Přihlásit se

Skoky
EUROBIT Pohár žen 2019
Oficiální závody (CSN) / 190309H1
09.03.2019 - 09.03.2019
H / Frenštát p/R
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0051 - TJ Slovan Frenštát p.R., z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H2499
Kateřina Krhutová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1335
David Hrnčíř
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H3537
Denisa Hanáková
CZE
Skoky
Stavitel
chief
H0749
Jana Holá
CZE
Skoky
03_ Skok stupně ZM na limitovaný čas - Cena Jezdeckých potřeb EQUIVET
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A
09.03.2019 11:00

28
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.03.2019 19:56:12
#JezdecKůňSubjekt
1Blažková Natálie (H3532)<36>DANTE Chovtrans (KJ0LKB, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
2Chasáková Nikol (H4277)<24>MAGNET 1 (KJ0P4Q, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
3Nohelová Zlata (H4435)<27>NOHIKA (KJ0TNV, K)JK Pohoda Albrechtice, z.s. (MH0278)
4Špůrková Natálie (H4381)<17>OLÍRIO (KJ0WZ7, H)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
5Masárová Michaela (H4410)<35>THILL (KJ0P07, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
6Poledňáková Klára (H4262)<28>SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
7Klozová Barbara (H4123)<26>HD BARNEBY (KJ0SKO, V)JK Pohoda Albrechtice, z.s. (MH0278)
8Rojáková Tereza (H1937)<39>PRINCESS OF JUNGLE (KJ0H4Q, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
9Žilinský Slavomír (H0768)<23>ORNELA 6 (KJ0W8H, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
10Polášková Žaneta (H2049)<21>MAMIO (KJ0CND, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
11Musilová Kateřina (J0NWU)<40>NAVAR 3 (KJ0SNR, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
12Hejduková Nikola (J0S6N)<20>ARWEN 1 (KJ0FR2, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
13Nevřelová Martina (H4399)<32>SEMPRE SALITO (KJ0FSS, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
14Kopřivová Gabriela (H4305)<38>TESS 3 (KJ0TK7, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
15Gajcová Adéla (J0NVT)<22>BENETON 1 (KJ0J5J, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
16Langrová Kateřina (H4322)<19>PAGENT (KJ0VD8, H)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
17Morelová Tereza (H4345)<16>TANGO OF SOUNDNESS (KJ0V2W, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
18Svačinová Hana (H2605)<34>LOTTY 1 (KJ0T8L, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
19Hilscherová Adéla (H4536)<31>SILVER 12 (KJ0JNB, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
20Faldynová Daniela (J0XLD)<18>KAJRA-H (KJ0V3N, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
21Řezníček Dominik (H4572)<89>CATHERINE BOND (KJ0W8P, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
22Dihanezčíková Hana (H4029)<33>CORIEL (KJ0EFP, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
23Benáčková Marta (H1497)<30>CODEX-GIGA (KJ0KZ6, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
24Rašková Kristýna (H4036)<92>JENNY MOON (KJ0LNW, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
25Pavelková Markéta (J0WD6)<29>JEJN (KJ0FQF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
26Cielecká Natálie (H4434)<41>QUITE COMPLETE (KJ0LQT, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
27Turčynová Radka (H0837)<25>VINNY VICTORI (KJ0IWL, K)Radka Turčynová (ML0126)
28Blažková Natálie (H3532)<37>DOMINIK-SVRŽNO Chovtrans (KJ0EF7, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
Skoky
04_ Skok stupně Z s návazným rozeskakováním - Cena Jezdeckých potřeb PEGAS
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
09.03.2019 12:15

54
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.03.2019 19:56:12
#JezdecKůňSubjekt
1Škanderová Miroslava (H2834)<74>STOCANTES (KJ0SNY, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
2Matzkeová Jennifer (H3864)<78>QUAGILIO (KJ0TES, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
3Blažková Natálie (H3532)<36>DANTE Chovtrans (KJ0LKB, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
4Červenková Žaneta (H3956)<71>MERYLIN 2 (KJ0V9C, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
5Kopřivová Gabriela (H4305)<38>TESS 3 (KJ0TK7, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
6Birková Agáta (H2768)<58>NORIS 2 (KJ0HSX, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
