Přihlásit se

Skoky
CREDITAS VELKÁ CENA OLOMOUCE 2019
Český skokový pohár (CSN-ČSP) / 190711H1
11.07.2019 - 14.07.2019
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
01_ Skok st. Z s návazným rozeskakováním - otevřená
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

43
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pinkavová Dana (H1270)LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
2 Jančová Eva (L0293)GART (KJ0IU3, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
3 Kostková Anna (B3752)LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
4 Kostková Anna (B3752)ESPRIT (KJ0W3B, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
5 Chasáková Nikol (H4277)ISOSTAR (KJ0MI1, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
6 Chasáková Nikol (H4277)MAGNET 1 (KJ0P4Q, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
7 Sedlářová Veronika (B3438)CZECHMADE (KJ0FO9, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
8 Nejezová Klára (H3510)LAVER 1 (KJ0DDT, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
9 Drahoš Jiří (F1819)CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
10 Drahošová Zuzana (H3185)CAIRO 8 (KJ0I6W, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
11 Huňová Nikola (H2630)MERRA (KJ0HCX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
12 Starostová Zuzana (L0192)ILLINOIS (KJ0HOI, K)JO Helios Mostkovice (ML0032)
13 Klár Pavel (H1922)EMPTY POCKET (KJ0MI9, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
14 Stuchlý Libor (H2263)CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
15 Vávrová Barbora (L0010)DI CASTILLO (KJ0LSF, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
16 Urbanová Nikol (G3815)DAIKIRI 1 (KJ0H8Y, K)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
17 Žuffová Kristína (G3991)CARISMO SON-W (KJ0G79, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
18 Cibere Radovan (G3088)JARNO (KJ0WK4, H)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
19 Fabiánová Zuzana (H4385)EL-VITE (KJ0XK8, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
20 Ježková Aneta (H4034)GRAND BONUS V (KJ09F1, H)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
21 Ryčovská Barbora (H3266)NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
22 Buláková Pavlína (H3605)DINOLA (KJ0X55, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
23 Nováková Markéta (H3789)RAVELINO EN (KJ0I2J, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
24 Ratajová Viola (J0XTQ)ESCAPE (KJ0LHH, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
25 Křížová Šárka (G1210)CANESTA (KJ0EHN, K)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
26 Binarová Tereza (J0Y2R)QUINARA (KJ0LIE, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
27 Koutná Kristýna (H2964)DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
28 Antonová Kateřina (L0493)GT (KJ0BEJ, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
29 Kubík Radomír (G0385)CINNAMON 1 (KJ0XFV, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
30 Zuštinová Monika (H0449)CLINFORD-K (KJ0MMR, V)SK Liboš (MH0286)
31 Ratajová Vendula (J0TER)EMIL 119 (KJ0T41, V)Stáj Pomněnka, z.s. (ML0074)
32 Křížová Kateřina (G2226)NORDANCE (KJ0MDG, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
33 Šalková Tina (H2910)FONTAINE BLEAU (KJ0XK7, K)SK Oxer, z.s. (MH0129)
34 Francová Jana (F1526)GUIDO SAPRIL (KJ0VD0, H)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
35 Prokopová Dominika (J0QPA)BRITANY 2 (KJ0K7I, K)JK Prostějov (MG0051)
36 Ambrožová Tereza (J0Q4U)HANY 4 (KJ0JDS, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
37 Koutná Kristýna (H2964)ENIGMA DESERT (KJ0UTU, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
38 Kutálek Antonín (H1346)FEIMA (KJ0UJB, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
39 Kopřivová Gabriela (H4305)PEPSI SG (KJ0X99, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
40 Žváčková Martina (H4473)VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
41 Smyčka Martin (L0455)KAMČATKA (KJ0P7J, K)STÁJ EURO Sol s.r.o. (MH0334)
42 Holátková Růžena (H1548)ARES 8 (KJ0FBM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
43 Dohnalová Lucie (J0NUU)LAURILL (KJ0ST0, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
Skoky
02_ Skok st. ZL s návazným rozeskakováním - pouze pro účastníky Amateur Tour 2019
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

68
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Janků Alexandra (G3959)EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
2 Pinkavová Dana (H1270)LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
3 Pinkavová Dana (H1270)LA CORA 1 (KJ0GNF, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
4 Jančová Eva (L0293)GART (KJ0IU3, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
5 Najmanová Monika (H1583)DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6 Jankotová Pavlína (H4433)PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
7 Václavíková Monika (H1552)WILD STAR 1 (KJ0U9C, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
8 Václavíková Monika (H1552)POLYNA (KJ0EVF, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
9 Chasáková Nikol (H4277)ISOSTAR (KJ0MI1, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
10 Chasáková Nikol (H4277)MAGNET 1 (KJ0P4Q, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
11 Janásová Olga (H2008)ARMANI 4 (KJ0K5T, V)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
12 Zemanová Kristýna (H4261)CAIPIRINHA 1 (KJ0J5T, K)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
13 Polášková Žaneta (H2049)MAMIO (KJ0CND, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
14 Bittner Libor (H0620)CONSUL 1 (KJ0VIS, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
15 Bittner Libor (H0620)ALEXIS 3 (KJ0D9G, K)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
16 Sedlářová Veronika (B3438)CZECHMADE (KJ0FO9, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
17 Nejezová Klára (H3510)LAVER 1 (KJ0DDT, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
18 Drahoš Jiří (F1819)CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
19 Drahošová Zuzana (H3185)CAIRO 8 (KJ0I6W, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
20 Gabryšová Petra (B3028)BON VOYAGE 1 (KJ0JHW, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
21 Očenášková Natálie (L0307)GATINKA HDH (KJ0W03, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
22 Huňová Nikola (H2630)REMARQUE (KJ0FTH, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
23 Huňová Nikola (H2630)MERRA (KJ0HCX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
24 Nováková Markéta (J0QCL)FERNANDO-FG (KJ0JKO, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
25 Zykánová Rozálie (H3797)BE MY GUEST (KJ0M6A, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
26 Stuchlý Libor (H2263)CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
27 Vávrová Barbora (L0010)DI CASTILLO (KJ0LSF, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
28 Urbanová Nikol (G3815)DAIKIRI 1 (KJ0H8Y, K)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
29 Bohumská Tereza (J0T8C)SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
30 Kleinová Jana (H3377)SECRET SONIA (KJ0L3E, V)Stáj Bacchus o.s (ML0075)
31 Rojáková Tereza (H1937)CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
32 Studničková Taťána (D1335)BÉĎA 1 (KJ0V80, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
33 Materová Denisa (H3340)LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
34 Fabiánová Zuzana (H4385)ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
35 Fabiánová Zuzana (H4385)HIGH FIVE (KJ0VR4, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
36 Ježková Aneta (H4034)GRAND BONUS V (KJ09F1, H)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
37 Tesárková Dominika (B3266)VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
38 Studená Markéta (F4046)NEARLY PERFECT 1 (KJ0JUF, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
39 Špičáková Michaela (F2617)HAPPY BOY (KJ0E46, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
40 Ryčovská Barbora (H3266)NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
41 Kryspínová Daniela (E1570)DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
42 Kryspínová Daniela (E1570)DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
43 Košťálová Jana (E2031)DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
44 Košťálová Jana (E2031)ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
45 Košťálová Jana (E2031)ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)Petra Charvátová (MB0460)
46 Beranová Dana (G1904)UNILORD (KJ0HXY, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
47 Beranová Dana (G1904)DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
48 Machačová Hana (G3534)JASKIER (KJ0M0Q, V)Jezdecký klub Murhof Jesenec,z.s. (ML0039)
49 Fuchs Pavla (F0738)ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
50 Doležalová Jana (F2166)GOLDEN GASPER (KJ0C0I, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
51 Buláková Pavlína (H3605)DINOLA (KJ0X55, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
52 Ludvík Jakub (H2930)CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
53 Nováková Markéta (H3789)RAVELINO EN (KJ0I2J, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
54 Křížová Šárka (G1210)CANESTA (KJ0EHN, K)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
55 Krobová Kateřina (V0350)CAPTAIN MORGAN 2 (KJ0S3I, V)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
56 Pilbauerová Nela (B2502)GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
57 Kvapilová Romana (C0918)LUCIANO 2 (KJ0J83, V)Sportovní klub Městské polici hl. m. Prahy (MA0190)
58 Žíla Zdeněk (F0969)VIA CASSIA (KJ0JZN, K)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
59 Žíla Zdeněk (F0969)VICOMTE DE MAZIERE (KJ0HSH, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
60 Starostová Zuzana (L0192)ILLINOIS (KJ0HOI, K)JO Helios Mostkovice (ML0032)
61 Dostálová Hana (H3109)RICO 3 (KJ0M99, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
62 Šnyrychová Lucie (H2453)ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
63 Křížová Kateřina (G2226)NORDANCE (KJ0MDG, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
64 Bartl Langerová Lucie (H2613)MIRABEL 3 (KJ0TB3, K)JK Bludoveček (MH0360)
65 Ambrožová Tereza (J0Q4U)HANY 4 (KJ0JDS, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
66 Butcher Ivona (H2851)AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
67 Holátková Růžena (H1548)ARES 8 (KJ0FBM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
68 Bartusková Eliška (H4506)ARAMIS 12 (KJ0DOJ, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
Skoky
03_ Skok st. L** s návazným rozeskakováním - otevřená
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

