Přihlásit se

Skoky
Hobby závod ESC Olomouc
Hobby závody (CSN-H) / 180728H2
28.07.2018 - 28.07.2018
H / ESC Olomouc
Dokončený
Skoky
01_ Křížkový parkur - možno i s vodičem
Hobby Křížky 40 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

8
Skoky
02_ Parkur do 60 cm
Hobby 60 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

19
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Körnerová Bohdana (H0450)ELISE'S LITTLE JACK (KJ0SYC, V)SK Liboš (MH0286)
2 Havlíčková Karolína (J0TGY)TONY 2 (KJ0BDS, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
3 Hyžáková Tereza (J0WBM)ENGI (KJ0S4T, K)Jezdecký klub Verona, zapsaný spolek (MH0380)
4 Dohnalová Tereza (J0LGJ)CHARLOTA 4 (KJ0F6H, K)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
5 Daňková Lenka (J0RD8)RED CLIFF (KJ0ICS, V)Karlov - En Vogue (MH0348)
6 Švarcová Zuzana (H4563)MISCHEL 1 (KJ0VYT, K)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
7 Jůzová Adéla (J0UV1)RIKA 1 (KJ0UUJ, K)JK Maleta Hradec nad Svitavou (MF0446)
8 Hurtová Nicole (G2189)NEAPOLITANO XII- 33 (KJ0UT1, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
9 Horáková Denisa (J0VZP)KATNISS (KJ0U1Q, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
10 Horáková Denisa (J0VZP)ZORKA 5 (KJ0AAX, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
11 Vachutková Lenka (H2481)ODYSSEY- H (KJ0V4R, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12 Gibesová Tereza (J0SZ3)AMAZONKA 4 (KJ0VGJ, K)Hřebčín HF Kravaře, z. s. (MH0378)
13 Smetanová Denisa (J0KNA)BARABAS (KJ0DQK, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
14 Bartoňová Tereza (J0VKQ)BAJKAL 5 (KJ0USE, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
15 Drlíková Jitka (J0VWT)DIOR 1 (KJ09N8, V)JK Svébohov z. s. (MH0246)
16 Tošenovská Martina (H2337)FOREST (KJ07J5, V)JK Svébohov z. s. (MH0246)
17 Stryžovská Zuzana (J0MCG)POLÁRNÍ NOC (KJ0UJZ, K)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
18 Andrysová Nela (J0XTW)SARAH ASHANTTI DE JAVUE (KJ0UT4, V)JK COUFALÍK z.s. (MH0413)
19 Ratajová Viola (J0XTQ)ODAR (KJ0DP3, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Skoky
03_ Parkur 75 cm bez kombinace
Hobby 70 cm 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

