Přihlásit se

Skoky
Memoriál Jana Papouška
Oficiální závody (CSN) / 180627D1
27.06.2018 - 01.07.2018
D / Martinice
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž na čas – st. ZP hendikep
Pony ZP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

20
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Čížková Nicol (J0R97)BERUŠKA 4 (KJ08LG, K)Rescue and riders team (MC0307)
2 Kozová Johanka (D1990)FLEUR ELI (KJ0RXQ, K)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
3 Kodadová Sarah (D1930)JASMÍN 17 (KJ0VFA, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
4 Janoušková Valerie (J0N4A)JÓŽIN (KJ0GGK, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
5 Písařík Albert (J0WAV)SARGO (KJ0C6C, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
6 Písařík Albert (J0WAV)NORA 4 (KJ0MOX, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
7 Neumannová Michaela (C1104)CHANEL 11 (KJ0VDN, H)JK Dobrošov z.s. (MC0210)
8 Janderová Eliška (J0RMU)TERANO (KJ0MW0, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
9 Arnoldová Veronika (J0S7A)VALENTINO 6 (KJ0VT4, V)JK Ústí nad Labem (ME0076)
10 Krejčí Štěpánka (J0V3U)LAKI 3 (KJ0SV7, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
11 Kašparová Tereza (J0RQI)DERCYK BLADE (KJ0JJF, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
12 Hlaváčková Klára (K0336)CHEYENNE (KJ0NH8, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
13 Lahodná ml. Jana (J0KRD)HERRY (KJ0TI2, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
14 Lahodná ml. Jana (J0KRD)ELIŠKA 6 (KJ0IN1, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
15 Buchtová Barbora (J0QSV)LIMETREE MOSSY (KJ0EHW, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
16 Ponikelská Dominika (J0VD1)TOMÁŠEK (KJ07ZU, V)
17 Bílková Eliška (J0RER)LEON 16 (KJ0C3O, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
18 Gřegořková Lucie (C1616)VIKING 10 (KJ0HW3, V)JK Falea (MC0185)
19 Janderová Eliška (J0RMU)BÁRA 20 (KJ0UQU, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
20 Hlaváčková Klára (K0336)LA HANCOCK (KJ0MPT, H)Bohuslav Novohradský (MK0065)
Skoky
02_ Skoková soutěž Pony ZLP - hendikep
Pony ZLP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

53
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vítek Kristýna (A2212)KEWIN 1 (KJ0F0Y, V)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
2 Vítek Kristýna (A2212)AUSTIN'S BOY (KJ0TUR, V)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
3 Vítek Anna Marie (A2213)MILLICE ANNE-LIPAN'S STAR (KJ0B6L, K)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
4 Vítek Anna Marie (A2213)MATEO DI BELLE (KJ0MPJ, V)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
5 Kozová Johanka (D1990)FLEUR ELI (KJ0RXQ, K)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
6 Kozová Johanka (D1990)RICO JACK SAMBARS (KJ0H6X, V)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
7 Kodadová Davida (J0ROU)VODA (KJ0GWH, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
8 Kodadová Sarah (D1930)JASMÍN 17 (KJ0VFA, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
9 Kodadová Nikita (D1910)GLORIE 5 (KJ0UBX, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
10 Bečvářová Helena (D1981)GISSELL (KJ0IX7, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
11 Táboříková Jana (C1038)GINGER 6 (KJ0VV5, K)JK Falea (MC0185)
12 Janoušková Valerie (J0N4A)JÓŽIN (KJ0GGK, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
13 Kolísková Kateřina (D1962)MOLENHORN´S MELODY (KJ0BE3, K)Jezdecký klub Staré Sedlo (MD0234)
14 Písařík Albert (J0WAV)SARGO (KJ0C6C, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
15 Písařík Albert (J0WAV)NORA 4 (KJ0MOX, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
16 Písařík Oliver (J0V0F)MELISA 4 (KJ0F3Z, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
17 Neumannová Michaela (C1104)CHANEL 11 (KJ0VDN, H)JK Dobrošov z.s. (MC0210)
18 Janderová Eliška (J0RMU)TERANO (KJ0MW0, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
19 Held Magdalena (A2183)LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
20 Libichová Natálie (J0QXE)JENNY 5 (KJ05XR, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
21 Bubáková Kateřina (J0VYN)LUCKY AIA (KJ0J0B, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
22 Dvořáková Sára (B3518)LITTLE CRAZY LOVE (KJ0IVA, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
23 Arnoldová Veronika (J0S7A)VALENTINO 6 (KJ0VT4, V)JK Ústí nad Labem (ME0076)
24 Uzlová Valerie (J0P85)JOPJE D (KJ0M3G, V)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
25 Rosolová Julie (B3648)PASJA (KJ0T1U, K)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
26 Divišová Anežka (J0PBU)SILVER 15 (KJ0UDH, V)Chodská pila - Srnka s.r.o. (MD0090)
27 Krejčí Štěpánka (J0V3U)LAKI 3 (KJ0SV7, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
28 Kašparová Tereza (J0RQI)DERCYK BLADE (KJ0JJF, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
29 Čurdová Kateřina (J0RHL)BIM 1 (KJ0L5O, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
30 Hanousková Natálie (J0SN1)HILDA 1 (KJ0I9A, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
31 Benešová Zuzana (J0PDT)SIEPKE'S DIABOLO (KJ0DPA, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
32 Hlaváčková Klára (K0336)SAM 19 (KJ0IVW, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
33 Hlaváčková Klára (K0336)GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
34 Lahodná ml. Jana (J0KRD)PRIMA NARNIA FROM ISLAND (KJ0KXS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
35 Lahodná ml. Jana (J0KRD)HERRY (KJ0TI2, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
36 Lahodná ml. Jana (J0KRD)ELIŠKA 6 (KJ0IN1, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
37 Kodadová Sarah (D1930)NOBLI (KJ0MDU, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
38 Čížková Nicol (J0R97)IDEFIX (KJ0MX6, V)Rescue and riders team (MC0307)
39 Buchtová Barbora (J0QSV)LIMETREE MOSSY (KJ0EHW, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
40 Buchtová Barbora (J0QSV)RÁCHEL 5 (KJ0G3U, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
41 Ponikelská Dominika (J0VD1)TOMÁŠEK (KJ07ZU, V)
42 Bílková Eliška (J0RER)LEON 16 (KJ0C3O, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
43 Sikora Martin (J0UPD)GLEN SNOW (KJ0JJJ, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
44 Slavíková Kateřina (J0ML1)ARANKA 16 (KJ00WJ, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
45 Gřegořková Lucie (C1616)VIKING 10 (KJ0HW3, V)JK Falea (MC0185)
46 Hudečková Denisa (A3049)SÍLA (KJ0VIF, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
47 Hudečková Žaneta (A3061)LADY 51 (KJ0VIE, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
48 Korábová Barbora (J0UZV)ELI 1 (KJ0L4D, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
49 Janderová Eliška (J0RMU)BÁRA 20 (KJ0UQU, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
50 Hlaváčková Klára (K0336)LA HANCOCK (KJ0MPT, H)Bohuslav Novohradský (MK0065)
51 Abtová Anna (A2258)LUCKY 31 (KJ0MWP, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
52 Čížková Nicol (J0R97)BERUŠKA 4 (KJ08LG, K)Rescue and riders team (MC0307)
53 Růžičková Kateřina (A2184)THINK ABOUT VICTOR (KJ0UZD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
Skoky
03_ Skoková soutěž Pony LP - hendikep
Pony LP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

37
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vítek Kristýna (A2212)KEWIN 1 (KJ0F0Y, V)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
2 Vítek Kristýna (A2212)AUSTIN'S BOY (KJ0TUR, V)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
3 Vítek Anna Marie (A2213)MILLICE ANNE-LIPAN'S STAR (KJ0B6L, K)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
4 Vítek Anna Marie (A2213)MATEO DI BELLE (KJ0MPJ, V)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
5 Kozová Johanka (D1990)RICO JACK SAMBARS (KJ0H6X, V)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
6 Kodadová Davida (J0ROU)VODA (KJ0GWH, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
7 Kodadová Nikita (D1910)GLORIE 5 (KJ0UBX, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
8 Bečvářová Helena (D1981)CHUANITA (KJ0G8H, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
9 Táboříková Jana (C1038)GINGER 6 (KJ0VV5, K)JK Falea (MC0185)
10 Kolísková Kateřina (D1962)MOLENHORN´S MELODY (KJ0BE3, K)Jezdecký klub Staré Sedlo (MD0234)
11 Písařík Oliver (J0V0F)MELISA 4 (KJ0F3Z, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
12 Held Magdalena (A2183)LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
13 Libichová Natálie (J0QXE)JENNY 5 (KJ05XR, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
14 Bubáková Kateřina (J0VYN)LUCKY AIA (KJ0J0B, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
15 Dvořáková Sára (B3518)LITTLE CRAZY LOVE (KJ0IVA, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
16 Uzlová Valerie (J0P85)JOPJE D (KJ0M3G, V)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
17 Rosolová Julie (B3648)PASJA (KJ0T1U, K)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
18 Divišová Anežka (J0PBU)SILVER 15 (KJ0UDH, V)Chodská pila - Srnka s.r.o. (MD0090)
19 Čurdová Kateřina (J0RHL)BIM 1 (KJ0L5O, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
20 Hanousková Natálie (J0SN1)HILDA 1 (KJ0I9A, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
21 Benešová Zuzana (J0PDT)SIEPKE'S DIABOLO (KJ0DPA, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
22 Hlaváčková Klára (K0336)SAM 19 (KJ0IVW, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
23 Hlaváčková Klára (K0336)GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
24 Hlaváčková Klára (K0336)CHEYENNE (KJ0NH8, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
25 Lahodná ml. Jana (J0KRD)PRIMA NARNIA FROM ISLAND (KJ0KXS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
26 Kodadová Sarah (D1930)NOBLI (KJ0MDU, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
27 Čížková Nicol (J0R97)IDEFIX (KJ0MX6, V)Rescue and riders team (MC0307)
28 Buchtová Barbora (J0QSV)RÁCHEL 5 (KJ0G3U, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
29 Sikora Martin (J0UPD)GLEN SNOW (KJ0JJJ, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
30 Slavíková Kateřina (J0ML1)ARANKA 16 (KJ00WJ, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
31 Hudečková Denisa (A3049)HILARY 3 (KJ0SBK, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
32 Hudečková Denisa (A3049)CARAMELA 2 (KJ0SBJ, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
33 Hudečková Žaneta (A3061)MIRABEL 2 (KJ0JEJ, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
34 Bečvářová Helena (D1981)GISSELL (KJ0IX7, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
35 Korábová Barbora (J0UZV)ELI 1 (KJ0L4D, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
36 Abtová Anna (A2258)LUCKY 31 (KJ0MWP, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
37 Růžičková Kateřina (A2184)THINK ABOUT VICTOR (KJ0UZD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
Skoky
04_ Stupňovaná obtížnost do 90cm
Běžná do 90 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

47
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Bieliková Nikola (E0891)CANTURA 1 (KJ0UEE, K)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
2 Stejskalová Soňa (C1391)ROXANA HG (KJ0HUU, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
3 Bierhanzlová Tereza (D1996)CIRCE (KJ0MQL, K)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
4 Fiala Rudolf (C0080)LOLITA 5 (KJ0GZB, K)Stáj Cassinis (MC0003)
5 Pešková Petra (D1594)GALETTA JJ (KJ0UYV, K)ARTEP REVILO s.r.o. (MD0240)
6 Dečeková Lenka (D1979)LEVANTA 1 (KJ0HZV, K)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
7 Macháčková Lenka (D0233)SALOME II (KJ0TMC, K)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
8 Zigová Kateřina (E1020)LOLLA PEZI (KJ0UPA, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
9 Zigová Kateřina (E1020)SUMMER COAT (KJ0VMF, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
10 Křepelková Antonie (J0SJ6)BOLIVER (KJ0VWJ, V)WDHteam z.s. (MA0270)
11 Písařík Oliver (J0V0F)JASMINE 2 (KJ0UFY, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
12 Písařík Oliver (J0V0F)CATALPA-P (KJ0IBM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
13 Písařík Adam (J0V0E)CAITLYN (KJ0UVD, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
14 Písařík Adam (J0V0E)CORSIKA MAG CENTRUM 1 (KJ0EMM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
15 Bláhová Michaela (J0VQ1)FIDORKA 7 (KJ0U9L, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
16 Kůst Jaroslav (D0144)GIO GRINO MARIENSERVIS (KJ0V9M, H)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
17 Padevětová Barbora (B0231)JAZZ DANCER 1 (KJ0STC, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
18 Tůmová Šárka (C1232)CASIMA (KJ0LR8, K)JK Kavalo Tábor (MC0018)
19 Mrázková Beata (J0P5T)CORTÉS 3 (KJ00TQ, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
20 Mrázková Beata (J0P5T)CHAMPION 8 (KJ0T4G, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
21 Štětina Jan (C0547)PRESLEY-S (KJ0VLF, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
22 Milivojevičová Jana (D0804)PAUSY (KJ0LOZ, K)JK Karlovy Vary -Stará Role z.s. (MK0005)
23 Tměj Jiří (F2911)GRAZIELLA DK (KJ0VG1, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
24 Hruška Zdeněk (F0304)KARLA 2 (KJ0VG3, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
25 Hruška Zdeněk (F0304)ALBERTA 1 (KJ0VG4, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
26 Tměj Jiří (F2911)GUAPPO DK (KJ0VG5, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
27 Kessnerová Lucie (A2036)RIOWA OH (KJ0K3E, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
28 Vojtková Alžběta (A1146)CASSTENDER (KJ0MOM, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
29 Würzová Eva (B3828)CLASSIC V (KJ0KLC, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
30 Čížková Monika (C1485)SLEIPNIR (KJ0VNC, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
31 Lánský Josef (B2511)LIONHEART-H (KJ0VHC, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
32 Lánský Josef (B2511)LEONARDO LB (KJ0VH9, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
33 Faladová Lucie (C1185)BAM 1 (KJ0EDM, V)JK Slapy (MC0247)
34 Špičák Roman (B1353)CONSTANCE DE LA BRYÉRE (KJ0TIG, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
35 Mansfeldová Tereza (J0XDN)DELL ART (KJ0VTZ, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
36 Zahoř Jan (D1638)GUILANDO P (KJ0V5Z, H)Pavel Zahoř (MD0144)
37 Zahoř Jan (D1638)GUICALLO P (KJ0V6O, H)Pavel Zahoř (MD0144)
38 Mertlová Barbora (C1604)BASTIEN 1 (KJ0DU9, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
39 Čurdová Kateřina (J0RHL)LA HELLEN (KJ0LBO, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
40 Hanousková Natálie (J0SN1)COMELA-K (KJ0EOF, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
41 Štěrbová Hana (D0634)LUBOŠ 2 (KJ0SU0, V)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
42 Koldinská Markéta (B3818)LARA-K (KJ0H8F, K)JS Fiala, z.s. (MB0012)
43 Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
44 Bardon Jan (B2022)CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
45 Tměj Jiří (F2911)MADELINE DK (KJ0RZI, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
46 Hruška Zdeněk (F0304)GIOVANY (KJ0VGU, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
47 Košanová Vanesa (D1952)FROSTY SILVER (KJ0MCY, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
Skoky
05_ Skoková soutěž Z
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