66
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Špatná Michaela (G3271)POISON IVY (KJ0G4F, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
2 Staňová Gabriela (G2000)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
3 Staňová Gabriela (G2000)LOTUS - HS (KJ0ICH, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
4 Šolcová Anna (F3919)GRÜN (KJ0J0H, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
5 Stránská Denisa (G2454)ILCONTER (KJ0HOC, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
6 Vachutková Lenka (H2481)VIOLA CLAIRE-H (KJ0V5G, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
7 Stančíková Kristýna (J0MGI)NEAPOL 82 (KJ0SI8, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
8 Juříková Eliška (H4520)LIKORA (KJ0BT4, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
9 Klár Milan (H1916)RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
10 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
11 Šídlo Radek (F0586)BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
12 Zwinger Jan (H2741)I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
13 Lančová Martina (H4213)MARIACHI (KJ0J9B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
14 Žíla Zdeněk (F0969)COMPLIMENT 1 (KJ0LQ1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
15 Škanderová Miroslava (H2834)ACELERA (KJ0LEN, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
16 Roubalová Sára (A1756)ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
17 Roubalová Sára (A1756)GOYA 1 (KJ00WI, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
18 Macourková Daniela (L0126)CADILLAC (KJ0M5M, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
19 Hentšel Marek (H1939)CHASANDRO BOY (KJ0WNA, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
20 Urbaníková Elizabeth (H3799)LYNDROS (KJ0MY3, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
21 Pokorná Žaneta (B3038)ZULIANTHA FORTUNA (KJ0LUX, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
22 Pokorná Adéla (B3764)ALABAMA 2 (KJ0B8G, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
23 Studnička Václav (A0888)WINIE THE POOH (KJ0SX6, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
24 Fabiánová Zuzana (H4385)ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
25 Studená Markéta (F4046)NEARLY PERFECT 1 (KJ0JUF, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
26 Špičáková Michaela (F2617)HAPPY BOY (KJ0E46, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
27 Skřivan Jiří ml. (F4125)HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
28 Skřivan Jiří ml. (F4125)HUMAN LEAQUE (KJ0USJ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
29 Skřivan Jiří ml. (F4125)CAPUA (KJ0N08, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
30 Košťálová Lenka (E2032)CESANO V (KJ0J7N, V)Petra Charvátová (MB0460)
31 Košťálová Jana (E2031)DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
32 Kalužíková Tereza (H3310)AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
33 Pavlíček Jan (H2371)DARE ŠARGOUN (KJ0V9Z, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
34 Pavlíček Jan (H2371)COUDY 5 (KJ0LP3, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
35 Ludvík Jakub (H2930)CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
36 Ludvík Jakub (H2930)KYANA (KJ0MGA, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
37 Hojovcová Marie (G4015)AMAZING GIFT (KJ0RYV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
38 Toth Zoltán (G0831)MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
39 Endrysová Kateřina (L0161)CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
40 Petrusová Eliška (F4271)LUCIENNE (KJ0M80, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
41 Ludvík Jakub (H2930)CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
42 Koutná Kristýna (H2964)DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
43 Žíla Zdeněk (F0969)VIA CASSIA (KJ0JZN, K)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
44 Žíla Zdeněk (F0969)VICOMTE DE MAZIERE (KJ0HSH, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
45 Holešovský Pavel (G1479)COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
46 Havlová Karolína (L0326)FARLY-M (KJ0J64, H)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
47 Kuba Petr (G0255)DIALATO (KJ0U6Y, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
48 Hruška Jiří (H0173)REIKY (KJ0S88, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
49 Hruška Jiří (H0173)CORLENSKÝ RUF (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
50 Hruška Jiří (H0173)IGOR 4 (KJ0T1J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
51 Šnyrychová Lucie (H2453)ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
52 Richter Aleš (F1103)CONVETA (KJ0LRC, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
53 Bartl Langerová Lucie (H2613)MIRABEL 3 (KJ0TB3, K)JK Bludoveček (MH0360)
54 Bartl Tomáš (H4378)SALLIMA (KJ0MLS, K)JK Bludoveček (MH0360)
55 Šalková Tina (H2910)LANDOCTRO VAN T HOLEINDE (KJ0UT0, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
56 Staněk Václav (V0481)KENNTUKY (KJ0LY3, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
57 Drápal Stanislav (F2480)JOHN DEERE 1 (KJ0GJA, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
58 Trunkátová Klára (G2379)FORBES (KJ0I7F, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
59 Špalková Martina (H2525)ATHÉNA 5 (KJ0FMF, K)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
60 Šoupal Martin (F0200)ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
61 Šoupalová Martina (F1924)TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
62 Matýska Zdeněk (G0406)BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
63 Endrysová Kateřina (L0161)LOVEEN MONET+ (KJ0J24, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
64 Šoupal Martin (F0200)BE EME QUARTZ (KJ0VIM, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
65 Šoupal Martin (F0200)LAVENDER (KJ0DAJ, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
66 Bartusková Eliška (H4506)ARAMIS 12 (KJ0DOJ, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
Skoky
04_ Skok st. S** s návazným rozeskakováním - otevřená
Běžná S** (130) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

