Přihlásit se

Skoky
Memoriál Jana Papouška
Oficiální závody (CSN) / 180627D1
27.06.2018 - 01.07.2018
D / Martinice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MD0188 - Jezdecká společnost EQUITANA
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
A0065
Markéta Šveňková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0064
Jaroslav Sedláček
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0941
Jana Rajchmanová Palečková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0633
Sylvie Boušková
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž Pony ZP - hendikep
Pony ZP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
27.06.2018 8:30

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.07.2018 17:55:47
#JezdecKůňSubjekt
1Lahodná ml. Jana (J0KRD)<44>PRIMA NARNIA FROM ISLAND (KJ0KXS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
2Janderová Eliška (J0RMU)<18>BÁRA 20 (KJ0UQU, K)Asined-b z.s. (MD0236)
3Písařík Albert (J0WAV)<5>SARGO (KJ0C6C, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
4Čížková Nicol (J0R97)<1>BERUŠKA 4 (KJ08LG, K)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
5Buchtová Barbora (J0QSV)<14>LIMETREE MOSSY (KJ0EHW, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
6Kodadová Sarah (D1930)<3>JASMÍN 17 (KJ0VFA, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
7Lahodná ml. Jana (J0KRD)<13>ELIŠKA 6 (KJ0IN1, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
8Hlaváčková Klára (K0336)<19>CHEYENNE (KJ0NH8, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
9Bílková Eliška (J0RER)<16>LEON 16 (KJ0C3O, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
10Krejčí Štěpánka (J0V3U)<10>LAKI 3 (KJ0SV7, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
11Ponikelská Dominika (J0VD1)<15>TOMÁŠEK (KJ07ZU, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
12Kozová Johanka (D1990)<2>FLEUR ELI (KJ0RXQ, K)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
13Janoušková Valerie (J0N4A)<4>JÓŽIN (KJ0GGK, V)Petr Dohnal (MD0207)
14Písařík Oliver (J0V0F)<31>MELISA 4 (KJ0F3Z, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
15Neumannová Michaela (C1104)<7>CHANEL 11 (KJ0VDN, H)JK Dobrošov z.s. (MC0210)
16Held Magdalena (A2183)<538>SAFIRA 5 (KJ0K2K, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
17Arnoldová Veronika (J0S7A)<9>VALENTINO 6 (KJ0VT4, V)JK Ústí nad Labem (ME0076)
18Janderová Eliška (J0RMU)<8>TERANO (KJ0MW0, V)Asined-b z.s. (MD0236)
19Hlaváčková Klára (K0336)<20>LA HANCOCK (KJ0MPT, H)Bohuslav Novohradský (MK0065)
Skoky
02_ Skoková soutěž Pony ZLP - hendikep
Pony ZLP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
27.06.2018 9:30

44
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.07.2018 17:55:47
#JezdecKůňSubjekt
1Lahodná ml. Jana (J0KRD)<44>PRIMA NARNIA FROM ISLAND (KJ0KXS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
2Hlaváčková Klára (K0336)<42>SAM 19 (KJ0IVW, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
3Písařík Albert (J0WAV)<5>SARGO (KJ0C6C, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
4Janderová Eliška (J0RMU)<18>BÁRA 20 (KJ0UQU, K)Asined-b z.s. (MD0236)
5Sikora Martin (J0UPD)<48>GLEN SNOW (KJ0JJJ, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
6Buchtová Barbora (J0QSV)<14>LIMETREE MOSSY (KJ0EHW, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
7Čížková Nicol (J0R97)<1>BERUŠKA 4 (KJ08LG, K)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
8Abtová Anna (A2258)<53>LUCKY 31 (KJ0MWP, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
9Rosolová Julie (B3648)<37>PASJA (KJ0T1U, K)TH Equiclub (MA0220)
10Slavíková Kateřina (J0ML1)<49>ARANKA 16 (KJ00WJ, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
11Held Magdalena (A2183)<32>LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
12Uzlová Valerie (J0P85)<36>JOPJE D (KJ0M3G, V)TH Equiclub (MA0220)
13Kodadová Sarah (D1930)<3>JASMÍN 17 (KJ0VFA, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
14Vítek Kristýna (A2212)<21>KEWIN 1 (KJ0F0Y, V)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
15Hlaváčková Klára (K0336)<43>GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
16Lahodná ml. Jana (J0KRD)<13>ELIŠKA 6 (KJ0IN1, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
17Kozová Johanka (D1990)<25>RICO JACK SAMBARS (KJ0H6X, V)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
18Divišová Anežka (J0PBU)<38>SILVER 15 (KJ0UDH, V)Chodská pila - Srnka s.r.o. (MD0090)
19Krejčí Štěpánka (J0V3U)<10>LAKI 3 (KJ0SV7, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
20Benešová Zuzana (J0PDT)<41>SIEPKE'S DIABOLO (KJ0DPA, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
21Kodadová Nikita (D1910)<27>GLORIE 5 (KJ0UBX, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
22Libichová Natálie (J0QXE)<33>JENNY 5 (KJ05XR, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
23Táboříková Jana (C1038)<29>GINGER 6 (KJ0VV5, K)JK Falea (MC0185)
24Bečvářová Helena (D1981)<28>GISSELL (KJ0IX7, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
25Arnoldová Veronika (J0S7A)<9>VALENTINO 6 (KJ0VT4, V)JK Ústí nad Labem (ME0076)
26Kodadová Davida (J0ROU)<26>VODA (KJ0GWH, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
27Hudečková Žaneta (A3061)<51>LADY 51 (KJ0VIE, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
28Písařík Oliver (J0V0F)<31>MELISA 4 (KJ0F3Z, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
29Neumannová Michaela (C1104)<7>CHANEL 11 (KJ0VDN, H)JK Dobrošov z.s. (MC0210)
30Hudečková Denisa (A3049)<50>SÍLA (KJ0VIF, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
31Dvořáková Sára (B3518)<35>LITTLE CRAZY LOVE (KJ0IVA, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
32Bubáková Kateřina (J0VYN)<34>LUCKY AIA (KJ0J0B, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
33Bílková Eliška (J0RER)<16>LEON 16 (KJ0C3O, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
34Janoušková Valerie (J0N4A)<4>JÓŽIN (KJ0GGK, V)Petr Dohnal (MD0207)
35Kolísková Kateřina (D1962)<30>MOLENHORN´S MELODY (KJ0BE3, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
36Ponikelská Dominika (J0VD1)<15>TOMÁŠEK (KJ07ZU, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
37Kodadová Sarah (D1930)<45>NOBLI (KJ0MDU, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
38Vítek Kristýna (A2212)<22>AUSTIN'S BOY (KJ0TUR, V)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
39Janderová Eliška (J0RMU)<8>TERANO (KJ0MW0, V)Asined-b z.s. (MD0236)
40Buchtová Barbora (J0QSV)<47>RÁCHEL 5 (KJ0G3U, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
41Marečková Kateřina (A1969)<46>IDEFIX (KJ0MX6, V)JK Tandem (MC0163)
42Kozová Johanka (D1990)<2>FLEUR ELI (KJ0RXQ, K)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
43Hlaváčková Klára (K0336)<20>LA HANCOCK (KJ0MPT, H)Bohuslav Novohradský (MK0065)
44Held Magdalena (A2183)<538>SAFIRA 5 (KJ0K2K, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
Skoky
03_ Skoková soutěž Pony LP - hendikep
Pony LP 238.2.1 - Soutěž na čas /
27.06.2018 11:30

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.07.2018 17:55:47
#JezdecKůňSubjekt
1Hlaváčková Klára (K0336)<42>SAM 19 (KJ0IVW, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
2Sikora Martin (J0UPD)<48>GLEN SNOW (KJ0JJJ, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
3Vítek Kristýna (A2212)<21>KEWIN 1 (KJ0F0Y, V)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
4Hudečková Denisa (A3049)<56>HILARY 3 (KJ0SBK, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
5Abtová Anna (A2258)<53>LUCKY 31 (KJ0MWP, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6Held Magdalena (A2183)<32>LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7Uzlová Valerie (J0P85)<36>JOPJE D (KJ0M3G, V)TH Equiclub (MA0220)
8Slavíková Kateřina (J0ML1)<49>ARANKA 16 (KJ00WJ, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
9Rosolová Julie (B3648)<37>PASJA (KJ0T1U, K)TH Equiclub (MA0220)
10Hlaváčková Klára (K0336)<43>GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
11Bečvářová Helena (D1981)<28>GISSELL (KJ0IX7, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
12Kodadová Nikita (D1910)<27>GLORIE 5 (KJ0UBX, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
13Buchtová Barbora (J0QSV)<47>RÁCHEL 5 (KJ0G3U, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
14Hudečková Žaneta (A3061)<58>MIRABEL 2 (KJ0JEJ, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
15Táboříková Jana (C1038)<29>GINGER 6 (KJ0VV5, K)JK Falea (MC0185)
16Dvořáková Sára (B3518)<35>LITTLE CRAZY LOVE (KJ0IVA, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
17Benešová Zuzana (J0PDT)<41>SIEPKE'S DIABOLO (KJ0DPA, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
18Kolísková Kateřina (D1962)<30>MOLENHORN´S MELODY (KJ0BE3, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
19Kozová Johanka (D1990)<25>RICO JACK SAMBARS (KJ0H6X, V)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
20Marečková Kateřina (A1969)<46>IDEFIX (KJ0MX6, V)JK Tandem (MC0163)
21Kodadová Sarah (D1930)<45>NOBLI (KJ0MDU, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
22Divišová Anežka (J0PBU)<38>SILVER 15 (KJ0UDH, V)Chodská pila - Srnka s.r.o. (MD0090)
23Bubáková Kateřina (J0VYN)<34>LUCKY AIA (KJ0J0B, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
24Libichová Natálie (J0QXE)<33>JENNY 5 (KJ05XR, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
25Vítek Kristýna (A2212)<22>AUSTIN'S BOY (KJ0TUR, V)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
26Bečvářová Helena (D1981)<55>CHUANITA (KJ0G8H, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
27Hudečková Denisa (A3049)<57>CARAMELA 2 (KJ0SBJ, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
28Hlaváčková Klára (K0336)<19>CHEYENNE (KJ0NH8, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
29Kodadová Nikita (D1910)<26>VODA (KJ0GWH, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
Skoky
04_ Stupňovaná obtížnost do 90cm
Běžná do 90 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
27.06.2018 13:00

37
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.07.2018 17:55:47
#JezdecKůňSubjekt
1Hruška Zdeněk (F0304)<103>GIOVANY (KJ0VGU, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
2Tměj Jiří (F2911)<101>GUAPPO DK (KJ0VG5, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
3Zahoř Jan (D1638)<92>GUILANDO P (KJ0V5Z, H)Pavel Zahoř (MD0144)
4Mrázková Beata (J0P5T)<77>CHAMPION 8 (KJ0T4G, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
5Lánský Josef (B2511)<87>LIONHEART-H (KJ0VHC, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
6Písařík Adam (J0V0E)<535>VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
7Písařík Oliver (J0V0F)<69>CATALPA-P (KJ0IBM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
8Koldinská Markéta (B3818)<98>LARA-K (KJ0H8F, K)JS Fiala, z.s. (MB0012)
9Milivojevičová Jana (D0804)<79>PAUSY (KJ0LOZ, K)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
10Košanová Vanesa (D1952)<543>ZORETKA 1 (KJ0LKO, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
11Mertlová Barbora (C1604)<94>BASTIEN 1 (KJ0DU9, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
12Mansfeldová Tereza (J0XDN)<91>DELL ART (KJ0VTZ, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
13Bieliková Nikola (E0891)<59>CANTURA 1 (KJ0UEE, K)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
14Stejskalová Soňa (C1391)<60>ROXANA HG (KJ0HUU, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
15Štěrbová Hana (D0634)<97>LUBOŠ 2 (KJ0SU0, V)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
16Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)<99>TARA-FG (KJ0M0I, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
17Hruška Zdeněk (F0304)<81>KARLA 2 (KJ0VG3, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
18Tměj Jiří (F2911)<102>MADELINE DK (KJ0RZI, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
19Bierhanzlová Tereza (D1996)<61>CIRCE (KJ0MQL, K)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
20Fiala Rudolf (C0080)<540>LUNA 17 (KJ0KHE, K)Stáj Cassinis (MC0003)
21Tůmová Šárka (C1232)<75>CASIMA (KJ0LR8, K)JK Kavalo Tábor (MC0018)
22Pešková Petra (D1594)<63>GALETTA JJ (KJ0UYV, K)ARTEP REVILO s.r.o. (MD0240)
23Čurdová Kateřina (J0RHL)<95>LA HELLEN (KJ0LBO, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
24Bláhová Michaela (J0VQ1)<72>FIDORKA 7 (KJ0U9L, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
25Faladová Lucie (C1185)<89>BAM 1 (KJ0EDM, V)JK Slapy (MC0247)
26Kessnerová Lucie (A2036)<83>RIOWA OH (KJ0K3E, K)Equestrians Club (MA0086)
27Würzová Eva (B3828)<85>CLASSIC V (KJ0KLC, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
28Bardon Jan (B2022)<100>CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
29Zahoř Jan (D1638)<93>GUICALLO P (KJ0V6O, H)Pavel Zahoř (MD0144)
30Mrázková Beata (J0P5T)<76>CORTÉS 3 (KJ00TQ, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
31Lánský Josef (B2511)<88>LEONARDO LB (KJ0VH9, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
32Písařík Adam (J0V0E)<70>CAITLYN (KJ0UVD, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
33Písařík Oliver (J0V0F)<68>JASMINE 2 (KJ0UFY, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
34Hruška Zdeněk (F0304)<82>ALBERTA 1 (KJ0VG4, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
35Tměj Jiří (F2911)<80>GRAZIELLA DK (KJ0VG1, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
36Špičák Roman (B1353)<90>CONSTANCE DE LA BRYÉRE (KJ0TIG, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
37Štětina Jan (C0547)<78>PRESLEY-S (KJ0VLF, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
Skoky
05_ Skoková soutěž Z
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
27.06.2018 14:30

