Přihlásit se

Skoky
Letní skokové závody
Oficiální závody (CSN) / 180707H2
07.07.2018 - 07.07.2018
H / Trojanovice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0133 - JK Trojanovice z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0135
Monika Kopišová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0400
Rudolf Dulava
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0731
Irena Dulavová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Stavitel
chief
H0138
Jan Kopiš
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
03_ Skok stuoně ZP handicap
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
07.07.2018 14:00

16
Poslední aktualizace startovní listiny: 09.07.2018 09:04:13
#JezdecKůňSubjekt
1Bočková Vanda (J0KKE)<32>ALKA 2 (KJ0UK0, K)SK FALCO Opava z.s. (MH0392)
2Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)<33>ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
3Pšenicová Kristýna (J0ULS)<101>MUNBUS IENE(NL) (KJ0U4H, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
4Tůmová Veronika (J0PYQ)<30>SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
5Zemanová Kristýna (J0V61)<36>MARKÝZA 3 (KJ07C9, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
6Loupová Eliška (J0QI9)<28>IRLY (KJ0I9I, K)JEZDECKÝ KLUB VANILLA, z.s. (MH0372)
7Ondřejová Lenka (H4529)<104>DRAGO 1 (KJ0W4F, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
8Červenková Noemi Anna (J0S9V)<22>FATIMA 252 (KJ0UZB, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
9Kaclerová Anna (J0RCQ)<23>VANESA 11 (KJ0T3Q, K)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
10Špůrková Natálie (H4381)<25>WANESA 2 (KJ0GN3, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
11Srovnalová Lada (H4142)<35>ESMI (KJ0IWC, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
12Hejduková Nikola (J0S6N)<34>GORAL XVIII-43 SK /TINKA (KJ0M69, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
13Havlíčková Karolína (J0TGY)<18>TONY 2 (KJ0BDS, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
14Pavlíček Filip (H4526)<21>RYN 1 (KJ07UZ, V)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
15Dorociaková Kateřina (J0OMM)<29>OSKAR 4 (KJ0LB6, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
16Tůmová Veronika (J0PYQ)<31>KYKY (KJ0GBF, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
Skoky
04_ Skok stupně ZLP handicap
Pony ZLP 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.07.2018 14:45

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 09.07.2018 09:04:13
#JezdecKůňSubjekt
1Kaclerová Anna (J0RCQ)<47>PRINCEZNA 15 (KJ0T3M, K)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
2Bočková Vanda (J0KKE)<32>ALKA 2 (KJ0UK0, K)SK FALCO Opava z.s. (MH0392)
3Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)<33>ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
4Kopřivová Gabriela (H4305)<43>ANNABELLE (KJ0VEJ, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
5Tůmová Veronika (J0PYQ)<30>SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
6Skřídlovský David (H4496)<39>MAXIMUS 4 (KJ0SFN, V)Jezdecký klub Kopýtko, spolek (MH0407)
7Loupová Eliška (J0QI9)<28>IRLY (KJ0I9I, K)JEZDECKÝ KLUB VANILLA, z.s. (MH0372)
8Zerzoňová Viktorie (J0RFD)<42>LILU (KJ0TL0, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
9Zemanová Kristýna (J0V61)<36>MARKÝZA 3 (KJ07C9, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
10Březovjáková Kristýna (J0MCD)<45>ZITNAS POKER STAR (KJ0JVO, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
11Bečková Natalie (H4356)<46>BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
12Tlašková Kateřina (J0RF5)<38>MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
13Srovnalová Lada (H4142)<35>ESMI (KJ0IWC, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
14Dorociaková Kateřina (J0OMM)<29>OSKAR 4 (KJ0LB6, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
15Špůrková Natálie (H4381)<25>WANESA 2 (KJ0GN3, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
16Hejduková Nikola (J0S6N)<34>GORAL XVIII-43 SK /TINKA (KJ0M69, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
17Rypková Nikol (J0UY6)<41>ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
18Liďáková Karolína (H3963)<40>WILDE WEIN (KJ0EH8, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
19Kaclerová Anna (J0RCQ)<48>TASO 1 (KJ0T3R, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
20Tůmová Veronika (J0PYQ)<31>KYKY (KJ0GBF, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
21Kopřivová Gabriela (H4305)<44>ORCHID'S ROMARIO II NOVA EQUI (KJ0TS9, H)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
Skoky
05_ Skok stupně LP handicap
Pony LP 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.07.2018 16:00

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 09.07.2018 09:04:13
#JezdecKůňSubjekt
1Kaclerová Anna (J0RCQ)<47>PRINCEZNA 15 (KJ0T3M, K)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
2Kopřivová Gabriela (H4305)<43>ANNABELLE (KJ0VEJ, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
3Skřídlovský David (H4496)<39>MAXIMUS 4 (KJ0SFN, V)Jezdecký klub Kopýtko, spolek (MH0407)
4Zerzoňová Viktorie (J0RFD)<42>LILU (KJ0TL0, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
5Bečková Natalie (H4356)<55>SALLY IZABEY (KJ0E75, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
6Kopřivová Gabriela (H4305)<54>HARRY 5 (KJ0G5F, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
7Liďáková Karolína (H3963)<40>WILDE WEIN (KJ0EH8, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
8Poledňáková Klára (H4262)<50>SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
9Březovjáková Kristýna (J0MCD)<45>ZITNAS POKER STAR (KJ0JVO, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
10Rypková Nikol (J0UY6)<41>ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
11Kudelová Viktorie (L0296)<51>ASTARTA BORDERI (KJ0M8P, K)JK Ramir, z.s. (ML0022)
12Tlašková Kateřina (J0RF5)<38>MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
13Kaclerová Anna (J0RCQ)<48>TASO 1 (KJ0T3R, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
14Bečková Natalie (H4356)<46>BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
15Kopřivová Gabriela (H4305)<44>ORCHID'S ROMARIO II NOVA EQUI (KJ0TS9, H)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
16Poledňáková Klára (H4262)<49>VANESA 13 (KJ0UWE, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
17Liďáková Karolína (H3963)<53>SUN SHAIN (KJ0EGY, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
Skoky
06_ Skok stupně SP handicap
Pony SP 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.07.2018 17:00

11
Skoky
07_ Skok stupně STP handicap
Pony STP 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.07.2018 17:30

5
Skoky
11_ Skok stupně "Z"
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
07.07.2018 11:20

14
Skoky
12_ Skok stupně "ZL"
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.07.2018 12:00

6