Přihlásit se

Skoky
Amazonka 2019
Oficiální závody (CSN) / 190706B1
06.07.2019 - 07.07.2019
B / Kolín
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0061 - Stáj Václav Kolín
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
B0903
Marcela Drbal Burešová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0101
Jana Jakubalová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0483
Jiří Gotvald
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
C1055
Zdeněk Koten
CZE
Skoky
Stavitel
chief
B0469
Václav Drbal
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ 1. "ZM" pro děti a juniory a pro koně startující 1.a 2.rokem
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
06.07.2019 9:00

14
Skoky
02_ 2. "ZM" pro jezdce a koně bez omezení
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
06.07.2019 10:00

13
Skoky
03_ 3. "Z"
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
06.07.2019 11:00

37
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.07.2019 18:16:34
#JezdecKůňSubjekt
1Matunová Lenka (B1174)<41>PARASCO (KJ0XDQ, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
2Illková Iveta (G0441)<18>TOPAS PLESANT (KJ0JYR, V)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
3Zářecká Ludmila (F2579)<25>DRANOUTER DE BETZE Z (KJ0WNH, K)JS Plundra (MF0237)
4Růžičková Pavla (B2451)<20>KATANGA IN (KJ0FJN, K)Jezdecký klub Karlštejn (MB0007)
5Kmoníčková Daniela (F1718)<22>DIA KINSKÁ (KJ0S6E, K)JS Damiss (MF0185)
6Kelíšek Jan (D0925)<13>CONNIE 5 (KJ0W7S, K)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
7Vacková Veronika (B3327)<32>CASSIMO (KJ0MPF, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
8Dostálová Linda (J0MY8)<29>SIDDHARTHA (KJ0JJZ, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
9Lukačková Hana (H0648)<16>GRIFIN (KJ0KZI, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
10Hrubešová Dominika (A1527)<28>ACCELERATOR 1 (KJ0VQN, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
11Černá Eliška (J0S2T)<8>ALMARION (KJ0L2I, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
12Kořínková Barbora (J0QP7)<12>ATYP (KJ0KAP, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
13Pokorná Veronika (J0VCI)<26>CARRIE 1 (KJ0L1K, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
14Janstová Zdenka (B1498)<21>JAPAN 2 (KJ0S31, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
15Blehová Ivana (B0473)<35>EMIL 1 (KJ0E9D, V)JK Dolany, z. s. (MB0261)
16Chadimová Eva (A0878)<45>QUENDY 1 (KJ0CUX, V)Jezdecká Stáj Skvrňov, z.s. (MB0479)
17Matunová Lenka (B1174)<43>QUATRIQUE (KJ0VRW, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
18Horáčková Anežka (J0W4X)<31>NICKY II (KJ0C04, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
19Vacková Kristýna (J0S2Z)<33>MERLIN-P (KJ0INY, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
20Novotná Barbora (B3595)<11>BARNEY 1 (KJ0IW1, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
21Mücková Tereza (B2721)<39>COSMINO (KJ0IHF, V)Stáj Karsit (MF0242)
22Mácha Michael (B2621)<34>ELAN 1 (KJ0KWT, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
23Kaplanová Aneta (J0RH0)<30>MAMBA 2 (KJ0GY2, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
24Tomanová Zuzana (V0019)<23>RECORDA (KJ0IXZ, K)JS Klofáč (MV0053)
25Plundrová Zuzana (F1591)<14>AMIRA DE BO Z (KJ0WNG, K)JS Plundra (MF0237)
26Barešová Adriana (E1383)<15>THE ACTION (KJ0KOV, V)Stáj Dorián Vrchovina z.s. (ME0259)
27Jandová Eliška (F3005)<36>VESNA 12 (KJ0W9D, K)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
28Černá Petra (A0909)<38>ARVEN 1 (KJ0HMI, K)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
29Kvízová Tereza (B3113)<9>COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
30Michalová Radka (B1147)<37>SÁRA 38 (KJ0L23, K)Jezdecká stáj Michal Přítoky, z. s. (MB0275)
31Astrejková Anna (J0N0P)<27>GURU (KJ0UF7, V)Stáj Václav Kolín (MB0061)
32Kudrnová Věra (A1599)<44>LIRA 3 (KJ0FE0, K)JK VÚŽV Uhříněves (MA0028)
33Nováková Denisa (J0OY5)<46>HAPPY 444 (KJ0WKX, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
34Illková Iveta (G0441)<6>ARINO S (KJ0V0Q, H)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
35Matunová Lenka (B1174)<42>KISSINGER TN (KJ0X0R, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
36Váňová Lucie (B0968)<48>COOL CARMEN (KJ0W2Z, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
37Mücková Tereza (B2721)<40>ARI VON RISTO (KJ0K8Q, V)Stáj Karsit (MF0242)
Skoky
04_ 4. "ZL"
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
06.07.2019 12:30

