Přihlásit se

Skoky
Cena Radegasta 2018
Oficiální závody (CSN) / 180728H1
28.07.2018 - 29.07.2018
H / Frenštát p/R
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž st. „ZZ"
Běžná ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

13
Skoky
02_ Skoková soutěž st. „ZM“
Běžná ZM (90) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

43
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Fabiánová Zuzana (H4385)HIGH FIVE (KJ0VR4, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
2 Malíková Marie Jennifer (H4312)BARMAN 1 (KJ0U2F, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
3 Jarková Jana (G0732)RODRIGO 6 (KJ0V62, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
4 Banasova Sandra (J0W7Q)CATANGO-T 1 (KJ0UST, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
5 Sýkorová Jůlia (J0VYM)NATHALI (KJ0IFU, K)SK Vitality Slezsko, z.s. (MH0322)
6 Martynková Anežka (H2695)ALONZO L (KJ0V9E, V)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
7 Hrochová Kateřina (J004H)ARON 13 (KJ0I8T, V)JS CASIN Svinov, z.s. (MH0069)
8 Tomíčková Veronika (H4490)JENY (KJ04T5, K)JS CASIN Svinov, z.s. (MH0069)
9 Řezníčková Markéta (G4024)M-ROCKINA-CH II (KJ0IBW, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
10 Pokorná Hana (H4404)PRINC 20 (KJ0F13, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
11 Hepperová Alexandra (H4207)PIEROT 1 (KJ0DDO, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
12 Pinkavová Dana (H1270)LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
13 Tioková Tereza (H3872)PYŠNÝ PÁV (KJ0VRO, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
14 Masárová Michaela (H4410)THILL (KJ0P07, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
15 Masárová Michaela (H4410)ASAZI (KJ05WO, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
16 Polnická Marie (A3053)MAZÁNEK (KJ0SEK, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
17 Dordová Dagmar (J0RI7)LIMETREE FRAGILE (KJ0SN0, K)Carpentalis Moravian Ranch (MH0390)
18 Ciesariková Veronika (H3717)FARRUCO (KJ0JZT, V)BUJNOCH RANCH (MH0367)
19 Poppelková Lucie (H3977)WHITE SPOT (KJ0EIS, V)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
20 Kotuličová Marika (H2739)DANTE Chovtrans (KJ0LKB, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
21 Španělová Klára (J0NFI)BERY 1 (KJ0GNP, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
22 Prajer Lucie (H2441)PERSIA (KJ0VXX, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
23 Lušňáková Kateřina (J0NST)GALETTA 1 (KJ0GMJ, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
24 Fajkusová Petra (H2329)DIAMOND 95 (KJ0W1V, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
25 Dobešová Gabriela (H0815)TAKRAS 1 (KJ0DPL, V)Jezdecký klub NAZARET OSTRAVA (MH0142)
26 Kollárová Martina (H4468)CALWARO (KJ0RZT, V)Jezdecký klub Na Rozvodí, z.s. (MH0287)
27 Miloň Tomáš (H4266)QUAGILIO (KJ0TES, H)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
28 Pydychová Alena (G1229)QUISSY (KJ0VLS, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
29 Banašová Radka (H3520)JLB CAROLINO (KJ0LSX, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
30 Pelánková Nikol (L0416)DARLING 3 (KJ0KVR, K)Radka Turčynová (ML0126)
31 Turčynová Radka (H0837)ARMANI Z KAČÁKOVY SAMOTY (KJ0U9T, V)Radka Turčynová (ML0126)
32 Kortová Vendula (J0SQK)CASCARELLO (KJ0M9A, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
33 Vyvialová Tereza (H4120)MAGISTR (KJ0JNS, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
34 Grebeňová Natálie (J0RCU)RICARDA 1 (KJ0T3O, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
35 Rojáková Tereza (H1937)PRINCESS OF JUNGLE (KJ0H4Q, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
36 Železňáková Kateřina (H1801)SURRY (KJ0MXB, V)Samostatný dětský oddíl Brontosauři (MH0095)
37 Žilinská Martina (H0419)NESQUIK 2 (KJ0V9B, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
38 Riessová Patricie (J0O01)DARLING IV.D.VAN (KJ0T7R, V)Stáj Ever Dream, z.s. (MH0343)
39 Ludvík Jakub (H2930)QUANTITY (KJ0VCZ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
40 Ludvík Jakub (H2930)GUIDO SAPRIL (KJ0VD0, H)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
41 Vilkusová Lucie (J0SQ1)FINLANDIE (KJ0I3H, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
42 Radovesnická Renata (H2098)PENELOPE G 1 (KJ0VA6, K)Stáj Ever Dream, z.s. (MH0343)
43 Palová Petra (H3938)ALESSIO (KJ0FKW, H)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
Skoky
03_ Stupňovaná obtížnost do 100cm, 8 překážek se žolíkem
Běžná do 100 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

