Přihlásit se

Skoky
Hobby závod ESC Olomouc
Hobby závody (CSN-H) / 180728H2
28.07.2018 - 28.07.2018
H / ESC Olomouc
Dokončený
Skoky
Pořadatelé:
MH0340 - Equine Sport Center Olomouc, o.p.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H1920
Ladislav Vachutka
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1973
Vendula Svíbová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
G0074
Robert Smékal
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Křížkový parkur
Hobby ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
28.07.2018 8:00

8
Skoky
02_ Parkur do 60 cm
Hobby ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
28.07.2018 8:30

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.07.2018 22:01:33
#JezdecKůňSubjekt
1Horáková Denisa (J0VZP)<15>KATNISS (KJ0U1Q, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
2Tošenovská Martina (H2337)<5>FOREST (KJ07J5, V)JK Svébohov z. s. (MH0246)
3Drlíková Jitka (J0VWT)<4>DIOR 1 (KJ09N8, V)JK Svébohov z. s. (MH0246)
4Körnerová Bohdana (H0450)<9>ELISE'S LITTLE JACK (KJ0SYC, V)SK Liboš (MH0286)
5Bartoňová Tereza (J0VKQ)<19>BAJKAL 5 (KJ0USE, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
6Smetanová Denisa (J0KNA)<3>BARABAS (KJ0DQK, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
7Hyžáková Tereza (J0WBM)<11>ENGI (KJ0S4T, K)Jezdecký klub Verona, zapsaný spolek (MH0380)
8Stryžovská Zuzana (J0MCG)<20>POLÁRNÍ NOC (KJ0UJZ, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
9Ratajová Viola (J0XTQ)<22>ODAR (KJ0DP3, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
10Hurtová Nicole (G2189)<14>NEAPOLITANO XII- 33 (KJ0UT1, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
11Jůzová Adéla (J0UV1)<1>RIKA 1 (KJ0UUJ, K)Jezdecká stáj Vesna Nepasice - statek Lipiny z.s. (MR0038)
12Andrysová Nela (J0XTW)<21>SARAH ASHANTTI DE JAVUE (KJ0UT4, V)JK Coufalík (MH0064)
13Dohnalová Tereza (J0LGJ)<23>CHARLOTA 4 (KJ0F6H, K)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
14Havlíčková Karolína (J0TGY)<10>TONY 2 (KJ0BDS, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
15Švarcová Zuzana (H4563)<13>MISCHEL 1 (KJ0VYT, K)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
16Daňková Lenka (J0RD8)<12>RED CLIFF (KJ0ICS, V)Karlov - En Vogue (MH0348)
17Gibesová Tereza (J0SZ3)<18>AMAZONKA 4 (KJ0VGJ, K)Hřebčín HF Kravaře, z. s. (MH0378)
18Vachutková Lenka (H2481)<17>ODYSSEY- H (KJ0V4R, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
19Horáková Denisa (J0VZP)<16>ZORKA 5 (KJ0AAX, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
Skoky
03_ Parkur 75 cm
Hobby ZZ (80) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
28.07.2018 9:30

