Přihlásit se

Skoky
EUROBIT Pohár žen 2019
Oficiální závody (CSN) / 190309H1
09.03.2019 - 09.03.2019
H / Frenštát p/R
Výsledky
Skoky
02_ HOBBY - Parkur do 80 cm na limitovaný čas
Hobby ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

23
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Morelová Tereza (H4345)TANGO OF SOUNDNESS (KJ0V2W, V)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
2 Matochová Michelle (J0VHO)CONRAD 2 (KJ0WRA, V)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
3 Sípos René (H0692)DEDE (KJ0WSG, K)GESOMONT s.r.o. (MH0149)
4 Sípos René (H0692)LEONIDAS 2 (KJ0WSE, V)GESOMONT s.r.o. (MH0149)
5 Grebeňová Natálie (J0RCU)RICARDA (KJ0PL7, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
6 Špůrková Natálie (H4381)OLÍRIO (KJ0WZ7, H)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
7 Pelánková Nikol (L0416)DARLING 3 (KJ0KVR, K)Radka Turčynová (ML0126)
8 Faldynová Daniela (J0XLD)KAJRA-H (KJ0V3N, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
9 Neshodová Marie (J0Y1E)SAMANTA 14 (KJ0DVO, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
10 Neshodová Barbora (J0Y1A)SYMPATIKA Adamantino (KJ05II, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
11 Langrová Kateřina (H4322)PAGENT (KJ0VD8, H)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
12 Hrubá Elen (H4456)ARMIN 2 (KJ0X0H, H)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
13 Hejduková Nikola (J0S6N)ARWEN 1 (KJ0FR2, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
14 Španělová Kateřina (J0NFJ)SMASHING DUKE (KJ0X0N, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
15 Polášková Žaneta (H2049)MAMIO (KJ0CND, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
16 Gajcová Adéla (J0NVT)BENETON 1 (KJ0J5J, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
17 Chudíková Blanka (J0YBJ)CARCASON (KJ0EDQ, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
18 Žilinská Jana (H4503)PRETORIA ROSWELL (CZE) (KJ0SUZ, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
19 Žilinský Slavomír (H0768)ORNELA 6 (KJ0W8H, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
20 Holušová Valentýna (J0VSA)DANNY BOY 1 (KJ0U9B, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
21 Holušová Valentýna (J0VSA)LARCHY (KJ0W9L, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
22 Ciompová Zuzana (J0VS9)IRV ERIKA (KJ0ING, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
23 Langrová Magdaléna (J0XR9)LAKOSTA PINOT (KJ0WZX, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
Skoky
03_ Skok st. ZM na limitovaný čas
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

26
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Chasáková Nikol (H4277)MAGNET 1 (KJ0P4Q, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
2 Morelová Tereza (H4345)TANGO OF SOUNDNESS (KJ0V2W, V)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
3 Špůrková Natálie (H4381)OLÍRIO (KJ0WZ7, H)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
4 Turčynová Radka (H0837)VINNY VICTORI (KJ0IWL, K)Radka Turčynová (ML0126)
5 Klozová Barbara (H4123)HD BARNEBY (KJ0SKO, V)JK Pohoda Albrechtice, z.s. (MH0278)
6 Nohelová Zlata (H4435)NOHIKA (KJ0TNV, K)JK Pohoda Albrechtice, z.s. (MH0278)
7 Faldynová Daniela (J0XLD)KAJRA-H (KJ0V3N, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
8 Poledňáková Klára (H4262)SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
9 Pavelková Markéta (J0WD6)JEJN (KJ0FQF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
10 Benáčková Marta (H1497)CODEX-GIGA (KJ0KZ6, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
11 Hilscherová Adéla (H4536)SILVER 12 (KJ0JNB, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
12 Langrová Kateřina (H4322)PAGENT (KJ0VD8, H)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
13 Nevřelová Martina (H4399)SEMPRE SALITO (KJ0FSS, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
14 Dihanezčíková Hana (H4029)CORIEL (KJ0EFP, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
15 Svačinová Hana (H2605)LOTTY 1 (KJ0T8L, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
16 Hejduková Nikola (J0S6N)ARWEN 1 (KJ0FR2, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
17 Masárová Michaela (H4410)THILL (KJ0P07, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
18 Gajcová Adéla (J0NVT)BENETON 1 (KJ0J5J, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
19 Blažková Natálie (H3532)DANTE Chovtrans (KJ0LKB, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
20 Blažková Natálie (H3532)DOMINIK-SVRŽNO Chovtrans (KJ0EF7, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
21 Kopřivová Gabriela (H4305)TESS 3 (KJ0TK7, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
22 Rojáková Tereza (H1937)PRINCESS OF JUNGLE (KJ0H4Q, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
23 Musilová Kateřina (J0NWU)NAVAR 3 (KJ0SNR, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
24 Žilinský Slavomír (H0768)ORNELA 6 (KJ0W8H, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
25 Polášková Žaneta (H2049)MAMIO (KJ0CND, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
26 Cielecká Natálie (H4434)QUITE COMPLETE (KJ0LQT, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
Skoky
04_ Skok st. Z s návazným rozeskakováním
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

