Přihlásit se

Skoky
Podzimní skokové závody
Oficiální závody (CSN) / 181007G1
07.10.2018 - 07.10.2018
G / Panská lícha, Brno
Výsledky
Skoky
02_ Soutěž stupně ZM na limitovaný čas
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

20
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Lundová Zuzana (G3201)MARION 9 (KJ0U9S, K)JK Sentice (MG0123)
2 Kleinová Šárka (H4104)VANESA 12 (KJ0U6W, K)Equiteam Doloplazy, z.s. (ML0154)
3 Pavlíková Eva (G0417)JLB LAMBERT (KJ0LNC, V)Stáj Boškůvky (MG0286)
4 Martínková Marie (G1856)DANIELA 4 (KJ0UGN, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
5 Malíková Martina Amálie (G4028)BON PASTEUR (KJ0UZX, V)JS Němčičky (MG0017)
6 Kramáriková Radka (G1524)TRADEMARK (IRE) (KJ0SOQ, V)JS Němčičky (MG0017)
7 Procházková Tereza (J0V7L)BALADA 6 (KJ0TFI, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
8 Visingrová Nikola (G3198)SWINFÍR (KJ0JW5, V)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
9 Adámková Petra (J0RYO)SINDY 8 (KJ0KER, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
10 Šebestová Veronika (G3770)SWEN 1 (KJ0FFK, V)JK Ideas (MG0167)
11 Brudňaková Michaela (J0XB9)BALANCE 2 (KJ0VL4, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
12 Viktorínová Tereza (G3217)AGRIPPA 4 (KJ0VCV, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
13 Marková Eliška (L0415)CARMELO (KJ010T, V)JK Stará Pošta Austerlitz (MG0332)
14 Jelínková Veronika (G2210)SATINÉ (KJ0SZ6, K)JK Sever Brno (MG0156)
15 Maťátková Lucie (G2280)JEEP (KJ0J39, V)TJ Brno - Dvorska (MG0202)
16 Hanáčková Alexandra (L0108)SEGAL (KJ0ODW, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
17 Bumbová Lucie (J0QR4)BRITNEY KINSKÁ (KJ0HO9, K)
18 Hojovcová Marie (G4015)QUENTIN 15 (KJ0V8H, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
19 Zvěřinová Veronika (G3466)MOZART-H (KJ0EKR, V)TJ Equiklub Třebíč (MG0193)
20 Zvěřinová Veronika (G3466)ONYX (KJ0TAJ, V)TJ Equiklub Třebíč (MG0193)
Skoky
03_ Dvoufázové skákání 100/100 cm
Běžná do 100 cm 274.5.2 - Druhá fáze na čas / A

30
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Lundová Zuzana (G3201)MARION 9 (KJ0U9S, K)JK Sentice (MG0123)
2 Kleinová Šárka (H4104)VANESA 12 (KJ0U6W, K)Equiteam Doloplazy, z.s. (ML0154)
3 Mrázková Irena (L0384)SEGAL (KJ0ODW, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
4 Pavlíková Eva (G0417)JLB LAMBERT (KJ0LNC, V)Stáj Boškůvky (MG0286)
5 Pavlíková Eva (G0417)NIRVANA 48 (KJ0SZY, K)Stáj Boškůvky (MG0286)
6 Martínková Marie (G1856)DANIELA 4 (KJ0UGN, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
7 Gruberová Hana Abigail (F3861)PARSIVAL (KJ0E3P, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
8 Malíková Martina Amálie (G4028)BON PASTEUR (KJ0UZX, V)JS Němčičky (MG0017)
9 Šedá Marcela (G1280)SIR CARTIER (KJ0KUU, V)JK Ideas (MG0167)
10 Kramáriková Radka (G1524)TRADEMARK (IRE) (KJ0SOQ, V)JS Němčičky (MG0017)
11 Procházková Tereza (J0V7L)BALADA 6 (KJ0TFI, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
12 Visingrová Nikola (G3198)SWINFÍR (KJ0JW5, V)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
13 Adámková Petra (J0RYO)SINDY 8 (KJ0KER, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
14 Potěšilová Monika (G3441)GERALDINA (KJ0HF4, K)JS Němčičky (MG0017)
15 Skalníková Michaela (L0237)ANTOANETA-B (KJ0I3E, K)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
16 Šebestová Veronika (G3770)SWEN 1 (KJ0FFK, V)JK Ideas (MG0167)
17 Brudňaková Michaela (J0XB9)BALANCE 2 (KJ0VL4, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
18 Kobalčíková Alice (H4472)ELIFA (KJ0FFP, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
19 Viktorínová Tereza (G3217)AGRIPPA 4 (KJ0VCV, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
20 Marková Eliška (L0415)CARMELO (KJ010T, V)JK Stará Pošta Austerlitz (MG0332)
21 Jelínková Veronika (G2210)SATINÉ (KJ0SZ6, K)JK Sever Brno (MG0156)
22 Zahradníková Ema (G4036)LORD GASPARI (KJ0J1U, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
23 Machačová Hana (G3534)JASKIER (KJ0M0Q, V)Jezdecký klub Murhof Jesenec,z.s. (ML0039)
24 Hanáková Jana (G4002)DARCY (KJ0GWE, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
25 Blahová Berenika (G3860)REGULUS (KJ0I62, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
26 Nováková Vanda (G2329)REA 1 (KJ0J1O, K)JK Presto (MG0270)
27 Soukopová Nikol (G4018)BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
28 Nečasová Andrea (G2104)JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
29 Zvěřinová Veronika (G3466)MOZART-H (KJ0EKR, V)TJ Equiklub Třebíč (MG0193)
30 Zvěřinová Veronika (G3466)ONYX (KJ0TAJ, V)TJ Equiklub Třebíč (MG0193)
Skoky
04_ Soutěž stupně ZL
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

