Přihlásit se

Skoky
Májové skokové závody
Oficiální závody (CSN) / 200516K1
16.05.2020 - 16.05.2020
K / Pegas Děpoltovice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MK0001 - Pegas Děpoltovice
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
D0128
Marcela Šímová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0019
Roman Krejčík
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0381
Jaromíra Nachtigalová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D0129
Jan Šíma
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01A Skoková soutěž „ZM“ - limitovaný čas ,, A"
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
16.05.2020 9:00

12
Skoky
01B Skoková soutěž „ZM“ - limitovaný čas
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
16.05.2020 9:30

10
Skoky
02_ Skoková soutěž „Z“ – s návazným rozeskakováním
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
16.05.2020 10:30

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.05.2020 18:43:09
#JezdecKůňSubjekt
1Kollariková Helena (D0866)<0WQA>LA PHILIP (KJ0WQA, H)Pegas Děpoltovice (MK0001)
2Šímová Natalie (K0341)<0WW1>CELY 1 (KJ0WW1, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
3Rokůsková Tereza (J0XX2)<0XSM>EAGLE SPIRIT (KJ0XSM, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
4Hanousková Natálie (J0SN1)<0YLY>IT'S ALL (KJ0YLY, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
5Neguczová Adéla Barbora (J0SMT)<0X6I>LA COSTA 1 (KJ0X6I, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
6Modrová Michala (K0297)<0YHK>WARMIA (KJ0YHK, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
7Hrnková Alžběta (J0NW2)<0V5Y>GENESIS 14 (KJ0V5Y, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
8Čelovská Lada (D0597)<0MVV>MISS CHRISTO M (KJ0MVV, K)Jezdecká stáj Querida z.s. (MK0078)
9Bartoňová Aneta (J0YZ7)<0TOV>GERETT 1 (KJ0TOV, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
10Chocholoušová Pavla (D0085)<0YCC>LOPING (KJ0YCC, V)Jezdecký klub Třešňák (MK0052)
11Hlaváčková Klára (K0336)<0LA9>HOPE VAN'T KRUIS (KJ0LA9, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
12Šťovíčková Miroslava (D1266)<0YO2>TACALICO (KJ0YO2, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
13Rajchmanová Anna (J0WA5)<0KLY>NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
14Kumičíková Jana (D0060)<0TFB>GELL BERI (KJ0TFB, V)TJ statek Stráž n.O. (MK0013)
15Kašparová Tereza (J0RQI)<0FQ8>RYZÁČEK 1 (KJ0FQ8, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
16Bobková Pavla (J0UXT)<0XGT>ARIEL 5 (KJ0XGT, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
17Čurdová Kateřina (J0RHL)<0VMM>LA DE JANERA (KJ0VMM, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
18Michálková Tereza (K0299)<0VL6>LA ETNA (KJ0VL6, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
19Pochman Martin (E1505)<0LDD>DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
20Klusáková Dana (D0064)<0VDX>DENALI (KJ0VDX, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
21Šímová Rozálie (J0LO3)<05WK>AMANDA LEE (KJ05WK, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
22Rokůsková Tereza (J0XX2)<0EMB>IKASE (KJ0EMB, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
23Hanousková Natálie (J0SN1)<0WQB>LA ČIKO (KJ0WQB, H)Pegas Děpoltovice (MK0001)
24Čurdová Kateřina (J0RHL)<0CGS>PIALOTA (KJ0CGS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
Skoky
03_ Skoková soutěž „ZL“ – s návazným rozeskakováním
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
16.05.2020 12:00

9
Skoky
04_ Skoková soutěž „L**” – s návazným rozeskakováním
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
16.05.2020 13:00

12
Skoky
05_ Skoková soutěž „S*” – s návazným rozeskakováním
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
16.05.2020 14:15

9
Skoky
06_ Skoková soutěž Pony – handicap „ZP” – na limitovaný čas
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
16.05.2020 15:15