7Roubíčková Magdaléna (H4268)<73>MANCRET (KJ0FWW, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
8Švihorová Nikol (H3214)<56>PARIS HILTON-M (KJ0L9C, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
9Rojáková Tereza (H1937)<39>PRINCESS OF JUNGLE (KJ0H4Q, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
10Cielecká Natálie (H4434)<41>QUITE COMPLETE (KJ0LQT, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
11Potyszová Daniela (H2879)<67>QUADAM CURA (KJ0VLP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
12Pydychová Alena (G1229)<77>QUISSY (KJ0VLS, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
13Pavelková Markéta (J0WD6)<29>JEJN (KJ0FQF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
14Masárová Michaela (H4410)<35>THILL (KJ0P07, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
15Hilscherová Adéla (H4536)<31>SILVER 12 (KJ0JNB, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
16Benáčková Marta (H1497)<30>CODEX-GIGA (KJ0KZ6, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
17Bartusková Eliška (H4506)<54>ARAMIS 12 (KJ0DOJ, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
18Samcová Eva (H3404)<60>FRIESINGER (KJ0MZ0, K)Dalibor Matěj (MH0406)
19Řezníček Dominik (H4572)<89>CATHERINE BOND (KJ0W8P, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
20Bittnerová Evelína (H3305)<45>DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
21Machalová Eliška (H4341)<53>CILON (KJ0K5Y, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
22Škutová Adéla (H3869)<51>CHUCK SAN BAR (KJ0SPZ, V)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
23Chasáková Nikol (H4277)<24>MAGNET 1 (KJ0P4Q, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
24Macourková Daniela (L0126)<44>CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
25Poledňáková Klára (H4262)<48>LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
26Škanderová Miroslava (H2834)<75>AMBRA 12 (KJ0VLR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
27Matzkeová Jennifer (H3864)<80>DEMUR (KJ0UL0, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
28Skrobacz Olga (Z99OK)<88>STERLING (KJ0MO5, H)Polsko (MZ0068)
29Materová Denisa (H3340)<52>LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
30Mičulková Irena (H4516)<65>ARCAL-PELI (KJ0KUY, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
31Klozová Barbara (H4123)<26>HD BARNEBY (KJ0SKO, V)JK Pohoda Albrechtice, z.s. (MH0278)
32Turčynová Radka (H0837)<25>VINNY VICTORI (KJ0IWL, K)Radka Turčynová (ML0126)
33Fabiánová Kateřina (H3633)<42>JERONIMO (KJ0MMA, H)Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181)
34Nevřelová Martina (H4399)<32>SEMPRE SALITO (KJ0FSS, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
35Žačková Lenka (H4134)<49>KILNABOY LUX (KJ00YX, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
36Grebeňová Natálie (J0RCU)<43>FEIMA (KJ0UJB, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
37Liďáková Karolína (H3963)<46>BACARDI DU ROUET (KJ0W51, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
38Rašková Kristýna (H4036)<92>JENNY MOON (KJ0LNW, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
39Dulavová Simona (H3190)<64>BAMBINO (KJ0N78, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
40Nohelová Zlata (H4435)<27>NOHIKA (KJ0TNV, K)JK Pohoda Albrechtice, z.s. (MH0278)
41Dihanezčíková Hana (H4029)<33>CORIEL (KJ0EFP, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
42Musilová Kateřina (J0NWU)<40>NAVAR 3 (KJ0SNR, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
43Lušňáková Kateřina (J0NST)<50>GALETTA 1 (KJ0GMJ, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
44Marušíková Kateřina (H3939)<47>KASKÁDA-V (KJ0K59, K)Stáj Marek Veřovice (MH0174)
45Blažková Natálie (H3532)<37>DOMINIK-SVRŽNO Chovtrans (KJ0EF7, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
46Červenková Žaneta (H3956)<70>MARY ROSE 1 (KJ0T3Z, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
47Kopřivová Gabriela (H4305)<68>KIARA 4 (KJ0KZL, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
48Birková Agáta (H2768)<57>LEX 1 (KJ0L11, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
49Roubíčková Magdaléna (H4268)<72>KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
50Švihorová Nikol (H3214)<55>CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
51Rojáková Tereza (H1937)<69>CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
