Přihlásit se

Skoky
Májové závody a Stylový pohár ve skoku na pony a velkých koních kategorie B
Styl šampionát pony (CSN-SŠP) / 190518K1
18.05.2019 - 19.05.2019
K / Děpoltovice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MK0001 - Pegas Děpoltovice
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0019
Roman Krejčík
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0381
Jaromíra Nachtigalová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0060
Jana Kumičíková
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D0129
Jan Šíma
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01A Postupná obtížnost do 90 cm - oddělení A
Běžná do 80 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
18.05.2019 9:00

10
Skoky
01B Postupná obtížnost do 90 cm - oddělení B
Běžná do 80 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
18.05.2019 9:30

8
Skoky
02_ „Z“ – s návazným rozeskakováním
Běžná Z (100) 238.2.2 + 245.3 - Následné rozeskakování /
18.05.2019 10:00

25
Poslední aktualizace startovní listiny: 19.05.2019 17:24:26
#JezdecKůňSubjekt
1Škardová Barbora (J0WBN)<7>SCARABEA (KJ0MQ8, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
2Čurdová Kateřina (J0RHL)<21>PIALOTA (KJ0CGS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
3Michálková Tereza (K0299)<13>LA ETNA (KJ0VL6, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
4Slivoňová Lenka (J0SK3)<14>KATALÁNIA (KJ0OU4, K)Jezdecký oddíl Kavka Fojtov z.s. (MK0045)
5Friesecká Marie (K0352)<15>VERITA (KJ0GKN, K)Jezdecký oddíl Kavka Fojtov z.s. (MK0045)
6Svobodová Eliška (J0NCI)<5>RYZÁČEK 1 (KJ0FQ8, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
7Hrnková Michaela (J0OH3)<17>SHERENTO (KJ0R5T, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
8Lahodná Jana (D1041)<10>LA ČIKO (KJ0WQB, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
9Neguczová Adéla Barbora (J0SMT)<11>MIA MARA (KJ0UNJ, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
10Otradovec Roman (D0246)<25>SOFIE 4 (KJ0SJU, K)Jezdecký klub Otradovec (MD0070)
11Otradovec Oldřich (D1057)<27>SALOME 90 (KJ0SJV, K)Jezdecký klub Otradovec (MD0070)
12Škardová Barbora (J0WBN)<23>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
13Bobková Pavla (J0UXT)<6>FAJRANT (KJ0J4N, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
14Čurdová Kateřina (J0RHL)<24>OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
15Kašparová Tereza (J0RQI)<22>RESKÁTOR 1 (KJ0AVQ, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
16Ujčíková Karen (J0QHC)<12>RHAPSODY 1 (KJ0EWD, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
17Klusáková Dana (D0064)<9>DENALI (KJ0VDX, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
18Hanousková Natálie (J0SN1)<20>ČIKI-ČIKI (KJ0EAC, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
19Modrová Michala (K0297)<18>TRUE LIFE (KJ0P96, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
20Šťovíčková Miroslava (D1266)<77>LA ČESKÁTOR (KJ0VOL, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
21Čurdová Kateřina (J0RHL)<3>LA DE JANERA (KJ0VMM, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
22Michálková Tereza (K0299)<4>LA PHILIP (KJ0WQA, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
23Škardová Barbora (J0WBN)<8>AMONA 1 (KJ0GMC, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
24Otradovec Oldřich (D1057)<28>SOHO DES HAIES (KJ0LIH, V)Jezdecký klub Otradovec (MD0070)
25Otradovec Roman (D0246)<26>AMARO-M (KJ0K84, V)Jezdecký klub Otradovec (MD0070)
Skoky
03_ „ZL“ – na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
18.05.2019 11:30

13
Skoky
04_ „L**” – s návazným rozeskakováním
Běžná L** (120) 238.2.2 + 245.3 - Následné rozeskakování /
18.05.2019 12:15