44
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Špatná Michaela (G3271)POISON IVY (KJ0G4F, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
2 Šolcová Anna (F3919)GRÜN (KJ0J0H, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
3 Stránská Denisa (G2454)FALKENCE (KJ0KMO, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
4 Šlapalová Edita (G1444)GIN FIZZ 1 (KJ0HON, K)Vojtěch Kašpar (MV0137)
5 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
6 Žíla Zdeněk (F0969)CONSULENT DE PRELET Z (KJ0OLL, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
7 Žíla Zdeněk (F0969)CHACCO-TO (KJ0MXU, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
8 Klus Marek (H1948)SABELIUS (KJ0KSO, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
9 Klus Marek (H1948)CAREBIS (KJ0LTK, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
10 Klus Marek (H1948)QUASTINA (KJ0J5S, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
11 Škanderová Miroslava (H2834)DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
12 Brusová Patricie (H3231)DEMUR (KJ0UL0, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
13 Roubalová Sára (A1756)ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
14 Hentšel Marek (H1939)DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
15 Hentšel Marek (H1939)SAURON Fitmin (KJ0D25, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
16 Hentšel Marek (H1939)CENSOR (KJ0ISJ, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
17 Bajnar Tomáš (H1470)LOKVENC (KJ0ISG, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
18 Pokorná Žaneta (B3038)HUDALMA HDH (KJ0UXP, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
19 Pokorná Adéla (B3764)CHACCIA SIMONA (KJ0VHH, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
20 Skřivan Jiří ml. (F4125)CAPUA (KJ0N08, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
21 Pavlíček Jan (H2371)DARE ŠARGOUN (KJ0V9Z, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
22 Pavlíček Jan (H2371)COUDY 5 (KJ0LP3, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
23 Ludvík Jakub (H2930)OLYMPIC DAY (KJ0T1G, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
24 Ludvík Jakub (H2930)KYANA (KJ0MGA, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
25 Hojovcová Marie (G4015)ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
26 Kočí Lenka (H3223)CELTIC TREASURE (KJ0ESL, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
27 Ludvík Jakub (H2930)CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
28 Holešovský Pavel (G1479)COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
29 Kuba Petr (G0255)EIGENWIJS 1 (KJ0OJS, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
30 Hruška Jiří (H0173)ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
31 Hruška Jiří (H0173)ARVEN 2 (KJ0J96, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
32 Hruška Jiří (H0173)ORIDA-M (KJ0J9Z, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
33 Adam Přemysl (B2208)CACHAS (KJ0LVJ, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
34 Adam Přemysl (B2208)QUADRA 1 (KJ0UHO, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
35 Adam Přemysl (B2208)CASMO (KJ0MXT, V)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
36 Richter Aleš (F1103)CONVETA (KJ0LRC, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
37 Bartl Tomáš (H4378)SALLIMA (KJ0MLS, K)JK Bludoveček (MH0360)
38 Šalková Tina (H2910)LANDOCTRO VAN T HOLEINDE (KJ0UT0, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
39 Drápal Stanislav (F2480)JOHN DEERE 1 (KJ0GJA, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
40 Špalková Martina (H2525)ATHÉNA 5 (KJ0FMF, K)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
41 Šoupal Martin (F0200)CELINE 1 (KJ0KAU, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
42 Šoupalová Martina (F1924)TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
43 Levorchick Tanya (J0W7E)COCO D' ECLIPSE (KJ0LIV, H)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
44 Matýska Zdeněk (G0406)BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
Skoky
05_ Skok st. ZL na čas - otevřená
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

