Přihlásit se

Skoky
Amazonka 2019
Oficiální závody (CSN) / 190706B1
06.07.2019 - 07.07.2019
B / Kolín
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0061 - Stáj Václav Kolín
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
B0903
Marcela Burešová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0101
Jana Jakubalová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0483
Jiří Gotvald
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
C1055
Zdeněk Koten
CZE
Skoky
Stavitel
chief
B0469
Václav Drbal
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ 1. "ZM" pro děti a juniory a pro koně startující 1.a 2.rokem
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
06.07.2019 9:00

13
Skoky
02_ 2. "ZM" pro jezdce a koně bez omezení
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
06.07.2019 10:00

13
Skoky
03_ 3. "Z"
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
06.07.2019 11:00

37
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.07.2019 18:16:34
#JezdecKůňSubjekt
1Matunová Lenka (B1174)<41>PARASCO (KJ0XDQ, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
2Illková Iveta (G0441)<18>TOPAS PLESANT (KJ0JYR, V)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
3Zářecká Ludmila (F2579)<25>DRANOUTER DE BETZE Z (KJ0WNH, K)JS Plundra (MF0237)
4Růžičková Pavla (B2451)<20>KATANGA IN (KJ0FJN, K)Jezdecký klub Karlštejn (MB0007)
5Kmoníčková Daniela (F1718)<22>DIA KINSKÁ (KJ0S6E, K)JS Damiss (MF0185)
6Kelíšek Jan (D0925)<13>CONNIE 5 (KJ0W7S, K)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
7Vacková Veronika (B3327)<32>CASSIMO (KJ0MPF, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
8Dostálová Linda (J0MY8)<29>SIDDHARTHA (KJ0JJZ, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (MA0198)
9Lukačková Hana (H0648)<16>GRIFIN (KJ0KZI, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
10Hrubešová Dominika (A1527)<28>ACCELERATOR 1 (KJ0VQN, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
11Černá Eliška (J0S2T)<8>ALMARION (KJ0L2I, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
12Kořínková Barbora (J0QP7)<12>ATYP (KJ0KAP, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
13Pokorná Veronika (J0VCI)<26>CARRIE 1 (KJ0L1K, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
14Janstová Zdenka (B1498)<21>JAPAN 2 (KJ0S31, H)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
15Blehová Ivana (B0473)<35>EMIL 1 (KJ0E9D, V)JK Dolany, z. s. (MB0261)
16Chadimová Eva (A0878)<45>QUENDY 1 (KJ0CUX, V)Jezdecká Stáj Skvrňov, z.s. (MB0479)
17Matunová Lenka (B1174)<43>QUATRIQUE (KJ0VRW, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
18Horáčková Anežka (J0W4X)<31>NICKY II (KJ0C04, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
19Vacková Kristýna (J0S2Z)<33>MERLIN-P (KJ0INY, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
20Novotná Barbora (B3595)<11>BARNEY 1 (KJ0IW1, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
21Mücková Tereza (B2721)<39>COSMINO (KJ0IHF, V)Stáj Karsit (MF0242)
22Mácha Michael (B2621)<34>ELAN 1 (KJ0KWT, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
23Kaplanová Aneta (J0RH0)<30>MAMBA 2 (KJ0GY2, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
24Tomanová Zuzana (V0019)<23>RECORDA (KJ0IXZ, K)JS Klofáč (MV0053)
25Plundrová Zuzana (F1591)<14>AMIRA DE BO Z (KJ0WNG, K)JS Plundra (MF0237)
26Barešová Adriana (E1383)<15>THE ACTION (KJ0KOV, V)Stáj Dorián Vrchovina z.s. (ME0259)
27Jandová Eliška (F3005)<36>VESNA 12 (KJ0W9D, K)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
28Černá Petra (A0909)<38>ARVEN 1 (KJ0HMI, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
29Kvízová Tereza (B3113)<9>COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
30Michalová Radka (B1147)<37>SÁRA 38 (KJ0L23, K)Jezdecká stáj Michal Přítoky, z. s. (MB0275)
31Astrejková Anna (J0N0P)<27>GURU (KJ0UF7, V)Stáj Václav Kolín (MB0061)
32Kudrnová Věra (A1599)<44>LIRA 3 (KJ0FE0, K)JK VÚŽV Uhříněves (MA0028)
33Nováková Denisa (J0OY5)<46>HAPPY 444 (KJ0WKX, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
34Illková Iveta (G0441)<6>ARINO S (KJ0V0Q, H)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
35Matunová Lenka (B1174)<42>KISSINGER TN (KJ0X0R, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
36Váňová Lucie (B0968)<48>COOL CARMEN (KJ0W2Z, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
37Mücková Tereza (B2721)<40>ARI VON RISTO (KJ0K8Q, V)Stáj Karsit (MF0242)
Skoky
04_ 4. "ZL"
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
06.07.2019 12:30