7
Skoky
05_ „S**” – s návazným rozeskakováním
Běžná S** (130) 238.1.2 + 245.3 - Následné rozeskakování /
18.05.2019 13:00

4
Skoky
06_ Pony – handicap „ZP” – na limitovaný čas
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
18.05.2019 14:00

11
Skoky
07_ Pony – handicap „ZLP” – na limitovaný čas
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
18.05.2019 15:00

15
Skoky
08_ Pony – handicap „LP**” – s návazným rozeskakováním
Pony LP** 238.2.2 + 245.3 - Následné rozeskakování /
18.05.2019 16:00

13
Skoky
09_ Pony – handicap „SP**” – s návazným rozeskakováním
Pony SP** 238.2.2 + 245.3 - Následné rozeskakování /
18.05.2019 17:00

8
Skoky
10_ Pony – handicap „ZP” – styl jezdce
Pony ZP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů /
19.05.2019 9:00

14
Skoky
11_ Pony – handicap „ZLP” – styl jezdce
Pony ZLP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů /
19.05.2019 10:00

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 19.05.2019 17:24:26
#JezdecKůňSubjekt
1Kašparová Tereza (J0RQI)<52>AMÁLKA 16 (KJ0TI3, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
2Benešová Karolína (J0WYJ)<41>GOLDMANE DARTH VADER (KJ0ILU, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
3Kašparová Tereza (J0RQI)<43>DREAM STAR (KJ0XA4, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
4Lahodná ml. Jana (J0KRD)<50>MIRABEL 4 (KJ0TS0, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
5Hlaváčková Klára (K0336)<56>GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
6Kodadová Davida (J0ROU)<64>JASMÍN 17 (KJ0VFA, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
7Lahodná ml. Jana (J0KRD)<38>CARMEN H (KJ0VYQ, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
8Bezperátová Eliška (J0QH6)<40>DERCYK BLADE (KJ0JJF, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
9Pospíšilová Barbora (J0VM4)<46>ALIBABA 1 (KJ0VKZ, V)Stáj Židovice (ME0147)
10Lahodná ml. Jana (J0KRD)<39>MORLYN (KJ0VM0, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
11Jandová Karolína (E2040)<68>ORAGE DE MESSITERT (KJ0VJR, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
12Bezperátová Eliška (J0QH6)<51>SHADOW 4 (KJ0IHI, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
13Svobodová Eliška (J0NCI)<42>FRISCO (KJ0K0W, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
14Neguczová Adéla Barbora (J0SMT)<54>MISCHEL (KJ0HKX, H)Pegas Děpoltovice (MK0001)
15Šímová Rozálie (J0LO3)<69>MAŠLIČKA (KJ0L2A, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
16Lněničková SIlvie (J0LNS)<63>BERUŠKA 8 (KJ0TJW, K)Castila z.s. (MK0059)
17Hlaváčková Klára (K0336)<48>BIM 1 (KJ0L5O, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
18Kodadová Davida (J0ROU)<65>VODA (KJ0GWH, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
19Jandová Karolína (E2040)<67>NALOON (KJ0CHF, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
Skoky
12_ Pony – handicap „LP” – styl jezdce
Pony LP** 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů /
19.05.2019 11:15

12
Skoky
13_ Pony – handicap „SP**” s návazným rozeskakováním – Cena obce Děpoltovice 2019
Pony SP** 238.2.2 + 245.3 - Následné rozeskakování /
19.05.2019 12:15

6
Skoky
14_ „ZM” – styl jezdce na velkých koních
Běžná do 90 cm 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů /
19.05.2019 13:00