33
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.07.2018 22:15:44
#JezdecKůňSubjekt
1Bartoňová Tereza (J0VKQ)<19>BAJKAL 5 (KJ0USE, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
2Horáková Denisa (J0VZP)<16>ZORKA 5 (KJ0AAX, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
3Vachutka Ladislav (H2762)<36>COCCINELLA (KJ0V0O, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4Ryčovský Ivan (H4195)<28>NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5Holátková Růžena (H1548)<29>ARES 8 (KJ0FBM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6Vachutková Lenka (H2481)<17>ODYSSEY- H (KJ0V4R, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
7Stryžovská Zuzana (J0MCG)<20>POLÁRNÍ NOC (KJ0UJZ, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
8Spáčilová Lucie (H3632)<33>COSTA RICA (KJ0TL4, K)JK Moneriko, z.s. (ML0120)
9Schönová Tereza (H3306)<27>VIRGILE (KJ0IW2, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
10Hudec Jan (G4010)<34>LORETA Z (KJ0VCT, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
11Andrysová Ilona (J0QCI)<21>SARAH ASHANTTI DE JAVUE (KJ0UT4, V)JK Coufalík (MH0064)
12Hyžáková Tereza (J0WBM)<11>ENGI (KJ0S4T, K)Jezdecký klub Verona, zapsaný spolek (MH0380)
13Gibesová Tereza (J0SZ3)<18>AMAZONKA 4 (KJ0VGJ, K)Hřebčín HF Kravaře, z. s. (MH0378)
14Švarcová Zuzana (H4563)<13>MISCHEL 1 (KJ0VYT, K)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
15Bartl Langerová Lucie (H2613)<40>MIRABEL 3 (KJ0TB3, K)JK Bludoveček (MH0360)
16Zourková Barbora (G3662)<35>FÉNIX (KJ0HMX, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
17Dočkálek Petr (J0SPL)<24>BRITNEY KINSKÁ (KJ0HO9, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
18Horáková Ivona (G3095)<39>SCARLETT BRILANT (KJ0V5X, K)JK Prostějov (MG0051)
19Havlíčková Karolína (J0TGY)<10>TONY 2 (KJ0BDS, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
20Körnerová Bohdana (H0450)<9>ELISE'S LITTLE JACK (KJ0SYC, V)SK Liboš (MH0286)
21Körnerová Nikola (H4578)<25>CALYPSO 3 (KJ0BLM, H)SK Liboš (MH0286)
22Hurtová Nicole (G2189)<14>NEAPOLITANO XII- 33 (KJ0UT1, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
23Dohnalová Tereza (J0LGJ)<23>CHARLOTA 4 (KJ0F6H, K)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
24Ratajová Viola (J0XTQ)<22>ODAR (KJ0DP3, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
25Magdonová Milena (J0V2S)<38>LANTAX (KJ0ARP, V)JK LOŠOVSKÁ FARMA, s.r.o. (MH0388)
26Navrátilová Eliška (J0W3Y)<37>IMPALA 1 (KJ05IY, K)JK LOŠOVSKÁ FARMA, s.r.o. (MH0388)
27Sedlářová Veronika (B3438)<26>AMADEUS 7 (KJ0J7P, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
28Ryčovská Barbora (H3266)<42>ESPRIT FFH (KJ0M97, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
29Žváčková Martina (H4473)<41>VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
30Sojáková Michaela (H3177)<31>MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
31Vachutka Ladislav (H2762)<30>WHITCH QUIDAM (KJ0W34, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
32Bartoňová Tereza (J0VKQ)<32>CATANY 1 (KJ0CEJ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
33Horáková Denisa (J0VZP)<15>KATNISS (KJ0U1Q, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
Skoky
04_ Stupňovaná obtížnost do 95 cm
Hobby do 90 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
28.07.2018 11:00

37
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.07.2018 22:22:39
#JezdecKůňSubjekt
1Hartmanová Zuzana (H2747)<51>ZANDORA (KJ0H24, K)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
2Vachutková Lenka (H2481)<53>VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
3Holátková Růžena (H1548)<47>CARLING (KJ0EHO, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4Vachutka Ladislav (H2762)<30>WHITCH QUIDAM (KJ0W34, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5Bartl Langerová Lucie (H2613)<61>MOZART-H (KJ0EKR, V)JK Bludoveček (MH0360)
6Horníčková Bára Žofie (J0QF7)<62>DONALD 3 (KJ0GTE, V)JK Bludoveček (MH0360)
7Spáčilová Lucie (H3632)<33>COSTA RICA (KJ0TL4, K)JK Moneriko, z.s. (ML0120)
8Žváčková Martina (H4473)<41>VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
9Sedlářová Veronika (B3438)<26>AMADEUS 7 (KJ0J7P, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10Ryčovská Barbora (H3266)<42>ESPRIT FFH (KJ0M97, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11Sojáková Michaela (H3177)<31>MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12Šindlerová Anežka (L0467)<57>DIADÉM 3 (KJ0UWU, K)Equiteam Doloplazy, z.s. (ML0154)
13Pavlíček Jan (H2371)<56>GALAXA ŠARGOUN (KJ0VVQ, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
14Ambrožová Tereza (J0Q4U)<55>HANY 4 (KJ0JDS, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
15Bednářová Vladana (H3362)<58>CAZEERIHO (KJ0ORV, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
16Bazinková Klára (H4084)<59>FRESH D'LUC (KJ0F4E, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
17Šrámková Jarmila (F0142)<45>GNOEL H Strojmotiv (KJ0J0K, K)JK Čermná (MF0366)
18Zuštinová Monika (H0449)<44>CLINFORD-K (KJ0MMR, V)SK Liboš (MH0286)
19Körnerová Bohdana (H0450)<43>CALLIOPE-K (KJ0MIQ, K)SK Liboš (MH0286)
20Körnerová Nikola (H4578)<25>CALYPSO 3 (KJ0BLM, H)SK Liboš (MH0286)
21Dopitová Lucie (H4403)<49>CABERNET 3 (KJ0SFJ, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
22Schönová Tereza (H3306)<27>VIRGILE (KJ0IW2, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
23Jůzová Adéla (J0UV1)<48>MAESTOSO XII-16 SK/LOLA (KJ0UUB, K)Jezdecká stáj Vesna Nepasice - statek Lipiny z.s. (MR0038)
24Snášel Lukáš (H1419)<63>MARILYN 3 (KJ0SIN, K)Stáj Fénix, z.s. (MH0022)
25Šimečková Lenka (H1831)<60>GRANDE JAUNE (KJ0SC6, V)Stáj Fénix, z.s. (MH0022)
26Dočkal Jaroslav (J0XLC)<46>ETNA 7 (KJ0BTD, K)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
27Dočkálek Petr (J0SPL)<24>BRITNEY KINSKÁ (KJ0HO9, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
28Hudec Jan (G4010)<34>LORETA Z (KJ0VCT, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
29Bartoňová Tereza (J0VKQ)<32>CATANY 1 (KJ0CEJ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
30Zourková Barbora (G3662)<35>FÉNIX (KJ0HMX, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
31Kaplánková Klaudie (L0481)<52>STOLBERG (KJ0FST, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
32Ryčovský Ivan (H4195)<28>NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
33Vachutková Lenka (H2481)<54>VIOLA CLAIRE-H (KJ0V5G, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
34Holátková Růžena (H1548)<29>ARES 8 (KJ0FBM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
35Vachutka Ladislav (H2762)<36>COCCINELLA (KJ0V0O, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
36Hartmanová Zuzana (H2747)<50>DR SLEW (KJ0S7X, V)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
37Bartl Langerová Lucie (H2613)<40>MIRABEL 3 (KJ0TB3, K)JK Bludoveček (MH0360)
Skoky
05_ Parkur 105 cm
Hobby Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
28.07.2018 12:30

