Přihlásit se

Skoky
Podzimní skokové závody
Oficiální závody (CSN) / 181007G1
07.10.2018 - 07.10.2018
G / Panská lícha, Brno
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MG0061 - Jezdecký klub Panská lícha z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
G0323
Dana Kuřitková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
G0535
Alena Vetišková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
G0318
Milada Gašparová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
V0139
Eva Sobotková, PhD.
CZE
Skoky
Stavitel
chief
G0140
Josef Hrabálek
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
02_ Soutěž stupně ZM
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
07.10.2018 10:45

17
Skoky
03_ Dvoufázové skákání 100/100 cm
Běžná do 100 cm 274.5.2 - Druhá fáze na čas /
07.10.2018 12:15

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.10.2018 17:05:50
#JezdecKůňSubjekt
1Pavlíková Eva (G0417)<10>JLB LAMBERT (KJ0LNC, V)Stáj Boškůvky (MG0286)
2Zvěřinová Veronika (G3466)<24>ONYX (KJ0TAJ, V)TJ Equiklub Třebíč (MG0193)
3Adámková Petra (J0RYO)<16>SINDY 8 (KJ0KER, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
4Zahradníková Ema (G4036)<31>LORD GASPARI (KJ0J1U, V)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
5Procházková Tereza (J0V7L)<14>BALADA 6 (KJ0TFI, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
6Kobalčíková Alice (H4472)<30>ELIFA (KJ0FFP, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
7Viktorínová Tereza (G3217)<19>AGRIPPA 4 (KJ0VCV, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
8Martínková Marie (G1856)<11>DANIELA 4 (KJ0UGN, K)Jezdecké centrum Město Albrechtice, z. s. (MH0202)
9Soukopová Nikol (G4018)<36>BRILLIANT (KJ0L3R, V)JK Sentice (MG0123)
10Kleinová Šárka (H4104)<9>VANESA 12 (KJ0U6W, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
11Hanáková Jana (G4002)<33>DARCY (KJ0GWE, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
12Šebestová Veronika (G3770)<17>SWEN 1 (KJ0FFK, V)JK Ideas (MG0167)
13Skalníková Michaela (L0237)<29>ANTOANETA-B (KJ0I3E, K)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
14Marková Eliška (L0415)<20>CARMELO (KJ010T, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
15Šedá Marcela (G1280)<27>SIR CARTIER (KJ0KUU, V)JK Ideas (MG0167)
16Blahová Berenika (G3860)<34>REGULUS (KJ0I62, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
17Lundová Zuzana (G3201)<8>MARION 9 (KJ0U9S, K)JK Sentice (MG0123)
18Jelínková Veronika (G2210)<21>SATINÉ (KJ0SZ6, K)JK Sever Brno (MG0156)
19Mrázková Irena (L0384)<22>SEGAL (KJ0ODW, V)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
20Potěšilová Monika (G3441)<28>GERALDINA (KJ0HF4, K)JS Němčičky (MG0017)
21Pavlíková Eva (G0417)<25>NIRVANA 48 (KJ0SZY, K)Stáj Boškůvky (MG0286)
22Zvěřinová Veronika (G3466)<23>MOZART-H (KJ0EKR, V)TJ Equiklub Třebíč (MG0193)
Skoky
04_ Soutěž ve skoku stupně ZL
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.10.2018 13:45

28
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.10.2018 17:05:50
#JezdecKůňSubjekt
1Hrbáček Tomáš (H4094)<40>AFRIKA (KJ0JKE, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
2Húsková Lucie (G2928)<43>FRODO 2 (KJ0HNS, V)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
3Tmějová Vanda (F3937)<45>HALOMA (KJ0RZK, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
4Valášková Renata (G1579)<58>CONTERO-T (KJ0GZC, V)JK Eclipse (MG0181)
5Sukdolák Matěj (V0787)<61>COLWYN BAY (KJ0FSL, K)JK Korzár Mladé Bříště, z.s. (MV0010)
6Klímová Veronika (G1717)<50>HAGEN 1 (KJ0IN3, V)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
7Blahová Berenika (G3860)<34>REGULUS (KJ0I62, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
8Kondrčík Radek (H3027)<53>GOOD VIBRATIONS (KJ0ME5, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
9Kobalčíková Alice (H4472)<30>ELIFA (KJ0FFP, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
10Bíza Roman (G1166)<56>WADI (KJ0GOA, V)Stáj Karolína (MG0216)
11Janda Tomáš (G0183)<52>BERYL (KJ0GVS, V)Renata Jandová (MV0160)
12Čermáková Daniela (G3668)<46>UNA SAPHIRA (KJ0BVP, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
13Macourková Daniela (L0126)<38>CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
14Skalníková Michaela (L0237)<29>ANTOANETA-B (KJ0I3E, K)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
15Chládková Jana (G2188)<41>ANNEALING (KJ0KCV, V)JS Veveří (MG0055)
16Soukopová Nikol (G4018)<36>BRILLIANT (KJ0L3R, V)JK Sentice (MG0123)
17Zahradníková Ema (G4036)<31>LORD GASPARI (KJ0J1U, V)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
18Zvěřina Roman (G1207)<55>SCOOBY DOO 1 (KJ0HVA, H)TJ Equiklub Třebíč (MG0193)
19Hojovcová Marie (G4015)<51>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
20Šedá Marcela (G1280)<27>SIR CARTIER (KJ0KUU, V)JK Ideas (MG0167)
21Hrbáček Tomáš (H4094)<39>MAY 1 (KJ0LON, V)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
22Húsková Lucie (G2928)<42>SAINT MAURITIUS (KJ0LM2, V)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
23Tmějová Vanda (F3937)<44>HEKTOR 5 (KJ0K5P, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
24Valášková Renata (G1579)<57>FRITZ (KJ0I73, V)JK Eclipse (MG0181)
25Sukdolák Matěj (V0787)<60>GOLDWIN (KJ094C, V)JK Korzár Mladé Bříště, z.s. (MV0010)
26Klímová Veronika (G1717)<49>AROX-RUF (KJ0TFJ, V)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
27Blahová Berenika (G3860)<54>LORION (KJ0KE5, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
28Nováková Vanda (G2329)<33>DARCY (KJ0GWE, V)JK Presto (MG0270)
Skoky
05_ Soutěž ve skoku stupně L*
Běžná L* (115) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
07.10.2018 15:20

16