57
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kovandová Denisa (V0520)BARLOU ORION (KJ0V4Y, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
2 Lyčková Marie (H3513)BRILIANT 3 (KJ0SUR, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
3 Fabiánová Zuzana (H4385)HIGH FIVE (KJ0VR4, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
4 Bittnerová Sabina (H2848)SHADOW RIVER (KJ0TYS, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
5 Matúšová Klára (H3536)CLER 1 (KJ0GXA, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
6 Jarková Jana (G0732)RODRIGO 6 (KJ0V62, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
7 Dutková Denisa (H3761)AMAZING MOON (KJ0KFA, H)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
8 Banasova Sandra (J0W7Q)CATANGO-T 1 (KJ0UST, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
9 Pecková Hana (G2309)CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
10 Sýkorová Jůlia (J0VYM)NATHALI (KJ0IFU, K)SK Vitality Slezsko, z.s. (MH0322)
11 Martynková Anežka (H2695)ALONZO L (KJ0V9E, V)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
12 Řezníčková Markéta (G4024)SEDRIC DU BO (KJ0KCY, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
13 Řezníčková Markéta (G4024)M-ROCKINA-CH II (KJ0IBW, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
14 Pokorná Hana (H4404)PRINC 20 (KJ0F13, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
15 Šídlo Radek (F0586)CAILI (KJ0ULQ, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
16 Šídlo Radek (F0586)LANDRO LOU (KJ0ULR, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
17 Šídlo Radek (F0586)LISSCORN (KJ0VKI, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
18 Březinová Anežka (H3945)AMAZING 1 (KJ0UBU, H)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
19 Mičková Vendula (H4459)ILTON DH (KJ0MIA, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
20 Sípos René (H0692)FALANGA 1 (KJ0S9T, K)GESOMONT s.r.o. (MH0149)
21 Pinkavová Dana (H1270)LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
22 Tioková Tereza (H3872)PYŠNÝ PÁV (KJ0VRO, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
23 Masárová Michaela (H4410)THILL (KJ0P07, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
24 Bortlová Lucie (L0322)ORIN-T (KJ0IXY, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
25 Dordová Dagmar (J0RI7)LIMETREE FRAGILE (KJ0SN0, K)Carpentalis Moravian Ranch (MH0390)
26 Ciesariková Veronika (H3717)FARRUCO (KJ0JZT, V)BUJNOCH RANCH (MH0367)
27 Dobrocsanyiová Aneta (H3374)HANNIBAL 2 (KJ0S2J, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
28 Poppelková Lucie (H3977)WHITE SPOT (KJ0EIS, V)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
29 Kotuličová Marika (H2739)DANTE Chovtrans (KJ0LKB, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
30 Jajtnerová Renata (H3311)ANITTA VIKTORI (KJ0KBR, K)Stáj Hrádky Valmez (ML0089)
31 Lušňáková Kateřina (J0NST)GALETTA 1 (KJ0GMJ, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
32 Jílek Milan (G0807)BENTLEY 5 (KJ0RZO, V)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
33 Fajkusová Petra (H2329)DIAMOND 95 (KJ0W1V, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
34 Dobešová Gabriela (H0815)TAKRAS 1 (KJ0DPL, V)Jezdecký klub NAZARET OSTRAVA (MH0142)
35 Miloň Tomáš (H4266)QUAGILIO (KJ0TES, H)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
36 Pydychová Alena (G1229)QUISSY (KJ0VLS, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
37 Břenek Pavel (H0224)OK BATHORY (KJ0J66, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
38 Ondrášková Veronika (H4212)SPEEDY 1 (KJ0DN6, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
39 Hájková Markéta (H4214)LIVIUS 1 (KJ0FFX, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
40 Turčynová Radka (H0837)ARMANI Z KAČÁKOVY SAMOTY (KJ0U9T, V)Radka Turčynová (ML0126)
41 Mičulková Michaela (H4062)ARCAL-PELI (KJ0KUY, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
42 Kortová Vendula (J0SQK)CASCARELLO (KJ0M9A, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
43 Vyvialová Tereza (H4120)MAGISTR (KJ0JNS, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
44 Musilová Kateřina (J0NWU)NAVAR 3 (KJ0SNR, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
45 Cielecká Natálie (H4434)ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
46 Rojáková Tereza (H1937)PRINCESS OF JUNGLE (KJ0H4Q, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
47 Železňáková Kateřina (H1801)SURRY (KJ0MXB, V)Samostatný dětský oddíl Brontosauři (MH0095)
48 Venclíková Lucie (H4291)PERRA (KJ0MXC, K)Samostatný dětský oddíl Brontosauři (MH0095)
49 Žilinská Martina (H0419)NESQUIK 2 (KJ0V9B, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
50 Riessová Patricie (J0O01)DARLING IV.D.VAN (KJ0T7R, V)Stáj Ever Dream, z.s. (MH0343)
51 Ludvík Jakub (H2930)QUANTITY (KJ0VCZ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
52 Ludvík Jakub (H2930)GUIDO SAPRIL (KJ0VD0, H)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
53 Roubíčková Magdaléna (H4268)OTYLKA (KJ0EOM, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
54 Vilkusová Lucie (J0SQ1)FINLANDIE (KJ0I3H, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
55 Palová Petra (H3938)ALESSIO (KJ0FKW, H)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
56 Palová Petra (H3938)BARNABÁŠ 2 (KJ0K0Q, H)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
57 Kočí Lenka (H3223)DONA CASIA (KJ0LJF, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
Skoky
04_ Dvouf. skákání 110/110 cm
Běžná do 110 cm 274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze / A

