Přihlásit se

Skoky
Májové závody a Stylový pohár ve skoku na pony a velkých koních kategorie B
Styl šampionát pony (CSN-SŠP) / 190518K1
18.05.2019 - 19.05.2019
K / Děpoltovice
Výsledky
Skoky
01A Postupná obtížnost do 90 cm - oddělení A
Běžná do 80 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

11
Skoky
01B Postupná obtížnost do 90 cm - oddělení B
Běžná do 80 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

8
Skoky
02_ „Z“ – s návazným rozeskakováním
Běžná Z (100) 238.2.2 + 245.3 - Následné rozeskakování / A

25
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Ujčíková Karen (J0QHC)RHAPSODY 1 (KJ0EWD, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
2 Hanousková Natálie (J0SN1)ČIKI-ČIKI (KJ0EAC, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
3 Čurdová Kateřina (J0RHL)LA DE JANERA (KJ0VMM, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
4 Čurdová Kateřina (J0RHL)PIALOTA (KJ0CGS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
5 Michálková Tereza (K0299)LA PHILIP (KJ0WQA, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
6 Michálková Tereza (K0299)LA ETNA (KJ0VL6, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
7 Svobodová Eliška (J0NCI)RYZÁČEK 1 (KJ0FQ8, V)Stáj Prima Horseland z.s. (MK0073)
8 Bobková Pavla (J0UXT)FAJRANT (KJ0J4N, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
9 Kašparová Tereza (J0RQI)RESKÁTOR 1 (KJ0AVQ, V)Horses Camp Nivy - Petr Negucz (MK0089)
10 Škardová Barbora (J0WBN)SCARABEA (KJ0MQ8, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
11 Škardová Barbora (J0WBN)AMONA 1 (KJ0GMC, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
12 Škardová Barbora (J0WBN)NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
13 Klusáková Dana (D0064)DENALI (KJ0VDX, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
14 Slivoňová Lenka (J0SK3)KATALÁNIA (KJ0OU4, K)
15 Friesecká Marie (K0352)VERITA (KJ0GKN, K)
16 Lahodná Jana (D1041)LA ČIKO (KJ0WQB, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
17 Poláková Karolína (K0277)OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
18 Hrnková Michaela (J0OH3)SHERENTO (KJ0R5T, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
19 Neguczová Adéla Barbora (J0SMT)MIA MARA (KJ0UNJ, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
20 Modrová Michala (K0297)TRUE LIFE (KJ0P96, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
21 Otradovec Roman (D0246)SOFIE 4 (KJ0SJU, K)Jezdecký klub Otradovec (MD0070)
22 Otradovec Roman (D0246)AMARO-M (KJ0K84, V)Jezdecký klub Otradovec (MD0070)
23 Otradovec Oldřich (D1057)SALOME 90 (KJ0SJV, K)Jezdecký klub Otradovec (MD0070)
24 Otradovec Oldřich (D1057)SOHO DES HAIES (KJ0LIH, V)Jezdecký klub Otradovec (MD0070)
25 Šťovíčková Miroslava (D1266)LA ČESKÁTOR (KJ0VOL, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
Skoky
03_ „ZL“ – na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

14
Skoky
04_ „L**” – s návazným rozeskakováním
Běžná L** (120) 238.2.2 + 245.3 - Následné rozeskakování / A

8
Skoky
05_ „S**” – s návazným rozeskakováním
Běžná S** (130) 238.1.2 + 245.3 - Následné rozeskakování / A

4
Skoky
06_ Pony – handicap „ZP” – na limitovaný čas
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

12
Skoky
07_ Pony – handicap „ZLP” – na limitovaný čas
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

17
Skoky
08_ Pony – handicap „LP*” – s návazným rozeskakováním
Pony LP* 238.2.2 + 245.3 - Následné rozeskakování / A

14
Skoky
09_ Pony – handicap „SP**” – s návazným rozeskakováním
Pony SP** 238.2.2 + 245.3 - Následné rozeskakování / A

8
Skoky
10_ Pony – handicap „ZP” – styl jezdce
Pony ZP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

15/ 25
Skoky
11_ Pony – handicap „ZLP” – styl jezdce
Pony ZLP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