27
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.07.2019 18:16:34
#JezdecKůňSubjekt
1Hrubešová Dominika (A1527)<28>ACCELERATOR 1 (KJ0VQN, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
2Mücková Tereza (B2721)<57>CARLIDO KARSIT (KJ0TKO, H)Stáj Karsit (MF0242)
3Matunová Lenka (B1174)<43>QUATRIQUE (KJ0VRW, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
4Kurková Tereza (B3300)<53>CALIFORNIE 2 (KJ0K4D, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
5Mácha Michael (B2621)<34>ELAN 1 (KJ0KWT, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
6Vacková Kristýna (J0S2Z)<33>MERLIN-P (KJ0INY, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
7Hudcová Barbora (B2054)<58>LARGO 11 (KJ0F6A, V)Jezd.společnost Miskovice,o.s. (MB0034)
8Dostálová Linda (J0MY8)<29>SIDDHARTHA (KJ0JJZ, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (MA0198)
9Horáčková Anežka (J0W4X)<31>NICKY II (KJ0C04, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
10Deverová Kateřina (B3773)<61>CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
11Kučírková Gabriela (V0005)<51>CARMÍNA (KJ0JQH, K)Jezdecký spolek Havlíčkův Brod (MV0007)
12Hrubešová Dominika (A1527)<50>GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
13Mücková Tereza (B2721)<40>ARI VON RISTO (KJ0K8Q, V)Stáj Karsit (MF0242)
14Matunová Lenka (B1174)<41>PARASCO (KJ0XDQ, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
15Jandová Eliška (F3005)<36>VESNA 12 (KJ0W9D, K)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
16Kaplanová Aneta (J0RH0)<30>MAMBA 2 (KJ0GY2, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
17Blehová Ivana (B0473)<35>EMIL 1 (KJ0E9D, V)JK Dolany, z. s. (MB0261)
18Vacková Veronika (B3327)<32>CASSIMO (KJ0MPF, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
19Bleha Pavel (B0474)<55>GREIZI (KJ0JB2, K)JK Dolany, z. s. (MB0261)
20Michalová Radka (B1147)<37>SÁRA 38 (KJ0L23, K)Jezdecká stáj Michal Přítoky, z. s. (MB0275)
21Šimun Milan (F1189)<60>QUILA-H (KJ0J8A, K)JK Imperia Boni, z.s. (MB0451)
22Nováková Denisa (J0OY5)<46>HAPPY 444 (KJ0WKX, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
23Kurková Tereza (B3300)<54>INDOCTRO B (KJ0MXN, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
24Mácha Michael (B2621)<52>ELANO (KJ0MDS, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
25Mücková Tereza (B2721)<39>COSMINO (KJ0IHF, V)Stáj Karsit (MF0242)
26Matunová Lenka (B1174)<59>SWISS COLOURS (KJ0TUB, H)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
27Hrubešová Dominika (A1527)<63>KLARISA 1 (KJ0LUT, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
Skoky
05_ 5. "L*" - "Cena města Kolína"
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
06.07.2019 15:00

13
Skoky
06_ 6. "ZM" pro všechny jezdce a koně bez omezení
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
07.07.2019 9:00

