Přihlásit se

Skoky
Finále SJL skoky 2019 - Malá cena
Oficiální závody (CSN) / 191012B1
12.10.2019 - 12.10.2019
B / Kolín
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0061 - Stáj Václav Kolín
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
B0903
Marcela Burešová
CZE
Skoky
Rozhodčí
HR
B0483
Jiří Gotvald
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
C1055
Zdeněk Koten
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0101
Jana Jakubalová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0630
Pavlína Bůžková
CZE
Skoky
Stavitel
chief
B0469
Václav Drbal
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
02_ ZM
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
12.10.2019

16
Skoky
02_ ZM
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
12.10.2019

16
Skoky
03_ Z
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
12.10.2019

32
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.10.2019 19:20:33
#JezdecKůňSubjekt
1Matunová Lenka (B1174)<27>TALISMAN 5 (KJ0WPT, H)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
2Kelíšek Jan (D0925)<14>CONNIE 5 (KJ0W7S, K)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
3Cucová Aneta (B3643)<44>ROMERA 1 (KJ0STE, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
4Vaňousková Kateřina (B2819)<45>HURVAJZ ELED (KJ0KC2, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
5Poklembová Aneta (F4206)<28>MARION 10 (KJ0UD6, K)Jakub Štěpán (MB0453)
6Šimánková Natálie (J0PIK)<25>FABIO - K (KJ0HPW, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
7Plundrová Zuzana (F1591)<16>DRANOUTER DE BETZE Z (KJ0WNH, K)JS Plundra (MF0237)
8Hesová Kamila (J0QQD)<26>GINGER-IN (KJ0WGF, K)JS Arwa, z. s. (MB0497)
9Šíbová Kateřina (B3385)<40>GODERA (KJ0P63, K)Michal Zaruban, Záboří n.L. (MB0399)
10Nosková Sabina (F4222)<17>NAJA 1 (KJ0FSJ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
11Kmoníčková Daniela (F1718)<39>DIA KINSKÁ (KJ0S6E, K)JS Damiss (MF0185)
12Kupcová Petra (F2193)<41>TIME (KJ0IWG, V)Stáj Vladimír Kupec (MF0261)
13Kozáková Vladimíra (A0116)<43>CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
14Matunová Lenka (B1174)<42>TRINITY-R (KJ0U8W, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
15Drbalová Izabela (B3400)<31>GURU (KJ0UF7, V)Stáj Václav Kolín (MB0061)
16Zelingerová Terezie (B3736)<33>LAGET DREAM (KJ0HRK, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
17Sedláková Alžběta (V0447)<99>LACROSS (KJ0EEH, V)Jezdecké centrum Cheval (MV0104)
18Janusová Kateřina (E1016)<32>HAUWARD (KJ0UE8, V)Jezdecký klub FOR-HORSES z.s. (ME0251)
19Faltysová Iveta (F1923)<48>QUASCAY (KJ0TEX, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
20Prchal Bohumil (J0KYV)<24>BONITA 8 (KJ0SVG, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
21Cemperová Adéla (B3640)<15>TRNÁVKA (KJ0P7Q, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
22Navrátilová Sandra (C1591)<29>LIGNIT (KJ0FC6, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
23Pavelková Barbora (B2783)<18>ENIGMA 4 (KJ0INB, K)Sportovní stáj FCC (MB0251)
24Vavřinová Eliška (J0PIP)<100>PATRIOT 4 (KJ0CQ0, H)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
25Kvízová Tereza (B3113)<37>COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
26Novotná Barbora (B3595)<34>BARNEY 1 (KJ0IW1, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
27Nejedlý Martin (B2255)<46>GRAN TORINO (KJ0VLZ, V)NH Equiteam (MA0217)
28Kořínková Barbora (J0QP7)<35>ATYP (KJ0KAP, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
29Pokorná Veronika (J0VCI)<30>CARRIE 1 (KJ0L1K, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
30Faltysová Iveta (F1923)<47>ÚSKOK 2652 (KJ0V21, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
31Šohajová Marcela (B1675)<19>CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
32Skálová Kristýna (B3641)<49>GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Skoky
03_ Z
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
12.10.2019

