Přihlásit se

Skoky
Cena Háje -skokové jezdecké závody
Oficiální závody (CSN) / 180705H1
05.07.2018 - 05.07.2018
H / Třeština Háj
Výsledky
Skoky
01_ Pony handicap ZLP
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

13
Skoky
02_ Pony handicap LP
Pony LP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

9
Skoky
03_ HOBBY - Parkur 60 cm
Hobby 60 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

25
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vachutková Lenka (H2481)ODYSSEY- H (KJ0V4R, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
2 Švarcová Zuzana (H4563)MISCHEL 1 (KJ0VYT, K)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
3 Horáková Denisa (J0VZP)ZORKA 5 (KJ0AAX, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
4 Horáková Denisa (J0VZP)KATNISS (KJ0U1Q, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
5 Zapletalová Anna (J0QDL)MARINUS (KJ0TB6, V)JK Bludoveček (MH0360)
6 Všetíčková Monika (J0VJ5)MERLIN-H (KJ0KSL, V)JK Bludoveček (MH0360)
7 Műllerová Alžběta (J0W8T)NIKOLA 17 (KJ0VR6, K)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
8 Krobotová Eliška (J0X4Q)VITARA 3 (KJ06S5, K)
9 Dadáková Pavlína (H2929)ELTERKA (KJ0GSZ, K)Stáj Kyselý, z.s. (MH0354)
10 Macháňová Věra (H3981)LIBERTY 698 (KJ0SXS, K)JK LOŠOVSKÁ FARMA, s.r.o. (MH0388)
11 Stančíková Kristýna (J0MGI)VICHI'S COLT (KJ0UOI, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
12 Havlíčková Karolína (J0TGY)TONY 2 (KJ0BDS, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
13 Mišáková Kateřina (J0XOB)BONY 8 (KJ0C4R, V)JK Moneriko, z.s. (ML0120)
14 Langerová Sabina (J0QVK)CALANTA (KJ0VZR, K)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
15 Vokounová Viktorie (J0VKJ)EROS 1 (KJ0909, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
16 Ratajová Viola (J0XTQ)ODAR (KJ0DP3, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
17 Drahanská Ronja (J0XOK)GULIVER 10 (KJ0W17, V)
18 Navaříková Martina (H4499)FAIRY GHOST (KJ0ONJ, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
19 Vachutka Ladislav (H2762)WHITCH QUIDAM (KJ0W34, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
20 Gieslová Josefa (J0WCN)KARIS 1 (KJ0VFP, K)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
21 Korbářová Denisa (J0XR1)MIA 5 (KJ0U4P, K)
22 Michálková Eliška (J0T0Q)ANKARA 2 (KJ0CLT, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
23 Novotná Anežka (J0VM0)BERT 3 (KJ0G1X, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
24 Novotná Anežka (J0VM0)CITERA 1 (KJ0V6P, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
25 Konečná Anna (H4564)BORA 1 (KJ0DYF, K)
Skoky
04_ HOBBY - Stupňovaná obtížnost do 75 cm
Hobby do 80 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

