Pořadatelé:
MB0283 - Jezdecké centrum Zduchovice
Funkcionáři:
Drezura
Rozhodčí
HR
A0111
Helena Žižková
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
A0119
Milena Minářová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
A0113
Marcel Kamínek
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
C0030
Irena Kotilová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
B1443
Ladislav Dub
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
A0558
Barbora Králová
CZE
POZOR:
Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
01_ Drezurní soutěž stupně Z - Z1/2016
Běžná
Z1/2016 - ČJF
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.04.2019 13:27:33
02_ Drezurní soutěž stupně Z - DU-A/2018
Běžná
DU-A/2018 - FEI-Z
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.04.2019 13:27:33
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 09:47 | Lahodná ml. Jana (J0KRD) | <0VM0>MORLYN (KJ0VM0, V) | Pegas Děpoltovice (MK0001) |
2 | 09:23 | Neumannová Michaela (C1104) | <0VDN>CHANEL 11 (KJ0VDN, H) | JK Dobrošov z.s. (MC0210) |
3 | 09:29 | Belaia Xenia (J0KCA) | <0X2N>RAGNAR LOTHBROK (KJ0X2N, V) | ArtDressage Stable, z.s. (MR0067) |
4 | 09:35 | Jandurová Kateřina (A1475) | <0U8W>TRINITY-R (KJ0U8W, K) | JK Céva,z.s. (MA0083) |
5 | 09:41 | Feherová Nikola (B3490) | <0VC3>GALLILEUS VAN DE BERKENHOEVE (KJ0VC3, V) | Roman Feher (MB0416) |
6 | 09:11 | Kamínková Tereza (B3675) | <0KY5>MEFISTO 3 (KJ0KY5, V) | JK Marko, z.s. (MB0285) |
7 | 09:53 | Tykalová Zuzana (J0R6S) | <00WU>MAESTRO BOHEMIA (KJ00WU, V) | ArtDressage Stable, z.s. (MR0067) |
8 | 09:59 | Bakalářová Věra (A1466) | <0X16>KEVIN (KJ0X16, V) | ArtDressage Stable, z.s. (MR0067) |
9 | 10:05 | Valentová Kristina (B2170) | <0WHX>BERNARD Z POLÁNKY (KJ0WHX, V) | Wrbna Racing a.s. (MA0054) |
10 | 10:11 | Lahodná ml. Jana (J0KRD) | <0TI2>HERRY (KJ0TI2, V) | Pegas Děpoltovice (MK0001) |
03_ Drezurní soutěž stupně Z - Z4/2016
Běžná
Z4/2016 - ČJF
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.04.2019 13:27:33
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 00:00 | Bakalářová Věra (A1466) | <0X16>KEVIN (KJ0X16, V) | ArtDressage Stable, z.s. (MR0067) |
2 | 10:37 | Neumannová Michaela (C1104) | <0VDN>CHANEL 11 (KJ0VDN, H) | JK Dobrošov z.s. (MC0210) |
3 | 10:44 | Šerá Karolína (J0KBB) | <0UJX>MALIBU 3 (KJ0UJX, K) | South Pearl Dressage, z. s. (MC0276) |
4 | 10:51 | Lahodná ml. Jana (J0KRD) | <0TI2>HERRY (KJ0TI2, V) | Pegas Děpoltovice (MK0001) |
5 | 10:58 | Lipinská Markéta (A2053) | <0WU1>HICKORY (KJ0WU1, V) | Jezdecká stáj Savara, z.s. (MB0313) |
6 | 11:05 | Zamec Jan (B2740) | <0WSX>TEMPELHÜTER (KJ0WSX, V) | ArtDressage Stable, z.s. (MR0067) |
04_ Drezurní soutěž stupně Z - DU-B/2018
Běžná