32
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.10.2019 19:26:26
#JezdecKůňSubjekt
1Matunová Lenka (B1174)<27>TALISMAN 5 (KJ0WPT, H)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
2Kelíšek Jan (D0925)<14>CONNIE 5 (KJ0W7S, K)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
3Cucová Aneta (B3643)<44>ROMERA 1 (KJ0STE, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
4Vaňousková Kateřina (B2819)<45>HURVAJZ ELED (KJ0KC2, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
5Poklembová Aneta (F4206)<28>MARION 10 (KJ0UD6, K)Jakub Štěpán (MB0453)
6Šimánková Natálie (J0PIK)<25>FABIO - K (KJ0HPW, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
7Plundrová Zuzana (F1591)<16>DRANOUTER DE BETZE Z (KJ0WNH, K)JS Plundra (MF0237)
8Hesová Kamila (J0QQD)<26>GINGER-IN (KJ0WGF, K)JS Arwa, z. s. (MB0497)
9Šíbová Kateřina (B3385)<40>GODERA (KJ0P63, K)Michal Zaruban, Záboří n.L. (MB0399)
10Nosková Sabina (F4222)<17>NAJA 1 (KJ0FSJ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
11Kmoníčková Daniela (F1718)<39>DIA KINSKÁ (KJ0S6E, K)JS Damiss (MF0185)
12Kupcová Petra (F2193)<41>TIME (KJ0IWG, V)Stáj Vladimír Kupec (MF0261)
13Kozáková Vladimíra (A0116)<43>CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
14Matunová Lenka (B1174)<42>TRINITY-R (KJ0U8W, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
15Drbalová Izabela (B3400)<31>GURU (KJ0UF7, V)Stáj Václav Kolín (MB0061)
16Zelingerová Terezie (B3736)<33>LAGET DREAM (KJ0HRK, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
17Sedláková Alžběta (V0447)<99>LACROSS (KJ0EEH, V)Jezdecké centrum Cheval (MV0104)
18Janusová Kateřina (E1016)<32>HAUWARD (KJ0UE8, V)Jezdecký klub FOR-HORSES z.s. (ME0251)
19Faltysová Iveta (F1923)<48>QUASCAY (KJ0TEX, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
20Prchal Bohumil (J0KYV)<24>BONITA 8 (KJ0SVG, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
21Cemperová Adéla (B3640)<15>TRNÁVKA (KJ0P7Q, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
22Navrátilová Sandra (C1591)<29>LIGNIT (KJ0FC6, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
23Pavelková Barbora (B2783)<18>ENIGMA 4 (KJ0INB, K)Sportovní stáj FCC (MB0251)
24Vavřinová Eliška (J0PIP)<100>PATRIOT 4 (KJ0CQ0, H)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
25Kvízová Tereza (B3113)<37>COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
26Novotná Barbora (B3595)<34>BARNEY 1 (KJ0IW1, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
27Nejedlý Martin (B2255)<46>GRAN TORINO (KJ0VLZ, V)NH Equiteam (MA0217)
28Kořínková Barbora (J0QP7)<35>ATYP (KJ0KAP, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
29Pokorná Veronika (J0VCI)<30>CARRIE 1 (KJ0L1K, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
30Faltysová Iveta (F1923)<47>ÚSKOK 2652 (KJ0V21, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
31Šohajová Marcela (B1675)<19>CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
32Skálová Kristýna (B3641)<49>GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Skoky
04_ Z - Finále SJL - mládež mladší - uzavřená soutěž
Běžná Z (100) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
12.10.2019 12:00

9
Skoky
04_ Z - Finále SJL - mládež mladší - uzavřená soutěž
Běžná Z (100) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
12.10.2019 12:00

