Přihlásit se

Skoky
Májové skokové závody
Oficiální závody (CSN) / 200516K1
16.05.2020 - 16.05.2020
K / Pegas Děpoltovice
Výsledky
Skoky
01A Skoková soutěž „ZM“ - limitovaný čas
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

13
Skoky
01B Skoková soutěž „ZM“ - limitovaný čas
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

11
Skoky
02_ Skoková soutěž „Z“ – s návazným rozeskakováním
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

26
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Rokůsková Tereza (J0XX2)IKASE (KJ0EMB, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
2 Rokůsková Tereza (J0XX2)EAGLE SPIRIT (KJ0XSM, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
3 Šímová Natalie (K0341)CELY 1 (KJ0WW1, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
4 Šímová Rozálie (J0LO3)AMANDA LEE (KJ05WK, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
5 Pochman Martin (E1505)DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
6 Klusáková Dana (D0064)DENALI (KJ0VDX, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
7 Čurdová Nicol (J0YLE)RESKÁTOR 1 (KJ0AVQ, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
8 Michálková Tereza (K0299)LA ETNA (KJ0VL6, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
9 Čurdová Kateřina (J0RHL)LA DE JANERA (KJ0VMM, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
10 Bobková Pavla (J0UXT)ARIEL 5 (KJ0XGT, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
11 Hanousková Natálie (J0SN1)LA ČIKO (KJ0WQB, H)Pegas Děpoltovice (MK0001)
12 Kašparová Tereza (J0RQI)RYZÁČEK 1 (KJ0FQ8, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
13 Ujčíková Karen (J0QHC)RHAPSODY 1 (KJ0EWD, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
14 Kumičíková Jana (D0060)GELL BERI (KJ0TFB, V)TJ statek Stráž n.O. (MK0013)
15 Rajchmanová Anna (J0WA5)NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
16 Ujčíková Karen (J0QHC)ALYDAME (KJ0I0G, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
17 Šťovíčková Miroslava (D1266)TACALICO (KJ0YO2, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
18 Modrová Michala (K0297)WARMIA (KJ0YHK, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
19 Neguczová Adéla Barbora (J0SMT)LA COSTA 1 (KJ0X6I, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
20 Chocholoušová Pavla (D0085)LOPING (KJ0YCC, V)Jezdecký klub Třešňák (MK0052)
21 Bartoňová Aneta (J0YZ7)GERETT 1 (KJ0TOV, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
22 Hanousková Natálie (J0SN1)IT'S ALL (KJ0YLY, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
23 Čelovská Lada (D0597)MISS CHRISTO M (KJ0MVV, K)Jezdecká stáj Querida z.s. (MK0078)
24 Hrnková Alžběta (J0NW2)GENESIS 14 (KJ0V5Y, K)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
25 Fošenbauerová Lucie (D1042)ELONZA (KJ0L6Y, V)Cesta ke koním o.s. Nejdek (MK0060)
26 Ujčíková Karen (J0QHC)PIALOTA (KJ0CGS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
Skoky
03_ Skoková soutěž „ZL“ – s návazným rozeskakováním
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

9
Skoky
04_ Skoková soutěž „L**” – s návazným rozeskakováním
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

13
Skoky
05_ Skoková soutěž „S*” – s návazným rozeskakováním
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

10
Skoky
06_ Skoková soutěž Pony – handicap „ZP” – na limitovaný čas
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

16
Skoky
07_ Skoková soutěž Pony – handicap „ZLP” – na limitovaný čas
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

26
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kemrová Veronika (K0345)BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
2 Kemrová Viktorie (K0344)ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
3 Michálková Markéta (J0YB7)FRISCO (KJ0K0W, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
4 Čurdová Nicol (J0YLE)PRINC 30 (KJ0XNX, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
5 Bezperátová Eliška (J0QH6)SHADOW 4 (KJ0IHI, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
6 Lahodná ml. Jana (J0KRD)HILDA 1 (KJ0I9A, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
7 Lahodná ml. Jana (J0KRD)AMÁLKA 16 (KJ0TI3, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
8 Lahodná Anna Nikola (J0SNB)DREAM STAR (KJ0XA4, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
9 Krupičková Aneta (J0Q3Q)MISCHEL (KJ0HKX, H)Cesta ke koním o.s. Nejdek (MK0060)
10 Zeman ml. Jan (J0YA5)BAM 2 (KJ0L5P, V)Stáj Zeman (MD0263)
11 Zeman ml. Jan (J0YA5)ANGELIS DESMOND (KJ0LDB, H)Stáj Zeman (MD0263)
12 Kašparová Tereza (J0RQI)BIM 1 (KJ0L5O, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
13 Kašparová Tereza (J0RQI)PASCAL 4 (KJ0YPT, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
14 Blehová Kareřina (J0UZX)TRAWEL RAY OF LIGHT (KJ0GXZ, V)Stáj Prima Horseland z.s. (MK0073)
15 Dlesková Kateřina (K0350)SHARIZA (KJ0HZI, K)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
16 Dlesková Kateřina (K0350)MACCHIATO 1 (KJ0YGB, V)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
17 Tomečková Nela (J0XBV)PRIMA NARNIA FROM ISLAND (KJ0KXS, K)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
18 Tomečková Nela (J0XBV)TRAWEL ROSA(CZE) (KJ0WE7, K)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
19 Tomečková Nela (J0XBV)BRILLIANT-TEREZA (KJ0H83, K)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
20 Váňová Natálie (J0YT1)SHARÁDA (KJ0TSF, K)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
21 Plátenková Pavlína (J0VO3)DOMASOV ROUZIE (KJ0XJT, K)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
22 Jochmanová Anežka (J0WE2)SHAPE 1 (KJ0WQ2, H)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
23 Jílková Barbora (J0RQT)SHIRLI (KJ0SWT, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
24 Lahodná ml. Jana (J0KRD)MIRABEL 4 (KJ0TS0, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
25 Hanousková Natálie (J0SN1)DERCYK BLADE (KJ0JJF, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
26 Čurdová Nicol (J0YLE)SAM 19 (KJ0IVW, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
Skoky
08_ Skoková soutěž Pony – handicap „LP**” – s návazným rozeskakováním
Pony LP* 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

13
Skoky
Běžná
Pony
CSN
Májové skokové závody
Výsledky
16. 5. – 16. 5.
K / Pegas Děpoltovice
Pegas Děpoltovice

Pro větší detail klikněte!