41
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Drdlová Nikola (F2661)MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
2 Drdlová Nikola (F2661)HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
3 Grundová Nela (F3928)GÍNA 1 (KJ0FBP, K)JK Farma pod Lípou (MF0143)
4 Jančová Eva (L0293)GART (KJ0IU3, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
5 Kostková Anna (B3752)LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
6 Kostková Anna (B3752)ESPRIT (KJ0W3B, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
7 Novak Anna Lani (A1892)ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
8 Sedlářová Veronika (B3438)CZECHMADE (KJ0FO9, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
9 Vachutková Lenka (H2481)VIOLA CLAIRE-H (KJ0V5G, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10 Očenášková Natálie (L0307)GATINKA HDH (KJ0W03, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
11 Očenášková Natálie (L0307)QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
12 Starostová Zuzana (L0192)ILLINOIS (KJ0HOI, K)JO Helios Mostkovice (ML0032)
13 Klár Pavel (H1922)EMPTY POCKET (KJ0MI9, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
14 Zwinger Jan (H2741)ELEANOR 1 (KJ0VFL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
15 Horáková Martina (H4489)JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
16 Žuffová Kristína (G3991)CARISMO SON-W (KJ0G79, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
17 Cibere Radovan (G3088)JARNO (KJ0WK4, H)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
18 Lechnerová Soňa (H2412)CATOKI FOR ME/ACHILES (KJ0JYI, V)Stáj Bacchus o.s (ML0075)
19 Orlovová Lucia (H3093)KEMMELBACH (KJ0W5U, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
20 Machalová Eliška (H4341)CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
21 Řezníčková Markéta (G4024)SEDRIC DU BO (KJ0KCY, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
22 Fuchs Pavla (F0738)ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
23 Staněk Václav (V0481)MAC 1 (KJ0U7P, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
24 Ratajová Viola (J0XTQ)ESCAPE (KJ0LHH, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
25 Binarová Tereza (J0Y2R)QUINARA (KJ0LIE, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
26 Dvořáková Sára (B3518)FLY SKY (KJ010G, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
27 Endrysová Kateřina (L0161)FILORE (KJ0MUI, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
28 Kalábová Silvie (G0486)JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
29 Bártová Nikola (J0IRU)MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
30 Zelinková Silvie (H3115)BONY 11 (KJ0MKU, K)Stáj Pomněnka, z.s. (ML0074)
31 Zelinková Silvie (H3115)LUCAS 7 (KJ0GZS, V)Stáj Pomněnka, z.s. (ML0074)
32 Kuba Petr (G0255)INIESTA (KJ0WA7, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
33 Humplíková Vladislava (H0177)GOLDRISTA (KJ0VBQ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
34 Francová Jana (F1526)GUIDO SAPRIL (KJ0VD0, H)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
35 Prokopová Dominika (J0QPA)BRITANY 2 (KJ0K7I, K)JK Prostějov (MG0051)
36 Hanáčková Alexandra (L0108)HANNIBÁL (KJ0V2H, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
37 Kutálek Antonín (H1346)FEIMA (KJ0UJB, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
38 Kopřivová Gabriela (H4305)PEPSI SG (KJ0X99, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
39 Srovnalová Lada (H4142)CAMPARI 6 (KJ0HTU, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
40 Křížková Kateřina (H3890)NAGOJA 2 (KJ0MXF, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
41 Křížková Kateřina (H3890)KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
Skoky
06_ Skok st. ZL na čas - pouze pro účastníky Amateur Tour 2019
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Janků Alexandra (G3959)EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
2 Pinkavová Dana (H1270)LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
3 Pinkavová Dana (H1270)LA CORA 1 (KJ0GNF, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
4 Jančová Eva (L0293)GART (KJ0IU3, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
5 Najmanová Monika (H1583)DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6 Jankotová Pavlína (H4433)PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
7 Václavíková Monika (H1552)WILD STAR 1 (KJ0U9C, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
8 Václavíková Monika (H1552)POLYNA (KJ0EVF, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
9 Chasáková Nikol (H4277)ISOSTAR (KJ0MI1, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
10 Chasáková Nikol (H4277)MAGNET 1 (KJ0P4Q, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
11 Janásová Olga (H2008)ARMANI 4 (KJ0K5T, V)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
12 Zemanová Kristýna (H4261)CAIPIRINHA 1 (KJ0J5T, K)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
13 Polášková Žaneta (H2049)MAMIO (KJ0CND, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
14 Kvapilová Romana (C0918)LUCIANO 2 (KJ0J83, V)Sportovní klub Městské polici hl. m. Prahy (MA0190)
15 Bittner Libor (H0620)CONSUL 1 (KJ0VIS, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
16 Bittner Libor (H0620)ALEXIS 3 (KJ0D9G, K)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
17 Sedlářová Veronika (B3438)CZECHMADE (KJ0FO9, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
18 Nejezová Klára (H3510)LAVER 1 (KJ0DDT, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
19 Drahoš Jiří (F1819)CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
20 Drahošová Zuzana (H3185)CAIRO 8 (KJ0I6W, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
21 Gabryšová Petra (B3028)BON VOYAGE 1 (KJ0JHW, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
22 Huňová Nikola (H2630)REMARQUE (KJ0FTH, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
23 Huňová Nikola (H2630)MERRA (KJ0HCX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
24 Zykánová Rozálie (H3797)BE MY GUEST (KJ0M6A, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
25 Stuchlý Libor (H2263)CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
26 Nováková Markéta (J0QCL)FERNANDO-FG (KJ0JKO, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
27 Urbanová Nikol (G3815)DAIKIRI 1 (KJ0H8Y, K)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
28 Bohumská Tereza (J0T8C)SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
29 Kleinová Jana (H3377)SECRET SONIA (KJ0L3E, V)Stáj Bacchus o.s (ML0075)
30 Rojáková Tereza (H1937)CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
31 Studničková Taťána (D1335)BÉĎA 1 (KJ0V80, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
32 Materová Denisa (H3340)LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
33 Ježková Aneta (H4034)GRAND BONUS V (KJ09F1, H)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
34 Tesárková Dominika (B3266)VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
35 Ryčovská Barbora (H3266)NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
36 Kryspínová Daniela (E1570)DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
37 Kryspínová Daniela (E1570)DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
38 Košťálová Jana (E2031)ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
39 Košťálová Jana (E2031)ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)Petra Charvátová (MB0460)
40 Beranová Dana (G1904)UNILORD (KJ0HXY, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
41 Beranová Dana (G1904)DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
42 Machačová Hana (G3534)JASKIER (KJ0M0Q, V)Jezdecký klub Murhof Jesenec,z.s. (ML0039)
43 Fuchs Pavla (F0738)ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
44 Doležalová Jana (F2166)GOLDEN GASPER (KJ0C0I, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
45 Nováková Markéta (H3789)RAVELINO EN (KJ0I2J, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
46 Krobová Kateřina (V0350)CAPTAIN MORGAN 2 (KJ0S3I, V)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
47 Pilbauerová Nela (B2502)GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
48 Dostálová Hana (H3109)RICO 3 (KJ0M99, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
49 Jiroutková Natálie (F3946)ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
50 Starostová Zuzana (L0192)ILLINOIS (KJ0HOI, K)JO Helios Mostkovice (ML0032)
Skoky
07_ Skok st. L**/S* Handicap na čas - Czech Junior Cup 2019
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

42
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Bartoňková Nyna (G4048)CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
2 Kostková Anna (B3752)TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
3 Kostková Anna (B3752)COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
4 Cielecká Natálie (H4434)ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
5 Štechová Kateřina (B3832)CENTUS (KJ0J7T, V)JS Dražice (MB0055)
6 Štechová Kateřina (B3832)CASIRI (KJ0M01, V)JS Dražice (MB0055)
7 Novak Anna Lani (A1892)ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
8 Novak Anna Lani (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
9 Kovářová Natálie (H4180)CORBIN (KJ00ZT, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
10 Kovářová Natálie (H4180)CONTENDRA S (KJ0MBK, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
11 Stančíková Kristýna (J0MGI)NEAPOL 82 (KJ0SI8, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
12 Juříková Eliška (H4520)LIKORA (KJ0BT4, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
13 Očenášková Natálie (L0307)LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
14 Očenášková Natálie (L0307)QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
15 Očenášková Natálie (L0307)JARO VD DONKHOEVE (KJ0XJO, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
16 Dvořáková Sára (B3518)PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
17 Dvořáková Sára (B3518)LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
18 Finsterle Sára (F3983)HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
19 Matušková Kateřina (H4419)F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
20 Horáková Martina (H4489)JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
21 Kolářová Veronika (G3964)MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
22 Kolářová Veronika (G3964)CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
23 Sikorová Lenka (B3537)CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
24 Sikorová Lenka (B3537)ALCAS (KJ0D22, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
25 Knotková Sára (A1924)VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
26 Holcová Martina (B3499)FEINE LADY (KJ0VNO, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
27 Pokorná Adéla (B3764)GRAN CORNETTO (KJ0WDP, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
28 Pokorná Adéla (B3764)ALABAMA 2 (KJ0B8G, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
29 Španko Emma Sophia (J0W1L)ELIS 4 (KJ0H81, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
30 Španko Emma Sophia (J0W1L)DONELY (KJ0FX7, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
31 Machalová Eliška (H4341)CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
32 Roubíčková Magdaléna (H4268)KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
33 Hojovcová Marie (G4015)AMAZING GIFT (KJ0RYV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
34 Žižáková Viktorie (B3644)CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
35 Žižáková Viktorie (B3644)CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
36 Michlíčková Mariana (G3847)CORNET'S BOY (KJ0T95, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
37 Michlíčková Mariana (G3847)ZIRO PERCENT (KJ0WSF, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
38 Petrusová Eliška (F4271)LUCIENNE (KJ0M80, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
39 Bártová Nikola (J0IRU)MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
40 Burianová Anna (B3744)ULTIMA 3 (KJ0JL4, K)Horse Academy (MA0047)
41 Hušková Veronika (E1941)ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
42 Srovnalová Lada (H4142)CAMPARI 6 (KJ0HTU, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
Skoky
08_ Skok st. L** s návazným rozeskakováním - otevřená
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

