Přihlásit se

Skoky
Finále SJL skoky 2019 - Malá cena
Oficiální závody (CSN) / 191012B1
12.10.2019 - 12.10.2019
B / Kolín
Výsledky
Skoky
02_ ZM
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

19
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Král Martin (B0256)RUBY ROSE (KJ0UWM, K)JK Stará Boleslav, z.s. (MB0074)
2 Cermanová Adriana (J0VXF)ESSEX (KJ0H6J, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
3 Nová Anna (B3461)ZAFIRA 1 (KJ0IDY, K)Stáj Moudrý (MB0115)
4 Pitrová Jana (A0444)CARENGO (KJ0LK1, V)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
5 Kelíšek Jan (D0925)CONNIE 5 (KJ0W7S, K)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
6 Cemperová Adéla (B3640)TRNÁVKA (KJ0P7Q, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
7 Plundrová Zuzana (F1591)DRANOUTER DE BETZE Z (KJ0WNH, K)JS Plundra (MF0237)
8 Nosková Sabina (F4222)NAJA 1 (KJ0FSJ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
9 Antošová Blanka (B3392)STAILI (KJ0XC9, K)JK Ivahu Vrdy (MB0137)
10 Pavelková Barbora (B2783)ENIGMA 4 (KJ0INB, K)Sportovní stáj FCC (MB0251)
11 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
12 Fišerová Kateřina (F4340)TALISSA (KJ0K1T, K)JK Kvapol Lestkov (MF0253)
13 Kurucová Tereza (B3324)FAVORITO (KJ0GVA, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
14 Hošková Renata (F4246)PARIS 2 (KJ0CE8, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
15 Prchal Bohumil (J0KYV)BONITA 8 (KJ0SVG, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
16 Vavřinová Eliška (J0PIP)WHITNEY 3 (KJ0HW8, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
17 Šimánková Natálie (J0PIK)FABIO - K (KJ0HPW, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
18 Hesová Kamila (J0QQD)GINGER-IN (KJ0WGF, K)JS Arwa, z. s. (MB0497)
19 Němcová Zuzana (B1045)TALISMAN 5 (KJ0WPT, H)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
Skoky
03_ Z
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

35
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Král Martin (B0256)RUBY ROSE (KJ0UWM, K)JK Stará Boleslav, z.s. (MB0074)
2 Poklembová Aneta (F4206)MARION 10 (KJ0UD6, K)Jakub Štěpán (MB0453)
3 Navrátilová Sandra (C1591)LIGNIT (KJ0FC6, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
4 Pokorná Veronika (J0VCI)CARRIE 1 (KJ0L1K, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
5 Drbalová Izabela (B3400)GURU (KJ0UF7, V)Stáj Václav Kolín (MB0061)
6 Janusová Kateřina (E1016)HAUWARD (KJ0UE8, V)Jezdecký klub FOR-HORSES z.s. (ME0251)
7 Zelingerová Terezie (B3736)LAGET DREAM (KJ0HRK, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
8 Kelíšek Jan (D0925)CONNIE 5 (KJ0W7S, K)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
9 Novotná Barbora (B3595)BARNEY 1 (KJ0IW1, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
10 Kořínková Barbora (J0QP7)ATYP (KJ0KAP, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
11 Mikešová Pavla (B2774)PURPLE RAIN 1 (KJ0WZN, V)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
12 Cemperová Adéla (B3640)TRNÁVKA (KJ0P7Q, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
13 Plundrová Zuzana (F1591)DRANOUTER DE BETZE Z (KJ0WNH, K)JS Plundra (MF0237)
14 Kvízová Tereza (B3113)COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
15 Nosková Sabina (F4222)NAJA 1 (KJ0FSJ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
16 Hayerová Vanda (J0WRJ)PHILADELFIA Karsit (KJ0GE0, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
17 Kmoníčková Daniela (F1718)DIA KINSKÁ (KJ0S6E, K)JS Damiss (MF0185)
18 Šíbová Kateřina (B3385)GODERA (KJ0P63, K)Michal Zaruban, Záboří n.L. (MB0399)
19 Kupcová Petra (F2193)TIME (KJ0IWG, V)Stáj Vladimír Kupec (MF0261)
20 Matunová Lenka (B1174)TRINITY-R (KJ0U8W, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
21 Pavelková Barbora (B2783)ENIGMA 4 (KJ0INB, K)Sportovní stáj FCC (MB0251)
22 Kozáková Vladimíra (A0116)CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
23 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
24 Cucová Aneta (B3643)ROMERA 1 (KJ0STE, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
25 Vaňousková Kateřina (B2819)HURVAJZ ELED (KJ0KC2, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
26 Fišerová Kateřina (F4340)TALISSA (KJ0K1T, K)JK Kvapol Lestkov (MF0253)
27 Hošková Renata (F4246)PARIS 2 (KJ0CE8, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
28 Nejedlý Martin (B2255)GRAN TORINO (KJ0VLZ, V)NH Equiteam (MA0217)
29 Faltysová Iveta (F1923)ÚSKOK 2652 (KJ0V21, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
30 Faltysová Iveta (F1923)QUASCAY (KJ0TEX, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
31 Prchal Bohumil (J0KYV)BONITA 8 (KJ0SVG, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
32 Šimánková Natálie (J0PIK)FABIO - K (KJ0HPW, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
33 Skálová Kristýna (B3641)GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
34 Němcová Zuzana (B1045)TALISMAN 5 (KJ0WPT, H)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
35 Němcová Zuzana (B1045)GARD 2 (KJ0C81, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
Skoky
04_ Z - Finále SJL - mládež mladší - uzavřená soutěž
Běžná Z (100) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

