Přihlásit se

Skoky
Amazonka 2019
Oficiální závody (CSN) / 190706B1
06.07.2019 - 07.07.2019
B / Kolín
Výsledky
Skoky
01_ ZM pro děti a juniory a pro koně startující 1.a 2.rokem
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

14
Skoky
02_ ZM pro jezdce a koně bez omezení
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

16
Skoky
03_ Z
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

40
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pokorná Veronika (J0VCI)CARRIE 1 (KJ0L1K, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
2 Astrejková Anna (J0N0P)GURU (KJ0UF7, V)Stáj Václav Kolín (MB0061)
3 Barešová Adriana (E1383)THE ACTION (KJ0KOV, V)Stáj Dorián Vrchovina z.s. (ME0259)
4 Lukačková Hana (H0648)GRIFIN (KJ0KZI, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
5 Hrubešová Dominika (A1527)ACCELERATOR 1 (KJ0VQN, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
6 Puldová Doubravka (A2151)ARON 8 (KJ0B85, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (MA0198)
7 Dostálová Linda (J0MY8)SIDDHARTHA (KJ0JJZ, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (MA0198)
8 Kaplanová Aneta (J0RH0)MAMBA 2 (KJ0GY2, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
9 Illková Iveta (G0441)ARINO S (KJ0V0Q, H)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
10 Illková Iveta (G0441)TOPAS PLESANT (KJ0JYR, V)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
11 Klofáčová Irena (V0177)DIDO (KJ0LZL, K)Pony club Přibyslav, z. s. (MV0056)
12 Horáčková Anežka (J0W4X)NICKY II (KJ0C04, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
13 Vacková Veronika (B3327)CASSIMO (KJ0MPF, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
14 Vacková Kristýna (J0S2Z)MERLIN-P (KJ0INY, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
15 Růžičková Pavla (B2451)KATANGA IN (KJ0FJN, K)Jezdecký klub Karlštejn (MB0007)
16 Nováková Denisa (J0OY5)HAPPY 444 (KJ0WKX, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
17 Janstová Zdenka (B1498)JAPAN 2 (KJ0S31, H)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
18 Mácha Michael (B2621)ELAN 1 (KJ0KWT, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
19 Blehová Ivana (B0473)EMIL 1 (KJ0E9D, V)JK Dolany, z. s. (MB0261)
20 Jandová Eliška (F3005)VESNA 12 (KJ0W9D, K)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
21 Kmoníčková Daniela (F1718)DIA KINSKÁ (KJ0S6E, K)JS Damiss (MF0185)
22 Michalová Radka (B1147)SÁRA 38 (KJ0L23, K)Jezdecká stáj Michal Přítoky, z. s. (MB0275)
23 Černá Eliška (J0S2T)ALMARION (KJ0L2I, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
24 Černá Petra (A0909)ARVEN 1 (KJ0HMI, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
25 Mücková Tereza (B2721)COSMINO (KJ0IHF, V)Stáj Karsit (MF0242)
26 Mücková Tereza (B2721)ARI VON RISTO (KJ0K8Q, V)Stáj Karsit (MF0242)
27 Tomanová Zuzana (V0019)RECORDA (KJ0IXZ, K)JS Klofáč (MV0053)
28 Matunová Lenka (B1174)PARASCO (KJ0XDQ, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
29 Matunová Lenka (B1174)KISSINGER TN (KJ0X0R, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
30 Matunová Lenka (B1174)QUATRIQUE (KJ0VRW, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
31 Kvízová Tereza (B3113)COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
32 Kudrnová Věra (A1599)LIRA 3 (KJ0FE0, K)JK VÚŽV Uhříněves (MA0028)
33 Chadimová Eva (A0878)QUENDY 1 (KJ0CUX, V)Jezdecká Stáj Skvrňov, z.s. (MB0479)
34 Novotná Barbora (B3595)BARNEY 1 (KJ0IW1, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
35 Kořínková Barbora (J0QP7)ATYP (KJ0KAP, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
36 Kelíšek Jan (D0925)CONNIE 5 (KJ0W7S, K)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
37 Veselá Hana (B1384)MAXIM 7 (KJ0M23, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
38 Zářecká Ludmila (F2579)DRANOUTER DE BETZE Z (KJ0WNH, K)JS Plundra (MF0237)
39 Plundrová Zuzana (F1591)AMIRA DE BO Z (KJ0WNG, K)JS Plundra (MF0237)
40 Mikešová Pavla (B2774)FLORENCE 1 (KJ0WZM, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
Skoky
04_ ZL
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