59
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kumarová Lucie (H3724)ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
2 Bittner Aleš (H2200)MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
3 Drdlová Nikola (F2661)MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
4 Drdlová Nikola (F2661)HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
5 Staňová Gabriela (G2000)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
6 Grundová Nela (F3928)GÍNA 1 (KJ0FBP, K)JK Farma pod Lípou (MF0143)
7 Kostková Anna (B3752)LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
8 Kostková Anna (B3752)ESPRIT (KJ0W3B, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
9 Šedá Marcela (G1280)CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
10 Stránská Denisa (G2454)ILCONTER (KJ0HOC, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
11 Klár Milan (H1916)RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
12 Šídlo Radek (F0586)BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
13 Matušková Kateřina (H4419)CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
14 Zwinger Jan (H2741)I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
15 Zwinger Jan (H2741)ELEANOR 1 (KJ0VFL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
16 Lančová Martina (H4213)MARIACHI (KJ0J9B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
17 Kolářová Veronika (G3964)DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
18 Roubalová Sára (A1756)ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
19 Roubalová Sára (A1756)GOYA 1 (KJ00WI, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
20 Štětina Jan (C0547)ELVIS-S (KJ0VLE, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
21 Hentšel Marek (H1939)CHASANDRO BOY (KJ0WNA, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
22 Urbaníková Elizabeth (H3799)LYNDROS (KJ0MY3, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
23 Orlovová Lucia (H3093)KEMMELBACH (KJ0W5U, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
24 Pokorná Žaneta (B3038)ZULIANTHA FORTUNA (KJ0LUX, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
25 Kubrická Kateřina (H2783)CHRISTEEN (KJ0SOF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
26 Vachutková Lenka (H2481)GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
27 Skřivan Jiří ml. (F4125)HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
28 Skřivan Jiří ml. (F4125)HUMAN LEAQUE (KJ0USJ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
29 Skřivan Jiří ml. (F4125)CAPUA (KJ0N08, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
30 Košťálová Jana (E2031)DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
31 Staněk Václav (V0481)MAC 1 (KJ0U7P, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
32 Vachutka Ladislav (H2762)NAGOJA 2 (KJ0MXF, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
33 Strnadlová Lucie (H2395)CARDELA (KJ0M94, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
34 Strnadlová Lucie (H2395)PARIS D'OR (KJ0T5Z, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
35 Ludvík Jakub (H2930)CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
36 Repíková Karolína (F4273)NESI (KJ0CIX, K)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
37 Endrysová Kateřina (L0161)CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
38 Endrysová Kateřina (L0161)LOVEEN MONET+ (KJ0J24, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
39 Kalábová Silvie (G0486)JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
40 Koutná Kristýna (H2964)DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
41 Koutná Kristýna (H2964)CASCAVELLA (KJ0HU5, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
42 Havlová Karolína (L0326)FARLY-M (KJ0J64, H)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
43 Kuba Petr (G0255)INIESTA (KJ0WA7, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
44 Kuba Petr (G0255)DIALATO (KJ0U6Y, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
45 Hruška Jiří (H0173)AQUARELA 'B' I2M (KJ0VBO, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
46 Humplíková Vladislava (H0177)CORINA-PELI (KJ0SZX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
47 Humplíková Vladislava (H0177)GOLDRISTA (KJ0VBQ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
48 Humplík Pavel (H0172)EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
49 Vaníčková Jana (H2289)FERDINAND 3 (KJ0K5F, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
50 Vaníčková Jana (H2289)MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
51 Čermáková Daniela (G3668)LADY PARCO (KJ0X0Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
52 Petrus Jakub (F2435)HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
53 Menšíková Denisa (F3870)ELIOT 5 (KJ0H87, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
54 Staněk Václav (V0481)KENNTUKY (KJ0LY3, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
55 Richter Aleš (F1103)CONVETA (KJ0LRC, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
56 Hanáčková Alexandra (L0108)HANNIBÁL (KJ0V2H, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
57 Cibere Radovan (G3088)COQUIMBO (KJ0VII, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
58 Minářová Romana (L0059)GRACIÁN (KJ0H13, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
59 Křížková Kateřina (H3890)KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
Skoky
09_ Skok st. S** s návazným rozeskakováním - otevřená
Běžná S** (130) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

82
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kumarová Lucie (H3724)CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
2 Kumarová Lucie (H3724)ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
3 Bittner Aleš (H2200)MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
4 Špatná Michaela (G3271)POISON IVY (KJ0G4F, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
5 Staňová Gabriela (G2000)LOTUS - HS (KJ0ICH, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
6 Šolcová Anna (F3919)GRÜN (KJ0J0H, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
7 Ulčová Natálie (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
8 Novak Anna Lani (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
9 Poláchová Valentýna (H3893)STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
10 Turečková Veronika (E0830)EINSTEIN (KJ0J4Q, V)Tecton s.r.o. (ME0095)
11 Turečková Veronika (E0830)CRISTAGO II (KJ0J4P, H)Tecton s.r.o. (ME0095)
12 Stránská Denisa (G2454)FALKENCE (KJ0KMO, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
13 Vachutka Ladislav (H2762)NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14 Vachutka Ladislav (H2762)VANILLA ROSE-H (KJ0IYJ, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15 Vysoudilová Tereza (H3757)PICARD 2 (KJ0HAS, H)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
16 Grünthalová Nicola (B2769)CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
17 Šlapalová Edita (G1444)GIN FIZZ 1 (KJ0HON, K)Vojtěch Kašpar (MV0137)
18 Finsterle Sára (F3983)ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
19 Finsterle Sára (F3983)LEXIS (KJ0KLW, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
20 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
21 Matušková Kateřina (H4419)AVANTI 4 (KJ0KFN, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
22 Zwinger Jan (H2741)I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
23 Lančová Martina (H4213)MARIACHI (KJ0J9B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
24 Žíla Zdeněk (F0969)COMPLIMENT 1 (KJ0LQ1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
25 Žíla Zdeněk (F0969)CONSULENT DE PRELET Z (KJ0OLL, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
26 Škanderová Miroslava (H2834)ACELERA (KJ0LEN, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
27 Klus Marek (H1948)SABELIUS (KJ0KSO, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
28 Brusová Patricie (H3231)DEMUR (KJ0UL0, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
29 Roubalová Sára (A1756)ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
30 Štětina Jan (C0547)GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
31 Štětina Jan (C0547)FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
32 Štětina Jan (C0547)ELVIS-S (KJ0VLE, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
33 Hentšel Marek (H1939)DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
34 Hentšel Marek (H1939)SAURON Fitmin (KJ0D25, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
35 Bajnar Tomáš (H1470)LOKVENC (KJ0ISG, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
36 Hentšel Marek (H1939)TREND D'ELSENDAM Z (KJ0LRT, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
37 Pokorná Žaneta (B3038)HUDALMA HDH (KJ0UXP, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
38 Studnička Václav (A0888)WINIE THE POOH (KJ0SX6, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
39 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
40 Vachutková Lenka (H2481)GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
41 Skřivan Jiří ml. (F4125)CAPUA (KJ0N08, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
42 Košťálová Lenka (E2032)CESANO V (KJ0J7N, V)Petra Charvátová (MB0460)
43 Staněk Václav (V0481)JESPE/MONTY 29 (KJ0TQY, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
44 Vachutka Ladislav (H2762)BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
45 Strnadlová Lucie (H2395)CARDELA (KJ0M94, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
46 Strnadlová Lucie (H2395)PARIS D'OR (KJ0T5Z, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
47 Doležal Rudolf (F0382)EBERLINA (KJ0TCY, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
48 Doležal Rudolf (F0382)ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
49 Pavlíček Jan (H2371)DARE ŠARGOUN (KJ0V9Z, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
50 Pavlíček Jan (H2371)COUDY 5 (KJ0LP3, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
51 Ludvík Jakub (H2930)OLYMPIC DAY (KJ0T1G, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
52 Ludvík Jakub (H2930)KYANA (KJ0MGA, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
53 Hojovcová Marie (G4015)ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
54 Žižáková Johana (B3437)C'EST LA VIE (KJ00TF, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
55 Toth Zoltán (G0831)MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
56 Michlíčková Mariana (G3847)IDEE VAN DE ACHTERHOEK (KJ0VM3, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
57 Kaločová Nina (H3664)DUO PENOTTI-HDH (KJ0104, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
58 Kaločová Nina (H3664)SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
59 Kočí Lenka (H3223)CELTIC TREASURE (KJ0ESL, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
60 Hošák Stanislav (H0880)GALANDRO (KJ0GS0, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
61 Ludvík Jakub (H2930)CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
62 Koutná Kristýna (H2964)CASCAVELLA (KJ0HU5, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
63 Hruška Jiří (H0173)AQUARELA 'B' I2M (KJ0VBO, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
64 Hruška Martin (H2050)SALOU Z (KJ0MBZ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
65 Humplíková Vladislava (H0177)CORINA-PELI (KJ0SZX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
66 Humplíková Vladislava (H0177)BUENA UTOPIA (KJ0KIX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
67 Humplík Pavel (H0172)EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
68 Vaníčková Jana (H2289)FERDINAND 3 (KJ0K5F, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
69 Vaníčková Jana (H2289)MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
70 Vaníčková Jana (H2289)BONRO V (KJ0I71, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
71 Mücková Tereza (B2721)LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
72 Mücková Tereza (B2721)CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
73 Petrus Jakub (F2435)HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
74 Menšíková Denisa (F3870)ELIOT 5 (KJ0H87, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
75 Richter Aleš (F1103)CONVETA (KJ0LRC, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
76 Cibere Radovan (G3088)DEAU RE MI T&L Z (KJ0SQ1, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
77 Cibere Radovan (G3088)ELEGANCE 2 (KJ0SQ0, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
78 Rektořík Petr (G1753)BARIELA (KJ0GZH, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
79 Dostálová Klára (G3865)MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
80 Šoupalová Martina (F1924)TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
81 Šoupal Martin (F0200)BE EME QUARTZ (KJ0VIM, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
82 Šoupal Martin (F0200)LAVENDER (KJ0DAJ, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
10_ Skok st. L**/S* Handicap na styl jezdce - Czech Junior Cup 2019
Běžná do 120 cm 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