79
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Bieliková Nikola (E0891)CANTURA 1 (KJ0UEE, K)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
2 Fenclová Vladislava (D0132)ELLA JUNE Z (KJ0VI1, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
3 Fenclová Vladislava (D0132)GOYA DES TERDRIX Z (KJ0VI0, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
4 Sýkorová Adéla (K0159)QUIST (KJ0K7D, V)
5 Kirchová Martina (K0273)SHAKIRA DE CIRCEE (KJ0KMQ, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
6 Frydrychová Barbora (K0253)ARISTO'S ANGEL (KJ0K7Y, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
7 Stejskalová Soňa (C1391)ROXANA HG (KJ0HUU, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
8 Stejskalová Soňa (C1391)BASTIEN 1 (KJ0DU9, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
9 Kodadová Sarah (D1930)AHA (KJ0KCM, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
10 Bierhanzlová Tereza (D1996)BAHRAIN SILVER 1 (KJ00Z2, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
11 Bierhanzlová Tereza (D1996)CIRCE (KJ0MQL, K)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
12 Zupančič Eva (A2273)CASAI 3 (KJ0RY7, V)Eventing Team (MA0227)
13 Fiala Rudolf (C0080)LOLITA 5 (KJ0GZB, K)Stáj Cassinis (MC0003)
14 Pešková Petra (D1594)GALETTA JJ (KJ0UYV, K)ARTEP REVILO s.r.o. (MD0240)
15 Dečeková Lenka (D1979)LEVANTA 1 (KJ0HZV, K)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
16 Macháčková Lenka (D0233)SALOME II (KJ0TMC, K)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
17 Hemerová Aneta (B3030)SCARABEA 1 (KJ0U0N, K)WDHteam z.s. (MA0270)
18 Drábiková Kateřina (J0PUA)LIMETA 1 (KJ0JC4, K)WDHteam z.s. (MA0270)
19 Zigová Kateřina (E1020)LOLLA PEZI (KJ0UPA, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
20 Zigová Kateřina (E1020)SUMMER COAT (KJ0VMF, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
21 Kolísková Kateřina (D1962)UNIKA 5 (KJ0CCN, K)Jezdecký klub Staré Sedlo (MD0234)
22 Křepelková Antonie (J0SJ6)BOLIVER (KJ0VWJ, V)WDHteam z.s. (MA0270)
23 Písařík Oliver (J0V0F)JASMINE 2 (KJ0UFY, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
24 Písařík Oliver (J0V0F)CATALPA-P (KJ0IBM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
25 Písařík Adam (J0V0E)CAITLYN (KJ0UVD, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
26 Písařík Adam (J0V0E)CORSIKA MAG CENTRUM 1 (KJ0EMM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
27 Bláhová Michaela (J0VQ1)FIDORKA 7 (KJ0U9L, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
28 Kůst Jaroslav (D0144)GIO GRINO MARIENSERVIS (KJ0V9M, H)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
29 Sedláčková Jana (K0315)LUCRETIA (KJ0HRZ, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
30 Levová Barbora (K0206)REBECA 3 (KJ0K6P, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
31 Padevětová Barbora (B0231)JAZZ DANCER 1 (KJ0STC, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
32 Chadimová Hana (D2002)CALITE Z (KJ0H96, K)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
33 Tůmová Šárka (C1232)CASIMA (KJ0LR8, K)JK Kavalo Tábor (MC0018)
34 Mrázková Beata (J0P5T)CORTÉS 3 (KJ00TQ, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
35 Štětina Jan (C0547)IRONDA (KJ0UR9, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
36 Kodadová Nikita (D1910)PERSEA 1 (KJ0L2L, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
37 Pekárková Iva (B0394)ALDIA (KJ0U6L, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
38 Milivojevičová Jana (D0804)PAUSY (KJ0LOZ, K)JK Karlovy Vary -Stará Role z.s. (MK0005)
39 Šťastná Karolína (B3804)CON ACORD (KJ0HOY, V)JK Všetice (MB0216)
40 Tměj Jiří (F2911)GRAZIELLA DK (KJ0VG1, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
41 Hruška Zdeněk (F0304)KARLA 2 (KJ0VG3, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
42 Hruška Zdeněk (F0304)ALBERTA 1 (KJ0VG4, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
43 Tměj Jiří (F2911)GUAPPO DK (KJ0VG5, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
44 Kessnerová Lucie (A2036)RIOWA OH (KJ0K3E, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
45 Vojtková Alžběta (A1146)CASSTENDER (KJ0MOM, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
46 Würzová Eva (B3828)CLASSIC V (KJ0KLC, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
47 Würzová Eva (B3828)TOY DE GRANDE (KJ0IJ6, H)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
48 Čížková Monika (C1485)SLEIPNIR (KJ0VNC, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
49 Lánský Josef (B2511)LIONHEART-H (KJ0VHC, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
50 Lánský Josef (B2511)LEONARDO LB (KJ0VH9, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
51 Lánský Josef (B2511)COMTE 3 (KJ0VO4, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
52 Dvořáková Sára (B3518)VELES (KJ0OYA, H)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
53 Dvořáková Sára (B3518)FLY SKY (KJ010G, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
54 Klímová Veronika (B1967)RARITA 2 (KJ0LO0, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
55 Špičák Roman (B1353)CONSTANCE DE LA BRYÉRE (KJ0TIG, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
56 Pospíchalová Tina (E2093)COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
57 Mansfeldová Tereza (J0XDN)DELL ART (KJ0VTZ, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
58 Zahoř Jan (D1638)GUILANDO P (KJ0V5Z, H)Pavel Zahoř (MD0144)
59 Zahoř Jan (D1638)GUICALLO P (KJ0V6O, H)Pavel Zahoř (MD0144)
60 Zahoř Jan (D1638)CONTIFELLO P. (KJ0SDD, H)Pavel Zahoř (MD0144)
61 Čurdová Kateřina (J0RHL)LA HELLEN (KJ0LBO, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
62 Hanousková Natálie (J0SN1)COMELA-K (KJ0EOF, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
63 Štěrbová Hana (D0634)LUBOŠ 2 (KJ0SU0, V)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
64 Koldinská Markéta (B3818)LARA-K (KJ0H8F, K)JS Fiala, z.s. (MB0012)
65 Moulisová Barbora (D1908)MERRY CHRISMAS (KJ0OLH, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
66 Kozojedová Alena (C1540)LEA 5 (KJ0LZW, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
67 Kozojedová Alena (C1540)NOEMI 1 (KJ0I86, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
68 Tomaidesová Sandra (B1990)DIADOR (KJ0US1, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
69 Tomaidesová Sandra (B1990)KANNDOCTRO (KJ0UPZ, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
70 Půlpánová Adéla (B2630)CALIDO S (KJ0THJ, H)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
71 Červená Aneta (A2061)BOREC 1 (KJ0JVX, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
72 Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
73 Kopecká Hana (H2066)PAULINE T (KJ0UWH, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
74 Kopecká Hana (H2066)EBONY ROSE (KJ0T0K, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
75 Korábová Tereza (J0UZU)CALIOPE (KJ0BJS, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
76 Bardon Jan (B2022)CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
77 Tměj Jiří (F2911)MADELINE DK (KJ0RZI, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
78 Hruška Zdeněk (F0304)GIOVANY (KJ0VGU, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
79 Košanová Vanesa (D1952)FROSTY SILVER (KJ0MCY, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
Skoky
06_ Skoková soutěž ZL
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

46
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Bieliková Nikola (E0891)LANDOR G (KJ00VW, H)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
2 Bieliková Nikola (E0891)LAWENTE Z (KJ0MVG, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
3 Kirchová Martina (K0273)SHAKIRA DE CIRCEE (KJ0KMQ, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
4 Frydrychová Barbora (K0253)ARISTO'S ANGEL (KJ0K7Y, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
5 Kodadová Sarah (D1930)AHA (KJ0KCM, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
6 Bierhanzlová Tereza (D1996)BAHRAIN SILVER 1 (KJ00Z2, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
7 Zupančič Eva (A2273)CASAI 3 (KJ0RY7, V)Eventing Team (MA0227)
8 Fiala Rudolf (C0080)VICTORY 1 (KJ0ICV, K)Stáj Cassinis (MC0003)
9 Drábiková Kateřina (J0PUA)LIMETA 1 (KJ0JC4, K)WDHteam z.s. (MA0270)
10 Tesárková Dominika (B3266)QUICK NICK (KJ00U3, V)WDHteam z.s. (MA0270)
11 Kolísková Kateřina (D1962)UNIKA 5 (KJ0CCN, K)Jezdecký klub Staré Sedlo (MD0234)
12 Sedláčková Jana (K0315)LUCRETIA (KJ0HRZ, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
13 Levová Barbora (K0206)REBECA 3 (KJ0K6P, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
14 Chadimová Hana (D2002)CALITE Z (KJ0H96, K)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
15 Štětina Jan (C0547)ELVIS-S (KJ0VLE, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
16 Štětina Jan (C0547)DIARADOS S (KJ0THI, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
17 Štětina Jan (C0547)ELDO INDO S. (KJ0UPH, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
18 Kodadová Nikita (D1910)PERSEA 1 (KJ0L2L, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
19 Sikorová Lenka (B3537)CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
20 Pekárková Iva (B0394)ALDIA (KJ0U6L, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
21 Pospíšilová Anna-Marie (K0330)CREATIV (KJ0I7V, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
22 Šťastná Karolína (B3804)CON ACORD (KJ0HOY, V)JK Všetice (MB0216)
23 Würzová Eva (B3828)TOY DE GRANDE (KJ0IJ6, H)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
24 Bohumská Tereza (J0T8C)SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
25 Bohumská Tereza (J0T8C)ASSASIN (KJ0J62, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
26 Lánský Josef (B2511)COMTE 3 (KJ0VO4, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
27 Lánský Josef (B2511)MESSI 2 (KJ0VHE, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
28 Dvořáková Sára (B3518)VELES (KJ0OYA, H)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
29 Dvořáková Sára (B3518)FLY SKY (KJ010G, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
30 Klímová Veronika (B1967)LA V GRAND (KJ0IXL, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
31 Klímová Veronika (B1967)RARITA 2 (KJ0LO0, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
32 Pospíchalová Tina (E2093)COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
33 Zahoř Jan (D1638)CONTIFELLO P. (KJ0SDD, H)Pavel Zahoř (MD0144)
34 Pecková Hana (G2309)CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
35 Moulisová Barbora (D1908)MERRY CHRISMAS (KJ0OLH, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
36 Kozojedová Alena (C1540)LEA 5 (KJ0LZW, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
37 Kozojedová Alena (C1540)NOEMI 1 (KJ0I86, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
38 Tomaidesová Sandra (B1990)TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
39 Tomaidesová Sandra (B1990)DIADOR (KJ0US1, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
40 Tomaidesová Sandra (B1990)KANNDOCTRO (KJ0UPZ, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
41 Půlpánová Adéla (B2630)CALIDO S (KJ0THJ, H)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
42 Červená Aneta (A2061)BOREC 1 (KJ0JVX, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
43 Červená Aneta (A2061)SANDRINA (KJ0M8E, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
44 Kopecká Hana (H2066)PAULINE T (KJ0UWH, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
45 Kopecká Hana (H2066)EBONY ROSE (KJ0T0K, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
46 Korábová Tereza (J0UZU)CALIOPE (KJ0BJS, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
Skoky
07_ Stupňovaná obtížnost do 100cm
Běžná do 100 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

45
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Novák Petr (B3778)SONNY 5 (KJ0FQL, V)JK Všetice (MB0216)
2 Jindra Jaroslav (H0373)SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
3 Bierhanzlová Tereza (D1996)CIRCE (KJ0MQL, K)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
4 Vlková Renata (E0957)GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Spolek Stáje U Lucky (ME0197)
5 Pešková Petra (D1594)GALETTA JJ (KJ0UYV, K)ARTEP REVILO s.r.o. (MD0240)
6 Hemerová Aneta (B3030)SCARABEA 1 (KJ0U0N, K)WDHteam z.s. (MA0270)
7 Chasáková Michaela (B2318)MASSIMA ROCCA VLS (KJ0STB, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
8 Křepelková Antonie (J0SJ6)BOLIVER (KJ0VWJ, V)WDHteam z.s. (MA0270)
9 Písařík Oliver (J0V0F)JASMINE 2 (KJ0UFY, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
10 Písařík Oliver (J0V0F)CATALPA-P (KJ0IBM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
11 Písařík Oliver (J0V0F)REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
12 Písařík Adam (J0V0E)CAITLYN (KJ0UVD, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
13 Písařík Adam (J0V0E)CORSIKA MAG CENTRUM 1 (KJ0EMM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
14 Sedláčková Jana (K0315)LUCRETIA (KJ0HRZ, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
15 Levová Barbora (K0206)REBECA 3 (KJ0K6P, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
16 Motygin Sergej (C0207)IBIZA,D (KJ0UY9, V)JK Všetice (MB0216)
17 Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
18 Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)IKARUS 3 (KJ0VQG, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
19 Štětina Jan (C0547)PRESLEY-S (KJ0VLF, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
20 Černá Josefína (F4398)VICTORY 2 (KJ0ESU, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
21 Baumgartner Daniel (B2367)CAPRILORD (KJ0MN7, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
22 Baumgartner Daniel (B2367)ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
23 Patková Alžběta (B2578)LOXGRAF B (KJ0UNP, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
24 Weidnerová Linda (J0TFY)TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
25 Najmanová Laura (B3689)TAZ TIMES (KJ0LZ3, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
26 Říhová Karolína (E1889)SUNRISE 107 (KJ0T7Z, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
27 Kotalík Matěj (C0863)QUINTARO 2 (KJ0VEN, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
28 Arient Ladislav (C0857)GRIF 2 (KJ0M4L, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
29 Milivojevičová Jana (D0804)PAUSY (KJ0LOZ, K)JK Karlovy Vary -Stará Role z.s. (MK0005)
30 Vyštajnová Alžběta (B2897)NOTTING HILL (KJ0MYC, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
31 Šilhavecká Lucie (C1177)ASHLEY 3 (KJ0HRU, K)Jezdecká stáj Viktorie z.s. (MC0152)
32 Vacek David (V0664)JAIKIRI (KJ0SDM, K)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
33 Vacek David (V0664)GIOVANY (KJ0VGU, H)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
34 Kořínek Matouš (F4100)KANSAS HIPPICA (KJ0UXC, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
35 De Jagerová Alexandra (C1045)VOIGTSDORF CITYSLICKER (KJ0M0P, V)JK Slapy (MC0247)
36 De Jagerová Alexandra (C1045)CUTE GIRL VH LINDENHOF Z (KJ00VG, K)JK Slapy (MC0247)
37 Kupková Lucie (C1489)BEAUTY LITTLE STAR (KJ0SKQ, K)JK Slapy (MC0247)
38 Hubená Lucie (C0411)OBORA'S AVELLINO (KJ0M4B, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
39 Klímová Veronika (B1967)RARITA 2 (KJ0LO0, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
40 Špičák Roman (B1353)CAIRON (KJ0GO1, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
41 Krügerová Kristina (D1687)NISSANDRA HG (KJ0MRH, K)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
42 Pospíšil Ondřej (E0549)T'IS ALCAPONE Z (KJ0VE1, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
43 Migl Petr (C1016)ATOS 6 (KJ0HVW, V)JK Falea (MC0185)
44 Kalvodová Barbora (C1229)BELLA CANTURA V (KJ0L6V, K)
45 Pulchartová Klára (C1621)KARINA 11 (KJ0EZR, K)JK Slapy (MC0247)
Skoky
08_ Skoková soutěž ZL
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

