Přihlásit se

Multi-disciplína
Hobby Kováry
Hobby závody (CHN-H) / 200627B4
27.06.2020 - 27.06.2020
B / Kováry
Dokončený
Drezura
03_ Drezurní úloha Z1/2020
Hobby Z1/2020 - ČJF / 1 rozhodčí (Hobby)

24/ 25
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Ješetová Anna (J0VOB)GIVENCHY (KJ0SUV, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
2 Čapková Anna Ester (J10T4)JANEK GLASSOR (KJ076Z, V)ArtDressage Stable, z.s. (MR0067)
3 Vagenknechtová Agáta (J0VHF)WETEM (KJ0VIP, V)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
4 Dvořáková Ludmila (J0ZLJ)NERO 12 (KJ0AA7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
5 Machalová Anna (J0XQ1)GIZELA 4 (KJ0XUH, K)JK Agira, z.s. (MB0353)
6 Machalová Veronika (J0XQ2)TIMON (KJ0FAF, V)JK Agira, z.s. (MB0353)
7 Lipinská Anna (J0XGJ)HICKORY (KJ0WU1, V)Jezdecká stáj Savara, z.s. (MB0313)
8 Hybešová Martina (B3599)MEGRET (KJ0STA, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
9 Lipinská Markéta (A2053)NOELEE (KJ0YPY, K)
10 Nedbalová Veronika (J0MJG)GALDÁNO (KJ0WRD, V)Jezdecká stáj Kamerun, z.s. (MB0362)
11 Nedbalová Veronika (J0MJG)PÍSNIČKA 1 (KJ0SEA, K)Jezdecká stáj Kamerun, z.s. (MB0362)
12 Stejskalová Jana (A0971)CONCORD 3 (KJ0LQ6, V)Sportovní klub Městské polici hl. m. Prahy (MA0190)
13 Novotná Valérie (J0YRK)MÁJA 6 (KJ0G3D, K)JK EQUINKA, z.s. (MB0470)
14 Kuchtová Lucie (J0W01)CARTAGENA (KJ0C8E, K)JK EQUINKA, z.s. (MB0470)
15 Kremlíková Anežka (J10Y1)SECRET'N SESI (KJ0PRJ, K)Jezdecké středisko DDM Praha (MA0179)
16 Hronová Simona (J0MUL)OLYMPIE 1 (KJ0H8G, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
17 Řeháková Rebeka (J0TGD)LIBERTY-T (KJ0LAN, K)Stáj Jan Studnička z.s. (MA0316)
18 Švarcová Sandra (J10LN)VIVANO (KJ0VED, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
19 Zavadilová Ema (J0VKU)POLLY 4 (KJ0JFA, K)JK Iros Praha (MA0031)
20 Zemanová Michaela (J0WBY)BRILLIANT AVATAR (KJ0K3A, V)TH Equiclub (MA0220)
21 Dernošek Agnes (J0XT5)CADBURY (KJ0XL7, V)TH Equiclub (MA0220)
22 Stieglerová Emma (J0YEA)CADBURY (KJ0XL7, V)TH Equiclub (MA0220)
23 Kojdjak Zuzana (J0QS2)PORTA 7 (KJ0CL6, K)JK SZeŠ Tábor (MC0023)
24 Žáková Štěpánka (A3068)AKIM 6 (KJ0BNV, V)
Skoky
05_ Skoková soutěž 60 cm
Hobby 60 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

20
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Graffová Clára (J10SM)CINDERELLA 233 (KJ0WHJ, K)Tereza Vaňhová (MB0412)
2 Dvořáková Ludmila (J0ZLJ)NERO 12 (KJ0AA7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
3 Machalová Anna (J0XQ1)GIZELA 4 (KJ0XUH, K)JK Agira, z.s. (MB0353)
4 Lipinská Markéta (A2053)HICKORY (KJ0WU1, V)
5 Ješetová Anna (J0VOB)ICE STAR (KJ0UE7, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
6 Zounarová Claudia (J0ZZX)DOLLOM LADY HARIET (KJ0MJJ, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
7 Nedbalová Veronika (J0MJG)PÍSNIČKA 1 (KJ0SEA, K)Jezdecká stáj Kamerun, z.s. (MB0362)
8 Trhlíková Klaudie (J0RJB)HAIDY 5 (KJ0T20, K)Stáj Loučky u Bobřího potoka (ME0223)
9 Zavadilová Ema (J0VKU)POLLY 4 (KJ0JFA, K)JK Iros Praha (MA0031)
10 Hrušková Markéta (B3466)JASMÍNA 15 (KJ0UHP, K)Fanklub Shagya (MC0189)
11 Vojtová Viktorie (J0VE4)FLOROSSO (KJ0YYS, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
12 Hlavsa Patrik (J0YIB)N.N. (KJ0MU4, K)TH Equiclub (MA0220)
13 Šišoláková Dorotka (J0W2Y)SCARLET 3 (KJ05WW, K)TH Equiclub (MA0220)
14 Klepšová Karolína (J0Z9E)NAOMI 96 (KJ0UAA, K)T.J.Sokol-Jízdárna Kladno (MB0051)
15 Gladišová Michaela (E1146)BONITA 7 (KJ0JY8, K)JK SZeŠ Tábor (MC0023)
16 Třesková Lucie (J0VJV)JEROME 1 (KJ0HR6, V)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
17 Hecklová Lucie (J10Z4)CARILLON (KJ0H7G, H)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
18 Žáková Štěpánka (A3068)AKIM 6 (KJ0BNV, V)
19 Němcová Zuzana (B1045)OTTO 1 (KJ0Y3L, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
20 Bostocková Daisy (J0VB6)MAJKA 1 (KJ0BWM, K)Stáj Svobodová,z.s. (MA0143)
Skoky
06_ Skoková soutěž dvoufázové skákání 70/80 cm
Hobby do 70 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas / A

