Přihlásit se

Skoky
Spring Junior Cup Poděbrady 2018
Oficiální závody (CSN) / 180531B1
31.05.2018 - 03.06.2018
B / Obora Poděbrady
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0487 - JS Accord Praha
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F2720
Vladimír Zvěřina
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0064
Jaroslav Sedláček
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0576
Ilona Matoušková
Skoky
01_ Dvoufázové skákání ZLP/LP PONY handicap
Pony ZLP 274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
31.05.2018 9:30

20
Skoky
02_ Dvoufázové skákání 110/115cm - Cena Cavalor
Běžná do 110 cm 274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
31.05.2018 10:45

43
Skoky
03_ Dvoufázové skákání 120/125cm - Cena Podkovářství Plšek
Běžná do 120 cm 274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
31.05.2018 14:00

38
Skoky
04_ Dvoufázové skákání 130/135cm
Běžná do 130 cm 274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
31.05.2018 16:00

29
Skoky
05_ Dvoukolová skoková soutěž stupně S* a S** – Družstva junioři
Běžná do 125 cm 265 - Jiná soutěž družstev dle tabulky A /
01.06.2018 9:30

24
Skoky
05O Skoková Soutěž S* - otevřená
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
01.06.2018

38
Skoky
06_ Dvoukolová skoková soutěž stupně L* a L** – Družstva děti
Běžná do 115 cm 265 - Jiná soutěž družstev dle tabulky A /
01.06.2018 12:30

9
Skoky
06B Skok stupně L* - otevřená
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
01.06.2018

31
Skoky
07_ Dvoukolová skoková soutěž stupně ST* a ST** – Družstva U25
Běžná do 135 cm 265 - Jiná soutěž družstev dle tabulky A /
01.06.2018 15:00

21
Zařazení soutěže:
Běžná
Startovné:
600,00
Druh disciplíny:
Běžná
Ceny v soutěži:
8000 (4000, 2500, 1500)
Věková kategorie koně:
Bez omezení
Jezdec Věková Kategorie:
Bez omezení

Obtížnost:
do 135 cm, do 135 cm
Článek PJS:
265 - Jiná soutěž družstev dle tabulky A /

Parametry
Základní kolo
2. kolo
3. kolo
První rozesk.
Druhé rozesk.
 
Délka (metry)
500
420
 
 
 
m
Tempo
350
375
 
 
 
m/min
Čas
86.0
68.0
 
 
 
s
Počet překážek
12
11
 
 
 
 
Počet skoků
15
9
 
 
 
 

Rozhodčí:
F0576
Ilona Matoušková
RZ
Člen sboru
A0064
Jaroslav Sedláček
RZ
Člen sboru
F2720
Vladimír Zvěřina
RZ
Člen sboru
H0128
Richard Bauer
HR
HR
Družstva
Skoky
07O Skoková soutěž stupně ST*
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
01.06.2018

29
Skoky
08_ Skoková soutěž stupně LP - Cena Casina San Marco
Pony LP 238.2.1 - Soutěž na čas /
02.06.2018 10:30

20
Skoky
09_ Stupňovaná obtížnost do 110 cm - Cena Bohušovické Mlékárny
Běžná do 110 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
02.06.2018 9:30

13
Skoky
10_ Skoková soutěž stupně L** - Cena Jezdeckých potřeb Vachutka
Běžná L** (120) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
02.06.2018 12:00

13
Skoky
11_ Skoková soutěž stupně S** - Cena Cavalor
Běžná S** (130) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
02.06.2018 14:00

8
Skoky
13_ Skoková soutěž stupně L** – Finále děti - Cena Města Poděbrady
Běžná L** (120) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
03.06.2018 9:00

17
Skoky
14_ Skoková soutěž stupně SP – Finále pony - Cena Bohušovické Mlékárny
Pony SP 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
03.06.2018 10:30

20
Skoky
15_ Skoková soutěž stupně S** – Finále děti, junioři a U25 - Cena Equestrians
Běžná S** (130) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
03.06.2018 12:00

8
Skoky
16_ Skoková dvoukolová soutěž stupně S** – Finále děti a junioři - Cena Tančírny
Běžná S** (130) 273.3.3+273.4.3 - Dvoukolová soutěž /
03.06.2018 13:00

25
Skoky
17_ Skoková dvoukolová soutěž stupně ST** Finále junioři a U25 - Cena ČJF
Běžná ST** (140) 273.3.3+273.4.3 - Dvoukolová soutěž /
03.06.2018 15:30

20