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 19.05.2019 17:24:26
#JezdecKůňSubjekt
1Hrnková Alžběta (J0NW2)<72>JASNĚNKA 9 (KJ0VDY, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
2Škardová Barbora (J0WBN)<8>AMONA 1 (KJ0GMC, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
3Ujčíková Karen (J0QHC)<79>HENKA (KJ0HGU, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
4Pačanová Denisa (K0318)<1>LE GRAND-KL (KJ0VDF, V)Stáj Prima Horseland z.s. (MK0073)
5Čurdová Kateřina (J0RHL)<3>LA DE JANERA (KJ0VMM, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
6Bobková Pavla (J0UXT)<6>FAJRANT (KJ0J4N, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
7Kašparová Tereza (J0RQI)<22>RESKÁTOR 1 (KJ0AVQ, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
8Michálková Tereza (K0299)<4>LA PHILIP (KJ0WQA, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
9Ondrejková Natali (K0333)<70>LOGICA ITALIANA (KJ0TJY, K)Castila z.s. (MK0059)
10Svobodová Eliška (J0NCI)<5>RYZÁČEK 1 (KJ0FQ8, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
11Hrnková Alžběta (J0NW2)<71>INEKTOR (KJ0VE8, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
12Škardová Barbora (J0WBN)<7>SCARABEA (KJ0MQ8, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
13Žižka Václav (C0190)<80>LUCCIA Z HÁJŮ (KJ0WW0, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
14Ujčíková Karen (J0QHC)<12>RHAPSODY 1 (KJ0EWD, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
15Neguczová Adéla Barbora (J0SMT)<11>MIA MARA (KJ0UNJ, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
16Hanousková Natálie (J0SN1)<76>LA HELLEN (KJ0LBO, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
17Hlaváčková Klára (K0336)<16>SAM 19 (KJ0IVW, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
Skoky
15_ „Z” – styl jezdce na velkých koních
Běžná do 100 cm 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů /
19.05.2019 14:30

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 19.05.2019 17:24:26
#JezdecKůňSubjekt
1Žižka Václav (C0190)<80>LUCCIA Z HÁJŮ (KJ0WW0, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
2Hanousková Natálie (J0SN1)<76>LA HELLEN (KJ0LBO, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
3Čurdová Kateřina (J0RHL)<3>LA DE JANERA (KJ0VMM, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
4Škardová Barbora (J0WBN)<23>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
5Michálková Tereza (K0299)<4>LA PHILIP (KJ0WQA, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
6Poláková Karolína (K0277)<34>LUWINO SP (KJ0RX7, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
7Ujčíková Karen (J0QHC)<12>RHAPSODY 1 (KJ0EWD, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
8Ondrejková Natali (K0333)<70>LOGICA ITALIANA (KJ0TJY, K)Castila z.s. (MK0059)
9Hrnková Alžběta (J0NW2)<71>INEKTOR (KJ0VE8, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
10Pačanová Denisa (K0318)<1>LE GRAND-KL (KJ0VDF, V)Stáj Prima Horseland z.s. (MK0073)
11Čurdová Kateřina (J0RHL)<24>OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
12Škardová Barbora (J0WBN)<7>SCARABEA (KJ0MQ8, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
13Michálková Tereza (K0299)<13>LA ETNA (KJ0VL6, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
14Svobodová Eliška (J0NCI)<5>RYZÁČEK 1 (KJ0FQ8, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
15Hanousková Natálie (J0SN1)<20>ČIKI-ČIKI (KJ0EAC, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
16Šímová Natalie (K0341)<74>ARISCO (KJ0KEV, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
17Kašparová Tereza (J0RQI)<22>RESKÁTOR 1 (KJ0AVQ, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
18Neguczová Adéla Barbora (J0SMT)<11>MIA MARA (KJ0UNJ, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
19Ujčíková Karen (J0QHC)<30>LORD LADYN (KJ0K69, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
20Štefánský David (K0316)<75>KARA 3 (KJ0LPF, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
21Michálková Tereza (K0299)<33>LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
22Čurdová Kateřina (J0RHL)<21>PIALOTA (KJ0CGS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
23Škardová Barbora (J0WBN)<8>AMONA 1 (KJ0GMC, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
Skoky
16_ „ZL” – styl jezdce na velkých koních
Běžná do 110 cm 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů /
19.05.2019 16:00

