Přihlásit se

Skoky
Halové pony závody.
Oficiální závody (CSN) / 190310H1
10.03.2019 - 10.03.2019
H / Frenštát p/R
Výsledky
Skoky
01_ Skok st. „ZP“ Handicap na styl dle polského vzoru
Pony ZP 298.1.4 - Soutěž dovednosti jezdce / A

21
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Semrádová Eliška (J0R2B)SANGARO 1 (KJ0SQ5, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
2 Niemynarzova Kamila (J0SYZ)OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
3 Lampártová Tereza (J0K0V)MERCY (KJ0SOI, K)Pony klub Kobeřice, z.s. (MH0341)
4 Dorociaková Kateřina (J0OMM)WILDE WEIN (KJ0EH8, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
5 Dorociaková Kateřina (J0OMM)LALETTY (KJ0S8G, K)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
6 Bradáčová Žaneta (J0RMI)NANA PONYSPORT (KJ0VVR, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
7 Pavlíček Filip (H4526)SAFIRA 4 (KJ0L4C, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
8 Pavlíček Filip (H4526)LERRY FLINT (KJ0L3V, V)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
9 Humplík Václav (J0W6J)MERLIN 31 (KJ0UEF, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
10 Humplíková Anna (J0W6I)VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
11 Tůmová Veronika (J0PYQ)SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
12 Tlašková Kateřina (J0RF5)METEOR 3 (KJ0VNM, H)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
13 Kaclerová Anna (J0RCQ)TASO 1 (KJ0T3R, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
14 Hejduková Nikola (J0S6N)GORAL XVIII-43 SK /TINKA (KJ0M69, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
15 Navrátil David (H4555)DOLLOM SHARIVARI (KJ0F2Q, V)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
16 Rypková Nikol (J0UY6)ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
17 Pšenicová Kristýna (J0ULS)AIFRA (KJ0KCR, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
18 Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
19 Červenková Noemi Anna (J0S9V)FATIMA 252 (KJ0UZB, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
20 Barvířová Tina (J0QCM)ORCÁN SILVER (KJ0TBR, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
21 Barvířová Tina (J0QCM)VOGEN (KJ0HX4, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
Skoky
02_ Skok st. „ZLP“ Handicap na čas
Pony ZLP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

42
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Semrádová Eliška (J0R2B)SANGARO 1 (KJ0SQ5, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
2 Bahledová Nikol (J0S6D)CASTLEHILL CASSIE (KJ0W38, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
3 Bahledová Nikol (J0S6D)POLY 6 (KJ0KTJ, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
4 Bahledová Vanessa (J0S6E)PALINERO 1 (KJ0UXH, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
5 Horníková Karolína (J0Q55)HARRY 5 (KJ0G5F, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
6 Niemynarzova Kamila (J0SYZ)OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
7 Lampártová Tereza (J0K0V)MERCY (KJ0SOI, K)Pony klub Kobeřice, z.s. (MH0341)
8 Dorociaková Kateřina (J0OMM)WILDE WEIN (KJ0EH8, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
9 Dorociaková Kateřina (J0OMM)LALETTY (KJ0S8G, K)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
10 Bradáčová Žaneta (J0RMI)NANA PONYSPORT (KJ0VVR, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
11 Pavlíček Filip (H4526)SAFIRA 4 (KJ0L4C, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
12 Pavlíček Filip (H4526)LERRY FLINT (KJ0L3V, V)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
13 Humplík Václav (J0W6J)MERLIN 31 (KJ0UEF, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
14 Humplíková Anna (J0W6I)VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
15 Langrová Vanessa (J0T8U)PUKIEL (KJ0KOY, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
16 Langrová Vanessa (J0T8U)AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
17 Bečková Natalie (H4356)BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
18 Valčíková Sofie (J0RF7)NEBO BRANDY TOT (KJ0MTK, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
19 Hložková Karolína (H4411)IVAR RIANTHE'S SIELINTJE (KJ0MKH, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
20 Hložková Karolína (H4411)SMOOTLY (KJ0J69, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
21 Tůmová Veronika (J0PYQ)SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
22 Tlašková Kateřina (J0RF5)MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
23 Vysoudilová Valerie (H4515)IRV DESIRE (KJ0HL8, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
24 Kaclerová Anna (J0RCQ)TASO 1 (KJ0T3R, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
25 Ambrožová Sofie (J0R22)VANYTA ŠARGOUN (KJ0T5A, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
26 Hejduková Nikola (J0S6N)GORAL XVIII-43 SK /TINKA (KJ0M69, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
27 Hrstková Barbora (J0VHN)ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
28 Pichrtová Rozálie (H4569)PEDRO 11 (KJ0MTI, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
29 Pichrtová Rozálie (H4569)MANA ŠARGOUN (KJ0KU6, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
30 Bahledová Nikol (J0S6D)BABY 1 (KJ0G50, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
31 Bahledová Vanessa (J0S6E)MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
32 Žákovská Adéla (L0394)AL-KHAM-SA CHAMPAGNO (KJ0LO4, H)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
33 Navrátil David (H4555)DOLLOM SHARIVARI (KJ0F2Q, V)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
34 Luczykova Beata (J0VBE)ALBERT 59 (KJ0UIC, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
35 Luczykova Beata (J0VBE)MAGICK (KJ0T7S, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
36 Rypková Nikol (J0UY6)ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
37 Rypková Nikol (J0UY6)SALLY KING (KJ0WDB, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
38 Pšenicová Kristýna (J0ULS)AIFRA (KJ0KCR, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
39 Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
40 Červenková Noemi Anna (J0S9V)FATIMA 252 (KJ0UZB, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
41 Barvířová Tina (J0QCM)ORCÁN SILVER (KJ0TBR, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
42 Barvířová Tina (J0QCM)VOGEN (KJ0HX4, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
Skoky
03_ Skok st. „LP“ Handicap s rozeskakováním
Pony LP 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