55
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Chasáková Nikol (H4277)MAGNET 1 (KJ0P4Q, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
2 Fabiánová Kateřina (H3633)JERONIMO (KJ0MMA, H)Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181)
3 Grebeňová Natálie (J0RCU)FEIMA (KJ0UJB, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
4 Macourková Daniela (L0126)CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
5 Turčynová Radka (H0837)VINNY VICTORI (KJ0IWL, K)Radka Turčynová (ML0126)
6 Bittnerová Evelína (H3305)DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
7 Liďáková Karolína (H3963)BACARDI DU ROUET (KJ0W51, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
8 Klozová Barbara (H4123)HD BARNEBY (KJ0SKO, V)JK Pohoda Albrechtice, z.s. (MH0278)
9 Nohelová Zlata (H4435)NOHIKA (KJ0TNV, K)JK Pohoda Albrechtice, z.s. (MH0278)
10 Marušíková Kateřina (H3939)KASKÁDA-V (KJ0K59, K)Stáj Marek Veřovice (MH0174)
11 Poledňáková Klára (H4262)LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
12 Žačková Lenka (H4134)KILNABOY LUX (KJ00YX, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
13 Pavelková Markéta (J0WD6)JEJN (KJ0FQF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
14 Benáčková Marta (H1497)CODEX-GIGA (KJ0KZ6, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
15 Lušňáková Kateřina (J0NST)GALETTA 1 (KJ0GMJ, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
16 Škutová Adéla (H3869)CHUCK SAN BAR (KJ0SPZ, V)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
17 Hilscherová Adéla (H4536)SILVER 12 (KJ0JNB, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
18 Materová Denisa (H3340)LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
19 Machalová Eliška (H4341)CILON (KJ0K5Y, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
20 Nevřelová Martina (H4399)SEMPRE SALITO (KJ0FSS, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
21 Dihanezčíková Hana (H4029)CORIEL (KJ0EFP, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
22 Bartusková Eliška (H4506)ARAMIS 12 (KJ0DOJ, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
23 Švihorová Nikol (H3214)CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
24 Švihorová Nikol (H3214)PARIS HILTON-M (KJ0L9C, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
25 Birková Agáta (H2768)LEX 1 (KJ0L11, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
26 Birková Agáta (H2768)NORIS 2 (KJ0HSX, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
27 Krejčířová Simona (H2699)FANNY 4 (KJ0L09, K)Stáj Krejčířovi, z.s. (ML0135)
28 Samcová Eva (H3404)FRIESINGER (KJ0MZ0, K)Dalibor Matěj (MH0406)
29 Cielecká Natálie (H4434)ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
30 Raidová Nicol (H2509)SANTINUS (KJ0LFH, H)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
31 Buláková Pavlína (H3605)SHERON ŠARGOUN (KJ0IH2, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
32 Masárová Michaela (H4410)THILL (KJ0P07, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
33 Dulavová Simona (H3190)BAMBINO (KJ0N78, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
34 Mičulková Irena (H4516)ARCAL-PELI (KJ0KUY, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
35 Nováková Markéta (J0QCL)FERNANDO-FG (KJ0JKO, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
36 Potyszová Daniela (H2879)QUADAM CURA (KJ0VLP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
37 Blažková Natálie (H3532)DANTE Chovtrans (KJ0LKB, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
38 Blažková Natálie (H3532)DOMINIK-SVRŽNO Chovtrans (KJ0EF7, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
39 Kopřivová Gabriela (H4305)TESS 3 (KJ0TK7, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
40 Kopřivová Gabriela (H4305)KIARA 4 (KJ0KZL, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
41 Rojáková Tereza (H1937)PRINCESS OF JUNGLE (KJ0H4Q, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
42 Rojáková Tereza (H1937)CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
43 Musilová Kateřina (J0NWU)NAVAR 3 (KJ0SNR, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
44 Červenková Žaneta (H3956)MARY ROSE 1 (KJ0T3Z, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
45 Červenková Žaneta (H3956)MERYLIN 2 (KJ0V9C, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
46 Roubíčková Magdaléna (H4268)KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
47 Roubíčková Magdaléna (H4268)MANCRET (KJ0FWW, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
48 Škanderová Miroslava (H2834)STOCANTES (KJ0SNY, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
49 Škanderová Miroslava (H2834)AMBRA 12 (KJ0VLR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
50 Škanderová Miroslava (H2834)ACELERA (KJ0LEN, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
51 Pydychová Alena (G1229)QUISSY (KJ0VLS, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
52 Cielecká Natálie (H4434)QUITE COMPLETE (KJ0LQT, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
53 Matzkeová Jennifer (H3864)QUAGILIO (KJ0TES, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
54 Matzkeová Jennifer (H3864)ESPRIT LUCKY BOY (KJ0SNH, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
55 Matzkeová Jennifer (H3864)DEMUR (KJ0UL0, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
Skoky
05_ Skok st. ZL - POHÁR ŽEN 2019
Běžná ZL (110) 238.2.3 - Dvě rozeskakování / A