97
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Lančová Michaela (B3046)CALIMERA 1 (KJ0T4S, V)JK Dance and Jump (MA0171)
2 Lančová Michaela (B3046)GIRA 11 (KJ0JV2, K)JK Dance and Jump (MA0171)
3 Homola Vlastimil (J0REJ)TOSCAVELLA (KJ00V0, K)JK Všetice (MB0216)
4 Novák Petr (B3778)SONNY 5 (KJ0FQL, V)JK Všetice (MB0216)
5 Bieliková Nikola (E0891)LANDOR G (KJ00VW, H)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
6 Stejskalová Soňa (C1391)LUCASSO (KJ0HTH, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
7 Chloupková Barbora (A1744)EAGLE HUNTER (KJ0MSA, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
8 Sháněl Martin (C1493)SAMBUCA 3 (KJ0KVA, K)JK Argos z.s. (MC0102)
9 Bierhanzlová Tereza (D1996)BAHRAIN SILVER 1 (KJ00Z2, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
10 Kudějová Barbora (B2800)CHICOLA (KJ00TM, K)JK Heroutice (MB0067)
11 Fiala Rudolf (C0080)LANCELOT 36 (KJ0LT6, H)Stáj Cassinis (MC0003)
12 Fiala Rudolf (C0080)VICTORY 1 (KJ0ICV, K)Stáj Cassinis (MC0003)
13 Chasáková Michaela (B2318)MASSIMA ROCCA VLS (KJ0STB, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
14 Civišová Hana (C0686)SOPHIA 1 (KJ0SP0, K)JK Falea (MC0185)
15 Civišová Hana (C0686)LENESIANO - KL (KJ0TXT, V)JK Falea (MC0185)
16 Vachutka Pavel (H0374)ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)JK Pegas z.s. (MF0166)
17 Písařík Oliver (J0V0F)CATALPA-P (KJ0IBM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
18 Písařík Oliver (J0V0F)REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
19 Písařík Oliver (J0V0F)RAIN MAN (KJ0B74, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
20 Písařík Adam (J0V0E)CAITLYN (KJ0UVD, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
21 Písařík Adam (J0V0E)CORSIKA MAG CENTRUM 1 (KJ0EMM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
22 Malák Vladimír (B1853)EIGARA (KJ0M6J, K)JK Všetice (MB0216)
23 Egrová Nikola (D1982)ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
24 Pařenica Josef (A0187)HEONITO PAULOWNA (KJ0S24, V)AUDIT SULICE (MA0124)
25 Pařenica Josef (A0187)INGO (KJ0S22, V)AUDIT SULICE (MA0124)
26 Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
27 Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)MARIUS-KL (KJ0L7L, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
28 Zahoř Jan (D1638)DROSSLAND P. (KJ0SDC, V)Pavel Zahoř (MD0144)
29 Zahoř Jan (D1638)CRAZY SILVER ARROW (KJ0LWA, K)Pavel Zahoř (MD0144)
30 Chadimová Hana (D2002)CALITE Z (KJ0H96, K)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
31 Held Isabella (A2085)CLINDOR/CLINTON-S (KJ0KIM, H)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
32 Held Isabella (A2085)QUICKNESS (KJ0MOY, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
33 Štětina Jan (C0547)IRONDA (KJ0UR9, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
34 Štětina Jan (C0547)PRESLEY-S (KJ0VLF, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
35 Šíchová Monika (A0908)COOPER 2 (KJ0JI3, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
36 Baumgartner Daniel (B2367)CAPRILORD (KJ0MN7, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
37 Baumgartner Daniel (B2367)ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
38 Patková Alžběta (B2578)LOXGRAF B (KJ0UNP, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
39 Patková Alžběta (B2578)COLOUR LINE (KJ0IPT, H)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
40 Hakr Daniel (A2081)ATASCHA B Z (KJ0MME, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
41 Weidnerová Linda (J0TFY)TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
42 Najmanová Laura (B3689)TAZ TIMES (KJ0LZ3, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
43 Najmanová Laura (B3689)NORD 6 (KJ0TSP, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
44 Najmanová Laura (B3689)STARDANO (KJ0MC0, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
45 Sikorová Lenka (B3537)ALCAS (KJ0D22, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
46 Kotalík Matěj (C0863)FRANZI - U (KJ0VEP, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
47 Arient Ladislav (C0857)CHANAN DK (KJ0LUV, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
48 Arient Ladislav (C0857)GRIF 2 (KJ0M4L, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
49 Pospíšilová Anna-Marie (K0330)CREATIV (KJ0I7V, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
50 Bártová Adéla (A3073)FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
51 Vyštajnová Alžběta (B2897)BEL CANTO LA MENNERIE (KJ00V1, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
52 Vyštajnová Alžběta (B2897)ELZAR (KJ0M35, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
53 Šťastná Karolína (B3804)CON ACORD (KJ0HOY, V)JK Všetice (MB0216)
54 Michálková Tereza (K0299)LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
55 Michálková Tereza (K0299)CASANDRA 2 (KJ0GFS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
56 Hanušová Kateřina (A0314)BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
57 Hanušová Kateřina (A0314)CLARIMA (KJ0IUI, K)JS Ohrazenice (MC0213)
58 Vacek David (V0664)JAIKIRI (KJ0SDM, K)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
59 Kořínek Matouš (F4100)KANSAS HIPPICA (KJ0UXC, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
60 Kořínek Matouš (F4100)CALADOR (KJ0VO1, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
61 Bohumská Tereza (J0T8C)ASSASIN (KJ0J62, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
62 Lánský Josef (B2511)NERO OPTIMUS J&F (KJ0TU0, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
63 Lánský Josef (B2511)LARRY LB (KJ0SGP, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
64 Lánský Josef (B2511)RHEA 1 (KJ0KWZ, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
65 De Jagerová Alexandra (C1045)CUTE GIRL VH LINDENHOF Z (KJ00VG, K)JK Slapy (MC0247)
66 De Jagerová Alexandra (C1045)VOIGTSDORF CITYSLICKER (KJ0M0P, V)JK Slapy (MC0247)
67 Hubená Lucie (C0411)OBORA'S AVELLINO (KJ0M4B, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
68 Bierhanzlová Anna (D1773)RAWAL HF (KJ0MM8, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
69 Klímová Veronika (B1967)RARITA 2 (KJ0LO0, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
70 Pavlů Karolína (K0305)VALENTINE (KJ0FZR, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
71 Pavlů Karolína (K0305)LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
72 Vojtková Barbora (A1145)CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
73 Špičák Roman (B1353)CAIRON (KJ0GO1, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
74 Michálková Renata (B0401)RITUÁL (KJ0S34, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
75 Holíková Jana (C0428)CAPTAIN MORGAN 1 (KJ0MPH, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
76 Kupková Lucie (C1489)COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
77 Pospíchalová Tina (E2093)COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
78 Krügerová Kristina (D1687)NISSANDRA HG (KJ0MRH, K)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
79 Melková Olga (A1995)LORENTINO (KJ0KZ9, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
80 Pospíšil Ondřej (E0549)T'IS ALCAPONE Z (KJ0VE1, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
81 Opatrná Adéla (B3519)BALZAC DES MARNIERES Z (KJ0UQ1, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
82 Opatrná Adéla (B3519)TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
83 Opatrná Adéla (B3519)GUCCI 7 (KJ0U8J, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
84 Zúdorová Marika (B3444)ALONSO 2 (KJ0LZK, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
85 Loužilová Tereza (B3318)HECER (KJ0P17, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
86 Loužilová Tereza (B3318)CORTINA 9 (KJ0M16, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
87 Veselá Tereza (B3374)ALBION SOLLER (KJ0K12, V)Hřebčín Kněžičky s.r.o. (MB0419)
88 Migl Petr (C1016)ATOS 6 (KJ0HVW, V)JK Falea (MC0185)
89 Černá Josefína (F4398)GRANDCELANO M (KJ0VYK, H)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
90 Hučková Ludmila (B1517)CONTECHINA DE JOTER (KJ0OKN, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
91 Kalvodová Barbora (C1229)BELLA CANTURA V (KJ0L6V, K)
92 Moulisová Barbora (D1908)MERRY CHRISMAS (KJ0OLH, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
93 Malcová Alžběta (A0996)FANTASY B (KJ0MZO, V)Horse Academy (MA0047)
94 Malcová Alžběta (A0996)FLO-JO (KJ0VLK, K)Horse Academy (MA0047)
95 Nosková Sofie (D1892)BELIZE (KJ0FNP, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
96 Přikrylová Pavlína (H3740)QUESTO QUI (KJ0SN4, H)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
97 Eisermannová Iva (E0277)CENTURIO PJ (KJ0VEW, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
Skoky
09_ Skoková soutěž L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

99
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Lančová Michaela (B3046)JERICHO (KJ0KXU, V)JK Dance and Jump (MA0171)
2 Pokorná Adéla (B3764)ALABAMA 2 (KJ0B8G, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
3 Pokorná Žaneta (B3038)ZULIANTHA FORTUNA (KJ0LUX, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
4 Bieliková Nikola (E0891)LANDOR G (KJ00VW, H)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
5 Bieliková Nikola (E0891)LAWENTE Z (KJ0MVG, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
6 Bieliková Nikola (E0891)SHEELA (KJ00QT, K)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
7 Hasnedlová Michaela (E1662)CAPRI FZ (KJ0MUJ, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
8 Hasnedlová Michaela (E1662)UGUE DU PADDOCK (KJ0GZ6, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
9 Hasnedlová Eliška (E1909)CONKIRA (KJ0N7S, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
10 Fenclová Vladislava (D0132)GOYA DES TERDRIX Z (KJ0VI0, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
11 Sýkorová Adéla (K0159)QUIST (KJ0K7D, V)
12 Kolářová Veronika (G3964)DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
13 Kirchová Martina (K0273)SHAKIRA DE CIRCEE (KJ0KMQ, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
14 Frydrychová Barbora (K0253)ARISTO'S ANGEL (KJ0K7Y, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
15 Ducká Alžběta (E1831)KIRA 3 (KJ0MFW, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
16 Šťovíčková Miroslava (D1266)GOYA 635 (KJ0W0A, K)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
17 Stejskalová Soňa (C1391)LUCASSO (KJ0HTH, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
18 Chloupková Barbora (A1744)EAGLE HUNTER (KJ0MSA, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
19 Sháněl Martin (C1493)SAMBUCA 3 (KJ0KVA, K)JK Argos z.s. (MC0102)
20 Melmerová Lucie (A1902)FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
21 Melmerová Lucie (A1902)LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
22 Vlková Renata (E0957)GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Spolek Stáje U Lucky (ME0197)
23 Kudějová Barbora (B2800)CHICOLA (KJ00TM, K)JK Heroutice (MB0067)
24 Fiala Rudolf (C0080)LANCELOT 36 (KJ0LT6, H)Stáj Cassinis (MC0003)
25 Fiala Rudolf (C0080)VICTORY 1 (KJ0ICV, K)Stáj Cassinis (MC0003)
26 Pešková Petra (D1594)PATRICKS HILL (KJ0NQQ, V)ARTEP REVILO s.r.o. (MD0240)
27 Přikrylová Pavlína (H3740)JANTAR WDH (KJ0BBL, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
28 Plšek Tomáš (A1780)CAPRIO (KJ0UJW, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
29 Civišová Hana (C0686)SUNSHINE 1 (KJ0DJU, K)JK Falea (MC0185)
30 Staněk Václav (V0481)HYLANDERHOF'S VULKANO (KJ0V3A, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
31 Malák Vladimír (B1853)EIGARA (KJ0M6J, K)JK Všetice (MB0216)
32 Motygin Sergej (C0207)QUASAR 1 (KJ0TNA, K)JK Všetice (MB0216)
33 Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)MARIUS-KL (KJ0L7L, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
34 Zahoř Pavel (D1009)QUAID P. (KJ0N02, H)Pavel Zahoř (MD0144)
35 Held Isabella (A2085)CLINDOR/CLINTON-S (KJ0KIM, H)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
36 Held Isabella (A2085)QUICKNESS (KJ0MOY, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
37 Štětina Jan (C0547)IRONDA (KJ0UR9, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
38 Štětina Jan (C0547)ELVIS-S (KJ0VLE, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
39 Štětina Jan (C0547)DIARADOS S (KJ0THI, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
40 Černá Josefína (F4398)VICTORY 2 (KJ0ESU, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
41 Šíchová Monika (A0908)COOPER 2 (KJ0JI3, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
42 Patková Alžběta (B2578)COLOUR LINE (KJ0IPT, H)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
43 Zítková Olga (B2236)NEN-CULMELL (KJ0KQQ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
44 Egrová Nikola (D1982)ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
45 Najmanová Laura (B3689)NORD 6 (KJ0TSP, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
46 Najmanová Laura (B3689)STARDANO (KJ0MC0, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
47 Sikorová Lenka (B3537)CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
48 Sikorová Lenka (B3537)ALCAS (KJ0D22, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
49 Kotalík Matěj (C0863)LORD RAFAEL (KJ0L32, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
50 Kotalík Matěj (C0863)CATAQUACK (KJ0UC5, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
51 Arient Ladislav (C0857)CANDY CRUSH 1 (KJ0UFZ, K)JK Cavallomio.eu (MC0199)
52 Arient Ladislav (C0857)CABALA (KJ0JBQ, K)JK Cavallomio.eu (MC0199)
53 Arient Ladislav (C0857)CAPTAIN BERGLAND (KJ0MOR, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
54 Pospíšilová Anna-Marie (K0330)CREATIV (KJ0I7V, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
55 Vyštajnová Alžběta (B2897)NO FEAR (KJ0MSZ, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
56 Vyštajnová Alžběta (B2897)QUASSINA (KJ0TFK, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
57 Šťastná Karolína (B3804)CON ACORD (KJ0HOY, V)JK Všetice (MB0216)
58 Michálková Tereza (K0299)CASANDRA 2 (KJ0GFS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
59 Hanušová Kateřina (A0314)CLARIMA (KJ0IUI, K)JS Ohrazenice (MC0213)
60 Hanušová Kateřina (A0314)CORNET'S NINJA (KJ0KKX, V)JS Ohrazenice (MC0213)
61 Hruška Zdeněk (F0304)BLAIR DK (KJ0RXT, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
62 Tměj Jiří (F2911)LONDONDERRY DK (KJ0RZL, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
63 Kořínek Matouš (F4100)CALADOR (KJ0VO1, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
64 Kořínek Matouš (F4100)FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
65 Bohumská Tereza (J0T8C)SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
66 Smaha Luděk (D0541)MONTREAL DV (KJ0T0N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
67 Smaha Luděk (D0541)HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
68 Lánský Josef (B2511)RHEA 1 (KJ0KWZ, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
69 Lánský Josef (B2511)CARINNA JJ (KJ0LLI, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
70 Bierhanzlová Anna (D1773)RAWAL HF (KJ0MM8, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
71 Klímová Veronika (B1967)CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
72 Klímová Veronika (B1967)LA V GRAND (KJ0IXL, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
73 Vojtková Barbora (A1145)CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
74 Michálková Renata (B0401)RITUÁL (KJ0S34, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
75 Holíková Jana (C0428)CAPTAIN MORGAN 1 (KJ0MPH, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
76 Kupková Lucie (C1489)COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
77 Pospíchalová Tina (E2093)COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
78 Bardonová Kateřina (B1325)LOGISTICA MM (KJ0HFH, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
79 Bardonová Kateřina (B1325)GREENWOOD (KJ0TBQ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
80 Melková Olga (A1995)LORENTINO (KJ0KZ9, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
81 Pospíšil Ondřej (E0549)COCO JUMBO (KJ0LB2, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
82 Slavíčková Lenka (B3541)HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
83 Vašák Martin (B3272)HADENKA VAN HET NETEHOF (KJ0LUU, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
84 Opatrná Adéla (B3519)BALZAC DES MARNIERES Z (KJ0UQ1, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
85 Opatrná Adéla (B3519)TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
86 Opatrná Adéla (B3519)GUCCI 7 (KJ0U8J, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
87 Zúdorová Marika (B3444)ALONSO 2 (KJ0LZK, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
88 Vávrová Zdeňka (B2490)URATINE (KJ0KIF, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
89 Loužilová Tereza (B3318)HECER (KJ0P17, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
90 Loužilová Tereza (B3318)CORTINA 9 (KJ0M16, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
91 Veselá Tereza (B3374)ALBION SOLLER (KJ0K12, V)Hřebčín Kněžičky s.r.o. (MB0419)
92 Hučková Ludmila (B1517)CONTECHINA DE JOTER (KJ0OKN, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
93 Moulisová Barbora (D1908)MERRY CHRISMAS (KJ0OLH, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
94 Malcová Alžběta (A0996)FLO-JO (KJ0VLK, K)Horse Academy (MA0047)
95 Nosková Sofie (D1892)BELIZE (KJ0FNP, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
96 Papoušek Jiří (C0057)CAMPINO JW (KJ0TRK, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
97 Papoušek Jiří (C0057)KARACHI FROM SECOND LIFE Z (KJ0TKA, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
98 Papoušek Jiří (C0057)CHACCINO VON MASTER HORSE (KJ0MVX, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
99 Prachová Tereza (D1895)AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
10_ Skoková soutěž pro 5 a 6 leté koně 110/120 cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