22
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Trajboldová Jana (J0SVI)SALVADOR (KJ0YSO, V)JK Modletice, z.s. (MB0022)
2 Kramlová Barbora (J0WH8)PENÍZEK (KJ0OXZ, V)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
3 Graffová Clára (J10SM)CINDERELLA 233 (KJ0WHJ, K)Tereza Vaňhová (MB0412)
4 Vyskočil Martin (J0VUP)HJÄRTATS REVANSCH (KJ0SNB, V)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
5 Machalová Anna (J0XQ1)TIMON (KJ0FAF, V)JK Agira, z.s. (MB0353)
6 Zounarová Claudia (J0ZZX)DOLLOM LADY HARIET (KJ0MJJ, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
7 Trhlíková Klaudie (J0RJB)HAIDY 5 (KJ0T20, K)Stáj Loučky u Bobřího potoka (ME0223)
8 Hrušková Markéta (B3466)JASMÍNA 15 (KJ0UHP, K)Fanklub Shagya (MC0189)
9 Klepšová Karolína (J0Z9E)NAOMI 96 (KJ0UAA, K)T.J.Sokol-Jízdárna Kladno (MB0051)
10 Vojcická Vaness (J0W9O)PIRELA (KJ0URY, K)
11 Gladišová Michaela (E1146)BONITA 7 (KJ0JY8, K)JK SZeŠ Tábor (MC0023)
12 Třesková Lucie (J0VJV)JEROME 1 (KJ0HR6, V)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
13 Šimánková Dominika (J0PEY)MORNING MIRACLE (KJ0XE7, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
14 Jetmarová Lucie (B3440)QUEEN ELIZABETH (KJ0DFB, K)JK VÚŽV Uhříněves (MA0028)
15 Laštovička Martin (A2039)JELLY BEAM (KJ0YPP, V)HIPOSPOL, z.s. (MA0240)
16 Hecklová Lucie (J10Z4)CARILLON (KJ0H7G, H)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
17 Juricová Kristýna (A1750)CINCINNATI 2 (KJ0UZ2, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
18 Brodová Jaroslava (J0HYL)PART 2 (KJ0UK3, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
19 Němcová Zuzana (B1045)OTTO 1 (KJ0Y3L, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
20 Malinovská Nicoleta (J10ZE)MONTY 40 (KJ0Z09, V)Czech Riding Club z.s. (MA0260)
21 Whitehead Victoria (J0K4L)DRAMA 3 (KJ0V81, K)JK Agira, z.s. (MB0353)
22 Cahová Alexandra (J10ZS)CONPARA (KJ0K46, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
Skoky
07_ Skoková soutěž dvoufázové skákání 80/90 cm
Hobby do 80 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas / A

20
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Trajboldová Jana (J0SVI)SALVADOR (KJ0YSO, V)JK Modletice, z.s. (MB0022)
2 Kramlová Barbora (J0WH8)PENÍZEK (KJ0OXZ, V)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
3 Vyskočil Martin (J0VUP)HJÄRTATS REVANSCH (KJ0SNB, V)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
4 Vyskočilová Aneta (J0EH3)BLACK BERRY 2 (KJ0SEN, V)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
5 Krňanská Alžběta (J0QPT)FORESTER 2 (KJ0GHX, V)JK Modletice, z.s. (MB0022)
6 Machalová Veronika (J0XQ2)TIMON (KJ0FAF, V)JK Agira, z.s. (MB0353)
7 Křivková Michaela (H0561)OK BARCLY (KJ0Y8D, V)JK Cento Bruzovice (MH0017)
8 Hakenová Markéta (A1563)ELEMENT 1 (KJ0JUG, V)JK Modletice, z.s. (MB0022)
9 Vojcická Vaness (J0W9O)PIRELA (KJ0URY, K)
10 Markl Jiří (J0WI4)ITANUS (KJ0SEO, V)JK Iluze Makotřasy (MA0090)
11 Kopová Aneta (J0ZOM)FIOLKA (KJ0HYZ, K)Stáj Preláta (MA0014)
12 Šimánková Dominika (J0PEY)MORNING MIRACLE (KJ0XE7, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
13 Jetmarová Lucie (B3440)QUEEN ELIZABETH (KJ0DFB, K)JK VÚŽV Uhříněves (MA0028)
14 Fialová Jana (J0XXP)TRIBIANI (KJ0I4Y, V)HIPOSPOL, z.s. (MA0240)
15 Honigová Lenka (B3342)GAMUTA (KJ0XUI, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
16 Mošovská Františka (B3477)LEKOR (KJ0GD6, V)Jezdecký klub MERCI (MB0395)
17 Juricová Kristýna (A1750)CINCINNATI 2 (KJ0UZ2, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
18 Michálková Renata (B0401)LUCCIA Z HÁJŮ (KJ0WW0, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
19 Brodová Jaroslava (J0HYL)PART 2 (KJ0UK3, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
20 Cahová Alexandra (J10ZS)CONPARA (KJ0K46, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
Skoky
Hobby
Drezura
Hobby
CHN-H
Hobby Kováry
Dokončený
27. 6. – 27. 6.
B / Kováry
Statek Kováry

Pro větší detail klikněte!