27
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.07.2019 20:19:11
#JezdecKůňSubjekt
1Mücková Tereza (B2721)<57>CARLIDO KARSIT (KJ0TKO, H)Stáj Karsit (MF0242)
2Matunová Lenka (B1174)<59>SWISS COLOURS (KJ0TUB, H)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
3Kurková Tereza (B3300)<53>CALIFORNIE 2 (KJ0K4D, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
4Mácha Michael (B2621)<52>ELANO (KJ0MDS, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
5Hrubešová Dominika (A1527)<49>APRIL 4 (KJ0LMY, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
6Hudcová Barbora (B2054)<58>LARGO 11 (KJ0F6A, V)Jezd.společnost Miskovice,o.s. (MB0034)
7Horáčková Anežka (J0W4X)<31>NICKY II (KJ0C04, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
8Váňová Lucie (B0968)<48>COOL CARMEN (KJ0W2Z, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
9Deverová Kateřina (B3773)<61>CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
10Kučírková Gabriela (V0005)<51>CARMÍNA (KJ0JQH, K)Jezdecký spolek Havlíčkův Brod (MV0007)
11Kudrnová Věra (A1599)<44>LIRA 3 (KJ0FE0, K)JK VÚŽV Uhříněves (MA0028)
12Jandová Eliška (F3005)<36>VESNA 12 (KJ0W9D, K)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
13Mücková Tereza (B2721)<40>ARI VON RISTO (KJ0K8Q, V)Stáj Karsit (MF0242)
14Matunová Lenka (B1174)<41>PARASCO (KJ0XDQ, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
15Kaplanová Aneta (J0RH0)<30>MAMBA 2 (KJ0GY2, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
16Blehová Ivana (B0473)<35>EMIL 1 (KJ0E9D, V)JK Dolany, z. s. (MB0261)
17Vacková Veronika (B3327)<32>CASSIMO (KJ0MPF, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
18Bleha Pavel (B0474)<55>GREIZI (KJ0JB2, K)JK Dolany, z. s. (MB0261)
19Dostálová Linda (J0MY8)<29>SIDDHARTHA (KJ0JJZ, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
20Michalová Radka (B1147)<37>SÁRA 38 (KJ0L23, K)Jezdecká stáj Michal Přítoky, z. s. (MB0275)
21Šimun Milan (F1189)<60>QUILA-H (KJ0J8A, K)JK Imperia Boni, z.s. (MB0451)
22Nováková Denisa (J0OY5)<46>HAPPY 444 (KJ0WKX, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
23Kurková Tereza (B3300)<54>INDOCTRO B (KJ0MXN, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
24Mácha Michael (B2621)<34>ELAN 1 (KJ0KWT, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
25Hrubešová Dominika (A1527)<50>GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
26Mücková Tereza (B2721)<39>COSMINO (KJ0IHF, V)Stáj Karsit (MF0242)
27Matunová Lenka (B1174)<43>QUATRIQUE (KJ0VRW, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
Skoky
05_ 5. "L*" - "Cena města Kolína"
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
06.07.2019 15:00

16
Skoky
06_ 6. "ZM" pro všechny jezdce a koně bez omezení
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
07.07.2019 9:00

