Přihlásit se

Skoky
CREDITAS VELKÁ CENA OLOMOUCE 2019
Český skokový pohár (CSN-ČSP) / 190711H1
11.07.2019 - 14.07.2019
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0340 - Equine Sport Center Olomouc, o.p.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0066
Jarmila Měrková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0341
Jan Kubrický
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1918
Zdeněk Daněk
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1973
Vendula Svíbová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
G0074
Robert Smékal
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skok st. Z s návazným rozeskakováním - otevřená
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
11.07.2019 9:00

44
Poslední aktualizace startovní listiny: 11.07.2019 08:53:07
#JezdecKůňSubjekt
1Koutná Kristýna (H2964)<34>ENIGMA DESERT (KJ0UTU, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
2Kostková Anna (B3752)<40>ESPRIT (KJ0W3B, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
3Chasáková Nikol (H4277)<4>MAGNET 1 (KJ0P4Q, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
4Buláková Pavlína (H3605)<337>MERLYN 4 (KJ0X20, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
5Měrková Kateřina (H3111)<84>VICOMTE DE MAZIERE (KJ0HSH, V)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
6Gašparovič Drahoslav (Z1362)<336>CROSBY (KZ05B8, X)Slovensko (MZ0040)
7Křížová Šárka (G1210)<22>CANESTA (KJ0EHN, K)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
7Ježková Aneta (H4034)<17>GRAND BONUS V (KJ09F1, H)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
8Ambrožová Tereza (J0Q4U)<33>HANY 4 (KJ0JDS, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
9Fabiánová Zuzana (H4385)<16>EL-VITE (KJ0XK8, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
10Ryčovská Barbora (H3266)<18>NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11Smyčka Martin (L0455)<38>KAMČATKA (KJ0P7J, K)STÁJ EURO Sol s.r.o. (MH0334)
12Vávrová Barbora (L0010)<12>DI CASTILLO (KJ0LSF, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
13Antonová Kateřina (L0493)<25>GT (KJ0BEJ, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
14Francová Jana (F1526)<31>GUIDO SAPRIL (KJ0VD0, H)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
15Kopřivová Gabriela (H4305)<36>PEPSI SG (KJ0X99, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
16Drahoš Jiří (F1819)<7>CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
17Drahošová Zuzana (H3185)<8>CAIRO 8 (KJ0I6W, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
18Binarová Tereza (J0Y2R)<23>QUINARA (KJ0LIE, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
19Starostová Zuzana (L0192)<9>ILLINOIS (KJ0HOI, K)JO Helios Mostkovice (ML0032)
20Cibere Radovan (G3088)<15>JARNO (KJ0WK4, H)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
21Sedlářová Veronika (B3438)<5>CZECHMADE (KJ0FO9, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
22Nováková Markéta (H3789)<20>RAVELINO EN (KJ0I2J, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
22Nejezová Klára (H3510)<6>LAVER 1 (KJ0DDT, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
23Šalková Tina (H2910)<30>FONTAINE BLEAU (KJ0XK7, K)SK Oxer, z.s. (MH0129)
24Pinkavová Dana (H1270)<1>LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
24Kubík Radomír (G0385)<26>CINNAMON 1 (KJ0XFV, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
25Jančová Eva (L0293)<2>GART (KJ0IU3, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
26Ratajová Viola (J0XTQ)<21>ESCAPE (KJ0LHH, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
27Holátková Růžena (H1548)<41>ARES 8 (KJ0FBM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
28Žváčková Martina (H4473)<37>VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
29Zuštinová Monika (H0449)<27>CLINFORD-K (KJ0MMR, V)SK Liboš (MH0286)
30Stuchlý Libor (H2263)<11>CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
31Kutálek Antonín (H1346)<35>FEIMA (KJ0UJB, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
32Huňová Nikola (H2630)<43>MERRA (KJ0HCX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
33Ratajová Vendula (J0TER)<28>EMIL 119 (KJ0T41, V)Stáj Pomněnka, z.s. (ML0074)
34Žuffová Kristína (G3991)<14>CARISMO SON-W (KJ0G79, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
35Koutná Kristýna (H2964)<24>DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
36Dohnalová Lucie (J0NUU)<42>LAURILL (KJ0ST0, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
36Kostková Anna (B3752)<39>LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
37Chasáková Nikol (H4277)<3>ISOSTAR (KJ0MI1, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
38Buláková Pavlína (H3605)<19>DINOLA (KJ0X55, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
39Měrková Kateřina (H3111)<83>VIA CASSIA (KJ0JZN, K)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
40Bittner Libor (H0620)<53>CONSUL 1 (KJ0VIS, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
Skoky
01_ Skok st. Z s návazným rozeskakováním - otevřená
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
11.07.2019 9:00

40
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2019 08:17:12
#JezdecKůňSubjekt
1Koutná Kristýna (H2964)<34>ENIGMA DESERT (KJ0UTU, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
2Kostková Anna (B3752)<40>ESPRIT (KJ0W3B, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
3Chasáková Nikol (H4277)<4>MAGNET 1 (KJ0P4Q, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
4Buláková Pavlína (H3605)<337>MERLYN 4 (KJ0X20, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
5Měrková Kateřina (H3111)<84>VICOMTE DE MAZIERE (KJ0HSH, V)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
6Gašparovič Drahoslav (Z1362)<336>CROSBY (KZ05B8, X)Slovensko (MZ0040)
7Křížová Šárka (G1210)<22>CANESTA (KJ0EHN, K)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
8Ambrožová Tereza (J0Q4U)<33>HANY 4 (KJ0JDS, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
9Fabiánová Zuzana (H4385)<16>EL-VITE (KJ0XK8, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
10Ryčovská Barbora (H3266)<18>NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11Smyčka Martin (L0455)<38>KAMČATKA (KJ0P7J, K)STÁJ EURO Sol s.r.o. (MH0334)
12Vávrová Barbora (L0010)<12>DI CASTILLO (KJ0LSF, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
13Antonová Kateřina (L0493)<25>GT (KJ0BEJ, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
14Francová Jana (F1526)<31>GUIDO SAPRIL (KJ0VD0, H)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
15Kopřivová Gabriela (H4305)<36>PEPSI SG (KJ0X99, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
16Drahoš Jiří (F1819)<7>CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
17Drahošová Zuzana (H3185)<8>CAIRO 8 (KJ0I6W, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
18Binarová Tereza (J0Y2R)<23>QUINARA (KJ0LIE, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
19Starostová Zuzana (L0192)<9>ILLINOIS (KJ0HOI, K)JO Helios Mostkovice (ML0032)
20Cibere Radovan (G3088)<15>JARNO (KJ0WK4, H)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
21Sedlářová Veronika (B3438)<5>CZECHMADE (KJ0FO9, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
22Nováková Markéta (H3789)<20>RAVELINO EN (KJ0I2J, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
23Šalková Tina (H2910)<30>FONTAINE BLEAU (KJ0XK7, K)SK Oxer, z.s. (MH0129)
24Pinkavová Dana (H1270)<1>LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
25Jančová Eva (L0293)<2>GART (KJ0IU3, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
26Ratajová Viola (J0XTQ)<21>ESCAPE (KJ0LHH, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
27Holátková Růžena (H1548)<41>ARES 8 (KJ0FBM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
28Žváčková Martina (H4473)<37>VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
29Zuštinová Monika (H0449)<27>CLINFORD-K (KJ0MMR, V)SK Liboš (MH0286)
30Stuchlý Libor (H2263)<11>CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
31Kutálek Antonín (H1346)<35>FEIMA (KJ0UJB, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
32Huňová Nikola (H2630)<43>MERRA (KJ0HCX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
33Ratajová Vendula (J0TER)<28>EMIL 119 (KJ0T41, V)Stáj Pomněnka, z.s. (ML0074)
34Žuffová Kristína (G3991)<14>CARISMO SON-W (KJ0G79, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
35Koutná Kristýna (H2964)<24>DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
36Kostková Anna (B3752)<39>LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
37Chasáková Nikol (H4277)<3>ISOSTAR (KJ0MI1, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
38Buláková Pavlína (H3605)<19>DINOLA (KJ0X55, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
39Měrková Kateřina (H3111)<83>VIA CASSIA (KJ0JZN, K)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
40Bittner Libor (H0620)<53>CONSUL 1 (KJ0VIS, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
Skoky
02_ Skok st. ZL s návazným rozeskakováním - pouze pro účastníky Amateur Tour 2019
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
11.07.2019 11:00

59
Poslední aktualizace startovní listiny: 11.07.2019 10:42:21
#JezdecKůňSubjekt
1Košťálová Jana (E2031)<74>ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)Petra Charvátová (MB0460)
2Kryspínová Daniela (E1570)<71>DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
3Fabiánová Zuzana (H4385)<66>HIGH FIVE (KJ0VR4, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
4Pinkavová Dana (H1270)<45>LA CORA 1 (KJ0GNF, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
5Chasáková Nikol (H4277)<3>ISOSTAR (KJ0MI1, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
6Bittner Libor (H0620)<53>CONSUL 1 (KJ0VIS, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
7Huňová Nikola (H2630)<43>MERRA (KJ0HCX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
8Václavíková Monika (H1552)<49>POLYNA (KJ0EVF, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
9Beranová Dana (G1904)<75>UNILORD (KJ0HXY, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
10Studená Markéta (F4046)<68>NEARLY PERFECT 1 (KJ0JUF, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
11Janků Alexandra (G3959)<44>EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
12Doležalová Jana (F2166)<79>GOLDEN GASPER (KJ0C0I, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
13Drahošová Zuzana (H3185)<8>CAIRO 8 (KJ0I6W, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
14Najmanová Monika (H1583)<46>DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15Nováková Markéta (J0QCL)<58>FERNANDO-FG (KJ0JKO, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
16Fuchs Pavla (F0738)<78>ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
17Křížová Šárka (G1210)<22>CANESTA (KJ0EHN, K)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
18Dostálová Hana (H3109)<85>RICO 3 (KJ0M99, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
19Ježková Aneta (H4034)<17>GRAND BONUS V (KJ09F1, H)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
19Machačová Hana (G3534)<77>JASKIER (KJ0M0Q, V)Jezdecký klub Murhof Jesenec,z.s. (ML0039)
20Zemanová Kristýna (H4261)<51>CAIPIRINHA 1 (KJ0J5T, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
20Butcher Ivona (H2851)<89>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
21Krobová Kateřina (V0350)<80>CAPTAIN MORGAN 2 (KJ0S3I, V)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
22Drahoš Jiří (F1819)<7>CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
23Vávrová Barbora (L0010)<12>DI CASTILLO (KJ0LSF, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
24Bartl Langerová Lucie (H2613)<88>MIRABEL 3 (KJ0TB3, K)JK Bludoveček (MH0360)
25Tylšar Martin (G3793)<339>SEDRIK 7 (KJ0GLG, H)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
26Rojáková Tereza (H1937)<62>CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
27Košťálová Jana (E2031)<73>ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
28Soukupová Martina (B3221)<327>MR.CATRICK (KJ0DSK, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
29Jankotová Pavlína (H4433)<47>PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
30Gabryšová Petra (B3028)<55>BON VOYAGE 1 (KJ0JHW, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
31Bartusková Eliška (H4506)<90>ARAMIS 12 (KJ0DOJ, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
31Šnyrychová Lucie (H2453)<86>ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
32Holátková Růžena (H1548)<41>ARES 8 (KJ0FBM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
33Sedlářová Veronika (B3438)<5>CZECHMADE (KJ0FO9, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
34Buláková Pavlína (H3605)<19>DINOLA (KJ0X55, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
35Nováková Markéta (H3789)<20>RAVELINO EN (KJ0I2J, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
36Zykánová Rozálie (H3797)<59>BE MY GUEST (KJ0M6A, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
37Jančová Eva (L0293)<2>GART (KJ0IU3, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
38Kvapilová Romana (C0918)<82>LUCIANO 2 (KJ0J83, V)Sportovní klub Městské polici hl. m. Prahy (MA0190)
39Špičáková Michaela (F2617)<69>HAPPY BOY (KJ0E46, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
40Materová Denisa (H3340)<64>LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
41Urbanová Nikol (G3815)<13>DAIKIRI 1 (KJ0H8Y, K)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
42Janásová Olga (H2008)<50>ARMANI 4 (KJ0K5T, V)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
43Stuchlý Libor (H2263)<11>CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
44Ryčovská Barbora (H3266)<18>NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
45Polášková Žaneta (H2049)<52>MAMIO (KJ0CND, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
46Tesárková Dominika (B3266)<67>VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
47Fabiánová Zuzana (H4385)<65>ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
48Pinkavová Dana (H1270)<1>LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
49Kryspínová Daniela (E1570)<70>DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
50Chasáková Nikol (H4277)<4>MAGNET 1 (KJ0P4Q, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
51Bittner Libor (H0620)<54>ALEXIS 3 (KJ0D9G, K)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
52Huňová Nikola (H2630)<57>REMARQUE (KJ0FTH, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
53Václavíková Monika (H1552)<48>WILD STAR 1 (KJ0U9C, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
54Beranová Dana (G1904)<76>DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
55Košťálová Jana (E2031)<72>DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
56Pilbauerová Nela (B2502)<81>GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Skoky
02_ Skok st. ZL s návazným rozeskakováním - pouze pro účastníky Amateur Tour 2019
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
11.07.2019 11:00

56
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2019 08:17:12
#JezdecKůňSubjekt
1Košťálová Jana (E2031)<74>ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)Petra Charvátová (MB0460)
2Kryspínová Daniela (E1570)<71>DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
3Fabiánová Zuzana (H4385)<66>HIGH FIVE (KJ0VR4, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
4Pinkavová Dana (H1270)<45>LA CORA 1 (KJ0GNF, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
5Chasáková Nikol (H4277)<3>ISOSTAR (KJ0MI1, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
6Bittner Libor (H0620)<53>CONSUL 1 (KJ0VIS, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
7Huňová Nikola (H2630)<43>MERRA (KJ0HCX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
8Václavíková Monika (H1552)<49>POLYNA (KJ0EVF, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
9Beranová Dana (G1904)<75>UNILORD (KJ0HXY, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
10Studená Markéta (F4046)<68>NEARLY PERFECT 1 (KJ0JUF, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
11Janků Alexandra (G3959)<44>EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
12Doležalová Jana (F2166)<79>GOLDEN GASPER (KJ0C0I, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
13Drahošová Zuzana (H3185)<8>CAIRO 8 (KJ0I6W, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
14Najmanová Monika (H1583)<46>DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15Nováková Markéta (J0QCL)<58>FERNANDO-FG (KJ0JKO, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
16Fuchs Pavla (F0738)<78>ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
17Křížová Šárka (G1210)<22>CANESTA (KJ0EHN, K)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
18Dostálová Hana (H3109)<85>RICO 3 (KJ0M99, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
19Ježková Aneta (H4034)<17>GRAND BONUS V (KJ09F1, H)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
20Zemanová Kristýna (H4261)<51>CAIPIRINHA 1 (KJ0J5T, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
21Krobová Kateřina (V0350)<80>CAPTAIN MORGAN 2 (KJ0S3I, V)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
22Drahoš Jiří (F1819)<7>CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
23Vávrová Barbora (L0010)<12>DI CASTILLO (KJ0LSF, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
24Bartl Langerová Lucie (H2613)<88>MIRABEL 3 (KJ0TB3, K)JK Bludoveček (MH0360)
25Tylšar Martin (G3793)<339>SEDRIK 7 (KJ0GLG, H)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
26Rojáková Tereza (H1937)<62>CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
27Košťálová Jana (E2031)<73>ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
28Soukupová Martina (B3221)<327>MR.CATRICK (KJ0DSK, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
29Jankotová Pavlína (H4433)<47>PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
30Gabryšová Petra (B3028)<55>BON VOYAGE 1 (KJ0JHW, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
31Šnyrychová Lucie (H2453)<86>ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
32Holátková Růžena (H1548)<41>ARES 8 (KJ0FBM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
33Sedlářová Veronika (B3438)<5>CZECHMADE (KJ0FO9, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
34Buláková Pavlína (H3605)<19>DINOLA (KJ0X55, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
35Nováková Markéta (H3789)<20>RAVELINO EN (KJ0I2J, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
36Zykánová Rozálie (H3797)<59>BE MY GUEST (KJ0M6A, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
37Jančová Eva (L0293)<2>GART (KJ0IU3, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
38Kvapilová Romana (C0918)<82>LUCIANO 2 (KJ0J83, V)Sportovní klub Městské polici hl. m. Prahy (MA0190)
39Špičáková Michaela (F2617)<69>HAPPY BOY (KJ0E46, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
40Materová Denisa (H3340)<64>LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
41Urbanová Nikol (G3815)<13>DAIKIRI 1 (KJ0H8Y, K)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
42Janásová Olga (H2008)<50>ARMANI 4 (KJ0K5T, V)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
43Stuchlý Libor (H2263)<11>CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
44Ryčovská Barbora (H3266)<18>NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
45Polášková Žaneta (H2049)<52>MAMIO (KJ0CND, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
46Tesárková Dominika (B3266)<67>VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
47Fabiánová Zuzana (H4385)<65>ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
48Pinkavová Dana (H1270)<1>LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
49Kryspínová Daniela (E1570)<70>DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
50Chasáková Nikol (H4277)<4>MAGNET 1 (KJ0P4Q, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
51Bittner Libor (H0620)<54>ALEXIS 3 (KJ0D9G, K)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
52Huňová Nikola (H2630)<57>REMARQUE (KJ0FTH, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
53Václavíková Monika (H1552)<48>WILD STAR 1 (KJ0U9C, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
54Beranová Dana (G1904)<76>DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
55Košťálová Jana (E2031)<72>DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
56Pilbauerová Nela (B2502)<81>GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Skoky
03_ Skok st. L** s návazným rozeskakováním - otevřená
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
11.07.2019 13:45