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.05.2020 18:43:09
#JezdecKůňSubjekt
1Tomečková Nela (J0XBV)<0WE7>TRAWEL ROSA(CZE) (KJ0WE7, K)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
2Blehová Kareřina (J0UZX)<0GXZ>TRAWEL RAY OF LIGHT (KJ0GXZ, V)Stáj Prima Horseland z.s. (MK0073)
3Lahodná Anna Nikola (J0SNB)<0XA4>DREAM STAR (KJ0XA4, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
4Čurdová Nicol (J0YLE)<0XNX>PRINC 30 (KJ0XNX, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
5Hanousková Natálie (J0SN1)<0JJF>DERCYK BLADE (KJ0JJF, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
6Lahodná ml. Jana (J0KRD)<0TS0>MIRABEL 4 (KJ0TS0, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
7Lahodná Anna Nikola (J0SNB)<0VM0>MORLYN (KJ0VM0, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
8Tomečková Nela (J0XBV)<0H83>BRILLIANT-TEREZA (KJ0H83, K)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
9Blehová Kareřina (J0UZX)<0SQF>PRIGO'S FRISBEE (KJ0SQF, H)Stáj Prima Horseland z.s. (MK0073)
10Kašparová Tereza (J0RQI)<0YPT>PASCAL 4 (KJ0YPT, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
11Váňová Natálie (J0YT1)<0TSF>SHARÁDA (KJ0TSF, K)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
12Jochmanová Anežka (J0WE2)<0WQ2>SHAPE 1 (KJ0WQ2, H)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
13Michálková Markéta (J0YB7)<0K0W>FRISCO (KJ0K0W, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
14Kemrová Veronika (K0345)<0VOP>BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
15Kemrová Viktorie (K0344)<0V0L>ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
16Kašparová Tereza (J0RQI)<0YQN>IMAGINE BOY (KJ0YQN, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
17Tomečková Nela (J0XBV)<0KXS>PRIMA NARNIA FROM ISLAND (KJ0KXS, K)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
Skoky
07_ Skoková soutěž Pony – handicap „ZLP” – na limitovaný čas
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
16.05.2020 16:45

27
Poslední aktualizace startovní listiny: 15.05.2020 17:33:06
#JezdecKůňSubjekt
1Tomečková Nela (J0XBV)<0WE7>TRAWEL ROSA(CZE) (KJ0WE7, K)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
2Čurdová Nicol (J0YLE)<0IVW>SAM 19 (KJ0IVW, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
3Blehová Kareřina (J0UZX)<0GXZ>TRAWEL RAY OF LIGHT (KJ0GXZ, V)Stáj Prima Horseland z.s. (MK0073)
4Lahodná Anna Nikola (J0SNB)<0XA4>DREAM STAR (KJ0XA4, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
5Lahodná ml. Jana (J0KRD)<0TI3>AMÁLKA 16 (KJ0TI3, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
6Tomečková Nela (J0XBV)<0KXS>PRIMA NARNIA FROM ISLAND (KJ0KXS, K)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
7Čurdová Nicol (J0YLE)<0XNX>PRINC 30 (KJ0XNX, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
8Hanousková Natálie (J0SN1)<0JJF>DERCYK BLADE (KJ0JJF, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
9Lahodná ml. Jana (J0KRD)<0TS0>MIRABEL 4 (KJ0TS0, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
10Jílková Barbora (J0RQT)<0SWT>SHIRLI (KJ0SWT, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
11Plátenková Pavlína (J0VO3)<0XJT>DOMASOV ROUZIE (KJ0XJT, K)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
12Dlesková Kateřina (K0350)<0YGB>MACCHIATO 1 (KJ0YGB, V)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
13Tomečková Nela (J0XBV)<0H83>BRILLIANT-TEREZA (KJ0H83, K)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
14Kašparová Tereza (J0RQI)<0YPT>PASCAL 4 (KJ0YPT, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
15Zeman ml. Jan (J0YA5)<0LDB>ANGELIS DESMOND (KJ0LDB, H)Stáj Zeman (MD0263)
16Jochmanová Anežka (J0WE2)<0WQ2>SHAPE 1 (KJ0WQ2, H)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
17Váňová Natálie (J0YT1)<0TSF>SHARÁDA (KJ0TSF, K)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
18Dlesková Kateřina (K0350)<0HZI>SHARIZA (KJ0HZI, K)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
19Krupičková Aneta (J0Q3Q)<0HKX>MISCHEL (KJ0HKX, H)Cesta ke koním o.s. Nejdek (MK0060)
20Kašparová Tereza (J0RQI)<0L5O>BIM 1 (KJ0L5O, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
21Lahodná ml. Jana (J0KRD)<0I9A>HILDA 1 (KJ0I9A, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
22Bezperátová Eliška (J0QH6)<0IHI>SHADOW 4 (KJ0IHI, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
23Michálková Markéta (J0YB7)<0K0W>FRISCO (KJ0K0W, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
24Kemrová Veronika (K0345)<0VOP>BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
25Kemrová Viktorie (K0344)<0V0L>ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
26Zeman ml. Jan (J0YA5)<0L5P>BAM 2 (KJ0L5P, V)Stáj Zeman (MD0263)
27Kašparová Tereza (J0RQI)<0YQN>IMAGINE BOY (KJ0YQN, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
Skoky
08_ Skoková soutěž Pony – handicap „LP**” – s návazným rozeskakováním
Pony LP** 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
16.05.2020 18:30

13
Skoky
09_ DĚTI A JUNIOŘI Z
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
16.05.2020

15
Skoky
10_ DĚTI A JUNIOŘI ZL
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
16.05.2020

6
Skoky
11_ DĚTI A JUNIOŘI L**
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
16.05.2020

7