Přihlásit se

Skoky
Cena Háje -skokové jezdecké závody
Oficiální závody (CSN) / 180705H1
05.07.2018 - 05.07.2018
H / Třeština Háj
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0023 - HORSES HÁJ, z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H3111
Kateřina Měrková
CZE
Skoky
Stavitel
chief
H1920
Ladislav Vachutka
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Pony parkur stupně ZLP handicap
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
05.07.2018 8:00

11
Skoky
02_ Pony parkur stupně LP handicap s návazným rozeskakováním
Pony LP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
05.07.2018 8:45

7
Skoky
05_ Parkur stupně ZM
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
05.07.2018 12:30

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.07.2018 23:09:08
#JezdecKůňSubjekt
1Přidalová Petra (H2369)<66>ENGI (KJ0S4T, K)JK Moneriko, z.s. (ML0120)
2Vachutková Lenka (H2481)<49>VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
3Holátková Růžena (H1548)<41>ARES 8 (KJ0FBM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4Dudková Hana (H4328)<43>SENDY 11 (KJ0T2U, K)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
5Boháčová Klára (H4567)<47>CAMPILLA (KJ0J55, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
6Petrásek Pavel (J0SU8)<38>BRAMBLE (KJ0U0S, V)JK Bludoveček (MH0360)
7Kopečná Jana (H2373)<68>HD CADAR (KJ0TZ3, V)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
8Pavelková Petra (L0388)<40>CRAZY BOY 1 (KJ0H12, V)JK Amír, z.s, (MH0385)
9Buláková Pavlína (H3605)<64>MAON ŠARGOUN (KJ0LMI, H)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
10Jedelská Jitka (H4471)<48>NEFERTITI 1 (KJ0DZG, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11Vrbová Petra (H4475)<59>GORDON-H (KJ0DF5, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12Bednářová Vladana (H3362)<57>DAJDOU (KJ0OV0, K)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
13Mlčúchová Kateřina (H4040)<52>ONDRÁŠ G (KJ0J14, V)JK Moneriko, z.s. (ML0120)
14Krobotová Kateřina (H2900)<62>DON JEREZ (KJ0P11, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
15Bazinková Klára (H4084)<58>FRESH D'LUC (KJ0F4E, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
16Ryčovská Barbora (H3266)<50>ESPRIT FFH (KJ0M97, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
17Krobot Richard (H2455)<61>QUENTIN 12 (KJ0TH8, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
18Haladějová Tereza (H4088)<56>PIORUN (KJ0N49, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
19Binková Kateřina (J0LTZ)<60>EXTREME GIRL (KJ0SSD, K)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
20Ambrožová Tereza (J0Q4U)<65>HANY 4 (KJ0JDS, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
21Kučerová Kateřina (H2977)<63>ASYR (KJ0V0N, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
22Sojáková Michaela (H3177)<45>MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
23Ryčovský Ivan (H4195)<37>NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
24Roubíčková Magdaléna (H4268)<55>OTYLKA (KJ0EOM, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
25Žváčková Martina (H4473)<67>VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
26Kajnarová Andrea (F1291)<54>STORM OF GRACIE (KJ0OIE, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
27Komárková Lucie (H4470)<51>SEŠLOST 1 (KJ0SFI, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
28Přidalová Petra (H2369)<42>MANUELA 1 (KJ0UGL, K)JK Moneriko, z.s. (ML0120)
29Holátková Růžena (H1548)<53>CARLING (KJ0EHO, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
Skoky
06_ Stupňovaná obtížnost do 100 cm
Běžná do 100 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
05.07.2018 14:00

