Přihlásit se

Skoky
Letní skokové závody
Oficiální závody (CSN) / 180707H2
07.07.2018 - 07.07.2018
H / Trojanovice
Výsledky
Skoky
01_ Křížky do 40 cm pro pony
Hobby Křížky 40 cm 238.1.1 - Ne na čas s možností rozesk. / A

17
Skoky
02_ Parkur do 50 cm pro pony
Hobby 50 cm 238.1.1 - Ne na čas s možností rozesk. / A

22
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kovářová Klára (J0XW5)ŠERON 3 (KJ0SKB, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
2 Tlašková Kateřina (J0RF5)METEOR 3 (KJ0VNM, H)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
3 Havlíčková Karolína (J0TGY)TONY 2 (KJ0BDS, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
4 Gibesová Tereza (J0SZ3)AMAZONKA 4 (KJ0VGJ, K)Hřebčín HF Kravaře, z. s. (MH0378)
5 Skřídlovský David (H4496)SENDY 17 (KJ0W3V, K)
6 Chumchalová Natálie (J0S6M)LILIE 6 (KJ0VTE, K)Jezdecký klub Kopýtko, spolek (MH0407)
7 Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)CHARLIE Z MĚLNÍKU (KJ0CFG, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
8 Stejskalová Veronika (J0XWC)MONET 6 (KJ0F3B, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
9 Pavelková Helena (J0XWF)YSSELVLIEDTS EDUARD(NL) (KJ0UXG, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
10 Pavelková Helena (J0XWF)YSSELVLIEDTS MOCASSIN(NL) (KJ0TYT, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
11 Bradáčová Žaneta (J0RMI)NANA PONYSPORT (KJ0VVR, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
12 Holušová Valentýna (J0VSA)DANNY BOY (KJ0ENL, H)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
13 Ciompová Zuzana (J0VS9)IRV ERIKA (KJ0ING, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
14 Parisi Milada (J0RAP)RYN 1 (KJ07UZ, V)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
15 Parisi Milada (J0RAP)DORIS 5 (KJ0TFY, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
16 Holubova Magdalena (J0WOX)ŠIMON HF Alkapet (KJ0I3B, H)
17 Červenková Noemi Anna (J0S9V)FATIMA 252 (KJ0UZB, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
18 Kubová Aneta (J0S9W)RONJA HF (KJ0TOY, K)
19 Kaclerová Anna (J0RCQ)VANESA 11 (KJ0T3Q, K)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
20 Ondřejová Lenka (H4529)SINDYBAJ (KJ0MKX, V)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
21 Andrysová Nela (J0XTW)HAPPY JAPER (KJ0W0U, V)JK COUFALÍK z.s. (MH0413)
22 Andrysová Nela (J0XTW)FUCHSIN (KJ0W0V, K)JK COUFALÍK z.s. (MH0413)
Skoky
03_ Parkur "ZP" handicap
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

17
Skoky
04_ Parkur "ZLP" handicap
Pony ZLP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

24
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Navrátil David (H4555)DOLLOM SHARIVARI (KJ0F2Q, V)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
2 Tlašková Kateřina (J0RF5)MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
3 Špůrková Natálie (H4381)WANESA 2 (KJ0GN3, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
4 Langrová Vanessa (J0T8U)AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
5 Langrová Vanessa (J0T8U)MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
6 Loupová Eliška (J0QI9)IRLY (KJ0I9I, K)JEZDECKÝ KLUB VANILLA, z.s. (MH0372)
7 Dorociaková Kateřina (J0OMM)OSKAR 4 (KJ0LB6, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
8 Skřídlovský David (H4496)MAXIMUS 4 (KJ0SFN, V)
9 Tůmová Veronika (J0PYQ)SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
10 Tůmová Veronika (J0PYQ)KYKY (KJ0GBF, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
11 Liďáková Karolína (H3963)WILDE WEIN (KJ0EH8, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
12 Bočková Vanda (J0KKE)ALKA 2 (KJ0UK0, K)SK FALCO Opava z.s. (MH0392)
13 Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
14 Hejduková Nikola (J0S6N)GORAL XVIII-43 SK /TINKA (KJ0M69, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
15 Srovnalová Lada (H4142)ESMI (KJ0IWC, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
16 Zemanová Kristýna (J0V61)MARKÝZA 3 (KJ07C9, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
17 Rypková Nikol (J0UY6)ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
18 Zerzoňová Viktorie (J0RFD)LILU (KJ0TL0, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
19 Kopřivová Gabriela (H4305)ANNABELLE (KJ0VEJ, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
20 Kopřivová Gabriela (H4305)ORCHID'S ROMARIO II NOVA EQUI (KJ0TS9, H)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
21 Březovjáková Kristýna (J0MCD)ZITNAS POKER STAR (KJ0JVO, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
22 Bečková Natalie (H4356)BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
23 Kaclerová Anna (J0RCQ)PRINCEZNA 15 (KJ0T3M, K)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
24 Kaclerová Anna (J0RCQ)TASO 1 (KJ0T3R, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
Skoky
05_ Parkur "LP" handicp
Pony LP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