10
Skoky
18_ ZP - NP ČJF 2019 - pony 8-10 - S,A
Pony ZP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů /
19.05.2019

1
Poslední aktualizace startovní listiny: 19.05.2019 09:25:48
#JezdecKůňSubjekt
3Jílková Barbora (J0RQT)<66>SHIRLI (KJ0SWT, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
Skoky
19_ ZP - NP ČJF 2019 - pony 11-13 - S,A
Pony ZP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A
19.05.2019

5
Skoky
20_ ZPB - NP ČJF 2019 - pony 8-13 - B
Pony ZPB (70) 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A
19.05.2019

5
Skoky
21_ ZLP - NP ČJF 2019 - pony 8-10 - S,A
Pony ZLP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A
19.05.2019

3
Skoky
22_ ZLP - NP ČJF 2019 - pony 11-13 - S,A
Pony ZLP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A
19.05.2019

7
Skoky
23_ ZLPB - NP ČJF 2019 - pony 8-13
Pony ZLPB (80) 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A
19.05.2019

5
Skoky
24_ ZLPB - NP ČJF 2019 - pony 14-16
Pony ZLPB (80) 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A
19.05.2019

4
Skoky
25_ LPB** - NP ČJF 2019 - pony 14-16
Pony LPB**(90) 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A
19.05.2019

4
Skoky
26_ ZM - NP ČJF 2019 - koně
Běžná do 90 cm 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A
19.05.2019

15
Skoky
27_ Z - NP ČJF 2019 - koně
Běžná do 100 cm 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A
19.05.2019

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 19.05.2019 17:24:26
#JezdecKůňSubjekt
1Pačanová Denisa (K0318)<1>LE GRAND-KL (KJ0VDF, V)Stáj Prima Horseland z.s. (MK0073)
2Čurdová Kateřina (J0RHL)<3>LA DE JANERA (KJ0VMM, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
3Michálková Tereza (K0299)<4>LA PHILIP (KJ0WQA, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
4Svobodová Eliška (J0NCI)<5>RYZÁČEK 1 (KJ0FQ8, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
5Škardová Barbora (J0WBN)<7>SCARABEA (KJ0MQ8, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
6Škardová Barbora (J0WBN)<8>AMONA 1 (KJ0GMC, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
7Neguczová Adéla Barbora (J0SMT)<11>MIA MARA (KJ0UNJ, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
8Ujčíková Karen (J0QHC)<12>RHAPSODY 1 (KJ0EWD, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
9Michálková Tereza (K0299)<13>LA ETNA (KJ0VL6, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
10Hanousková Natálie (J0SN1)<20>ČIKI-ČIKI (KJ0EAC, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
11Čurdová Kateřina (J0RHL)<21>PIALOTA (KJ0CGS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
12Kašparová Tereza (J0RQI)<22>RESKÁTOR 1 (KJ0AVQ, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
13Škardová Barbora (J0WBN)<23>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
14Čurdová Kateřina (J0RHL)<24>OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
15Ujčíková Karen (J0QHC)<30>LORD LADYN (KJ0K69, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
16Michálková Tereza (K0299)<33>LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
17Poláková Karolína (K0277)<34>LUWINO SP (KJ0RX7, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
18Ondrejková Natali (K0333)<70>LOGICA ITALIANA (KJ0TJY, K)Castila z.s. (MK0059)
19Hrnková Alžběta (J0NW2)<71>INEKTOR (KJ0VE8, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
20Šímová Natalie (K0341)<74>ARISCO (KJ0KEV, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
21Štefánský David (K0316)<75>KARA 3 (KJ0LPF, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
22Hanousková Natálie (J0SN1)<76>LA HELLEN (KJ0LBO, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)