22/ 25
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pospíšilová Barbora (J0VM4)ALIBABA 1 (KJ0VKZ, V)Stáj Židovice (ME0147)
2 Pospíšilová Barbora (J0VM4)FIDORKA 6 (KJ0TKJ, K)Stáj Židovice (ME0147)
3 Jandová Karolína (E2040)NALOON (KJ0CHF, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
4 Jandová Karolína (E2040)ORAGE DE MESSITERT (KJ0VJR, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
5 Jandová Karolína (E2040)LARUSSO VOM VILSTAL (KJ0L3Y, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
6 Lněničková SIlvie (J0LNS)BERUŠKA 8 (KJ0TJW, K)Jezdecká sportovní stáj Tandem Karlovy Vary (MK0066)
7 Hlaváčková Klára (K0336)GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
8 Hlaváčková Klára (K0336)BIM 1 (KJ0L5O, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
9 Šímová Rozálie (J0LO3)MAŠLIČKA (KJ0L2A, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
10 Kodadová Davida (J0ROU)JASMÍN 17 (KJ0VFA, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
11 Kodadová Davida (J0ROU)VODA (KJ0GWH, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
12 Škardová Barbora (J0WBN)TOD (KJ0K4Z, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
13 Lahodná ml. Jana (J0KRD)CARMEN H (KJ0VYQ, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
14 Lahodná ml. Jana (J0KRD)MORLYN (KJ0VM0, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
15 Lahodná ml. Jana (J0KRD)MIRABEL 4 (KJ0TS0, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
16 Bezperátová Eliška (J0QH6)DERCYK BLADE (KJ0JJF, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
17 Bezperátová Eliška (J0QH6)SHADOW 4 (KJ0IHI, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
18 Benešová Karolína (J0WYJ)GOLDMANE DARTH VADER (KJ0ILU, V)Sportovní stáj Donthová (MK0002)
19 Svobodová Eliška (J0NCI)FRISCO (KJ0K0W, V)Stáj Prima Horseland z.s. (MK0073)
20 Kašparová Tereza (J0RQI)DREAM STAR (KJ0XA4, K)Horses Camp Nivy - Petr Negucz (MK0089)
21 Kašparová Tereza (J0RQI)AMÁLKA 16 (KJ0TI3, K)Horses Camp Nivy - Petr Negucz (MK0089)
22 Neguczová Adéla Barbora (J0SMT)MISCHEL (KJ0HKX, H)Pegas Děpoltovice (MK0001)
Skoky
12_ Pony – handicap „LP” – styl jezdce
Pony LP** 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

11/ 25
Skoky
13_ Pony – handicap „SP” s návazným rozeskakováním – Cena obce Děpoltovice 2019
Pony SP** 238.2.2 + 245.3 - Následné rozeskakování / A

5
Skoky
14_ „ZM” – styl jezdce na velkých koních
Běžná do 90 cm 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

17/ 25
Skoky
15_ „Z” – styl jezdce na velkých koních
Běžná do 100 cm 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

24/ 25
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pačanová Denisa (K0318)LE GRAND-KL (KJ0VDF, V)Stáj Prima Horseland z.s. (MK0073)
2 Ondrejková Natali (K0333)LOGICA ITALIANA (KJ0TJY, K)Castila z.s. (MK0059)
3 Hrnková Alžběta (J0NW2)INEKTOR (KJ0VE8, V)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
4 Šímová Natalie (K0341)ARISCO (KJ0KEV, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
5 Smíšková Dagmar (J0R44)JACKLIN-SVRŽNO (KJ0H60, K)
6 Ujčíková Karen (J0QHC)RHAPSODY 1 (KJ0EWD, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
7 Ujčíková Karen (J0QHC)LORD LADYN (KJ0K69, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
8 Hanousková Natálie (J0SN1)ČIKI-ČIKI (KJ0EAC, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
9 Čurdová Kateřina (J0RHL)LA DE JANERA (KJ0VMM, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
10 Čurdová Kateřina (J0RHL)PIALOTA (KJ0CGS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
11 Michálková Tereza (K0299)LA PHILIP (KJ0WQA, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
12 Michálková Tereza (K0299)LA ETNA (KJ0VL6, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
13 Michálková Tereza (K0299)LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
14 Svobodová Eliška (J0NCI)RYZÁČEK 1 (KJ0FQ8, V)Stáj Prima Horseland z.s. (MK0073)
15 Bobková Pavla (J0UXT)FAJRANT (KJ0J4N, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
16 Kašparová Tereza (J0RQI)RESKÁTOR 1 (KJ0AVQ, V)Horses Camp Nivy - Petr Negucz (MK0089)
17 Škardová Barbora (J0WBN)SCARABEA (KJ0MQ8, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
18 Škardová Barbora (J0WBN)AMONA 1 (KJ0GMC, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
19 Škardová Barbora (J0WBN)NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
20 Poláková Karolína (K0277)LUWINO SP (KJ0RX7, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
21 Poláková Karolína (K0277)OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
22 Neguczová Adéla Barbora (J0SMT)MIA MARA (KJ0UNJ, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
23 Štefánský David (K0316)KARA 3 (KJ0LPF, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
24 Žižka Václav (C0190)LUCCIA Z HÁJŮ (KJ0WW0, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
Skoky
16_ „ZL” – styl jezdce na velkých koních
Běžná do 110 cm 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

10/ 25
Skoky
17_ „ZL” s návazným rozeskakováním
Běžná ZL (110) 238.2.2 + 245.3 - Následné rozeskakování / A

2
Skoky
Běžná
Pony
CSN-SŠP
Májové závody a Stylový pohár ve skoku na pony a velkých koních kategorie B
Výsledky
18. 5. – 19. 5.
K / Děpoltovice
Pegas Děpoltovice

Pro větší detail klikněte!