9
Skoky
05_ ZL
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
12.10.2019

42
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.10.2019 19:20:33
#JezdecKůňSubjekt
1Vinzens Otto ml. (F0303)<81>MEDISON (KJ0TNJ, K)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
2Moudrá Dominika (B2503)<62>GAMBRINUS 4 (KJ0CUZ, V)Stáj Moudrý (MB0115)
3Nejedlý Martin (B2255)<46>GRAN TORINO (KJ0VLZ, V)NH Equiteam (MA0217)
4Kupcová Petra (F2193)<41>TIME (KJ0IWG, V)Stáj Vladimír Kupec (MF0261)
5Matunová Lenka (B1174)<42>TRINITY-R (KJ0U8W, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
6Šmejkalová Zuzana (B3605)<77>GAMBLE N (KJ0MYJ, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
7Kopecká Ilona (B0309)<73>HABELLE CHIN (KJ0XU0, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
8Hátlová Petra (F2144)<74>FARAON 7 (KJ0HVJ, V)Sportovní jezdecký klub Roudnička Hradec Králové (MF0422)
9Janusová Kateřina (E1016)<32>HAUWARD (KJ0UE8, V)Jezdecký klub FOR-HORSES z.s. (ME0251)
10Skálová Kristýna (B3641)<49>GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
11Plundrová Zuzana (F1591)<72>LAPENTTI (KJ0DDV, V)JS Plundra (MF0237)
12Vaňousková Kateřina (B2819)<45>HURVAJZ ELED (KJ0KC2, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
13Cucová Aneta (B3643)<44>ROMERA 1 (KJ0STE, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
14Kozáková Vladimíra (A0116)<43>CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
15Hlavatá Hana (F0957)<69>SHANKAR 1 (KJ082E, V)TJ Sokol Kladruby nad Labem z.s. (MF0061)
16Bauerová Ellen (J0XP5)<52>DIADENTO (KJ0XE9, V)JS Ellhorses s.r.o. (MB0508)
17Sedláková Alžběta (V0447)<99>LACROSS (KJ0EEH, V)Jezdecké centrum Cheval (MV0104)
18Poklembová Aneta (F4206)<28>MARION 10 (KJ0UD6, K)Jakub Štěpán (MB0453)
19Zábranská Kristýna (J0Q2I)<57>ROSE OF LOVE (KJ0HHC, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
20Fialová Miroslava (B2641)<76>GOLDEN EYE (KJ0SD2, K)Šk.statek Stř.kraje (MB0097)
21Navrátilová Sandra (C1591)<29>LIGNIT (KJ0FC6, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
22Ambrožová Kateřina (B3572)<84>VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
23Nováková Denisa (J0OY5)<58>CRYA (KJ0L7U, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
24Vaňková Pavlína (F2766)<67>ISA BELLA (KJ0TLI, K)Stáj Housa (MB0156)
25Dlouhá Veronika (E1985)<70>LIMBA 4 (KJ0IXW, K)JK Nicol Frýdlant (ME0081)
26Štechová Kateřina (B3832)<60>CENTUS (KJ0J7T, V)JS Dražice (MB0055)
27Kozáková Ema (B3468)<85>CHOLLIN (KJ0VSZ, K)Stáj Housa (MB0156)
28Nováková Kristýna (V0298)<75>VIRGINIA 3 (KJ0K2X, K)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
29Šmatolán Václav ml. (F3952)<64>RUSALKA 4 (KJ0I5A, K)JK Šmaspol Hořice (MR0021)
30Minaříková Hana (B0779)<68>CARRICAIR (KJ0MKP, V)JK Ferdinand Benešov , z.s. (MB0020)
31Procházková Zuzana (B3488)<71>QUANTANA (KJ0K87, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
32Váňová Lucie (B0968)<63>COOL CARMEN (KJ0W2Z, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
33Novotná Barbora (B3595)<34>BARNEY 1 (KJ0IW1, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
34Jeníčková Lucie (B3405)<101>RAMBO 5 (KJ0HP4, V)Stáj Housa (MB0156)
35Kořínková Barbora (J0QP7)<35>ATYP (KJ0KAP, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
36Pospíšilová Ivona (C0049)<79>GRANT'S (KJ0UML, H)JS Dražice (MB0055)
37Šmejkalová Kristina (B3563)<59>PASSION CZENKOW (KJ0JZ5, K)Ing.J.Mazancová-Pštrosí f.Čenkov (MB0151)
38Mücková Tereza (B2721)<83>GENNESSY (KJ0LRM, K)Stáj Karsit (MF0242)
39Zelingerová Terezie (B3736)<33>LAGET DREAM (KJ0HRK, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
40Housa Radek (J0YZ1)<56>VENDY-H (KJ0ELW, K)Stáj Housa (MB0156)
41Vinzens Otto ml. (F0303)<80>GINEVRA-IN (KJ0WTE, K)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
42Moudrá Dominika (B2503)<61>RATINA 5 (KJ0VVK, K)Stáj Moudrý (MB0115)
Skoky
05_ ZL
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
12.10.2019

