Národní soutěže pro D, J, YR
Oficiální závody (CSN) / 190425B2
25.04.2019 - 28.04.2019
B / Zduchovice
Pořadatelé:
MB0283 - Jezdecké centrum Zduchovice
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0079
Radovan Šalek
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0065
Markéta Šveňková
CZE
POZOR:
Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
01_ Skoková soutěž handicap d,J,YR 110/115/120cm
Běžná
L* (115)
238.2.1 - Soutěž na čas /
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.04.2019 20:19:22
# | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | Hlaváčková Klára (K0336) | <4>CHEYENNE (KJ0NH8, K) | Bohuslav Novohradský (MK0065) |
2 | Hartzová Nina (A1968) | <6>EURYDIKA (KJ0JXX, K) | Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283) |
3 | Bártová Adéla (A3073) | <3>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K) | SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188) |
4 | Hartzová Nina (A1968) | <7>I-C.S.R. OUR PLEASURE (KJ00Z1, K) | Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283) |
5 | Poláchová Valentýna (H3893) | <5>JLB TIZZY (KJ0KAL, K) | Sportovní stáj Fryčovice (MH0032) |
6 | Žižáková Johana (B3437) | <1>LAURIN 2 (KJ0T7O, V) | JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452) |
7 | Kodadová Nikita (D1910) | <8>AMARILLO-I (KJ0K57, V) | JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043) |
8 | Žižáková Viktorie (B3644) | <2>CASPAR 1 (KJ0W1N, V) | JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452) |
9 | Vegrichtová Denisa (B3071) | <9>CALINUS 4 (KJ0X7K, V) | Enfant Terrible s.r.o. (MB0510) |
02_ Dvoufázové skákání handicap pro d,J,YR 110/115/120cm
Běžná
do 115 cm
274.2.5 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.04.2019 11:34:14
# | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | Hlaváčková Klára (K0336) | <4>CHEYENNE (KJ0NH8, K) | Bohuslav Novohradský (MK0065) |
2 | Hartzová Nina (A1968) | <6>EURYDIKA (KJ0JXX, K) | Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283) |
3 | Zólyomi Emma (Z99SJ) | <14>PARADAS (KZ051D, X) | Maďarsko (MZ0075) |
4 | Liechtenstein Moritz (Z99SK) | <13>CATANGO M (KZ051E, X) | Lichtenštejnsko (MZ0143) |
5 | Daimler Carla (Z99SL) | <12>CATANIA (KZ051F, X) | Rakousko (MZ0070) |
6 | Bártová Adéla (A3073) | <3>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K) | SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188) |
7 | Hartzová Nina (A1968) | <7>I-C.S.R. OUR PLEASURE (KJ00Z1, K) | Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283) |
8 | Žižáková Viktorie (B3644) | <2>CASPAR 1 (KJ0W1N, V) | JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452) |
9 | Poláchová Valentýna (H3893) | <5>JLB TIZZY (KJ0KAL, K) | Sportovní stáj Fryčovice (MH0032) |
10 | Žižáková Johana (B3437) | <1>LAURIN 2 (KJ0T7O, V) | JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452) |
11 | Kodadová Nikita (D1910) | <8>AMARILLO-I (KJ0K57, V) | JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043) |
03_ Dvoufázové skákání handicap pro d,J,YR 115/120/125cm
Běžná
do 120 cm
274.2.5 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
Poslední aktualizace startovní listiny: 28.04.2019 14:16:43
# | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | Hlaváčková Klára (K0336) | <4>CHEYENNE (KJ0NH8, K) | Bohuslav Novohradský (MK0065) |
2 | Hartzová Nina (A1968) | <6>EURYDIKA (KJ0JXX, K) | Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283) |
3 | Bártová Adéla (A3073) | <3>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K) | SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188) |
4 | Hartzová Nina (A1968) | <7>I-C.S.R. OUR PLEASURE (KJ00Z1, K) | Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283) |
5 | Vegrichtová Denisa (B3071) | <9>CALINUS 4 (KJ0X7K, V) | Enfant Terrible s.r.o. (MB0510) |
6 | Kodadová Nikita (D1910) | <8>AMARILLO-I (KJ0K57, V) | JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043) |
7 | Žižáková Viktorie (B3644) | <2>CASPAR 1 (KJ0W1N, V) | JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452) |
8 | Žižáková Johana (B3437) | <1>LAURIN 2 (KJ0T7O, V) | JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452) |