9
Skoky
05_ ZL
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

48
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Štechová Kateřina (B3832)CENTUS (KJ0J7T, V)JS Dražice (MB0055)
2 Poklembová Aneta (F4206)MARION 10 (KJ0UD6, K)Jakub Štěpán (MB0453)
3 Šmejkalová Kristina (B3563)PASSION CZENKOW (KJ0JZ5, K)Ing.J.Mazancová-Pštrosí f.Čenkov (MB0151)
4 Moudrá Dominika (B2503)RATINA 5 (KJ0VVK, K)Stáj Moudrý (MB0115)
5 Moudrá Dominika (B2503)GAMBRINUS 4 (KJ0CUZ, V)Stáj Moudrý (MB0115)
6 Navrátilová Sandra (C1591)LIGNIT (KJ0FC6, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
7 Váňová Lucie (B0968)COOL CARMEN (KJ0W2Z, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
8 Šmatolán Václav ml. (F3952)RUSALKA 4 (KJ0I5A, K)JK Šmaspol Hořice (MR0021)
9 Housa Radek (F0548)ZACHARIAS 1 (KJ0UKK, V)Stáj Housa (MB0156)
10 Kubáčková Pavla (F2762)CASARIA (KJ0VTA, K)Stáj Housa (MB0156)
11 Housa Radek (J0YZ1)VENDY-H (KJ0ELW, K)Stáj Housa (MB0156)
12 Kozáková Ema (B3468)CHOLLIN (KJ0VSZ, K)Stáj Housa (MB0156)
13 Vaňková Pavlína (F2766)ISA BELLA (KJ0TLI, K)Stáj Housa (MB0156)
14 Janusová Kateřina (E1016)HAUWARD (KJ0UE8, V)Jezdecký klub FOR-HORSES z.s. (ME0251)
15 Bauerová Ellen (J0XP5)DIADENTO (KJ0XE9, V)JS Ellhorses s.r.o. (MB0508)
16 Minaříková Hana (B0779)CARRICAIR (KJ0MKP, V)JK Ferdinand Benešov , z.s. (MB0020)
17 Hlavatá Hana (F0957)SHANKAR 1 (KJ082E, V)TJ Sokol Kladruby nad Labem z.s. (MF0061)
18 Zelingerová Terezie (B3736)LAGET DREAM (KJ0HRK, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
19 Novotná Barbora (B3595)BARNEY 1 (KJ0IW1, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
20 Kořínková Barbora (J0QP7)ATYP (KJ0KAP, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
21 Dlouhá Veronika (E1985)LIMBA 4 (KJ0IXW, K)JK Nicol Frýdlant (ME0081)
22 Procházková Zuzana (B3488)QUANTANA (KJ0K87, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
23 Zábranská Kristýna (J0Q2I)ROSE OF LOVE (KJ0HHC, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
24 Nováková Denisa (J0OY5)CRYA (KJ0L7U, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
25 Mikešová Pavla (B2774)PURPLE RAIN 1 (KJ0WZN, V)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
26 Plundrová Zuzana (F1591)LAPENTTI (KJ0DDV, V)JS Plundra (MF0237)
27 Kopecká Ilona (B0309)HABELLE CHIN (KJ0XU0, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
28 Hátlová Petra (F2144)FARAON 7 (KJ0HVJ, V)Sportovní jezdecký klub Roudnička Hradec Králové (MF0422)
29 Nováková Kristýna (V0298)VIRGINIA 3 (KJ0K2X, K)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
30 Fialová Miroslava (B2641)GOLDEN EYE (KJ0SD2, K)Šk.statek Stř.kraje (MB0097)
31 Šmejkalová Zuzana (B3605)GAMBLE N (KJ0MYJ, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
32 Kvízová Tereza (B3113)COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
33 Hayerová Vanda (J0WRJ)SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
34 Hayerová Vanda (J0WRJ)PHILADELFIA Karsit (KJ0GE0, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
35 Pospíšilová Ivona (C0049)GRANT'S (KJ0UML, H)JS Dražice (MB0055)
36 Vinzens Otto ml. (F0303)GINEVRA-IN (KJ0WTE, K)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
37 Vinzens Otto ml. (F0303)MEDISON (KJ0TNJ, K)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
38 Čadková Eva (V0057)MERANTI CH (KJ0SS4, V)Sportovní stáj Matoušek, z. s. (MV0021)
39 Kupcová Petra (F2193)TIME (KJ0IWG, V)Stáj Vladimír Kupec (MF0261)
40 Matunová Lenka (B1174)TRINITY-R (KJ0U8W, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
41 Kozáková Vladimíra (A0116)CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
42 Mücková Tereza (B2721)GENNESSY (KJ0LRM, K)Stáj Karsit (MF0242)
43 Cucová Aneta (B3643)ROMERA 1 (KJ0STE, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
44 Vaňousková Kateřina (B2819)HURVAJZ ELED (KJ0KC2, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
45 Ambrožová Kateřina (B3572)VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
46 Nejedlý Martin (B2255)GRAN TORINO (KJ0VLZ, V)NH Equiteam (MA0217)
47 Skálová Kristýna (B3641)GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
48 Němcová Zuzana (B1045)GARD 2 (KJ0C81, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
Skoky
06_ ZL - Finále SJL - mládež starší - uzavřená soutěž
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