32
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vachutková Lenka (H2481)ODYSSEY- H (KJ0V4R, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
2 Švarcová Zuzana (H4563)MISCHEL 1 (KJ0VYT, K)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
3 Ryčovský Ivan (H4195)NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4 Horáková Denisa (J0VZP)KATNISS (KJ0U1Q, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
5 Petrásek Pavel (J0SU8)BRAMBLE (KJ0U0S, V)
6 Zapletalová Anna (J0QDL)MARINUS (KJ0TB6, V)JK Bludoveček (MH0360)
7 Všetíčková Monika (J0VJ5)MERLIN-H (KJ0KSL, V)JK Bludoveček (MH0360)
8 Přikrylová Kristýna (J0O10)DOLLOM CASSINO (KJ00YO, V)JO Albert Stolany (MF0138)
9 Műllerová Alžběta (J0W8T)VITARA 3 (KJ06S5, K)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
10 Hudec Jan (G4010)LORETA Z (KJ0VCT, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
11 Dadáková Pavlína (H2929)ELTERKA (KJ0GSZ, K)Stáj Kyselý, z.s. (MH0354)
12 Macháňová Věra (H3981)LIBERTY 698 (KJ0SXS, K)JK LOŠOVSKÁ FARMA, s.r.o. (MH0388)
13 Stančíková Kristýna (J0MGI)VICHI'S COLT (KJ0UOI, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
14 Pavelková Petra (L0388)CRAZY BOY 1 (KJ0H12, V)
15 Mišáková Kateřina (J0XOB)BONY 8 (KJ0C4R, V)JK Moneriko, z.s. (ML0120)
16 Sklenářová Renáta (H3563)CALANTA (KJ0VZR, K)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
17 Holátková Růžena (H1548)ARES 8 (KJ0FBM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
18 Přidalová Petra (H2369)MANUELA 1 (KJ0UGL, K)JK Moneriko, z.s. (ML0120)
19 Dudková Hana (H4328)SENDY 11 (KJ0T2U, K)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
20 Ratajová Viola (J0XTQ)ODAR (KJ0DP3, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
21 Bryksová Simona (J0NSQ)CHARLOTA 4 (KJ0F6H, K)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
22 Sojáková Michaela (H3177)MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
23 Heidenreichová Simona (H0362)COCCINELLA (KJ0V0O, K)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
24 Boháčová Klára (H4567)CAMPILLA (KJ0J55, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
25 Drahanská Ronja (J0XOK)GULIVER 10 (KJ0W17, V)
26 Navaříková Martina (H4499)FAIRY GHOST (KJ0ONJ, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
27 Tilcerová Karolína (J0MGM)MIA 5 (KJ0U4P, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
28 Vachutka Ladislav (H2762)WHITCH QUIDAM (KJ0W34, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
29 Michálková Eliška (J0T0Q)ANKARA 2 (KJ0CLT, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
30 Jedelská Jitka (H4471)NEFERTITI 1 (KJ0DZG, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
31 Novotná Anežka (J0VM0)BERT 3 (KJ0G1X, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
32 Konečná Anna (H4564)BORA 1 (KJ0DYF, K)
Skoky
05_ Parkur stupně ZM
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

30
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vachutková Lenka (H2481)VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
2 Ryčovská Barbora (H3266)ESPRIT FFH (KJ0M97, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
3 Ryčovský Ivan (H4195)NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4 Petrásek Pavel (J0SU8)BRAMBLE (KJ0U0S, V)
5 Hudec Jan (G4010)LORETA Z (KJ0VCT, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
6 Komárková Lucie (H4470)SEŠLOST 1 (KJ0SFI, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
7 Dudková Hana (H4328)SENDY 11 (KJ0T2U, K)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
8 Mlčúchová Kateřina (H4040)ONDRÁŠ G (KJ0J14, V)JK Moneriko, z.s. (ML0120)
9 Holátková Růžena (H1548)ARES 8 (KJ0FBM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10 Holátková Růžena (H1548)CARLING (KJ0EHO, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11 Kajnarová Andrea (F1291)STORM OF GRACIE (KJ0OIE, V)Sportovní stáj Vrtkovi z.s. (MH0336)
12 Pavelková Petra (L0388)CRAZY BOY 1 (KJ0H12, V)
13 Sojáková Michaela (H3177)MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14 Roubíčková Magdaléna (H4268)OTYLKA (KJ0EOM, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
15 Haladějová Tereza (H4088)PIORUN (KJ0N49, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
16 Kučerová Kateřina (H2977)ASYR (KJ0V0N, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
17 Bednářová Vladana (H3362)DAJDOU (KJ0OV0, K)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
18 Bazinková Klára (H4084)FRESH D'LUC (KJ0F4E, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
19 Vrbová Petra (H4475)GORDON-H (KJ0DF5, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
20 Boháčová Klára (H4567)CAMPILLA (KJ0J55, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
21 Binková Kateřina (J0LTZ)EXTREME GIRL (KJ0SSD, K)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
22 Krobot Richard (H2455)QUENTIN 12 (KJ0TH8, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
23 Krobotová Kateřina (H2900)DON JEREZ (KJ0P11, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
24 Buláková Pavlína (H3605)MAON ŠARGOUN (KJ0LMI, H)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
25 Ambrožová Tereza (J0Q4U)HANY 4 (KJ0JDS, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
26 Jedelská Jitka (H4471)NEFERTITI 1 (KJ0DZG, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
27 Přidalová Petra (H2369)ENGI (KJ0S4T, K)JK Moneriko, z.s. (ML0120)
28 Přidalová Petra (H2369)MANUELA 1 (KJ0UGL, K)JK Moneriko, z.s. (ML0120)
29 Žváčková Martina (H4473)VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
30 Kopečná Jana (H2373)HD CADAR (KJ0TZ3, V)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
Skoky
06_ Stupňovaná obtížnost do 100 cm
Běžná do 100 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