14
Skoky
07_ 7. "Z"
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
07.07.2019 10:00

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.07.2019 18:16:34
#JezdecKůňSubjekt
1Mikešová Pavla (B2774)<47>FLORENCE 1 (KJ0WZM, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
2Matunová Lenka (B1174)<150>FOURSQUERE (KJ0UMM, H)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
3Hayerová Vanda (J0WRJ)<93>FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
4Šimánková Natálie (J0PIK)<69>FABIO - K (KJ0HPW, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
5Kořínek Lukáš (F4338)<86>ALFANI (KJ0TWA, V)JK Mira z.s (MF0036)
6Cermanová Adriana (J0VXF)<80>ESSEX (KJ0H6J, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
7Henychová Dagmar (B0969)<85>OLIVE (KJ0HG6, K)JK Dolany, z. s. (MB0261)
8Nekolová Renata (B1193)<81>GILISCA (KJ0SVW, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
9Trojanová Martina (J0R1I)<68>BACH 1 (KJ0S1U, V)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
10Cucová Aneta (B3643)<77>ROMERA 1 (KJ0STE, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
11Chaloupková Lucie (B1359)<82>CORIVAL N (KJ0LS2, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
12Kabelka Jaromír (F4087)<72>CAIRO 12 (KJ0LJ6, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
13Vaňousková Kateřina (B2819)<78>HURVAJZ ELED (KJ0KC2, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
14Kvízová Tereza (B3113)<9>COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
15Brodská Miroslava (B2414)<87>CORIDA 5 (KJ0IWY, K)JS Hubert Přítoky (MB0141)
16Štechová Markéta (J0R11)<83>TOSKA 1 (KJ0CB3, K)JS Dražice (MB0055)
17Váňová Lucie (B0968)<48>COOL CARMEN (KJ0W2Z, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
18Mikešová Pavla (B2774)<151>PURPLE RAIN 1 (KJ0WZN, V)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
19Procházková Zuzana (B3488)<79>QUANTANA (KJ0K87, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
20Dvořáková Radka (C0345)<76>COLA SUGAR ST (KJ0V98, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
21Kozáková Vladimíra (A0116)<84>CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
Skoky
08_ 8. "Z" - “AMAZONEČKA&apos&apos
Běžná Z (100) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
07.07.2019 11:15

16
Skoky
09_ 9. "ZL"
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
07.07.2019 12:30

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.07.2019 18:16:34
#JezdecKůňSubjekt
1Matunová Lenka (B1174)<150>FOURSQUERE (KJ0UMM, H)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
2Kořínek Lukáš (F4338)<86>ALFANI (KJ0TWA, V)JK Mira z.s (MF0036)
3Hayerová Vanda (J0WRJ)<94>PHILADELFIA (KJ0GE0, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
4Chaloupková Lucie (B1359)<82>CORIVAL N (KJ0LS2, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
5Šmejkalová Zuzana (B3605)<104>GAMBLE N (KJ0MYJ, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
6Vetešníková Klára (J0UPL)<95>IDEE W. (KJ0VP0, V)Jezdecká stáj Efis Chotěšice z.s. (MB0525)
7Vaňousková Kateřina (B2819)<78>HURVAJZ ELED (KJ0KC2, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
8Horáčková Sylvie (F3782)<101>GRANORA-K (KJ0LP1, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
9Mücková Tereza (B2721)<40>ARI VON RISTO (KJ0K8Q, V)Stáj Karsit (MF0242)
10Cucová Aneta (B3643)<77>ROMERA 1 (KJ0STE, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
11Špurková Jaroslava (A1868)<103>FOR FUNNY (KJ0MOW, K)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
12Dvořáková Sára (B3518)<98>OSADKOWSKI BORODIN (KJ0WI1, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
13Nekolová Renata (B1193)<81>GILISCA (KJ0SVW, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
14Matunová Lenka (B1174)<106>JORDI SW (KJ0WC1, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
15Mikešová Pavla (B2774)<151>PURPLE RAIN 1 (KJ0WZN, V)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
16Kozáková Vladimíra (A0116)<84>CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
17Dvořáková Radka (C0345)<76>COLA SUGAR ST (KJ0V98, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
18Kvízová Tereza (B3113)<9>COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
19Skálová Kristýna (B3641)<92>GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
20Štechová Markéta (J0R11)<83>TOSKA 1 (KJ0CB3, K)JS Dražice (MB0055)
21Cermanová Adriana (J0VXF)<89>ROCK TIME (KJ0IAQ, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
22Charvátová Petra (B1562)<136>CORDELIE (KJ0RXB, K)Petra Charvátová (MB0460)
23Bauerová Ellen (J0XP5)<88>DIADENTO (KJ0XE9, V)JS Ellhorses s.r.o. (MB0508)
24Kořínek Lukáš (F4338)<107>QUENTIN 9 (KJ0JJA, V)JK Mira z.s (MF0036)
25Hayerová Vanda (J0WRJ)<93>FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
26Chaloupková Lucie (B1359)<100>VENIDO-N (KJ0KGS, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
27Šmejkalová Zuzana (B3605)<105>AUGUSTINUS (KJ0JQY, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
28Matunová Lenka (B1174)<42>KISSINGER TN (KJ0X0R, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
29Mücková Tereza (B2721)<102>LEANDRA KARSIT (KJ0T4H, K)Stáj Karsit (MF0242)
Skoky
10_ 10. "L**"
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.07.2019 14:00