33
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Dočkálek Petr (J0SPL)BRITNEY KINSKÁ (KJ0HO9, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
2 Körnerová Bohdana (H0450)ELISE'S LITTLE JACK (KJ0SYC, V)SK Liboš (MH0286)
3 Körnerová Nikola (H4578)CALYPSO 3 (KJ0BLM, H)SK Liboš (MH0286)
4 Havlíčková Karolína (J0TGY)TONY 2 (KJ0BDS, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
5 Sedlářová Veronika (B3438)AMADEUS 7 (KJ0J7P, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6 Hyžáková Tereza (J0WBM)ENGI (KJ0S4T, K)Jezdecký klub Verona, zapsaný spolek (MH0380)
7 Schönová Tereza (H3306)VIRGILE (KJ0IW2, V)
8 Švarcová Zuzana (H4563)MISCHEL 1 (KJ0VYT, K)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
9 Ryčovský Ivan (H4195)NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10 Holátková Růžena (H1548)ARES 8 (KJ0FBM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11 Hurtová Nicole (G2189)NEAPOLITANO XII- 33 (KJ0UT1, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
12 Horáková Denisa (J0VZP)KATNISS (KJ0U1Q, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
13 Horáková Denisa (J0VZP)ZORKA 5 (KJ0AAX, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
14 Dohnalová Tereza (J0LGJ)CHARLOTA 4 (KJ0F6H, K)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
15 Vachutková Lenka (H2481)ODYSSEY- H (KJ0V4R, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
16 Vachutka Ladislav (H2762)WHITCH QUIDAM (KJ0W34, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
17 Sojáková Michaela (H3177)MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
18 Gibesová Tereza (J0SZ3)AMAZONKA 4 (KJ0VGJ, K)Hřebčín HF Kravaře, z. s. (MH0378)
19 Bartoňová Tereza (J0VKQ)CATANY 1 (KJ0CEJ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
20 Bartoňová Tereza (J0VKQ)BAJKAL 5 (KJ0USE, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
21 Spáčilová Lucie (H3632)COSTA RICA (KJ0TL4, K)JK Moneriko, z.s. (ML0120)
22 Hudec Jan (G4010)LORETA Z (KJ0VCT, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
23 Zourková Barbora (G3662)FÉNIX (KJ0HMX, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
24 Vachutka Ladislav (H2762)COCCINELLA (KJ0V0O, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
25 Navrátilová Eliška (J0W3Y)IMPALA 1 (KJ05IY, K)JK LOŠOVSKÁ FARMA, s.r.o. (MH0388)
26 Magdonová Milena (J0V2S)LANTAX (KJ0ARP, V)JK LOŠOVSKÁ FARMA, s.r.o. (MH0388)
27 Stryžovská Zuzana (J0MCG)POLÁRNÍ NOC (KJ0UJZ, K)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
28 Horáková Ivona (G3095)SCARLETT BRILANT (KJ0V5X, K)JK Prostějov (MG0051)
29 Bartl Langerová Lucie (H2613)MIRABEL 3 (KJ0TB3, K)JK Bludoveček (MH0360)
30 Andrysová Ilona (J0QCI)SARAH ASHANTTI DE JAVUE (KJ0UT4, V)JK COUFALÍK z.s. (MH0413)
31 Žváčková Martina (H4473)VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
32 Ryčovská Barbora (H3266)ESPRIT FFH (KJ0M97, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
33 Ratajová Viola (J0XTQ)ODAR (KJ0DP3, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Skoky
04_ Stupňovaná obtížnost do 95 cm bez žolíka
Hobby do 90 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

37
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Dočkálek Petr (J0SPL)BRITNEY KINSKÁ (KJ0HO9, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
2 Körnerová Bohdana (H0450)CALLIOPE-K (KJ0MIQ, K)SK Liboš (MH0286)
3 Zuštinová Monika (H0449)CLINFORD-K (KJ0MMR, V)SK Liboš (MH0286)
4 Körnerová Nikola (H4578)CALYPSO 3 (KJ0BLM, H)SK Liboš (MH0286)
5 Sedlářová Veronika (B3438)AMADEUS 7 (KJ0J7P, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6 Schönová Tereza (H3306)VIRGILE (KJ0IW2, V)
7 Šrámková Jarmila (F0142)GNOEL H Strojmotiv (KJ0J0K, K)JK Čermná (MF0366)
8 Dočkal Jaroslav (J0XLC)ETNA 7 (KJ0BTD, K)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
9 Ryčovský Ivan (H4195)NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10 Holátková Růžena (H1548)ARES 8 (KJ0FBM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11 Holátková Růžena (H1548)CARLING (KJ0EHO, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12 Jůzová Adéla (J0UV1)MAESTOSO XII-16 SK/LOLA (KJ0UUB, K)JK Maleta Hradec nad Svitavou (MF0446)
13 Dopitová Lucie (H4403)CABERNET 3 (KJ0SFJ, V)ZVR.Grygov, z.s. (ML0161)
14 Hartmanová Zuzana (H2747)DR SLEW (KJ0S7X, V)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
15 Hartmanová Zuzana (H2747)ZANDORA (KJ0H24, K)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
16 Kaplánková Klaudie (L0481)STOLBERG (KJ0FST, V)
17 Vachutková Lenka (H2481)VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
18 Vachutková Lenka (H2481)VIOLA CLAIRE-H (KJ0V5G, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
19 Vachutka Ladislav (H2762)WHITCH QUIDAM (KJ0W34, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
20 Ambrožová Tereza (J0Q4U)HANY 4 (KJ0JDS, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
21 Pavlíček Jan (H2371)GALAXA ŠARGOUN (KJ0VVQ, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
22 Sojáková Michaela (H3177)MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
23 Šindlerová Anežka (L0467)DIADÉM 3 (KJ0UWU, K)Equiteam Doloplazy, z.s. (ML0154)
24 Bartoňová Tereza (J0VKQ)CATANY 1 (KJ0CEJ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
25 Spáčilová Lucie (H3632)COSTA RICA (KJ0TL4, K)JK Moneriko, z.s. (ML0120)
26 Bednářová Vladana (H3362)CAZEERIHO (KJ0ORV, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
27 Bazinková Klára (H4084)FRESH D'LUC (KJ0F4E, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
28 Hudec Jan (G4010)LORETA Z (KJ0VCT, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
29 Šimečková Lenka (H1831)GRANDE JAUNE (KJ0SC6, V)Stáj Fénix, z.s. (MH0022)
30 Zourková Barbora (G3662)FÉNIX (KJ0HMX, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
31 Vachutka Ladislav (H2762)COCCINELLA (KJ0V0O, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
32 Bartl Langerová Lucie (H2613)MIRABEL 3 (KJ0TB3, K)JK Bludoveček (MH0360)
33 Bartl Langerová Lucie (H2613)MOZART-H (KJ0EKR, V)JK Bludoveček (MH0360)
34 Horníčková Bára Žofie (J0QF7)DONALD 3 (KJ0GTE, V)JK Bludoveček (MH0360)
35 Žváčková Martina (H4473)VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
36 Ryčovská Barbora (H3266)ESPRIT FFH (KJ0M97, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
37 Snášel Lukáš (H1419)MARILYN 3 (KJ0SIN, K)Stáj Fénix, z.s. (MH0022)
Skoky
05_ Parkur 105 cm
Hobby Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