34
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Bartoňková Nyna (G4048)CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
2 Kostková Anna (B3752)TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
3 Kostková Anna (B3752)COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
4 Cielecká Natálie (H4434)ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
5 Štechová Kateřina (B3832)CENTUS (KJ0J7T, V)JS Dražice (MB0055)
6 Štechová Kateřina (B3832)CASIRI (KJ0M01, V)JS Dražice (MB0055)
7 Novak Anna Lani (A1892)ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
8 Novak Anna Lani (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
9 Kovářová Natálie (H4180)CORBIN (KJ00ZT, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
10 Očenášková Natálie (L0307)LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
11 Očenášková Natálie (L0307)QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
12 Dvořáková Sára (B3518)PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
13 Dvořáková Sára (B3518)LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
14 Finsterle Sára (F3983)HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
15 Matušková Kateřina (H4419)CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
16 Matušková Kateřina (H4419)F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
17 Horáková Martina (H4489)JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
18 Kolářová Veronika (G3964)MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
19 Kolářová Veronika (G3964)CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
20 Sikorová Lenka (B3537)CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
21 Sikorová Lenka (B3537)ALCAS (KJ0D22, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
22 Knotková Sára (A1924)VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
23 Holcová Martina (B3499)FEINE LADY (KJ0VNO, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
24 Pokorná Adéla (B3764)GRAN CORNETTO (KJ0WDP, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
25 Španko Emma Sophia (J0W1L)ELIS 4 (KJ0H81, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
26 Španko Emma Sophia (J0W1L)DONELY (KJ0FX7, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
27 Machalová Eliška (H4341)CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
28 Roubíčková Magdaléna (H4268)KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
29 Žižáková Viktorie (B3644)CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
30 Žižáková Viktorie (B3644)CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
31 Michlíčková Mariana (G3847)LEEVE JUNG 2 (KJ0VM2, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
32 Burianová Anna (B3744)ULTIMA 3 (KJ0JL4, K)Horse Academy (MA0047)
33 Poledňáková Klára (H4262)SPELLBOUND (KJ0KQA, V)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
34 Hušková Veronika (E1941)ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
Skoky
11_ Skok st. ZL - Finále Amateur Tour 2019
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
12_ Stupňovaná obtížnost do 120 cm se Žolíkem - otevřená
Běžná do 120 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