53
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2019 08:17:12
#JezdecKůňSubjekt
1Skřivan Jiří ml. (F4125)<111>HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
2Šoupal Martin (F0200)<138>ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
3Hruška Jiří (H0173)<141>CORLENSKÝ RUF (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
4Ludvík Jakub (H2930)<130>KYANA (KJ0MGA, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
5Klár Milan (H1916)<99>RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
6Endrysová Kateřina (L0161)<143>LOVEEN MONET+ (KJ0J24, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
7Staňová Gabriela (G2000)<92>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
8Pokorná Adéla (B3764)<109>ALABAMA 2 (KJ0B8G, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
9Bartl Langerová Lucie (H2613)<88>MIRABEL 3 (KJ0TB3, K)JK Bludoveček (MH0360)
10Pokorná Žaneta (B3038)<217>GRAN CORNETTO (KJ0WDP, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
11Špičáková Michaela (F2617)<69>HAPPY BOY (KJ0E46, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
12Petrusová Eliška (F4271)<124>LUCIENNE (KJ0M80, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
13Matýska Zdeněk (G0406)<140>BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
14Fabiánová Zuzana (H4385)<65>ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
15Juříková Eliška (H4520)<98>LIKORA (KJ0BT4, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
16Macourková Daniela (L0126)<106>CADILLAC (KJ0M5M, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
17Košťálová Jana (E2031)<72>DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
18Butcher Ivona (H2851)<89>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
19Stránská Denisa (G2454)<95>ILCONTER (KJ0HOC, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
20Stančíková Kristýna (J0MGI)<97>NEAPOL 82 (KJ0SI8, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
21Koutná Kristýna (H2964)<24>DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
22Šídlo Radek (F0586)<101>BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
23Skřivan Jiří ml. (F4125)<112>HUMAN LEAQUE (KJ0USJ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
24Šolcová Anna (F3919)<94>GRÜN (KJ0J0H, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
25Šoupal Martin (F0200)<144>BE EME QUARTZ (KJ0VIM, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
26Hruška Jiří (H0173)<128>IGOR 4 (KJ0T1J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
27Ludvík Jakub (H2930)<131>CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
28Špatná Michaela (G3271)<91>POISON IVY (KJ0G4F, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
29Škanderová Miroslava (H2834)<105>ACELERA (KJ0LEN, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
30Burianová Anna (B3744)<226>ULTIMA 3 (KJ0JL4, K)Horse Academy (MA0047)
31Pavlíček Jan (H2371)<119>COUDY 5 (KJ0LP3, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
32Kalužíková Tereza (H3310)<115>AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
33Urbaníková Elizabeth (H3799)<121>LYNDROS (KJ0MY3, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
34Zwinger Jan (H2741)<102>I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
35Richter Aleš (F1103)<129>CONVETA (KJ0LRC, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
36Šnyrychová Lucie (H2453)<86>ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
37Žíla Zdeněk (F0969)<104>COMPLIMENT 1 (KJ0LQ1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
38Šalková Tina (H2910)<133>LANDOCTRO VAN T HOLEINDE (KJ0UT0, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
39Roubalová Sára (A1756)<117>ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
40Studená Markéta (F4046)<68>NEARLY PERFECT 1 (KJ0JUF, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
41Klár Milan (H1916)<100>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
42Endrysová Kateřina (L0161)<123>CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
43Skřivan Jiří ml. (F4125)<113>CAPUA (KJ0N08, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
44Hojovcová Marie (G4015)<120>AMAZING GIFT (KJ0RYV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
45Šoupal Martin (F0200)<145>LAVENDER (KJ0DAJ, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
46Hruška Jiří (H0173)<142>REIKY (KJ0S88, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
47Doležal Rudolf (F0382)<114>CESANO V (KJ0J7N, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
48Ludvík Jakub (H2930)<87>CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
49Lančová Martina (H4213)<103>MARIACHI (KJ0J9B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
50Pokorná Adéla (B3764)<340>ZAIRA CALETTA (KJ0JZR, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
51Pokorná Žaneta (B3038)<159>HUDALMA HDH (KJ0UXP, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
52Staňová Gabriela (G2000)<93>LOTUS - HS (KJ0ICH, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
53Stránská Denisa (G2454)<146>FALKENCE (KJ0KMO, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
Skoky
03_ Skok st. L** s návazným rozeskakováním - otevřená
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
11.07.2019 13:45

61
Poslední aktualizace startovní listiny: 11.07.2019 13:28:39
#JezdecKůňSubjekt
1Skřivan Jiří ml. (F4125)<111>HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
2Šoupal Martin (F0200)<138>ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
3Hruška Jiří (H0173)<141>CORLENSKÝ RUF (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
4Genčik Alex Martin (Z1627)<329>CUTTING EDGE (KZ05BC, X)Slovensko (MZ0040)
4Ludvík Jakub (H2930)<130>KYANA (KJ0MGA, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
5Klár Milan (H1916)<99>RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
6Endrysová Kateřina (L0161)<143>LOVEEN MONET+ (KJ0J24, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
7Staňová Gabriela (G2000)<92>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
8Pokorná Adéla (B3764)<109>ALABAMA 2 (KJ0B8G, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
9Bartl Langerová Lucie (H2613)<88>MIRABEL 3 (KJ0TB3, K)JK Bludoveček (MH0360)
10Pokorná Žaneta (B3038)<217>GRAN CORNETTO (KJ0WDP, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
11Špičáková Michaela (F2617)<69>HAPPY BOY (KJ0E46, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
12Petrusová Eliška (F4271)<124>LUCIENNE (KJ0M80, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
13Matýska Zdeněk (G0406)<140>BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
14Fabiánová Zuzana (H4385)<65>ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
15Juříková Eliška (H4520)<98>LIKORA (KJ0BT4, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
15Kuba Petr (G0255)<127>DIALATO (KJ0U6Y, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
16Macourková Daniela (L0126)<106>CADILLAC (KJ0M5M, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
17Havlová Karolína (L0326)<126>FARLY-M (KJ0J64, H)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
17Košťálová Jana (E2031)<72>DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
18Butcher Ivona (H2851)<89>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
19Stránská Denisa (G2454)<95>ILCONTER (KJ0HOC, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
20Stančíková Kristýna (J0MGI)<97>NEAPOL 82 (KJ0SI8, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
21Koutná Kristýna (H2964)<24>DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
22Šídlo Radek (F0586)<101>BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
23Skřivan Jiří ml. (F4125)<112>HUMAN LEAQUE (KJ0USJ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
24Šolcová Anna (F3919)<94>GRÜN (KJ0J0H, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
24Studnička Václav (A0888)<110>WINIE THE POOH (KJ0SX6, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
25Šoupal Martin (F0200)<144>BE EME QUARTZ (KJ0VIM, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
25Bartusková Eliška (H4506)<90>ARAMIS 12 (KJ0DOJ, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
26Hruška Jiří (H0173)<128>IGOR 4 (KJ0T1J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
27Ludvík Jakub (H2930)<131>CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
28Špatná Michaela (G3271)<91>POISON IVY (KJ0G4F, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
29Škanderová Miroslava (H2834)<105>ACELERA (KJ0LEN, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
30Burianová Anna (B3744)<226>ULTIMA 3 (KJ0JL4, K)Horse Academy (MA0047)
31Pavlíček Jan (H2371)<119>COUDY 5 (KJ0LP3, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
32Kalužíková Tereza (H3310)<115>AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
32Genčik Alex Martin (Z1627)<330>BABY DOLL (KZ05BB, X)Slovensko (MZ0040)
33Urbaníková Elizabeth (H3799)<121>LYNDROS (KJ0MY3, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
34Zwinger Jan (H2741)<102>I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
35Richter Aleš (F1103)<129>CONVETA (KJ0LRC, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
36Šnyrychová Lucie (H2453)<86>ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
37Žíla Zdeněk (F0969)<104>COMPLIMENT 1 (KJ0LQ1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
38Šalková Tina (H2910)<133>LANDOCTRO VAN T HOLEINDE (KJ0UT0, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
39Roubalová Sára (A1756)<117>ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
40Studená Markéta (F4046)<68>NEARLY PERFECT 1 (KJ0JUF, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
41Klár Milan (H1916)<100>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
42Endrysová Kateřina (L0161)<123>CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
42Trunkátová Klára (G2379)<135>FORBES (KJ0I7F, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
43Skřivan Jiří ml. (F4125)<113>CAPUA (KJ0N08, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
44Hojovcová Marie (G4015)<120>AMAZING GIFT (KJ0RYV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
45Šoupal Martin (F0200)<145>LAVENDER (KJ0DAJ, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
46Hruška Jiří (H0173)<142>REIKY (KJ0S88, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
47Doležal Rudolf (F0382)<114>CESANO V (KJ0J7N, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
48Ludvík Jakub (H2930)<87>CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
49Lančová Martina (H4213)<103>MARIACHI (KJ0J9B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
50Pokorná Adéla (B3764)<340>ZAIRA CALETTA (KJ0JZR, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
51Pokorná Žaneta (B3038)<159>HUDALMA HDH (KJ0UXP, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
52Staňová Gabriela (G2000)<93>LOTUS - HS (KJ0ICH, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
53Stránská Denisa (G2454)<146>FALKENCE (KJ0KMO, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
54Genčik Alex Martin (Z1627)<331>QUANTERO (KZ05BD, X)Slovensko (MZ0040)
Skoky
04_ Skok st. S** s návazným rozeskakováním - otevřená
Běžná S** (130) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
11.07.2019 16:30

31
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2019 08:17:12
#JezdecKůňSubjekt
1Hentšel Marek (H1939)<157>CENSOR (KJ0ISJ, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
2Klus Marek (H1948)<152>QUASTINA (KJ0J5S, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
3Hruška Jiří (H0173)<165>ORIDA-M (KJ0J9Z, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
4Ludvík Jakub (H2930)<131>CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
5Doležal Rudolf (F0382)<268>ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
6Žíla Zdeněk (F0969)<148>CONSULENT DE PRELET Z (KJ0OLL, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
7Skřivan Jiří ml. (F4125)<113>CAPUA (KJ0N08, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
8Šoupalová Martina (F1924)<139>TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
9Matýska Zdeněk (G0406)<140>BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
10Brusová Patricie (H3231)<154>DEMUR (KJ0UL0, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
11Stránská Denisa (G2454)<146>FALKENCE (KJ0KMO, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
12Pavlíček Jan (H2371)<119>COUDY 5 (KJ0LP3, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
13Richter Aleš (F1103)<129>CONVETA (KJ0LRC, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
14Šolcová Anna (F3919)<94>GRÜN (KJ0J0H, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
15Kočí Lenka (H3223)<162>CELTIC TREASURE (KJ0ESL, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
16Hentšel Marek (H1939)<156>SAURON Fitmin (KJ0D25, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
17Bajnar Tomáš (H1470)<158>LOKVENC (KJ0ISG, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
18Klus Marek (H1948)<150>SABELIUS (KJ0KSO, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
19Hruška Jiří (H0173)<164>ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
20Šlapalová Edita (G1444)<147>GIN FIZZ 1 (KJ0HON, K)Vojtěch Kašpar (MV0137)
21Levorchick Tanya (J0W7E)<171>COCO D' ECLIPSE (KJ0LIV, H)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
22Špatná Michaela (G3271)<91>POISON IVY (KJ0G4F, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
23Škanderová Miroslava (H2834)<153>DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
24Sláviková Jana (Z1091)<333>NOBEL BOY (KZ04QI, X)Slovensko (MZ0040)
25Žíla Zdeněk (F0969)<149>CHACCO-TO (KJ0MXU, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
26Hentšel Marek (H1939)<155>DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
27Ludvík Jakub (H2930)<169>OLYMPIC DAY (KJ0T1G, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
28Doležal Rudolf (F0382)<114>CESANO V (KJ0J7N, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
29Skřivan Jiří ml. (F4125)<111>HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
30Hruška Jiří (H0173)<172>ARVEN 2 (KJ0J96, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
31Klus Marek (H1948)<341>QUAPETA (KJ0UL2, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
Skoky
04_ Skok st. S** s návazným rozeskakováním - otevřená
Běžná S** (130) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
11.07.2019 16:30

34
Poslední aktualizace startovní listiny: 11.07.2019 16:10:07
#JezdecKůňSubjekt
1Hentšel Marek (H1939)<157>CENSOR (KJ0ISJ, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
2Klus Marek (H1948)<152>QUASTINA (KJ0J5S, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
3Hruška Jiří (H0173)<165>ORIDA-M (KJ0J9Z, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
4Ludvík Jakub (H2930)<131>CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
5Doležal Rudolf (F0382)<268>ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
6Žíla Zdeněk (F0969)<148>CONSULENT DE PRELET Z (KJ0OLL, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
7Skřivan Jiří ml. (F4125)<113>CAPUA (KJ0N08, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
8Šoupalová Martina (F1924)<139>TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
9Matýska Zdeněk (G0406)<140>BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
10Brusová Patricie (H3231)<154>DEMUR (KJ0UL0, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
11Stránská Denisa (G2454)<146>FALKENCE (KJ0KMO, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
12Pavlíček Jan (H2371)<119>COUDY 5 (KJ0LP3, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
13Richter Aleš (F1103)<129>CONVETA (KJ0LRC, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
14Šolcová Anna (F3919)<94>GRÜN (KJ0J0H, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
15Kuba Petr (G0255)<163>EIGENWIJS 1 (KJ0OJS, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
15Kočí Lenka (H3223)<162>CELTIC TREASURE (KJ0ESL, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
16Hentšel Marek (H1939)<156>SAURON Fitmin (KJ0D25, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
17Bajnar Tomáš (H1470)<158>LOKVENC (KJ0ISG, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
18Klus Marek (H1948)<150>SABELIUS (KJ0KSO, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
19Hruška Jiří (H0173)<164>ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
20Šlapalová Edita (G1444)<147>GIN FIZZ 1 (KJ0HON, K)Vojtěch Kašpar (MV0137)
21Levorchick Tanya (J0W7E)<171>COCO D' ECLIPSE (KJ0LIV, H)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
21Ludvík Jakub (H2930)<130>KYANA (KJ0MGA, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
22Genčik Alex Martin (Z1627)<328>QUATSCH 5 (KZ05B9, X)Slovensko (MZ0040)
22Špatná Michaela (G3271)<91>POISON IVY (KJ0G4F, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
23Škanderová Miroslava (H2834)<153>DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
24Sláviková Jana (Z1091)<333>NOBEL BOY (KZ04QI, X)Slovensko (MZ0040)
25Žíla Zdeněk (F0969)<149>CHACCO-TO (KJ0MXU, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
26Hentšel Marek (H1939)<155>DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
27Ludvík Jakub (H2930)<169>OLYMPIC DAY (KJ0T1G, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
28Doležal Rudolf (F0382)<114>CESANO V (KJ0J7N, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
29Skřivan Jiří ml. (F4125)<111>HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
30Hruška Jiří (H0173)<172>ARVEN 2 (KJ0J96, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
31Klus Marek (H1948)<341>QUAPETA (KJ0UL2, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
Skoky
05_ Skok st. ZL na čas - otevřená
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.07.2019 8:30

