoky
15_ Skoková soutěž stupně S** – Finále děti, junioři a U25 - Cena Equestrians
Běžná S** (130) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
03.06.2018 12:00

8
Skoky
16_ Skoková dvoukolová soutěž stupně S** – Finále děti a junioři - Cena Tančírny
Běžná S** (130) 273.3.3+273.4.3 - Dvoukolová soutěž /
03.06.2018 13:00

25
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.06.2018 14:07:33
#JezdecKůňSubjekt
1Pařenicová Petra (A2138)<86>SARAH SUN (KJ0F0R, K)AUDIT SULICE (MA0124)
2Rolínek Daniel (D1755)<75>SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
3Michlíčková Mariana (G3847)<79>LEEVE JUNG 2 (KJ0VM2, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
4Vysoudilová Tereza (H3757)<88>RADOX (KJ0EFE, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
5Novak Anna Lani (A1892)<115>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6Helebrantová Anna (A1963)<52>EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
7Tomanová Kateřina (B3503)<119>CENTISIMO (KJ0M52, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
8Kodadová Nikita (D1910)<73>AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
9Pospěch Daniel (K0251)<64>NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
10Pokorná Adéla (B3764)<129>JUPILER (KJ0TCR, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
11Melmerová Lucie (A1902)<70>LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
12Bartková Aneta (F4321)<57>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
13Jakubcová Tereza (D1943)<90>B.ZARAH R 14 (KJ0LBH, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
14Soukupová Natálie (A2123)<83>LONDON 3 (KJ0UAF, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
15Pietryszyn Aleksandra (Z99AD)<147>AMANITA (KZ0415, X)Polsko (MZ0068)
16Filip Štěpán (H4241)<94>CASCAR (KJ0BA6, H)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
17Šrámková Lucie (F2851)<126>MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
18Kovářová Natálie (H4180)<92>CONTENDRA S (KJ0MBK, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
19Portychová Linda (B3517)<91>PEGGY SUE (KJ0F7X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
20Kuková Valentýna (A2080)<96>SPOTLIGHT Z (KJ0UGZ, K)Equestrians Club (MA0086)
21Plšek Tomáš (A1780)<103>ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
22Pařenicová Petra (A2138)<87>CALLEDA (KJ0ATG, K)AUDIT SULICE (MA0124)
23Rodová Michaela (D1827)<122>JERSY FLOWER (KJ0MCN, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
24Rolínek Daniel (D1755)<76>SIRIUS BLACK (KJ0L8O, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
25Michlíčková Mariana (G3847)<78>IDEE VAN DE ACHTERHOEK (KJ0VM3, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
Skoky
17_ Skoková dvoukolová soutěž stupně ST** Finále junioři a U25 - Cena ČJF
Běžná ST** (140) 273.3.3+273.4.3 - Dvoukolová soutěž /
03.06.2018 15:30

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.06.2018 14:07:33
#JezdecKůňSubjekt
1Kořínek Matouš (F4100)<118>SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
2Stružinský František (E1779)<152>BEL CANTO (KJ0IDG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
3Markusková Tereza (K0181)<101>ASCOBAR (KJ0H6K, V)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
4Tomanová Kateřina (B3503)<120>CHACCO GOLD (KJ0V26, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
5Portychová Linda (B3517)<117>DAVINA M (KJ025J, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
6Nágr Václav (K0257)<106>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
7Mládek Václav (F4208)<71>CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
8Jakubcová Tereza (D1943)<113>ACOBATA-T (KJ0DZD, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
9Najmanová Sofie (B3119)<108>BILLY BARON Z (KJ00XI, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10Held Anna (A2069)<111>CARA MIA III (KJ00VT, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11Pospěch Daniel (K0251)<99>CROWN BOY NOVAEQUI (KJ0LED, H)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
12Poláchová Valentýna (H3893)<116>STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
13Baraldi Alexandr (B3127)<110>ELAMÉ (KJ0MP4, V)NH Equiteam (MA0217)
14Vegrichtová Denisa (B3071)<105>VIOLETT (KJ0GR8, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
15Rodová Michaela (D1827)<112>CARTANO K (KJ0MYY, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
16Vingrálková Sára (H3720)<138>CELANA Z (KJ0RZR, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
17Svobodová Tereza (B3238)<82>BRITANIA (KJ0LAG, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
18Kořínek Matouš (F4100)<140>GOOD GIRL (KJ0HLT, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
19Stružinský František (E1779)<153>BOB SAINT CLAR (KJ0LXN, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
20Markusková Tereza (K0181)<102>COLLINS 21 (KJ0VJ8, H)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)