DU-B/2018 - FEI-Z
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.04.2019 13:27:33
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 11:20 | Kamínková Tereza (B3675) | <0KY5>MEFISTO 3 (KJ0KY5, V) | JK Marko, z.s. (MB0285) |
2 | 11:25 | Lipinská Markéta (A2053) | <0WU1>HICKORY (KJ0WU1, V) | Jezdecká stáj Savara, z.s. (MB0313) |
3 | 11:35 | Procházková Lucie (A2279) | <0KB2>LIPTON SAMBA (KJ0KB2, K) | JK Falea (MC0185) |
4 | 11:40 | Jandurová Kateřina (A1475) | <0U8W>TRINITY-R (KJ0U8W, K) | JK Céva,z.s. (MA0083) |
5 | 11:45 | Chábová Klára (A1062) | <0S4Q>EIGEN WAHL (KJ0S4Q, V) | Statek Kováry, z.s. (MB0172) |
6 | 11:50 | Greenidge Linda Amelia (J0SEI) | <0TEM>IRIS 10 (KJ0TEM, K) | Jezdecký klub Iluze (MA0090) |
7 | 11:55 | Zamec Jan (B2740) | <0WSW>LET'S DANCE (KJ0WSW, V) | ArtDressage Stable, z.s. (MR0067) |
8 | 12:00 | Ondrášková Veronika (J0WA4) | <0L47>VABANTOS (KJ0L47, V) | Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154) |
9 | 12:05 | Krakovičová Nikol (C1610) | <0VO2>VALKÝRA 3 (KJ0VO2, K) | JK Šárka Protivín (MC0260) |
10 | 12:10 | Wiesnerová Laura (J0RNI) | <0M9V>SWEET HEART (KJ0M9V, V) | JK Mělník, z.s. (MB0024) |
11 | 12:15 | Valentová Kristina (B2170) | <0WHX>BERNARD Z POLÁNKY (KJ0WHX, V) | Wrbna Racing a.s. (MA0054) |
05_ Drezurní soutěž stupně L - DD/2018
Běžná
DD/2018 - FEI-L
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.04.2019 13:27:33
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 12:50 | Baloušková Zuzana (C1304) | <0LVS>ZAFIRA 3 (KJ0LVS, K) | JK Falea (MC0185) |
2 | 12:56 | Hrabáčová Tereza (C1586) | <0KYV>FLIN MAERSHMALOW FIDERTANZ (KJ0KYV, V) | South Pearl Dressage, z. s. (MC0276) |
3 | 13:02 | Bromová Jaroslava (C1105) | <0MG9>UNIVARA (KJ0MG9, K) | TJ Sokol Semice (MC0246) |
4 | 13:08 | Procházková Lucie (A2279) | <0KB2>LIPTON SAMBA (KJ0KB2, K) | JK Falea (MC0185) |
5 | 13:14 | Havlenová Ema (J0K4X) | <00VZ>BASILIA (KJ00VZ, K) | Pegasův dvůr, z.s. (MB0350) |
6 | 13:20 | Bělinová Vanda (B1618) | <0VHX>PRZEDSWIT V MT-3/SILVIO G (KJ0VHX, H) | JK Bandolero Těchařovice, z.s. (MB0347) |
7 | 13:26 | Chábová Klára (A1062) | <0S4Q>EIGEN WAHL (KJ0S4Q, V) | Statek Kováry, z.s. (MB0172) |
8 | 13:32 | Škutová A|exandra (A2130) | <0MJM>DE GOEDE REE'S MONA LISA (KJ0MJM, K) | JS Picadero (MA0196) |
9 | 13:48 | Ondrášková Veronika (J0WA4) | <0L47>VABANTOS (KJ0L47, V) | Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154) |
10 | 13:54 | Piechotová Marie (B1454) | <0LPC>DESIDERATA (KJ0LPC, K) | Jezdecká stáj Savara, z.s. (MB0313) |
11 | 14:00 | Čermáková Lucie (A2057) | <0LOP>ART 6 (KJ0LOP, H) | Liška Dressage (ME0315) |
12 | 14:06 | Kamínková Tereza (B3675) | <0SIS>PRINCEZNA JASNĚNKA (KJ0SIS, K) | JK Marko, z.s. (MB0285) |