49
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kovandová Denisa (V0520)BARLOU ORION (KJ0V4Y, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
2 Lyčková Marie (H3513)BRILIANT 3 (KJ0SUR, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
3 Lyčková Marie (H3513)VANDAL 1 (KJ0GEW, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
4 Bittnerová Sabina (H2848)SHADOW RIVER (KJ0TYS, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
5 Matúšová Klára (H3536)CLER 1 (KJ0GXA, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
6 Žačková Lenka (H4134)KILNABOY LUX (KJ00YX, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
7 Jarka Zdeněk (G1746)ROCK'N ROSE (KJ0HY2, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
8 Dutková Denisa (H3761)AMAZING MOON (KJ0KFA, H)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
9 Pecková Hana (G2309)CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
10 Řezníčková Markéta (G4024)SEDRIC DU BO (KJ0KCY, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
11 Šídlo Radek (F0586)LISSCORN (KJ0VKI, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
12 Klár Milan (H1916)ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
13 Kinčeková Klára (H4270)FREEJA (KJ0GK9, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
14 Šídlo Radek (F0586)CARTEGANA (KJ0JB4, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
15 Kadulová Nela (H2592)ZION 1 (KJ0KWB, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
16 Březinová Anežka (H3945)AMAZING 1 (KJ0UBU, H)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
17 Mičková Vendula (H4459)ILTON DH (KJ0MIA, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
18 Sípos René (H0692)FALANGA 1 (KJ0S9T, K)GESOMONT s.r.o. (MH0149)
19 Sklenářová Renáta (H3563)VIGO 2 (KJ0DU5, V)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
20 Jarošová Julie (H4149)IBISCHEK (KJ0FQM, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
21 Chasáková Nikol (H4277)ISOSTAR (KJ0MI1, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
22 Tioková Tereza (H3872)ARWEN 1 (KJ0FR2, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
23 Bortlová Lucie (L0322)ORIN-T (KJ0IXY, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
24 Bortlová Lucie (L0322)CORAL CARGO (KJ0KAO, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
25 Havlová Karolína (L0326)FARLY-M (KJ0J64, H)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
26 Tomanová Eliška (H4368)RENY (KJ0F5B, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
27 Krivá Eva (H2060)LADY 38 (KJ0FIL, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
28 Švihorová Nikol (H3214)JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
29 Škutová Adéla (H3869)CHUCK SAN BAR (KJ0SPZ, V)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
30 Dobrocsanyiová Aneta (H3374)HANNIBAL 2 (KJ0S2J, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
31 Srovnalová Lada (H4142)CAMPARI 6 (KJ0HTU, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
32 Jajtnerová Renata (H3311)ANITTA VIKTORI (KJ0KBR, K)Stáj Hrádky Valmez (ML0089)
33 Jílek Milan (G0807)BENTLEY 5 (KJ0RZO, V)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
34 Břenek Pavel (H0224)OK BATHORY (KJ0J66, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
35 Ondrášková Veronika (H4212)SPEEDY 1 (KJ0DN6, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
36 Hájková Markéta (H4214)LIVIUS 1 (KJ0FFX, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
37 Mičulková Michaela (H4062)ARCAL-PELI (KJ0KUY, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
38 Zwinger Jan (H2741)WALTER SCOTT (KJ0UP5, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
39 Zwinger Jan (H2741)CONAGAN (KJ0J2E, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
40 Musilová Kateřina (J0NWU)NAVAR 3 (KJ0SNR, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
41 Cielecká Natálie (H4434)ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
42 Venclíková Lucie (H4291)PERRA (KJ0MXC, K)Samostatný dětský oddíl Brontosauři (MH0095)
43 Ludvík Jakub (H2930)CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
44 Roubíčková Magdaléna (H4268)OTYLKA (KJ0EOM, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
45 Roubíčková Magdaléna (H4268)KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
46 Palová Petra (H3938)BARNABÁŠ 2 (KJ0K0Q, H)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
47 Horáková Martina (H4489)ALEXANDER DER GROSSE 4 (KJ0KLQ, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
48 Horáková Martina (H4489)BOTTICELLI (KJ0S2B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
49 Kočí Lenka (H3223)DONA CASIA (KJ0LJF, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
Skoky
05_ Skoková soutěž st. „L*“
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