47
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.07.2019 08:13:02
#JezdecKůňSubjekt
1Kostková Anna (B3752)<40>ESPRIT (KJ0W3B, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
2Genčik Alex Martin (Z1627)<331>QUANTERO (KZ05BD, X)Slovensko (MZ0040)
3Křížková Kateřina (H3890)<195>NAGOJA 2 (KJ0MXF, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4Vachutková Lenka (H2481)<5>CZECHMADE (KJ0FO9, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5Staněk Václav (V0481)<13>DAIKIRI 1 (KJ0H8Y, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
6Očenášková Natálie (L0307)<177>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
6Drdlová Nikola (F2661)<174>HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
7Zelinková Silvie (H3115)<189>LUCAS 7 (KJ0GZS, V)Stáj Pomněnka, z.s. (ML0074)
8Cibere Radovan (G3088)<15>JARNO (KJ0WK4, H)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
9Řezníčková Markéta (G4024)<182>SEDRIC DU BO (KJ0KCY, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
10Prokopová Dominika (J0QPA)<32>BRITANY 2 (KJ0K7I, K)JK Prostějov (MG0051)
11Kalábová Silvie (G0486)<186>JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
12Binarová Tereza (J0Y2R)<23>QUINARA (KJ0LIE, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
13Endrysová Kateřina (L0161)<185>FILORE (KJ0MUI, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
14Orlovová Lucia (H3093)<191>KEMMELBACH (KJ0W5U, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
15Ratajová Viola (J0XTQ)<21>ESCAPE (KJ0LHH, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
16Lakotová Nicol (Z99XD)<324>HAIKO (KZ05BA, X)Slovensko (MZ0040)
17Machalová Eliška (H4341)<181>CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
18Kopřivová Gabriela (H4305)<36>PEPSI SG (KJ0X99, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
19Hentšel Marek (H1939)<107>CHASANDRO BOY (KJ0WNA, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
20Genčik Alex Martin (Z1627)<329>CUTTING EDGE (KZ05BC, X)Slovensko (MZ0040)
20Lechnerová Soňa (H2412)<180>CATOKI FOR ME/ACHILES (KJ0JYI, V)Stáj Bacchus o.s (ML0075)
21Hojovcová Marie (G4015)<120>AMAZING GIFT (KJ0RYV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
22Staněk Václav (V0481)<137>KENNTUKY (KJ0LY3, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
23Francová Jana (F1526)<31>GUIDO SAPRIL (KJ0VD0, H)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
24Dvořáková Sára (B3518)<184>FLY SKY (KJ010G, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
25Klár Pavel (H1922)<10>EMPTY POCKET (KJ0MI9, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
26Žuffová Kristína (G3991)<14>CARISMO SON-W (KJ0G79, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
27Srovnalová Lada (H4142)<194>CAMPARI 6 (KJ0HTU, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
28Horáková Martina (H4489)<179>JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
29Bártová Nikola (J0IRU)<187>MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
30Knotková Sára (A1924)<292>CASANOVA - S (KJ0JG2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
31Kuba Petr (G0255)<190>INIESTA (KJ0WA7, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
32Novak Anna Lani (A1892)<176>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
33Gašparovič Drahoslav (Z1362)<336>CROSBY (KZ05B8, X)Slovensko (MZ0040)
34Fuchs Pavla (F0738)<78>ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
35Žíla Zdeněk (F0969)<84>VICOMTE DE MAZIERE (KJ0HSH, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
36Kostková Anna (B3752)<39>LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
37Křížková Kateřina (H3890)<196>KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
38Očenášková Natálie (L0307)<56>GATINKA HDH (KJ0W03, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
39Zelinková Silvie (H3115)<188>BONY 11 (KJ0MKU, K)Stáj Pomněnka, z.s. (ML0074)
40Finsterle Sára (F3983)<342>WHITCH QUIDAM (KJ0W34, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
40Vachutková Lenka (H2481)<96>VIOLA CLAIRE-H (KJ0V5G, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
41Drdlová Nikola (F2661)<173>MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
41Staněk Václav (V0481)<183>MAC 1 (KJ0U7P, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
42Genčik Alex Martin (Z1627)<330>BABY DOLL (KZ05BB, X)Slovensko (MZ0040)
43Kutálek Antonín (H1346)<35>FEIMA (KJ0UJB, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
Skoky
05_ Skok st. ZL na čas - otevřená
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.07.2019 8:30

43
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2019 08:17:12
#JezdecKůňSubjekt
1Kostková Anna (B3752)<40>ESPRIT (KJ0W3B, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
2Genčik Alex Martin (Z1627)<331>QUANTERO (KZ05BD, X)Slovensko (MZ0040)
3Křížková Kateřina (H3890)<195>NAGOJA 2 (KJ0MXF, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4Vachutková Lenka (H2481)<5>CZECHMADE (KJ0FO9, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5Staněk Václav (V0481)<13>DAIKIRI 1 (KJ0H8Y, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
6Očenášková Natálie (L0307)<177>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
7Zelinková Silvie (H3115)<189>LUCAS 7 (KJ0GZS, V)Stáj Pomněnka, z.s. (ML0074)
8Cibere Radovan (G3088)<15>JARNO (KJ0WK4, H)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
9Řezníčková Markéta (G4024)<182>SEDRIC DU BO (KJ0KCY, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
10Prokopová Dominika (J0QPA)<32>BRITANY 2 (KJ0K7I, K)JK Prostějov (MG0051)
11Kalábová Silvie (G0486)<186>JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
12Binarová Tereza (J0Y2R)<23>QUINARA (KJ0LIE, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
13Endrysová Kateřina (L0161)<185>FILORE (KJ0MUI, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
14Orlovová Lucia (H3093)<191>KEMMELBACH (KJ0W5U, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
15Ratajová Viola (J0XTQ)<21>ESCAPE (KJ0LHH, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
16Lakotová Nicol (Z99XD)<324>HAIKO (KZ05BA, X)Slovensko (MZ0040)
17Machalová Eliška (H4341)<181>CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
18Kopřivová Gabriela (H4305)<36>PEPSI SG (KJ0X99, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
19Hentšel Marek (H1939)<107>CHASANDRO BOY (KJ0WNA, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
20Genčik Alex Martin (Z1627)<329>CUTTING EDGE (KZ05BC, X)Slovensko (MZ0040)
21Hojovcová Marie (G4015)<120>AMAZING GIFT (KJ0RYV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
22Staněk Václav (V0481)<137>KENNTUKY (KJ0LY3, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
23Francová Jana (F1526)<31>GUIDO SAPRIL (KJ0VD0, H)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
24Dvořáková Sára (B3518)<184>FLY SKY (KJ010G, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
25Klár Pavel (H1922)<10>EMPTY POCKET (KJ0MI9, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
26Žuffová Kristína (G3991)<14>CARISMO SON-W (KJ0G79, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
27Srovnalová Lada (H4142)<194>CAMPARI 6 (KJ0HTU, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
28Horáková Martina (H4489)<179>JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
29Bártová Nikola (J0IRU)<187>MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
30Knotková Sára (A1924)<292>CASANOVA - S (KJ0JG2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
31Kuba Petr (G0255)<190>INIESTA (KJ0WA7, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
32Novak Anna Lani (A1892)<176>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
33Gašparovič Drahoslav (Z1362)<336>CROSBY (KZ05B8, X)Slovensko (MZ0040)
34Fuchs Pavla (F0738)<78>ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
35Žíla Zdeněk (F0969)<84>VICOMTE DE MAZIERE (KJ0HSH, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
36Kostková Anna (B3752)<39>LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
37Křížková Kateřina (H3890)<196>KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
38Očenášková Natálie (L0307)<56>GATINKA HDH (KJ0W03, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
39Zelinková Silvie (H3115)<188>BONY 11 (KJ0MKU, K)Stáj Pomněnka, z.s. (ML0074)
40Finsterle Sára (F3983)<342>WHITCH QUIDAM (KJ0W34, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
41Staněk Václav (V0481)<183>MAC 1 (KJ0U7P, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
42Genčik Alex Martin (Z1627)<330>BABY DOLL (KZ05BB, X)Slovensko (MZ0040)
43Kutálek Antonín (H1346)<35>FEIMA (KJ0UJB, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
Skoky
06_ Skok st. ZL na čas - pouze pro účastníky Amateur Tour 2019
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.07.2019 10:00

43
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.07.2019 10:02:31
#JezdecKůňSubjekt
1Košťálová Jana (E2031)<74>ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)Petra Charvátová (MB0460)
2Pinkavová Dana (H1270)<1>LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
3Huňová Nikola (H2630)<43>MERRA (KJ0HCX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
4Chasáková Nikol (H4277)<3>ISOSTAR (KJ0MI1, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
5Václavíková Monika (H1552)<49>POLYNA (KJ0EVF, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
6Beranová Dana (G1904)<75>UNILORD (KJ0HXY, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
7Bittner Libor (H0620)<53>CONSUL 1 (KJ0VIS, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
8Doležalová Jana (F2166)<79>GOLDEN GASPER (KJ0C0I, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
9Stuchlý Libor (H2263)<11>CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
10Janásová Olga (H2008)<50>ARMANI 4 (KJ0K5T, V)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
11Ježková Aneta (H4034)<17>GRAND BONUS V (KJ09F1, H)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
12Gabryšová Petra (B3028)<55>BON VOYAGE 1 (KJ0JHW, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
13Polášková Žaneta (H2049)<52>MAMIO (KJ0CND, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
14Zykánová Rozálie (H3797)<59>BE MY GUEST (KJ0M6A, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
15Drahoš Jiří (F1819)<7>CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
16Fuchs Pavla (F0738)<78>ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
17Kvapilová Romana (C0918)<82>LUCIANO 2 (KJ0J83, V)Sportovní klub Městské polici hl. m. Prahy (MA0190)
18Krobová Kateřina (V0350)<80>CAPTAIN MORGAN 2 (KJ0S3I, V)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
19Tylšar Martin (G3793)<339>SEDRIK 7 (KJ0GLG, H)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
20Košťálová Jana (E2031)<73>ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
21Zemanová Kristýna (H4261)<51>CAIPIRINHA 1 (KJ0J5T, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
22Nováková Markéta (J0QCL)<58>FERNANDO-FG (KJ0JKO, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
23Jankotová Pavlína (H4433)<47>PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
24Materová Denisa (H3340)<64>LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
25Ryčovská Barbora (H3266)<18>NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
26Kryspínová Daniela (E1570)<70>DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
27Tesárková Dominika (B3266)<67>VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
28Jiroutková Natálie (F3946)<138>ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
29Soukupová Martina (B3221)<327>MR.CATRICK (KJ0DSK, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
30Najmanová Monika (H1583)<46>DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
31Jančová Eva (L0293)<2>GART (KJ0IU3, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
32Drahošová Zuzana (H3185)<8>CAIRO 8 (KJ0I6W, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
33Navrátilová Eva (G3075)<346>CLEVER BLUE (KJ0LIN, V)JK Žarovický Háj (MG0213)
34Janků Alexandra (G3959)<44>EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
35Dostálová Hana (H3109)<85>RICO 3 (KJ0M99, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
36Pinkavová Dana (H1270)<45>LA CORA 1 (KJ0GNF, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
37Huňová Nikola (H2630)<57>REMARQUE (KJ0FTH, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
38Chasáková Nikol (H4277)<4>MAGNET 1 (KJ0P4Q, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
39Václavíková Monika (H1552)<48>WILD STAR 1 (KJ0U9C, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
40Beranová Dana (G1904)<76>DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
41Bittner Libor (H0620)<54>ALEXIS 3 (KJ0D9G, K)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
42Nováková Markéta (H3789)<20>RAVELINO EN (KJ0I2J, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
43Košťálová Jana (E2031)<72>DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
Skoky
06_ Skok st. ZL na čas - pouze pro účastníky Amateur Tour 2019
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.07.2019 10:00

43
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2019 08:17:12
#JezdecKůňSubjekt
1Košťálová Jana (E2031)<74>ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)Petra Charvátová (MB0460)
2Pinkavová Dana (H1270)<1>LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
3Huňová Nikola (H2630)<43>MERRA (KJ0HCX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
4Chasáková Nikol (H4277)<3>ISOSTAR (KJ0MI1, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
5Václavíková Monika (H1552)<49>POLYNA (KJ0EVF, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
6Beranová Dana (G1904)<75>UNILORD (KJ0HXY, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
7Bittner Libor (H0620)<53>CONSUL 1 (KJ0VIS, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
8Doležalová Jana (F2166)<79>GOLDEN GASPER (KJ0C0I, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
9Stuchlý Libor (H2263)<11>CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
10Janásová Olga (H2008)<50>ARMANI 4 (KJ0K5T, V)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
11Ježková Aneta (H4034)<17>GRAND BONUS V (KJ09F1, H)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
12Gabryšová Petra (B3028)<55>BON VOYAGE 1 (KJ0JHW, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
13Polášková Žaneta (H2049)<52>MAMIO (KJ0CND, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
14Zykánová Rozálie (H3797)<59>BE MY GUEST (KJ0M6A, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
15Drahoš Jiří (F1819)<7>CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
16Fuchs Pavla (F0738)<78>ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
17Kvapilová Romana (C0918)<82>LUCIANO 2 (KJ0J83, V)Sportovní klub Městské polici hl. m. Prahy (MA0190)
18Krobová Kateřina (V0350)<80>CAPTAIN MORGAN 2 (KJ0S3I, V)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
19Tylšar Martin (G3793)<339>SEDRIK 7 (KJ0GLG, H)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
20Košťálová Jana (E2031)<73>ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
21Zemanová Kristýna (H4261)<51>CAIPIRINHA 1 (KJ0J5T, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
22Nováková Markéta (J0QCL)<58>FERNANDO-FG (KJ0JKO, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
23Jankotová Pavlína (H4433)<47>PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
24Materová Denisa (H3340)<64>LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
25Ryčovská Barbora (H3266)<18>NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
26Kryspínová Daniela (E1570)<70>DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
27Tesárková Dominika (B3266)<67>VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
28Jiroutková Natálie (F3946)<138>ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
29Soukupová Martina (B3221)<327>MR.CATRICK (KJ0DSK, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
30Najmanová Monika (H1583)<46>DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
31Jančová Eva (L0293)<2>GART (KJ0IU3, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
32Drahošová Zuzana (H3185)<8>CAIRO 8 (KJ0I6W, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
33Navrátilová Eva (G3075)<346>CLEVER BLUE (KJ0LIN, V)JK Žarovický Háj (MG0213)
34Janků Alexandra (G3959)<44>EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
35Dostálová Hana (H3109)<85>RICO 3 (KJ0M99, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
36Pinkavová Dana (H1270)<45>LA CORA 1 (KJ0GNF, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
37Huňová Nikola (H2630)<57>REMARQUE (KJ0FTH, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
38Chasáková Nikol (H4277)<4>MAGNET 1 (KJ0P4Q, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
39Václavíková Monika (H1552)<48>WILD STAR 1 (KJ0U9C, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
40Beranová Dana (G1904)<76>DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
41Bittner Libor (H0620)<54>ALEXIS 3 (KJ0D9G, K)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
42Nováková Markéta (H3789)<20>RAVELINO EN (KJ0I2J, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
43Košťálová Jana (E2031)<72>DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
Skoky
07A Skok st. L** na čas - Czech Junior Cup 2019
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.07.2019