45
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Eisermannová Iva (E0277)CENTURIO PJ (KJ0VEW, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
2 Vašák Martin (B3272)NATIVIO VAN HET LELIEHOF (KJ0TZ7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
3 Jindra Jaroslav (H0373)SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
4 Fenclová Vladislava (D0132)ELLA JUNE Z (KJ0VI1, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
5 Šťovíčková Miroslava (D1266)NADAL VH NETEHOF (KJ0UYY, H)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
6 Hemerová Aneta (B3030)SCARABEA 1 (KJ0U0N, K)WDHteam z.s. (MA0270)
7 Plšek Tomáš (A1780)CAPRIO (KJ0UJW, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
8 Civišová Hana (C0686)SOPHIA 1 (KJ0SP0, K)JK Falea (MC0185)
9 Civišová Hana (C0686)LENESIANO - KL (KJ0TXT, V)JK Falea (MC0185)
10 Vachutka Pavel (H0374)ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)JK Pegas z.s. (MF0166)
11 Motygin Sergej (C0207)IBIZA,D (KJ0UY9, V)JK Všetice (MB0216)
12 Motygin Sergej (C0207)ZIZOU Z (KJ00UU, V)JK Všetice (MB0216)
13 Pařenica Josef (A0187)HEONITO PAULOWNA (KJ0S24, V)AUDIT SULICE (MA0124)
14 Pařenica Josef (A0187)INGO (KJ0S22, V)AUDIT SULICE (MA0124)
15 Nágr Václav (K0257)CERES 1 (KJ00VX, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
16 Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)IKARUS 3 (KJ0VQG, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
17 Zahoř Jan (D1638)DROSSLAND P. (KJ0SDC, V)Pavel Zahoř (MD0144)
18 Zahoř Jan (D1638)CRAZY SILVER ARROW (KJ0LWA, K)Pavel Zahoř (MD0144)
19 Zahoř Pavel (D1009)QUAID P. (KJ0N02, H)Pavel Zahoř (MD0144)
20 Štětina Jan (C0547)ELVIS-S (KJ0VLE, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
21 Štětina Jan (C0547)DIARADOS S (KJ0THI, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
22 Štětina Jan (C0547)ELDO INDO S. (KJ0UPH, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
23 Říhová Karolína (E1889)SUNRISE 107 (KJ0T7Z, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
24 Kotalík Matěj (C0863)QUINTARO 2 (KJ0VEN, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
25 Kotalík Matěj (C0863)FRANZI - U (KJ0VEP, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
26 Kotalík Matěj (C0863)CATAQUACK (KJ0UC5, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
27 Arient Ladislav (C0857)CHANAN DK (KJ0LUV, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
28 Halíková Andrea (B2628)LADY PACINO (KJ0VF3, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
29 Halíková Andrea (B2628)HARANKA (KJ0VF5, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
30 Halíková Andrea (B2628)GOODWINS QUEEN (KJ0VP6, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
31 Michálková Tereza (K0299)LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
32 Hanušová Kateřina (A0314)BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
33 Hruška Zdeněk (F0304)BLAIR DK (KJ0RXT, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
34 Tměj Jiří (F2911)LONDONDERRY DK (KJ0RZL, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
35 Tměj Jiří (F2911)ATILA 2 (KJ0MNU, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
36 Smaha Luděk (D0541)MONTREAL DV (KJ0T0N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
37 Smaha Luděk (D0541)HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
38 Lánský Josef (B2511)NERO OPTIMUS J&F (KJ0TU0, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
39 Lánský Josef (B2511)LARRY LB (KJ0SGP, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
40 Šíma Jaroslav (D1419)FILOU 1 (KJ0TJ5, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
41 Šíma Jaroslav (D1419)CORTEZINA (KJ0VYH, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
42 Vojtková Barbora (A1145)CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
43 Vojtková Barbora (A1145)DARCOSSINI (KJ0MN8, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
44 Pecková Hana (G2309)CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
45 Bardon Jan (B2022)INCREDIBLE P (KJ0VJV, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
Skoky
11_ Skoková soutěž S*
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pokorná Adéla (B3764)JUPILER (KJ0TCR, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
2 Pokorná Adéla (B3764)ALABAMA 2 (KJ0B8G, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
3 Pokorná Žaneta (B3038)ZULIANTHA FORTUNA (KJ0LUX, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
4 Eisermannová Iva (E0277)PERCY (KJ0NOK, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
5 Bieliková Nikola (E0891)LAWENTE Z (KJ0MVG, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
6 Bieliková Nikola (E0891)SHEELA (KJ00QT, K)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
7 Hasnedlová Michaela (E1662)CAPRI FZ (KJ0MUJ, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
8 Hasnedlová Michaela (E1662)UGUE DU PADDOCK (KJ0GZ6, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
9 Hasnedlová Eliška (E1909)CONKIRA (KJ0N7S, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
10 Jindra Jaroslav (H0373)GINA 11 (KJ0L5E, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
11 Jelínková Veronika (G2210)CARUSSO (KJ0I1Y, V)JK Sever Brno (MG0156)
12 Jelínková Veronika (G2210)HERAKLES (KJ0KXT, V)JK Sever Brno (MG0156)
13 Kolářová Veronika (G3964)CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
14 Melmerová Lucie (A1902)FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
15 Melmerová Lucie (A1902)LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
16 Chasáková Michaela (B2318)BACARDI 4 (KJ0L35, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
17 Civišová Hana (C0686)SUNSHINE 1 (KJ0DJU, K)JK Falea (MC0185)
18 Motygin Sergej (C0207)QUASAR 1 (KJ0TNA, K)JK Všetice (MB0216)
19 Malák Vladimír (B1853)SABELIUS (KJ0KSO, V)JK Všetice (MB0216)
20 Nágr Václav (K0257)FLEETWOOD VDL (KJ0LT7, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
21 Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
22 Štětina Jan (C0547)ELDO INDO S. (KJ0UPH, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
23 Zítková Olga (B2236)NEN-CULMELL (KJ0KQQ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
24 Kukačka Michal (B1611)MELODY 1 (KJ0K73, K)JK Všetice (MB0216)
25 Kotalík Matěj (C0863)LORD RAFAEL (KJ0L32, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
26 Arient Ladislav (C0857)CANDY CRUSH 1 (KJ0UFZ, K)JK Cavallomio.eu (MC0199)
27 Arient Ladislav (C0857)CABALA (KJ0JBQ, K)JK Cavallomio.eu (MC0199)
28 Arient Ladislav (C0857)CAPTAIN BERGLAND (KJ0MOR, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
29 Bártová Adéla (A3073)OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
30 Vyštajnová Alžběta (B2897)SITTING BILL (KJ0MX7, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
31 Hanušová Kateřina (A0314)CORNET'S NINJA (KJ0KKX, V)JS Ohrazenice (MC0213)
32 Kořínek Matouš (F4100)SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
33 Stropková Marina (B3602)CALME Z (KJ0KFC, V)Equestrians Club (MA0086)
34 Šíma Jaroslav (D1419)FILOU 1 (KJ0TJ5, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
35 Šíma Jaroslav (D1419)CORTEZINA (KJ0VYH, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
36 Bierhanzlová Anna (D1773)ARISCO-M (KJ0J5W, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
37 Klímová Veronika (B1967)CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
38 Klímová Veronika (B1967)LA V GRAND (KJ0IXL, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
39 Vojtková Barbora (A1145)DARCOSSINI (KJ0MN8, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
40 Martínková Eva (B0488)BALOU 1 (KJ0JM1, V)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
41 Bardonová Kateřina (B1325)HILARY 1 (KJ0K5X, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
42 Pospíšil Ondřej (E0549)CASANOVA VH BONTEHOF Z (KJ00UA, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
43 Slavíčková Lenka (B3541)HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
44 Vašák Martin (B3272)HADENKA VAN HET NETEHOF (KJ0LUU, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
45 Vávrová Zdeňka (B2490)URATINE (KJ0KIF, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
46 Holcová Martina (B3499)VENDY-H (KJ0ELW, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
47 Papoušek Jiří (C0057)DUKATO VTH (KJ0LAY, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
48 Papoušek Jiří (C0057)STAKATA (KJ0L3B, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
49 Papoušek Jiří (C0057)ESPERANZO (KJ0SAD, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
50 Dostálová Klára (G3865)MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
Skoky
12_ Skoková soutěž ZL
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Saláková Ema (J0T5U)QUANDO 1 (KJ0JOQ, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
2 Saláková Ema (J0T5U)LOUTANO (KJ0DG8, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
3 Homola Vlastimil (J0REJ)TOSCAVELLA (KJ00V0, K)JK Všetice (MB0216)
4 Novák Petr (B3778)SONNY 5 (KJ0FQL, V)JK Všetice (MB0216)
5 Kirchová Martina (K0273)SHAKIRA DE CIRCEE (KJ0KMQ, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
6 Kostková Anna (B3752)QUENTIN 4 (KJ0FN5, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
7 Kostková Anna (B3752)CARBOPINA (KJ00Z9, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
8 Kodadová Sarah (D1930)PRETTY 8 (KJ0H6G, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
9 Sháněl Martin (C1493)SAMBUCA 3 (KJ0KVA, K)JK Argos z.s. (MC0102)
10 Bierhanzlová Tereza (D1996)BAHRAIN SILVER 1 (KJ00Z2, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
11 Vlková Renata (E0957)GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Spolek Stáje U Lucky (ME0197)
12 Kudějová Barbora (B2800)CHICOLA (KJ00TM, K)JK Heroutice (MB0067)
13 Horký Václav (C0688)EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
14 Horký Václav (C0688)TASHITA (KJ0LK0, K)JK Tandem (MC0163)
15 Pešková Petra (D1594)GALETTA JJ (KJ0UYV, K)ARTEP REVILO s.r.o. (MD0240)
16 Chasáková Michaela (B2318)MASSIMA ROCCA VLS (KJ0STB, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
17 Tesárková Dominika (B3266)QUICK NICK (KJ00U3, V)WDHteam z.s. (MA0270)
18 Táboříková Jana (C1038)KARA 261 (KJ0H7T, K)JK Falea (MC0185)
19 Písařík Oliver (J0V0F)REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
20 Písařík Oliver (J0V0F)RAIN MAN (KJ0B74, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
21 Písařík Adam (J0V0E)CAITLYN (KJ0UVD, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
22 Písařík Adam (J0V0E)CORSIKA MAG CENTRUM 1 (KJ0EMM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
23 Holíková Iva (B1557)CALIMERA 65 (KJ0UE5, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
24 Chrdlová Adéla (A1925)KARUSO DWERSE HAGEN (KJ0VQT, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
25 Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
26 Chadimová Hana (D2002)CALITE Z (KJ0H96, K)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
27 Kadlecová Michaela (A0229)CALETINA (KJ0FDI, K)BOHEMIA HORSE, z. s. (MB0314)
28 Říhová Karolína (E1889)SUNRISE 107 (KJ0T7Z, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
29 Vyštajnová Alžběta (B2897)NOTTING HILL (KJ0MYC, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
30 Doležal Filip (E1023)NAGANO 2 (KJ0TMO, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
31 Doležal Filip (E1023)I'M SPECIAL THE ONE AK (KJ0V9W, H)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
32 Kořínek Matouš (F4100)KANSAS HIPPICA (KJ0UXC, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
33 Bohumská Tereza (J0T8C)ASSASIN (KJ0J62, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
34 Dohnal Petr (G0176)DIAVOLT (KJ0VRA, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
35 Dohnal Petr (G0176)CANTHAGA (KJ0VYU, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
36 Lánský Josef (B2511)LONGINES LB (KJ0SGL, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
37 Lánský Josef (B2511)LOWEN LB (KJ0SGQ, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
38 Sedláková Karolína (D1963)JUMPING LARINJO (KJ0L82, V)Jezdecká stáj Šůsová (MD0221)
39 Kolářová Lenka (B3404)LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
40 Kolářová Lenka (B3404)SCOTT PRINTWELL (KJ0DJD, V)Stáj Šlechta (ME0146)
41 Klímová Veronika (B1967)RARITA 2 (KJ0LO0, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
42 Peterka Jaroslav (K0278)COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
43 Jedlička Alex (J0TH3)LUPÉZ (KJ0JWI, V)JK Pazderna (MB0021)
44 Melková Olga (A1995)LORENTINO (KJ0KZ9, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
45 Pospíšil Ondřej (E0549)T'IS ALCAPONE Z (KJ0VE1, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
46 Zúdorová Marika (B3444)ALONSO 2 (KJ0LZK, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
47 Veselá Tereza (B3374)ALBION SOLLER (KJ0K12, V)Hřebčín Kněžičky s.r.o. (MB0419)
48 Černá Josefína (F4398)GRANDCELANO M (KJ0VYK, H)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
49 Novak Anna Lani (A1892)TAVETA - HS (KJ0GHI, K)JK Záhořany (MB0344)
50 Hanousek Michal (H3066)NICOLAS 2 (KJ0LSO, V)Stáj Cornet (MD0208)
Skoky
13_ Skoková soutěž L*
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