63
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.07.2018 17:55:47
#JezdecKůňSubjekt
1Lánský Josef (B2511)<88>LEONARDO LB (KJ0VH9, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
2Zahoř Jan (D1638)<129>CONTIFELLO P. (KJ0SDD, H)Pavel Zahoř (MD0144)
3Tměj Jiří (F2911)<80>GRAZIELLA DK (KJ0VG1, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
4Tomaidesová Sandra (B1990)<134>KANNDOCTRO (KJ0UPZ, H)Sportovní stáj Tenerife (MG0240)
5Písařík Oliver (J0V0F)<68>JASMINE 2 (KJ0UFY, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
6Písařík Adam (J0V0E)<70>CAITLYN (KJ0UVD, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
7Fenclová Vladislava (D0132)<106>ELLA JUNE Z (KJ0VI1, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
8Würzová Eva (B3828)<123>TOY DE GRANDE (KJ0IJ6, H)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
9Kozojedová Alena (C1540)<131>LEA 5 (KJ0LZW, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
10Dvořáková Sára (B3518)<126>FLY SKY (KJ010G, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
11Kopecká Hana (H2066)<139>EBONY ROSE (KJ0T0K, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
12Sýkorová Adéla (K0159)<108>QUIST (KJ0K7D, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
13Mrázková Beata (J0P5T)<76>CORTÉS 3 (KJ00TQ, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
14Červená Aneta (A2061)<136>BOREC 1 (KJ0JVX, V)TH Equiclub (MA0220)
15Hruška Zdeněk (F0304)<82>ALBERTA 1 (KJ0VG4, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
16Milivojevičová Jana (D0804)<79>PAUSY (KJ0LOZ, K)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
17Bieliková Nikola (E0891)<59>CANTURA 1 (KJ0UEE, K)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
18Štětina Jan (C0547)<119>IRONDA (KJ0UR9, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
19Stejskalová Soňa (C1391)<94>BASTIEN 1 (KJ0DU9, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
20Košanová Vanesa (D1952)<543>ZORETKA 1 (KJ0LKO, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
21Šťastná Karolína (B3804)<122>CON ACORD (KJ0HOY, V)JK Všetice (MB0216)
22Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)<99>TARA-FG (KJ0M0I, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
23Koldinská Markéta (B3818)<98>LARA-K (KJ0H8F, K)JS Fiala, z.s. (MB0012)
24Zupančič Eva (A2273)<113>CASAI 3 (KJ0RY7, V)Eventing Team (MA0227)
25Bláhová Michaela (J0VQ1)<72>FIDORKA 7 (KJ0U9L, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
26Kirchová Martina (K0273)<109>SHAKIRA DE CIRCEE (KJ0KMQ, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
27Mansfeldová Tereza (J0XDN)<91>DELL ART (KJ0VTZ, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
28Půlpánová Adéla (B2630)<135>CALIDO S (KJ0THJ, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
29Drábiková Kateřina (J0PUA)<114>LIMETA 1 (KJ0JC4, K)WDHteam z.s. (MA0270)
30Sedláčková Jana (K0315)<117>LUCRETIA (KJ0HRZ, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
31Lánský Josef (B2511)<87>LIONHEART-H (KJ0VHC, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
32Zahoř Jan (D1638)<92>GUILANDO P (KJ0V5Z, H)Pavel Zahoř (MD0144)
33Tměj Jiří (F2911)<101>GUAPPO DK (KJ0VG5, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
34Kessnerová Lucie (A2036)<83>RIOWA OH (KJ0K3E, K)Equestrians Club (MA0086)
35Čurdová Kateřina (J0RHL)<95>LA HELLEN (KJ0LBO, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
36Kolísková Kateřina (D1962)<116>UNIKA 5 (KJ0CCN, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
37Štěrbová Hana (D0634)<97>LUBOŠ 2 (KJ0SU0, V)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
38Frydrychová Barbora (K0253)<110>ARISTO'S ANGEL (KJ0K7Y, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
39Levová Barbora (K0206)<118>REBECA 3 (KJ0K6P, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
40Pospíchalová Tina (E2093)<128>COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
41Bardon Jan (B2022)<100>CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
42Pešková Petra (D1594)<63>GALETTA JJ (KJ0UYV, K)ARTEP REVILO s.r.o. (MD0240)
43Tůmová Šárka (C1232)<75>CASIMA (KJ0LR8, K)JK Kavalo Tábor (MC0018)
44Tesárková Dominika (B3266)<144>QUICK NICK (KJ00U3, V)WDHteam z.s. (MA0270)
45Fiala Rudolf (C0080)<540>LUNA 17 (KJ0KHE, K)Stáj Cassinis (MC0003)
46Hemerová Aneta (B3030)<115>SCARABEA 1 (KJ0U0N, K)WDHteam z.s. (MA0270)
47Hruška Zdeněk (F0304)<81>KARLA 2 (KJ0VG3, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
48Pekárková Iva (B0394)<121>ALDIA (KJ0U6L, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
49Tomaidesová Sandra (B1990)<133>DIADOR (KJ0US1, H)Sportovní stáj Tenerife (MG0240)
50Hakr Daniel (A2081)<253>SHEELA (KJ00QT, K)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
51Kodadová Sarah (D1930)<111>AHA (KJ0KCM, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
52Knorová Adéla (J0JRL)<534>ARINA 4 (KJ0U7C, K)Lenka Knorová (MD0042)
53Písařík Oliver (J0V0F)<69>CATALPA-P (KJ0IBM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
54Písařík Adam (J0V0E)<535>VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
55Michálková Tereza (K0299)<220>LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
56Fenclová Vladislava (D0132)<107>GOYA DES TERDRIX Z (KJ0VI0, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
57Würzová Eva (B3828)<85>CLASSIC V (KJ0KLC, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
58Kozojedová Alena (C1540)<132>NOEMI 1 (KJ0I86, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
59Dvořáková Sára (B3518)<125>VELES (KJ0OYA, H)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
60Lánský Josef (B2511)<124>COMTE 3 (KJ0VO4, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
61Kopecká Hana (H2066)<138>PAULINE T (KJ0UWH, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
62Zahoř Jan (D1638)<93>GUICALLO P (KJ0V6O, H)Pavel Zahoř (MD0144)
63Tměj Jiří (F2911)<102>MADELINE DK (KJ0RZI, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
Skoky
06_ Skoková soutěž ZL
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
27.06.2018 17:30

41
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.07.2018 17:55:47
#JezdecKůňSubjekt
1Tomaidesová Sandra (B1990)<133>DIADOR (KJ0US1, H)Sportovní stáj Tenerife (MG0240)
2Štětina Jan (C0547)<145>ELVIS-S (KJ0VLE, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
3Bohumská Tereza (J0T8C)<150>SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
4Červená Aneta (A2061)<156>SANDRINA (KJ0M8E, K)TH Equiclub (MA0220)
5Kozojedová Alena (C1540)<132>NOEMI 1 (KJ0I86, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
6Dvořáková Sára (B3518)<125>VELES (KJ0OYA, H)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
7Hakr Daniel (A2081)<253>SHEELA (KJ00QT, K)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
8Lánský Josef (B2511)<124>COMTE 3 (KJ0VO4, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
9Kopecká Hana (H2066)<139>EBONY ROSE (KJ0T0K, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
10Pospíchalová Tina (E2093)<128>COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
11Kirchová Martina (K0273)<109>SHAKIRA DE CIRCEE (KJ0KMQ, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
12Kolísková Kateřina (D1962)<116>UNIKA 5 (KJ0CCN, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
13Zupančič Eva (A2273)<113>CASAI 3 (KJ0RY7, V)Eventing Team (MA0227)
14Půlpánová Adéla (B2630)<135>CALIDO S (KJ0THJ, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
15Sedláčková Jana (K0315)<117>LUCRETIA (KJ0HRZ, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
16Šťastná Karolína (B3804)<122>CON ACORD (KJ0HOY, V)JK Všetice (MB0216)
17Kodadová Sarah (D1930)<111>AHA (KJ0KCM, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
18Pecková Hana (G2309)<154>CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
19Tomaidesová Sandra (B1990)<134>KANNDOCTRO (KJ0UPZ, H)Sportovní stáj Tenerife (MG0240)
20Štětina Jan (C0547)<146>DIARADOS S (KJ0THI, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
21Würzová Eva (B3828)<123>TOY DE GRANDE (KJ0IJ6, H)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
22Drábiková Kateřina (J0PUA)<114>LIMETA 1 (KJ0JC4, K)WDHteam z.s. (MA0270)
23Levová Barbora (K0206)<118>REBECA 3 (KJ0K6P, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
24Pekárková Iva (B0394)<121>ALDIA (KJ0U6L, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
25Pospíšilová Anna-Marie (K0330)<149>CREATIV (KJ0I7V, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
26Fiala Rudolf (C0080)<143>VICTORY 1 (KJ0ICV, K)Stáj Cassinis (MC0003)
27Knorová Adéla (J0JRL)<534>ARINA 4 (KJ0U7C, K)Lenka Knorová (MD0042)
28Sýkorová Adéla (K0159)<108>QUIST (KJ0K7D, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
29Michálková Tereza (K0299)<220>LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
30Zahoř Jan (D1638)<129>CONTIFELLO P. (KJ0SDD, H)Pavel Zahoř (MD0144)
31Bohumská Tereza (J0T8C)<151>ASSASIN (KJ0J62, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
32Frydrychová Barbora (K0253)<110>ARISTO'S ANGEL (KJ0K7Y, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
33Červená Aneta (A2061)<136>BOREC 1 (KJ0JVX, V)TH Equiclub (MA0220)
34Kozojedová Alena (C1540)<131>LEA 5 (KJ0LZW, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
35Lánský Josef (B2511)<152>MESSI 2 (KJ0VHE, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
36Kopecká Hana (H2066)<138>PAULINE T (KJ0UWH, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
37Bieliková Nikola (E0891)<142>LAWENTE Z (KJ0MVG, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
38Tomaidesová Sandra (B1990)<155>TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)Sportovní stáj Tenerife (MG0240)
39Štětina Jan (C0547)<147>ELDO INDO S. (KJ0UPH, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
40Půlpánová Adéla (B2630)<144>QUICK NICK (KJ00U3, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
41Dvořáková Sára (B3518)<126>FLY SKY (KJ010G, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
Skoky
07_ Stupňovaná obtížnost do 100cm
Běžná do 100 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
28.06.2018 8:00

47
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.07.2018 17:55:47
#JezdecKůňSubjekt
1Písařík Oliver (J0V0F)<68>JASMINE 2 (KJ0UFY, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
2Písařík Adam (J0V0E)<70>CAITLYN (KJ0UVD, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
3De Jagerová Alexandra (C1045)<179>CUTE GIRL VH LINDENHOF Z (KJ00VG, K)JK Slapy (MC0247)
4Vacek David (V0664)<176>JAIKIRI (KJ0SDM, K)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
5Baumgartner Daniel (B2367)<167>ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
6Tomaidesová Sandra (B1990)<133>DIADOR (KJ0US1, H)Sportovní stáj Tenerife (MG0240)
7Špičák Roman (B1353)<182>CAIRON (KJ0GO1, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
8Stejskalová Soňa (C1391)<191>LUCASSO (KJ0HTH, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
9Motygin Sergej (C0207)<162>IBIZA,D (KJ0UY9, V)JK Všetice (MB0216)
10Pařenica Josef (A0187)<203>INGO (KJ0S22, V)AUDIT SULICE (MA0124)
11Novák Petr (B3778)<157>SONNY 5 (KJ0FQL, V)JK Všetice (MB0216)
12Milivojevičová Jana (D0804)<79>PAUSY (KJ0LOZ, K)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
13Chasáková Michaela (B2318)<160>MASSIMA ROCCA VLS (KJ0STB, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
14Weidnerová Linda (J0TFY)<169>TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15Šilhavecká Lucie (C1177)<175>ASHLEY 3 (KJ0HRU, K)Jezdecká stáj Viktorie z.s. (MC0152)
16Vlková Renata (E0957)<159>GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Milan Zyka (ME0247)
17Kupková Lucie (C1489)<180>BEAUTY LITTLE STAR (KJ0SKQ, K)JK Slapy (MC0247)
18Kostková Anna (B3752)<551>CONTESSA (KJ0W39, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
19Písařík Oliver (J0V0F)<69>CATALPA-P (KJ0IBM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
20Písařík Adam (J0V0E)<536>DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
21Mestenhauserová Kateřina (B1832)<553>ESPRIT (KJ0W3B, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
22Bieliková Nikola (E0891)<59>CANTURA 1 (KJ0UEE, K)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
23Tměj Jiří (F2911)<101>GUAPPO DK (KJ0VG5, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
24Sedláčková Jana (K0315)<117>LUCRETIA (KJ0HRZ, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
25Holubová Karolína (B1693)<163>LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
26Melková Olga (A1995)<234>LORENTINO (KJ0KZ9, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
27Pulchartová Klára (C1621)<187>KARINA 11 (KJ0EZR, K)JK Slapy (MC0247)
28Levová Barbora (K0206)<118>REBECA 3 (KJ0K6P, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
29Klímová Veronika (B1967)<127>RARITA 2 (KJ0LO0, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
30Pecková Hana (G2309)<154>CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
31Kořínek Matouš (F4100)<177>KANSAS HIPPICA (KJ0UXC, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
32Říhová Karolína (E1889)<171>SUNRISE 107 (KJ0T7Z, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
33Vyštajnová Alžběta (B2897)<174>NOTTING HILL (KJ0MYC, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
34Pešková Petra (D1594)<63>GALETTA JJ (KJ0UYV, K)ARTEP REVILO s.r.o. (MD0240)
35Štětina Jan (C0547)<78>PRESLEY-S (KJ0VLF, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
36De Jagerová Alexandra (C1045)<178>VOIGTSDORF CITYSLICKER (KJ0M0P, V)JK Slapy (MC0247)
37Pospíšil Ondřej (E0549)<547>T'IS AMBIORIX Z (KJ0VE2, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
38Vacek David (V0664)<103>GIOVANY (KJ0VGU, H)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
39Stejskalová Soňa (C1391)<546>PANENKA 4 (KJ0SVH, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
40Patková Alžběta (B2578)<548>CORMINT B (KJ0UNQ, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
41Baumgartner Daniel (B2367)<166>CAPRILORD (KJ0MN7, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
42Pařenica Josef (A0187)<202>HEONITO PAULOWNA (KJ0S24, V)AUDIT SULICE (MA0124)
43Tomaidesová Sandra (B1990)<134>KANNDOCTRO (KJ0UPZ, H)Sportovní stáj Tenerife (MG0240)
44Písařík Oliver (J0V0F)<161>REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
45Písařík Adam (J0V0E)<71>CORSIKA MAG CENTRUM 1 (KJ0EMM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
46Arient Ladislav (C0857)<173>GRIF 2 (KJ0M4L, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
47Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)<539>CASILLA - KL (KJ0W2U, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
Skoky
08_ Skoková soutěž ZL
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
28.06.2018 9:30

