Pořadatelé:
MK0026 - Jezdecká společnost Kočík Stružná, z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
D0381
Jaromíra Nachtigalová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0117
Jitka Sakařová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0958
Barbora Kavková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0375
Ludmila Štorkánová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D0776
Tomáš Kavka
CZE
POZOR:
Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
01_ Skoková soutěž „ZZ“ na limitovaný čas
Běžná
ZZ (80)
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 10:02:01
02_ Skoková soutěž „ZM“ na limitovaný čas
Běžná
ZM (90)
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 10:02:01
# | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | Poštová Kristýna (B3090) | <14>CHARLIE 28 (KJ0W0G, K) | Jezdecká stáj Alfa, z.s. (MK0087) |
2 | Modrová Michala (K0297) | <5>MIA MARA (KJ0UNJ, K) | Pegas Děpoltovice (MK0001) |
3 | Poštová Martina (B2821) | <15>ORKÁN 2 (KJ0EGF, V) | Jezdecká stáj Alfa, z.s. (MK0087) |
4 | Schulzová Jana (K0315) | <9>CASSIREY (KJ0WL0, V) | Jezdecká stáj Egrensis (MK0042) |
5 | Pošta Jan (B3372) | <13>DRAVA (KJ0RZV, K) | Jezdecká stáj Alfa, z.s. (MK0087) |
6 | Bartos Adrienne (K0160) | <17>LADERA (KJ0IT3, K) | Český jezdecký klub z.s. (MK0019) |
7 | Bubová Radka (K0200) | <12>RED ZAM (KJ0V2Z, V) | Jezdecká sportovní stáj Tandem Karlovy Vary (MK0066) |
8 | Neguczová Adéla Barbora (J0SMT) | <6>MISCHEL (KJ0HKX, H) | Pegas Děpoltovice (MK0001) |
9 | Lehká Eliška (K0326) | <7>TRUE LIFE (KJ0P96, K) | Pegas Děpoltovice (MK0001) |
10 | Bičovská Lucie (B2151) | <3>LIPAN II (KJ0HSL, V) | Jezdecká stáj Podkovářství Řeřichy (MB0278) |
11 | Volemanová Michaela (E1736) | <16>JOPA (KJ0IGQ, K) | TJ TATRAN z.s. (ME0022) |
12 | Klusáková Dana (D0064) | <2>DENALI (KJ0VDX, K) | Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048) |
13 | Chmelařová Adéla (D1570) | <8>MISS CRAZY (KJ0VMK, K) | Stáj Cornet (MD0208) |
14 | Ježková Zuzana (D1685) | <4>AMADEA 3 (KJ0VRV, K) | Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054) |
03_ Skoková soutěž „Z“ – otevřená soutěž
Běžná
Z (100)
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.05.2019 12:44:58
# | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | Schulzová Jana (K0315) | <9>CASSIREY (KJ0WL0, V) | Jezdecká stáj Egrensis (MK0042) |
2 | Levová Barbora (K0206) | <18>REBECA 3 (KJ0K6P, K) | Jezdecká stáj Egrensis (MK0042) |
3 | Trochová Tereza (B2956) | <19>JACKLIN-SVRŽNO (KJ0H60, K) | Jezdecký klub Salome Kaceřov (MK0067) |
4 | Geyst Arina (E1902) | <20>CONSTANZE 1 (KJ0I8X, K) | TJ TATRAN z.s. (ME0022) |
5 | Bubová Radka (K0200) | <12>RED ZAM (KJ0V2Z, V) | Jezdecká sportovní stáj Tandem Karlovy Vary (MK0066) |
6 | Pošta Jan (B3372) | <13>DRAVA (KJ0RZV, K) | Jezdecká stáj Alfa, z.s. (MK0087) |
7 | Poštová Kristýna (B3090) | <14>CHARLIE 28 (KJ0W0G, K) | Jezdecká stáj Alfa, z.s. (MK0087) |
8 | Poštová Martina (B2821) | <15>ORKÁN 2 (KJ0EGF, V) | Jezdecká stáj Alfa, z.s. (MK0087) |
9 | Volemanová Michaela (E1736) | <16>JOPA (KJ0IGQ, K) | TJ TATRAN z.s. (ME0022) |
10 | Bartos Adrienne (K0160) | <17>LADERA (KJ0IT3, K) | Český jezdecký klub z.s. (MK0019) |
11 | Reichel Barbora (J0KO8) | <21>IKASE (KJ0EMB, K) | Sportovní stáj Donthová (MK0002) |
04_ Skoková soutěž „ZL“ – s návazným rozeskakováním
Běžná
ZL (110)
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.05.2019 13:17:24
05_ Skoková soutěž „L**“ – otevřená soutěž
Běžná
L** (120)
238.2.2 - Klasické rozeskakování /
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 10:02:01