28
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Váňová Lucie (B0968)COOL CARMEN (KJ0W2Z, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
2 Hrubešová Dominika (A1527)APRIL 4 (KJ0LMY, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
3 Hrubešová Dominika (A1527)GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
4 Dostálová Linda (J0MY8)SIDDHARTHA (KJ0JJZ, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (MA0198)
5 Kaplanová Aneta (J0RH0)MAMBA 2 (KJ0GY2, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
6 Horáčková Anežka (J0W4X)NICKY II (KJ0C04, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
7 Vacková Veronika (B3327)CASSIMO (KJ0MPF, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
8 Kučírková Gabriela (V0005)CARMÍNA (KJ0JQH, K)Jezdecký spolek Havlíčkův Brod (MV0007)
9 Nováková Denisa (J0OY5)HAPPY 444 (KJ0WKX, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
10 Mácha Michael (B2621)ELAN 1 (KJ0KWT, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
11 Mácha Michael (B2621)ELANO (KJ0MDS, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
12 Kurková Tereza (B3300)CALIFORNIE 2 (KJ0K4D, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
13 Kurková Tereza (B3300)INDOCTRO B (KJ0MXN, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
14 Blehová Ivana (B0473)EMIL 1 (KJ0E9D, V)JK Dolany, z. s. (MB0261)
15 Bleha Pavel (B0474)GREIZI (KJ0JB2, K)JK Dolany, z. s. (MB0261)
16 Bleha Pavel (B0474)MERLIN 11 (KJ0DK9, V)JK Dolany, z. s. (MB0261)
17 Jandová Eliška (F3005)VESNA 12 (KJ0W9D, K)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
18 Michalová Radka (B1147)SÁRA 38 (KJ0L23, K)Jezdecká stáj Michal Přítoky, z. s. (MB0275)
19 Mücková Tereza (B2721)CARLIDO KARSIT (KJ0TKO, H)Stáj Karsit (MF0242)
20 Mücková Tereza (B2721)COSMINO (KJ0IHF, V)Stáj Karsit (MF0242)
21 Mücková Tereza (B2721)ARI VON RISTO (KJ0K8Q, V)Stáj Karsit (MF0242)
22 Hudcová Barbora (B2054)LARGO 11 (KJ0F6A, V)Jezd.společnost Miskovice,o.s. (MB0034)
23 Matunová Lenka (B1174)PARASCO (KJ0XDQ, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
24 Matunová Lenka (B1174)QUATRIQUE (KJ0VRW, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
25 Matunová Lenka (B1174)SWISS COLOURS (KJ0TUB, H)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
26 Kudrnová Věra (A1599)LIRA 3 (KJ0FE0, K)JK VÚŽV Uhříněves (MA0028)
27 Šimun Milan (F1189)QUILA-H (KJ0J8A, K)JK Imperia Boni, z.s. (MB0451)
28 Deverová Kateřina (B3773)CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
05_ L* - "Cena města Kolína"
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