85
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.07.2018 17:55:47
#JezdecKůňSubjekt
1De Jagerová Alexandra (C1045)<178>VOIGTSDORF CITYSLICKER (KJ0M0P, V)JK Slapy (MC0247)
2Najmanová Laura (B3689)<170>TAZ TIMES (KJ0LZ3, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
3Arient Ladislav (C0857)<216>CHANAN DK (KJ0LUV, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
4Zahoř Jan (D1638)<205>DROSSLAND P. (KJ0SDC, V)Pavel Zahoř (MD0144)
5Fenclová Vladislava (D0132)<106>ELLA JUNE Z (KJ0VI1, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
6Vachutka Pavel (H0374)<198>ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)JK Pegas z.s. (MF0166)
7Loužilová Tereza (B3318)<239>HECER (KJ0P17, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
8Kořínek Matouš (F4100)<177>KANSAS HIPPICA (KJ0UXC, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
9Pavlů Karolína (K0305)<228>VALENTINE (KJ0FZR, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
10Pařenica Josef (A0187)<203>INGO (KJ0S22, V)AUDIT SULICE (MA0124)
11Held Isabella (A2085)<207>CLINDOR/CLINTON-S (KJ0KIM, H)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
12Sikorová Lenka (B3537)<214>ALCAS (KJ0D22, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13Baumgartner Daniel (B2367)<166>CAPRILORD (KJ0MN7, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
14Fiala Rudolf (C0080)<195>LANCELOT 36 (KJ0LT6, H)Stáj Cassinis (MC0003)
15Tomaidesová Sandra (B1990)<134>KANNDOCTRO (KJ0UPZ, H)Sportovní stáj Tenerife (MG0240)
16Lančová Michaela (B3046)<189>GIRA 11 (KJ0JV2, K)JK Dance and Jump (MA0171)
17Písařík Oliver (J0V0F)<161>REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
18Písařík Adam (J0V0E)<71>CORSIKA MAG CENTRUM 1 (KJ0EMM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
19Eisermannová Iva (E0277)<249>CENTURIO PJ (KJ0VEW, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
20Weidnerová Linda (J0TFY)<169>TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
21Vojtková Barbora (A1145)<230>CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
22Hakr Daniel (A2081)<211>ATASCHA B Z (KJ0MME, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
23Vyštajnová Alžběta (B2897)<273>NO FEAR (KJ0MSZ, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
24Pospíšilová Anna-Marie (K0330)<149>CREATIV (KJ0I7V, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
25Vacek David (V0664)<176>JAIKIRI (KJ0SDM, K)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
26Špičák Roman (B1353)<182>CAIRON (KJ0GO1, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
27Zajícová Kristýna (D1363)<532>BORIS BOON (KJ0LTE, H)Sportovní stáj VLK (MD0187)
28Kupková Lucie (C1489)<233>COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
29Přikrylová Pavlína (H3740)<248>QUESTO QUI (KJ0SN4, H)WDHteam z.s. (MA0270)
30Schejbalová Karolína (V0603)<541>LEGENDA VAN'T WINNENHOF (KJ0MVU, K)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
31Hučková Ludmila (B1517)<246>CONTECHINA DE JOTER (KJ0OKN, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
32Kotalík Matěj (C0863)<215>FRANZI - U (KJ0VEP, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
33Šťastná Karolína (B3804)<122>CON ACORD (KJ0HOY, V)JK Všetice (MB0216)
34Fenclová Vladislava (D0132)<108>QUIST (KJ0K7D, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
35Malcová Alžběta (A0996)<244>FLO-JO (KJ0VLK, K)Horse Academy (MA0047)
36Pařenica Josef (A0187)<202>HEONITO PAULOWNA (KJ0S24, V)AUDIT SULICE (MA0124)
37Pecková Hana (G2309)<154>CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
38Kudějová Barbora (B2800)<194>CHICOLA (KJ00TM, K)JK Heroutice (MB0067)
39Holubová Karolína (B1693)<163>LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
40Kostková Anna (B3752)<551>CONTESSA (KJ0W39, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
41Šíchová Monika (A0908)<209>COOPER 2 (KJ0JI3, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
42Vlková Renata (E0957)<159>GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Milan Zyka (ME0247)
43Bártová Adéla (A3073)<217>FARINA 1 (KJ0MFR, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
44Sháněl Martin (C1493)<193>SAMBUCA 3 (KJ0KVA, K)JK Argos z.s. (MC0102)
45Chasáková Michaela (B2318)<160>MASSIMA ROCCA VLS (KJ0STB, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
46Hemerová Aneta (B3030)<115>SCARABEA 1 (KJ0U0N, K)WDHteam z.s. (MA0270)
47Bardonová Kateřina (B1325)<285>GREENWOOD (KJ0TBQ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
48Jindra Jaroslav (H0373)<158>SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
49Mestenhauserová Kateřina (B1832)<553>ESPRIT (KJ0W3B, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
50Bierhanzlová Anna (D1773)<227>RAWAL HF (KJ0MM8, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
51Hasnedlová Eliška (E1909)<256>CONKIRA (KJ0N7S, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
52Pospíšil Ondřej (E0549)<547>T'IS AMBIORIX Z (KJ0VE2, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
53Kačírková Kristýna (C1471)<544>DANTÉS (KJ0EQC, V)TJ Sokol Semice (MC0246)
54Bardon Jan (B2022)<307>INCREDIBLE P (KJ0VJV, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
55Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)<539>CASILLA - KL (KJ0W2U, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
56Bohumská Tereza (J0T8C)<151>ASSASIN (KJ0J62, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
57Stejskalová Soňa (C1391)<191>LUCASSO (KJ0HTH, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
58Pešková Petra (D1594)<63>GALETTA JJ (KJ0UYV, K)ARTEP REVILO s.r.o. (MD0240)
59Klímová Veronika (B1967)<127>RARITA 2 (KJ0LO0, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
60Tomaidesová Sandra (B1990)<133>DIADOR (KJ0US1, H)Sportovní stáj Tenerife (MG0240)
61Homola Vlastimil (J0REJ)<190>TOSCAVELLA (KJ00V0, K)JK Všetice (MB0216)
62Novák Petr (B3778)<157>SONNY 5 (KJ0FQL, V)JK Všetice (MB0216)
63Vyštajnová Alžběta (B2897)<219>ELZAR (KJ0M35, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
64Patková Alžběta (B2578)<210>COLOUR LINE (KJ0IPT, H)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
65Egrová Nikola (D1982)<201>ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
66De Jagerová Alexandra (C1045)<179>CUTE GIRL VH LINDENHOF Z (KJ00VG, K)JK Slapy (MC0247)
67Najmanová Laura (B3689)<212>NORD 6 (KJ0TSP, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
68Arient Ladislav (C0857)<173>GRIF 2 (KJ0M4L, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
69Štětina Jan (C0547)<119>IRONDA (KJ0UR9, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
70Malcová Alžběta (A0996)<243>FANTASY B (KJ0MZO, V)Horse Academy (MA0047)
71Písařík Oliver (J0V0F)<199>RAIN MAN (KJ0B74, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
72Písařík Adam (J0V0E)<536>DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
73Kotalík Matěj (C0863)<172>QUINTARO 2 (KJ0VEN, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
74Zahoř Jan (D1638)<206>CRAZY SILVER ARROW (KJ0LWA, K)Pavel Zahoř (MD0144)
75Loužilová Tereza (B3318)<240>CORTINA 9 (KJ0M16, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
76Kořínek Matouš (F4100)<223>CALADOR (KJ0VO1, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
77Pavlů Karolína (K0305)<229>LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
78Sikorová Lenka (B3537)<148>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
79Hakr Daniel (A2081)<253>SHEELA (KJ00QT, K)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
80Baumgartner Daniel (B2367)<167>ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
81Lančová Michaela (B3046)<188>CALIMERA 1 (KJ0T4S, V)JK Dance and Jump (MA0171)
82Fenclová Vladislava (D0132)<107>GOYA DES TERDRIX Z (KJ0VI0, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
83Klímová Veronika (B1967)<153>LA V GRAND (KJ0IXL, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
84Černá Josefína (F4398)<165>VICTORY 2 (KJ0ESU, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
85Ducká Alžběta (E1831)<258>KIRA 3 (KJ0MFW, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
Skoky
09_ Skoková soutěž L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
28.06.2018 12:15

78
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.07.2018 17:55:47
#JezdecKůňSubjekt
1Arient Ladislav (C0857)<271>CABALA (KJ0JBQ, K)JK Cavallomio.eu (MC0199)
2Papoušek Jiří (C0057)<294>CAMPINO JW (KJ0TRK, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
3Opatrná Adéla (B3519)<235>BALZAC DES MARNIERES Z (KJ0UQ1, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4Lánský Josef (B2511)<281>CARINNA JJ (KJ0LLI, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
5Loužilová Tereza (B3318)<240>CORTINA 9 (KJ0M16, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
6Kotalík Matěj (C0863)<295>CATAQUACK (KJ0UC5, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
7Melmerová Lucie (A1902)<260>FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
8Fenclová Vladislava (D0132)<107>GOYA DES TERDRIX Z (KJ0VI0, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
9Písařík Oliver (J0V0F)<199>RAIN MAN (KJ0B74, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
10Schejbalová Karolína (V0603)<542>FARISTO (KJ0KZQ, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
11Bardonová Kateřina (B1325)<284>LOGISTICA MM (KJ0HFH, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
12Klímová Veronika (B1967)<153>LA V GRAND (KJ0IXL, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
13Smaha Luděk (D0541)<280>HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
14Kolářová Veronika (G3964)<257>DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
15Sikorová Lenka (B3537)<148>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
16Hasnedlová Michaela (E1662)<255>UGUE DU PADDOCK (KJ0GZ6, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
17Pešková Petra (D1594)<262>PATRICKS HILL (KJ0NQQ, V)ARTEP REVILO s.r.o. (MD0240)
18Najmanová Laura (B3689)<213>STARDANO (KJ0MC0, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
19Přikrylová Pavlína (H3740)<248>QUESTO QUI (KJ0SN4, H)WDHteam z.s. (MA0270)
20Malcová Alžběta (A0996)<244>FLO-JO (KJ0VLK, K)Horse Academy (MA0047)
21Plšek Tomáš (A1780)<263>CAPRIO (KJ0UJW, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
22Zítková Olga (B2236)<268>NEN-CULMELL (KJ0KQQ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
23Held Isabella (A2085)<207>CLINDOR/CLINTON-S (KJ0KIM, H)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
24Hučková Ludmila (B1517)<246>CONTECHINA DE JOTER (KJ0OKN, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
25Kačírková Kristýna (C1471)<544>DANTÉS (KJ0EQC, V)TJ Sokol Semice (MC0246)
26Hasnedlová Eliška (E1909)<256>CONKIRA (KJ0N7S, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
27Fiala Rudolf (C0080)<195>LANCELOT 36 (KJ0LT6, H)Stáj Cassinis (MC0003)
28Kupková Lucie (C1489)<233>COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
29Pospíšilová Anna-Marie (K0330)<149>CREATIV (KJ0I7V, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
30Egrová Nikola (D1982)<201>ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
31Bieliková Nikola (E0891)<142>LAWENTE Z (KJ0MVG, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
32Lančová Michaela (B3046)<250>JERICHO (KJ0KXU, V)JK Dance and Jump (MA0171)
33Tměj Jiří (F2911)<277>LONDONDERRY DK (KJ0RZL, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
34Bártová Adéla (A3073)<217>FARINA 1 (KJ0MFR, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
35Frydrychová Barbora (K0253)<110>ARISTO'S ANGEL (KJ0K7Y, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
36Jelínková Veronika (G2210)<312>HERAKLES (KJ0KXT, V)JK Sever Brno (MG0156)
37Kudějová Barbora (B2800)<194>CHICOLA (KJ00TM, K)JK Heroutice (MB0067)
38Pospíšil Ondřej (E0549)<286>COCO JUMBO (KJ0LB2, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
39Opatrná Adéla (B3519)<236>TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
40Staněk Václav (V0481)<265>HYLANDERHOF'S VULKANO (KJ0V3A, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
41Pospíchalová Tina (E2093)<128>COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
42Arient Ladislav (C0857)<270>CANDY CRUSH 1 (KJ0UFZ, K)JK Cavallomio.eu (MC0199)
43Papoušek Jiří (C0057)<292>KARACHI FROM SECOND LIFE Z (KJ0TKA, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
44Šťovíčková Miroslava (D1266)<259>GOYA 635 (KJ0W0A, K)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
45Šťastná Karolína (B3804)<122>CON ACORD (KJ0HOY, V)JK Všetice (MB0216)
46Hruška Zdeněk (F0304)<276>BLAIR DK (KJ0RXT, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
47Přikrylová Pavlína (H3740)<554>CACHART (KJ0VZY, V)WDHteam z.s. (MA0270)
48Prachová Tereza (D1895)<290>AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
49Sháněl Martin (C1493)<193>SAMBUCA 3 (KJ0KVA, K)JK Argos z.s. (MC0102)
50Vašák Martin (B3272)<296>NATIVIO VAN HET LELIEHOF (KJ0TZ7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
51Patková Alžběta (B2578)<210>COLOUR LINE (KJ0IPT, H)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
52Šíchová Monika (A0908)<209>COOPER 2 (KJ0JI3, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
53Bierhanzlová Anna (D1773)<323>ARISCO-M (KJ0J5W, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
54Bardon Jan (B2022)<545>HILLIJA MM (KJ0UGY, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
55Bohumská Tereza (J0T8C)<150>SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
56Kolářová Veronika (G3964)<313>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
57Fenclová Vladislava (D0132)<108>QUIST (KJ0K7D, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
58Schejbalová Karolína (V0603)<541>LEGENDA VAN'T WINNENHOF (KJ0MVU, K)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
59Opatrná Adéla (B3519)<237>GUCCI 7 (KJ0U8J, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
60Zahoř Pavel (D1009)<267>QUAID P. (KJ0N02, H)Pavel Zahoř (MD0144)
61Vyštajnová Alžběta (B2897)<218>BEL CANTO LA MENNERIE (KJ00V1, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
62Pokorná Adéla (B3764)<308>JUPILER (KJ0TCR, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
63Slavíčková Lenka (B3541)<287>HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
64Kirchová Martina (K0273)<109>SHAKIRA DE CIRCEE (KJ0KMQ, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
65Vojtková Barbora (A1145)<283>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
66Motygin Sergej (C0207)<200>EIGARA (KJ0M6J, K)JK Všetice (MB0216)
67Šíma Jaroslav (D1419)<420>CONTADOR 2 (KJ0TJ7, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
68Loužilová Tereza (B3318)<239>HECER (KJ0P17, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
69Kotalík Matěj (C0863)<269>LORD RAFAEL (KJ0L32, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
70Melmerová Lucie (A1902)<261>LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
71Klímová Veronika (B1967)<282>CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
72Smaha Luděk (D0541)<279>MONTREAL DV (KJ0T0N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
73Sikorová Lenka (B3537)<214>ALCAS (KJ0D22, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
74Hasnedlová Michaela (E1662)<254>CAPRI FZ (KJ0MUJ, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
75Najmanová Laura (B3689)<212>NORD 6 (KJ0TSP, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
76Arient Ladislav (C0857)<272>CAPTAIN BERGLAND (KJ0MOR, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
77Štětina Jan (C0547)<119>IRONDA (KJ0UR9, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
78Papoušek Jiří (C0057)<293>CHACCINO VON MASTER HORSE (KJ0MVX, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
Skoky
10_ Skoková soutěž pro 5 a 6 leté koně 110/120 cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
28.06.2018 15:15