37
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vachutková Lenka (H2481)VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
2 Ryčovská Barbora (H3266)ESPRIT FFH (KJ0M97, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
3 Horníčková Bára Žofie (J0QF7)DONALD 3 (KJ0GTE, V)JK Bludoveček (MH0360)
4 Saňáková Pavlína (H1799)CALIOPE Z (KJ0TH7, K)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
5 Zatloukal Adam (J0R2Y)ILEXIS (KJ0HRD, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
6 Vachutka Ladislav (H2762)DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
7 Stančíková Kristýna (J0MGI)NEAPOL 82 (KJ0SI8, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
8 Komárková Lucie (H4470)SEŠLOST 1 (KJ0SFI, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
9 Juříková Eliška (H4520)LIKORA (KJ0BT4, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
10 Knopová Naděžda (H0627)NI L'ATAAN JS L. Krušinová (KJ0HZJ, K)JK Amír, z.s, (MH0385)
11 Mlčúchová Kateřina (H4040)ONDRÁŠ G (KJ0J14, V)JK Moneriko, z.s. (ML0120)
12 Sedlářová Veronika (B3438)CZECHMADE (KJ0FO9, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13 Holátková Růžena (H1548)CARLING (KJ0EHO, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14 Vachutková Lenka (H2481)ENDY KVIT (KJ0L4E, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15 Kajnarová Andrea (F1291)STORM OF GRACIE (KJ0OIE, V)Sportovní stáj Vrtkovi z.s. (MH0336)
16 Roubíčková Magdaléna (H4268)OTYLKA (KJ0EOM, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
17 Roubíčková Magdaléna (H4268)KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
18 Haladějová Tereza (H4088)PIORUN (KJ0N49, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
19 Krobotová Kateřina (H2900)DON JEREZ (KJ0P11, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
20 Krobot Richard (H2455)QUENTIN 12 (KJ0TH8, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
21 Kučerová Kateřina (H2977)ASYR (KJ0V0N, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
22 Gloserová Klára (F4240)GLEN 2 (KJ0GA9, K)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
23 Bednářová Vladana (H3362)DAJDOU (KJ0OV0, K)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
24 Bazinková Klára (H4084)FRESH D'LUC (KJ0F4E, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
25 Vrbová Petra (H4475)GORDON-H (KJ0DF5, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
26 Boháčová Klára (H4567)DELARS' BOY (KJ0HU6, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
27 Siatková Anna (F3008)KIRA 6 (KJ0UC1, K)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
28 Siatková Anna (F3008)GENY 1 (KJ0UC2, K)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
29 Binková Kateřina (J0LTZ)EXTREME GIRL (KJ0SSD, K)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
30 Malý Jiří (H2415)CINEREUS (KJ0K01, H)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
31 Vrtek Stanislav (H0444)TEXAS ROCK (KJ0JE9, V)Sportovní stáj Vrtkovi z.s. (MH0336)
32 Buláková Pavlína (H3605)MAON ŠARGOUN (KJ0LMI, H)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
33 Ambrožová Tereza (J0Q4U)HANY 4 (KJ0JDS, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
34 Řezníček Dominik (H4572)SYMPATIE 1 (KJ0BB2, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
35 Přidalová Petra (H2369)ENGI (KJ0S4T, K)JK Moneriko, z.s. (ML0120)
36 Žváčková Martina (H4473)VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
37 Kopečná Jana (H2373)HD CADAR (KJ0TZ3, V)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
Skoky
07_ Dvoufázové skákání 105/110 cm
Běžná do 110 cm 274.5.3 - Obě fáze na čas / A