11
Skoky
07B Skok st. S* na čas - Czech Junior Cup 2019
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.07.2019

30
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2019 08:17:12
#JezdecKůňSubjekt
1Hojovcová Marie (G4015)<120>AMAZING GIFT (KJ0RYV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
2Pokorná Adéla (B3764)<340>ZAIRA CALETTA (KJ0JZR, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
3Novak Anna Lani (A1892)<176>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
4Očenášková Natálie (L0307)<177>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
5Horáková Martina (H4489)<179>JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
6Machalová Eliška (H4341)<181>CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
7Srovnalová Lada (H4142)<194>CAMPARI 6 (KJ0HTU, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
8Bartoňková Nyna (G4048)<197>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
9Kostková Anna (B3752)<198>TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
10Kostková Anna (B3752)<199>COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
11Cielecká Natálie (H4434)<200>ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
12Štechová Kateřina (B3832)<201>CENTUS (KJ0J7T, V)JS Dražice (MB0055)
13Štechová Kateřina (B3832)<202>CASIRI (KJ0M01, V)JS Dražice (MB0055)
14Novak Anna Lani (A1892)<203>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
15Očenášková Natálie (L0307)<206>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
16Finsterle Sára (F3983)<209>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
17Matušková Kateřina (H4419)<210>F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
18Kolářová Veronika (G3964)<211>MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
19Kolářová Veronika (G3964)<212>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
20Knotková Sára (A1924)<215>VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
21Holcová Martina (B3499)<216>FEINE LADY (KJ0VNO, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
22Roubíčková Magdaléna (H4268)<220>KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
23Žižáková Viktorie (B3644)<221>CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
24Žižáková Viktorie (B3644)<222>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
25Michlíčková Mariana (G3847)<223>CORNET'S BOY (KJ0T95, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
26Michlíčková Mariana (G3847)<224>ZIRO PERCENT (KJ0WSF, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
27Očenášková Natálie (L0307)<225>JARO VD DONKHOEVE (KJ0XJO, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
28Burianová Anna (B3744)<226>ULTIMA 3 (KJ0JL4, K)Horse Academy (MA0047)
29Finsterle Sára (F3983)<345>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
30Nová Chantal (G3547)<344>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
Skoky
07_ Skok st. L**/S* Handicap na čas - Czech Junior Cup 2019
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.07.2019 11:45

41
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.07.2019 11:38:10
#JezdecKůňSubjekt
1Dvořáková Sára (B3518)<207>PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
2Kovářová Natálie (H4180)<204>CORBIN (KJ00ZT, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
3Španko Emma Sophia (J0W1L)<218>ELIS 4 (KJ0H81, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
4Lakotová Nicol (Z99XD)<324>HAIKO (KZ05BA, X)Slovensko (MZ0040)
5Juříková Eliška (H4520)<98>LIKORA (KJ0BT4, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
6Sikorová Lenka (B3537)<213>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
7Bártová Nikola (J0IRU)<187>MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
8Stančíková Kristýna (J0MGI)<97>NEAPOL 82 (KJ0SI8, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
9Dvořáková Sára (B3518)<208>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
10Kovářová Natálie (H4180)<205>CONTENDRA S (KJ0MBK, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
11Španko Emma Sophia (J0W1L)<219>DONELY (KJ0FX7, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
12Očenášková Natálie (L0307)<177>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
13Žižáková Viktorie (B3644)<222>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
14Kostková Anna (B3752)<199>COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
15Štechová Kateřina (B3832)<202>CASIRI (KJ0M01, V)JS Dražice (MB0055)
16Pokorná Adéla (B3764)<340>ZAIRA CALETTA (KJ0JZR, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
17Kolářová Veronika (G3964)<211>MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
18Michlíčková Mariana (G3847)<223>CORNET'S BOY (KJ0T95, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
19Bartoňková Nyna (G4048)<197>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
20Nová Chantal (G3547)<344>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
21Matušková Kateřina (H4419)<210>F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
22Horáková Martina (H4489)<179>JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
23Machalová Eliška (H4341)<181>CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
24Novak Anna Lani (A1892)<176>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
25Finsterle Sára (F3983)<209>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
26Očenášková Natálie (L0307)<206>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
27Holcová Martina (B3499)<216>FEINE LADY (KJ0VNO, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
28Srovnalová Lada (H4142)<194>CAMPARI 6 (KJ0HTU, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
29Knotková Sára (A1924)<215>VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
30Roubíčková Magdaléna (H4268)<220>KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
31Burianová Anna (B3744)<226>ULTIMA 3 (KJ0JL4, K)Horse Academy (MA0047)
32Cielecká Natálie (H4434)<200>ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
33Hojovcová Marie (G4015)<120>AMAZING GIFT (KJ0RYV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
34Žižáková Viktorie (B3644)<221>CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
35Kostková Anna (B3752)<198>TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
36Štechová Kateřina (B3832)<201>CENTUS (KJ0J7T, V)JS Dražice (MB0055)
37Kolářová Veronika (G3964)<212>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
38Michlíčková Mariana (G3847)<224>ZIRO PERCENT (KJ0WSF, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
39Očenášková Natálie (L0307)<225>JARO VD DONKHOEVE (KJ0XJO, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
40Novak Anna Lani (A1892)<203>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
41Finsterle Sára (F3983)<345>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
Skoky
07_ Skok st. L**/S* Handicap na čas - Czech Junior Cup 2019
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.07.2019 11:45

41
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2019 08:17:12
#JezdecKůňSubjekt
1Dvořáková Sára (B3518)<207>PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
2Kovářová Natálie (H4180)<204>CORBIN (KJ00ZT, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
3Španko Emma Sophia (J0W1L)<218>ELIS 4 (KJ0H81, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
4Lakotová Nicol (Z99XD)<324>HAIKO (KZ05BA, X)Slovensko (MZ0040)
5Juříková Eliška (H4520)<98>LIKORA (KJ0BT4, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
6Sikorová Lenka (B3537)<213>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
7Bártová Nikola (J0IRU)<187>MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
8Stančíková Kristýna (J0MGI)<97>NEAPOL 82 (KJ0SI8, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
9Dvořáková Sára (B3518)<208>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
10Kovářová Natálie (H4180)<205>CONTENDRA S (KJ0MBK, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
11Španko Emma Sophia (J0W1L)<219>DONELY (KJ0FX7, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
12Očenášková Natálie (L0307)<177>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
13Žižáková Viktorie (B3644)<222>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
14Kostková Anna (B3752)<199>COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
15Štechová Kateřina (B3832)<202>CASIRI (KJ0M01, V)JS Dražice (MB0055)
16Pokorná Adéla (B3764)<340>ZAIRA CALETTA (KJ0JZR, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
17Kolářová Veronika (G3964)<211>MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
18Michlíčková Mariana (G3847)<223>CORNET'S BOY (KJ0T95, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
19Bartoňková Nyna (G4048)<197>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
20Nová Chantal (G3547)<344>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
21Matušková Kateřina (H4419)<210>F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
22Horáková Martina (H4489)<179>JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
23Machalová Eliška (H4341)<181>CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
24Novak Anna Lani (A1892)<176>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
25Finsterle Sára (F3983)<209>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
26Očenášková Natálie (L0307)<206>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
27Holcová Martina (B3499)<216>FEINE LADY (KJ0VNO, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
28Srovnalová Lada (H4142)<194>CAMPARI 6 (KJ0HTU, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
29Knotková Sára (A1924)<215>VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
30Roubíčková Magdaléna (H4268)<220>KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
31Burianová Anna (B3744)<226>ULTIMA 3 (KJ0JL4, K)Horse Academy (MA0047)
32Cielecká Natálie (H4434)<200>ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
33Hojovcová Marie (G4015)<120>AMAZING GIFT (KJ0RYV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
34Žižáková Viktorie (B3644)<221>CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
35Kostková Anna (B3752)<198>TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
36Štechová Kateřina (B3832)<201>CENTUS (KJ0J7T, V)JS Dražice (MB0055)
37Kolářová Veronika (G3964)<212>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
38Michlíčková Mariana (G3847)<224>ZIRO PERCENT (KJ0WSF, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
39Očenášková Natálie (L0307)<225>JARO VD DONKHOEVE (KJ0XJO, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
40Novak Anna Lani (A1892)<203>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
41Finsterle Sára (F3983)<345>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
Skoky
08_ Skok st. L** na čas - otevřená
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.07.2019 13:15

71
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.07.2019 13:16:20
#JezdecKůňSubjekt
1Hruška Jiří (H0173)<237>AQUARELA 'B' I2M (KJ0VBO, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
2Strnadlová Lucie (H2395)<288>CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
3Genčik Alex Martin (Z1627)<330>BABY DOLL (KZ05BB, X)Slovensko (MZ0040)
4Endrysová Kateřina (L0161)<143>LOVEEN MONET+ (KJ0J24, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
5Drdlová Nikola (F2661)<173>MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
6Humplíková Vladislava (H0177)<193>GOLDRISTA (KJ0VBQ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
7Staněk Václav (V0481)<137>KENNTUKY (KJ0LY3, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
7Kostková Anna (B3752)<40>ESPRIT (KJ0W3B, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
8Vaníčková Jana (H2289)<242>MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
9Zwinger Jan (H2741)<102>I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
10Vachutková Lenka (H2481)<232>GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11Kuba Petr (G0255)<127>DIALATO (KJ0U6Y, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
11Koutná Kristýna (H2964)<24>DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
12Staňová Gabriela (G2000)<92>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
13Orlovová Lucia (H3093)<191>KEMMELBACH (KJ0W5U, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
14Kolářová Veronika (G3964)<229>DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
15Klár Milan (H1916)<99>RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
15Šídlo Radek (F0586)<101>BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
16Vachutka Ladislav (H2762)<195>NAGOJA 2 (KJ0MXF, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
17Kumarová Lucie (H3724)<241>ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
18Lančová Martina (H4213)<103>MARIACHI (KJ0J9B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
19Kryspínová Daniela (E1570)<71>DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
20Miloň Tomáš (H4266)<332>VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
21Humplík Pavel (H0172)<245>EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
22Bittner Aleš (H2200)<248>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
23Genčik Alex Martin (Z1627)<331>QUANTERO (KZ05BD, X)Slovensko (MZ0040)
24Štefancová Katarina (Z1354)<314>CENDRILLON (KZ028V, X)Slovensko (MZ0040)
25Sýkorová Barbora (Z1565)<323>GRACEFUL (KZ04E5, X)Slovensko (MZ0040)
26Hruška Jiří (H0173)<128>IGOR 4 (KJ0T1J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
27Sokolová Barbora (Z1099)<322>REYNA WAVO (KZ00PK, X)Slovensko (MZ0040)
28Šulek Igor (Z1098)<320>GAMBLER (KZ02VX, X)Slovensko (MZ0040)
29Šoupal Martin (F0200)<145>LAVENDER (KJ0DAJ, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
30Holcová Martina (B3499)<216>FEINE LADY (KJ0VNO, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
30Skřivan Jiří ml. (F4125)<113>CAPUA (KJ0N08, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
31Strnadlová Lucie (H2395)<233>CARDELA (KJ0M94, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
32Cibere Radovan (G3088)<246>COQUIMBO (KJ0VII, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
33Urbaníková Elizabeth (H3799)<121>LYNDROS (KJ0MY3, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
34Trunkátová Klára (G2379)<135>FORBES (KJ0I7F, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
35Repíková Karolína (F4273)<235>NESI (KJ0CIX, K)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
36Roubalová Sára (A1756)<117>ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
37Endrysová Kateřina (L0161)<123>CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
38Pokorná Adéla (B3764)<109>ALABAMA 2 (KJ0B8G, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
39Čermáková Daniela (G3668)<238>LADY PARCO (KJ0X0Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
40Butcher Ivona (H2851)<89>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
41Kalábová Silvie (G0486)<186>JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
42Šedá Marcela (G1280)<249>CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
43Richter Aleš (F1103)<129>CONVETA (KJ0LRC, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
44Kubrická Kateřina (H2783)<231>CHRISTEEN (KJ0SOF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
45Matušková Kateřina (H4419)<228>CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
46Drdlová Nikola (F2661)<174>HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
47Humplíková Vladislava (H0177)<244>CORINA-PELI (KJ0SZX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
47Havlová Karolína (L0326)<126>FARLY-M (KJ0J64, H)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
48Staněk Václav (V0481)<183>MAC 1 (KJ0U7P, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
49Vaníčková Jana (H2289)<243>FERDINAND 3 (KJ0K5F, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
50Štětina Jan (C0547)<230>ELVIS-S (KJ0VLE, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
51Kuba Petr (G0255)<190>INIESTA (KJ0WA7, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
52Ludvík Jakub (H2930)<87>CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
53Kostková Anna (B3752)<39>LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
53Křížková Kateřina (H3890)<196>KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
54Vachutková Lenka (H2481)<5>CZECHMADE (KJ0FO9, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
55Koutná Kristýna (H2964)<236>CASCAVELLA (KJ0HU5, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
56Skřivan Jiří (F0031)<112>HUMAN LEAQUE (KJ0USJ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
57Petrus Jakub (F2435)<240>HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
58Menšíková Denisa (F3870)<239>ELIOT 5 (KJ0H87, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
59Hruška Jiří (H0173)<142>REIKY (KJ0S88, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
60Šulek Igor (Z1098)<335>CASTELLO (KZ04S6, X)Slovensko (MZ0040)
61Strnadlová Lucie (H2395)<343>ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
62Hatalova Tana (Z99FI)<334>CATELEYA 15 (KZ04QK, X)Slovensko (MZ0040)
63Skřivan Jiří ml. (F4125)<111>HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
63Endrysová Kateřina (L0161)<185>FILORE (KJ0MUI, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
69Genčik Alex Martin (Z1627)<329>CUTTING EDGE (KZ05BC, X)Slovensko (MZ0040)
Skoky
08_ Skok st. L** na čas - otevřená
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.07.2019 13:15

63
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2019 08:17:12
#JezdecKůňSubjekt
1Hruška Jiří (H0173)<237>AQUARELA 'B' I2M (KJ0VBO, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
2Strnadlová Lucie (H2395)<288>CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
3Genčik Alex Martin (Z1627)<330>BABY DOLL (KZ05BB, X)Slovensko (MZ0040)
4Endrysová Kateřina (L0161)<143>LOVEEN MONET+ (KJ0J24, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
5Drdlová Nikola (F2661)<173>MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
6Humplíková Vladislava (H0177)<193>GOLDRISTA (KJ0VBQ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
7Staněk Václav (V0481)<137>KENNTUKY (KJ0LY3, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
8Vaníčková Jana (H2289)<242>MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
9Zwinger Jan (H2741)<102>I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
10Vachutková Lenka (H2481)<232>GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11Koutná Kristýna (H2964)<24>DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
12Staňová Gabriela (G2000)<92>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
13Orlovová Lucia (H3093)<191>KEMMELBACH (KJ0W5U, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
14Kolářová Veronika (G3964)<229>DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
15Šídlo Radek (F0586)<101>BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
16Vachutka Ladislav (H2762)<195>NAGOJA 2 (KJ0MXF, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
17Kumarová Lucie (H3724)<241>ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
18Lančová Martina (H4213)<103>MARIACHI (KJ0J9B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
19Kryspínová Daniela (E1570)<71>DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
20Miloň Tomáš (H4266)<332>VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
21Humplík Pavel (H0172)<245>EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
22Bittner Aleš (H2200)<248>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
23Genčik Alex Martin (Z1627)<331>QUANTERO (KZ05BD, X)Slovensko (MZ0040)
24Štefancová Katarina (Z1354)<314>CENDRILLON (KZ028V, X)Slovensko (MZ0040)
25Sýkorová Barbora (Z1565)<323>GRACEFUL (KZ04E5, X)Slovensko (MZ0040)
26Hruška Jiří (H0173)<128>IGOR 4 (KJ0T1J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
27Sokolová Barbora (Z1099)<322>REYNA WAVO (KZ00PK, X)Slovensko (MZ0040)
28Šulek Igor (Z1098)<320>GAMBLER (KZ02VX, X)Slovensko (MZ0040)
29Šoupal Martin (F0200)<145>LAVENDER (KJ0DAJ, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
30Holcová Martina (B3499)<216>FEINE LADY (KJ0VNO, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
31Strnadlová Lucie (H2395)<233>CARDELA (KJ0M94, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
32Cibere Radovan (G3088)<246>COQUIMBO (KJ0VII, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
33Urbaníková Elizabeth (H3799)<121>LYNDROS (KJ0MY3, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
34Trunkátová Klára (G2379)<135>FORBES (KJ0I7F, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
35Repíková Karolína (F4273)<235>NESI (KJ0CIX, K)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
36Roubalová Sára (A1756)<117>ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
37Endrysová Kateřina (L0161)<123>CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
38Pokorná Adéla (B3764)<109>ALABAMA 2 (KJ0B8G, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
39Čermáková Daniela (G3668)<238>LADY PARCO (KJ0X0Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
40Butcher Ivona (H2851)<89>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
41Kalábová Silvie (G0486)<186>JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
42Šedá Marcela (G1280)<249>CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
43Richter Aleš (F1103)<129>CONVETA (KJ0LRC, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
44Kubrická Kateřina (H2783)<231>CHRISTEEN (KJ0SOF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
45Matušková Kateřina (H4419)<228>CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
46Drdlová Nikola (F2661)<174>HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
47Humplíková Vladislava (H0177)<244>CORINA-PELI (KJ0SZX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
48Staněk Václav (V0481)<183>MAC 1 (KJ0U7P, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
49Vaníčková Jana (H2289)<243>FERDINAND 3 (KJ0K5F, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
50Štětina Jan (C0547)<230>ELVIS-S (KJ0VLE, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
51Kuba Petr (G0255)<190>INIESTA (KJ0WA7, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
52Ludvík Jakub (H2930)<87>CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
53Křížková Kateřina (H3890)<196>KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
54Vachutková Lenka (H2481)<5>CZECHMADE (KJ0FO9, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
55Koutná Kristýna (H2964)<236>CASCAVELLA (KJ0HU5, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
56Skřivan Jiří (F0031)<112>HUMAN LEAQUE (KJ0USJ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
57Petrus Jakub (F2435)<240>HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
58Menšíková Denisa (F3870)<239>ELIOT 5 (KJ0H87, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
59Hruška Jiří (H0173)<142>REIKY (KJ0S88, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
60Šulek Igor (Z1098)<335>CASTELLO (KZ04S6, X)Slovensko (MZ0040)
61Strnadlová Lucie (H2395)<343>ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
62Hatalova Tana (Z99FI)<334>CATELEYA 15 (KZ04QK, X)Slovensko (MZ0040)
63Endrysová Kateřina (L0161)<185>FILORE (KJ0MUI, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Skoky
09_ Skok st. S** na čas - otevřená
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.07.2019 15:45