42
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.07.2018 17:55:47
#JezdecKůňSubjekt
1Kotalík Matěj (C0863)<215>FRANZI - U (KJ0VEP, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
2Lánský Josef (B2511)<224>NERO OPTIMUS J&F (KJ0TU0, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
3Štětina Jan (C0547)<146>DIARADOS S (KJ0THI, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
4Halíková Andrea (B2628)<300>LADY PACINO (KJ0VF3, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
5Vojtková Barbora (A1145)<230>CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
6Zahoř Jan (D1638)<205>DROSSLAND P. (KJ0SDC, V)Pavel Zahoř (MD0144)
7Tměj Jiří (F2911)<277>LONDONDERRY DK (KJ0RZL, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
8Kořínek Matouš (F4100)<223>CALADOR (KJ0VO1, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
9Helebrantová Anna (A1963)<550>GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
10Motygin Sergej (C0207)<162>IBIZA,D (KJ0UY9, V)JK Všetice (MB0216)
11Šťovíčková Miroslava (D1266)<297>NADAL VH NETEHOF (KJ0UYY, H)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
12Říhová Karolína (E1889)<171>SUNRISE 107 (KJ0T7Z, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
13Fenclová Vladislava (D0132)<106>ELLA JUNE Z (KJ0VI1, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
14Bardon Jan (B2022)<307>INCREDIBLE P (KJ0VJV, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
15Hemerová Aneta (B3030)<115>SCARABEA 1 (KJ0U0N, K)WDHteam z.s. (MA0270)
16Eisermannová Iva (E0277)<249>CENTURIO PJ (KJ0VEW, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
17Jindra Jaroslav (H0373)<158>SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
18Hruška Zdeněk (F0304)<276>BLAIR DK (KJ0RXT, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
19Vašák Martin (B3272)<296>NATIVIO VAN HET LELIEHOF (KJ0TZ7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
20Kotalík Matěj (C0863)<172>QUINTARO 2 (KJ0VEN, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
21Lánský Josef (B2511)<225>LARRY LB (KJ0SGP, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
22Štětina Jan (C0547)<145>ELVIS-S (KJ0VLE, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
23Halíková Andrea (B2628)<302>GOODWINS QUEEN (KJ0VP6, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
24Smaha Luděk (D0541)<280>HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
25Šíma Jaroslav (D1419)<304>FILOU 1 (KJ0TJ5, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
26Motygin Sergej (C0207)<200>EIGARA (KJ0M6J, K)JK Všetice (MB0216)
27Zajícová Kristýna (D1363)<532>BORIS BOON (KJ0LTE, H)Sportovní stáj VLK (MD0187)
28Plšek Tomáš (A1780)<263>CAPRIO (KJ0UJW, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
29Zahoř Pavel (D1009)<267>QUAID P. (KJ0N02, H)Pavel Zahoř (MD0144)
30Vachutka Pavel (H0374)<198>ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)JK Pegas z.s. (MF0166)
31Arient Ladislav (C0857)<216>CHANAN DK (KJ0LUV, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
32Nágr Václav (K0257)<299>CERES 1 (KJ00VX, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
33Štětina Jan (C0547)<147>ELDO INDO S. (KJ0UPH, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
34Vojtková Barbora (A1145)<306>DARCOSSINI (KJ0MN8, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
35Zahoř Jan (D1638)<206>CRAZY SILVER ARROW (KJ0LWA, K)Pavel Zahoř (MD0144)
36Tměj Jiří (F2911)<303>ATILA 2 (KJ0MNU, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
37Lánský Josef (B2511)<281>CARINNA JJ (KJ0LLI, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
38Kotalík Matěj (C0863)<295>CATAQUACK (KJ0UC5, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
39Halíková Andrea (B2628)<301>HARANKA (KJ0VF5, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
40Smaha Luděk (D0541)<279>MONTREAL DV (KJ0T0N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
41Šíma Jaroslav (D1419)<305>CORTEZINA (KJ0VYH, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
42Motygin Sergej (C0207)<298>ZIZOU Z (KJ00UU, V)JK Všetice (MB0216)
Skoky
11_ Skoková soutěž S*
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
28.06.2018 17:15

38
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.07.2018 17:55:47
#JezdecKůňSubjekt
1Arient Ladislav (C0857)<271>CABALA (KJ0JBQ, K)JK Cavallomio.eu (MC0199)
2Papoušek Jiří (C0057)<293>CHACCINO VON MASTER HORSE (KJ0MVX, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
3Šíma Jaroslav (D1419)<304>FILOU 1 (KJ0TJ5, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
4Hasnedlová Michaela (E1662)<255>UGUE DU PADDOCK (KJ0GZ6, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
5Klímová Veronika (B1967)<282>CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
6Tomanová Kateřina (B3503)<549>CENTISIMO (KJ0M52, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
7Chasáková Michaela (B2318)<314>BACARDI 4 (KJ0L35, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
8Kotalík Matěj (C0863)<269>LORD RAFAEL (KJ0L32, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
9Kořínek Matouš (F4100)<278>FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
10Štětina Jan (C0547)<147>ELDO INDO S. (KJ0UPH, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
11Vojtková Barbora (A1145)<306>DARCOSSINI (KJ0MN8, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
12Jindra Jaroslav (H0373)<310>GINA 11 (KJ0L5E, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
13Bardon Jan (B2022)<545>HILLIJA MM (KJ0UGY, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
14Stropková Marina (B3602)<322>CALME Z (KJ0KFC, V)Equestrians Club (MA0086)
15Motygin Sergej (C0207)<266>QUASAR 1 (KJ0TNA, K)JK Všetice (MB0216)
16Zítková Olga (B2236)<268>NEN-CULMELL (KJ0KQQ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17Holcová Martina (B3499)<327>VENDY-H (KJ0ELW, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
18Prachová Tereza (D1895)<290>AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
19Přikrylová Pavlína (H3740)<554>CACHART (KJ0VZY, V)WDHteam z.s. (MA0270)
20Arient Ladislav (C0857)<270>CANDY CRUSH 1 (KJ0UFZ, K)JK Cavallomio.eu (MC0199)
21Papoušek Jiří (C0057)<330>ESPERANZO (KJ0SAD, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
22Schejbalová Karolína (V0603)<542>FARISTO (KJ0KZQ, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
23Bieliková Nikola (E0891)<142>LAWENTE Z (KJ0MVG, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
24Pospíšil Ondřej (E0549)<326>CASANOVA VH BONTEHOF Z (KJ00UA, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
25Mestenhauserová Kateřina (B1832)<317>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
26Nágr Václav (K0257)<316>FLEETWOOD VDL (KJ0LT7, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
27Bardonová Kateřina (B1325)<325>HILARY 1 (KJ0K5X, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
28Bártová Adéla (A3073)<319>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
29Slavíčková Lenka (B3541)<287>HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
30Dostálová Klára (G3865)<328>MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
31Kolářová Veronika (G3964)<313>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
32Jelínková Veronika (G2210)<312>HERAKLES (KJ0KXT, V)JK Sever Brno (MG0156)
33Kořínek Matouš (F4100)<321>SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
34Šíma Jaroslav (D1419)<305>CORTEZINA (KJ0VYH, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
35Hasnedlová Michaela (E1662)<254>CAPRI FZ (KJ0MUJ, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
36Tomanová Kateřina (B3503)<503>CANDIRO (KJ0UMI, H)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
37Arient Ladislav (C0857)<272>CAPTAIN BERGLAND (KJ0MOR, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
38Papoušek Jiří (C0057)<329>DUKATO VTH (KJ0LAY, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
Skoky
12_ Skoková soutěž ZL
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.06.2018 8:00

50
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.07.2018 17:55:47
#JezdecKůňSubjekt
1Saláková Ema (J0T5U)<333>LOUTANO (KJ0DG8, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
2Kostková Anna (B3752)<335>CARBOPINA (KJ00Z9, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
3Dohnal Petr (G0176)<345>DIAVOLT (KJ0VRA, V)Petr Dohnal (MD0207)
4Horký Václav (C0688)<338>TASHITA (KJ0LK0, K)JK Tandem (MC0163)
5Písařík Oliver (J0V0F)<161>REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
6Písařík Adam (J0V0E)<71>CORSIKA MAG CENTRUM 1 (KJ0EMM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
7Holíková Iva (B1557)<340>CALIMERA 65 (KJ0UE5, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
8Kolářová Lenka (B3404)<351>SCOTT PRINTWELL (KJ0DJD, V)Stáj Šlechta (ME0146)
9Táboříková Jana (C1038)<339>KARA 261 (KJ0H7T, K)JK Falea (MC0185)
10Klímová Veronika (B1967)<127>RARITA 2 (KJ0LO0, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
11Hakr Daniel (A2081)<253>SHEELA (KJ00QT, K)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
12Říhová Karolína (E1889)<171>SUNRISE 107 (KJ0T7Z, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
13Zúdorová Marika (B3444)<238>ALONSO 2 (KJ0LZK, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
14Vlková Renata (E0957)<159>GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Milan Zyka (ME0247)
15Kolářová Veronika (G3964)<257>DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
16Vyštajnová Alžběta (B2897)<174>NOTTING HILL (KJ0MYC, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
17Sháněl Martin (C1493)<193>SAMBUCA 3 (KJ0KVA, K)JK Argos z.s. (MC0102)
18Mestenhauserová Kateřina (B1832)<553>ESPRIT (KJ0W3B, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
19Chasáková Michaela (B2318)<160>MASSIMA ROCCA VLS (KJ0STB, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
20Doležal Filip (E1023)<344>I'M SPECIAL THE ONE AK (KJ0V9W, H)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
21Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)<539>CASILLA - KL (KJ0W2U, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
22Peterka Jaroslav (K0278)<352>COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
23Holubová Karolína (B1693)<163>LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
24Kořínek Matouš (F4100)<177>KANSAS HIPPICA (KJ0UXC, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
25Melková Olga (A1995)<234>LORENTINO (KJ0KZ9, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
26Pospíšil Ondřej (E0549)<547>T'IS AMBIORIX Z (KJ0VE2, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
27Pokorná Adéla (B3764)<251>ALABAMA 2 (KJ0B8G, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
28Kirchová Martina (K0273)<109>SHAKIRA DE CIRCEE (KJ0KMQ, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
29Chrdlová Adéla (A1925)<341>KARUSO DWERSE HAGEN (KJ0VQT, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
30Černá Josefína (F4398)<242>GRANDCELANO M (KJ0VYK, H)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
31Štiková Nina (D1370)<471>SWEET EMPIRE (KJ0TMB, V)Petr Dohnal (MD0207)
32Homola Vlastimil (J0REJ)<190>TOSCAVELLA (KJ00V0, K)JK Všetice (MB0216)
33Jedlička Alex (J0TH3)<353>LUPÉZ (KJ0JWI, V)JK Pazderna (MB0021)
34Bohumská Tereza (J0T8C)<151>ASSASIN (KJ0J62, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
35Pešková Petra (D1594)<63>GALETTA JJ (KJ0UYV, K)ARTEP REVILO s.r.o. (MD0240)
36Motygin Sergej (C0207)<162>IBIZA,D (KJ0UY9, V)JK Všetice (MB0216)
37Kudějová Barbora (B2800)<194>CHICOLA (KJ00TM, K)JK Heroutice (MB0067)
38Novák Petr (B3778)<157>SONNY 5 (KJ0FQL, V)JK Všetice (MB0216)
39Saláková Ema (J0T5U)<332>QUANDO 1 (KJ0JOQ, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
40Kostková Anna (B3752)<551>CONTESSA (KJ0W39, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
41Doležal Filip (E1023)<343>NAGANO 2 (KJ0TMO, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
42Dohnal Petr (G0176)<346>CANTHAGA (KJ0VYU, K)Petr Dohnal (MD0207)
43Horký Václav (C0688)<337>EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
44Písařík Oliver (J0V0F)<199>RAIN MAN (KJ0B74, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
45Písařík Adam (J0V0E)<536>DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
46Kolářová Lenka (B3404)<350>LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
47Kořínek Matouš (F4100)<223>CALADOR (KJ0VO1, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
48Fiala Rudolf (C0080)<143>VICTORY 1 (KJ0ICV, K)Stáj Cassinis (MC0003)
49Ducká Alžběta (E1831)<258>KIRA 3 (KJ0MFW, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
50Sedláková Karolína (D1963)<349>JUMPING LARINJO (KJ0L82, V)Jezdecká stáj Šůsová (MD0221)
Skoky
13_ Skoková soutěž L*
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
29.06.2018 9:45