85
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Lančová Michaela (B3046)CALIMERA 1 (KJ0T4S, V)JK Dance and Jump (MA0171)
2 Lančová Michaela (B3046)GIRA 11 (KJ0JV2, K)JK Dance and Jump (MA0171)
3 Pokorná Adéla (B3764)ALABAMA 2 (KJ0B8G, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
4 Homola Vlastimil (J0REJ)TOSCAVELLA (KJ00V0, K)JK Všetice (MB0216)
5 Bieliková Nikola (E0891)LANDOR G (KJ00VW, H)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
6 Hasnedlová Eliška (E1909)CONKIRA (KJ0N7S, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
7 Fenclová Vladislava (D0132)GOYA DES TERDRIX Z (KJ0VI0, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
8 Sýkorová Adéla (K0159)QUIST (KJ0K7D, V)
9 Kolářová Veronika (G3964)DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
10 Frydrychová Barbora (K0253)ARISTO'S ANGEL (KJ0K7Y, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
11 Ducká Alžběta (E1831)KIRA 3 (KJ0MFW, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
12 Kostková Anna (B3752)CARBOPINA (KJ00Z9, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
13 Kostková Anna (B3752)TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
14 Kostková Anna (B3752)COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
15 Kodadová Sarah (D1930)PRETTY 8 (KJ0H6G, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
16 Kodadová Nikita (D1910)AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
17 Chloupková Barbora (A1744)EAGLE HUNTER (KJ0MSA, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
18 Sháněl Martin (C1493)SAMBUCA 3 (KJ0KVA, K)JK Argos z.s. (MC0102)
19 Stružinský Libor (E0889)CHICO 793 (KJ0MPR, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
20 Vlková Renata (E0957)GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Spolek Stáje U Lucky (ME0197)
21 Kudějová Barbora (B2800)CHICOLA (KJ00TM, K)JK Heroutice (MB0067)
22 Horký Václav (C0688)EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
23 Pešková Petra (D1594)PATRICKS HILL (KJ0NQQ, V)ARTEP REVILO s.r.o. (MD0240)
24 Macháčková Lenka (D0233)BEEFEATER 2 (KJ0L5R, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
25 Rolínek Daniel (D1755)SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
26 Tesárková Dominika (B3266)QUICK NICK (KJ00U3, V)WDHteam z.s. (MA0270)
27 Táboříková Jana (C1038)KARA 261 (KJ0H7T, K)JK Falea (MC0185)
28 Táboříková Jana (C1038)GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)JK Falea (MC0185)
29 Táboříková Jana (C1038)CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)JK Falea (MC0185)
30 Písařík Oliver (J0V0F)REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
31 Písařík Oliver (J0V0F)RAIN MAN (KJ0B74, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
32 Holíková Iva (B1557)CALIMERA 65 (KJ0UE5, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
33 Holíková Iva (B1557)CARLINA 38 (KJ0UE6, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
34 Chrdlová Adéla (A1925)KARUSO DWERSE HAGEN (KJ0VQT, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
35 Chrdlová Adéla (A1925)ZIDANE 2 (KJ0NX8, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
36 Kůst Jaroslav (D0144)MARIENSERVIS PARIS (KJ0GRY, K)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
37 Kůst Jaroslav (D0144)QUIDO-M (KJ0GR3, V)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
38 Malák Vladimír (B1853)EIGARA (KJ0M6J, K)JK Všetice (MB0216)
39 Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)MARIUS-KL (KJ0L7L, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
40 Portychová Linda (B3517)FLOWER 1 (KJ0L0X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
41 Černá Josefína (F4398)VICTORY 2 (KJ0ESU, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
42 Hanuščinová Michala (D0769)PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
43 Hartzová Nina (A1968)I-C.S.R. OUR PLEASURE (KJ00Z1, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
44 Hartzová Nina (A1968)EURYDIKA (KJ0JXX, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
45 Kadlecová Michaela (A0229)CALETINA (KJ0FDI, K)BOHEMIA HORSE, z. s. (MB0314)
46 Hakr Daniel (A2081)ATASCHA B Z (KJ0MME, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
47 Kovářová Jana (D1616)AKIRA (KJ0HXT, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
48 Bártová Adéla (A3073)FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
49 Vyštajnová Alžběta (B2897)BEL CANTO LA MENNERIE (KJ00V1, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
50 Vyštajnová Alžběta (B2897)ELZAR (KJ0M35, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
51 Hanušová Kateřina (A0314)DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
52 Šrámková Lucie (F2851)GARTUS H Strojmotiv (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
53 Kořínek Matouš (F4100)KANSAS HIPPICA (KJ0UXC, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
54 Dajbych Petr (D1700)DUMOL (KJ0LR3, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
55 Bohumská Tereza (J0T8C)SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
56 Dohnal Petr (G0176)CANTHAGA (KJ0VYU, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
57 Dohnal Petr (G0176)DEBORA 6 (KJ0KZ3, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
58 Lánský Josef (B2511)LOWEN LB (KJ0SGQ, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
59 Lánský Josef (B2511)LARS ON (KJ0M41, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
60 Lánský Josef (B2511)CARINNA JJ (KJ0LLI, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
61 Soukupová Natálie (A2123)COLLIN 74 (KJ0UAD, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
62 Soukupová Natálie (A2123)CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
63 Veselovská Kateřina (D0118)PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
64 Sedláková Karolína (D1963)JUMPING LARINJO (KJ0L82, V)Jezdecká stáj Šůsová (MD0221)
65 Weagová Evelina (F2314)CONRAD 1 (KJ0M3S, V)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
66 Kolářová Lenka (B3404)LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
67 Kolářová Lenka (B3404)SCOTT PRINTWELL (KJ0DJD, V)Stáj Šlechta (ME0146)
68 Klímová Veronika (B1967)LA V GRAND (KJ0IXL, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
69 Pavlů Karolína (K0305)VALENTINE (KJ0FZR, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
70 Pavlů Karolína (K0305)LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
71 Peterka Jaroslav (K0278)COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
72 Vojtková Barbora (A1145)CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
73 Bielko Eliška (C0805)CARINA 16 (KJ0TO6, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
74 Bielko Eliška (C0805)JOKE VAN HET NETEHOF (KJ0MBL, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
75 Jedlička Alex (J0TH3)LUPÉZ (KJ0JWI, V)JK Pazderna (MB0021)
76 Bardonová Kateřina (B1325)GREENWOOD (KJ0TBQ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
77 Zúdorová Marika (B3444)ALONSO 2 (KJ0LZK, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
78 Vávrová Zdeňka (B2490)URATINE (KJ0KIF, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
79 Veselá Tereza (B3374)ALBION SOLLER (KJ0K12, V)Hřebčín Kněžičky s.r.o. (MB0419)
80 Kuba Petr (G0255)HERO 8 (KJ0TCE, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
81 Hanousek Michal (H3066)L-NOELLE/LASKOMINA (KJ0J2G, K)Stáj Cornet (MD0208)
82 Hanousek Michal (H3066)NICOLAS 2 (KJ0LSO, V)Stáj Cornet (MD0208)
83 Soukupová Martina (B3221)VULTRONIX L. (KJ00YY, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
84 Straka Vladislav (D1080)MONTEVARCHI (KJ0LFK, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
85 Papoušek Jiří (C0057)KARACHI FROM SECOND LIFE Z (KJ0TKA, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
Skoky
14_ Skoková soutěž pro 5 a 6 leté koně s hendikepem 115/125 cm
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

35
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Eisermannová Iva (E0277)CENTURIO PJ (KJ0VEW, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
2 Vašák Martin (B3272)NATIVIO VAN HET LELIEHOF (KJ0TZ7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
3 Jindra Jaroslav (H0373)SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
4 Fenclová Vladislava (D0132)ELLA JUNE Z (KJ0VI1, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
5 Šťovíčková Miroslava (D1266)NADAL VH NETEHOF (KJ0UYY, H)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
6 Krajníková Veronika (A0889)CIKADDO (KJ0T1R, V)Stáj Accom Praha (MA0118)
7 Krajníková Veronika (A0889)ZAIRA COLATA (KJ0LSG, K)Stáj Accom Praha (MA0118)
8 Horký Václav (C0688)TASHITA (KJ0LK0, K)JK Tandem (MC0163)
9 Vachutka Pavel (H0374)ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)JK Pegas z.s. (MF0166)
10 Motygin Sergej (C0207)IBIZA,D (KJ0UY9, V)JK Všetice (MB0216)
11 Motygin Sergej (C0207)ZIZOU Z (KJ00UU, V)JK Všetice (MB0216)
12 Nágr Václav (K0257)CERES 1 (KJ00VX, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
13 Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)IKARUS 3 (KJ0VQG, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
14 Zahoř Jan (D1638)DROSSLAND P. (KJ0SDC, V)Pavel Zahoř (MD0144)
15 Zahoř Jan (D1638)CRAZY SILVER ARROW (KJ0LWA, K)Pavel Zahoř (MD0144)
16 Zahoř Pavel (D1009)QUAID P. (KJ0N02, H)Pavel Zahoř (MD0144)
17 Štětina Jan (C0547)ELDORADO-S (KJ00X8, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
18 Kotalík Matěj (C0863)QUINTARO 2 (KJ0VEN, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
19 Kotalík Matěj (C0863)FRANZI - U (KJ0VEP, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
20 Kotalík Matěj (C0863)CATAQUACK (KJ0UC5, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
21 Vyštajnová Alžběta (B2897)NO FEAR (KJ0MSZ, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
22 Halíková Andrea (B2628)LADY PACINO (KJ0VF3, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
23 Halíková Andrea (B2628)HARANKA (KJ0VF5, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
24 Halíková Andrea (B2628)GOODWINS QUEEN (KJ0VP6, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
25 Doležal Filip (E1023)NAGANO 2 (KJ0TMO, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
26 Doležal Filip (E1023)I'M SPECIAL THE ONE AK (KJ0V9W, H)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
27 Hanušová Kateřina (A0314)DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
28 Kořínek Matouš (F4100)CALADOR (KJ0VO1, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
29 Dohnal Petr (G0176)DIAVOLT (KJ0VRA, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
30 Smaha Luděk (D0541)HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
31 Lánský Josef (B2511)LONGINES LB (KJ0SGL, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
32 Lánský Josef (B2511)LARS ON (KJ0M41, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
33 Vojtková Barbora (A1145)CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
34 Vojtková Barbora (A1145)DARCOSSINI (KJ0MN8, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
35 Bielko Eliška (C0805)CARINA 16 (KJ0TO6, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
Skoky
15_ Skoková soutěž S*
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

100
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Potluka Ondřej (B0149)LAND MASTER (KJ0CKG, V)Ondřej Potluka (MB0476)
2 Pokorná Adéla (B3764)JUPILER (KJ0TCR, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
3 Pokorná Adéla (B3764)ALABAMA 2 (KJ0B8G, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
4 Pokorná Žaneta (B3038)ZULIANTHA FORTUNA (KJ0LUX, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
5 Bieliková Nikola (E0891)LAWENTE Z (KJ0MVG, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
6 Bieliková Nikola (E0891)SHEELA (KJ00QT, K)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
7 Hasnedlová Michaela (E1662)CAPRI FZ (KJ0MUJ, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
8 Hasnedlová Michaela (E1662)UGUE DU PADDOCK (KJ0GZ6, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
9 Hasnedlová Eliška (E1909)CONKIRA (KJ0N7S, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
10 Jindra Jaroslav (H0373)GINA 11 (KJ0L5E, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
11 Jelínková Veronika (G2210)CARUSSO (KJ0I1Y, V)JK Sever Brno (MG0156)
12 Jelínková Veronika (G2210)HERAKLES (KJ0KXT, V)JK Sever Brno (MG0156)
13 Kolářová Veronika (G3964)CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
14 Šťovíčková Miroslava (D1266)GOYA 635 (KJ0W0A, K)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
15 Šťovíčková Miroslava (D1266)LA FREI (KJ0K96, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
16 Kostková Anna (B3752)TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
17 Kostková Anna (B3752)COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
18 Kodadová Nikita (D1910)AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
19 Chloupková Barbora (A1744)EAGLE HUNTER (KJ0MSA, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
20 Stružinský Libor (E0889)CHICO 793 (KJ0MPR, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
21 Stružinský František (E1779)ZONNEDOEPTOLTIEN (KJ0LIM, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
22 Horký Václav (C0688)LOUIS U Z (KJ0OED, V)JK Tandem (MC0163)
23 Polák Karel (A0595)GLOBAL CHAMPION TN (KJ0MHG, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
24 Polák Karel (A0595)TALLMANN TN (KJ0VJ4, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
25 Polák Karel (A0595)FALOU (KJ00Y8, V)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
26 Macháčková Lenka (D0233)BEEFEATER 2 (KJ0L5R, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
27 Rolínek Daniel (D1755)SIRIUS BLACK (KJ0L8O, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
28 Rolínek Daniel (D1755)SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
29 Chasáková Michaela (B2318)BACARDI 4 (KJ0L35, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
30 Táboříková Jana (C1038)GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)JK Falea (MC0185)
31 Táboříková Jana (C1038)UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)JK Falea (MC0185)
32 Táboříková Jana (C1038)CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)JK Falea (MC0185)
33 Holíková Iva (B1557)CARLINA 38 (KJ0UE6, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
34 Chrdlová Adéla (A1925)ZIDANE 2 (KJ0NX8, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
35 Kůst Jaroslav (D0144)MARIENSERVIS PARIS (KJ0GRY, K)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
36 Kůst Jaroslav (D0144)QUIDO-M (KJ0GR3, V)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
37 Staněk Václav (V0481)HYLANDERHOF'S VULKANO (KJ0V3A, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
38 Malák Vladimír (B1853)SABELIUS (KJ0KSO, V)JK Všetice (MB0216)
39 Pařenicová Petra (A2138)EBEL (KJ0JHZ, K)AUDIT SULICE (MA0124)
40 Pařenicová Petra (A2138)GIDEON H2 (KJ0MMH, V)AUDIT SULICE (MA0124)
41 Sabathilová Antonia (D1586)LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
42 Portychová Linda (B3517)FLOWER 1 (KJ0L0X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
43 Portychová Linda (B3517)FALINO (KJ0MXQ, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
44 Štětina Jan (C0547)CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
45 Štětina Jan (C0547)GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
46 Anovčínová Lucie (G3004)LOVING YOU VAN'T HEIKE (KJ0TKT, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
47 Hanuščinová Michala (D0769)PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
48 Kukačka Michal (B1611)MELODY 1 (KJ0K73, K)JK Všetice (MB0216)
49 Kovářová Jana (D1616)AKIRA (KJ0HXT, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
50 Kotalík Matěj (C0863)SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
51 Kotalík Matěj (C0863)SHADOW 3 (KJ0L13, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
52 Pekárková Iva (B0394)CASSANO (KJ0LYU, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
53 Bártová Adéla (A3073)OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
54 Vyštajnová Alžběta (B2897)QUASSINA (KJ0TFK, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
55 Halíková Andrea (B2628)JESSY VAN DE HEIDE (KJ0VF6, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
56 Hanušová Kateřina (A0314)CORNET'S NINJA (KJ0KKX, V)JS Ohrazenice (MC0213)
57 Šrámková Lucie (F2851)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
58 Kořínek Matouš (F4100)FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
59 Kořínek Matouš (F4100)SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
60 Mücková Tereza (B2721)ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)Stáj Karsit (MF0242)
61 Mücková Tereza (B2721)LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
62 Dajbych Petr (D1700)DUMOL (KJ0LR3, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
63 Dajbych Petr (D1700)ALLO ALLO (KJ0JI0, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
64 Dohnal Petr (G0176)MONTE POWER (KJ0MUT, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
65 Dohnal Petr (G0176)DEBORA 6 (KJ0KZ3, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
66 Smaha Luděk (D0541)FLEXICON (KJ0MNG, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
67 Lánský Josef (B2511)DORIAN GRAY 1 (KJ0KW9, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
68 Lánský Josef (B2511)COMMODOR (KJ0FM2, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
69 Soukupová Natálie (A2123)LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
70 De Jagerová Kateřina (C1412)CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
71 Veselovská Kateřina (D0118)PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
72 Veselovská Kateřina (D0118)LIANDRA (KJ0M2C, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
73 Šíma Jaroslav (D1419)LAWINE Z (KJ0MYW, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
74 Šíma Jaroslav (D1419)CONTADOR 2 (KJ0TJ7, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
75 Šíma Jaroslav (D1419)CENTABALOUBINA (KJ00XB, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
76 Weagová Evelina (F2314)LOUGHERNE COOL RUNNING (KJ0MOQ, H)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
77 Rhodes Peter (H4558)CHACHA (KJ0JPE, K)
78 Rhodes Peter (H4558)SAMSONITE (KJ0VYX, V)
79 Rhodes Peter (H4558)DJUMPER (KJ0LSP, V)
80 Opatrný Aleš (B0808)GREENTEX ARETO (KJ0MP7, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
81 Klímová Veronika (B1967)CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
82 Klímová Veronika (B1967)LA V GRAND (KJ0IXL, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
83 Pavlů Karolína (K0305)VALENTINE (KJ0FZR, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
84 Pavlů Karolína (K0305)LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
85 Martínková Eva (B0488)BALOU 1 (KJ0JM1, V)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
86 Bielko Eliška (C0805)JOKE VAN HET NETEHOF (KJ0MBL, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
87 Adam Přemysl (B2208)QUADRA 1 (KJ0UHO, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
88 Bardonová Kateřina (B1325)LOGISTICA MM (KJ0HFH, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
89 Pospíšil Ondřej (E0549)COCO JUMBO (KJ0LB2, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
90 Vávrová Zdeňka (B2490)URATINE (KJ0KIF, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
91 Novak Anna Lani (A1892)DIOR DU JOLIBOIS (KJ0VKM, K)JK Záhořany (MB0344)
92 Novak Anna Lani (A1892)LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Záhořany (MB0344)
93 Hanousek Michal (H3066)L-NOELLE/LASKOMINA (KJ0J2G, K)Stáj Cornet (MD0208)
94 Francová Jana (F1526)QUINZO Z (KJ00UT, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
95 Straka Vladislav (D1080)ZELATA (KJ0JDM, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
96 Straka Vladislav (D1080)MONTEVARCHI (KJ0LFK, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
97 Tomanová Barbora (B2238)ZERAFINE (KJ0MF4, K)JK Dance and Jump (MA0171)
98 Papoušek Jiří (C0057)CAMPINO JW (KJ0TRK, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
99 Papoušek Jiří (C0057)CHACCINO VON MASTER HORSE (KJ0MVX, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
100 Matunová Lenka (B1174)VENDOME DU PARADIS (KJ00XJ, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
Skoky
16_ Skoková soutěž ST*
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