42
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.10.2019 19:28:24
#JezdecKůňSubjekt
1Vinzens Otto ml. (F0303)<81>MEDISON (KJ0TNJ, K)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
2Moudrá Dominika (B2503)<62>GAMBRINUS 4 (KJ0CUZ, V)Stáj Moudrý (MB0115)
3Nejedlý Martin (B2255)<46>GRAN TORINO (KJ0VLZ, V)NH Equiteam (MA0217)
4Kupcová Petra (F2193)<41>TIME (KJ0IWG, V)Stáj Vladimír Kupec (MF0261)
5Matunová Lenka (B1174)<42>TRINITY-R (KJ0U8W, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
6Šmejkalová Zuzana (B3605)<77>GAMBLE N (KJ0MYJ, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
7Kopecká Ilona (B0309)<73>HABELLE CHIN (KJ0XU0, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
8Hátlová Petra (F2144)<74>FARAON 7 (KJ0HVJ, V)Sportovní jezdecký klub Roudnička Hradec Králové (MF0422)
9Janusová Kateřina (E1016)<32>HAUWARD (KJ0UE8, V)Jezdecký klub FOR-HORSES z.s. (ME0251)
10Skálová Kristýna (B3641)<49>GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
11Plundrová Zuzana (F1591)<72>LAPENTTI (KJ0DDV, V)JS Plundra (MF0237)
12Vaňousková Kateřina (B2819)<45>HURVAJZ ELED (KJ0KC2, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
13Cucová Aneta (B3643)<44>ROMERA 1 (KJ0STE, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
14Kozáková Vladimíra (A0116)<43>CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
15Hlavatá Hana (F0957)<69>SHANKAR 1 (KJ082E, V)TJ Sokol Kladruby nad Labem z.s. (MF0061)
16Bauerová Ellen (J0XP5)<52>DIADENTO (KJ0XE9, V)JS Ellhorses s.r.o. (MB0508)
17Sedláková Alžběta (V0447)<99>LACROSS (KJ0EEH, V)Jezdecké centrum Cheval (MV0104)
18Poklembová Aneta (F4206)<28>MARION 10 (KJ0UD6, K)Jakub Štěpán (MB0453)
19Zábranská Kristýna (J0Q2I)<57>ROSE OF LOVE (KJ0HHC, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
20Fialová Miroslava (B2641)<76>GOLDEN EYE (KJ0SD2, K)Šk.statek Stř.kraje (MB0097)
21Navrátilová Sandra (C1591)<29>LIGNIT (KJ0FC6, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
22Ambrožová Kateřina (B3572)<84>VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
23Nováková Denisa (J0OY5)<58>CRYA (KJ0L7U, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
24Vaňková Pavlína (F2766)<67>ISA BELLA (KJ0TLI, K)Stáj Housa (MB0156)
25Dlouhá Veronika (E1985)<70>LIMBA 4 (KJ0IXW, K)JK Nicol Frýdlant (ME0081)
26Štechová Kateřina (B3832)<60>CENTUS (KJ0J7T, V)JS Dražice (MB0055)
27Kozáková Ema (B3468)<85>CHOLLIN (KJ0VSZ, K)Stáj Housa (MB0156)
28Nováková Kristýna (V0298)<75>VIRGINIA 3 (KJ0K2X, K)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
29Šmatolán Václav ml. (F3952)<64>RUSALKA 4 (KJ0I5A, K)JK Šmaspol Hořice (MR0021)
30Minaříková Hana (B0779)<68>CARRICAIR (KJ0MKP, V)JK Ferdinand Benešov , z.s. (MB0020)
31Procházková Zuzana (B3488)<71>QUANTANA (KJ0K87, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
32Váňová Lucie (B0968)<63>COOL CARMEN (KJ0W2Z, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
33Novotná Barbora (B3595)<34>BARNEY 1 (KJ0IW1, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
34Jeníčková Lucie (B3405)<101>RAMBO 5 (KJ0HP4, V)Stáj Housa (MB0156)
35Kořínková Barbora (J0QP7)<35>ATYP (KJ0KAP, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
36Pospíšilová Ivona (C0049)<79>GRANT'S (KJ0UML, H)JS Dražice (MB0055)
37Šmejkalová Kristina (B3563)<59>PASSION CZENKOW (KJ0JZ5, K)Ing.J.Mazancová-Pštrosí f.Čenkov (MB0151)
38Mücková Tereza (B2721)<83>GENNESSY (KJ0LRM, K)Stáj Karsit (MF0242)
39Zelingerová Terezie (B3736)<33>LAGET DREAM (KJ0HRK, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
40Housa Radek (J0YZ1)<56>VENDY-H (KJ0ELW, K)Stáj Housa (MB0156)
41Vinzens Otto ml. (F0303)<80>GINEVRA-IN (KJ0WTE, K)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
42Moudrá Dominika (B2503)<61>RATINA 5 (KJ0VVK, K)Stáj Moudrý (MB0115)
Skoky
06_ ZL - Finále SJL - mládež starší - uzavřená soutěž
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
12.10.2019