45
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Chasáková Nikol (H4277)ISOSTAR (KJ0MI1, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
2 Fabiánová Kateřina (H3633)JERONIMO (KJ0MMA, H)Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181)
3 Balhárková Lucie (H2542)CANCUN 3 (KJ0UOM, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
4 Kalužíková Tereza (H3310)AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
5 Grebeňová Natálie (J0RCU)FEIMA (KJ0UJB, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
6 Macourková Daniela (L0126)CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
7 Mžiková Michaela (H3268)QUADER (KJ0TF1, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
8 Mžiková Michaela (H3268)QUANDOR (KJ0LQO, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
9 Bittnerová Evelína (H3305)DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
10 Liďáková Karolína (H3963)BACARDI DU ROUET (KJ0W51, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
11 Marušíková Kateřina (H3939)KASKÁDA-V (KJ0K59, K)Stáj Marek Veřovice (MH0174)
12 Poledňáková Klára (H4262)LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
13 Žačková Lenka (H4134)KILNABOY LUX (KJ00YX, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
14 Lušňáková Kateřina (J0NST)GALETTA 1 (KJ0GMJ, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
15 Škutová Adéla (H3869)CHUCK SAN BAR (KJ0SPZ, V)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
16 Materová Denisa (H3340)LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
17 Machalová Eliška (H4341)CILON (KJ0K5Y, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
18 Bartusková Eliška (H4506)ARAMIS 12 (KJ0DOJ, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
19 Švihorová Nikol (H3214)CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
20 Švihorová Nikol (H3214)PARIS HILTON-M (KJ0L9C, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
21 Birková Agáta (H2768)NORIS 2 (KJ0HSX, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
22 Mičková Vendula (H4459)ILTON DH (KJ0MIA, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
23 Krejčířová Simona (H2699)FANNY 4 (KJ0L09, K)Stáj Krejčířovi, z.s. (ML0135)
24 Samcová Eva (H3404)FRIESINGER (KJ0MZ0, K)Dalibor Matěj (MH0406)
25 Cielecká Natálie (H4434)ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
26 Raidová Nicol (H2509)SANTINUS (KJ0LFH, H)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
27 Buláková Pavlína (H3605)SHERON ŠARGOUN (KJ0IH2, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
28 Tioková Klára (H4143)BORNFEE 1 (KJ0UXO, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
29 Dulavová Simona (H3190)BAMBINO (KJ0N78, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
30 Mičulková Irena (H4516)ARCAL-PELI (KJ0KUY, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
31 Nováková Markéta (J0QCL)FERNANDO-FG (KJ0JKO, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
32 Potyszová Daniela (H2879)QUADAM CURA (KJ0VLP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
33 Kopřivová Gabriela (H4305)KIARA 4 (KJ0KZL, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
34 Rojáková Tereza (H1937)CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
35 Červenková Žaneta (H3956)MARY ROSE 1 (KJ0T3Z, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
36 Červenková Žaneta (H3956)MERYLIN 2 (KJ0V9C, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
37 Roubíčková Magdaléna (H4268)KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
38 Roubíčková Magdaléna (H4268)MANCRET (KJ0FWW, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
39 Škanderová Miroslava (H2834)STOCANTES (KJ0SNY, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
40 Škanderová Miroslava (H2834)AMBRA 12 (KJ0VLR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
41 Škanderová Miroslava (H2834)ACELERA (KJ0LEN, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
42 Pydychová Alena (G1229)QUISSY (KJ0VLS, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
43 Matzkeová Jennifer (H3864)QUAGILIO (KJ0TES, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
44 Matzkeová Jennifer (H3864)ESPRIT LUCKY BOY (KJ0SNH, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
45 Matzkeová Jennifer (H3864)DEMUR (KJ0UL0, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
Skoky
Běžná
Hobby
CSN
EUROBIT Pohár žen 2019
Výsledky
9. 3. – 9. 3.
H / Frenštát p/R
TJ Slovan Frenštát

Pro větší detail klikněte!