66
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pokorná Adéla (B3764)JUPILER (KJ0TCR, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
2 Pokorná Žaneta (B3038)ZULIANTHA FORTUNA (KJ0LUX, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
3 Eisermannová Iva (E0277)PERCY (KJ0NOK, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
4 Bieliková Nikola (E0891)VEPORA (KJ0IPF, K)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
5 Bieliková Nikola (E0891)G-STAR 1 (KJ0NOR, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
6 Bieliková Nikola (E0891)CASILLAS 2 (KJ0M70, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
7 Vašák Martin (B3272)ZORM (KJ0UP2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8 Vašák Martin (B3272)CONTERNO LIFE (KJ0LZH, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9 Jindra Jaroslav (H0373)GINA 11 (KJ0L5E, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
10 Fenclová Vladislava (D0132)BELLE-E (KJ00VP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
11 Fenclová Vladislava (D0132)PICOBELLA (KJ0LTP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
12 Šťovíčková Miroslava (D1266)EL ROCCO (KJ00YV, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
13 Stružinský František (E1779)ZONNEDOEPTOLTIEN (KJ0LIM, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
14 Stružinský František (E1779)BEL CANTO (KJ0IDG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
15 Krajníková Veronika (A0889)ZIPPY ZAIRA (KJ0GVL, K)Stáj Accom Praha (MA0118)
16 Horký Václav (C0688)ASILE DE PAIX P (KJ0JJ4, K)JK Tandem (MC0163)
17 Horký Václav (C0688)LOUIS U Z (KJ0OED, V)JK Tandem (MC0163)
18 Polák Karel (A0595)MANASQUAN M Z (KJ0MHW, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
19 Polák Karel (A0595)FRESCO (KJ0MFJ, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
20 Polák Karel (A0595)EMPIRE 1 (KJ0L8I, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
21 Rolínek Daniel (D1755)SIRIUS BLACK (KJ0L8O, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
22 Chasáková Michaela (B2318)BACARDI 4 (KJ0L35, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
23 Zigová Kateřina (E1020)ELLA 1 (KJ0M4X, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
24 Holíková Iva (B1557)NORMAN 1 (KJ0HUT, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
25 Motygin Sergej (C0207)QUASAR 1 (KJ0TNA, K)JK Všetice (MB0216)
26 Pařenica Josef (A0187)EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
27 Grünthalová Nicola (B2769)CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
28 Grünthalová Nicola (B2769)LEANDRO S (KJ0LAH, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
29 Nágr Václav (K0257)FLEETWOOD VDL (KJ0LT7, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
30 Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
31 Sabathilová Antonia (D1586)ANTALIA (KJ0JLE, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
32 Štětina Jan (C0547)ZENTO-S (KJ0LIX, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
33 Štětina Jan (C0547)BENITO - S (KJ0JG1, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
34 Kotalík Matěj (C0863)SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
35 Kotalík Matěj (C0863)CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
36 Kotalík Matěj (C0863)SHADOW 3 (KJ0L13, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
37 Vyštajnová Alžběta (B2897)SITTING BILL (KJ0MX7, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
38 Stropková Marina (B3602)CALME Z (KJ0KFC, V)Equestrians Club (MA0086)
39 Dohnal Petr (G0176)MONTE POWER (KJ0MUT, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
40 Smaha Luděk (D0541)FLEXICON (KJ0MNG, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
41 Lánský Josef (B2511)DORIAN GRAY 1 (KJ0KW9, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
42 Lánský Josef (B2511)COMMODOR (KJ0FM2, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
43 De Jagerová Kateřina (C1412)CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
44 Veselovská Kateřina (D0118)LIANDRA (KJ0M2C, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
45 Rhodes Peter (H4558)CHACHA (KJ0JPE, K)
46 Rhodes Peter (H4558)SAMSONITE (KJ0VYX, V)
47 Rhodes Peter (H4558)DJUMPER (KJ0LSP, V)
48 Opatrný Aleš (B0808)GREENTEX ARETO (KJ0MP7, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
49 Opatrný Aleš (B0808)CHABLOU (KJ0VVD, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
50 Nágr Václav (K0257)D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
51 Martínková Eva (B0488)BALOU 1 (KJ0JM1, V)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
52 Bardonová Kateřina (B1325)HILARY 1 (KJ0K5X, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
53 Pospíšil Ondřej (E0549)CASANOVA VH BONTEHOF Z (KJ00UA, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
54 Kuba Petr (G0255)JORNIC (KJ0MKV, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
55 Kuba Petr (G0255)EIGENWIJS 1 (KJ0OJS, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
56 Francová Jana (F1526)QUINZO Z (KJ00UT, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
57 Půlpánová Adéla (B2630)RUBERTHA R (KJ0MTL, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
58 Straka Vladislav (D1080)ZELATA (KJ0JDM, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
59 Tomanová Barbora (B2238)ZERAFINE (KJ0MF4, K)JK Dance and Jump (MA0171)
60 Papoušek Jiří (C0057)DUKATO VTH (KJ0LAY, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
61 Papoušek Jiří (C0057)STAKATA (KJ0L3B, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
62 Papoušek Jiří (C0057)ESPERANZO (KJ0SAD, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
63 Hanušová Kateřina (A0314)CARANKA (KJ0GG9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
64 Mücková Tereza (B2721)LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
65 Dostálová Klára (G3865)MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
66 Matunová Lenka (B1174)VENDOME DU PARADIS (KJ00XJ, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
Skoky
17_ Skoková soutěž ZL
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

48
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Oulický Jiří (C0099)LIBÍN (KJ0LE1, V)TJ Sokol Husinec (MC0032)
2 Saláková Ema (J0T5U)QUANDO 1 (KJ0JOQ, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
3 Saláková Ema (J0T5U)LOUTANO (KJ0DG8, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
4 Lančová Michaela (B3046)CALIMERA 1 (KJ0T4S, V)JK Dance and Jump (MA0171)
5 Lančová Michaela (B3046)GIRA 11 (KJ0JV2, K)JK Dance and Jump (MA0171)
6 Homola Vlastimil (J0REJ)TOSCAVELLA (KJ00V0, K)JK Všetice (MB0216)
7 Novák Petr (B3778)SONNY 5 (KJ0FQL, V)JK Všetice (MB0216)
8 Eisermannová Iva (E0277)CENTURIO PJ (KJ0VEW, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
9 Fenclová Vladislava (D0132)GUILLAUME D'AQUITANE (KJ00YE, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
10 Šťovíčková Miroslava (D1266)NADAL VH NETEHOF (KJ0UYY, H)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
11 Kostková Anna (B3752)QUENTIN 4 (KJ0FN5, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
12 Kodadová Sarah (D1930)PRETTY 8 (KJ0H6G, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
13 Kudějová Barbora (B2800)CHICOLA (KJ00TM, K)JK Heroutice (MB0067)
14 Chasáková Michaela (B2318)MASSIMA ROCCA VLS (KJ0STB, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
15 Tesárková Dominika (B3266)QUICK NICK (KJ00U3, V)WDHteam z.s. (MA0270)
16 Táboříková Jana (C1038)KARA 261 (KJ0H7T, K)JK Falea (MC0185)
17 Plšek Tomáš (A1780)LOVELY 36 (KJ00TZ, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
18 Písařík Oliver (J0V0F)REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
19 Písařík Oliver (J0V0F)RAIN MAN (KJ0B74, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
20 Chrdlová Adéla (A1925)KARUSO DWERSE HAGEN (KJ0VQT, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
21 Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
22 Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)IKARUS 3 (KJ0VQG, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
23 Held Isabella (A2085)QUICKNESS (KJ0MOY, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
24 Kadlecová Michaela (A0229)CALETINA (KJ0FDI, K)BOHEMIA HORSE, z. s. (MB0314)
25 Říhová Karolína (E1889)SUNRISE 107 (KJ0T7Z, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
26 Nechanická Kristýna (A1498)ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)JK Cavallomio.eu (MC0199)
27 Bártová Adéla (A3073)FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
28 Vyštajnová Alžběta (B2897)NOTTING HILL (KJ0MYC, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
29 Lužová Kateřina (D1371)LET'S GO 1 (KJ0TY9, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
30 Kořínek Matouš (F4100)KANSAS HIPPICA (KJ0UXC, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
31 Vojtková Alžběta (A1146)CASSTENDER (KJ0MOM, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
32 Dohnal Petr (G0176)DIAVOLT (KJ0VRA, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
33 Sedláková Karolína (D1963)JUMPING LARINJO (KJ0L82, V)Jezdecká stáj Šůsová (MD0221)
34 Bierhanzlová Anna (D1773)RAWAL HF (KJ0MM8, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
35 Kolářová Lenka (B3404)LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
36 Kolářová Lenka (B3404)SCOTT PRINTWELL (KJ0DJD, V)Stáj Šlechta (ME0146)
37 Klímová Veronika (B1967)RARITA 2 (KJ0LO0, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
38 Pospíchalová Tina (E2093)COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
39 Jedlička Alex (J0TH3)LUPÉZ (KJ0JWI, V)JK Pazderna (MB0021)
40 Melková Olga (A1995)LORENTINO (KJ0KZ9, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
41 Veselá Tereza (B3374)ALBION SOLLER (KJ0K12, V)Hřebčín Kněžičky s.r.o. (MB0419)
42 Černá Josefína (F4398)GRANDCELANO M (KJ0VYK, H)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
43 Novak Anna Lani (A1892)TAVETA - HS (KJ0GHI, K)JK Záhořany (MB0344)
44 Tomaidesová Sandra (B1990)TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
45 Štiková Nina (D1370)SWEET EMPIRE (KJ0TMB, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
46 Svobodová Veronika (K0307)PHILIS (KJ0KWL, K)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
47 Borčová Renata (D1834)LUKAS 25 (KJ0VF8, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
48 Přikrylová Pavlína (H3740)QUESTO QUI (KJ0SN4, H)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
Skoky
18_ Skoková soutěž L**
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