29
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Horníčková Bára Žofie (J0QF7)DONALD 3 (KJ0GTE, V)JK Bludoveček (MH0360)
2 Václavíková Monika (H1552)GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
3 Vachutka Ladislav (H2762)MIRABEL 3 (KJ0TB3, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4 Vachutka Ladislav (H2762)DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5 Sláma Vladimír Jakub (H0157)BARNABÁŠ (KJ0GYA, V)SK Pental Břidličná (MH0160)
6 Stančíková Kristýna (J0MGI)NEAPOL 82 (KJ0SI8, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
7 Juříková Eliška (H4520)LIKORA (KJ0BT4, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
8 Knopová Naděžda (H0627)NI L'ATAAN JS L. Krušinová (KJ0HZJ, K)JK Amír, z.s, (MH0385)
9 Bruštíková Natali (H3354)CARMEN 10 (KJ0DW6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10 Sedlářová Veronika (B3438)CZECHMADE (KJ0FO9, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11 Vachutková Lenka (H2481)ENDY KVIT (KJ0L4E, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12 Roubíčková Magdaléna (H4268)MANCRET (KJ0FWW, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
13 Kučerová Kateřina (H2977)DANIÁN (KJ0HAZ, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
14 Gloserová Klára (F4240)VIKING 13 (KJ0KT8, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
15 Gloserová Klára (F4240)GLEN 2 (KJ0GA9, K)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
16 Polášková Nicol (H3538)MEREDITH-FG (KJ0KQU, K)JO SKP Kometa Brno z.s. (MG0131)
17 Boháčová Klára (H4567)DELARS' BOY (KJ0HU6, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
18 Siatková Anna (F3008)KIRA 6 (KJ0UC1, K)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
19 Siatková Anna (F3008)GENY 1 (KJ0UC2, K)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
20 Studená Markéta (F4046)NEARLY PERFECT 1 (KJ0JUF, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
21 Vachutka Ladislav (H2762)MOZART-H (KJ0EKR, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
22 Malý Jiří (H2415)CINEREUS (KJ0K01, H)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
23 Malý Jiří (H2415)GOOD VIBRATIONS (KJ0ME5, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
24 Vrtek Stanislav (H0444)TEXAS ROCK (KJ0JE9, V)Sportovní stáj Vrtkovi z.s. (MH0336)
25 Saňáková Pavlína (H1799)CALIOPE Z (KJ0TH7, K)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
26 Řezníček Dominik (H4572)SYMPATIE 1 (KJ0BB2, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
27 Tmějová Vanda (F3937)HEKTOR 5 (KJ0K5P, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
28 Tmějová Vanda (F3937)HALOMA (KJ0RZK, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
29 Nováková Markéta (J0QCL)FERNANDO-FG (KJ0JKO, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
Skoky
08_ Parkur L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

16
Skoky
09_ Parkur L**
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

10
Skoky
Běžná
Hobby
Pony
CSN
Cena Háje -skokové jezdecké závody
Výsledky
5. 7. – 5. 7.
H / Třeština Háj
HORSES HÁJ, z.s

Pro větší detail klikněte!