Přihlásit se

Skoky
KMK Hořovice 15.5.2019
Kritéria mladých koní (CSN-KMK) / 190515B1
15.05.2019 - 15.05.2019
B / Hořovice
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž stupně Z - KMK pro 4 leté klisny
KMK Z (100) 298.1.3 - Kvalifikace KMK / A

15
Skoky
02_ Skoková soutěž stupně Z - KMK pro 4-leté hřebce a valachy
KMK Z (100) 298.1.3 - Kvalifikace KMK / A

14
Skoky
03_ Skoková soutěž stupně ZL - KMK pro 5-leté klisny
KMK ZL (110) 298.1.3 - Kvalifikace KMK / A

23
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Metelková Andrea (B0092)KARA 263 (KJ0VNE, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
2 Charvátová Petra (B1562)CARAMELLA 2 (KJ0UU6, K)Petra Charvátová (MB0460)
3 Fišrová Andrea (C0967)COLIEN (KJ0V5K, K)JSK Varta-Aleko z.s. (MC0120)
4 Květoňová Barbora (C1590)CONNIE SUN-T (KJ0WPV, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
5 Horký Václav (C0688)LIA JAY (KJ0VCS, K)JK Tandem (MC0163)
6 Horký Václav (C0688)GIPSY LOVE (KJ0X6R, K)JK Tandem (MC0163)
7 Štětina Jan (C0547)JIMMY JANE (KJ0VLD, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
8 Vančura Petr (B0680)HORDA (KJ0WPS, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
9 Dvořáková Radka (C0345)COLA SUGAR ST (KJ0V98, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
10 Hochmanová Darina (B1535)CLARA 1 (KJ0XCR, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
11 Kupcová Kamila (G2007)CALCADA (KJ0W70, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
12 Kotalík Matěj (C0863)JIRETTO (KJ0X5W, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
13 Kupcová Kamila (G2007)CRAZY 3 (KJ0VH3, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
14 Tměj Jiří (F2911)GRAZIELLA DK (KJ0VG1, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
15 Hruška Zdeněk (F0304)ALBERTA 1 (KJ0VG4, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
16 Palička Zdeněk (B0066)FLY-COM WH (KJ0W90, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
17 Mayer Jiří (A0043)STEFFI 1 (KJ0WTQ, K)JS Ohrazenice (MC0213)
18 Hanušová Kateřina (A0314)GIA ACORADA (KJ0VTV, K)JS Ohrazenice (MC0213)
19 Bosák Libor (H1205)JLB PARADISE (KJ0W1O, K)Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181)
20 Císařová Adéla (B2270)VINCITORE DI VERONA (KJ0V7O, K)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247)
21 Císařová Adéla (B2270)AMANA (KJ0V7P, K)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247)
22 Prášková Tereza (A1296)KRISTALY OF LUHOV (KJ0VFG, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
23 Kotalík Matěj (C0863)JOLIE COEUR (KJ0XHA, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
Skoky
04_ Skoková soutěž stupně ZL - KMK pro 5-leté hřebce a valachy
KMK ZL (110) 298.1.3 - Kvalifikace KMK / A

22
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Nágr Ondřej (D0257)ANTHONY 3 (KJ0V6W, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
2 Horký Václav (C0688)COLTENDER (KJ0W1L, H)JK Tandem (MC0163)
3 Štětina Jan (C0547)PRESLEY-S (KJ0VLF, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
4 Vančura Petr (B0680)GASPER KINSKÝ (KJ0V53, H)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
5 Vančura Petr (B0680)GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
6 Sušánková Jana (D1240)CANTURANO 'B' (KJ0WDL, H)Jezdecká společnost PENKO (MD0215)
7 Hochman Jiří (B0463)LYRIK 8 (KJ0VPO, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
8 Veselovská Kateřina (D0118)MY DIVINE (KJ0UVE, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
9 Hudíková Kateřina (D1842)VINNIE 2 (KJ0XB3, H)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
10 Hrnčíř Zdeněk (C0439)VILLIAM (KJ0XB2, H)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
11 Hrnčíř Zdeněk (C0439)GALEN 1 (KJ0VT1, H)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
12 Kotalíková Daniela (H3482)ADIO 3 (KJ0WZ2, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
13 Kotalík Matěj (C0863)GUY WITH HEART (KJ0W71, H)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
14 Bardon Jan (B2022)CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
15 Tměj Jiří (F2911)GATSBY (KJ0VG2, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
16 Hruška Zdeněk (F0304)GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
17 Arient Ladislav (C0857)GILLIAN DK (KJ0VG0, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
18 Arient Ladislav (C0857)GIOVANY (KJ0VGU, H)JK Cavallomio.eu (MC0199)
19 Štěrba Jakub (B1107)CAPIBARA (KJ0V5D, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
20 Štěrba Jakub (B1107)I'M JAGUAR (KJ0V6A, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
21 Navrátil Tomáš (A0130)GUIRO 1 (KJ0V5E, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
22 Havlíková Jitka (J0VR4)GARRIGUE (KJ0VK9, V)
Skoky
05_ Skoková soutěž stupně L** - KMK pro 6-leté klisny
KMK L** (120) 298.1.3 - Kvalifikace KMK / A

15
Skoky
06_ Skoková sotěž stupně L** - pro 6-leté hřebce a valachy
KMK L** (120) 298.1.3 - Kvalifikace KMK / A

9
Skoky
KMK
CSN-KMK
KMK Hořovice 15.5.2019
Výsledky
15. 5. – 15. 5.
B / Hořovice
JS Opatrný

Pro větší detail klikněte!