9
Skoky
07_ 7. "Z"
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
07.07.2019 10:00

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.07.2019 18:16:34
#JezdecKůňSubjekt
1Mikešová Pavla (B2774)<47>FLORENCE 1 (KJ0WZM, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
2Matunová Lenka (B1174)<150>FOURSQUERE (KJ0UMM, H)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
3Hayerová Vanda (J0WRJ)<93>FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
4Šimánková Natálie (J0PIK)<69>FABIO - K (KJ0HPW, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
5Kořínek Lukáš (F4338)<86>ALFANI (KJ0TWA, V)JK Mira z.s (MF0036)
6Cermanová Adriana (J0VXF)<80>ESSEX (KJ0H6J, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
7Henychová Dagmar (B0969)<85>OLIVE (KJ0HG6, K)JK Dolany, z. s. (MB0261)
8Nekolová Renata (B1193)<81>GILISCA (KJ0SVW, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
9Trojanová Martina (J0R1I)<68>BACH 1 (KJ0S1U, V)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
10Cucová Aneta (B3643)<77>ROMERA 1 (KJ0STE, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
11Chaloupková Lucie (B1359)<82>CORIVAL N (KJ0LS2, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
12Kabelka Jaromír (F4087)<72>CAIRO 12 (KJ0LJ6, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
13Vaňousková Kateřina (B2819)<78>HURVAJZ ELED (KJ0KC2, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
14Kvízová Tereza (B3113)<9>COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
15Brodská Miroslava (B2414)<87>CORIDA 5 (KJ0IWY, K)JS Hubert Přítoky (MB0141)
16Štechová Markéta (J0R11)<83>TOSKA 1 (KJ0CB3, K)JS Dražice (MB0055)
17Váňová Lucie (B0968)<48>COOL CARMEN (KJ0W2Z, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
18Mikešová Pavla (B2774)<151>PURPLE RAIN 1 (KJ0WZN, V)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
19Procházková Zuzana (B3488)<79>QUANTANA (KJ0K87, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
20Dvořáková Radka (C0345)<76>COLA SUGAR ST (KJ0V98, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
21Kozáková Vladimíra (A0116)<84>CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
Skoky
08_ 8. "Z" - “AMAZONEČKA&apos&apos
Běžná Z (100) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
07.07.2019 11:15

16
Skoky
09_ 9. "ZL"
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
07.07.2019 12:30

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.07.2019 18:16:34
#JezdecKůňSubjekt
1Matunová Lenka (B1174)<150>FOURSQUERE (KJ0UMM, H)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
2Kořínek Lukáš (F4338)<86>ALFANI (KJ0TWA, V)JK Mira z.s (MF0036)
3Hayerová Vanda (J0WRJ)<94>PHILADELFIA Karsit (KJ0GE0, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
4Chaloupková Lucie (B1359)<82>CORIVAL N (KJ0LS2, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
5Šmejkalová Zuzana (B3605)<104>GAMBLE N (KJ0MYJ, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
6Vetešníková Klára (J0UPL)<95>IDEE W. (KJ0VP0, V)Jezdecká stáj Efis Chotěšice z.s. (MB0525)
7Vaňousková Kateřina (B2819)<78>HURVAJZ ELED (KJ0KC2, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
8Horáčková Sylvie (F3782)<101>GRANORA-K (KJ0LP1, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
9Mücková Tereza (B2721)<40>ARI VON RISTO (KJ0K8Q, V)Stáj Karsit (MF0242)
10Cucová Aneta (B3643)<77>ROMERA 1 (KJ0STE, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
11Špurková Jaroslava (A1868)<103>FOR FUNNY (KJ0MOW, K)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
12Dvořáková Sára (B3518)<98>OSADKOWSKI BORODIN (KJ0WI1, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
13Nekolová Renata (B1193)<81>GILISCA (KJ0SVW, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
14Matunová Lenka (B1174)<106>JORDI SW (KJ0WC1, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
15Mikešová Pavla (B2774)<151>PURPLE RAIN 1 (KJ0WZN, V)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
16Kozáková Vladimíra (A0116)<84>CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
17Dvořáková Radka (C0345)<76>COLA SUGAR ST (KJ0V98, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
18Kvízová Tereza (B3113)<9>COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
19Skálová Kristýna (B3641)<92>GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
20Štechová Markéta (J0R11)<83>TOSKA 1 (KJ0CB3, K)JS Dražice (MB0055)
21Cermanová Adriana (J0VXF)<89>ROCK TIME (KJ0IAQ, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
22Charvátová Petra (B1562)<136>CORDELIE (KJ0RXB, K)Petra Charvátová (MB0460)
23Bauerová Ellen (J0XP5)<88>DIADENTO (KJ0XE9, V)JS Ellhorses s.r.o. (MB0508)
24Kořínek Lukáš (F4338)<107>QUENTIN 9 (KJ0JJA, V)JK Mira z.s (MF0036)
25Hayerová Vanda (J0WRJ)<93>FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
26Chaloupková Lucie (B1359)<100>VENIDO-N (KJ0KGS, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
27Šmejkalová Zuzana (B3605)<105>AUGUSTINUS (KJ0JQY, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
28Matunová Lenka (B1174)<42>KISSINGER TN (KJ0X0R, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
29Mücková Tereza (B2721)<102>LEANDRA KARSIT (KJ0T4H, K)Stáj Karsit (MF0242)
Skoky
10_ 10. "L**"
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.07.2019 14:00