9
Skoky
06_ ZL - Finále SJL - mládež starší - uzavřená soutěž
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
12.10.2019

9
Skoky
07_ L* - Memoriál Václava Boháče
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
12.10.2019

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.10.2019 19:20:33
#JezdecKůňSubjekt
1Štechová Kateřina (B3832)<89>CASIRI (KJ0M01, V)JS Dražice (MB0055)
2Kozáková Ema (B3468)<91>ČIKON (KJ0K97, V)Stáj Housa (MB0156)
3Moudrá Dominika (B2503)<61>RATINA 5 (KJ0VVK, K)Stáj Moudrý (MB0115)
4Šmejkalová Kristina (B3563)<88>PERSI (KJ0EYV, V)Ing.J.Mazancová-Pštrosí f.Čenkov (MB0151)
5Procházková Zuzana (B3488)<92>GIUNETE "B" (KJ0LMG, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
6Vinzens Otto ml. (F0303)<81>MEDISON (KJ0TNJ, K)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
7Kozáková Vladimíra (A0116)<93>GRAMONT (KJ0HV2, V)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
8Mücková Tereza (B2721)<83>GENNESSY (KJ0LRM, K)Stáj Karsit (MF0242)
9Knížková Natálie (B3680)<87>LIGUS (KJ0I29, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
10Hlavatá Hana (F0957)<69>SHANKAR 1 (KJ082E, V)TJ Sokol Kladruby nad Labem z.s. (MF0061)
11Šmatolán Václav ml. (F3952)<64>RUSALKA 4 (KJ0I5A, K)JK Šmaspol Hořice (MR0021)
12Klíma Matěj (B3604)<53>CABALLO R (KJ0W1C, V)Jezdecký klub Říčany z.s. (MB0025)
13Minaříková Hana (B0779)<68>CARRICAIR (KJ0MKP, V)JK Ferdinand Benešov , z.s. (MB0020)
14Plundrová Zuzana (F1591)<72>LAPENTTI (KJ0DDV, V)JS Plundra (MF0237)
15Štechová Markéta (J0R11)<51>TOSKA 1 (KJ0CB3, K)JS Dražice (MB0055)
16Kvízová Tereza (B3113)<37>COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
17Jeníčková Lucie (B3405)<101>RAMBO 5 (KJ0HP4, V)Stáj Housa (MB0156)
18Nováková Kristýna (V0298)<75>VIRGINIA 3 (KJ0K2X, K)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
19Dlouhá Veronika (E1985)<70>LIMBA 4 (KJ0IXW, K)JK Nicol Frýdlant (ME0081)
20Hátlová Petra (F2144)<74>FARAON 7 (KJ0HVJ, V)Sportovní jezdecký klub Roudnička Hradec Králové (MF0422)
21Štechová Kateřina (B3832)<60>CENTUS (KJ0J7T, V)JS Dražice (MB0055)
22Kozáková Ema (B3468)<85>CHOLLIN (KJ0VSZ, K)Stáj Housa (MB0156)
23Moudrá Dominika (B2503)<62>GAMBRINUS 4 (KJ0CUZ, V)Stáj Moudrý (MB0115)
24Vinzens Otto ml. (F0303)<80>GINEVRA-IN (KJ0WTE, K)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
Skoky
07_ L* - Memoriál Václava Boháče
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
12.10.2019