16
Skoky
06_ ZM pro všechny jezdce a koně bez omezení
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

14
Skoky
07_ Z
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

22
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Váňová Lucie (B0968)COOL CARMEN (KJ0W2Z, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
2 Dvořáková Radka (C0345)COLA SUGAR ST (KJ0V98, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
3 Cermanová Adriana (J0VXF)ESSEX (KJ0H6J, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
4 Cucová Aneta (B3643)ROMERA 1 (KJ0STE, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
5 Vaňousková Kateřina (B2819)HURVAJZ ELED (KJ0KC2, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
6 Trojanová Martina (J0R1I)BACH 1 (KJ0S1U, V)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
7 Procházková Zuzana (B3488)QUANTANA (KJ0K87, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
8 Šimánková Natálie (J0PIK)FABIO - K (KJ0HPW, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
9 Nekolová Renata (B1193)GILISCA (KJ0SVW, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
10 Chaloupková Lucie (B1359)CORIVAL N (KJ0LS2, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
11 Štechová Markéta (J0R11)TOSKA 1 (KJ0CB3, K)JS Dražice (MB0055)
12 Müllerová Kateřina (E1514)HIGHLAND Z (KJ0JXZ, K)Alamo, spol. s r.o. (MA0254)
13 Kozáková Vladimíra (A0116)CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
14 Kabelka Jaromír (F4087)CAIRO 12 (KJ0LJ6, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
15 Kvízová Tereza (B3113)COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
16 Henychová Dagmar (B0969)OLIVE (KJ0HG6, K)JK Dolany, z. s. (MB0261)
17 Kořínek Lukáš (F4338)ALFANI (KJ0TWA, V)JK Mira z.s (MF0036)
18 Charvátová Petra (B1562)VINCENZO 1 (KJ0XFC, V)Petra Charvátová (MB0460)
19 Zderadička Jiří (B3422)R-CAPRI (KJ0VFV, K)Stáj Sportpinto Želkovice z.s. (MB0495)
20 Brodská Miroslava (B2414)CORIDA 5 (KJ0IWY, K)JS Hubert Přítoky (MB0141)
21 Kelíšek Jan (D0925)CONNIE 5 (KJ0W7S, K)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
22 Veselá Hana (B1384)MAXIM 7 (KJ0M23, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
Skoky
08_ Z - “AMAZONEČKA''
Běžná Z (100) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

17
Skoky
09_ ZL
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

29
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Orctová Eliška (F2827)TESS 3 (KJ0TK7, K)JC Rusek (MF0258)
2 Dvořáková Sára (B3518)OSADKOWSKI BORODIN (KJ0WI1, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
3 Bauerová Ellen (J0XP5)DIADENTO (KJ0XE9, V)JS Ellhorses s.r.o. (MB0508)
4 Dvořáková Radka (C0345)COLA SUGAR ST (KJ0V98, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
5 Cermanová Adriana (J0VXF)ROCK TIME (KJ0IAQ, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
6 Cucová Aneta (B3643)ROMERA 1 (KJ0STE, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
7 Vaňousková Kateřina (B2819)HURVAJZ ELED (KJ0KC2, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
8 Hochmanová Darina (B1535)QUILISCA (KJ0L1J, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
9 Skálová Kristýna (B3641)GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
10 Nekolová Renata (B1193)GILISCA (KJ0SVW, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
11 Chaloupková Lucie (B1359)CORIVAL N (KJ0LS2, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
12 Chaloupková Lucie (B1359)VENIDO-N (KJ0KGS, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
13 Hayerová Vanda (J0WRJ)FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
14 Hayerová Vanda (J0WRJ)PHILADELFIA Karsit (KJ0GE0, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
15 Štechová Markéta (J0R11)TOSKA 1 (KJ0CB3, K)JS Dražice (MB0055)
16 Horáčková Sylvie (F3782)GRANORA-K (KJ0LP1, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
17 Mücková Tereza (B2721)LEANDRA KARSIT (KJ0T4H, K)Stáj Karsit (MF0242)
18 Špurková Jaroslava (A1868)FOR FUNNY (KJ0MOW, K)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
19 Šmejkalová Zuzana (B3605)GAMBLE N (KJ0MYJ, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
20 Šmejkalová Zuzana (B3605)AUGUSTINUS (KJ0JQY, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
21 Kozáková Vladimíra (A0116)CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
22 Vetešníková Klára (J0UPL)IDEE W. (KJ0VP0, V)Jezdecká stáj Efis Chotěšice z.s. (MB0525)
23 Janatová Kateřina (F2449)VANESA 7 (KJ0F73, K)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
24 Matunová Lenka (B1174)KISSINGER TN (KJ0X0R, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
25 Matunová Lenka (B1174)JORDI SW (KJ0WC1, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
26 Kvízová Tereza (B3113)COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
27 Kořínek Lukáš (F4338)ALFANI (KJ0TWA, V)JK Mira z.s (MF0036)
28 Kořínek Lukáš (F4338)QUENTIN 9 (KJ0JJA, V)JK Mira z.s (MF0036)
29 Charvátová Petra (B1562)CARAMELLA 2 (KJ0UU6, K)Petra Charvátová (MB0460)
Skoky
10_ L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