37
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.07.2018 23:09:08
#JezdecKůňSubjekt
1Přidalová Petra (H2369)<66>ENGI (KJ0S4T, K)JK Moneriko, z.s. (ML0120)
2Roubíčková Magdaléna (H4268)<55>OTYLKA (KJ0EOM, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
3Vachutková Lenka (H2481)<49>VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4Holátková Růžena (H1548)<53>CARLING (KJ0EHO, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5Buláková Pavlína (H3605)<64>MAON ŠARGOUN (KJ0LMI, H)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
6Vachutka Ladislav (H2762)<87>MIRABEL 3 (KJ0TB3, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
7Ambrožová Tereza (J0Q4U)<65>HANY 4 (KJ0JDS, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
8Binková Kateřina (J0LTZ)<60>EXTREME GIRL (KJ0SSD, K)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
9Bednářová Vladana (H3362)<57>DAJDOU (KJ0OV0, K)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
10Saňáková Pavlína (H1799)<70>CALIOPE Z (KJ0TH7, K)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
11Mlčúchová Kateřina (H4040)<52>ONDRÁŠ G (KJ0J14, V)JK Moneriko, z.s. (ML0120)
12Vrbová Petra (H4475)<59>GORDON-H (KJ0DF5, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13Bazinková Klára (H4084)<58>FRESH D'LUC (KJ0F4E, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
14Ryčovská Barbora (H3266)<50>ESPRIT FFH (KJ0M97, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15Boháčová Klára (H4567)<80>DELARS' BOY (KJ0HU6, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
16Kajnarová Andrea (F1291)<54>STORM OF GRACIE (KJ0OIE, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
17Krobotová Kateřina (H2900)<62>DON JEREZ (KJ0P11, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
18Malý Jiří (H2415)<83>CINEREUS (KJ0K01, H)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
19Vachutková Lenka (H2481)<77>ENDY KVIT (KJ0L4E, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
20Kučerová Kateřina (H2977)<63>ASYR (KJ0V0N, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
21Siatková Anna (F3008)<81>KIRA 6 (KJ0UC1, K)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
22Horníčková Bára Žofie (J0QF7)<69>DONALD 3 (KJ0GTE, V)JK Bludoveček (MH0360)
23Žváčková Martina (H4473)<67>VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
24Haladějová Tereza (H4088)<56>PIORUN (KJ0N49, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
25Sedlářová Veronika (B3438)<76>CZECHMADE (KJ0FO9, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
26Řezníček Dominik (H4572)<85>SYMPATIE 1 (KJ0BB2, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
27Gloserová Klára (F4240)<79>GLEN 2 (KJ0GA9, K)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
28Stančíková Kristýna (J0MGI)<73>NEAPOL 82 (KJ0SI8, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
29Komárková Lucie (H4470)<51>SEŠLOST 1 (KJ0SFI, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
30Juříková Eliška (H4520)<74>LIKORA (KJ0BT4, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
31Vrtek Stanislav (H0444)<84>TEXAS ROCK (KJ0JE9, V)Sportovní stáj Vrtkovi z.s. (MH0336)
32Siatková Anna (F3008)<82>GENY 1 (KJ0UC2, K)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
33Roubíčková Magdaléna (H4268)<78>KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
34Sláma Vladimír Jakub (H0157)<88>BARNABÁŠ (KJ0GYA, V)SK Pental Břidličná (MH0160)
35Chasáková Nikol (H4277)<112>MAGNET 1 (KJ0P4Q, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
36Vachutka Ladislav (H2762)<72>DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
37Vachutková Lenka (H2481)<113>AMADEUS 7 (KJ0J7P, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
Skoky
07_ Dvoufázové skákání 105/110 cm
Běžná do 110 cm 274.5.3 - Obě fáze na čas /
05.07.2018 15:20

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.07.2018 23:09:08
#JezdecKůňSubjekt
1Vachutka Ladislav (H2762)<72>DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
2Siatková Anna (F3008)<82>GENY 1 (KJ0UC2, K)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
3Tmějová Vanda (F3937)<97>HEKTOR 5 (KJ0K5P, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
4Vachutková Lenka (H2481)<113>AMADEUS 7 (KJ0J7P, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5Gloserová Klára (F4240)<79>GLEN 2 (KJ0GA9, K)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
6Malý Jiří (H2415)<83>CINEREUS (KJ0K01, H)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
7Saňáková Pavlína (H1799)<70>CALIOPE Z (KJ0TH7, K)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
8Vrtek Stanislav (H0444)<84>TEXAS ROCK (KJ0JE9, V)Sportovní stáj Vrtkovi z.s. (MH0336)
9Kučerová Kateřina (H2977)<91>DANIÁN (KJ0HAZ, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
10Nováková Markéta (J0QCL)<99>FERNANDO-FG (KJ0JKO, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
11Studená Markéta (F4046)<94>NEARLY PERFECT 1 (KJ0JUF, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
12Juříková Eliška (H4520)<74>LIKORA (KJ0BT4, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
13Bruštíková Natali (H3354)<89>CARMEN 10 (KJ0DW6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14Vachutka Ladislav (H2762)<87>MIRABEL 3 (KJ0TB3, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15Horníčková Bára Žofie (J0QF7)<69>DONALD 3 (KJ0GTE, V)JK Bludoveček (MH0360)
16Roubíčková Magdaléna (H4268)<90>MANCRET (KJ0FWW, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
17Boháčová Klára (H4567)<80>DELARS' BOY (KJ0HU6, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
18Polášková Nicol (H3538)<93>MEREDITH-FG (KJ0KQU, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
19Stančíková Kristýna (J0MGI)<73>NEAPOL 82 (KJ0SI8, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
20Chasáková Nikol (H4277)<112>MAGNET 1 (KJ0P4Q, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
21Sedlářová Veronika (B3438)<76>CZECHMADE (KJ0FO9, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
22Řezníček Dominik (H4572)<85>SYMPATIE 1 (KJ0BB2, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
23Sláma Vladimír Jakub (H0157)<88>BARNABÁŠ (KJ0GYA, V)SK Pental Břidličná (MH0160)
24Siatková Anna (F3008)<81>KIRA 6 (KJ0UC1, K)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
25Tmějová Vanda (F3937)<98>HALOMA (KJ0RZK, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
26Gloserová Klára (F4240)<92>VIKING 13 (KJ0KT8, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
27Malý Jiří (H2415)<96>GOOD VIBRATIONS (KJ0ME5, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
28Vachutka Ladislav (H2762)<95>MOZART-H (KJ0EKR, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
29Vachutková Lenka (H2481)<77>ENDY KVIT (KJ0L4E, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
Skoky
08_ Parkur stupně L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
05.07.2018 16:20

16
Skoky
09_ Parkur stupně L**
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
05.07.2018 17:15

11