Přihlásit se

Skoky
Skokové + Hobby závody Stáj 3K Přední Lhota
Oficiální závody (CSN) / 190713B1
13.07.2019 - 13.07.2019
B / Poděbrady - Přední Lhota
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0098 - SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
B0470
Michael Novotný
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0576
Ilona Matoušková
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0246
Vladimír Kukla
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0551
Michael Moudrý
CZE
Skoky
Stavitel
chief
B0296
Rudolf Michl
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
02_ 2. HOBBY "ZM"
Hobby ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
13.07.2019 10:00

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.07.2019 20:08:30
#JezdecKůňSubjekt
1Macurová Monika (J0T6R)<5>OTHELLO 1 (KJ0TZN, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
2Janstová Zdenka (B1498)<26>JAPAN 2 (KJ0S31, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
3Bradáčová Magdalena (B2592)<20>O´RAY (KJ0TWH, K)Jezdecká stáj Studečky, z. s. (MB0513)
4Kopecká Ilona (B0309)<21>KRISTIÁN 2 (KJ0UWT, H)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
5Veberová Miroslava (B0593)<13>CORNETA 2 (KJ0VDA, K)JS Hubert Přítoky (MB0141)
6Jindrová Tereza (F3888)<18>ARWEN 6 (KJ0UTS, K)JK Sobotka z.s. (MF0072)
7Janusová Kateřina (E1016)<17>HAUWARD (KJ0UE8, V)Jezdecký klub FOR-HORSES z.s. (ME0251)
8Hejmová Lucie (J0PAF)<59>COSMINO (KJ0IHF, V)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
9Smejkalová Tereza (J0YZ3)<1>LEON 9 (KJ09TL, V)JS Hubert Přítoky (MB0141)
10Tomanová Zuzana (V0019)<23>RECORDA (KJ0IXZ, K)JS Klofáč (MV0053)
11Lomský František (C0023)<7>LOKAJ 2 (KJ0SSI, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
12Weiszová Kateřina (J0PAX)<27>CHICO 3 (KJ0FX1, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
13Tomandlová Lucie (B2088)<10>PRINCE OF PARADISE (KJ0VDP, V)JS Equus Slatiňany (MF0004)
14Prchal Petr (J0Z6G)<9>CALAENO (KJ0W4D, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
15Knická Sarah (J0S82)<16>ARROW 1 (KJ0XA2, K)JK Kněžičky (MF0433)
16Vondrášková Barbora (E2104)<19>TYTIOS (KJ0OZO, V)Jezdecký klub FOR-HORSES z.s. (ME0251)
17Vavřinová Eliška (J0PIP)<22>ROZÁRKA 10 (KJ0J3B, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
18Svobodová Petra (B3364)<4>CISSING COMTESSE (KJ0LYV, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
19Malčevová Kateřina (J0XUH)<11>BALOUBET 1 (KJ0JHU, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
20Palyzová Eva Amalie (J0WPJ)<15>CARMEN 14 (KJ0FYE, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
21Kopřivová Sabina (J0WPN)<25>DATASYS ELOR (KJ0H7X, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
22Niščák Pavel (F1377)<24>PERZEUS 1 (KJ0WMV, H)APOLENKA z.s. (MF0183)
Skoky
03_ 3. "Z" - pro děti, juniory a jezdce na koních startujících 1. a 2. rokem
Běžná Z (100) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
13.07.2019 11:00

11
Skoky
04_ 4. "Z" - otevřená
Běžná Z (100) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
13.07.2019 12:00

15
Skoky
05_ 5. "ZL" - otevřená
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
13.07.2019 13:00

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.07.2019 15:47:07
#JezdecKůňSubjekt
1Kurková Tereza (B3300)<55>INDOCTRO B (KJ0MXN, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
2Mácha Michael (B2621)<56>ELAN 1 (KJ0KWT, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
3Kopecká Ilona (B0309)<49>MARIT (KJ0SOK, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
4Moudrá Dominika (B2503)<48>GAMBRINUS 4 (KJ0CUZ, V)Stáj Moudrý (MB0115)
5Michalová Radka (B1147)<40>SÁRA 38 (KJ0L23, K)Jezdecká stáj Michal Přítoky, z. s. (MB0275)
6Hozdeková Michaela (E0823)<46>GRANDE GASPARI (KJ0IZ9, V)TJ Slovan Varnsdorf (ME0085)
7Hudcová Barbora (B2054)<51>LARGO 11 (KJ0F6A, V)Jezd.společnost Miskovice,o.s. (MB0034)
8Bleha Pavel (B0474)<58>GREIZI (KJ0JB2, K)JK Dolany, z. s. (MB0261)
9Dittrichová Diana (B3095)<52>VALERIE 5 (KJ0I2L, K)TJ Slavia Ptice (MB0019)
10Brodská Miroslava (B2414)<41>CORIDA 5 (KJ0IWY, K)JS Hubert Přítoky (MB0141)
11Kánská Alice (J0W1C)<43>LICARNO (KJ0IYE, V)JK Kněžičky (MF0433)
12Hayerová Vanda (J0WRJ)<47>SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
13Chmelíková Michaela (B3792)<45>CHARLESTON 1 (KJ0EF5, H)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
14Poláčková Petra (F1095)<53>ARLETTE 1 (KJ0SL4, K)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
15Jindrová Kateřina (F3905)<50>LITTLE SHAITAN (KJ0KGU, H)Jezdecký klub Podhorní Újezd z.s. (MF0079)
16Kurková Tereza (B3300)<54>CALIFORNIE 2 (KJ0K4D, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
17Mácha Michael (B2621)<57>ELANO (KJ0MDS, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
Skoky
06_ 6. "L**" - otevřená
Běžná L** (120) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
13.07.2019 14:00

8