60
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Staňová Gabriela (G2000)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
2 Kostková Anna (B3752)LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
3 Kostková Anna (B3752)ESPRIT (KJ0W3B, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
4 Šedá Marcela (G1280)CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
5 Najmanová Monika (H1583)DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6 Jankotová Pavlína (H4433)CALIPPO (KJ0FTX, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
7 Zatloukal Adam (J0R2Y)GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
8 Janásová Olga (H2008)ARMANI 4 (KJ0K5T, V)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
9 Zemanová Kristýna (H4261)CAIPIRINHA 1 (KJ0J5T, K)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
10 Kovářová Natálie (H4180)CONTENDRA S (KJ0MBK, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
11 Stránská Denisa (G2454)ILCONTER (KJ0HOC, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
12 Drahoš Jiří (F1819)CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
13 Vachutková Lenka (H2481)VIOLA CLAIRE-H (KJ0V5G, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14 Očenášková Natálie (L0307)GATINKA HDH (KJ0W03, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
15 Očenášková Natálie (L0307)JARO VD DONKHOEVE (KJ0XJO, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
16 Huňová Nikola (H2630)REMARQUE (KJ0FTH, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
17 Klár Pavel (H1922)EMPTY POCKET (KJ0MI9, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
18 Klár Milan (H1916)RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
19 Šídlo Radek (F0586)BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
20 Lančová Martina (H4213)MARIACHI (KJ0J9B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
21 Kolářová Veronika (G3964)DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
22 Urbanová Nikol (G3815)DAIKIRI 1 (KJ0H8Y, K)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
23 Roubalová Sára (A1756)ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
24 Roubalová Sára (A1756)GOYA 1 (KJ00WI, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
25 Cibere Radovan (G3088)JARNO (KJ0WK4, H)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
26 Hentšel Marek (H1939)CHASANDRO BOY (KJ0WNA, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
27 Urbaníková Elizabeth (H3799)LYNDROS (KJ0MY3, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
28 Orlovová Lucia (H3093)KEMMELBACH (KJ0W5U, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
29 Kubrická Kateřina (H2783)CHRISTEEN (KJ0SOF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
30 Vachutková Lenka (H2481)GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
31 Košťálová Jana (E2031)DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
32 Kalužíková Tereza (H3310)AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
33 Řezníčková Markéta (G4024)SEDRIC DU BO (KJ0KCY, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
34 Strnadlová Lucie (H2395)CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
35 Málková Kateřina (F2906)C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
36 Ludvík Jakub (H2930)CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
37 Repíková Karolína (F4273)NESI (KJ0CIX, K)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
38 Dvořáková Sára (B3518)FLY SKY (KJ010G, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
39 Endrysová Kateřina (L0161)FILORE (KJ0MUI, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
40 Kočí Lenka (H3223)NEVADA 5 (KJ0ENV, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
41 Kuba Petr (G0255)INIESTA (KJ0WA7, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
42 Hruška Jiří (H0173)SALVE (KJ0XBV, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
43 Dostálová Hana (H3109)BAQUITA (KJ0MT5, K)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
44 Šnyrychová Lucie (H2453)ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
45 Knotková Sára (A1924)CASANOVA - S (KJ0JG2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
46 Mücková Tereza (B2721)LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
47 Košťálová Jana (E2031)ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)Petra Charvátová (MB0460)
48 Zavoralová Štěpánka (F0147)DIABELLA 1 (KJ0VV8, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
49 Kutálek Antonín (H1346)FEIMA (KJ0UJB, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
50 Trunkátová Klára (G2379)FORBES (KJ0I7F, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
51 Špalková Martina (H2525)ATHÉNA 5 (KJ0FMF, K)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
52 Šoupal Martin (F0200)ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
53 Butcher Ivona (H2851)AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
54 Křížková Kateřina (H3890)NAGOJA 2 (KJ0MXF, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
55 Křížková Kateřina (H3890)KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
56 Chýle Jan (E0251)ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
57 Chýle Jan (E0251)LARA 13 (KJ0L2K, K)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
58 Jarošová Julie (H4149)IBISCHEK (KJ0FQM, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
59 Šoupal Martin (F0200)BE EME QUARTZ (KJ0VIM, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
60 Šoupal Martin (F0200)LAVENDER (KJ0DAJ, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
13_ Skok st. ST* na čas - otevřená
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

81
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kumarová Lucie (H3724)CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
2 Kumarová Lucie (H3724)ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
3 Staňová Gabriela (G2000)LOTUS - HS (KJ0ICH, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
4 Ulčová Natálie (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
5 Fojtová Michaela (H3054)LANGAR (KJ0GM8, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
6 Svěráková Kateřina (G3322)ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
7 Poláchová Valentýna (H3893)STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
8 Turečková Veronika (E0830)EINSTEIN (KJ0J4Q, V)Tecton s.r.o. (ME0095)
9 Turečková Veronika (E0830)CRISTAGO II (KJ0J4P, H)Tecton s.r.o. (ME0095)
10 Stránská Denisa (G2454)FALKENCE (KJ0KMO, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
11 Vachutka Ladislav (H2762)NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12 Vachutka Ladislav (H2762)VANILLA ROSE-H (KJ0IYJ, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13 Vysoudilová Tereza (H3757)PICARD 2 (KJ0HAS, H)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
14 Grünthalová Nicola (B2769)LEANDRO S (KJ0LAH, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
15 Grünthalová Nicola (B2769)CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
16 Finsterle Sára (F3983)ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
17 Finsterle Sára (F3983)LEXIS (KJ0KLW, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
18 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
19 Matušková Kateřina (H4419)AVANTI 4 (KJ0KFN, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
20 Krampotová Lucie (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
21 Žíla Zdeněk (F0969)CONSULENT DE PRELET Z (KJ0OLL, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
22 Žíla Zdeněk (F0969)CHACCO-TO (KJ0MXU, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
23 Klus Marek (H1948)SABELIUS (KJ0KSO, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
24 Klus Marek (H1948)CAREBIS (KJ0LTK, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
25 Klus Marek (H1948)QUASTINA (KJ0J5S, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
26 Škanderová Miroslava (H2834)DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
27 Dostálová Klára (G3865)MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
28 Štětina Jan (C0547)GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
29 Štětina Jan (C0547)GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
30 Štětina Jan (C0547)FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
31 Aberl Tomáš (G1949)ATHENA 1 (KJ0FRR, K)JK Aberl, z.s. (MG0164)
32 Hentšel Marek (H1939)DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
33 Hentšel Marek (H1939)SAURON Fitmin (KJ0D25, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
34 Hentšel Marek (H1939)CENSOR (KJ0ISJ, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
35 Bajnar Tomáš (H1470)LOKVENC (KJ0ISG, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
36 Kubrická Kateřina (H2783)ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
37 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
38 Francová Jana (F1526)QUINZO Z (KJ00UT, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
39 Košťálová Lenka (E2032)CESANO V (KJ0J7N, V)Petra Charvátová (MB0460)
40 Staněk Václav (V0481)JESPE/MONTY 29 (KJ0TQY, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
41 Vachutka Ladislav (H2762)BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
42 Strnadlová Lucie (H2395)FALL RIVER BLUE VDL (KJ0MCF, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
43 Strnadlová Lucie (H2395)CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
44 Doležal Rudolf (F0382)EBERLINA (KJ0TCY, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
45 Doležal Rudolf (F0382)ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
46 Škodík Radek (G0527)LAWRENCE A (KJ0TR1, V)TJ Albion (MG0241)
47 Málková Kateřina (F2906)G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
48 Ludvík Jakub (H2930)OLYMPIC DAY (KJ0T1G, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
49 Žižáková Johana (B3437)C'EST LA VIE (KJ00TF, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
50 Toth Zoltán (G0831)MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
51 Michlíčková Mariana (G3847)CORNET'S BOY (KJ0T95, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
52 Michlíčková Mariana (G3847)ZIRO PERCENT (KJ0WSF, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
53 Michlíčková Mariana (G3847)IDEE VAN DE ACHTERHOEK (KJ0VM3, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
54 Kaločová Nina (H3664)DUO PENOTTI-HDH (KJ0104, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
55 Kaločová Nina (H3664)SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
56 Hošák Stanislav (H0880)GALANDRO (KJ0GS0, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
57 Koutná Kristýna (H2964)CASCAVELLA (KJ0HU5, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
58 Kuba Petr (G0255)EIGENWIJS 1 (KJ0OJS, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
59 Kočí Lenka (H3223)STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
60 Hruška Jiří (H0173)ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
61 Hruška Jiří (H0173)ARVEN 2 (KJ0J96, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
62 Hruška Jiří (H0173)ORIDA-M (KJ0J9Z, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
63 Hruška Martin (H2050)SALOU Z (KJ0MBZ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
64 Humplíková Vladislava (H0177)BUENA UTOPIA (KJ0KIX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
65 Vaníčková Jana (H2289)MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
66 Vaníčková Jana (H2289)BONRO V (KJ0I71, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
67 Adam Přemysl (B2208)CACHAS (KJ0LVJ, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
68 Adam Přemysl (B2208)QUADRA 1 (KJ0UHO, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
69 Adam Přemysl (B2208)CASMO (KJ0MXT, V)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
70 Mücková Tereza (B2721)LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
71 Mücková Tereza (B2721)CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
72 Šalková Tina (H2910)DIGER (KJ0FX2, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
73 Šalková Tina (H2910)DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
74 Zavoralová Štěpánka (F0147)DIABELLA 1 (KJ0VV8, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
75 Rektořík Petr (G1753)BARIELA (KJ0GZH, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
76 Špalková Martina (H2525)ATHÉNA 5 (KJ0FMF, K)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
77 Šoupal Martin (F0200)CELINE 1 (KJ0KAU, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
78 Šoupalová Martina (F1924)TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
79 Levorchick Tanya (J0W7E)COCO D' ECLIPSE (KJ0LIV, H)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
80 Chýle Jan (E0251)ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
81 Chýle Jan (E0251)LARA 13 (KJ0L2K, K)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
Skoky
14_ Dvoufázové skákání 120/130 cm - otevřená
Běžná do 120 cm 274.1.5.3 - Obě fáze na čas / A