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.10.2019 19:29:14
#JezdecKůňSubjekt
1Štechová Kateřina (B3832)<89>CASIRI (KJ0M01, V)JS Dražice (MB0055)
2Kozáková Ema (B3468)<91>ČIKON (KJ0K97, V)Stáj Housa (MB0156)
3Moudrá Dominika (B2503)<61>RATINA 5 (KJ0VVK, K)Stáj Moudrý (MB0115)
4Šmejkalová Kristina (B3563)<88>PERSI (KJ0EYV, V)Ing.J.Mazancová-Pštrosí f.Čenkov (MB0151)
5Procházková Zuzana (B3488)<92>GIUNETE "B" (KJ0LMG, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
6Vinzens Otto ml. (F0303)<81>MEDISON (KJ0TNJ, K)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
7Kozáková Vladimíra (A0116)<93>GRAMONT (KJ0HV2, V)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
8Mücková Tereza (B2721)<83>GENNESSY (KJ0LRM, K)Stáj Karsit (MF0242)
9Knížková Natálie (B3680)<87>LIGUS (KJ0I29, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
10Hlavatá Hana (F0957)<69>SHANKAR 1 (KJ082E, V)TJ Sokol Kladruby nad Labem z.s. (MF0061)
11Šmatolán Václav ml. (F3952)<64>RUSALKA 4 (KJ0I5A, K)JK Šmaspol Hořice (MR0021)
12Klíma Matěj (B3604)<53>CABALLO R (KJ0W1C, V)Jezdecký klub Říčany z.s. (MB0025)
13Minaříková Hana (B0779)<68>CARRICAIR (KJ0MKP, V)JK Ferdinand Benešov , z.s. (MB0020)
14Plundrová Zuzana (F1591)<72>LAPENTTI (KJ0DDV, V)JS Plundra (MF0237)
15Štechová Markéta (J0R11)<51>TOSKA 1 (KJ0CB3, K)JS Dražice (MB0055)
16Kvízová Tereza (B3113)<37>COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
17Jeníčková Lucie (B3405)<101>RAMBO 5 (KJ0HP4, V)Stáj Housa (MB0156)
18Nováková Kristýna (V0298)<75>VIRGINIA 3 (KJ0K2X, K)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
19Dlouhá Veronika (E1985)<70>LIMBA 4 (KJ0IXW, K)JK Nicol Frýdlant (ME0081)
20Hátlová Petra (F2144)<74>FARAON 7 (KJ0HVJ, V)Sportovní jezdecký klub Roudnička Hradec Králové (MF0422)
21Štechová Kateřina (B3832)<60>CENTUS (KJ0J7T, V)JS Dražice (MB0055)
22Kozáková Ema (B3468)<85>CHOLLIN (KJ0VSZ, K)Stáj Housa (MB0156)
23Moudrá Dominika (B2503)<62>GAMBRINUS 4 (KJ0CUZ, V)Stáj Moudrý (MB0115)
24Vinzens Otto ml. (F0303)<80>GINEVRA-IN (KJ0WTE, K)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
Skoky
08_ L** - Finále SJL - senioři - uzavřená soutěž
Běžná L** (120) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
12.10.2019

5
Skoky
08_ L** - Finále SJL - senioři - uzavřená soutěž
Běžná L** (120) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
12.10.2019

5