88
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.07.2019 15:59:04
#JezdecKůňSubjekt
1Štětina Jan (C0547)<263>FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
2Strnadlová Lucie (H2395)<343>ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
3Hruška Jiří (H0173)<142>REIKY (KJ0S88, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
4Vachutka Ladislav (H2762)<256>VANILLA ROSE-H (KJ0IYJ, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5Vaníčková Jana (H2289)<242>MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
6Hentšel Marek (H1939)<283>TREND D'ELSENDAM Z (KJ0LRT, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
7Šulek Igor (Z1098)<335>CASTELLO (KZ04S6, X)Slovensko (MZ0040)
8Hatalova Tana (Z99FI)<334>CATELEYA 15 (KZ04QK, X)Slovensko (MZ0040)
9Žíla Zdeněk (F0969)<148>CONSULENT DE PRELET Z (KJ0OLL, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
10Turečková Veronika (E0830)<253>EINSTEIN (KJ0J4Q, V)Tecton s.r.o. (ME0095)
10Pokorná Žaneta (B3038)<217>GRAN CORNETTO (KJ0WDP, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
11Pavlíček Jan (H2371)<119>COUDY 5 (KJ0LP3, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
11Toth Zoltán (G0831)<122>MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
12Cibere Radovan (G3088)<246>COQUIMBO (KJ0VII, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
13Kubrická Kateřina (H2783)<264>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
14Doležal Rudolf (F0382)<267>EBERLINA (KJ0TCY, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
15Ludvík Jakub (H2930)<131>CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
16Sýkorová Barbora (Z1565)<323>GRACEFUL (KZ04E5, X)Slovensko (MZ0040)
17Michlíčková Mariana (G3847)<284>LEEVE JUNG 2 (KJ0VM2, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
18Richter Aleš (F1103)<129>CONVETA (KJ0LRC, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
19Humplíková Vladislava (H0177)<244>CORINA-PELI (KJ0SZX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
20Kaločová Nina (H3664)<271>DUO PENOTTI-HDH (KJ0104, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
21Klus Marek (H1948)<341>QUAPETA (KJ0UL2, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
22Kumarová Lucie (H3724)<250>CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
23Stránská Denisa (G2454)<95>ILCONTER (KJ0HOC, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
24Menšíková Denisa (F3870)<239>ELIOT 5 (KJ0H87, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
25Petrus Jakub (F2435)<240>HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
26Skřivan Jiří (F0031)<112>HUMAN LEAQUE (KJ0USJ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
27Hojovcová Marie (G4015)<161>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
28Klár Milan (H1916)<100>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
29Grünthalová Nicola (B2769)<258>CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
30Staňová Gabriela (G2000)<93>LOTUS - HS (KJ0ICH, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
31Sláviková Jana (Z1091)<333>NOBEL BOY (KZ04QI, X)Slovensko (MZ0040)
32Ulčová Natálie (G3849)<251>DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
33Studnička Václav (A0888)<110>WINIE THE POOH (KJ0SX6, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
34Bittner Aleš (H2200)<248>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
35Koutná Kristýna (H2964)<236>CASCAVELLA (KJ0HU5, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
36Špatná Michaela (G3271)<91>POISON IVY (KJ0G4F, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
37Štětina Jan (C0547)<262>GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
38Strnadlová Lucie (H2395)<288>CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
39Hruška Jiří (H0173)<141>CORLENSKÝ RUF (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
40Vachutka Ladislav (H2762)<255>NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
41Vaníčková Jana (H2289)<243>FERDINAND 3 (KJ0K5F, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
42Bajnar Tomáš (H1470)<158>LOKVENC (KJ0ISG, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
43Škanderová Miroslava (H2834)<105>ACELERA (KJ0LEN, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
44Dvořáková Sára (B3518)<208>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
45Hentšel Marek (H1939)<155>DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
46Šulek Igor (Z1098)<319>WAVO LAMPARD (KZ006F, X)Slovensko (MZ0040)
47Cibere Radovan (G3088)<280>ELEGANCE 2 (KJ0SQ0, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
48Bartoňková Nyna (G4048)<197>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
49Humplík Pavel (H0172)<245>EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
50Butcher Ivona (H2851)<89>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
51Sokolová Barbora (Z1099)<322>REYNA WAVO (KZ00PK, X)Slovensko (MZ0040)
52Matušková Kateřina (H4419)<261>AVANTI 4 (KJ0KFN, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
53Roubalová Sára (A1756)<117>ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
54Hošák Stanislav (H0880)<273>GALANDRO (KJ0GS0, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
55Miloň Tomáš (H4266)<332>VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
56Vachutková Lenka (H2481)<232>GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
57Šlapalová Edita (G1444)<147>GIN FIZZ 1 (KJ0HON, K)Vojtěch Kašpar (MV0137)
58Dostálová Klára (G3865)<282>MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
59Hruška Martin (H2050)<277>SALOU Z (KJ0MBZ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
60Hatalova Tana (Z99FI)<317>ELDORADO (KZ01D0, X)Slovensko (MZ0040)
61Pokorná Žaneta (B3038)<159>HUDALMA HDH (KJ0UXP, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
62Novak Anna Lani (A1892)<203>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
63Doležal Rudolf (F0382)<114>CESANO V (KJ0J7N, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
63Turečková Veronika (E0830)<254>CRISTAGO II (KJ0J4P, H)Tecton s.r.o. (ME0095)
64Pavlíček Jan (H2371)<118>DARE ŠARGOUN (KJ0V9Z, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
64Ludvík Jakub (H2930)<169>OLYMPIC DAY (KJ0T1G, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
65Finsterle Sára (F3983)<259>ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
66Michlíčková Mariana (G3847)<270>IDEE VAN DE ACHTERHOEK (KJ0VM3, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
67Žíla Zdeněk (F0969)<104>COMPLIMENT 1 (KJ0LQ1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
68Humplíková Vladislava (H0177)<278>BUENA UTOPIA (KJ0KIX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
69Kaločová Nina (H3664)<272>SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
70Klus Marek (H1948)<150>SABELIUS (KJ0KSO, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
71Šoupal Martin (F0200)<144>BE EME QUARTZ (KJ0VIM, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
72Stránská Denisa (G2454)<146>FALKENCE (KJ0KMO, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
73Strnadlová Lucie (H2395)<233>CARDELA (KJ0M94, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
74Hruška Jiří (H0173)<237>AQUARELA 'B' I2M (KJ0VBO, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
75Vachutka Ladislav (H2762)<266>BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
76Vaníčková Jana (H2289)<276>BONRO V (KJ0I71, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
77Hentšel Marek (H1939)<156>SAURON Fitmin (KJ0D25, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
78Šulek Igor (Z1098)<320>GAMBLER (KZ02VX, X)Slovensko (MZ0040)
78Hruška Jiří (H0173)<128>IGOR 4 (KJ0T1J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
79Genčik Alex Martin (Z1627)<328>QUATSCH 5 (KZ05B9, X)Slovensko (MZ0040)
80Vysoudilová Tereza (H3757)<257>PICARD 2 (KJ0HAS, H)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
81Poláchová Valentýna (H3893)<252>STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
82Kuba Petr (G0255)<163>EIGENWIJS 1 (KJ0OJS, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
83Cibere Radovan (G3088)<279>DEAU RE MI T&L Z (KJ0SQ1, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Skoky
09_ Skok st. S** na čas - otevřená
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.07.2019 15:45

83
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2019 08:17:12
#JezdecKůňSubjekt
1Štětina Jan (C0547)<263>FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
2Strnadlová Lucie (H2395)<343>ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
3Hruška Jiří (H0173)<142>REIKY (KJ0S88, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
4Vachutka Ladislav (H2762)<256>VANILLA ROSE-H (KJ0IYJ, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5Vaníčková Jana (H2289)<242>MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
6Hentšel Marek (H1939)<283>TREND D'ELSENDAM Z (KJ0LRT, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
7Šulek Igor (Z1098)<335>CASTELLO (KZ04S6, X)Slovensko (MZ0040)
8Hatalova Tana (Z99FI)<334>CATELEYA 15 (KZ04QK, X)Slovensko (MZ0040)
9Žíla Zdeněk (F0969)<148>CONSULENT DE PRELET Z (KJ0OLL, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
10Pokorná Žaneta (B3038)<217>GRAN CORNETTO (KJ0WDP, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
11Toth Zoltán (G0831)<122>MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
12Cibere Radovan (G3088)<246>COQUIMBO (KJ0VII, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
13Kubrická Kateřina (H2783)<264>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
14Doležal Rudolf (F0382)<267>EBERLINA (KJ0TCY, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
15Ludvík Jakub (H2930)<131>CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
16Sýkorová Barbora (Z1565)<323>GRACEFUL (KZ04E5, X)Slovensko (MZ0040)
17Michlíčková Mariana (G3847)<284>LEEVE JUNG 2 (KJ0VM2, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
18Richter Aleš (F1103)<129>CONVETA (KJ0LRC, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
19Humplíková Vladislava (H0177)<244>CORINA-PELI (KJ0SZX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
20Kaločová Nina (H3664)<271>DUO PENOTTI-HDH (KJ0104, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
21Klus Marek (H1948)<341>QUAPETA (KJ0UL2, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
22Kumarová Lucie (H3724)<250>CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
23Stránská Denisa (G2454)<95>ILCONTER (KJ0HOC, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
24Menšíková Denisa (F3870)<239>ELIOT 5 (KJ0H87, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
25Petrus Jakub (F2435)<240>HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
26Skřivan Jiří (F0031)<112>HUMAN LEAQUE (KJ0USJ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
27Hojovcová Marie (G4015)<161>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
28Klár Milan (H1916)<100>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
29Grünthalová Nicola (B2769)<258>CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
30Staňová Gabriela (G2000)<93>LOTUS - HS (KJ0ICH, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
31Sláviková Jana (Z1091)<333>NOBEL BOY (KZ04QI, X)Slovensko (MZ0040)
32Ulčová Natálie (G3849)<251>DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
33Studnička Václav (A0888)<110>WINIE THE POOH (KJ0SX6, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
34Bittner Aleš (H2200)<248>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
35Koutná Kristýna (H2964)<236>CASCAVELLA (KJ0HU5, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
36Špatná Michaela (G3271)<91>POISON IVY (KJ0G4F, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
37Štětina Jan (C0547)<262>GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
38Strnadlová Lucie (H2395)<288>CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
39Hruška Jiří (H0173)<141>CORLENSKÝ RUF (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
40Vachutka Ladislav (H2762)<255>NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
41Vaníčková Jana (H2289)<243>FERDINAND 3 (KJ0K5F, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
42Bajnar Tomáš (H1470)<158>LOKVENC (KJ0ISG, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
43Škanderová Miroslava (H2834)<105>ACELERA (KJ0LEN, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
44Dvořáková Sára (B3518)<208>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
45Hentšel Marek (H1939)<155>DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
46Šulek Igor (Z1098)<319>WAVO LAMPARD (KZ006F, X)Slovensko (MZ0040)
47Cibere Radovan (G3088)<280>ELEGANCE 2 (KJ0SQ0, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
48Bartoňková Nyna (G4048)<197>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
49Humplík Pavel (H0172)<245>EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
50Butcher Ivona (H2851)<89>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
51Sokolová Barbora (Z1099)<322>REYNA WAVO (KZ00PK, X)Slovensko (MZ0040)
52Matušková Kateřina (H4419)<261>AVANTI 4 (KJ0KFN, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
53Roubalová Sára (A1756)<117>ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
54Hošák Stanislav (H0880)<273>GALANDRO (KJ0GS0, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
55Miloň Tomáš (H4266)<332>VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
56Vachutková Lenka (H2481)<232>GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
57Šlapalová Edita (G1444)<147>GIN FIZZ 1 (KJ0HON, K)Vojtěch Kašpar (MV0137)
58Dostálová Klára (G3865)<282>MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
59Hruška Martin (H2050)<277>SALOU Z (KJ0MBZ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
60Hatalova Tana (Z99FI)<317>ELDORADO (KZ01D0, X)Slovensko (MZ0040)
61Pokorná Žaneta (B3038)<159>HUDALMA HDH (KJ0UXP, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
62Novak Anna Lani (A1892)<203>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
63Doležal Rudolf (F0382)<114>CESANO V (KJ0J7N, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
64Ludvík Jakub (H2930)<169>OLYMPIC DAY (KJ0T1G, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
65Finsterle Sára (F3983)<259>ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
66Michlíčková Mariana (G3847)<270>IDEE VAN DE ACHTERHOEK (KJ0VM3, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
67Žíla Zdeněk (F0969)<104>COMPLIMENT 1 (KJ0LQ1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
68Humplíková Vladislava (H0177)<278>BUENA UTOPIA (KJ0KIX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
69Kaločová Nina (H3664)<272>SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
70Klus Marek (H1948)<150>SABELIUS (KJ0KSO, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
71Šoupal Martin (F0200)<144>BE EME QUARTZ (KJ0VIM, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
72Stránská Denisa (G2454)<146>FALKENCE (KJ0KMO, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
73Strnadlová Lucie (H2395)<233>CARDELA (KJ0M94, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
74Hruška Jiří (H0173)<237>AQUARELA 'B' I2M (KJ0VBO, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
75Vachutka Ladislav (H2762)<266>BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
76Vaníčková Jana (H2289)<276>BONRO V (KJ0I71, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
77Hentšel Marek (H1939)<156>SAURON Fitmin (KJ0D25, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
78Šulek Igor (Z1098)<320>GAMBLER (KZ02VX, X)Slovensko (MZ0040)
79Genčik Alex Martin (Z1627)<328>QUATSCH 5 (KZ05B9, X)Slovensko (MZ0040)
80Vysoudilová Tereza (H3757)<257>PICARD 2 (KJ0HAS, H)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
81Poláchová Valentýna (H3893)<252>STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
82Kuba Petr (G0255)<163>EIGENWIJS 1 (KJ0OJS, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
83Cibere Radovan (G3088)<279>DEAU RE MI T&L Z (KJ0SQ1, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Skoky
10B Skok st. L**/S* Handicap na styl jezdce - Czech Junior Cup 2019
Běžná do 120 cm 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
13.07.2019

15
Skoky
10C CJC Styl celkově
Běžná do 120 cm 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
13.07.2019

1
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.07.2019 19:22:59
#JezdecKůňSubjekt
1Novak Anna Lani (A1892)<176>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
Skoky
10_ Skok st. L**/S* Handicap na styl jezdce - Czech Junior Cup 2019
Běžná do 120 cm 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
13.07.2019 9:00

14
Skoky
10_ Skok st. L**/S* Handicap na styl jezdce - Czech Junior Cup 2019
Běžná do 120 cm 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
13.07.2019 9:00

14
Skoky
11_ Skok st. ZL - Finále Amateur Tour 2019
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
13.07.2019 13:15