64
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.07.2018 17:55:47
#JezdecKůňSubjekt
1Táboříková Jana (C1038)<362>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)JK Falea (MC0185)
2Dohnal Petr (G0176)<346>CANTHAGA (KJ0VYU, K)Petr Dohnal (MD0207)
3Kostková Anna (B3752)<551>CONTESSA (KJ0W39, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
4Písařík Oliver (J0V0F)<199>RAIN MAN (KJ0B74, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
5Holíková Iva (B1557)<340>CALIMERA 65 (KJ0UE5, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
6Kolářová Lenka (B3404)<351>SCOTT PRINTWELL (KJ0DJD, V)Stáj Šlechta (ME0146)
7Pavlů Karolína (K0305)<228>VALENTINE (KJ0FZR, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
8Lančová Michaela (B3046)<189>GIRA 11 (KJ0JV2, K)JK Dance and Jump (MA0171)
9Vojtková Barbora (A1145)<283>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
10Soukupová Natálie (A2123)<377>COLLIN 74 (KJ0UAD, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
11Novak Anna Lani (A1892)<429>LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Záhořany (MB0344)
12Hartzová Nina (A1968)<370>EURYDIKA (KJ0JXX, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
13Chrdlová Adéla (A1925)<341>KARUSO DWERSE HAGEN (KJ0VQT, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
14Vyštajnová Alžběta (B2897)<219>ELZAR (KJ0M35, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
15Fenclová Vladislava (D0132)<107>GOYA DES TERDRIX Z (KJ0VI0, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
16Portychová Linda (B3517)<367>FLOWER 1 (KJ0L0X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17Hasnedlová Eliška (E1909)<256>CONKIRA (KJ0N7S, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
18Vávrová Zdeňka (B2490)<289>URATINE (KJ0KIF, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
19Papoušek Jiří (C0057)<292>KARACHI FROM SECOND LIFE Z (KJ0TKA, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
20Pešková Petra (D1594)<262>PATRICKS HILL (KJ0NQQ, V)ARTEP REVILO s.r.o. (MD0240)
21Štiková Nina (D1370)<471>SWEET EMPIRE (KJ0TMB, V)Petr Dohnal (MD0207)
22Kolářová Veronika (G3964)<257>DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
23Veselovská Kateřina (D0118)<384>PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
24Kudějová Barbora (B2800)<194>CHICOLA (KJ00TM, K)JK Heroutice (MB0067)
25Hakr Daniel (A2081)<211>ATASCHA B Z (KJ0MME, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
26Fiala Rudolf (C0080)<143>VICTORY 1 (KJ0ICV, K)Stáj Cassinis (MC0003)
27Klímová Veronika (B1967)<153>LA V GRAND (KJ0IXL, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
28Weagová Evelina (F2314)<379>CONRAD 1 (KJ0M3S, V)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
29Písařík Adam (J0V0E)<536>DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
30Kostková Anna (B3752)<335>CARBOPINA (KJ00Z9, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
31Táboříková Jana (C1038)<361>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)JK Falea (MC0185)
32Sedláková Karolína (D1963)<349>JUMPING LARINJO (KJ0L82, V)Jezdecká stáj Šůsová (MD0221)
33Bártová Adéla (A3073)<217>FARINA 1 (KJ0MFR, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
34Horký Václav (C0688)<337>EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
35Ducká Alžběta (E1831)<258>KIRA 3 (KJ0MFW, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
36Homola Vlastimil (J0REJ)<190>TOSCAVELLA (KJ00V0, K)JK Všetice (MB0216)
37Jedlička Alex (J0TH3)<353>LUPÉZ (KJ0JWI, V)JK Pazderna (MB0021)
38Černá Josefína (F4398)<165>VICTORY 2 (KJ0ESU, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
39Peterka Jaroslav (K0278)<352>COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
40Kovářová Jana (D1616)<371>AKIRA (KJ0HXT, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
41Hanuščinová Michala (D0769)<368>PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
42Bohumská Tereza (J0T8C)<150>SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
43Frydrychová Barbora (K0253)<110>ARISTO'S ANGEL (KJ0K7Y, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
44Šrámková Lucie (F2851)<373>GARTUS H Strojmotiv (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
45Pospíšil Ondřej (E0549)<286>COCO JUMBO (KJ0LB2, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
46Vlková Renata (E0957)<159>GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Milan Zyka (ME0247)
47Dohnal Petr (G0176)<375>DEBORA 6 (KJ0KZ3, K)Petr Dohnal (MD0207)
48Písařík Oliver (J0V0F)<161>REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
49Holíková Iva (B1557)<363>CARLINA 38 (KJ0UE6, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
50Kolářová Lenka (B3404)<350>LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
51Pavlů Karolína (K0305)<229>LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
52Fenclová Vladislava (D0132)<108>QUIST (KJ0K7D, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
53Novak Anna Lani (A1892)<428>DIOR DU JOLIBOIS (KJ0VKM, K)JK Záhořany (MB0344)
54Lančová Michaela (B3046)<188>CALIMERA 1 (KJ0T4S, V)JK Dance and Jump (MA0171)
55Soukupová Natálie (A2123)<378>CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
56Dajbych Petr (D1700)<374>DUMOL (KJ0LR3, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
57Vojtková Barbora (A1145)<230>CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
58Hartzová Nina (A1968)<369>I-C.S.R. OUR PLEASURE (KJ00Z1, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
59Chrdlová Adéla (A1925)<364>ZIDANE 2 (KJ0NX8, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
60Vávrová Zdeňka (B2490)<238>ALONSO 2 (KJ0LZK, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
61Kostková Anna (B3752)<357>COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
62Vyštajnová Alžběta (B2897)<273>NO FEAR (KJ0MSZ, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
63Straka Vladislav (D1080)<386>MONTEVARCHI (KJ0LFK, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
64Pešková Petra (D1594)<112>BAHRAIN SILVER 1 (KJ00Z2, V)ARTEP REVILO s.r.o. (MD0240)
Skoky
14_ Skoková soutěž pro 5 a 6 leté koně s hendikepem 115/125 cm
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.06.2018 12:45

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.07.2018 17:55:47
#JezdecKůňSubjekt
1Tměj Jiří (F2911)<277>LONDONDERRY DK (KJ0RZL, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
2Halíková Andrea (B2628)<300>LADY PACINO (KJ0VF3, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
3Doležal Filip (E1023)<343>NAGANO 2 (KJ0TMO, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
4Lánský Josef (B2511)<347>LONGINES LB (KJ0SGL, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
5Vojtková Barbora (A1145)<230>CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
6Jindra Jaroslav (H0373)<158>SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
7Krajníková Veronika (A0889)<388>CIKADDO (KJ0T1R, V)Stáj Accom Praha (MA0118)
8Kořínek Matouš (F4100)<223>CALADOR (KJ0VO1, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
9Hruška Zdeněk (F0304)<276>BLAIR DK (KJ0RXT, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
10Šťovíčková Miroslava (D1266)<297>NADAL VH NETEHOF (KJ0UYY, H)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
11Dohnal Petr (G0176)<345>DIAVOLT (KJ0VRA, V)Petr Dohnal (MD0207)
12Fenclová Vladislava (D0132)<106>ELLA JUNE Z (KJ0VI1, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
13Helebrantová Anna (A1963)<550>GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
14Eisermannová Iva (E0277)<249>CENTURIO PJ (KJ0VEW, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
15Tměj Jiří (F2911)<176>JAIKIRI (KJ0SDM, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
16Doležal Filip (E1023)<344>I'M SPECIAL THE ONE AK (KJ0V9W, H)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
17Halíková Andrea (B2628)<302>GOODWINS QUEEN (KJ0VP6, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
18Motygin Sergej (C0207)<200>EIGARA (KJ0M6J, K)JK Všetice (MB0216)
19Vachutka Pavel (H0374)<198>ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)JK Pegas z.s. (MF0166)
20Rhodes Peter (H4558)<486>MATISSE (KJ0U7X, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
21Nágr Václav (K0257)<299>CERES 1 (KJ00VX, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
22Horký Václav (C0688)<338>TASHITA (KJ0LK0, K)JK Tandem (MC0163)
23Štětina Jan (C0547)<390>ELDORADO-S (KJ00X8, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
24Smaha Luděk (D0541)<280>HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
25Lánský Josef (B2511)<376>LARS ON (KJ0M41, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
26Vojtková Barbora (A1145)<306>DARCOSSINI (KJ0MN8, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
27Tměj Jiří (F2911)<303>ATILA 2 (KJ0MNU, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
28Halíková Andrea (B2628)<301>HARANKA (KJ0VF5, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
29Motygin Sergej (C0207)<298>ZIZOU Z (KJ00UU, V)JK Všetice (MB0216)
Skoky
15_ Skoková soutěž S*
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.06.2018 14:15