82
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Oulický Jiří (C0099)LIBÍN (KJ0LE1, V)TJ Sokol Husinec (MC0032)
2 Pokorná Adéla (B3764)ALABAMA 2 (KJ0B8G, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
3 Hasnedlová Michaela (E1662)UGUE DU PADDOCK (KJ0GZ6, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
4 Hasnedlová Eliška (E1909)CONKIRA (KJ0N7S, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
5 Jindra Jaroslav (H0373)HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
6 Šťovíčková Miroslava (D1266)GOYA 635 (KJ0W0A, K)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
7 Kostková Anna (B3752)CARBOPINA (KJ00Z9, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
8 Kodadová Sarah (D1930)PRETTY 8 (KJ0H6G, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
9 Kodadová Nikita (D1910)AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
10 Kodadová Nikita (D1910)CROUCH (KJ0JH3, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
11 Dudášová Jarmila (D1731)CARINJO (KJ0MS2, V)Sportovní jezdecký klub Hostouň (MK0084)
12 Chloupková Barbora (A1744)EAGLE HUNTER (KJ0MSA, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
13 Stružinský Libor (E0889)CHICO 793 (KJ0MPR, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
14 Krajníková Veronika (A0889)CIKADDO (KJ0T1R, V)Stáj Accom Praha (MA0118)
15 Pešková Petra (D1594)PATRICKS HILL (KJ0NQQ, V)ARTEP REVILO s.r.o. (MD0240)
16 Tesárková Dominika (B3266)QUICK NICK (KJ00U3, V)WDHteam z.s. (MA0270)
17 Táboříková Jana (C1038)UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)JK Falea (MC0185)
18 Plšek Tomáš (A1780)LOVELY 36 (KJ00TZ, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
19 Plšek Tomáš (A1780)QUICKBALL (KJ0SBC, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
20 Vachutka Pavel (H0374)ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)JK Pegas z.s. (MF0166)
21 Holíková Iva (B1557)CALIMERA 65 (KJ0UE5, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
22 Holíková Iva (B1557)CARLINA 38 (KJ0UE6, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
23 Chrdlová Adéla (A1925)ZIDANE 2 (KJ0NX8, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
24 Kůst Jaroslav (D0144)MARIENSERVIS PARIS (KJ0GRY, K)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
25 Kůst Jaroslav (D0144)QUIDO-M (KJ0GR3, V)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
26 Chýle Jan (E0251)WANSUELA (KJ0L0S, K)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
27 Egrová Nikola (D1982)ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
28 Nágr Václav (K0257)CERES 1 (KJ00VX, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
29 Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)MARIUS-KL (KJ0L7L, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
30 Held Isabella (A2085)QUICKNESS (KJ0MOY, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
31 Štětina Jan (C0547)ELDORADO-S (KJ00X8, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
32 Černá Josefína (F4398)VICTORY 2 (KJ0ESU, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
33 Bartková Aneta (F4321)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
34 Bartková Aneta (F4321)HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
35 Hanuščinová Michala (D0769)PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
36 Hartzová Nina (A1968)I-C.S.R. OUR PLEASURE (KJ00Z1, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
37 Hartzová Nina (A1968)EURYDIKA (KJ0JXX, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
38 Kadlecová Michaela (A0229)CALETINA (KJ0FDI, K)BOHEMIA HORSE, z. s. (MB0314)
39 Hakr Daniel (A2081)ATASCHA B Z (KJ0MME, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
40 Arient Ladislav (C0857)DICASS (KJ0FNN, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
41 Nechanická Kristýna (A1498)ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)JK Cavallomio.eu (MC0199)
42 Vyštajnová Alžběta (B2897)NO FEAR (KJ0MSZ, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
43 Vyštajnová Alžběta (B2897)BEL CANTO LA MENNERIE (KJ00V1, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
44 Vyštajnová Alžběta (B2897)ELZAR (KJ0M35, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
45 Lužová Kateřina (D1371)LET'S GO 1 (KJ0TY9, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
46 Hanušová Kateřina (A0314)CLARIMA (KJ0IUI, K)JS Ohrazenice (MC0213)
47 Hanušová Kateřina (A0314)CONCALIDA (KJ0KKZ, K)JS Ohrazenice (MC0213)
48 Šrámková Lucie (F2851)GARTUS H Strojmotiv (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
49 Svobodová Tereza (B3238)CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
50 Svobodová Tereza (B3238)SYMPATIE S (KJ0T3V, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
51 Tměj Jiří (F2911)ATILA 2 (KJ0MNU, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
52 Mücková Tereza (B2721)ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)Stáj Karsit (MF0242)
53 Dajbych Petr (D1700)DUMOL (KJ0LR3, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
54 Dajbych Petr (D1700)ALLO ALLO (KJ0JI0, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
55 Vojtková Alžběta (A1146)CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
56 Dohnal Petr (G0176)CANTHAGA (KJ0VYU, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
57 Soukupová Natálie (A2123)COLLIN 74 (KJ0UAD, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
58 Soukupová Natálie (A2123)CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
59 Sedláková Karolína (D1963)JUMPING LARINJO (KJ0L82, V)Jezdecká stáj Šůsová (MD0221)
60 Weagová Evelina (F2314)CONRAD 1 (KJ0M3S, V)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
61 Kolářová Lenka (B3404)LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
62 Kolářová Lenka (B3404)SCOTT PRINTWELL (KJ0DJD, V)Stáj Šlechta (ME0146)
63 Rhodes Peter (H4558)MATISSE (KJ0U7X, V)
64 Klímová Veronika (B1967)CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
65 Klímová Veronika (B1967)LA V GRAND (KJ0IXL, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
66 Pavlů Karolína (K0305)VALENTINE (KJ0FZR, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
67 Pavlů Karolína (K0305)LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
68 Vojtková Barbora (A1145)CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
69 Bardonová Kateřina (B1325)GREENWOOD (KJ0TBQ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
70 Veselá Tereza (B3374)ALBION SOLLER (KJ0K12, V)Hřebčín Kněžičky s.r.o. (MB0419)
71 Kuba Petr (G0255)HERO 8 (KJ0TCE, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
72 Novak Anna Lani (A1892)LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Záhořany (MB0344)
73 Hanousek Michal (H3066)L-NOELLE/LASKOMINA (KJ0J2G, K)Stáj Cornet (MD0208)
74 Tomaidesová Sandra (B1990)TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
75 Štiková Nina (D1370)SWEET EMPIRE (KJ0TMB, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
76 Půlpánová Adéla (B2630)GUIDAM-S (KJ0MEH, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
77 Svobodová Veronika (K0307)PHILIS (KJ0KWL, K)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
78 Papoušek Jiří (C0057)CAMPINO JW (KJ0TRK, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
79 Papoušek Jiří (C0057)KARACHI FROM SECOND LIFE Z (KJ0TKA, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
80 Borčová Renata (D1834)LUKAS 25 (KJ0VF8, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
81 Přikrylová Pavlína (H3740)JANTAR WDH (KJ0BBL, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
82 Přikrylová Pavlína (H3740)QUESTO QUI (KJ0SN4, H)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
Skoky
19_ Skoková soutěž S**
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

95
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Woznicová Tereza (E1648)CALUPO (KJ0IV7, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
2 Potluka Ondřej (B0149)LAND MASTER (KJ0CKG, V)Ondřej Potluka (MB0476)
3 Lančová Michaela (B3046)JERICHO (KJ0KXU, V)JK Dance and Jump (MA0171)
4 Pokorná Adéla (B3764)JUPILER (KJ0TCR, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
5 Pokorná Adéla (B3764)ALABAMA 2 (KJ0B8G, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
6 Pokorná Žaneta (B3038)ZULIANTHA FORTUNA (KJ0LUX, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
7 Pokorná Žaneta (B3038)CHACCIA SIMONA (KJ0VHH, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
8 Refková Michaela (D1463)CASIDI (KJ0FXL, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
9 Hasnedlová Michaela (E1662)CAPRI FZ (KJ0MUJ, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
10 Šťovíčková Miroslava (D1266)LA FREI (KJ0K96, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
11 Kostková Anna (B3752)TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
12 Kostková Anna (B3752)COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
13 Kodadová Nikita (D1910)AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
14 Kodadová Nikita (D1910)CROUCH (KJ0JH3, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
15 Dudášová Jarmila (D1731)CARINJO (KJ0MS2, V)Sportovní jezdecký klub Hostouň (MK0084)
16 Chloupková Barbora (A1744)EAGLE HUNTER (KJ0MSA, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
17 Stružinský Libor (E0889)CHICO 793 (KJ0MPR, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
18 Stružinský František (E1779)ZONNEDOEPTOLTIEN (KJ0LIM, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
19 Krajníková Veronika (A0889)ZAIRA COLATA (KJ0LSG, K)Stáj Accom Praha (MA0118)
20 Polák Karel (A0595)GLOBAL CHAMPION TN (KJ0MHG, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
21 Polák Karel (A0595)FRESCO (KJ0MFJ, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
22 Chasáková Michaela (B2318)BACARDI 4 (KJ0L35, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
23 Táboříková Jana (C1038)GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)JK Falea (MC0185)
24 Táboříková Jana (C1038)UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)JK Falea (MC0185)
25 Táboříková Jana (C1038)CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)JK Falea (MC0185)
26 Plšek Tomáš (A1780)QUICKBALL (KJ0SBC, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
27 Plšek Tomáš (A1780)ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
28 Pokorná Hana (C0889)KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
29 Holíková Iva (B1557)CARLINA 38 (KJ0UE6, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
30 Kůst Jaroslav (D0144)MARIENSERVIS PARIS (KJ0GRY, K)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
31 Kůst Jaroslav (D0144)QUIDO-M (KJ0GR3, V)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
32 Malák Vladimír (B1853)SABELIUS (KJ0KSO, V)JK Všetice (MB0216)
33 Chýle Jan (E0251)CIMBURA 1 (KJ0L6L, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
34 Chýle Jan (E0251)WANSUELA (KJ0L0S, K)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
35 Pařenicová Petra (A2138)EBEL (KJ0JHZ, K)AUDIT SULICE (MA0124)
36 Pařenica Josef (A0187)GUISEPPE (KJ0MPU, K)AUDIT SULICE (MA0124)
37 Sabathilová Antonia (D1586)LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
38 Portychová Linda (B3517)FALINO (KJ0MXQ, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
39 Štětina Jan (C0547)GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
40 Mládek Václav (F4208)CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
41 Mládek Václav (F4208)CORA 11 (KJ0HSN, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
42 Bartková Aneta (F4321)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
43 Bartková Aneta (F4321)HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
44 Anovčínová Lucie (G3004)LOVING YOU VAN'T HEIKE (KJ0TKT, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
45 Kukačka Michal (B1611)MELODY 1 (KJ0K73, K)JK Všetice (MB0216)
46 Kovářová Jana (D1616)AKIRA (KJ0HXT, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
47 Arient Ladislav (C0857)DICASS (KJ0FNN, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
48 Nechanická Kristýna (A1498)CHESTO/OLMETTA-S (KJ0KN5, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
49 Bártová Adéla (A3073)OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
50 Vyštajnová Alžběta (B2897)SITTING BILL (KJ0MX7, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
51 Hanušová Kateřina (A0314)CONCALIDA (KJ0KKZ, K)JS Ohrazenice (MC0213)
52 Šrámková Lucie (F2851)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
53 Svobodová Tereza (B3238)CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
54 Svobodová Tereza (B3238)SYMPATIE S (KJ0T3V, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
55 Tměj Jiří (F2911)ATILA 2 (KJ0MNU, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
56 Tměj Jiří (F2911)CROSBY DK (KJ0LD8, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
57 Kořínek Matouš (F4100)FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
58 Kořínek Matouš (F4100)SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
59 Mücková Tereza (B2721)LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
60 Dajbych Petr (D1700)DUMOL (KJ0LR3, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
61 Dajbych Petr (D1700)ALLO ALLO (KJ0JI0, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
62 Stropková Marina (B3602)CALME Z (KJ0KFC, V)Equestrians Club (MA0086)
63 Vojtková Alžběta (A1146)CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
64 Vojtková Alžběta (A1146)CATERO INVEST (KJ0MO8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
65 Vojtková Alžběta (A1146)CAPUA (KJ0N08, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
66 Dohnal Petr (G0176)MONTE POWER (KJ0MUT, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
67 Dohnal Petr (G0176)DEBORA 6 (KJ0KZ3, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
68 Soukupová Natálie (A2123)LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
69 Šíma Jaroslav (D1419)LAWINE Z (KJ0MYW, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
70 Šíma Jaroslav (D1419)CONTADOR 2 (KJ0TJ7, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
71 Šíma Jaroslav (D1419)CENTABALOUBINA (KJ00XB, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
72 Bierhanzlová Anna (D1773)ARISCO-M (KJ0J5W, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
73 Weagová Evelina (F2314)LOUGHERNE COOL RUNNING (KJ0MOQ, H)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
74 Rhodes Peter (H4558)CHACHA (KJ0JPE, K)
75 Rhodes Peter (H4558)SAMSONITE (KJ0VYX, V)
76 Rhodes Peter (H4558)DJUMPER (KJ0LSP, V)
77 Opatrný Aleš (B0808)GREENTEX ARETO (KJ0MP7, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
78 Opatrný Aleš (B0808)CHABLOU (KJ0VVD, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
79 Klímová Veronika (B1967)CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
80 Klímová Veronika (B1967)LA V GRAND (KJ0IXL, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
81 Pavlů Karolína (K0305)VALENTINE (KJ0FZR, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
82 Pavlů Karolína (K0305)LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
83 Vojtková Barbora (A1145)ETCETERA (KJ0MTV, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
84 Martínková Eva (B0488)BALOU 1 (KJ0JM1, V)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
85 Adam Přemysl (B2208)QUADRA 1 (KJ0UHO, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
86 Bardonová Kateřina (B1325)LOGISTICA MM (KJ0HFH, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
87 Novak Anna Lani (A1892)DIOR DU JOLIBOIS (KJ0VKM, K)JK Záhořany (MB0344)
88 Held Anna (A2069)CARA MIA III (KJ00VT, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
89 Hanousek Michal (H3066)L-NOELLE/LASKOMINA (KJ0J2G, K)Stáj Cornet (MD0208)
90 Tomanová Kateřina (B3503)CANDIRO (KJ0UMI, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
91 Tomanová Kateřina (B3503)CAPRUS (KJ0MU1, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
92 Půlpánová Adéla (B2630)FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
93 Půlpánová Adéla (B2630)GUIDAM-S (KJ0MEH, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
94 Papoušek Jiří (C0057)CHACCINO VON MASTER HORSE (KJ0MVX, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
95 Papoušek Jiří (C0057)ESPERANZO (KJ0SAD, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
Skoky
20_ Skoková soutěž ST**
Běžná ST** (140) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

61
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Woznicová Tereza (E1648)CALUPO (KJ0IV7, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
2 Pokorná Žaneta (B3038)CHACCIA SIMONA (KJ0VHH, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
3 Refková Michaela (D1463)CASIDI (KJ0FXL, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
4 Eisermannová Iva (E0277)PERCY (KJ0NOK, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
5 Bieliková Nikola (E0891)VEPORA (KJ0IPF, K)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
6 Bieliková Nikola (E0891)G-STAR 1 (KJ0NOR, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
7 Bieliková Nikola (E0891)CASILLAS 2 (KJ0M70, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
8 Vašák Martin (B3272)ZORM (KJ0UP2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9 Vašák Martin (B3272)CONTERNO LIFE (KJ0LZH, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10 Fenclová Vladislava (D0132)BELLE-E (KJ00VP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
11 Fenclová Vladislava (D0132)PICOBELLA (KJ0LTP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
12 Šťovíčková Miroslava (D1266)EL ROCCO (KJ00YV, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
13 Stružinský František (E1779)ZONNEDOEPTOLTIEN (KJ0LIM, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
14 Stružinský František (E1779)BEL CANTO (KJ0IDG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
15 Krajníková Veronika (A0889)ZIPPY ZAIRA (KJ0GVL, K)Stáj Accom Praha (MA0118)
16 Polák Karel (A0595)MANASQUAN M Z (KJ0MHW, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
17 Polák Karel (A0595)FALOU (KJ00Y8, V)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
18 Plšek Tomáš (A1780)ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
19 Zigová Kateřina (E1020)ELLA 1 (KJ0M4X, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
20 Pokorná Hana (C0889)KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
21 Holíková Iva (B1557)NORMAN 1 (KJ0HUT, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
22 Motygin Sergej (C0207)DYLAN (KJ0LAX, V)JK Všetice (MB0216)
23 Malák Vladimír (B1853)CROOK (KJ0JI4, V)JK Všetice (MB0216)
24 Chýle Jan (E0251)COOL PARADISE (KJ0G0V, H)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
25 Chýle Jan (E0251)CIMBURA 1 (KJ0L6L, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
26 Pařenica Josef (A0187)EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
27 Grünthalová Nicola (B2769)CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
28 Grünthalová Nicola (B2769)LEANDRO S (KJ0LAH, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
29 Nágr Václav (K0257)FLEETWOOD VDL (KJ0LT7, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
30 Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
31 Sabathilová Antonia (D1586)ANTALIA (KJ0JLE, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
32 Doležal Rudolf (F0382)QUATTRO CENTO (KJ0MDI, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
33 Štětina Jan (C0547)ZENTO-S (KJ0LIX, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
34 Štětina Jan (C0547)CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
35 Štětina Jan (C0547)BENITO - S (KJ0JG1, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
36 Mládek Václav (F4208)CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
37 Mládek Václav (F4208)CORA 11 (KJ0HSN, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
38 Arient Ladislav (C0857)APOLLO 6 (KJ0GJF, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
39 Pekárková Iva (B0394)CASSANO (KJ0LYU, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
40 Halíková Andrea (B2628)OMARD LOTTIE (KJ010N, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
41 Halíková Andrea (B2628)JESSY VAN DE HEIDE (KJ0VF6, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
42 Hruška Zdeněk (F0304)DIARADA DK (KJ0K8O, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
43 Tměj Jiří (F2911)CROSBY DK (KJ0LD8, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
44 Mücková Tereza (B2721)CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
45 Vojtková Alžběta (A1146)CATERO INVEST (KJ0MO8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
46 Vojtková Alžběta (A1146)CAPUA (KJ0N08, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
47 Šíma Jaroslav (D1419)CHAPEAU BB Z (KJ0MCQ, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
48 Rhodes Peter (H4558)CHACHA (KJ0JPE, K)
49 Rhodes Peter (H4558)SAMSONITE (KJ0VYX, V)
50 Rhodes Peter (H4558)DJUMPER (KJ0LSP, V)
51 Opatrný Aleš (B0808)GREENTEX ARETO (KJ0MP7, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
52 Opatrný Aleš (B0808)CHABLOU (KJ0VVD, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
53 Nágr Václav (K0257)D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
54 Vojtková Barbora (A1145)ETCETERA (KJ0MTV, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
55 Vojtková Barbora (A1145)QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
56 Bardonová Kateřina (B1325)HILARY 1 (KJ0K5X, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
57 Kuba Petr (G0255)JORNIC (KJ0MKV, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
58 Kuba Petr (G0255)EIGENWIJS 1 (KJ0OJS, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
59 Held Anna (A2069)CARA MIA III (KJ00VT, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
60 Francová Jana (F1526)QUINZO Z (KJ00UT, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
61 Půlpánová Adéla (B2630)FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
Skoky
21_ Skoková soutěž L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

