Přihlásit se

Skoky
KMK Hořovice 15.5.2019
Kritéria mladých koní (CSN-KMK) / 190515B1
15.05.2019 - 15.05.2019
B / Hořovice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0002 - Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
D0169
Eva Mentlíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0275
Zdeňka Štruncová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D0163
Zdeněk Krpela
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž stupně Z - KMK pro 4 leté klisny
KMK Z (100) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
15.05.2019 10:00

14
Skoky
02_ Skoková soutěž stupně Z - KMK pro 4-leté hřebce a valachy
KMK Z (100) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
15.05.2019 11:15

11
Skoky
03_ Skoková soutěž stupně ZL - KMK pro 5-leté klisny
KMK ZL (110) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
15.05.2019 12:30

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 15.05.2019 18:13:03
#JezdecKůňSubjekt
1Císařová Adéla (B2270)<50>AMANA (KJ0V7P, K)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247)
2Kupcová Kamila (G2007)<40>CALCADA (KJ0W70, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
3Vančura Petr (B0680)<37>HORDA (KJ0WPS, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
4Kotalík Matěj (C0863)<41>JIRETTO (KJ0X5W, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
5Bosák Libor (H1205)<48>JLB PARADISE (KJ0W1O, K)Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181)
6Dvořáková Radka (C0345)<38>COLA SUGAR ST (KJ0V98, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
7Metelková Andrea (B0092)<30>KARA 263 (KJ0VNE, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
8Fišrová Andrea (C0967)<32>COLIEN (KJ0V5K, K)JSK Varta-Aleko z.s. (MC0120)
9Charvátová Petra (B1562)<31>CARAMELLA 2 (KJ0UU6, K)Petra Charvátová (MB0460)
10Květoňová Barbora (C1590)<33>CONNIE SUN-T (KJ0WPV, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
11Hochmanová Darina (B1535)<39>CLARA 1 (KJ0XCR, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
12Mayer Jiří (A0043)<46>STEFFI 1 (KJ0WTQ, K)JS Ohrazenice (MC0213)
13Štětina Jan (C0547)<36>JIMMY JANE (KJ0VLD, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
14Tměj Jiří (F2911)<43>GRAZIELLA DK (KJ0VG1, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
15Hanušová Kateřina (A0314)<47>GIA ACORADA (KJ0VTV, K)JS Ohrazenice (MC0213)
16Palička Zdeněk (B0066)<45>FLY-COM WH (KJ0W90, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
17Hruška Zdeněk (F0304)<44>ALBERTA 1 (KJ0VG4, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
18Císařová Adéla (B2270)<49>VINCITORE DI VERONA (KJ0V7O, K)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247)
19Štěrba Jakub (B1107)<42>CRAZY 3 (KJ0VH3, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
20Kotalík Matěj (C0863)<98>JOLIE COEUR (KJ0XHA, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
Skoky
04_ Skoková soutěž stupně ZL - KMK pro 5-leté hřebce a valachy
KMK ZL (110) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
15.05.2019 13:30

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 15.05.2019 15:54:05
#JezdecKůňSubjekt
1Arient Ladislav (C0857)<69>GIOVANY (KJ0VGU, H)JK Cavallomio.eu (MC0199)
2Hrnčíř Zdeněk (C0439)<61>VILLIAM (KJ0XB2, H)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
3Štěrba Jakub (B1107)<70>CAPIBARA (KJ0V5D, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
4Vančura Petr (B0680)<55>GASPER KINSKÝ (KJ0V53, H)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
5Navrátil Tomáš (A0130)<72>GUIRO 1 (KJ0V5E, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
6Hruška Zdeněk (F0304)<67>GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
7Kotalíková Daniela (H3482)<63>ADIO 3 (KJ0WZ2, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
8Hudíková Kateřina (D1842)<60>VINNIE 2 (KJ0XB3, H)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
9Tměj Jiří (F2911)<66>GATSBY (KJ0VG2, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
10Hochman Jiří (B0463)<58>LYRIK 8 (KJ0VPO, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
11Veselovská Kateřina (D0118)<59>MY DIVINE (KJ0UVE, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
12Bardon Jan (B2022)<65>CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
13Štětina Jan (C0547)<54>PRESLEY-S (KJ0VLF, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
14Nágr Ondřej (D0257)<52>ANTHONY 3 (KJ0V6W, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
15Sušánková Jana (D1240)<57>CANTURANO 'B' (KJ0WDL, H)Jezdecká společnost PENKO (MD0215)
16Kotalík Matěj (C0863)<64>GUY WITH HEART (KJ0W71, H)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
17Arient Ladislav (C0857)<68>GILLIAN DK (KJ0VG0, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
18Hrnčíř Zdeněk (C0439)<62>GALEN 1 (KJ0VT1, H)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
19Vančura Petr (B0680)<56>GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Skoky
05_ Skoková soutěž stupně L** - KMK pro 6-leté klisny
KMK L** (120) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
15.05.2019 15:00

15
Skoky
06_ Skoková sotěž stupně L** - pro 6-leté hřebce a valachy
KMK L** (120) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
15.05.2019 16:00

8