26
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Körnerová Bohdana (H0450)CALLIOPE-K (KJ0MIQ, K)SK Liboš (MH0286)
2 Zuštinová Monika (H0449)CLINFORD-K (KJ0MMR, V)SK Liboš (MH0286)
3 Horáková Tereza (H4457)EMPIRIO DE TAR (KJ0GQI, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
4 Šrámková Jarmila (F0142)GNOEL H Strojmotiv (KJ0J0K, K)JK Čermná (MF0366)
5 Dočkal Jaroslav (J0XLC)ETNA 7 (KJ0BTD, K)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
6 Holátková Růžena (H1548)CARLING (KJ0EHO, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
7 Jůzová Adéla (J0UV1)MAESTOSO XII-16 SK/LOLA (KJ0UUB, K)JK Maleta Hradec nad Svitavou (MF0446)
8 Křížková Kateřina (H3890)NAGOJA 2 (KJ0MXF, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
9 Hartmanová Zuzana (H2747)DR SLEW (KJ0S7X, V)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
10 Hartmanová Zuzana (H2747)ZANDORA (KJ0H24, K)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
11 Vachutková Lenka (H2481)VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12 Vachutková Lenka (H2481)VIOLA CLAIRE-H (KJ0V5G, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13 Václavíková Monika (H1552)GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
14 Václavíková Monika (H1552)ILEXIS (KJ0HRD, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
15 Ambrožová Tereza (J0Q4U)HANY 4 (KJ0JDS, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
16 Pavlíček Jan (H2371)GALAXA ŠARGOUN (KJ0VVQ, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
17 Šindlerová Anežka (L0467)DIADÉM 3 (KJ0UWU, K)Equiteam Doloplazy, z.s. (ML0154)
18 Najmanová Monika (H1583)PICASSO 5 (KJ0MWT, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
19 Bednářová Vladana (H3362)CAZEERIHO (KJ0ORV, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
20 Bazinková Klára (H4084)FRESH D'LUC (KJ0F4E, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
21 Šimečková Lenka (H1831)GRANDE JAUNE (KJ0SC6, V)Stáj Fénix, z.s. (MH0022)
22 Bartl Langerová Lucie (H2613)MOZART-H (KJ0EKR, V)JK Bludoveček (MH0360)
23 Horníčková Bára Žofie (J0QF7)DONALD 3 (KJ0GTE, V)JK Bludoveček (MH0360)
24 Kalábová Silvie (G0486)JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
25 Fetaj Rea (J0VKM)CENT 3 (KJ0KE7, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
26 Snášel Lukáš (H1419)MARILYN 3 (KJ0SIN, K)Stáj Fénix, z.s. (MH0022)
Skoky
Hobby
CSN-H
Hobby závod ESC Olomouc
Dokončený
28. 7. – 28. 7.
H / ESC Olomouc
ESC Olomouc

Pro větší detail klikněte!