34
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.07.2019 18:16:34
#JezdecKůňSubjekt
1Vacková Veronika (B3327)<122>CANCOUN (KJ0MCK, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
2Mücková Tereza (B2721)<102>LEANDRA KARSIT (KJ0T4H, K)Stáj Karsit (MF0242)
3Mavercová Veronika (V0027)<111>FAVERNIA (KJ0IOQ, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
4Kopecká Ilona (B0309)<116>CONTINUE (KJ0MWQ, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
5Šmejkalová Zuzana (B3605)<105>AUGUSTINUS (KJ0JQY, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
6Matunová Lenka (B1174)<133>QUALITY KID B Z (KJ0S8O, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
7Kozáková Vladimíra (A0116)<130>GRAMONT (KJ0HV2, V)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
8Špačková Veronika (F4085)<121>LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
9Nováková Denisa (J0OY5)<65>CRYA (KJ0L7U, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
10Dvořáková Radka (C0345)<124>DAMILA (KJ0OVH, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
11Kořínek Lukáš (F4338)<107>QUENTIN 9 (KJ0JJA, V)JK Mira z.s (MF0036)
12Švábová Karolína (B3587)<117>LA CAROU (KJ0IQ0, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
13Pospíšilová Ivona (C0049)<135>GUINNESS (KJ0L56, V)JS Dražice (MB0055)
14Plundrová Zuzana (F1591)<137>LAPENTTI (KJ0DDV, V)JS Plundra (MF0237)
15Novotná Lucie (F2563)<114>SIRWEN (KJ0JYP, V)Miluše Novotná (MF0428)
16Horáčková Sylvie (F3782)<101>GRANORA-K (KJ0LP1, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
17Špurková Jaroslava (A1868)<103>FOR FUNNY (KJ0MOW, K)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
18Mücková Tereza (B2721)<128>METTE VAN DE MOLENHOEK KARSIT (KJ0T4M, K)Stáj Karsit (MF0242)
19Jandová Eliška (F3005)<127>ILUSIVE QUEEN (KJ0DI5, K)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
20Konvalinová Alexandra (B2854)<129>FUKJOE (KJ0MIW, V)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
21Páblová Aneta (R0012)<118>MARLENKA (KJ0J3J, K)JK Černožice (MR0005)
22Jirušová Kabátová Lenka (A0829)<112>GRAND STORM (KJ0I96, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
23Žižáková Johana (B3437)<125>LAURIN 2 (KJ0T7O, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
24Vacková Veronika (B3327)<123>ELLIS-STRONA (KJ0SOL, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
25Procházková Zuzana (B3488)<66>GIUNETE "B" (KJ0LMG, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
26Sehnalová Radka (F0150)<148>THELMA L (KJ0EOV, K)JK Mira z.s (MF0036)
27Mavercová Veronika (V0027)<110>LADY VERNIA (KJ0S29, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
28Kopecká Ilona (B0309)<115>JOHAN 2 (KJ0LMV, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
29Šmejkalová Zuzana (B3605)<104>GAMBLE N (KJ0MYJ, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
30Matunová Lenka (B1174)<106>JORDI SW (KJ0WC1, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
31Kozáková Vladimíra (A0116)<131>ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
32Špačková Veronika (F4085)<119>LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
33Nováková Denisa (J0OY5)<64>OLIVER 10 (KJ0K7W, V)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
34Mücková Tereza (B2721)<126>CENTAGRAN KARSIT (KJ0TSQ, V)Stáj Karsit (MF0242)
Skoky
11_ 11. "S*" - “AMAZONKA“ 2019
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
07.07.2019 16:00