38
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Minářová Romana (L0059)GRACIÁN (KJ0H13, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
2 Bumbová Ingrid (G2310)LADY VOLTEIR (KJ0GTI, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
3 Lyčková Marie (H3513)VANDAL 1 (KJ0GEW, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
4 Rektořík Petr (G1753)LORDON (KJ0I39, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
5 Rektořík Petr (G1753)ADONIS 4 (KJ0I38, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
6 Macourková Daniela (L0126)CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
7 Fabiánová Zuzana (H4385)ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
8 Krhutová Kateřina (H2499)HASKY Fitmin (KJ0DL1, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
9 Žačková Lenka (H4134)KILNABOY LUX (KJ00YX, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
10 Jarka Zdeněk (G1746)ROCK'N ROSE (KJ0HY2, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
11 Kočí Lenka (H3223)STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
12 Martynková Anežka (H2695)LUISSA (KJ0EHS, K)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
13 Klár Milan (H1916)ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
14 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
15 Kinčeková Klára (H4270)FREEJA (KJ0GK9, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
16 Šídlo Radek (F0586)CARTEGANA (KJ0JB4, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
17 Kadulová Nela (H2592)ZION 1 (KJ0KWB, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
18 Jarošová Julie (H4149)IBISCHEK (KJ0FQM, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
19 Tioková Tereza (H3872)ARWEN 1 (KJ0FR2, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
20 Bortlová Lucie (L0322)CORAL CARGO (KJ0KAO, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
21 Havlová Karolína (L0326)FARLY-M (KJ0J64, H)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
22 Tomanová Eliška (H4368)RENY (KJ0F5B, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
23 Krivá Eva (H2060)LADY 38 (KJ0FIL, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
24 Švihorová Nikol (H3214)JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
25 Švihorová Nikol (H3214)CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
26 Škutová Adéla (H3869)CHUCK SAN BAR (KJ0SPZ, V)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
27 Bajnar Tomáš (H1470)CHARAMIS (KJ0KQE, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
28 Srovnalová Lada (H4142)CAMPARI 6 (KJ0HTU, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
29 Zwinger Jan (H2741)WALTER SCOTT (KJ0UP5, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
30 Zwinger Jan (H2741)CONAGAN (KJ0J2E, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
31 Horáková Eva (F4105)ALANGA (KJ0LJA, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
32 Ludvík Jakub (H2930)CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
33 Ludvík Jakub (H2930)CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
34 Ludvík Jakub (H2930)KYANA (KJ0MGA, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
35 Roubíčková Magdaléna (H4268)KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
36 Horáková Martina (H4489)ALEXANDER DER GROSSE 4 (KJ0KLQ, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
37 Horáková Martina (H4489)BOTTICELLI (KJ0S2B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
38 Krusberská Nikol (H4147)CALEDON 2 (KJ0MF7, V)Empresa, s.r.o. (MH0171)
Skoky
06_ Skoková soutěž st. „S*“
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