32
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Macourková Daniela (L0126)CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
2 Hrbáček Tomáš (H4094)MAY 1 (KJ0LON, V)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
3 Hrbáček Tomáš (H4094)AFRIKA (KJ0JKE, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
4 Chládková Jana (G2188)ANNEALING (KJ0KCV, V)JS Veveří (MG0055)
5 Húsková Lucie (G2928)SAINT MAURITIUS (KJ0LM2, V)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
6 Húsková Lucie (G2928)FRODO 2 (KJ0HNS, V)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
7 Tmějová Vanda (F3937)HEKTOR 5 (KJ0K5P, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
8 Tmějová Vanda (F3937)HALOMA (KJ0RZK, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
9 Čermáková Daniela (G3668)UNA SAPHIRA (KJ0BVP, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
10 Siatková Anna (F3008)KIRA 6 (KJ0UC1, K)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
11 Siatková Anna (F3008)GENY 1 (KJ0UC2, K)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
12 Gruberová Hana Abigail (F3861)PARSIVAL (KJ0E3P, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
13 Šedá Marcela (G1280)SIR CARTIER (KJ0KUU, V)JK Ideas (MG0167)
14 Klímová Veronika (G1717)AROX-RUF (KJ0TFJ, V)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
15 Klímová Veronika (G1717)HAGEN 1 (KJ0IN3, V)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
16 Hojovcová Marie (G4015)ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
17 Skalníková Michaela (L0237)ANTOANETA-B (KJ0I3E, K)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
18 Kobalčíková Alice (H4472)ELIFA (KJ0FFP, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
19 Zahradníková Ema (G4036)LORD GASPARI (KJ0J1U, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
20 Janda Tomáš (G0183)BERYL (KJ0GVS, V)Renata Jandová (MV0160)
21 Machačová Hana (G3534)JASKIER (KJ0M0Q, V)Jezdecký klub Murhof Jesenec,z.s. (ML0039)
22 Kondrčík Radek (H3027)GOOD VIBRATIONS (KJ0ME5, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
23 Hanáková Jana (G4002)DARCY (KJ0GWE, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
24 Blahová Berenika (G3860)REGULUS (KJ0I62, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
25 Blahová Berenika (G3860)LORION (KJ0KE5, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
26 Soukopová Nikol (G4018)BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
27 Zvěřina Roman (G1207)SCOOBY DOO 1 (KJ0HVA, H)TJ Equiklub Třebíč (MG0193)
28 Bíza Roman (G1166)WADI (KJ0GOA, V)Stáj Karolína (MG0216)
29 Nečasová Andrea (G2104)JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
30 Valášková Renata (G1579)FRITZ (KJ0I73, V)JK Eclipse (MG0181)
31 Valášková Renata (G1579)CONTERO-T (KJ0GZC, V)JK Eclipse (MG0181)
32 Pavlová Eliška (G3296)ALLY 2 (KJ0FQU, K)
Skoky
05_ Soutěž stupně L*
Běžná L* (115) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

20
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Macourková Daniela (L0126)CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
2 Hrbáček Tomáš (H4094)MAY 1 (KJ0LON, V)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
3 Hrbáček Tomáš (H4094)AFRIKA (KJ0JKE, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
4 Chládková Jana (G2188)ANNEALING (KJ0KCV, V)JS Veveří (MG0055)
5 Húsková Lucie (G2928)SAINT MAURITIUS (KJ0LM2, V)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
6 Húsková Lucie (G2928)FRODO 2 (KJ0HNS, V)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
7 Tmějová Vanda (F3937)HEKTOR 5 (KJ0K5P, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
8 Tmějová Vanda (F3937)HALOMA (KJ0RZK, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
9 Siatková Anna (F3008)KIRA 6 (KJ0UC1, K)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
10 Siatková Anna (F3008)GENY 1 (KJ0UC2, K)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
11 Klímová Veronika (G1717)AROX-RUF (KJ0TFJ, V)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
12 Klímová Veronika (G1717)HAGEN 1 (KJ0IN3, V)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
13 Hojovcová Marie (G4015)ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
14 Janda Tomáš (G0183)BERYL (KJ0GVS, V)Renata Jandová (MV0160)
15 Kondrčík Radek (H3027)GOOD VIBRATIONS (KJ0ME5, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
16 Blahová Berenika (G3860)LORION (KJ0KE5, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
17 Zvěřina Roman (G1207)SCOOBY DOO 1 (KJ0HVA, H)TJ Equiklub Třebíč (MG0193)
18 Bíza Roman (G1166)WADI (KJ0GOA, V)Stáj Karolína (MG0216)
19 Valášková Renata (G1579)FRITZ (KJ0I73, V)JK Eclipse (MG0181)
20 Pavlová Eliška (G3296)ALLY 2 (KJ0FQU, K)
Skoky
Běžná
Hobby
CSN
Podzimní skokové závody
Výsledky
7. 10. – 7. 10.
G / Panská lícha, Brno
JK Panská lícha

Pro větší detail klikněte!