Přihlásit se

Skoky
Hobby Šampionát
Hobby závody (CSN-H) / 180701H1
01.07.2018 - 01.07.2018
H / Sviadnov
Dokončený
Skoky
01_ Křížková kategorie
Hobby Křížky 50 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

14
Skoky
02_ Nultá kategori
Hobby 70 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

18
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Dedková Tereza (J0WMM)SUIT CRAZY (KJ0UUY, K)Stáj Princess Rychvald (MH0398)
2 Morelová Tereza (H4345)TANGO OF SOUNDNESS (KJ0V2W, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
3 Pondělová Nicol (J0SSU)HUCKLEBERRY (KJ0BOA, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
4 Faldynová Daniela (J0XLD)KAJRA-H (KJ0V3N, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
5 Kubínová Eliška (J0WTX)DŽIN 1 (KJ0W07, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
6 Varmužová Tereza (J0XDX)GUNIA (KJ0VIX, K)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
7 Stryžovská Zuzana (J0MCG)POLÁRNÍ NOC (KJ0UJZ, K)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
8 Poskerová Bára (J0SIN)MONTY 28 (KJ0TGN, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
9 Doleželová Johana (J0SI7)GORAN 3 (KJ0VI4, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
10 Bradáčová Tereza (J0RMH)CÍSAŘ NERO (KJ0PEO, H)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
11 Bradáčová Žaneta (J0RMI)NANA PONYSPORT (KJ0VVR, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
12 Bielanová Kateřina (J0TH0)SUNNY 982 (KJ0T9S, V)R klub (MH0019)
13 Loupová Eliška (J0QI9)IRLY (KJ0I9I, K)JEZDECKÝ KLUB VANILLA, z.s. (MH0372)
14 Barvířová Tina (J0QCM)VOGEN (KJ0HX4, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
15 Szottová Barbora (J0VBF)CAMPELLA FROM OSTRAVA (KJ0W1I, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
16 Mitrengová Sára (J0W93)KASIOPEA 2 (KJ0UKR, K)
17 Žilinská Jana (H4503)PRETORIA ROSWELL (CZE) (KJ0SUZ, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
18 Kopřivová Gabriela (H4305)ANNABELLE (KJ0VEJ, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
Skoky
03_ Bronzová kategorie
Hobby ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

34
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Janigová Nikol (J0TGS)OKIDOKI (KJ0I4K, V)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
2 Muchová Elen (J0PKS)RAMZES 4 (KJ0VQ2, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
3 Březinová Tereza (H4264)ORIANA 2 (KJ0GZV, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
4 Malíková Marie Jennifer (H4312)BARMAN 1 (KJ0U2F, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
5 Kozubková Kristýna (J0QW8)MR PRESIDENT (KJ0V7R, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
6 Polnická Marie (A3053)MAZÁNEK (KJ0SEK, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
7 Barvířová Tina (J0QCM)ORCÁN SILVER (KJ0TBR, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
8 Mžiková Michaela (H3268)FAREL PAVLÍN (KJ0VR7, H)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
9 Stryžovská Zuzana (J0MCG)POLÁRNÍ NOC (KJ0UJZ, K)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
10 Dostálová Ivana (H4272)LEONARDO (KJ0OEX, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
11 Fajkusová Petra (H2329)DIAMOND 95 (KJ0W1V, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
12 Strnadlová Lucie (H2395)CHAMANTE (KJ0W3F, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
13 Strnadlová Lucie (H2395)LENY 1 (KJ0W3E, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
14 Dostálová Nikola (J0SI9)JARD (KJ0FWY, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
15 Ošťádalová Anežka (J0VY8)CABERNET (KJ0BIG, V)Jezdecký spolek Silesia (MH0397)
16 Balašová Markéta (J0MP2)UNITA-H (KJ0L4K, K)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
17 Vyvialová Tereza (H4120)MAGISTR (KJ0JNS, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
18 Vaníčková Jana (H2289)SIMON-V (KJ0VL2, H)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
19 Masárová Natalie (J0RCF)KALINERO (KJ0MJN, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
20 Nedělová Irena (H0036)VSPASKA HK (KJ0HR0, K)JK Cento Bruzovice (MH0017)
21 Břenek Pavel (H0224)JLB CAROLINO (KJ0LSX, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
22 Horínková Andrea (L0344)LUNA K 1 (KJ0TB7, K)Empresa, s.r.o. (MH0171)
23 Hanáková Denisa (H3537)IVO 42 (KJ0UR2, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
24 Tvardková Kristína (J0HWS)SCANIA RVP (KJ0KA4, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
25 Bystroňová Adéla (H4479)LUCIE 78880 (KJ0JLP, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
26 Ptáčková Eliška (J0V8Z)KAROLÍNA 3 (KJ0T1L, K)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
27 Mitrengová Sára (J0W93)KASIOPEA 2 (KJ0UKR, K)
28 Motyková Nikol (H4565)HORTENZIE 2 (KJ0FR7, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
29 Červenková Žaneta (H3956)MERYLIN 2 (KJ0V9C, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
30 Březovjáková Kristýna (J0MCD)KEES (KJ0VU3, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
31 Ciesariková Veronika (H3717)FARRUCO (KJ0JZT, V)BUJNOCH RANCH (MH0367)
32 Rypková Nikol (J0UY6)ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
33 Zerzoňová Viktorie (J0RFD)LILU (KJ0TL0, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
34 Kopřivová Gabriela (H4305)HARRY 5 (KJ0G5F, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
Skoky
04_ Stříbrná kategorie
Hobby ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