15
Skoky
07_ Skoková soutěž st. „ZL“
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

13
Skoky
08_ Skoková soutěž st. "L**"
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

24
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Minářová Romana (L0059)GRACIÁN (KJ0H13, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
2 Bumbová Ingrid (G2310)LADY VOLTEIR (KJ0GTI, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
3 Rektořík Petr (G1753)VISTÁRIA (KJ0DZK, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
4 Rektořík Petr (G1753)BARIELA (KJ0GZH, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
5 Macourková Daniela (L0126)CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
6 Fabiánová Zuzana (H4385)ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
7 Krhutová Kateřina (H2499)HASKY Fitmin (KJ0DL1, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
8 Kočí Lenka (H3223)STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
9 Milián Jindřich (H2169)KLEOPATRA 2 (KJ0DD0, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
10 Klár Milan (H1916)ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
11 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
12 Kalužíková Tereza (H3310)AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
13 Bendová Michaela (H3073)ANGEL V DRIENE (KJ0JIG, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
14 Říhová Anastázie (H2708)AQUILA 3 (KJ0IJH, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
15 Vachutka Ladislav (H2762)BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
16 Macečková Natálie (H4442)FILIA (KJ0MKZ, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
17 Bajnar Tomáš (H1470)CHARAMIS (KJ0KQE, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
18 Polášková Nicol (H3538)MEREDITH-FG (KJ0KQU, K)JO SKP Kometa Brno z.s. (MG0131)
19 Polášková Nicol (H3538)RIMPOTCHET HF CHOVTRANS (KJ0DLL, V)JO SKP Kometa Brno z.s. (MG0131)
20 Srovnalová Lada (H4142)CAMPARI 6 (KJ0HTU, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
21 Šedý Michal (H3622)BARKAN (KJ0GVV, V)JK Dřevěný dvůr Baška, z.s. (MH0214)
22 Šrotková Veronika (H3094)ITAR (KJ0BKB, V)Jezdecký klub ATTILA Ostrava, z.s. (MH0203)
23 Ludvík Jakub (H2930)CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
24 Ludvík Jakub (H2930)KYANA (KJ0MGA, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
Skoky
09_ Skoková soutěž st. „S**“ - CENA RADEGASTA 2018
Běžná S** (130) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

13
Skoky
CSN
Cena Radegasta 2018
Výsledky
28. 7. – 29. 7.
H / Frenštát p/R
TJ Slovan Frenštát

Pro větší detail klikněte!