Přihlásit se

Skoky
Halové pony závody.
Oficiální závody (CSN) / 190310H1
10.03.2019 - 10.03.2019
H / Frenštát p/R
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0051 - TJ Slovan Frenštát p.R., z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H2499
Kateřina Krhutová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1335
David Hrnčíř
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H3537
Denisa Hanáková
CZE
Skoky
Stavitel
chief
H0749
Jana Holá
CZE
Skoky
01_ Skok st. „ZP“ Handicap - Na styl dle polského vzoru
Pony ZP 298.1.4 - Soutěž dovednosti jezdce /
10.03.2019 9:00

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.03.2019 19:59:54
#JezdecKůňSubjekt
1Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)<18>ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
2Lampártová Tereza (J0K0V)<3>MERCY (KJ0SOI, K)Pony klub Kobeřice, z.s. (MH0341)
3Barvířová Tina (J0QCM)<20>ORCÁN SILVER (KJ0TBR, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
4Tůmová Veronika (J0PYQ)<11>SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
5Navrátil David (H4555)<14>DOLLOM SHARIVARI (KJ0F2Q, V)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
6Humplík Václav (J0W6J)<9>MERLIN 31 (KJ0UEF, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
7Humplíková Anna (J0W6I)<10>VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
8Dorociaková Kateřina (J0OMM)<5>LALETTY (KJ0S8G, K)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
9Pavlíček Filip (H4526)<8>LERRY FLINT (KJ0L3V, V)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
10Pšenicová Kristýna (J0ULS)<17>AIFRA (KJ0KCR, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
11Hejduková Nikola (J0S6N)<16>GORAL XVIII-43 SK /TINKA (KJ0M69, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
12Bradáčová Žaneta (J0RMI)<6>NANA PONYSPORT (KJ0VVR, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
13Semrádová Eliška (J0R2B)<1>SANGARO 1 (KJ0SQ5, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
14Tlašková Kateřina (J0RF5)<12>METEOR 3 (KJ0VNM, H)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
15Niemynarzova Kamila (J0SYZ)<2>OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
16Kaclerová Anna (J0RCQ)<13>TASO 1 (KJ0T3R, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
17Červenková Noemi Anna (J0S9V)<19>FATIMA 252 (KJ0UZB, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
18Rypková Nikol (J0UY6)<15>ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
19Barvířová Tina (J0QCM)<21>VOGEN (KJ0HX4, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
20Dorociaková Kateřina (J0OMM)<4>WILDE WEIN (KJ0EH8, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
21Pavlíček Filip (H4526)<7>SAFIRA 4 (KJ0L4C, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
Skoky
02_ Skok st. „ZLP“ Handicap - na čas
Pony ZLP 238.2.1 - Soutěž na čas /
10.03.2019 10:00