13 | 14:12 | Zamec Jan (B2740) | <00WU>MAESTRO BOHEMIA (KJ00WU, V) | ArtDressage Stable, z.s. (MR0067) |
14 | 14:18 | Hakenová Markéta (A1563) | <0JUG>ELEMENT 1 (KJ0JUG, V) | JK Modletice, z.s. (MB0022) |
15 | 14:24 | Havlenová Ema (J0K4X) | <0RXM>ADALIM FRUIT OF LOVE(CZE) (KJ0RXM, K) | Pegasův dvůr, z.s. (MB0350) |
16 | 14:30 | Vítek Viesnerová Miriam (A1854) | <0J3I>RABALLERO (KJ0J3I, H) | Equestrians Club (MA0086) |
17 | 14:36 | Strakošová Sára (F4259) | <0IXJ>KONIE 1 (KJ0IXJ, K) | Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446) |
18 | 14:42 | Krakovičová Nikol (C1610) | <0VO2>VALKÝRA 3 (KJ0VO2, K) | JK Šárka Protivín (MC0260) |
06_ Drezurní soutěž stupně L - DJ/2018
Běžná
DJ/2018 - FEI-L
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.04.2019 13:27:33
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 15:05 | Havlenová Ema (J0K4X) | <0RXM>ADALIM FRUIT OF LOVE(CZE) (KJ0RXM, K) | Pegasův dvůr, z.s. (MB0350) |
2 | 15:12 | Ciarkowska Eliška (A2234) | <0JNJ>QATRO SUZI (KJ0JNJ, K) | Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446) |
3 | 15:19 | Tarabini Natalia (B3284) | <0IRW>DOMÉNA 2 (KJ0IRW, K) | Jezdecký klub Koloděje (MB0346) |
4 | 15:26 | Kamínková Tereza (B3675) | <0SIS>PRINCEZNA JASNĚNKA (KJ0SIS, K) | JK Marko, z.s. (MB0285) |
5 | 15:33 | Baloušková Zuzana (C1304) | <0LVS>ZAFIRA 3 (KJ0LVS, K) | JK Falea (MC0185) |
6 | 15:40 | Bromová Jaroslava (C1105) | <0MG9>UNIVARA (KJ0MG9, K) | TJ Sokol Semice (MC0246) |
7 | 15:47 | Matoušková Tereza (A2218) | <0VFN>COELENHAGE´S LAS VEGAS (KJ0VFN, V) | Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127) |
8 | 15:54 | Hakenová Markéta (A1563) | <0JUG>ELEMENT 1 (KJ0JUG, V) | JK Modletice, z.s. (MB0022) |
9 | 16:11 | Hrabáčová Tereza (C1586) | <0KYV>FLIN MAERSHMALOW FIDERTANZ (KJ0KYV, V) | South Pearl Dressage, z. s. (MC0276) |
10 | 16:18 | Schopper Victoria (J0RHV) | <0X30>COCO CHANEL (KJ0X30, K) | Wrbna Racing a.s. (MA0054) |
11 | 16:25 | Škutová A|exandra (A2130) | <0MJM>DE GOEDE REE'S MONA LISA (KJ0MJM, K) | JS Picadero (MA0196) |
12 | 16:32 | Havlenová Ema (J0K4X) | <00VZ>BASILIA (KJ00VZ, K) | Pegasův dvůr, z.s. (MB0350) |
13 | 16:39 | Liška Pavel (E0816) | <0LPS>HINTR (KJ0LPS, H) | Liška Dressage (ME0315) |
14 | 16:46 | Tarabini Natalia (B3284) | <0RXH>RYKO (KJ0RXH, V) | Jezdecký klub Koloděje (MB0346) |
15 | 16:53 | Ciarkowska Eliška (A2234) | <0HKJ>CITADELA 5 (KJ0HKJ, K) | Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446) |
07_ Drezurní soutěž pony - PJ/2018
Pony
PJ/2018 - FEI-L PONY
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.03.2019 20:06:48
08_ Drezurní soutěž pony - PD/2018
Pony
PD/2018 - FEI-L PONY
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.04.2019 13:27:33