9
Skoky
07_ L* - Memoriál Václava Boháče
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

30
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Štechová Markéta (J0R11)TOSKA 1 (KJ0CB3, K)JS Dražice (MB0055)
2 Štechová Kateřina (B3832)CENTUS (KJ0J7T, V)JS Dražice (MB0055)
3 Štechová Kateřina (B3832)CASIRI (KJ0M01, V)JS Dražice (MB0055)
4 Knížková Natálie (B3680)LIGUS (KJ0I29, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
5 Klíma Matěj (B3604)CABALLO R (KJ0W1C, V)Jezdecký klub Říčany z.s. (MB0025)
6 Šmejkalová Kristina (B3563)PERSI (KJ0EYV, V)Ing.J.Mazancová-Pštrosí f.Čenkov (MB0151)
7 Šmejkalová Kristina (B3563)PASSION CZENKOW (KJ0JZ5, K)Ing.J.Mazancová-Pštrosí f.Čenkov (MB0151)
8 Moudrá Dominika (B2503)RATINA 5 (KJ0VVK, K)Stáj Moudrý (MB0115)
9 Moudrá Dominika (B2503)GAMBRINUS 4 (KJ0CUZ, V)Stáj Moudrý (MB0115)
10 Váňová Lucie (B0968)COOL CARMEN (KJ0W2Z, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
11 Šmatolán Václav ml. (F3952)RUSALKA 4 (KJ0I5A, K)JK Šmaspol Hořice (MR0021)
12 Housa Radek (F0548)ZACHARIAS 1 (KJ0UKK, V)Stáj Housa (MB0156)
13 Kubáčková Pavla (F2762)CASARIA (KJ0VTA, K)Stáj Housa (MB0156)
14 Kozáková Ema (B3468)CHOLLIN (KJ0VSZ, K)Stáj Housa (MB0156)
15 Kozáková Ema (B3468)ČIKON (KJ0K97, V)Stáj Housa (MB0156)
16 Vaňková Pavlína (F2766)ISA BELLA (KJ0TLI, K)Stáj Housa (MB0156)
17 Minaříková Hana (B0779)CARRICAIR (KJ0MKP, V)JK Ferdinand Benešov , z.s. (MB0020)
18 Hlavatá Hana (F0957)SHANKAR 1 (KJ082E, V)TJ Sokol Kladruby nad Labem z.s. (MF0061)
19 Dlouhá Veronika (E1985)LIMBA 4 (KJ0IXW, K)JK Nicol Frýdlant (ME0081)
20 Procházková Zuzana (B3488)GIUNETE "B" (KJ0LMG, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
21 Plundrová Zuzana (F1591)LAPENTTI (KJ0DDV, V)JS Plundra (MF0237)
22 Hátlová Petra (F2144)FARAON 7 (KJ0HVJ, V)Sportovní jezdecký klub Roudnička Hradec Králové (MF0422)
23 Nováková Kristýna (V0298)VIRGINIA 3 (KJ0K2X, K)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
24 Fialová Miroslava (B2641)GOLDEN EYE (KJ0SD2, K)Šk.statek Stř.kraje (MB0097)
25 Hayerová Vanda (J0WRJ)SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
26 Vinzens Otto ml. (F0303)GINEVRA-IN (KJ0WTE, K)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
27 Vinzens Otto ml. (F0303)MEDISON (KJ0TNJ, K)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
28 Čadková Eva (V0057)MERANTI CH (KJ0SS4, V)Sportovní stáj Matoušek, z. s. (MV0021)
29 Kozáková Vladimíra (A0116)GRAMONT (KJ0HV2, V)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
30 Mücková Tereza (B2721)GENNESSY (KJ0LRM, K)Stáj Karsit (MF0242)
Skoky
08_ L** - Finále SJL - senioři - uzavřená soutěž
Běžná L** (120) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

5
Skoky
Běžná
Hobby
CSN
Finále SJL skoky 2019 - Malá cena
Výsledky
12. 10. – 12. 10.
B / Kolín
Stáj Václav Kolín

Pro větší detail klikněte!