25
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2019 08:17:12
#JezdecKůňSubjekt
1Košťálová Jana (E2031)<73>ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
2Pinkavová Dana (H1270)<45>LA CORA 1 (KJ0GNF, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
3Beranová Dana (G1904)<76>DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
4Huňová Nikola (H2630)<57>REMARQUE (KJ0FTH, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
5Bittner Libor (H0620)<53>CONSUL 1 (KJ0VIS, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
6Najmanová Monika (H1583)<46>DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
7Rojáková Tereza (H1937)<62>CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
8Fuchs Pavla (F0738)<78>ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
9Doležalová Jana (F2166)<79>GOLDEN GASPER (KJ0C0I, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
10Janků Alexandra (G3959)<44>EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
11Janásová Olga (H2008)<50>ARMANI 4 (KJ0K5T, V)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
12Krobová Kateřina (V0350)<80>CAPTAIN MORGAN 2 (KJ0S3I, V)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
13Ryčovská Barbora (H3266)<18>NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14Kryspínová Daniela (E1570)<70>DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
15Gabryšová Petra (B3028)<55>BON VOYAGE 1 (KJ0JHW, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
16Drahoš Jiří (F1819)<7>CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
17Košťálová Jana (E2031)<72>DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
18Beranová Dana (G1904)<75>UNILORD (KJ0HXY, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
19Jankotová Pavlína (H4433)<47>PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
20Tesárková Dominika (B3266)<67>VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
21Materová Denisa (H3340)<64>LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
22Pinkavová Dana (H1270)<1>LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
23Soukupová Martina (B3221)<327>MR.CATRICK (KJ0DSK, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
24Zykánová Rozálie (H3797)<59>BE MY GUEST (KJ0M6A, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
25Huňová Nikola (H2630)<43>MERRA (KJ0HCX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
Skoky
11_ Skok st. ZL - Finále Amateur Tour 2019
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
13.07.2019 13:15

25
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.07.2019 12:41:39
#JezdecKůňSubjekt
1Košťálová Jana (E2031)<73>ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
2Pinkavová Dana (H1270)<45>LA CORA 1 (KJ0GNF, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
3Beranová Dana (G1904)<76>DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
4Huňová Nikola (H2630)<57>REMARQUE (KJ0FTH, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
5Bittner Libor (H0620)<53>CONSUL 1 (KJ0VIS, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
6Najmanová Monika (H1583)<46>DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
7Rojáková Tereza (H1937)<62>CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
8Fuchs Pavla (F0738)<78>ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
9Doležalová Jana (F2166)<79>GOLDEN GASPER (KJ0C0I, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
10Janků Alexandra (G3959)<44>EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
11Janásová Olga (H2008)<50>ARMANI 4 (KJ0K5T, V)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
12Krobová Kateřina (V0350)<80>CAPTAIN MORGAN 2 (KJ0S3I, V)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
13Ryčovská Barbora (H3266)<18>NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14Kryspínová Daniela (E1570)<70>DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
15Gabryšová Petra (B3028)<55>BON VOYAGE 1 (KJ0JHW, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
16Drahoš Jiří (F1819)<7>CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
17Košťálová Jana (E2031)<72>DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
18Beranová Dana (G1904)<75>UNILORD (KJ0HXY, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
19Jankotová Pavlína (H4433)<47>PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
20Tesárková Dominika (B3266)<67>VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
21Materová Denisa (H3340)<64>LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
22Pinkavová Dana (H1270)<1>LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
23Soukupová Martina (B3221)<327>MR.CATRICK (KJ0DSK, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
24Zykánová Rozálie (H3797)<59>BE MY GUEST (KJ0M6A, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
25Huňová Nikola (H2630)<43>MERRA (KJ0HCX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
Skoky
12_ Stupňovaná obtížnost do 120 cm se Žolíkem - otevřená
Běžná do 120 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
13.07.2019 10:45

73
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.07.2019 10:31:45
#JezdecKůňSubjekt
1Šulek Igor (Z1098)<335>CASTELLO (KZ04S6, X)Slovensko (MZ0040)
2Genčik Alex Martin (Z1627)<331>QUANTERO (KZ05BD, X)Slovensko (MZ0040)
3Šoupal Martin (F0200)<145>LAVENDER (KJ0DAJ, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
4Drdlová Nikola (F2661)<174>HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
5Endrysová Kateřina (L0161)<123>CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
6Očenášková Natálie (L0307)<56>GATINKA HDH (KJ0W03, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
7Kolářová Veronika (G3964)<212>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
8Kostková Anna (B3752)<40>ESPRIT (KJ0W3B, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
9Křížková Kateřina (H3890)<196>KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10Dostálová Hana (H3109)<291>BAQUITA (KJ0MT5, K)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
11Stránská Denisa (G2454)<95>ILCONTER (KJ0HOC, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
12Šídlo Radek (F0586)<101>BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
13Vachutková Lenka (H2481)<5>CZECHMADE (KJ0FO9, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14Trunkátová Klára (G2379)<135>FORBES (KJ0I7F, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
15Rektořík Petr (G1753)<281>BARIELA (KJ0GZH, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
16Finsterle Sára (F3983)<345>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
17Knotková Sára (A1924)<292>CASANOVA - S (KJ0JG2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
18Jankotová Pavlína (H4433)<286>CALIPPO (KJ0FTX, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
19Zemanová Kristýna (H4261)<51>CAIPIRINHA 1 (KJ0J5T, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
20Šedá Marcela (G1280)<249>CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
21Kočí Lenka (H3223)<289>NEVADA 5 (KJ0ENV, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
22Žíla Zdeněk (F0969)<2>GART (KJ0IU3, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
23Svěráková Kateřina (G3322)<299>ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
24Nováková Markéta (H3789)<20>RAVELINO EN (KJ0I2J, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
25Stuchlý Libor (H2263)<11>CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
26Gašparovič Drahoslav (Z1362)<336>CROSBY (KZ05B8, X)Slovensko (MZ0040)
27Minářová Romana (L0059)<247>GRACIÁN (KJ0H13, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
28Šulek Igor (Z1098)<320>GAMBLER (KZ02VX, X)Slovensko (MZ0040)
29Genčik Alex Martin (Z1627)<329>CUTTING EDGE (KZ05BC, X)Slovensko (MZ0040)
30Šoupal Martin (F0200)<138>ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
31Butcher Ivona (H2851)<89>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
32Málková Kateřina (F2906)<347>CORNILS (KJ0HER, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
33Štefancová Katarina (Z1354)<314>CENDRILLON (KZ028V, X)Slovensko (MZ0040)
34Kryspínová Daniela (E1570)<71>DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
35Chýle Jan (E0251)<296>LARA 13 (KJ0L2K, K)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
36Kovářová Natálie (H4180)<205>CONTENDRA S (KJ0MBK, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
37Řezníčková Markéta (G4024)<182>SEDRIC DU BO (KJ0KCY, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
38Staňová Gabriela (G2000)<92>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
39Kalužíková Tereza (H3310)<115>AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
40Hentšel Marek (H1939)<107>CHASANDRO BOY (KJ0WNA, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
41Urbaníková Elizabeth (H3799)<121>LYNDROS (KJ0MY3, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
42Orlovová Lucia (H3093)<191>KEMMELBACH (KJ0W5U, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
43Hatalova Tana (Z99FI)<334>CATELEYA 15 (KZ04QK, X)Slovensko (MZ0040)
44Repíková Karolína (F4273)<235>NESI (KJ0CIX, K)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
45Roubalová Sára (A1756)<117>ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
46Šídlo Radek (F0586)<10>EMPTY POCKET (KJ0MI9, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
47Zatloukal Adam (J0R2Y)<287>GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
48Cibere Radovan (G3088)<15>JARNO (KJ0WK4, H)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
48Škodík Radek (G0527)<338>MICHELLE 3 (KJ0JMB, K)TJ Albion (MG0241)
49Jarošová Julie (H4149)<297>IBISCHEK (KJ0FQM, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
50Strnadlová Lucie (H2395)<288>CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
50Dvořáková Sára (B3518)<184>FLY SKY (KJ010G, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
51Šalková Tina (H2910)<133>LANDOCTRO VAN T HOLEINDE (KJ0UT0, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
52Ludvík Jakub (H2930)<87>CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
53Šnyrychová Lucie (H2453)<86>ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
54Štětina Jan (C0547)<230>ELVIS-S (KJ0VLE, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
55Drdlová Nikola (F2661)<173>MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
56Endrysová Kateřina (L0161)<185>FILORE (KJ0MUI, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
57Navrátilová Eva (G3075)<346>CLEVER BLUE (KJ0LIN, V)JK Žarovický Háj (MG0213)
58Chýle Jan (E0251)<295>ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
59Kolářová Veronika (G3964)<229>DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
60Kostková Anna (B3752)<39>LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
61Košťálová Jana (E2031)<74>ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)Petra Charvátová (MB0460)
62Křížková Kateřina (H3890)<195>NAGOJA 2 (KJ0MXF, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
63Dostálová Hana (H3109)<85>RICO 3 (KJ0M99, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
64Stránská Denisa (G2454)<146>FALKENCE (KJ0KMO, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
65Vachutková Lenka (H2481)<232>GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
66Šulek Igor (Z1098)<319>WAVO LAMPARD (KZ006F, X)Slovensko (MZ0040)
67Genčik Alex Martin (Z1627)<330>BABY DOLL (KZ05BB, X)Slovensko (MZ0040)
68Šoupal Martin (F0200)<144>BE EME QUARTZ (KJ0VIM, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
69Kutálek Antonín (H1346)<35>FEIMA (KJ0UJB, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
70Mücková Tereza (B2721)<274>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
71Bittner Libor (H0620)<54>ALEXIS 3 (KJ0D9G, K)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
Skoky
12_ Stupňovaná obtížnost do 120 cm se Žolíkem - otevřená
Běžná do 120 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
13.07.2019 10:45

71
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2019 08:17:12
#JezdecKůňSubjekt
1Šulek Igor (Z1098)<335>CASTELLO (KZ04S6, X)Slovensko (MZ0040)
2Genčik Alex Martin (Z1627)<331>QUANTERO (KZ05BD, X)Slovensko (MZ0040)
3Šoupal Martin (F0200)<145>LAVENDER (KJ0DAJ, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
4Drdlová Nikola (F2661)<174>HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
5Endrysová Kateřina (L0161)<123>CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
6Očenášková Natálie (L0307)<56>GATINKA HDH (KJ0W03, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
7Kolářová Veronika (G3964)<212>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
8Kostková Anna (B3752)<40>ESPRIT (KJ0W3B, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
9Křížková Kateřina (H3890)<196>KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10Dostálová Hana (H3109)<291>BAQUITA (KJ0MT5, K)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
11Stránská Denisa (G2454)<95>ILCONTER (KJ0HOC, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
12Šídlo Radek (F0586)<101>BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
13Vachutková Lenka (H2481)<5>CZECHMADE (KJ0FO9, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14Trunkátová Klára (G2379)<135>FORBES (KJ0I7F, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
15Rektořík Petr (G1753)<281>BARIELA (KJ0GZH, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
16Finsterle Sára (F3983)<345>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
17Knotková Sára (A1924)<292>CASANOVA - S (KJ0JG2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
18Jankotová Pavlína (H4433)<286>CALIPPO (KJ0FTX, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
19Zemanová Kristýna (H4261)<51>CAIPIRINHA 1 (KJ0J5T, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
20Šedá Marcela (G1280)<249>CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
21Kočí Lenka (H3223)<289>NEVADA 5 (KJ0ENV, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
22Žíla Zdeněk (F0969)<2>GART (KJ0IU3, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
23Svěráková Kateřina (G3322)<299>ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
24Nováková Markéta (H3789)<20>RAVELINO EN (KJ0I2J, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
25Stuchlý Libor (H2263)<11>CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
26Gašparovič Drahoslav (Z1362)<336>CROSBY (KZ05B8, X)Slovensko (MZ0040)
27Minářová Romana (L0059)<247>GRACIÁN (KJ0H13, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
28Šulek Igor (Z1098)<320>GAMBLER (KZ02VX, X)Slovensko (MZ0040)
29Genčik Alex Martin (Z1627)<329>CUTTING EDGE (KZ05BC, X)Slovensko (MZ0040)
30Šoupal Martin (F0200)<138>ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
31Butcher Ivona (H2851)<89>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
32Málková Kateřina (F2906)<347>CORNILS (KJ0HER, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
33Štefancová Katarina (Z1354)<314>CENDRILLON (KZ028V, X)Slovensko (MZ0040)
34Kryspínová Daniela (E1570)<71>DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
35Chýle Jan (E0251)<296>LARA 13 (KJ0L2K, K)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
36Kovářová Natálie (H4180)<205>CONTENDRA S (KJ0MBK, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
37Řezníčková Markéta (G4024)<182>SEDRIC DU BO (KJ0KCY, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
38Staňová Gabriela (G2000)<92>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
39Kalužíková Tereza (H3310)<115>AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
40Hentšel Marek (H1939)<107>CHASANDRO BOY (KJ0WNA, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
41Urbaníková Elizabeth (H3799)<121>LYNDROS (KJ0MY3, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
42Orlovová Lucia (H3093)<191>KEMMELBACH (KJ0W5U, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
43Hatalova Tana (Z99FI)<334>CATELEYA 15 (KZ04QK, X)Slovensko (MZ0040)
44Repíková Karolína (F4273)<235>NESI (KJ0CIX, K)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
45Roubalová Sára (A1756)<117>ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
46Šídlo Radek (F0586)<10>EMPTY POCKET (KJ0MI9, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
47Zatloukal Adam (J0R2Y)<287>GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
48Škodík Radek (G0527)<338>MICHELLE 3 (KJ0JMB, K)TJ Albion (MG0241)
49Jarošová Julie (H4149)<297>IBISCHEK (KJ0FQM, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
50Dvořáková Sára (B3518)<184>FLY SKY (KJ010G, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
51Šalková Tina (H2910)<133>LANDOCTRO VAN T HOLEINDE (KJ0UT0, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
52Ludvík Jakub (H2930)<87>CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
53Šnyrychová Lucie (H2453)<86>ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
54Štětina Jan (C0547)<230>ELVIS-S (KJ0VLE, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
55Drdlová Nikola (F2661)<173>MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
56Endrysová Kateřina (L0161)<185>FILORE (KJ0MUI, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
57Navrátilová Eva (G3075)<346>CLEVER BLUE (KJ0LIN, V)JK Žarovický Háj (MG0213)
58Chýle Jan (E0251)<295>ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
59Kolářová Veronika (G3964)<229>DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
60Kostková Anna (B3752)<39>LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
61Košťálová Jana (E2031)<74>ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)Petra Charvátová (MB0460)
62Křížková Kateřina (H3890)<195>NAGOJA 2 (KJ0MXF, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
63Dostálová Hana (H3109)<85>RICO 3 (KJ0M99, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
64Stránská Denisa (G2454)<146>FALKENCE (KJ0KMO, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
65Vachutková Lenka (H2481)<232>GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
66Šulek Igor (Z1098)<319>WAVO LAMPARD (KZ006F, X)Slovensko (MZ0040)
67Genčik Alex Martin (Z1627)<330>BABY DOLL (KZ05BB, X)Slovensko (MZ0040)
68Šoupal Martin (F0200)<144>BE EME QUARTZ (KJ0VIM, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
69Kutálek Antonín (H1346)<35>FEIMA (KJ0UJB, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
70Mücková Tereza (B2721)<274>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
71Bittner Libor (H0620)<54>ALEXIS 3 (KJ0D9G, K)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
Skoky
13_ Skok st. ST* na čas - otevřená
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
13.07.2019 15:15