35
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Nováková Markéta (J0QCL)FERNANDO-FG (KJ0JKO, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
2 Janigová Nikol (J0TGS)OKIDOKI (KJ0I4K, V)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
3 Dostálová Ivana (H4272)CAMARO 1 (KJ0J8R, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
4 Malinová Karin (J0KUK)PIRRES (KJ0U2E, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
5 Bittnerová Sabina (H2848)SHADOW RIVER (KJ0TYS, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
6 Chasáková Nikol (H4277)MAGNET 1 (KJ0P4Q, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
7 Kozubková Kristýna (J0QW8)MR PRESIDENT (KJ0V7R, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
8 Barvířová Tina (J0QCM)VOGEN (KJ0HX4, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
9 Fabiánová Zuzana (H4385)HIGH FIVE (KJ0VR4, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
10 Zwinger Jan (H2741)ELEANOR 1 (KJ0VFL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
11 Fajkusová Petra (H2329)DIAMOND 95 (KJ0W1V, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
12 Strnadlová Lucie (H2395)CHAMANTE (KJ0W3F, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
13 Strnadlová Lucie (H2395)LENY 1 (KJ0W3E, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
14 Čvandová Adéla (J0SPY)SEDUCTOR (KJ0TGL, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
15 Vyvialová Tereza (H4120)MAGISTR (KJ0JNS, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
16 Vaníčková Jana (H2289)MOONLIGHT 1 (KJ0SXZ, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
17 Urbančíková Eliška (J0JFP)BASSO (KJ0TOX, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
18 Nedělová Kateřina (H2779)LOWE GRAY (KJ09RZ, V)JK Cento Bruzovice (MH0017)
19 Břenek Pavel (H0224)JLB CAROLINO (KJ0LSX, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
20 Břenek Pavel (H0224)OK BATHORY (KJ0J66, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
21 Svěrkoš Josef (J0MKH)DELISA 2 (KJ0G1J, K)R klub (MH0019)
22 Schmid Jan (H0489)LARIMA S (KJ0SE0, K)Empresa, s.r.o. (MH0171)
23 Holešová Kateřina (H4155)FLAMING HEART (KJ0OYN, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
24 Hanáková Denisa (H3537)IVO 42 (KJ0UR2, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
25 Tvardková Kristína (J0HWS)SCANIA RVP (KJ0KA4, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
26 Kutálek Antonín (H1346)FEDER CARTOUCHE (KJ0I6V, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
27 Mencnerová Karolína (H4553)WALI II (KJ0L83, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
28 Petrželková Eva (H4043)QUANTANO (KJ0TFT, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
29 Ptáčková Eliška (J0V8Z)KAROLÍNA 3 (KJ0T1L, K)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
30 Dordová Dagmar (J0RI7)LIMETREE FRAGILE (KJ0SN0, K)Carpentalis Moravian Ranch (MH0390)
31 Motyková Nikol (H4565)HORTENZIE 2 (KJ0FR7, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
32 Červenková Žaneta (H3956)MERYLIN 2 (KJ0V9C, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
33 Žilinský Michal (H2980)EVITA 15 (KJ0V3U, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
34 Bečková Natalie (H4356)BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
35 Ciesariková Veronika (H3717)FARRUCO (KJ0JZT, V)BUJNOCH RANCH (MH0367)
Skoky
05_ Zlatá kategorie
Hobby Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

18
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Nováková Markéta (J0QCL)FERNANDO-FG (KJ0JKO, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
2 Žačková Lenka (H4134)KILNABOY LUX (KJ00YX, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
3 Huňová Nikola (H2630)MERRA (KJ0HCX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
4 Birková Agáta (H2768)LEX 1 (KJ0L11, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
5 Zwinger Jan (H2741)WALTER SCOTT (KJ0UP5, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
6 Hájková Markéta (H4214)LIVIUS 1 (KJ0FFX, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
7 Besedová Tereza (J0O38)RANSI (KJ0JSG, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
8 Dutková Denisa (H3761)AMAZING MOON (KJ0KFA, H)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
9 Křivka Vladimír (H0551)OK BLANCHÉ (KJ0EH6, K)JK Cento Bruzovice (MH0017)
10 Břenek Pavel (H0224)OK BATHORY (KJ0J66, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
11 Venclíková Lucie (H4291)PERRA (KJ0MXC, K)Samostatný dětský oddíl Brontosauři (MH0095)
12 Grygarová Eva (H2552)MOIRA (KJ0ISW, K)Spolek JK Cairo (MH0349)
13 Mencnerová Karolína (H4553)WALI II (KJ0L83, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
14 Petrželková Eva (H4043)QUANTANO (KJ0TFT, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
15 Palová Petra (H3938)BARNABÁŠ 2 (KJ0K0Q, H)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
16 Dordová Dagmar (J0RI7)LIMETREE FRAGILE (KJ0SN0, K)Carpentalis Moravian Ranch (MH0390)
17 Žilinský Michal (H2980)EVITA 15 (KJ0V3U, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
18 Bečková Natalie (H4356)CARRY 2 (KJ0JQ3, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
Skoky
06_ Družstva
Hobby do 110 cm 264 - Pohár národů / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
Hobby
CSN-H
Hobby Šampionát
Dokončený
1. 7. – 1. 7.
H / Sviadnov
JK Sviadnov

Pro větší detail klikněte!