26
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Bahledová Nikol (J0S6D)CASTLEHILL CASSIE (KJ0W38, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
2 Bahledová Nikol (J0S6D)POLY 6 (KJ0KTJ, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
3 Horníková Karolína (J0Q55)HARRY 5 (KJ0G5F, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
4 Dorociaková Kateřina (J0OMM)OSKAR 4 (KJ0LB6, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
5 Langrová Vanessa (J0T8U)PUKIEL (KJ0KOY, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
6 Langrová Vanessa (J0T8U)AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
7 Poledňáková Klára (H4262)VANESA 13 (KJ0UWE, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
8 Bečková Natalie (H4356)CARRY 2 (KJ0JQ3, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
9 Březovjáková Kristýna (J0MCD)FREZIE 1 (KJ0MPP, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
10 Valčíková Sofie (J0RF7)NEBO BRANDY TOT (KJ0MTK, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
11 Hložková Karolína (H4411)IVAR RIANTHE'S SIELINTJE (KJ0MKH, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
12 Hložková Karolína (H4411)SMOOTLY (KJ0J69, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
13 Tlašková Kateřina (J0RF5)MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
14 Vysoudilová Valerie (H4515)IRV DESIRE (KJ0HL8, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
15 Ambrožová Sofie (J0R22)VANYTA ŠARGOUN (KJ0T5A, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
16 Hrstková Barbora (J0VHN)ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
17 Pichrtová Rozálie (H4569)PEDRO 11 (KJ0MTI, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
18 Pichrtová Rozálie (H4569)MANA ŠARGOUN (KJ0KU6, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
19 Bahledová Nikol (J0S6D)BABY 1 (KJ0G50, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
20 Bahledová Vanessa (J0S6E)MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
21 Žákovská Adéla (L0394)AL-KHAM-SA CHAMPAGNO (KJ0LO4, H)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
22 Luczykova Beata (J0VBE)MAGICK (KJ0T7S, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
23 Luczykova Beata (J0VBE)ALBERT 59 (KJ0UIC, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
24 Kopřivová Gabriela (H4305)ORCHID'S ROMARIO II NOVA EQUI (KJ0TS9, H)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
25 Kopřivová Gabriela (H4305)GOLIÁŠ 6 (KJ0GHL, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
26 Rypková Nikol (J0UY6)SALLY KING (KJ0WDB, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
Skoky
04_ Skok st. „SP“ Handicap na čas
Pony SP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

12
Skoky
05_ Skok st. "STP" Handicap s rozeskakováním
Pony STP 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

6
Skoky
Pony
CSN
Halové pony závody.
Výsledky
10. 3. – 10. 3.
H / Frenštát p/R
TJ Slovan Frenštát

Pro větší detail klikněte!