38
Poslední aktualizace startovní listiny: 06.07.2019 18:48:24
#JezdecKůňSubjekt
1Vacková Veronika (B3327)<122>CANCOUN (KJ0MCK, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
2Mücková Tereza (B2721)<126>CENTAGRAN KARSIT (KJ0TSQ, V)Stáj Karsit (MF0242)
3Mavercová Veronika (V0027)<111>FAVERNIA (KJ0IOQ, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
4Kopecká Ilona (B0309)<116>CONTINUE (KJ0MWQ, H)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
5Šmejkalová Zuzana (B3605)<104>GAMBLE N (KJ0MYJ, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
6Matunová Lenka (B1174)<133>QUALITY KID B Z (KJ0S8O, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
7Kozáková Vladimíra (A0116)<131>ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
8Špačková Veronika (F4085)<121>LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
9Charvátová Petra (B1562)<108>CARAMELLA 2 (KJ0UU6, K)Petra Charvátová (MB0460)
10Nováková Denisa (J0OY5)<65>CRYA (KJ0L7U, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
11Dvořáková Radka (C0345)<124>DAMILA (KJ0OVH, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
12Kořínek Lukáš (F4338)<107>QUENTIN 9 (KJ0JJA, V)JK Mira z.s (MF0036)
13Švábová Karolína (B3587)<117>LA CAROU (KJ0IQ0, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
14Pospíšilová Ivona (C0049)<135>GUINNESS (KJ0L56, V)JS Dražice (MB0055)
15Plundrová Zuzana (F1591)<137>LAPENTTI (KJ0DDV, V)JS Plundra (MF0237)
16Novotná Lucie (F2563)<114>SIRWEN (KJ0JYP, V)Miluše Novotná (MF0428)
17Horáčková Sylvie (F3782)<101>GRANORA-K (KJ0LP1, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
18Špurková Jaroslava (A1868)<103>FOR FUNNY (KJ0MOW, K)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
19Vacková Veronika (B3327)<123>ELLIS-STRONA (KJ0SOL, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
20Mücková Tereza (B2721)<102>LEANDRA KARSIT (KJ0T4H, K)Stáj Karsit (MF0242)
21Hochmanová Darina (B1535)<99>QUILISCA (KJ0L1J, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
22Jandová Eliška (F3005)<127>ILUSIVE QUEEN (KJ0DI5, K)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
23Konvalinová Alexandra (B2854)<129>FUKJOE (KJ0MIW, V)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
24Páblová Aneta (R0012)<118>MARLENKA (KJ0J3J, K)JK Černožice (MR0005)
25Jirušová Kabátová Lenka (A0829)<112>GRAND STORM (KJ0I96, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
26Žižáková Johana (B3437)<125>LAURIN 2 (KJ0T7O, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
27Sehnalová Radka (F0150)<148>THELMA L (KJ0EOV, K)JK Mira z.s (MF0036)
28Mavercová Veronika (V0027)<110>LADY VERNIA (KJ0S29, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
29Kopecká Ilona (B0309)<115>JOHAN 2 (KJ0LMV, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
30Šmejkalová Zuzana (B3605)<105>AUGUSTINUS (KJ0JQY, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
31Matunová Lenka (B1174)<106>JORDI SW (KJ0WC1, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
32Kozáková Vladimíra (A0116)<130>GRAMONT (KJ0HV2, V)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
33Špačková Veronika (F4085)<119>LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
34Charvátová Petra (B1562)<136>CORDELIE (KJ0RXB, K)Petra Charvátová (MB0460)
35Nováková Denisa (J0OY5)<64>OLIVER 10 (KJ0K7W, V)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
36Černíková Nina (F1023)<138>CALIMERA D (KJ0HY5, K)Stáj Černíková, z.s. (MF0432)
37Vacková Veronika (B3327)<132>CONNIE AIR (KJ0KKT, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
38Mücková Tereza (B2721)<128>METTE VAN DE MOLENHOEK KARSIT (KJ0T4M, K)Stáj Karsit (MF0242)
Skoky
11_ 11. "S*" - “AMAZONKA“ 2019
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
07.07.2019 16:00