30
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Janků Alexandra (G3959)EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
2 Staňová Gabriela (G2000)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
3 Staňová Gabriela (G2000)LOTUS - HS (KJ0ICH, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
4 Jankotová Pavlína (H4433)CALIPPO (KJ0FTX, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
5 Novak Anna Lani (A1892)ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
6 Klár Pavel (H1922)EMPTY POCKET (KJ0MI9, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
7 Klár Milan (H1916)RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
8 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
9 Šídlo Radek (F0586)BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
10 Matušková Kateřina (H4419)CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
11 Zwinger Jan (H2741)I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
12 Lančová Martina (H4213)MARIACHI (KJ0J9B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
13 Šrámková Lucie (F2851)GARTUS H Strojmotiv (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
14 Žíla Zdeněk (F0969)COMPLIMENT 1 (KJ0LQ1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
15 Štětina Jan (C0547)ELVIS-S (KJ0VLE, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
16 Hentšel Marek (H1939)CHASANDRO BOY (KJ0WNA, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
17 Orlovová Lucia (H3093)KEMMELBACH (KJ0W5U, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
18 Pokorná Adéla (B3764)ALABAMA 2 (KJ0B8G, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
19 Kubrická Kateřina (H2783)CHRISTEEN (KJ0SOF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
20 Kalužíková Tereza (H3310)AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
21 Repíková Karolína (F4273)NESI (KJ0CIX, K)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
22 Toth Zoltán (G0831)MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
23 Endrysová Kateřina (L0161)LOVEEN MONET+ (KJ0J24, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
24 Burianová Anna (B3744)ULTIMA 3 (KJ0JL4, K)Horse Academy (MA0047)
25 Kuba Petr (G0255)DIALATO (KJ0U6Y, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
26 Dostálová Hana (H3109)BAQUITA (KJ0MT5, K)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
27 Knotková Sára (A1924)CASANOVA - S (KJ0JG2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
28 Mücková Tereza (B2721)LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
29 Staněk Václav (V0481)KENNTUKY (KJ0LY3, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
30 Butcher Ivona (H2851)AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
15_ Skok st. S*/S** Handicap - Finále Czech Junior Cup 2019
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
16_ Skok st. ST* - pouze pro jezdce U25
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

31
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kumarová Lucie (H3724)CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
2 Kumarová Lucie (H3724)ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
3 Kostková Anna (B3752)TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
4 Kostková Anna (B3752)COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
5 Ulčová Natálie (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
6 Fojtová Michaela (H3054)LANGAR (KJ0GM8, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
7 Svěráková Kateřina (G3322)ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
8 Novak Anna Lani (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
9 Vysoudilová Tereza (H3757)PICARD 2 (KJ0HAS, H)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
10 Grünthalová Nicola (B2769)CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
11 Finsterle Sára (F3983)ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
12 Šrámková Lucie (F2851)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
13 Krampotová Lucie (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
14 Škanderová Miroslava (H2834)ACELERA (KJ0LEN, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
15 Škanderová Miroslava (H2834)DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
16 Brusová Patricie (H3231)DEMUR (KJ0UL0, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
17 Dostálová Klára (G3865)MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
18 Pokorná Žaneta (B3038)HUDALMA HDH (KJ0UXP, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
19 Pokorná Adéla (B3764)CHACCIA SIMONA (KJ0VHH, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
20 Kubrická Kateřina (H2783)ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
21 Staněk Václav (V0481)JESPE/MONTY 29 (KJ0TQY, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
22 Málková Kateřina (F2906)C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
23 Žižáková Johana (B3437)C'EST LA VIE (KJ00TF, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
24 Michlíčková Mariana (G3847)IDEE VAN DE ACHTERHOEK (KJ0VM3, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
25 Michlíčková Mariana (G3847)LEEVE JUNG 2 (KJ0VM2, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
26 Kaločová Nina (H3664)DUO PENOTTI-HDH (KJ0104, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
27 Kaločová Nina (H3664)SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
28 Kočí Lenka (H3223)STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
29 Šalková Tina (H2910)DIGER (KJ0FX2, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
30 Petrus Jakub (F2435)HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
31 Menšíková Denisa (F3870)ELIOT 5 (KJ0H87, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Skoky
17_ CREDITAS Velká cena Olomouce 2019 - skok st. T*
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

24
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Poláchová Valentýna (H3893)STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
2 Turečková Veronika (E0830)EINSTEIN (KJ0J4Q, V)Tecton s.r.o. (ME0095)
3 Turečková Veronika (E0830)CRISTAGO II (KJ0J4P, H)Tecton s.r.o. (ME0095)
4 Grünthalová Nicola (B2769)LEANDRO S (KJ0LAH, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
5 Žíla Zdeněk (F0969)CHACCO-TO (KJ0MXU, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
6 Klus Marek (H1948)CAREBIS (KJ0LTK, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
7 Klus Marek (H1948)QUASTINA (KJ0J5S, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
8 Štětina Jan (C0547)GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
9 Štětina Jan (C0547)GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
10 Aberl Tomáš (G1949)ATHENA 1 (KJ0FRR, K)JK Aberl, z.s. (MG0164)
11 Hentšel Marek (H1939)CENSOR (KJ0ISJ, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
12 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
13 Francová Jana (F1526)QUINZO Z (KJ00UT, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
14 Strnadlová Lucie (H2395)FALL RIVER BLUE VDL (KJ0MCF, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
15 Doležal Rudolf (F0382)ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
16 Málková Kateřina (F2906)G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
17 Kuba Petr (G0255)EIGENWIJS 1 (KJ0OJS, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
18 Hruška Jiří (H0173)ARVEN 2 (KJ0J96, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
19 Hruška Jiří (H0173)ORIDA-M (KJ0J9Z, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
20 Adam Přemysl (B2208)CASMO (KJ0MXT, V)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
21 Mücková Tereza (B2721)CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
22 Šalková Tina (H2910)DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
23 Chýle Jan (E0251)ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
24 Chýle Jan (E0251)LARA 13 (KJ0L2K, K)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
Skoky
CSN-ČSP
CREDITAS VELKÁ CENA OLOMOUCE 2019
Výsledky
11. 7. – 14. 7.
H / ESC Olomouc
ESC Olomouc

Pro větší detail klikněte!