40
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.03.2019 19:59:54
#JezdecKůňSubjekt
1Bahledová Vanessa (J0S6E)<24>PALINERO 1 (KJ0UXH, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
2Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)<18>ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
3Lampártová Tereza (J0K0V)<3>MERCY (KJ0SOI, K)Pony klub Kobeřice, z.s. (MH0341)
4Bahledová Nikol (J0S6D)<38>BABY 1 (KJ0G50, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
5Barvířová Tina (J0QCM)<20>ORCÁN SILVER (KJ0TBR, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
6Humplík Václav (J0W6J)<9>MERLIN 31 (KJ0UEF, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
7Humplíková Anna (J0W6I)<10>VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
8Vysoudilová Valerie (H4515)<33>IRV DESIRE (KJ0HL8, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
9Navrátil David (H4555)<14>DOLLOM SHARIVARI (KJ0F2Q, V)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
10Horníková Karolína (J0Q55)<25>HARRY 5 (KJ0G5F, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
11Tůmová Veronika (J0PYQ)<11>SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
12Bahledová Vanessa (J0S6E)<39>MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
13Bahledová Nikol (J0S6D)<23>POLY 6 (KJ0KTJ, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
14Langrová Vanessa (J0T8U)<26>PUKIEL (KJ0KOY, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
15Pichrtová Rozálie (H4569)<37>MANA ŠARGOUN (KJ0KU6, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
16Hložková Karolína (H4411)<31>SMOOTLY (KJ0J69, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
17Pavlíček Filip (H4526)<8>LERRY FLINT (KJ0L3V, V)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
18Dorociaková Kateřina (J0OMM)<4>WILDE WEIN (KJ0EH8, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
19Rypková Nikol (J0UY6)<15>ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
20Tlašková Kateřina (J0RF5)<32>MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
21Hrstková Barbora (J0VHN)<35>ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
22Pšenicová Kristýna (J0ULS)<17>AIFRA (KJ0KCR, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
23Niemynarzova Kamila (J0SYZ)<2>OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
24Semrádová Eliška (J0R2B)<1>SANGARO 1 (KJ0SQ5, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
25Kaclerová Anna (J0RCQ)<13>TASO 1 (KJ0T3R, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
26Hejduková Nikola (J0S6N)<16>GORAL XVIII-43 SK /TINKA (KJ0M69, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
27Bečková Natalie (H4356)<28>BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
28Valčíková Sofie (J0RF7)<29>NEBO BRANDY TOT (KJ0MTK, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
29Bradáčová Žaneta (J0RMI)<6>NANA PONYSPORT (KJ0VVR, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
30Červenková Noemi Anna (J0S9V)<19>FATIMA 252 (KJ0UZB, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
31Žákovská Adéla (L0394)<40>AL-KHAM-SA CHAMPAGNO (KJ0LO4, H)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
32Barvířová Tina (J0QCM)<21>VOGEN (KJ0HX4, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
33Luczykova Beata (J0VBE)<42>MAGICK (KJ0T7S, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
34Bahledová Nikol (J0S6D)<22>CASTLEHILL CASSIE (KJ0W38, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
35Langrová Vanessa (J0T8U)<27>AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
36Pichrtová Rozálie (H4569)<36>PEDRO 11 (KJ0MTI, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
37Hložková Karolína (H4411)<30>IVAR RIANTHE'S SIELINTJE (KJ0MKH, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
38Pavlíček Filip (H4526)<7>SAFIRA 4 (KJ0L4C, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
39Dorociaková Kateřina (J0OMM)<5>LALETTY (KJ0S8G, K)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
40Rypková Nikol (J0UY6)<43>SALLY KING (KJ0WDB, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
Skoky
03_ Skok st. „LP“ Handicap - s návazným rozeskakováním
Pony LP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
10.03.2019 12:00

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.03.2019 19:59:54
#JezdecKůňSubjekt
1Bahledová Nikol (J0S6D)<23>POLY 6 (KJ0KTJ, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
2Bahledová Vanessa (J0S6E)<39>MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
3Vysoudilová Valerie (H4515)<33>IRV DESIRE (KJ0HL8, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
4Horníková Karolína (J0Q55)<25>HARRY 5 (KJ0G5F, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
5Bahledová Nikol (J0S6D)<38>BABY 1 (KJ0G50, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
6Langrová Vanessa (J0T8U)<26>PUKIEL (KJ0KOY, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
7Kopřivová Gabriela (H4305)<49>GOLIÁŠ 6 (KJ0GHL, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
8Pichrtová Rozálie (H4569)<36>PEDRO 11 (KJ0MTI, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
9Hložková Karolína (H4411)<30>IVAR RIANTHE'S SIELINTJE (KJ0MKH, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
10Žákovská Adéla (L0394)<40>AL-KHAM-SA CHAMPAGNO (KJ0LO4, H)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
11Dorociaková Kateřina (J0OMM)<44>OSKAR 4 (KJ0LB6, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
12Hrstková Barbora (J0VHN)<35>ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
13Tlašková Kateřina (J0RF5)<32>MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
14Rypková Nikol (J0UY6)<43>SALLY KING (KJ0WDB, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
15Březovjáková Kristýna (J0MCD)<47>FREZIE 1 (KJ0MPP, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
16Valčíková Sofie (J0RF7)<29>NEBO BRANDY TOT (KJ0MTK, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
17Bečková Natalie (H4356)<46>CARRY 2 (KJ0JQ3, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
18Poledňáková Klára (H4262)<45>VANESA 13 (KJ0UWE, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
19Luczykova Beata (J0VBE)<42>MAGICK (KJ0T7S, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
20Bahledová Nikol (J0S6D)<22>CASTLEHILL CASSIE (KJ0W38, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
21Langrová Vanessa (J0T8U)<27>AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
22Kopřivová Gabriela (H4305)<48>ORCHID'S ROMARIO II NOVA EQUI (KJ0TS9, H)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
23Pichrtová Rozálie (H4569)<37>MANA ŠARGOUN (KJ0KU6, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
24Hložková Karolína (H4411)<31>SMOOTLY (KJ0J69, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
Skoky
04_ Skok st. „SP“ Handicap - na čas
Pony SP 238.2.1 - Soutěž na čas /
10.03.2019 13:15

12
Skoky
05_ Skok st. "STP" Handicap - s rozeskakováním
Pony STP 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
10.03.2019 14:00

6