43
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hasnedlová Michaela (E1662)UGUE DU PADDOCK (KJ0GZ6, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
2 Hasnedlová Eliška (E1909)CONKIRA (KJ0N7S, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
3 Fenclová Vladislava (D0132)GUILLAUME D'AQUITANE (KJ00YE, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
4 Ducká Alžběta (E1831)KIRA 3 (KJ0MFW, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
5 Kostková Anna (B3752)CARBOPINA (KJ00Z9, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
6 Stružinský Libor (E0889)CHICO 793 (KJ0MPR, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
7 Krajníková Veronika (A0889)CIKADDO (KJ0T1R, V)Stáj Accom Praha (MA0118)
8 Žlábek Filip (C0616)GAVORA BONO (KJ0JAS, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
9 Plšek Tomáš (A1780)QUICKBALL (KJ0SBC, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
10 Kotalík Matěj (C0863)SHADOW 3 (KJ0L13, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
11 Kotalík Matěj (C0863)LORD RAFAEL (KJ0L32, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
12 Kotalík Matěj (C0863)CARRY POTTER (KJ0MML, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
13 Arient Ladislav (C0857)DICASS (KJ0FNN, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
14 Nechanická Kristýna (A1498)ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)JK Cavallomio.eu (MC0199)
15 Lužová Kateřina (D1371)LET'S GO 1 (KJ0TY9, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
16 Šrámková Lucie (F2851)GARTUS H Strojmotiv (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
17 Svobodová Tereza (B3238)CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
18 Svobodová Tereza (B3238)SYMPATIE S (KJ0T3V, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
19 Vojtková Alžběta (A1146)CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
20 Dohnal Petr (G0176)CANTHAGA (KJ0VYU, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
21 Soukupová Natálie (A2123)COLLIN 74 (KJ0UAD, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
22 Soukupová Natálie (A2123)CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
23 Horáková Sabina (B3419)WIEDARTHE (KJ0KIE, K)Stáj Housa (MB0156)
24 Hanušová Eliška (B3420)LA CARTHAGINA (KJ0MC7, K)Stáj Housa (MB0156)
25 Weagová Evelina (F2314)CONRAD 1 (KJ0M3S, V)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
26 Rhodes Peter (H4558)CHACHA (KJ0JPE, K)
27 Rhodes Peter (H4558)SAMSONITE (KJ0VYX, V)
28 Rhodes Peter (H4558)DJUMPER (KJ0LSP, V)
29 Paličková Aneta (B2948)CONWAL (KJ0SS2, V)JK Záhořany (MB0344)
30 Klímová Veronika (B1967)LA V GRAND (KJ0IXL, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
31 Hrnčíř Zdeněk (C0439)COCAIN (KJ0K3S, H)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
32 Kuba Petr (G0255)HERO 8 (KJ0TCE, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
33 Hanousek Michal (H3066)L-NOELLE/LASKOMINA (KJ0J2G, K)Stáj Cornet (MD0208)
34 Tomaidesová Sandra (B1990)TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
35 Tomanová Kateřina (B3503)CANDIRO (KJ0UMI, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
36 Tomanová Kateřina (B3503)CAPRUS (KJ0MU1, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
37 Štiková Nina (D1370)SWEET EMPIRE (KJ0TMB, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
38 Kráslová Natálie (B3508)BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
39 Hofmeisterová Kristýna (D1852)APOLLO 7 (KJ0J7C, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
40 Papoušek Jiří (C0057)KARACHI FROM SECOND LIFE Z (KJ0TKA, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
41 Refková Michaela (D1463)GRACE FEDERICA (KJ0ISA, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
42 Přikrylová Pavlína (H3740)JANTAR WDH (KJ0BBL, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
43 Přikrylová Pavlína (H3740)QUESTO QUI (KJ0SN4, H)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
Skoky
22_ Skoková soutěž S**
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

76
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Potluka Ondřej (B0149)LAND MASTER (KJ0CKG, V)Ondřej Potluka (MB0476)
2 Lančová Michaela (B3046)JERICHO (KJ0KXU, V)JK Dance and Jump (MA0171)
3 Hasnedlová Michaela (E1662)CAPRI FZ (KJ0MUJ, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
4 Jindra Jaroslav (H0373)HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
5 Fenclová Vladislava (D0132)BELLE-E (KJ00VP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
6 Šťovíčková Miroslava (D1266)LA FREI (KJ0K96, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
7 Kostková Anna (B3752)TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
8 Kostková Anna (B3752)COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
9 Stružinský Libor (E0889)CHICO 793 (KJ0MPR, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
10 Stružinský František (E1779)ZONNEDOEPTOLTIEN (KJ0LIM, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
11 Krajníková Veronika (A0889)ZAIRA COLATA (KJ0LSG, K)Stáj Accom Praha (MA0118)
12 Polák Karel (A0595)GLOBAL CHAMPION TN (KJ0MHG, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
13 Polák Karel (A0595)TALLMANN TN (KJ0VJ4, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
14 Žlábek Filip (C0616)GAVORA BONO (KJ0JAS, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
15 Táboříková Jana (C1038)GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)JK Falea (MC0185)
16 Táboříková Jana (C1038)UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)JK Falea (MC0185)
17 Táboříková Jana (C1038)CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)JK Falea (MC0185)
18 Plšek Tomáš (A1780)QUICKBALL (KJ0SBC, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
19 Holíková Iva (B1557)CARLINA 38 (KJ0UE6, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
20 Malák Vladimír (B1853)SABELIUS (KJ0KSO, V)JK Všetice (MB0216)
21 Chýle Jan (E0251)WANSUELA (KJ0L0S, K)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
22 Pařenica Josef (A0187)GIDEON H2 (KJ0MMH, V)AUDIT SULICE (MA0124)
23 Pařenica Josef (A0187)GUISEPPE (KJ0MPU, K)AUDIT SULICE (MA0124)
24 Grünthalová Nicola (B2769)CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
25 Grünthalová Nicola (B2769)LEANDRO S (KJ0LAH, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
26 Sabathilová Antonia (D1586)LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
27 Portychová Linda (B3517)FALINO (KJ0MXQ, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
28 Štětina Jan (C0547)CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
29 Štětina Jan (C0547)GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
30 Štětina Jan (C0547)ELDORADO-S (KJ00X8, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
31 Anovčínová Lucie (G3004)LOVING YOU VAN'T HEIKE (KJ0TKT, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
32 Kukačka Michal (B1611)MELODY 1 (KJ0K73, K)JK Všetice (MB0216)
33 Kotalík Matěj (C0863)SHADOW 3 (KJ0L13, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
34 Kotalík Matěj (C0863)LORD RAFAEL (KJ0L32, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
35 Kotalík Matěj (C0863)CARRY POTTER (KJ0MML, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
36 Nechanická Kristýna (A1498)CHESTO/OLMETTA-S (KJ0KN5, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
37 Pekárková Iva (B0394)CASSANO (KJ0LYU, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
38 Vyštajnová Alžběta (B2897)QUASSINA (KJ0TFK, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
39 Halíková Andrea (B2628)OMARD LOTTIE (KJ010N, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
40 Šrámková Lucie (F2851)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
41 Svobodová Tereza (B3238)CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
42 Svobodová Tereza (B3238)SYMPATIE S (KJ0T3V, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
43 Vojtková Alžběta (A1146)CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
44 Vojtková Alžběta (A1146)CATERO INVEST (KJ0MO8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
45 Vojtková Alžběta (A1146)CAPUA (KJ0N08, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
46 Dohnal Petr (G0176)MONTE POWER (KJ0MUT, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
47 Dohnal Petr (G0176)DEBORA 6 (KJ0KZ3, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
48 Soukupová Natálie (A2123)LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
49 Horáková Sabina (B3419)WIEDARTHE (KJ0KIE, K)Stáj Housa (MB0156)
50 Hanušová Eliška (B3420)LA CARTHAGINA (KJ0MC7, K)Stáj Housa (MB0156)
51 Šíma Jaroslav (D1419)LAWINE Z (KJ0MYW, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
52 Šíma Jaroslav (D1419)CONTADOR 2 (KJ0TJ7, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
53 Šíma Jaroslav (D1419)CENTABALOUBINA (KJ00XB, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
54 Bierhanzlová Anna (D1773)ARISCO-M (KJ0J5W, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
55 Weagová Evelina (F2314)LOUGHERNE COOL RUNNING (KJ0MOQ, H)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
56 Rhodes Peter (H4558)CHACHA (KJ0JPE, K)
57 Rhodes Peter (H4558)SAMSONITE (KJ0VYX, V)
58 Rhodes Peter (H4558)DJUMPER (KJ0LSP, V)
59 Opatrný Aleš (B0808)GREENTEX ARETO (KJ0MP7, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
60 Paličková Aneta (B2948)CONWAL (KJ0SS2, V)JK Záhořany (MB0344)
61 Klímová Veronika (B1967)CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
62 Klímová Veronika (B1967)LA V GRAND (KJ0IXL, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
63 Vojtková Barbora (A1145)ETCETERA (KJ0MTV, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
64 Hrnčíř Zdeněk (C0439)COCAIN (KJ0K3S, H)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
65 Novak Anna Lani (A1892)DIOR DU JOLIBOIS (KJ0VKM, K)JK Záhořany (MB0344)
66 Novak Anna Lani (A1892)LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Záhořany (MB0344)
67 Hanousek Michal (H3066)L-NOELLE/LASKOMINA (KJ0J2G, K)Stáj Cornet (MD0208)
68 Tomanová Kateřina (B3503)CANDIRO (KJ0UMI, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
69 Tomanová Kateřina (B3503)CAPRUS (KJ0MU1, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
70 Kráslová Natálie (B3508)BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
71 Francová Jana (F1526)QUINZO Z (KJ00UT, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
72 Hofmeisterová Kristýna (D1852)APOLLO 7 (KJ0J7C, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
73 Papoušek Jiří (C0057)CAMPINO JW (KJ0TRK, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
74 Papoušek Jiří (C0057)CHACCINO VON MASTER HORSE (KJ0MVX, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
75 Papoušek Jiří (C0057)ESPERANZO (KJ0SAD, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
76 Matuška Petr-Jan (B2982)GLEN PRISCILA (KJ0FMS, K)Jezdecký klub Dražka (MB0164)
Skoky
24_ MEMORIÁL JANA PAPOUŠKA 2018
Běžná T* (145) 273.3.1+273.4.1 - Dvoukolová soutěž / A

38
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pokorná Žaneta (B3038)CHACCIA SIMONA (KJ0VHH, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
2 Bieliková Nikola (E0891)VEPORA (KJ0IPF, K)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
3 Bieliková Nikola (E0891)CARTHINJO (KJ0IIZ, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
4 Fenclová Vladislava (D0132)PICOBELLA (KJ0LTP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
5 Šťovíčková Miroslava (D1266)EL ROCCO (KJ00YV, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
6 Stružinský František (E1779)BEL CANTO (KJ0IDG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
7 Krajníková Veronika (A0889)ZIPPY ZAIRA (KJ0GVL, K)Stáj Accom Praha (MA0118)
8 Horký Václav (C0688)ASILE DE PAIX P (KJ0JJ4, K)JK Tandem (MC0163)
9 Polák Karel (A0595)FALOU (KJ00Y8, V)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
10 Polák Karel (A0595)FRESCO (KJ0MFJ, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
11 Polák Karel (A0595)EMPIRE 1 (KJ0L8I, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
12 Zigová Kateřina (E1020)ELLA 1 (KJ0M4X, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
13 Holíková Iva (B1557)NORMAN 1 (KJ0HUT, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
14 Motygin Sergej (C0207)DYLAN (KJ0LAX, V)JK Všetice (MB0216)
15 Malák Vladimír (B1853)CROOK (KJ0JI4, V)JK Všetice (MB0216)
16 Chýle Jan (E0251)COOL PARADISE (KJ0G0V, H)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
17 Pařenica Josef (A0187)EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
18 Doležal Rudolf (F0382)QUATTRO CENTO (KJ0MDI, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
19 Štětina Jan (C0547)ZENTO-S (KJ0LIX, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
20 Štětina Jan (C0547)BENITO - S (KJ0JG1, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
21 Baraldi Alexandr (B3127)ELAMÉ (KJ0MP4, V)
22 Kotalík Matěj (C0863)SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
23 Kotalík Matěj (C0863)CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
24 Arient Ladislav (C0857)APOLLO 6 (KJ0GJF, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
25 Hruška Zdeněk (F0304)DIARADA DK (KJ0K8O, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
26 Vojtková Alžběta (A1146)CATERO INVEST (KJ0MO8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
27 Šíma Jaroslav (D1419)CHAPEAU BB Z (KJ0MCQ, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
28 Opatrný Aleš (B0808)CHABLOU (KJ0VVD, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
29 Nágr Václav (K0257)D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
30 Vojtková Barbora (A1145)QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
31 Pospíšil Ondřej (E0549)ZANDIRO (KJ0LWM, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
32 Kuba Petr (G0255)JORNIC (KJ0MKV, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
33 Kuba Petr (G0255)EIGENWIJS 1 (KJ0OJS, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
34 Papoušek Kamil (C0056)AGATA VAN GRASSHOPPER (KJ0OKW, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
35 Papoušek Jiří (C0057)DUKATO VTH (KJ0LAY, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
36 Papoušek Jiří (C0057)STAKATA (KJ0L3B, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
37 Refková Michaela (D1463)GRACE FEDERICA (KJ0ISA, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
38 Najmanová Sofie (B3119)BILLY BARON Z (KJ00XI, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
Skoky
Běžná
Pony
CSN
Memoriál Jana Papouška
Výsledky
27. 6. – 1. 7.
D / Martinice
JS Equitana

Pro větší detail klikněte!