37
Poslední aktualizace startovní listiny: 06.07.2019 18:49:30
#JezdecKůňSubjekt
1Vacková Veronika (B3327)<122>CANCOUN (KJ0MCK, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
2Mücková Tereza (B2721)<126>CENTAGRAN KARSIT (KJ0TSQ, V)Stáj Karsit (MF0242)
3Kozáková Vladimíra (A0116)<131>ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
4Kopecká Ilona (B0309)<115>JOHAN 2 (KJ0LMV, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
5Matunová Lenka (B1174)<147>NEW DANCER (KJ0H7K, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
6Dvořáková Sára (B3518)<140>PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
7Špačková Veronika (F4085)<121>LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
8Mikešová Pavla (B2774)<145>GRAND LORD (KJ0I8J, V)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
9Hrubešová Dominika (A1527)<63>KLARISA 1 (KJ0LUT, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
10Sehnalová Radka (F0150)<148>THELMA L (KJ0EOV, K)JK Mira z.s (MF0036)
11Žižáková Johana (B3437)<125>LAURIN 2 (KJ0T7O, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
12Charvátová Petra (B1562)<136>CORDELIE (KJ0RXB, K)Petra Charvátová (MB0460)
13Nekolová Renata (B1193)<146>LE PASS (KJ0HZA, V)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
14Konvalinová Alexandra (B2854)<129>FUKJOE (KJ0MIW, V)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
15Mavercová Veronika (V0027)<110>LADY VERNIA (KJ0S29, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
16Pospíšilová Ivona (C0049)<135>GUINNESS (KJ0L56, V)JS Dražice (MB0055)
17Hochmanová Darina (B1535)<143>CHIQUITA-LS (KJ0KKA, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
18Vacková Veronika (B3327)<132>CONNIE AIR (KJ0KKT, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
19Mücková Tereza (B2721)<128>METTE VAN DE MOLENHOEK KARSIT (KJ0T4M, K)Stáj Karsit (MF0242)
20Plundrová Zuzana (F1591)<137>LAPENTTI (KJ0DDV, V)JS Plundra (MF0237)
21Páblová Aneta (R0012)<118>MARLENKA (KJ0J3J, K)JK Černožice (MR0005)
22Kavalírová Lenka (B1081)<134>SEAGRAM'S (KJ0J2V, V)JS Dražice (MB0055)
23Jirušová Kabátová Lenka (A0829)<112>GRAND STORM (KJ0I96, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
24Jandová Eliška (F3005)<127>ILUSIVE QUEEN (KJ0DI5, K)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
25Dvořáková Radka (C0345)<124>DAMILA (KJ0OVH, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
26Novotná Lucie (F2563)<114>SIRWEN (KJ0JYP, V)Miluše Novotná (MF0428)
27Švábová Karolína (B3587)<117>LA CAROU (KJ0IQ0, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
28Kozáková Vladimíra (A0116)<130>GRAMONT (KJ0HV2, V)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
29Kopecká Ilona (B0309)<116>CONTINUE (KJ0MWQ, H)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
30Matunová Lenka (B1174)<133>QUALITY KID B Z (KJ0S8O, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
31Dvořáková Sára (B3518)<139>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
32Špačková Veronika (F4085)<119>LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
33Mikešová Pavla (B2774)<144>ORIDA (KJ0J88, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
34Černíková Nina (F1023)<138>CALIMERA D (KJ0HY5, K)Stáj Černíková, z.s. (MF0432)
35Hrubešová Dominika (A1527)<141>KASJMIR VGW 1 (KJ0S8L, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
36Vacková Veronika (B3327)<123>ELLIS-STRONA (KJ0SOL, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
37Mücková Tereza (B2721)<142>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)