27
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.07.2018 14:56:56
#JezdecKůňSubjekt
1Václavíková Monika (H1552)<67>ILEXIS (KJ0HRD, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
2Hartmanová Zuzana (H2747)<51>ZANDORA (KJ0H24, K)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
3Vachutková Lenka (H2481)<53>VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4Najmanová Monika (H1583)<68>PICASSO 5 (KJ0MWT, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5Pavlíček Jan (H2371)<56>GALAXA ŠARGOUN (KJ0VVQ, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
6Ambrožová Tereza (J0Q4U)<55>HANY 4 (KJ0JDS, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
7Fetaj Rea (J0VKM)<70>CENT 3 (KJ0KE7, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
8Dočkal Jaroslav (J0XLC)<46>ETNA 7 (KJ0BTD, K)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
9Horáková Tereza (H4457)<64>EMPIRIO DE TAR (KJ0GQI, V)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
10Šrámková Jarmila (F0142)<45>GNOEL H Strojmotiv (KJ0J0K, K)JK Čermná (MF0366)
11Šimečková Lenka (H1831)<60>GRANDE JAUNE (KJ0SC6, V)Stáj Fénix, z.s. (MH0022)
12Snášel Lukáš (H1419)<63>MARILYN 3 (KJ0SIN, K)Stáj Fénix, z.s. (MH0022)
13Šindlerová Anežka (L0467)<57>DIADÉM 3 (KJ0UWU, K)Equiteam Doloplazy, z.s. (ML0154)
14Bazinková Klára (H4084)<59>FRESH D'LUC (KJ0F4E, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
15Bednářová Vladana (H3362)<58>CAZEERIHO (KJ0ORV, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
16Šnyrychová Lucie (H2453)<71>ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
17Jůzová Adéla (J0UV1)<48>MAESTOSO XII-16 SK/LOLA (KJ0UUB, K)Jezdecká stáj Vesna Nepasice - statek Lipiny z.s. (MR0038)
18Bartl Langerová Lucie (H2613)<61>MOZART-H (KJ0EKR, V)JK Bludoveček (MH0360)
19Horníčková Bára Žofie (J0QF7)<62>DONALD 3 (KJ0GTE, V)JK Bludoveček (MH0360)
20Kalábová Silvie (G0486)<69>JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
21Zuštinová Monika (H0449)<44>CLINFORD-K (KJ0MMR, V)SK Liboš (MH0286)
22Körnerová Bohdana (H0450)<43>CALLIOPE-K (KJ0MIQ, K)SK Liboš (MH0286)
23Holátková Růžena (H1548)<47>CARLING (KJ0EHO, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
24Křížková Kateřina (H3890)<65>NAGOJA 2 (KJ0MXF, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
25Vachutková Lenka (H2481)<54>VIOLA CLAIRE-H (KJ0V5G, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
26Václavíková Monika (H1552)<66>GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
27Hartmanová Zuzana (H2747)<50>DR SLEW (KJ0S7X, V)JK ALIKA Čelčice (MG0255)