42
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Mavercová Veronika (V0027)LADY VERNIA (KJ0S29, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
2 Mavercová Veronika (V0027)FAVERNIA (KJ0IOQ, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
3 Jirušová Kabátová Lenka (A0829)GRAND STORM (KJ0I96, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
4 Orctová Eliška (F2827)TESS 3 (KJ0TK7, K)JC Rusek (MF0258)
5 Orctová Eliška (F2827)BONUS 1 (KJ0EYQ, V)JC Rusek (MF0258)
6 Novotná Lucie (F2563)SIRWEN (KJ0JYP, V)Miluše Novotná (MF0428)
7 Janatová Kateřina (F2449)VANESA 7 (KJ0F73, K)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
8 Kopecká Ilona (B0309)JOHAN 2 (KJ0LMV, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
9 Kopecká Ilona (B0309)CONTINUE (KJ0MWQ, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
10 Švábová Karolína (B3587)LA CAROU (KJ0IQ0, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
11 Páblová Aneta (R0012)MARLENKA (KJ0J3J, K)JK Černožice (MR0005)
12 Špačková Veronika (F4085)LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
13 Špačková Veronika (F1384)FAIRY 1 (KJ0RXJ, K)JK Černožice (MR0005)
14 Špačková Veronika (F4085)LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
15 Vacková Veronika (B3327)CANCOUN (KJ0MCK, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
16 Vacková Veronika (B3327)ELLIS-STRONA (KJ0SOL, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
17 Dvořáková Radka (C0345)DAMILA (KJ0OVH, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
18 Žižáková Johana (B3437)LAURIN 2 (KJ0T7O, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
19 Mücková Tereza (B2721)CENTAGRAN KARSIT (KJ0TSQ, V)Stáj Karsit (MF0242)
20 Hochmanová Darina (B1535)QUILISCA (KJ0L1J, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
21 Nováková Denisa (J0OY5)OLIVER 10 (KJ0K7W, V)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
22 Nováková Denisa (J0OY5)CRYA (KJ0L7U, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
23 Jandová Eliška (F3005)ILUSIVE QUEEN (KJ0DI5, K)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
24 Horáčková Sylvie (F3782)GRANORA-K (KJ0LP1, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
25 Mücková Tereza (B2721)LEANDRA KARSIT (KJ0T4H, K)Stáj Karsit (MF0242)
26 Mücková Tereza (B2721)METTE VAN DE MOLENHOEK KARSIT (KJ0T4M, K)Stáj Karsit (MF0242)
27 Konvalinová Alexandra (B2854)FUKJOE (KJ0MIW, V)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
28 Špurková Jaroslava (A1868)FOR FUNNY (KJ0MOW, K)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
29 Šmejkalová Zuzana (B3605)AUGUSTINUS (KJ0JQY, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
30 Šmejkalová Zuzana (B3605)GAMBLE N (KJ0MYJ, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
31 Kozáková Vladimíra (A0116)GRAMONT (KJ0HV2, V)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
32 Kozáková Vladimíra (A0116)ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
33 Vacková Veronika (B3327)CONNIE AIR (KJ0KKT, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
34 Matunová Lenka (B1174)JORDI SW (KJ0WC1, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
35 Matunová Lenka (B1174)QUALITY KID B Z (KJ0S8O, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
36 Kořínek Lukáš (F4338)QUENTIN 9 (KJ0JJA, V)JK Mira z.s (MF0036)
37 Kavalírová Lenka (B1081)SEAGRAM'S (KJ0J2V, V)JS Dražice (MB0055)
38 Pospíšilová Ivona (C0049)GUINNESS (KJ0L56, V)JS Dražice (MB0055)
39 Charvátová Petra (B1562)CARAMELLA 2 (KJ0UU6, K)Petra Charvátová (MB0460)
40 Charvátová Petra (B1562)CORDELIE (KJ0RXB, K)Petra Charvátová (MB0460)
41 Plundrová Zuzana (F1591)LAPENTTI (KJ0DDV, V)JS Plundra (MF0237)
42 Černíková Nina (F1023)CALIMERA D (KJ0HY5, K)Stáj Černíková, z.s. (MF0432)
Skoky
11_ S* - “AMAZONKA“ 2019
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