52Cielecká Natálie (H4434)<61>ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
53Škanderová Miroslava (H2834)<76>ACELERA (KJ0LEN, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
54Matzkeová Jennifer (H3864)<79>ESPRIT LUCKY BOY (KJ0SNH, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
Skoky
05_ Skoková soutěž st. ZL - Cena www.jeanswear.cz - Pohár žen 2019
Běžná ZL (110) 238.2.3 - Dvě rozeskakování /
09.03.2019 14:30

40
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.03.2019 19:56:12
#JezdecKůňSubjekt
1Matzkeová Jennifer (H3864)<80>DEMUR (KJ0UL0, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
2Škanderová Miroslava (H2834)<75>AMBRA 12 (KJ0VLR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
3Švihorová Nikol (H3214)<56>PARIS HILTON-M (KJ0L9C, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
4Červenková Žaneta (H3956)<70>MARY ROSE 1 (KJ0T3Z, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
5Roubíčková Magdaléna (H4268)<72>KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
6Mžiková Michaela (H3268)<85>QUANDOR (KJ0LQO, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
7Samcová Eva (H3404)<60>FRIESINGER (KJ0MZ0, K)Dalibor Matěj (MH0406)
8Bartusková Eliška (H4506)<54>ARAMIS 12 (KJ0DOJ, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
9Škutová Adéla (H3869)<51>CHUCK SAN BAR (KJ0SPZ, V)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
10Nováková Markéta (J0QCL)<66>FERNANDO-FG (KJ0JKO, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
11Fabiánová Kateřina (H3633)<42>JERONIMO (KJ0MMA, H)Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181)
12Bittnerová Evelína (H3305)<45>DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
13Cielecká Natálie (H4434)<61>ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
14Liďáková Karolína (H3963)<46>BACARDI DU ROUET (KJ0W51, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
15Buláková Pavlína (H3605)<63>SHERON ŠARGOUN (KJ0IH2, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
16Marušíková Kateřina (H3939)<47>KASKÁDA-V (KJ0K59, K)Stáj Marek Veřovice (MH0174)
17Tioková Klára (H4143)<87>BORNFEE 1 (KJ0UXO, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
18Dulavová Simona (H3190)<64>BAMBINO (KJ0N78, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
19Rojáková Tereza (H1937)<69>CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
20Matzkeová Jennifer (H3864)<79>ESPRIT LUCKY BOY (KJ0SNH, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
21Škanderová Miroslava (H2834)<74>STOCANTES (KJ0SNY, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
22Potyszová Daniela (H2879)<67>QUADAM CURA (KJ0VLP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
23Žačková Lenka (H4134)<49>KILNABOY LUX (KJ00YX, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
24Mičková Vendula (H4459)<86>ILTON DH (KJ0MIA, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
25Kalužíková Tereza (H3310)<83>AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
26Lušňáková Kateřina (J0NST)<50>GALETTA 1 (KJ0GMJ, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
27Mičulková Irena (H4516)<65>ARCAL-PELI (KJ0KUY, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
28Grebeňová Natálie (J0RCU)<43>FEIMA (KJ0UJB, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
29Birková Agáta (H2768)<58>NORIS 2 (KJ0HSX, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
30Skrobacz Olga (Z99OK)<88>STERLING (KJ0MO5, H)Polsko (MZ0068)
31Pydychová Alena (G1229)<77>QUISSY (KJ0VLS, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
32Materová Denisa (H3340)<52>LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
33Kopřivová Gabriela (H4305)<68>KIARA 4 (KJ0KZL, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
34Chasáková Nikol (H4277)<81>ISOSTAR (KJ0MI1, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
35Švihorová Nikol (H3214)<55>CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
36Červenková Žaneta (H3956)<71>MERYLIN 2 (KJ0V9C, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
37Roubíčková Magdaléna (H4268)<73>MANCRET (KJ0FWW, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
38Mžiková Michaela (H3268)<84>QUADER (KJ0TF1, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
39Matzkeová Jennifer (H3864)<78>QUAGILIO (KJ0TES, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
40Škanderová Miroslava (H2834)<76>ACELERA (KJ0LEN, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)