81
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.07.2018 17:55:47
#JezdecKůňSubjekt
1Šíma Jaroslav (D1419)<421>CENTABALOUBINA (KJ00XB, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
2Polák Karel (A0595)<397>FALOU (KJ00Y8, V)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
3Táboříková Jana (C1038)<399>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)JK Falea (MC0185)
4Rhodes Peter (H4558)<424>SAMSONITE (KJ0VYX, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
5Dohnal Petr (G0176)<375>DEBORA 6 (KJ0KZ3, K)Petr Dohnal (MD0207)
6Hasnedlová Michaela (E1662)<255>UGUE DU PADDOCK (KJ0GZ6, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
7Tměj Jiří (F2911)<303>ATILA 2 (KJ0MNU, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
8Straka Vladislav (D1080)<432>ZELATA (KJ0JDM, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
9Kovářová Jana (D1616)<371>AKIRA (KJ0HXT, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
10Štětina Jan (C0547)<405>GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
11Dajbych Petr (D1700)<374>DUMOL (KJ0LR3, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
12Vyštajnová Alžběta (B2897)<320>SITTING BILL (KJ0MX7, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
13Halíková Andrea (B2628)<511>OMARD LOTTIE (KJ010N, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
14Kořínek Matouš (F4100)<321>SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
15Mücková Tereza (B2721)<434>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
16Portychová Linda (B3517)<367>FLOWER 1 (KJ0L0X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17Kotalík Matěj (C0863)<407>SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
18Pavlů Karolína (K0305)<228>VALENTINE (KJ0FZR, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
19Půlpánová Adéla (B2630)<552>DAIMLER (KJ0W3C, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
20Veselovská Kateřina (D0118)<430>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
21Pařenicová Petra (A2138)<400>EBEL (KJ0JHZ, K)AUDIT SULICE (MA0124)
22Papoušek Jiří (C0057)<294>CAMPINO JW (KJ0TRK, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
23Bardonová Kateřina (B1325)<284>LOGISTICA MM (KJ0HFH, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
24Sabathilová Antonia (D1586)<402>LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
25Svobodová Tereza (B3238)<564>BRITANIA (KJ0LAG, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
26Kolářová Veronika (G3964)<313>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
27Chasáková Michaela (B2318)<314>BACARDI 4 (KJ0L35, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
28Jindra Jaroslav (H0373)<310>GINA 11 (KJ0L5E, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
29Stropková Marina (B3602)<322>CALME Z (KJ0KFC, V)Equestrians Club (MA0086)
30Vávrová Zdeňka (B2490)<289>URATINE (KJ0KIF, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
31Holíková Iva (B1557)<363>CARLINA 38 (KJ0UE6, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
32Pešková Petra (D1594)<262>PATRICKS HILL (KJ0NQQ, V)ARTEP REVILO s.r.o. (MD0240)
33Pospíšil Ondřej (E0549)<286>COCO JUMBO (KJ0LB2, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
34Opatrný Aleš (B0808)<423>CHACHA (KJ0JPE, K)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
35Weagová Evelina (F2314)<422>LOUGHERNE COOL RUNNING (KJ0MOQ, H)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
36Pokorná Adéla (B3764)<308>JUPILER (KJ0TCR, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
37Chrdlová Adéla (A1925)<364>ZIDANE 2 (KJ0NX8, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
38Francová Jana (F1526)<431>QUINZO Z (KJ00UT, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
39Eisermannová Iva (E0277)<309>PERCY (KJ0NOK, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
40Šíma Jaroslav (D1419)<419>LAWINE Z (KJ0MYW, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
41Matunová Lenka (B1174)<436>VENDOME DU PARADIS (KJ00XJ, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
42Polák Karel (A0595)<395>GLOBAL CHAMPION TN (KJ0MHG, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
43Táboříková Jana (C1038)<362>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)JK Falea (MC0185)
44Rhodes Peter (H4558)<557>AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
45Soukupová Natálie (A2123)<417>LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
46Bártová Adéla (A3073)<319>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
47Horký Václav (C0688)<394>LOUIS U Z (KJ0OED, V)JK Tandem (MC0163)
48Anovčínová Lucie (G3004)<406>LOVING YOU VAN'T HEIKE (KJ0TKT, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
49Potluka Ondřej (B0149)<391>LAND MASTER (KJ0CKG, V)Ondřej Potluka (MB0476)
50De Jagerová Kateřina (C1412)<418>CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
51Staněk Václav (V0481)<265>HYLANDERHOF'S VULKANO (KJ0V3A, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
52Adam Přemysl (B2208)<427>QUADRA 1 (KJ0UHO, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
53Vyštajnová Alžběta (B2897)<274>QUASSINA (KJ0TFK, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
54Pokorná Žaneta (B3038)<252>ZULIANTHA FORTUNA (KJ0LUX, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
55Smaha Luděk (D0541)<414>FLEXICON (KJ0MNG, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
56Dohnal Petr (G0176)<413>MONTE POWER (KJ0MUT, K)Petr Dohnal (MD0207)
57Kostková Anna (B3752)<357>COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
58Tměj Jiří (F2911)<498>CROSBY DK (KJ0LD8, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
59Straka Vladislav (D1080)<386>MONTEVARCHI (KJ0LFK, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
60Dajbych Petr (D1700)<412>ALLO ALLO (KJ0JI0, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
61Šťovíčková Miroslava (D1266)<392>LA FREI (KJ0K96, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
62Mücková Tereza (B2721)<433>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)Stáj Karsit (MF0242)
63Klímová Veronika (B1967)<282>CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
64Portychová Linda (B3517)<403>FALINO (KJ0MXQ, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
65Lánský Josef (B2511)<416>COMMODOR (KJ0FM2, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
66Kotalík Matěj (C0863)<408>SHADOW 3 (KJ0L13, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
67Pavlů Karolína (K0305)<229>LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
68Půlpánová Adéla (B2630)<505>FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
69Veselovská Kateřina (D0118)<384>PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
70Pařenica Josef (A0187)<401>GIDEON H2 (KJ0MMH, V)AUDIT SULICE (MA0124)
71Pekárková Iva (B0394)<409>CASSANO (KJ0LYU, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
72Jelínková Veronika (G2210)<312>HERAKLES (KJ0KXT, V)JK Sever Brno (MG0156)
73Papoušek Jiří (C0057)<293>CHACCINO VON MASTER HORSE (KJ0MVX, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
74Šíma Jaroslav (D1419)<420>CONTADOR 2 (KJ0TJ7, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
75Polák Karel (A0595)<396>TALLMANN TN (KJ0VJ4, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
76Bardonová Kateřina (B1325)<285>GREENWOOD (KJ0TBQ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
77Táboříková Jana (C1038)<361>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)JK Falea (MC0185)
78Rhodes Peter (H4558)<486>MATISSE (KJ0U7X, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
79Štětina Jan (C0547)<404>CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
80Hanousek Michal (H3066)<383>L-NOELLE/LASKOMINA (KJ0J2G, K)Stáj Cornet (MD0208)
81Šrámková Lucie (F2851)<411>MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
Skoky
16_ Skoková soutěž ST*
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.06.2018 17:30

57
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.07.2018 17:55:47
#JezdecKůňSubjekt
1Kotalík Matěj (C0863)<408>SHADOW 3 (KJ0L13, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
2Polák Karel (A0595)<449>FRESCO (KJ0MFJ, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
3Opatrný Aleš (B0808)<460>CHABLOU (KJ0VVD, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
4Papoušek Jiří (C0057)<331>STAKATA (KJ0L3B, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
5Horký Václav (C0688)<394>LOUIS U Z (KJ0OED, V)JK Tandem (MC0163)
6Bieliková Nikola (E0891)<438>G-STAR 1 (KJ0NOR, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
7Vašák Martin (B3272)<441>CONTERNO LIFE (KJ0LZH, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8Nágr Václav (K0257)<316>FLEETWOOD VDL (KJ0LT7, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
9Rhodes Peter (H4558)<424>SAMSONITE (KJ0VYX, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
10Pokorná Adéla (B3764)<308>JUPILER (KJ0TCR, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
11Štětina Jan (C0547)<457>ZENTO-S (KJ0LIX, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
12Motygin Sergej (C0207)<266>QUASAR 1 (KJ0TNA, K)JK Všetice (MB0216)
13De Jagerová Kateřina (C1412)<418>CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
14Půlpánová Adéla (B2630)<505>FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
15Mücková Tereza (B2721)<513>CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
16Holíková Iva (B1557)<452>NORMAN 1 (KJ0HUT, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
17Smaha Luděk (D0541)<414>FLEXICON (KJ0MNG, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
18Jindra Jaroslav (H0373)<310>GINA 11 (KJ0L5E, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
19Chasáková Michaela (B2318)<314>BACARDI 4 (KJ0L35, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
20Dostálová Klára (G3865)<328>MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
21Lánský Josef (B2511)<415>DORIAN GRAY 1 (KJ0KW9, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
22Sabathilová Antonia (D1586)<456>ANTALIA (KJ0JLE, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
23Veselovská Kateřina (D0118)<430>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
24Bártová Adéla (A3073)<319>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
25Matunová Lenka (B1174)<436>VENDOME DU PARADIS (KJ00XJ, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
26Kořínek Matouš (F4100)<278>FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
27Pařenica Josef (A0187)<453>EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
28Hruška Zdeněk (F0304)<512>DIARADA DK (KJ0K8O, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
29Straka Vladislav (D1080)<432>ZELATA (KJ0JDM, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
30Kotalík Matěj (C0863)<407>SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
31Polák Karel (A0595)<448>MANASQUAN M Z (KJ0MHW, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
32Šíma Jaroslav (D1419)<419>LAWINE Z (KJ0MYW, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
33Opatrný Aleš (B0808)<556>CLINTGOLD (KJ0Q4E, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
34Papoušek Jiří (C0057)<329>DUKATO VTH (KJ0LAY, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
35Bardonová Kateřina (B1325)<325>HILARY 1 (KJ0K5X, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
36Mücková Tereza (B2721)<434>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
37Dohnal Petr (G0176)<413>MONTE POWER (KJ0MUT, K)Petr Dohnal (MD0207)
38Tměj Jiří (F2911)<498>CROSBY DK (KJ0LD8, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
39Pospíšil Ondřej (E0549)<326>CASANOVA VH BONTEHOF Z (KJ00UA, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
40Potluka Ondřej (B0149)<391>LAND MASTER (KJ0CKG, V)Ondřej Potluka (MB0476)
41Eisermannová Iva (E0277)<309>PERCY (KJ0NOK, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
42Francová Jana (F1526)<431>QUINZO Z (KJ00UT, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
43Šťovíčková Miroslava (D1266)<444>EL ROCCO (KJ00YV, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
44Mestenhauserová Kateřina (B1832)<317>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
45Krajníková Veronika (A0889)<446>ZIPPY ZAIRA (KJ0GVL, K)Stáj Accom Praha (MA0118)
46Šrámková Lucie (F2851)<411>MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
47Horký Václav (C0688)<447>ASILE DE PAIX P (KJ0JJ4, K)JK Tandem (MC0163)
48Vašák Martin (B3272)<440>ZORM (KJ0UP2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
49Nágr Václav (K0257)<461>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
50Rhodes Peter (H4558)<557>AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
51Štětina Jan (C0547)<458>BENITO - S (KJ0JG1, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
52Kotalík Matěj (C0863)<459>CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
53Bieliková Nikola (E0891)<527>CARTHINJO (KJ0IIZ, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
54Polák Karel (A0595)<450>EMPIRE 1 (KJ0L8I, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
55Opatrný Aleš (B0808)<423>CHACHA (KJ0JPE, K)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
56Papoušek Jiří (C0057)<330>ESPERANZO (KJ0SAD, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
57Půlpánová Adéla (B2630)<552>DAIMLER (KJ0W3C, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
Skoky
17_ Skoková soutěž ZL
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
30.06.2018 8:30

37
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.07.2018 17:55:47
#JezdecKůňSubjekt
1Lančová Michaela (B3046)<188>CALIMERA 1 (KJ0T4S, V)JK Dance and Jump (MA0171)
2Vyštajnová Alžběta (B2897)<219>ELZAR (KJ0M35, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
3Klímová Veronika (B1967)<127>RARITA 2 (KJ0LO0, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
4Novák Petr (B3778)<157>SONNY 5 (KJ0FQL, V)JK Všetice (MB0216)
5Přikrylová Pavlína (H3740)<248>QUESTO QUI (KJ0SN4, H)WDHteam z.s. (MA0270)
6Hakr Daniel (A2081)<253>SHEELA (KJ00QT, K)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
7Chasáková Michaela (B2318)<160>MASSIMA ROCCA VLS (KJ0STB, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
8Jedlička Alex (J0TH3)<353>LUPÉZ (KJ0JWI, V)JK Pazderna (MB0021)
9Tomaidesová Sandra (B1990)<155>TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)Sportovní stáj Tenerife (MG0240)
10Kolářová Lenka (B3404)<351>SCOTT PRINTWELL (KJ0DJD, V)Stáj Šlechta (ME0146)
11Lužová Kateřina (D1371)<470>LET'S GO 1 (KJ0TY9, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
12Černá Josefína (F4398)<242>GRANDCELANO M (KJ0VYK, H)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
13Homola Vlastimil (J0REJ)<190>TOSCAVELLA (KJ00V0, K)JK Všetice (MB0216)
14Hasnedlová Eliška (E1909)<255>UGUE DU PADDOCK (KJ0GZ6, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
15Kodadová Sarah (D1930)<336>PRETTY 8 (KJ0H6G, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
16Knorová Adéla (J0JRL)<534>ARINA 4 (KJ0U7C, K)Lenka Knorová (MD0042)
17Svobodová Veronika (K0307)<472>PHILIS (KJ0KWL, K)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
18Táboříková Jana (C1038)<339>KARA 261 (KJ0H7T, K)JK Falea (MC0185)
19Chrdlová Adéla (A1925)<341>KARUSO DWERSE HAGEN (KJ0VQT, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
20Eisermannová Iva (E0277)<249>CENTURIO PJ (KJ0VEW, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
21Šťovíčková Miroslava (D1266)<297>NADAL VH NETEHOF (KJ0UYY, H)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
22Kudějová Barbora (B2800)<194>CHICOLA (KJ00TM, K)JK Heroutice (MB0067)
23Dohnal Petr (G0176)<345>DIAVOLT (KJ0VRA, V)Petr Dohnal (MD0207)
24Held Isabella (A2085)<208>QUICKNESS (KJ0MOY, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
25Saláková Ema (J0T5U)<333>LOUTANO (KJ0DG8, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
26Woznicová Tereza (E1648)<332>QUANDO 1 (KJ0JOQ, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
27Říhová Karolína (E1889)<171>SUNRISE 107 (KJ0T7Z, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
28Arient Ladislav (C0857)<181>OBORA'S AVELLINO (KJ0M4B, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
29Oulický Jiří (C0099)<466>LIBÍN (KJ0LE1, V)TJ Sokol Husinec (MC0032)
30Kostková Anna (B3752)<551>CONTESSA (KJ0W39, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
31Mestenhauserová Kateřina (B1832)<553>ESPRIT (KJ0W3B, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
32Helebrantová Anna (A1963)<550>GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
33Lančová Michaela (B3046)<189>GIRA 11 (KJ0JV2, K)JK Dance and Jump (MA0171)
34Vyštajnová Alžběta (B2897)<174>NOTTING HILL (KJ0MYC, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
35Veselá Tereza (B3374)<241>ALBION SOLLER (KJ0K12, V)Hřebčín Kněžičky s.r.o. (MB0419)
36Bierhanzlová Anna (D1773)<227>RAWAL HF (KJ0MM8, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
37Borčová Renata (D1834)<473>LUKAS 25 (KJ0VF8, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
Skoky
18_ Skoková soutěž L**
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
30.06.2018 10:00