84
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.07.2019 14:56:27
#JezdecKůňSubjekt
1Štětina Jan (C0547)<263>FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
2Michlíčková Mariana (G3847)<223>CORNET'S BOY (KJ0T95, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
3Klus Marek (H1948)<152>QUASTINA (KJ0J5S, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
4Vachutka Ladislav (H2762)<266>BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5Hruška Jiří (H0173)<165>ORIDA-M (KJ0J9Z, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
6Hentšel Marek (H1939)<155>DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
7Strnadlová Lucie (H2395)<306>FALL RIVER BLUE VDL (KJ0MCF, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
8Doležal Rudolf (F0382)<268>ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
9Šulek Igor (Z1098)<335>CASTELLO (KZ04S6, X)Slovensko (MZ0040)
10Kumarová Lucie (H3724)<250>CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
11Kaločová Nina (H3664)<271>DUO PENOTTI-HDH (KJ0104, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
12Turečková Veronika (E0830)<254>CRISTAGO II (KJ0J4P, H)Tecton s.r.o. (ME0095)
13Mücková Tereza (B2721)<275>CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
14Vaníčková Jana (H2289)<242>MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
15Chýle Jan (E0251)<295>ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
16Grünthalová Nicola (B2769)<300>LEANDRO S (KJ0LAH, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
17Kubrická Kateřina (H2783)<264>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
18Šalková Tina (H2910)<310>DIGER (KJ0FX2, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
19Kuba Petr (G0255)<163>EIGENWIJS 1 (KJ0OJS, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
20Málková Kateřina (F2906)<308>G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
21Žižáková Johana (B3437)<269>C'EST LA VIE (KJ00TF, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
21Ludvík Jakub (H2930)<169>OLYMPIC DAY (KJ0T1G, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
22Levorchick Tanya (J0W7E)<171>COCO D' ECLIPSE (KJ0LIV, H)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
23Hošák Stanislav (H0880)<273>GALANDRO (KJ0GS0, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
24Zavoralová Štěpánka (F0147)<293>DIABELLA 1 (KJ0VV8, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
25Staňová Gabriela (G2000)<93>LOTUS - HS (KJ0ICH, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
26Ulčová Natálie (G3849)<251>DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
27Krampotová Lucie (H4331)<301>VALENTINO C (KJ0IPR, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
28Kovářová Natálie (H4180)<204>CORBIN (KJ00ZT, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
29Rektořík Petr (G1753)<281>BARIELA (KJ0GZH, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
30Kočí Lenka (H3223)<309>STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
31Šoupalová Martina (F1924)<139>TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
32Sláviková Jana (Z1091)<333>NOBEL BOY (KZ04QI, X)Slovensko (MZ0040)
33Matýska Zdeněk (G0406)<140>BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
33Fojtová Michaela (H3054)<298>LANGAR (KJ0GM8, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
34Aberl Tomáš (G1949)<303>ATHENA 1 (KJ0FRR, K)JK Aberl, z.s. (MG0164)
35Žíla Zdeněk (F0969)<149>CHACCO-TO (KJ0MXU, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
36Michlíčková Mariana (G3847)<270>IDEE VAN DE ACHTERHOEK (KJ0VM3, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
37Škanderová Miroslava (H2834)<153>DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
38Klus Marek (H1948)<150>SABELIUS (KJ0KSO, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
39Studnička Václav (A0888)<110>WINIE THE POOH (KJ0SX6, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
40Vachutka Ladislav (H2762)<256>VANILLA ROSE-H (KJ0IYJ, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
41Hruška Jiří (H0173)<164>ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
42Štětina Jan (C0547)<262>GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
43Hentšel Marek (H1939)<156>SAURON Fitmin (KJ0D25, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
44Doležal Rudolf (F0382)<114>CESANO V (KJ0J7N, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
45Strnadlová Lucie (H2395)<288>CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
46Sokolová Barbora (Z1099)<322>REYNA WAVO (KZ00PK, X)Slovensko (MZ0040)
47Šulek Igor (Z1098)<320>GAMBLER (KZ02VX, X)Slovensko (MZ0040)
48Klár Milan (H1916)<100>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
49Humplík Pavel (H0172)<245>EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
50Dostálová Klára (G3865)<282>MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
51Škodík Radek (G0527)<307>LAWRENCE A (KJ0TR1, V)TJ Albion (MG0241)
52Toth Zoltán (G0831)<122>MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
53Hruška Martin (H2050)<277>SALOU Z (KJ0MBZ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
54Hatalova Tana (Z99FI)<317>ELDORADO (KZ01D0, X)Slovensko (MZ0040)
55Sýkorová Barbora (Z1565)<323>GRACEFUL (KZ04E5, X)Slovensko (MZ0040)
56Francová Jana (F1526)<305>QUINZO Z (KJ00UT, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
57Humplíková Vladislava (H0177)<278>BUENA UTOPIA (KJ0KIX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
58Koutná Kristýna (H2964)<236>CASCAVELLA (KJ0HU5, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
59Genčik Alex Martin (Z1627)<328>QUATSCH 5 (KZ05B9, X)Slovensko (MZ0040)
60Svěráková Kateřina (G3322)<299>ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
61Matušková Kateřina (H4419)<261>AVANTI 4 (KJ0KFN, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
62Finsterle Sára (F3983)<259>ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
63Kumarová Lucie (H3724)<241>ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
64Kaločová Nina (H3664)<272>SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
65Turečková Veronika (E0830)<253>EINSTEIN (KJ0J4Q, V)Tecton s.r.o. (ME0095)
66Mücková Tereza (B2721)<274>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
67Vaníčková Jana (H2289)<276>BONRO V (KJ0I71, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
68Chýle Jan (E0251)<296>LARA 13 (KJ0L2K, K)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
69Grünthalová Nicola (B2769)<258>CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
70Kubrická Kateřina (H2783)<304>ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
71Šalková Tina (H2910)<311>DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
72Michlíčková Mariana (G3847)<224>ZIRO PERCENT (KJ0WSF, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
73Klus Marek (H1948)<341>QUAPETA (KJ0UL2, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
74Vachutka Ladislav (H2762)<255>NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
75Hruška Jiří (H0173)<172>ARVEN 2 (KJ0J96, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
76Štětina Jan (C0547)<302>GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
77Hentšel Marek (H1939)<157>CENSOR (KJ0ISJ, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
78Doležal Rudolf (F0382)<267>EBERLINA (KJ0TCY, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
79Šulek Igor (Z1098)<319>WAVO LAMPARD (KZ006F, X)Slovensko (MZ0040)
80Vysoudilová Tereza (H3757)<257>PICARD 2 (KJ0HAS, H)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
81Poláchová Valentýna (H3893)<252>STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
82Strnadlová Lucie (H2395)<343>ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
Skoky
13_ Skok st. ST* na čas - otevřená
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
13.07.2019 15:15

82
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2019 08:17:12
#JezdecKůňSubjekt
1Štětina Jan (C0547)<263>FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
2Michlíčková Mariana (G3847)<223>CORNET'S BOY (KJ0T95, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
3Klus Marek (H1948)<152>QUASTINA (KJ0J5S, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
4Vachutka Ladislav (H2762)<266>BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5Hruška Jiří (H0173)<165>ORIDA-M (KJ0J9Z, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
6Hentšel Marek (H1939)<155>DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
7Strnadlová Lucie (H2395)<306>FALL RIVER BLUE VDL (KJ0MCF, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
8Doležal Rudolf (F0382)<268>ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
9Šulek Igor (Z1098)<335>CASTELLO (KZ04S6, X)Slovensko (MZ0040)
10Kumarová Lucie (H3724)<250>CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
11Kaločová Nina (H3664)<271>DUO PENOTTI-HDH (KJ0104, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
12Turečková Veronika (E0830)<254>CRISTAGO II (KJ0J4P, H)Tecton s.r.o. (ME0095)
13Mücková Tereza (B2721)<275>CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
14Vaníčková Jana (H2289)<242>MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
15Chýle Jan (E0251)<295>ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
16Grünthalová Nicola (B2769)<300>LEANDRO S (KJ0LAH, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
17Kubrická Kateřina (H2783)<264>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
18Šalková Tina (H2910)<310>DIGER (KJ0FX2, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
19Kuba Petr (G0255)<163>EIGENWIJS 1 (KJ0OJS, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
20Málková Kateřina (F2906)<308>G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
21Žižáková Johana (B3437)<269>C'EST LA VIE (KJ00TF, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
22Levorchick Tanya (J0W7E)<171>COCO D' ECLIPSE (KJ0LIV, H)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
23Hošák Stanislav (H0880)<273>GALANDRO (KJ0GS0, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
24Zavoralová Štěpánka (F0147)<293>DIABELLA 1 (KJ0VV8, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
25Staňová Gabriela (G2000)<93>LOTUS - HS (KJ0ICH, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
26Ulčová Natálie (G3849)<251>DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
27Krampotová Lucie (H4331)<301>VALENTINO C (KJ0IPR, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
28Kovářová Natálie (H4180)<204>CORBIN (KJ00ZT, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
29Rektořík Petr (G1753)<281>BARIELA (KJ0GZH, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
30Kočí Lenka (H3223)<309>STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
31Šoupalová Martina (F1924)<139>TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
32Sláviková Jana (Z1091)<333>NOBEL BOY (KZ04QI, X)Slovensko (MZ0040)
33Fojtová Michaela (H3054)<298>LANGAR (KJ0GM8, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
34Aberl Tomáš (G1949)<303>ATHENA 1 (KJ0FRR, K)JK Aberl, z.s. (MG0164)
35Žíla Zdeněk (F0969)<149>CHACCO-TO (KJ0MXU, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
36Michlíčková Mariana (G3847)<270>IDEE VAN DE ACHTERHOEK (KJ0VM3, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
37Škanderová Miroslava (H2834)<153>DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
38Klus Marek (H1948)<150>SABELIUS (KJ0KSO, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
39Studnička Václav (A0888)<110>WINIE THE POOH (KJ0SX6, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
40Vachutka Ladislav (H2762)<256>VANILLA ROSE-H (KJ0IYJ, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
41Hruška Jiří (H0173)<164>ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
42Štětina Jan (C0547)<262>GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
43Hentšel Marek (H1939)<156>SAURON Fitmin (KJ0D25, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
44Doležal Rudolf (F0382)<114>CESANO V (KJ0J7N, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
45Strnadlová Lucie (H2395)<288>CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
46Sokolová Barbora (Z1099)<322>REYNA WAVO (KZ00PK, X)Slovensko (MZ0040)
47Šulek Igor (Z1098)<320>GAMBLER (KZ02VX, X)Slovensko (MZ0040)
48Klár Milan (H1916)<100>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
49Humplík Pavel (H0172)<245>EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
50Dostálová Klára (G3865)<282>MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
51Škodík Radek (G0527)<307>LAWRENCE A (KJ0TR1, V)TJ Albion (MG0241)
52Toth Zoltán (G0831)<122>MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
53Hruška Martin (H2050)<277>SALOU Z (KJ0MBZ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
54Hatalova Tana (Z99FI)<317>ELDORADO (KZ01D0, X)Slovensko (MZ0040)
55Sýkorová Barbora (Z1565)<323>GRACEFUL (KZ04E5, X)Slovensko (MZ0040)
56Francová Jana (F1526)<305>QUINZO Z (KJ00UT, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
57Humplíková Vladislava (H0177)<278>BUENA UTOPIA (KJ0KIX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
58Koutná Kristýna (H2964)<236>CASCAVELLA (KJ0HU5, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
59Genčik Alex Martin (Z1627)<328>QUATSCH 5 (KZ05B9, X)Slovensko (MZ0040)
60Svěráková Kateřina (G3322)<299>ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
61Matušková Kateřina (H4419)<261>AVANTI 4 (KJ0KFN, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
62Finsterle Sára (F3983)<259>ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
63Kumarová Lucie (H3724)<241>ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
64Kaločová Nina (H3664)<272>SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
65Turečková Veronika (E0830)<253>EINSTEIN (KJ0J4Q, V)Tecton s.r.o. (ME0095)
66Mücková Tereza (B2721)<274>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
67Vaníčková Jana (H2289)<276>BONRO V (KJ0I71, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
68Chýle Jan (E0251)<296>LARA 13 (KJ0L2K, K)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
69Grünthalová Nicola (B2769)<258>CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
70Kubrická Kateřina (H2783)<304>ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
71Šalková Tina (H2910)<311>DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
72Michlíčková Mariana (G3847)<224>ZIRO PERCENT (KJ0WSF, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
73Klus Marek (H1948)<341>QUAPETA (KJ0UL2, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
74Vachutka Ladislav (H2762)<255>NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
75Hruška Jiří (H0173)<172>ARVEN 2 (KJ0J96, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
76Štětina Jan (C0547)<302>GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
77Hentšel Marek (H1939)<157>CENSOR (KJ0ISJ, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
78Doležal Rudolf (F0382)<267>EBERLINA (KJ0TCY, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
79Šulek Igor (Z1098)<319>WAVO LAMPARD (KZ006F, X)Slovensko (MZ0040)
80Vysoudilová Tereza (H3757)<257>PICARD 2 (KJ0HAS, H)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
81Poláchová Valentýna (H3893)<252>STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
82Strnadlová Lucie (H2395)<343>ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
Skoky
14_ Dvoufázové skákání 120/130 cm - otevřená
Běžná do 120 cm 274.1.5.3 - Obě fáze na čas /
14.07.2019 8:00

31
Poslední aktualizace startovní listiny: 14.07.2019 08:03:08
#JezdecKůňSubjekt
1Genčik Alex Martin (Z1627)<330>BABY DOLL (KZ05BB, X)Slovensko (MZ0040)
2Matušková Kateřina (H4419)<228>CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
3Štětina Jan (C0547)<230>ELVIS-S (KJ0VLE, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
4Lančová Martina (H4213)<103>MARIACHI (KJ0J9B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
5Dostálová Hana (H3109)<291>BAQUITA (KJ0MT5, K)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
6Janků Alexandra (G3959)<44>EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
7Nová Chantal (G3547)<344>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
8Mücková Tereza (B2721)<274>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
9Šedá Marcela (G1280)<249>CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
10Šrámková Lucie (F2851)<312>GARTUS H Strojmotiv (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
11Šídlo Radek (F0586)<101>BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
12Kalužíková Tereza (H3310)<115>AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
13Endrysová Kateřina (L0161)<143>LOVEEN MONET+ (KJ0J24, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
14Genčik Alex Martin (Z1627)<331>QUANTERO (KZ05BD, X)Slovensko (MZ0040)
15Bajnar Tomáš (H1470)<158>LOKVENC (KJ0ISG, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
16Hentšel Marek (H1939)<107>CHASANDRO BOY (KJ0WNA, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
17Knotková Sára (A1924)<292>CASANOVA - S (KJ0JG2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
18Škanderová Miroslava (H2834)<105>ACELERA (KJ0LEN, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
19Klus Marek (H1948)<152>QUASTINA (KJ0J5S, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
20Kostková Anna (B3752)<39>LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
21Žíla Zdeněk (F0969)<104>COMPLIMENT 1 (KJ0LQ1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
22Štechová Kateřina (B3832)<201>CENTUS (KJ0J7T, V)JS Dražice (MB0055)
23Kuba Petr (G0255)<190>INIESTA (KJ0WA7, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
24Doležal Rudolf (F0382)<267>EBERLINA (KJ0TCY, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
25Zwinger Jan (H2741)<102>I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
26Štefancová Katarina (Z1354)<314>CENDRILLON (KZ028V, X)Slovensko (MZ0040)
27Repíková Karolína (F4273)<235>NESI (KJ0CIX, K)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
29Klár Milan (H1916)<100>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
29Matušková Kateřina (H4419)<261>AVANTI 4 (KJ0KFN, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
30Štětina Jan (C0547)<262>GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
31Genčik Alex Martin (Z1627)<329>CUTTING EDGE (KZ05BC, X)Slovensko (MZ0040)
Skoky
14_ Dvoufázové skákání 120/130 cm - otevřená
Běžná do 120 cm 274.1.5.3 - Obě fáze na čas /
14.07.2019 8:00

31
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2019 08:17:12
#JezdecKůňSubjekt
1Genčik Alex Martin (Z1627)<330>BABY DOLL (KZ05BB, X)Slovensko (MZ0040)
2Matušková Kateřina (H4419)<228>CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
3Štětina Jan (C0547)<230>ELVIS-S (KJ0VLE, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
4Lančová Martina (H4213)<103>MARIACHI (KJ0J9B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
5Dostálová Hana (H3109)<291>BAQUITA (KJ0MT5, K)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
6Janků Alexandra (G3959)<44>EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
7Nová Chantal (G3547)<344>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
8Mücková Tereza (B2721)<274>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
9Šedá Marcela (G1280)<249>CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
10Šrámková Lucie (F2851)<312>GARTUS H Strojmotiv (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
11Šídlo Radek (F0586)<101>BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
12Kalužíková Tereza (H3310)<115>AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
13Endrysová Kateřina (L0161)<143>LOVEEN MONET+ (KJ0J24, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
14Genčik Alex Martin (Z1627)<331>QUANTERO (KZ05BD, X)Slovensko (MZ0040)
15Bajnar Tomáš (H1470)<158>LOKVENC (KJ0ISG, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
16Hentšel Marek (H1939)<107>CHASANDRO BOY (KJ0WNA, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
17Knotková Sára (A1924)<292>CASANOVA - S (KJ0JG2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
18Škanderová Miroslava (H2834)<105>ACELERA (KJ0LEN, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
19Klus Marek (H1948)<152>QUASTINA (KJ0J5S, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
20Kostková Anna (B3752)<39>LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
21Žíla Zdeněk (F0969)<104>COMPLIMENT 1 (KJ0LQ1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
22Štechová Kateřina (B3832)<201>CENTUS (KJ0J7T, V)JS Dražice (MB0055)
23Kuba Petr (G0255)<190>INIESTA (KJ0WA7, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
24Doležal Rudolf (F0382)<267>EBERLINA (KJ0TCY, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
25Zwinger Jan (H2741)<102>I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
26Štefancová Katarina (Z1354)<314>CENDRILLON (KZ028V, X)Slovensko (MZ0040)
27Repíková Karolína (F4273)<235>NESI (KJ0CIX, K)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
28Klár Milan (H1916)<100>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
29Matušková Kateřina (H4419)<261>AVANTI 4 (KJ0KFN, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
30Štětina Jan (C0547)<262>GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
31Genčik Alex Martin (Z1627)<329>CUTTING EDGE (KZ05BC, X)Slovensko (MZ0040)
Skoky
15B Skok st. S* Finále Czech Junior Cup 2019
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
14.07.2019