19
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Navrátil David (H4555)DOLLOM SHARIVARI (KJ0F2Q, V)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
2 Tlašková Kateřina (J0RF5)MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
3 Poledňáková Klára (H4262)VANESA 13 (KJ0UWE, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
4 Poledňáková Klára (H4262)SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
5 Kudelová Viktorie (L0296)ASTARTA BORDERI (KJ0M8P, K)JK Ramir, z.s. (ML0022)
6 Liďáková Karolína (H3963)STASIEK (KJ0JQP, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
7 Liďáková Karolína (H3963)SUN SHAIN (KJ0EGY, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
8 Skřídlovský David (H4496)MAXIMUS 4 (KJ0SFN, V)
9 Liďáková Karolína (H3963)WILDE WEIN (KJ0EH8, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
10 Rypková Nikol (J0UY6)ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
11 Zerzoňová Viktorie (J0RFD)LILU (KJ0TL0, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
12 Kopřivová Gabriela (H4305)ANNABELLE (KJ0VEJ, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
13 Kopřivová Gabriela (H4305)ORCHID'S ROMARIO II NOVA EQUI (KJ0TS9, H)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
14 Kopřivová Gabriela (H4305)HARRY 5 (KJ0G5F, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
15 Březovjáková Kristýna (J0MCD)ZITNAS POKER STAR (KJ0JVO, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
16 Bečková Natalie (H4356)BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
17 Bečková Natalie (H4356)SALLY IZABEY (KJ0E75, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
18 Kaclerová Anna (J0RCQ)PRINCEZNA 15 (KJ0T3M, K)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
19 Kaclerová Anna (J0RCQ)TASO 1 (KJ0T3R, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
Skoky
06_ Parkur "SP" handicap
Pony SP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