31
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.07.2019 18:16:34
#JezdecKůňSubjekt
1Vacková Veronika (B3327)<122>CANCOUN (KJ0MCK, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
2Mücková Tereza (B2721)<126>CENTAGRAN KARSIT (KJ0TSQ, V)Stáj Karsit (MF0242)
3Kopecká Ilona (B0309)<115>JOHAN 2 (KJ0LMV, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
4Matunová Lenka (B1174)<147>NEW DANCER (KJ0H7K, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
5Dvořáková Sára (B3518)<140>PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
6Špačková Veronika (F4085)<121>LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
7Hrubešová Dominika (A1527)<63>KLARISA 1 (KJ0LUT, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
8Sehnalová Radka (F0150)<148>THELMA L (KJ0EOV, K)JK Mira z.s (MF0036)
9Žižáková Johana (B3437)<125>LAURIN 2 (KJ0T7O, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
10Charvátová Petra (B1562)<136>CORDELIE (KJ0RXB, K)Petra Charvátová (MB0460)
11Nekolová Renata (B1193)<146>LE PASS (KJ0HZA, V)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
12Konvalinová Alexandra (B2854)<129>FUKJOE (KJ0MIW, V)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
13Mavercová Veronika (V0027)<110>LADY VERNIA (KJ0S29, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
14Pospíšilová Ivona (C0049)<135>GUINNESS (KJ0L56, V)JS Dražice (MB0055)
15Hochmanová Darina (B1535)<143>CHIQUITA-LS (KJ0KKA, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
16Vacková Veronika (B3327)<132>CONNIE AIR (KJ0KKT, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
17Mücková Tereza (B2721)<128>METTE VAN DE MOLENHOEK KARSIT (KJ0T4M, K)Stáj Karsit (MF0242)
18Plundrová Zuzana (F1591)<137>LAPENTTI (KJ0DDV, V)JS Plundra (MF0237)
19Páblová Aneta (R0012)<118>MARLENKA (KJ0J3J, K)JK Černožice (MR0005)
20Kavalírová Lenka (B1081)<134>SEAGRAM'S (KJ0J2V, V)JS Dražice (MB0055)
21Jirušová Kabátová Lenka (A0829)<112>GRAND STORM (KJ0I96, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
22Dvořáková Radka (C0345)<124>DAMILA (KJ0OVH, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
23Novotná Lucie (F2563)<114>SIRWEN (KJ0JYP, V)Miluše Novotná (MF0428)
24Švábová Karolína (B3587)<117>LA CAROU (KJ0IQ0, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
25Kopecká Ilona (B0309)<116>CONTINUE (KJ0MWQ, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
26Matunová Lenka (B1174)<133>QUALITY KID B Z (KJ0S8O, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
27Dvořáková Sára (B3518)<139>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
28Špačková Veronika (F4085)<119>LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
29Hrubešová Dominika (A1527)<141>KASJMIR VGW 1 (KJ0S8L, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
30Vacková Veronika (B3327)<123>ELLIS-STRONA (KJ0SOL, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
31Mücková Tereza (B2721)<142>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)