61
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.07.2018 17:55:47
#JezdecKůňSubjekt
1Holíková Iva (B1557)<363>CARLINA 38 (KJ0UE6, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
2Svobodová Tereza (B3238)<483>CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
3Soukupová Natálie (A2123)<378>CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
4Klímová Veronika (B1967)<282>CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
5Hakr Daniel (A2081)<211>ATASCHA B Z (KJ0MME, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
6Pavlů Karolína (K0305)<228>VALENTINE (KJ0FZR, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
7Kodadová Nikita (D1910)<358>AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
8Hartzová Nina (A1968)<370>EURYDIKA (KJ0JXX, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
9Arient Ladislav (C0857)<481>DICASS (KJ0FNN, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
10Tomaidesová Sandra (B1990)<155>TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)Sportovní stáj Tenerife (MG0240)
11Oulický Jiří (C0099)<466>LIBÍN (KJ0LE1, V)TJ Sokol Husinec (MC0032)
12Bartková Aneta (F4321)<480>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
13Plšek Tomáš (A1780)<477>QUICKBALL (KJ0SBC, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
14Kolářová Lenka (B3404)<350>LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
15Chloupková Barbora (A1744)<192>EAGLE HUNTER (KJ0MSA, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
16Hanousek Michal (H3066)<383>L-NOELLE/LASKOMINA (KJ0J2G, K)Stáj Cornet (MD0208)
17Kostková Anna (B3752)<335>CARBOPINA (KJ00Z9, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
18Dohnal Petr (G0176)<346>CANTHAGA (KJ0VYU, K)Petr Dohnal (MD0207)
19Veselá Tereza (B3374)<241>ALBION SOLLER (KJ0K12, V)Hřebčín Kněžičky s.r.o. (MB0419)
20Bierhanzlová Anna (D1773)<227>RAWAL HF (KJ0MM8, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
21Chýle Jan (E0251)<478>WANSUELA (KJ0L0S, K)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
22Černá Josefína (F4398)<165>VICTORY 2 (KJ0ESU, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
23Egrová Nikola (D1982)<201>ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
24Pokorná Adéla (B3764)<251>ALABAMA 2 (KJ0B8G, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
25Lužová Kateřina (D1371)<470>LET'S GO 1 (KJ0TY9, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
26Šrámková Lucie (F2851)<373>GARTUS H Strojmotiv (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
27Nechanická Kristýna (A1498)<469>ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)JK Cavallomio.eu (MC0199)
28Šťovíčková Miroslava (D1266)<392>LA FREI (KJ0K96, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
29Vojtková Alžběta (A1146)<485>CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
30Mücková Tereza (B2721)<433>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)Stáj Karsit (MF0242)
31Vyštajnová Alžběta (B2897)<218>BEL CANTO LA MENNERIE (KJ00V1, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
32Chrdlová Adéla (A1925)<364>ZIDANE 2 (KJ0NX8, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
33Weagová Evelina (F2314)<379>CONRAD 1 (KJ0M3S, V)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
34Štiková Nina (D1370)<471>SWEET EMPIRE (KJ0TMB, V)Petr Dohnal (MD0207)
35Táboříková Jana (C1038)<399>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)JK Falea (MC0185)
36Svobodová Veronika (K0307)<472>PHILIS (KJ0KWL, K)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
37Krajníková Veronika (A0889)<388>CIKADDO (KJ0T1R, V)Stáj Accom Praha (MA0118)
38Sedláková Karolína (D1963)<349>JUMPING LARINJO (KJ0L82, V)Jezdecká stáj Šůsová (MD0221)
39Borčová Renata (D1834)<473>LUKAS 25 (KJ0VF8, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
40Nágr Václav (K0257)<299>CERES 1 (KJ00VX, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
41Vojtková Barbora (A1145)<283>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
42Pospíšilová Nella (B3654)<533>C MARIANDL (KJ0TFL, K)JK Záhořany (MB0344)
43Held Isabella (A2085)<208>QUICKNESS (KJ0MOY, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
44Kodadová Sarah (D1930)<336>PRETTY 8 (KJ0H6G, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
45Dudášová Jarmila (D1731)<476>CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
46Jindra Jaroslav (H0373)<474>HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
47Štětina Jan (C0547)<390>ELDORADO-S (KJ00X8, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
48Dohnal Petr (G0176)<375>DEBORA 6 (KJ0KZ3, K)Petr Dohnal (MD0207)
49Pavlů Karolína (K0305)<229>LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
50Holíková Iva (B1557)<340>CALIMERA 65 (KJ0UE5, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
51Svobodová Tereza (B3238)<484>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
52Soukupová Natálie (A2123)<377>COLLIN 74 (KJ0UAD, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
53Klímová Veronika (B1967)<153>LA V GRAND (KJ0IXL, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
54Dajbych Petr (D1700)<374>DUMOL (KJ0LR3, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
55Kodadová Nikita (D1910)<475>CROUCH (KJ0JH3, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
56Hartzová Nina (A1968)<369>I-C.S.R. OUR PLEASURE (KJ00Z1, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
57Přikrylová Pavlína (H3740)<554>CACHART (KJ0VZY, V)WDHteam z.s. (MA0270)
58Pospěch Daniel (K0251)<558>NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
59Arient Ladislav (C0857)<181>OBORA'S AVELLINO (KJ0M4B, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
60Bartková Aneta (F4321)<479>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
61Malák Vladimír (B1853)<315>SABELIUS (KJ0KSO, V)JK Všetice (MB0216)
Skoky
19_ Skoková soutěž S**
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
30.06.2018 13:00

77
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.07.2018 17:55:47
#JezdecKůňSubjekt
1Šíma Jaroslav (D1419)<419>LAWINE Z (KJ0MYW, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
2Táboříková Jana (C1038)<399>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)JK Falea (MC0185)
3Bartková Aneta (F4321)<480>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
4Dohnal Petr (G0176)<413>MONTE POWER (KJ0MUT, K)Petr Dohnal (MD0207)
5Šťovíčková Miroslava (D1266)<259>GOYA 635 (KJ0W0A, K)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
6Polák Karel (A0595)<395>GLOBAL CHAMPION TN (KJ0MHG, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
7Chýle Jan (E0251)<478>WANSUELA (KJ0L0S, K)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
8Pokorná Adéla (B3764)<308>JUPILER (KJ0TCR, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
9Kodadová Nikita (D1910)<358>AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
10Plšek Tomáš (A1780)<477>QUICKBALL (KJ0SBC, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
11Vyštajnová Alžběta (B2897)<274>QUASSINA (KJ0TFK, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
12Novak Anna Lani (A1892)<429>LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Záhořany (MB0344)
13Francová Jana (F1526)<431>QUINZO Z (KJ00UT, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
14Pospěch Daniel (K0251)<558>NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
15Chasáková Michaela (B2318)<314>BACARDI 4 (KJ0L35, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
16Malák Vladimír (B1853)<315>SABELIUS (KJ0KSO, V)JK Všetice (MB0216)
17Dajbych Petr (D1700)<412>ALLO ALLO (KJ0JI0, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
18Grünthalová Nicola (B2769)<455>LEANDRO S (KJ0LAH, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
19Svobodová Tereza (B3238)<484>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
20Mládek Václav (F4208)<496>CORA 11 (KJ0HSN, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
21Pospíšilová Nella (B3654)<533>C MARIANDL (KJ0TFL, K)JK Záhořany (MB0344)
22Štětina Jan (C0547)<390>ELDORADO-S (KJ00X8, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
23Tomanová Kateřina (B3503)<549>CENTISIMO (KJ0M52, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
24Lančová Michaela (B3046)<250>JERICHO (KJ0KXU, V)JK Dance and Jump (MA0171)
25Bierhanzlová Anna (D1773)<323>ARISCO-M (KJ0J5W, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
26Portychová Linda (B3517)<403>FALINO (KJ0MXQ, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
27Pokorná Hana (C0889)<491>KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
28Dudášová Jarmila (D1731)<476>CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
29Arient Ladislav (C0857)<481>DICASS (KJ0FNN, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
30Pešková Petra (D1594)<262>PATRICKS HILL (KJ0NQQ, V)ARTEP REVILO s.r.o. (MD0240)
31Chloupková Barbora (A1744)<192>EAGLE HUNTER (KJ0MSA, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
32Fenclová Vladislava (D0132)<442>BELLE-E (KJ00VP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
33Chýle Jan (E0251)<566>ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
34Weagová Evelina (F2314)<422>LOUGHERNE COOL RUNNING (KJ0MOQ, H)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
35Mücková Tereza (B2721)<434>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
36Holíková Iva (B1557)<363>CARLINA 38 (KJ0UE6, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
37Nechanická Kristýna (A1498)<497>CHESTO/OLMETTA-S (KJ0KN5, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
38Bardonová Kateřina (B1325)<284>LOGISTICA MM (KJ0HFH, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
39Woznicová Tereza (E1648)<494>CALUPO (KJ0IV7, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
40Adam Přemysl (B2208)<427>QUADRA 1 (KJ0UHO, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
41Šrámková Lucie (F2851)<411>MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
42Šíma Jaroslav (D1419)<421>CENTABALOUBINA (KJ00XB, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
43Táboříková Jana (C1038)<362>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)JK Falea (MC0185)
44Sabathilová Antonia (D1586)<402>LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
45Held Anna (A2069)<502>CARA MIA III (KJ00VT, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
46Vojtková Alžběta (A1146)<565>PINKY PAY (KJ0MO9, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
47Hasnedlová Michaela (E1662)<254>CAPRI FZ (KJ0MUJ, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
48Refková Michaela (D1463)<489>CASIDI (KJ0FXL, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
49Pařenica Josef (A0187)<493>GUISEPPE (KJ0MPU, K)AUDIT SULICE (MA0124)
50Pařenicová Petra (A2138)<400>EBEL (KJ0JHZ, K)AUDIT SULICE (MA0124)
51Kovářová Jana (D1616)<371>AKIRA (KJ0HXT, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
52Pokorná Žaneta (B3038)<252>ZULIANTHA FORTUNA (KJ0LUX, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
53Soukupová Natálie (A2123)<417>LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
54Kostková Anna (B3752)<357>COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
55Malák Vladimír (B1853)<507>CROOK (KJ0JI4, V)JK Všetice (MB0216)
56Anovčínová Lucie (G3004)<406>LOVING YOU VAN'T HEIKE (KJ0TKT, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
57Pekárková Iva (B0394)<409>CASSANO (KJ0LYU, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
58Halíková Andrea (B2628)<410>JESSY VAN DE HEIDE (KJ0VF6, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
59Novak Anna Lani (A1892)<428>DIOR DU JOLIBOIS (KJ0VKM, K)JK Záhořany (MB0344)
60Polák Karel (A0595)<396>TALLMANN TN (KJ0VJ4, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
61Vyštajnová Alžběta (B2897)<320>SITTING BILL (KJ0MX7, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
62Bartková Aneta (F4321)<479>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
63Chýle Jan (E0251)<492>CIMBURA 1 (KJ0L6L, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
64Kodadová Nikita (D1910)<475>CROUCH (KJ0JH3, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
65Plšek Tomáš (A1780)<490>ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
66Grünthalová Nicola (B2769)<454>CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
67Štětina Jan (C0547)<405>GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
68Šťovíčková Miroslava (D1266)<444>EL ROCCO (KJ00YV, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
69Pospěch Daniel (K0251)<559>CROWN BOY NOVAEQUI (KJ0LED, H)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
70Svobodová Tereza (B3238)<483>CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
71Portychová Linda (B3517)<367>FLOWER 1 (KJ0L0X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
72Vojtková Barbora (A1145)<501>ETCETERA (KJ0MTV, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
73Mládek Václav (F4208)<495>CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
74Tomanová Kateřina (B3503)<503>CANDIRO (KJ0UMI, H)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
75Šíma Jaroslav (D1419)<420>CONTADOR 2 (KJ0TJ7, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
76Táboříková Jana (C1038)<361>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)JK Falea (MC0185)
77Stružinský František (E1779)<393>ZONNEDOEPTOLTIEN (KJ0LIM, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
Skoky
20_ Skoková soutěž ST**
Běžná ST** (140) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
30.06.2018 16:00

44
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.07.2018 17:55:47
#JezdecKůňSubjekt
1Šíma Jaroslav (D1419)<514>CHAPEAU BB Z (KJ0MCQ, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
2Polák Karel (A0595)<397>FALOU (KJ00Y8, V)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
3Chýle Jan (E0251)<492>CIMBURA 1 (KJ0L6L, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
4Štětina Jan (C0547)<457>ZENTO-S (KJ0LIX, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
5Vojtková Alžběta (A1146)<499>CATERO INVEST (KJ0MO8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
6Stružinský František (E1779)<445>BEL CANTO (KJ0IDG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
7Halíková Andrea (B2628)<511>OMARD LOTTIE (KJ010N, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
8Vojtková Barbora (A1145)<501>ETCETERA (KJ0MTV, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
9Fenclová Vladislava (D0132)<443>PICOBELLA (KJ0LTP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
10Mládek Václav (F4208)<495>CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
11Grünthalová Nicola (B2769)<455>LEANDRO S (KJ0LAH, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
12Tomanová Kateřina (B3503)<549>CENTISIMO (KJ0M52, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
13Pospěch Daniel (K0251)<559>CROWN BOY NOVAEQUI (KJ0LED, H)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
14Nágr Václav (K0257)<316>FLEETWOOD VDL (KJ0LT7, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
15Mestenhauserová Kateřina (B1832)<317>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
16Pařenica Josef (A0187)<453>EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
17Krajníková Veronika (A0889)<446>ZIPPY ZAIRA (KJ0GVL, K)Stáj Accom Praha (MA0118)
18Pokorná Hana (C0889)<491>KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
19Plšek Tomáš (A1780)<490>ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
20Eisermannová Iva (E0277)<309>PERCY (KJ0NOK, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
21Vojtková Alžběta (A1146)<565>PINKY PAY (KJ0MO9, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
22Held Anna (A2069)<502>CARA MIA III (KJ00VT, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
23Chýle Jan (E0251)<566>ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
24Bardonová Kateřina (B1325)<325>HILARY 1 (KJ0K5X, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
25Polák Karel (A0595)<448>MANASQUAN M Z (KJ0MHW, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
26Bieliková Nikola (E0891)<438>G-STAR 1 (KJ0NOR, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
27Štětina Jan (C0547)<458>BENITO - S (KJ0JG1, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
28Arient Ladislav (C0857)<510>APOLLO 6 (KJ0GJF, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
29Woznicová Tereza (E1648)<494>CALUPO (KJ0IV7, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
30Mücková Tereza (B2721)<513>CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
31Sabathilová Antonia (D1586)<456>ANTALIA (KJ0JLE, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
32Baraldi Alexandr (B3127)<528>ELAMÉ (KJ0MP4, V)NH Equiteam (MA0217)
33Holíková Iva (B1557)<452>NORMAN 1 (KJ0HUT, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
34Refková Michaela (D1463)<489>CASIDI (KJ0FXL, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
35Vojtková Barbora (A1145)<515>QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
36Vašák Martin (B3272)<440>ZORM (KJ0UP2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
37Grünthalová Nicola (B2769)<454>CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
38Nágr Václav (K0257)<461>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
39Polák Karel (A0595)<449>FRESCO (KJ0MFJ, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
40Halíková Andrea (B2628)<410>JESSY VAN DE HEIDE (KJ0VF6, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
41Chýle Jan (E0251)<508>COOL PARADISE (KJ0G0V, H)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
42Vojtková Alžběta (A1146)<500>CAPUA (KJ0N08, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
43Štětina Jan (C0547)<404>CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
44Stružinský František (E1779)<393>ZONNEDOEPTOLTIEN (KJ0LIM, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
Skoky
21_ Skoková soutěž L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
01.07.2018 8:30