11
Skoky
07_ Parkur "STP"
Pony STP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

4
Skoky
09_ Parkur do 80 cm
Hobby ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

25
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Polnická Marie (A3053)MAZÁNEK (KJ0SEK, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
2 Kotulová Dominika (J0W39)VILEMÍNA (KJ0U3I, K)
3 Miloňová Vendula (J0T7Q)VERDUNKA (KJ0VP3, K)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
4 Kurková Anna (H3712)M-BONARIO (KJ0VM6, H)SK FALCO Opava z.s. (MH0392)
5 Kurková Anna (H3712)LUNA 19 (KJ0U0T, K)SK FALCO Opava z.s. (MH0392)
6 Kozubková Kristýna (J0QW8)MR PRESIDENT (KJ0V7R, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
7 Poskerová Bára (J0SIN)MONTY 28 (KJ0TGN, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
8 Čvandová Adéla (J0SPY)SEDUCTOR (KJ0TGL, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
9 Moravcová Sandra (H3419)RICARDO 3 (KJ0T0H, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
10 Dostálová Nikola (J0SI9)UNITA-H (KJ0L4K, K)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
11 Čmielová Markéta (J0R23)PTÁK OHNIVÁK (KJ0T1V, V)
12 Buková Katarína (H4346)LOGHERR (KJ0MTY, V)JK Moravian Dobrá, z.s. (MH0356)
13 Salvetová Petra (J0QZO)ZOE 1 (KJ0W4C, K)JK Moravian Dobrá, z.s. (MH0356)
14 Bystroňová Adéla (H4479)LUCIE 78880 (KJ0JLP, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
15 Slezáková Adriana (J0WVQ)IDA 30 (KJ0V7U, K)Jezdecká stáj RVP Bruzovičky (MH0300)
16 Horínková Andrea (L0344)LUNA K 1 (KJ0TB7, K)Empresa, s.r.o. (MH0171)
17 Hejduková Nikola (J0S6N)NIKE (KJ0CK1, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
18 Szlauerová Marie (J0NVQ)SYNDY 4 (KJ0TJ0, K)Stáj Suerte z.s. (MH0387)
19 Stryžovská Zuzana (J0MCG)POLÁRNÍ NOC (KJ0UJZ, K)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
20 Stavinoha Dominik (H4145)GIDRAN XXIV-4 SK/NORMANDIA (KJ0W3G, K)Jezdecký klub Kopýtko, spolek (MH0407)
21 Mihulková Kateřina (J0WG8)DESTERRO (KJ0P6I, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
22 Lerchová Simona (J0WUL)LORISA (KJ0EWL, K)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
23 Šrubařová Daniela (J0UWP)TIWAZ (KJ0SN5, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
24 Wanecká Magdaléna (H4297)HURVÍNEK (KJ0IR7, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
25 Gavarová Barbora (H4534)RUMIAN (KJ0TOZ, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
Skoky
10_ Parkur do 90 cm
Hobby ZM (90) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

24
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Martynková Anežka (H2695)ALONZO L (KJ0V9E, V)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
2 Polnická Marie (A3053)MAZÁNEK (KJ0SEK, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
3 Nytrová Jana (H4552)LORD DÁJEN-K (KJ0MHD, H)JEZDECKÝ KLUB VANILLA, z.s. (MH0372)
4 Bittnerová Sabina (H2848)SHADOW RIVER (KJ0TYS, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
5 Kotulová Dominika (J0W39)VILEMÍNA (KJ0U3I, K)
6 Lušňáková Kateřina (J0NST)GALETTA 1 (KJ0GMJ, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
7 Kurková Anna (H3712)M-BONARIO (KJ0VM6, H)SK FALCO Opava z.s. (MH0392)
8 Kozubková Kristýna (J0QW8)MR PRESIDENT (KJ0V7R, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
9 Čvandová Adéla (J0SPY)SEDUCTOR (KJ0TGL, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
10 Moravcová Sandra (H3419)RICARDO 3 (KJ0T0H, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
11 Dostálová Nikola (J0SI9)UNITA-H (KJ0L4K, K)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
12 Buková Katarína (H4346)LOGHERR (KJ0MTY, V)JK Moravian Dobrá, z.s. (MH0356)
13 Bystroňová Adéla (H4479)LUCIE 78880 (KJ0JLP, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
14 Horínková Andrea (L0344)LUNA K 1 (KJ0TB7, K)Empresa, s.r.o. (MH0171)
15 Schmid Jan (H0489)LARIMA S (KJ0SE0, K)Empresa, s.r.o. (MH0171)
16 Hejduková Nikola (J0S6N)NIKE (KJ0CK1, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
17 Masárová Michaela (H4410)THILL (KJ0P07, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
18 Železňáková Kateřina (H1801)SURRY (KJ0MXB, V)Samostatný dětský oddíl Brontosauři (MH0095)
19 Šrubařová Daniela (J0UWP)TIWAZ (KJ0SN5, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
20 Wanecká Magdaléna (H4297)HURVÍNEK (KJ0IR7, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
21 Fajkusová Petra (H2329)CHAMANTE (KJ0W3F, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
22 Fajkusová Petra (H2329)DIAMOND 95 (KJ0W1V, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
23 Vyvialová Tereza (H4120)MAGISTR (KJ0JNS, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
24 Gavarová Barbora (H4534)RUMIAN (KJ0TOZ, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
Skoky
11_ Parkur "Z"
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

14
Skoky
12_ Parkur "ZL"
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

6
Skoky
Běžná
Hobby
Pony
CSN
Letní skokové závody
Výsledky
7. 7. – 7. 7.
H / Trojanovice
JK Trojanovice

Pro větší detail klikněte!