6
Skoky
15C Skok st. S** Finále Czech Junior Cup 2019
Běžná S** (130) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
14.07.2019

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2019 08:17:12
#JezdecKůňSubjekt
1Pokorná Adéla (B3764)<340>ZAIRA CALETTA (KJ0JZR, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
2Novak Anna Lani (A1892)<176>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
3Očenášková Natálie (L0307)<177>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
4Horáková Martina (H4489)<179>JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
5Machalová Eliška (H4341)<181>CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
6Bartoňková Nyna (G4048)<197>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
7Kostková Anna (B3752)<198>TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
8Kostková Anna (B3752)<199>COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
9Cielecká Natálie (H4434)<200>ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
10Štechová Kateřina (B3832)<202>CASIRI (KJ0M01, V)JS Dražice (MB0055)
11Očenášková Natálie (L0307)<206>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
12Finsterle Sára (F3983)<209>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
13Matušková Kateřina (H4419)<210>F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
14Kolářová Veronika (G3964)<211>MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
15Knotková Sára (A1924)<215>VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
16Holcová Martina (B3499)<216>FEINE LADY (KJ0VNO, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17Roubíčková Magdaléna (H4268)<220>KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
18Žižáková Viktorie (B3644)<221>CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
19Žižáková Viktorie (B3644)<222>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
20Michlíčková Mariana (G3847)<224>ZIRO PERCENT (KJ0WSF, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
21Burianová Anna (B3744)<226>ULTIMA 3 (KJ0JL4, K)Horse Academy (MA0047)
22Finsterle Sára (F3983)<345>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
23Poledňáková Klára (H4262)<285>SPELLBOUND (KJ0KQA, V)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
24Nová Chantal (G3547)<344>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
Skoky
15_ Skok st. S*/S** Handicap - Finále Czech Junior Cup 2019
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
14.07.2019 9:45

30
Poslední aktualizace startovní listiny: 14.07.2019 09:14:00
#JezdecKůňSubjekt
1Kovářová Natálie (H4180)<205>CONTENDRA S (KJ0MBK, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
2Sikorová Lenka (B3537)<213>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
3Dvořáková Sára (B3518)<208>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
4Lakotová Nicol (Z99XD)<324>HAIKO (KZ05BA, X)Slovensko (MZ0040)
5Finsterle Sára (F3983)<209>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
6Žižáková Viktorie (B3644)<222>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
7Očenášková Natálie (L0307)<177>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
8Kostková Anna (B3752)<199>COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
9Matušková Kateřina (H4419)<210>F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
10Kolářová Veronika (G3964)<211>MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
11Holcová Martina (B3499)<216>FEINE LADY (KJ0VNO, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12Machalová Eliška (H4341)<181>CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
13Bartoňková Nyna (G4048)<197>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
14Nová Chantal (G3547)<344>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
15Horáková Martina (H4489)<179>JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
16Pokorná Adéla (B3764)<340>ZAIRA CALETTA (KJ0JZR, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
17Michlíčková Mariana (G3847)<224>ZIRO PERCENT (KJ0WSF, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
18Knotková Sára (A1924)<215>VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
19Štechová Kateřina (B3832)<202>CASIRI (KJ0M01, V)JS Dražice (MB0055)
20Roubíčková Magdaléna (H4268)<220>KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
21Poledňáková Klára (H4262)<285>SPELLBOUND (KJ0KQA, V)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
22Cielecká Natálie (H4434)<200>ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
23Burianová Anna (B3744)<226>ULTIMA 3 (KJ0JL4, K)Horse Academy (MA0047)
24Novak Anna Lani (A1892)<176>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
25Finsterle Sára (F3983)<345>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
26Žižáková Viktorie (B3644)<221>CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
27Očenášková Natálie (L0307)<206>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
28Kostková Anna (B3752)<198>TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
29Kovářová Natálie (H4180)<204>CORBIN (KJ00ZT, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
30Španko Emma Sophia (J0W1L)<218>ELIS 4 (KJ0H81, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
Skoky
15_ Skok st. S*/S** Handicap - Finále Czech Junior Cup 2019
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
14.07.2019 9:45

30
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2019 08:17:12
#JezdecKůňSubjekt
1Kovářová Natálie (H4180)<205>CONTENDRA S (KJ0MBK, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
2Sikorová Lenka (B3537)<213>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
3Dvořáková Sára (B3518)<208>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
4Lakotová Nicol (Z99XD)<324>HAIKO (KZ05BA, X)Slovensko (MZ0040)
5Finsterle Sára (F3983)<209>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
6Žižáková Viktorie (B3644)<222>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
7Očenášková Natálie (L0307)<177>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
8Kostková Anna (B3752)<199>COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
9Matušková Kateřina (H4419)<210>F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
10Kolářová Veronika (G3964)<211>MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
11Holcová Martina (B3499)<216>FEINE LADY (KJ0VNO, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12Machalová Eliška (H4341)<181>CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
13Bartoňková Nyna (G4048)<197>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
14Nová Chantal (G3547)<344>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
15Horáková Martina (H4489)<179>JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
16Pokorná Adéla (B3764)<340>ZAIRA CALETTA (KJ0JZR, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
17Michlíčková Mariana (G3847)<224>ZIRO PERCENT (KJ0WSF, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
18Knotková Sára (A1924)<215>VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
19Štechová Kateřina (B3832)<202>CASIRI (KJ0M01, V)JS Dražice (MB0055)
20Roubíčková Magdaléna (H4268)<220>KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
21Poledňáková Klára (H4262)<285>SPELLBOUND (KJ0KQA, V)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
22Cielecká Natálie (H4434)<200>ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
23Burianová Anna (B3744)<226>ULTIMA 3 (KJ0JL4, K)Horse Academy (MA0047)
24Novak Anna Lani (A1892)<176>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
25Finsterle Sára (F3983)<345>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
26Žižáková Viktorie (B3644)<221>CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
27Očenášková Natálie (L0307)<206>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
28Kostková Anna (B3752)<198>TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
29Kovářová Natálie (H4180)<204>CORBIN (KJ00ZT, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
30Španko Emma Sophia (J0W1L)<218>ELIS 4 (KJ0H81, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
Skoky
16_ Skok st. ST* - pouze pro jezdce U25
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
14.07.2019 11:45

32
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2019 08:17:12
#JezdecKůňSubjekt
1Pokorná Žaneta (B3038)<217>GRAN CORNETTO (KJ0WDP, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
2Michlíčková Mariana (G3847)<284>LEEVE JUNG 2 (KJ0VM2, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
3Kumarová Lucie (H3724)<250>CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
4Kaločová Nina (H3664)<272>SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
5Kostková Anna (B3752)<199>COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
6Novak Anna Lani (A1892)<203>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
7Finsterle Sára (F3983)<259>ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
8Fojtová Michaela (H3054)<298>LANGAR (KJ0GM8, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
9Žižáková Johana (B3437)<269>C'EST LA VIE (KJ00TF, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
10Kočí Lenka (H3223)<309>STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
11Krampotová Lucie (H4331)<301>VALENTINO C (KJ0IPR, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
12Ulčová Natálie (G3849)<251>DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
13Dostálová Klára (G3865)<282>MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
14Svěráková Kateřina (G3322)<299>ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
15Sýkorová Barbora (Z1565)<323>GRACEFUL (KZ04E5, X)Slovensko (MZ0040)
16Škanderová Miroslava (H2834)<153>DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
17Miloň Tomáš (H4266)<332>VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
18Kubrická Kateřina (H2783)<304>ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
19Šrámková Lucie (F2851)<313>MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
20Šalková Tina (H2910)<310>DIGER (KJ0FX2, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
21Málková Kateřina (F2906)<347>CORNILS (KJ0HER, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
22Menšíková Denisa (F3870)<239>ELIOT 5 (KJ0H87, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
23Petrus Jakub (F2435)<240>HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
24Skřivan Jiří ml. (F4125)<113>CAPUA (KJ0N08, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
25Grünthalová Nicola (B2769)<258>CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
26Hatalova Tana (Z99FI)<334>CATELEYA 15 (KZ04QK, X)Slovensko (MZ0040)
27Vysoudilová Tereza (H3757)<257>PICARD 2 (KJ0HAS, H)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
28Pokorná Žaneta (B3038)<159>HUDALMA HDH (KJ0UXP, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
29Michlíčková Mariana (G3847)<270>IDEE VAN DE ACHTERHOEK (KJ0VM3, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
30Kumarová Lucie (H3724)<241>ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
31Kaločová Nina (H3664)<271>DUO PENOTTI-HDH (KJ0104, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
32Kostková Anna (B3752)<198>TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
Skoky
16_ Skok st. ST* - pouze pro jezdce U25
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
14.07.2019 11:45

32
Poslední aktualizace startovní listiny: 14.07.2019 11:36:21
#JezdecKůňSubjekt
1Pokorná Žaneta (B3038)<217>GRAN CORNETTO (KJ0WDP, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
2Michlíčková Mariana (G3847)<284>LEEVE JUNG 2 (KJ0VM2, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
3Kumarová Lucie (H3724)<250>CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
4Kaločová Nina (H3664)<272>SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
5Kostková Anna (B3752)<199>COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
6Novak Anna Lani (A1892)<203>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
7Finsterle Sára (F3983)<259>ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
8Fojtová Michaela (H3054)<298>LANGAR (KJ0GM8, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
9Žižáková Johana (B3437)<269>C'EST LA VIE (KJ00TF, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
10Kočí Lenka (H3223)<309>STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
11Krampotová Lucie (H4331)<301>VALENTINO C (KJ0IPR, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
12Ulčová Natálie (G3849)<251>DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
13Dostálová Klára (G3865)<282>MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
14Svěráková Kateřina (G3322)<299>ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
15Sýkorová Barbora (Z1565)<323>GRACEFUL (KZ04E5, X)Slovensko (MZ0040)
16Škanderová Miroslava (H2834)<153>DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
17Miloň Tomáš (H4266)<332>VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
18Kubrická Kateřina (H2783)<304>ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
19Šrámková Lucie (F2851)<313>MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
20Šalková Tina (H2910)<310>DIGER (KJ0FX2, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
21Málková Kateřina (F2906)<347>CORNILS (KJ0HER, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
22Menšíková Denisa (F3870)<239>ELIOT 5 (KJ0H87, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
23Petrus Jakub (F2435)<240>HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
24Skřivan Jiří ml. (F4125)<113>CAPUA (KJ0N08, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
25Grünthalová Nicola (B2769)<258>CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
26Hatalova Tana (Z99FI)<334>CATELEYA 15 (KZ04QK, X)Slovensko (MZ0040)
27Vysoudilová Tereza (H3757)<257>PICARD 2 (KJ0HAS, H)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
28Pokorná Žaneta (B3038)<159>HUDALMA HDH (KJ0UXP, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
29Michlíčková Mariana (G3847)<270>IDEE VAN DE ACHTERHOEK (KJ0VM3, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
30Kumarová Lucie (H3724)<241>ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
31Kaločová Nina (H3664)<271>DUO PENOTTI-HDH (KJ0104, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
32Kostková Anna (B3752)<198>TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
Skoky
17_ CREDITAS Velká cena Olomouce 2019 - skok st. T*
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
14.07.2019 14:30

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2019 08:17:12
#JezdecKůňSubjekt
1Štětina Jan (C0547)<263>FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
2Turečková Veronika (E0830)<253>EINSTEIN (KJ0J4Q, V)Tecton s.r.o. (ME0095)
3Chýle Jan (E0251)<295>ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
4Hruška Jiří (H0173)<172>ARVEN 2 (KJ0J96, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
5Doležal Rudolf (F0382)<268>ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
6Hatalova Tana (Z99FI)<317>ELDORADO (KZ01D0, X)Slovensko (MZ0040)
7Francová Jana (F1526)<305>QUINZO Z (KJ00UT, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
8Škodík Radek (G0527)<307>LAWRENCE A (KJ0TR1, V)TJ Albion (MG0241)
9Kubrická Kateřina (H2783)<264>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
10Grünthalová Nicola (B2769)<300>LEANDRO S (KJ0LAH, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
11Šalková Tina (H2910)<311>DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
12Genčik Alex Martin (Z1627)<328>QUATSCH 5 (KZ05B9, X)Slovensko (MZ0040)
13Mücková Tereza (B2721)<275>CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
14Žíla Zdeněk (F0969)<149>CHACCO-TO (KJ0MXU, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
15Strnadlová Lucie (H2395)<306>FALL RIVER BLUE VDL (KJ0MCF, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
16Levorchick Tanya (J0W7E)<171>COCO D' ECLIPSE (KJ0LIV, H)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
17Málková Kateřina (F2906)<308>G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
18Kuba Petr (G0255)<163>EIGENWIJS 1 (KJ0OJS, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
19Hentšel Marek (H1939)<157>CENSOR (KJ0ISJ, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
20Poláchová Valentýna (H3893)<252>STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
21Štětina Jan (C0547)<302>GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
22Turečková Veronika (E0830)<254>CRISTAGO II (KJ0J4P, H)Tecton s.r.o. (ME0095)
23Chýle Jan (E0251)<296>LARA 13 (KJ0L2K, K)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
24Hruška Jiří (H0173)<165>ORIDA-M (KJ0J9Z, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
Skoky
17_ CREDITAS Velká cena Olomouce 2019 - skok st. T*
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
14.07.2019 14:30

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 14.07.2019 14:26:43
#JezdecKůňSubjekt
1Štětina Jan (C0547)<263>FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
2Turečková Veronika (E0830)<253>EINSTEIN (KJ0J4Q, V)Tecton s.r.o. (ME0095)
3Chýle Jan (E0251)<295>ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
4Hruška Jiří (H0173)<172>ARVEN 2 (KJ0J96, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
5Doležal Rudolf (F0382)<268>ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
6Hatalova Tana (Z99FI)<317>ELDORADO (KZ01D0, X)Slovensko (MZ0040)
7Francová Jana (F1526)<305>QUINZO Z (KJ00UT, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
8Škodík Radek (G0527)<307>LAWRENCE A (KJ0TR1, V)TJ Albion (MG0241)
9Kubrická Kateřina (H2783)<264>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
10Grünthalová Nicola (B2769)<300>LEANDRO S (KJ0LAH, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
11Šalková Tina (H2910)<311>DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
12Genčik Alex Martin (Z1627)<328>QUATSCH 5 (KZ05B9, X)Slovensko (MZ0040)
13Mücková Tereza (B2721)<275>CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
14Žíla Zdeněk (F0969)<149>CHACCO-TO (KJ0MXU, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
15Strnadlová Lucie (H2395)<306>FALL RIVER BLUE VDL (KJ0MCF, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
16Levorchick Tanya (J0W7E)<171>COCO D' ECLIPSE (KJ0LIV, H)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
17Málková Kateřina (F2906)<308>G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
18Kuba Petr (G0255)<163>EIGENWIJS 1 (KJ0OJS, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
19Hentšel Marek (H1939)<157>CENSOR (KJ0ISJ, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
20Poláchová Valentýna (H3893)<252>STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
21Štětina Jan (C0547)<302>GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
22Turečková Veronika (E0830)<254>CRISTAGO II (KJ0J4P, H)Tecton s.r.o. (ME0095)
23Chýle Jan (E0251)<296>LARA 13 (KJ0L2K, K)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
24Hruška Jiří (H0173)<165>ORIDA-M (KJ0J9Z, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)