38
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Mavercová Veronika (V0027)LADY VERNIA (KJ0S29, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
2 Jirušová Kabátová Lenka (A0829)GRAND STORM (KJ0I96, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
3 Orctová Eliška (F2827)BONUS 1 (KJ0EYQ, V)JC Rusek (MF0258)
4 Novotná Lucie (F2563)SIRWEN (KJ0JYP, V)Miluše Novotná (MF0428)
5 Dvořáková Sára (B3518)LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
6 Dvořáková Sára (B3518)PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
7 Hrubešová Dominika (A1527)KLARISA 1 (KJ0LUT, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
8 Hrubešová Dominika (A1527)KASJMIR VGW 1 (KJ0S8L, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
9 Kopecká Ilona (B0309)JOHAN 2 (KJ0LMV, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
10 Kopecká Ilona (B0309)CONTINUE (KJ0MWQ, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
11 Švábová Karolína (B3587)LA CAROU (KJ0IQ0, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
12 Páblová Aneta (R0012)MARLENKA (KJ0J3J, K)JK Černožice (MR0005)
13 Špačková Veronika (F4085)LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
14 Špačková Veronika (F1384)FAIRY 1 (KJ0RXJ, K)JK Černožice (MR0005)
15 Špačková Veronika (F4085)LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
16 Vacková Veronika (B3327)CANCOUN (KJ0MCK, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
17 Vacková Veronika (B3327)ELLIS-STRONA (KJ0SOL, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
18 Dvořáková Radka (C0345)DAMILA (KJ0OVH, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
19 Žižáková Johana (B3437)LAURIN 2 (KJ0T7O, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
20 Mücková Tereza (B2721)CENTAGRAN KARSIT (KJ0TSQ, V)Stáj Karsit (MF0242)
21 Mücková Tereza (B2721)LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
22 Hochmanová Darina (B1535)CHIQUITA-LS (KJ0KKA, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
23 Mikešová Pavla (B2774)ORIDA (KJ0J88, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
24 Mikešová Pavla (B2774)GRAND LORD (KJ0I8J, V)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
25 Nekolová Renata (B1193)LE PASS (KJ0HZA, V)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
26 Jandová Eliška (F3005)ILUSIVE QUEEN (KJ0DI5, K)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
27 Mücková Tereza (B2721)METTE VAN DE MOLENHOEK KARSIT (KJ0T4M, K)Stáj Karsit (MF0242)
28 Konvalinová Alexandra (B2854)FUKJOE (KJ0MIW, V)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
29 Kozáková Vladimíra (A0116)GRAMONT (KJ0HV2, V)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
30 Kozáková Vladimíra (A0116)ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
31 Vacková Veronika (B3327)CONNIE AIR (KJ0KKT, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
32 Matunová Lenka (B1174)QUALITY KID B Z (KJ0S8O, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
33 Matunová Lenka (B1174)NEW DANCER (KJ0H7K, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
34 Kavalírová Lenka (B1081)SEAGRAM'S (KJ0J2V, V)JS Dražice (MB0055)
35 Pospíšilová Ivona (C0049)GUINNESS (KJ0L56, V)JS Dražice (MB0055)
36 Charvátová Petra (B1562)CORDELIE (KJ0RXB, K)Petra Charvátová (MB0460)
37 Plundrová Zuzana (F1591)LAPENTTI (KJ0DDV, V)JS Plundra (MF0237)
38 Černíková Nina (F1023)CALIMERA D (KJ0HY5, K)Stáj Černíková, z.s. (MF0432)
Skoky
CSN
Amazonka 2019
Výsledky
6. 7. – 7. 7.
B / Kolín
Stáj Václav Kolín

Pro větší detail klikněte!