37
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.07.2018 17:55:47
#JezdecKůňSubjekt
1Kotalík Matěj (C0863)<517>CARRY POTTER (KJ0MML, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
2Papoušek Jiří (C0057)<294>CAMPINO JW (KJ0TRK, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
3Dohnal Petr (G0176)<375>DEBORA 6 (KJ0KZ3, K)Petr Dohnal (MD0207)
4Hasnedlová Eliška (E1909)<256>CONKIRA (KJ0N7S, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
5Vyštajnová Alžběta (B2897)<273>NO FEAR (KJ0MSZ, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
6Soukupová Natálie (A2123)<377>COLLIN 74 (KJ0UAD, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
7Halíková Andrea (B2628)<301>HARANKA (KJ0VF5, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
8Tomaidesová Sandra (B1990)<155>TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)Sportovní stáj Tenerife (MG0240)
9Paličková Aneta (B2948)<523>CONWAL (KJ0SS2, V)JK Záhořany (MB0344)
10Krajníková Veronika (A0889)<388>CIKADDO (KJ0T1R, V)Stáj Accom Praha (MA0118)
11Ducká Alžběta (E1831)<258>KIRA 3 (KJ0MFW, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
12Nechanická Kristýna (A1498)<469>ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)JK Cavallomio.eu (MC0199)
13Štiková Nina (D1370)<471>SWEET EMPIRE (KJ0TMB, V)Petr Dohnal (MD0207)
14Žlábek Filip (C0616)<516>GAVORA BONO (KJ0JAS, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
15Šťovíčková Miroslava (D1266)<392>LA FREI (KJ0K96, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
16Kotalík Matěj (C0863)<269>LORD RAFAEL (KJ0L32, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
17Papoušek Jiří (C0057)<293>CHACCINO VON MASTER HORSE (KJ0MVX, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
18Lužová Kateřina (D1371)<470>LET'S GO 1 (KJ0TY9, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
19Hofmeisterová Kristýna (D1852)<522>APOLLO 7 (KJ0J7C, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
20Šrámková Lucie (F2851)<373>GARTUS H Strojmotiv (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
21Kráslová Natálie (B3508)<521>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
22Kostková Anna (B3752)<335>CARBOPINA (KJ00Z9, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
23Táboříková Jana (C1038)<399>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)JK Falea (MC0185)
24Anovčínová Lucie (G3004)<406>LOVING YOU VAN'T HEIKE (KJ0TKT, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
25Hrnčíř Zdeněk (C0439)<520>COCAIN (KJ0K3S, H)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
26Štětina Jan (C0547)<390>ELDORADO-S (KJ00X8, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
27Bardonová Kateřina (B1325)<285>GREENWOOD (KJ0TBQ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
28Dohnal Petr (G0176)<346>CANTHAGA (KJ0VYU, K)Petr Dohnal (MD0207)
29Hasnedlová Eliška (E1909)<255>UGUE DU PADDOCK (KJ0GZ6, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
30Vyštajnová Alžběta (B2897)<218>BEL CANTO LA MENNERIE (KJ00V1, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
31Bardon Jan (B2022)<545>HILLIJA MM (KJ0UGY, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
32Soukupová Natálie (A2123)<378>CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
33Halíková Andrea (B2628)<302>GOODWINS QUEEN (KJ0VP6, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
34Kotalík Matěj (C0863)<408>SHADOW 3 (KJ0L13, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
35Papoušek Jiří (C0057)<292>KARACHI FROM SECOND LIFE Z (KJ0TKA, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
36Markusková Tereza (K0181)<571>ILANA VAN DE EEDTHOEK 1 (KJ00YU, K)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
37Holíková Iva (B1557)<363>CARLINA 38 (KJ0UE6, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
Skoky
22_ Skoková soutěž S**
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
01.07.2018 10:00

63
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.07.2018 17:55:47
#JezdecKůňSubjekt
1Vojtková Alžběta (A1146)<499>CATERO INVEST (KJ0MO8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
2Kotalík Matěj (C0863)<517>CARRY POTTER (KJ0MML, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
3Šíma Jaroslav (D1419)<419>LAWINE Z (KJ0MYW, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
4Táboříková Jana (C1038)<361>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)JK Falea (MC0185)
5Polák Karel (A0595)<396>TALLMANN TN (KJ0VJ4, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
6Štětina Jan (C0547)<405>GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
7Grünthalová Nicola (B2769)<455>LEANDRO S (KJ0LAH, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
8Novak Anna Lani (A1892)<428>DIOR DU JOLIBOIS (KJ0VKM, K)JK Záhořany (MB0344)
9Vyštajnová Alžběta (B2897)<274>QUASSINA (KJ0TFK, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
10Refková Michaela (D1463)<524>GRACE FEDERICA (KJ0ISA, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
11Portychová Linda (B3517)<367>FLOWER 1 (KJ0L0X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
12Kořínek Matouš (F4100)<321>SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
13Halíková Andrea (B2628)<511>OMARD LOTTIE (KJ010N, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
14Chýle Jan (E0251)<566>ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
15Svobodová Tereza (B3238)<483>CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
16Arient Ladislav (C0857)<481>DICASS (KJ0FNN, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
17Bardon Jan (B2022)<545>HILLIJA MM (KJ0UGY, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
18Lančová Michaela (B3046)<250>JERICHO (KJ0KXU, V)JK Dance and Jump (MA0171)
19Motygin Sergej (C0207)<506>DYLAN (KJ0LAX, V)JK Všetice (MB0216)
20Vojtková Barbora (A1145)<501>ETCETERA (KJ0MTV, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
21Sabathilová Antonia (D1586)<402>LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
22Soukupová Natálie (A2123)<417>LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
23Doležal Filip (E1023)<563>SAM I AM (KJ0V9X, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
24Markusková Tereza (K0181)<571>ILANA VAN DE EEDTHOEK 1 (KJ00YU, K)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
25Pekárková Iva (B0394)<409>CASSANO (KJ0LYU, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
26Dohnal Petr (G0176)<413>MONTE POWER (KJ0MUT, K)Petr Dohnal (MD0207)
27Hrnčíř Zdeněk (C0439)<520>COCAIN (KJ0K3S, H)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
28Šťovíčková Miroslava (D1266)<259>GOYA 635 (KJ0W0A, K)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
29Vojtková Alžběta (A1146)<565>PINKY PAY (KJ0MO9, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
30Papoušek Jiří (C0057)<330>ESPERANZO (KJ0SAD, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
31Kotalík Matěj (C0863)<408>SHADOW 3 (KJ0L13, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
32Šíma Jaroslav (D1419)<420>CONTADOR 2 (KJ0TJ7, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
33Kostková Anna (B3752)<357>COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
34Jindra Jaroslav (H0373)<474>HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
35Fenclová Vladislava (D0132)<442>BELLE-E (KJ00VP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
36Hofmeisterová Kristýna (D1852)<522>APOLLO 7 (KJ0J7C, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
37Bierhanzlová Anna (D1773)<323>ARISCO-M (KJ0J5W, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
38Žlábek Filip (C0616)<516>GAVORA BONO (KJ0JAS, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
39Potluka Ondřej (B0149)<391>LAND MASTER (KJ0CKG, V)Ondřej Potluka (MB0476)
40Nechanická Kristýna (A1498)<497>CHESTO/OLMETTA-S (KJ0KN5, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
41Francová Jana (F1526)<431>QUINZO Z (KJ00UT, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
42Hasnedlová Michaela (E1662)<254>CAPRI FZ (KJ0MUJ, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
43Paličková Aneta (B2948)<523>CONWAL (KJ0SS2, V)JK Záhořany (MB0344)
44Tomanová Kateřina (B3503)<503>CANDIRO (KJ0UMI, H)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
45Polák Karel (A0595)<395>GLOBAL CHAMPION TN (KJ0MHG, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
46Grünthalová Nicola (B2769)<454>CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
47Portychová Linda (B3517)<403>FALINO (KJ0MXQ, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
48Novak Anna Lani (A1892)<429>LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Záhořany (MB0344)
49Doležal Filip (E1023)<562>CESANDRO (KJ0MLO, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
50Vyštajnová Alžběta (B2897)<320>SITTING BILL (KJ0MX7, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
51Kořínek Matouš (F4100)<278>FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
52Halíková Andrea (B2628)<410>JESSY VAN DE HEIDE (KJ0VF6, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
53Chýle Jan (E0251)<478>WANSUELA (KJ0L0S, K)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
54Svobodová Tereza (B3238)<484>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
55Pospíšil Ondřej (E0549)<567>EINFACH (KJ0LWI, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
56Chloupková Barbora (A1744)<192>EAGLE HUNTER (KJ0MSA, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
57Vojtková Alžběta (A1146)<485>CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
58Motygin Sergej (C0207)<266>QUASAR 1 (KJ0TNA, K)JK Všetice (MB0216)
59Kotalík Matěj (C0863)<269>LORD RAFAEL (KJ0L32, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
60Šíma Jaroslav (D1419)<421>CENTABALOUBINA (KJ00XB, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
61Táboříková Jana (C1038)<362>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)JK Falea (MC0185)
62Stružinský František (E1779)<393>ZONNEDOEPTOLTIEN (KJ0LIM, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
63Štětina Jan (C0547)<404>CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
Skoky
24_ MEMORIÁL JANA PAPOUŠKA 2018
Běžná T* (145) 273.3.1+273.4.1 - Dvoukolová soutěž /
01.07.2018 14:00

37
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.07.2018 17:55:47
#JezdecKůňSubjekt
1Šíma Jaroslav (D1419)<514>CHAPEAU BB Z (KJ0MCQ, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
2Vojtková Alžběta (A1146)<500>CAPUA (KJ0N08, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
3Polák Karel (A0595)<450>EMPIRE 1 (KJ0L8I, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
4Papoušek Jiří (C0057)<331>STAKATA (KJ0L3B, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
5Kotalík Matěj (C0863)<459>CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
6Doležal Filip (E1023)<560>EXCLUSIVE DEMETER (KJ0UDV, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
7Opatrný Aleš (B0808)<556>CLINTGOLD (KJ0Q4E, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
8Štětina Jan (C0547)<458>BENITO - S (KJ0JG1, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
9Pospíšil Ondřej (E0549)<529>ZANDIRO (KJ0LWM, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
10Nágr Václav (K0257)<461>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
11Malák Vladimír (B1853)<507>CROOK (KJ0JI4, V)JK Všetice (MB0216)
12Motygin Sergej (C0207)<506>DYLAN (KJ0LAX, V)JK Všetice (MB0216)
13Hruška Zdeněk (F0304)<512>DIARADA DK (KJ0K8O, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
14Fenclová Vladislava (D0132)<443>PICOBELLA (KJ0LTP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
15Baraldi Alexandr (B3127)<528>ELAMÉ (KJ0MP4, V)NH Equiteam (MA0217)
16Vojtková Barbora (A1145)<515>QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
17Pařenica Josef (A0187)<453>EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
18Bieliková Nikola (E0891)<527>CARTHINJO (KJ0IIZ, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
19Šťovíčková Miroslava (D1266)<444>EL ROCCO (KJ00YV, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
20Krajníková Veronika (A0889)<446>ZIPPY ZAIRA (KJ0GVL, K)Stáj Accom Praha (MA0118)
21Stružinský František (E1779)<445>BEL CANTO (KJ0IDG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
22Papoušek Kamil (C0056)<530>AGATA VAN GRASSHOPPER (KJ0OKW, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
23Zigová Kateřina (E1020)<451>ELLA 1 (KJ0M4X, K)Kateřina Zigová (MV0141)
24Holíková Iva (B1557)<452>NORMAN 1 (KJ0HUT, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
25Chýle Jan (E0251)<508>COOL PARADISE (KJ0G0V, H)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
26Arient Ladislav (C0857)<510>APOLLO 6 (KJ0GJF, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
27Horký Václav (C0688)<447>ASILE DE PAIX P (KJ0JJ4, K)JK Tandem (MC0163)
28Najmanová Sofie (B3119)<531>BILLY BARON Z (KJ00XI, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
29Refková Michaela (D1463)<524>GRACE FEDERICA (KJ0ISA, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
30Vojtková Alžběta (A1146)<499>CATERO INVEST (KJ0MO8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
31Polák Karel (A0595)<397>FALOU (KJ00Y8, V)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
32Papoušek Jiří (C0057)<329>DUKATO VTH (KJ0LAY, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
33Kotalík Matěj (C0863)<407>SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
34Doležal Filip (E1023)<561>EXCLUSIVE REASON DE GANAD (KJ0SG1, H)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
35Opatrný Aleš (B0808)<460>CHABLOU (KJ0VVD, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
36Štětina Jan (C0547)<457>ZENTO-S (KJ0LIX, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
37Pospíšil Ondřej (E0549)<567>EINFACH (KJ0LWI, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)