Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR HOBBY - Židovice - seriál PARAGAN JUMP TOUR
Paragan Jump Tour Hobby (CSN-PJTH) / 200712E2
12.07.2020 - 12.07.2020
E / Židovice u Libčevse
Výsledky
Skoky
01_ Ukázková jízda zručnosti s vodičem/bez vodiče
Hobby Neurčeno Ukázka mimo PJS ČJF / A

2
Skoky
02_ Ukázková jízda zručnosti s křížky s vodičem i bez vodiče
Hobby Křížky 40 cm Ukázka mimo PJS ČJF / A

2
Skoky
04_ Soutěž dvoufázové skákání 60/60 cm - HOBBY - cena Happy Horses
Hobby do 60 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas / A

30
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Splavcová Ema (J101N)SENDY 20 (KJ0Y3S, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
2 Splavcová Ema (J101N)SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
3 Duláková Kristina (A2051)CARISTA CRIST (KJ0WGE, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
4 Kukaňová Anna (J0UL2)SAROYAN 2 (KJ0YV8, V)Spolek Stáje U Lucky (ME0197)
5 Bezdíčková Natálie (J0PT6)FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
6 Adamec Vojtěch (J0XG5)KRISTAL (KJ0C3E, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
7 Vrhelová Barbora (J0UX7)VEYRON-ŠK (KJ0S9H, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
8 Vrhelová Karolína (J0UX8)LIMONA 1 (KJ0VM5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
9 Zubová Anastasiya (J0VAU)HOBGOBLIN ROCKBOY (KJ0HKK, V)ArtDressage Stable, z.s. (MR0067)
10 Kemrová Viktorie (K0344)ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
11 Kemrová Veronika (K0345)BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
12 Marková Sára Magdalena (J105D)FIA GO (KJ0YY4, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
13 Bostocková Daisy (J0VB6)MAJKA 1 (KJ0BWM, K)Stáj Svobodová,z.s. (MA0143)
14 Nedbalová Veronika (J0MJG)ARAGORN(CZE) (KJ0TBL, V)Jezdecká stáj Kamerun, z.s. (MB0362)
15 Ondrejková Adéla (J0YMY)PÍSNIČKA 1 (KJ0SEA, K)Jezdecká stáj Kamerun, z.s. (MB0362)
16 Rajchmanová Anna (J0WA5)NEFRITTY FIRSTEN (KJ0XF6, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
17 Rajchmanová Andrea (J0WA6)SAMURAJ 2 (KJ0XEP, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
18 Leová Nina (J0UTW)SONET 10 (KJ0KY7, V)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
19 Mikloszyová Simona (E1708)FERON 3 (KJ0YAX, H)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
20 Zemanová Ella (J105E)ANEŽKA 2 (KJ0TG7, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
21 Šemberová Lucie (J10UT)VERDI 6 (KJ0GMN, V)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
22 Bobysudová Eva (J10U9)MONTANA 11 (KJ0U8D, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
23 Linhartová Eliška (J0VIJ)VENUS 3 (KJ0BE2, V)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
24 Štráchalová Viktorie (E2039)COMTE 3 (KJ0VO4, K)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
25 Lapková Eliška (J0Y08)TIAMO (KJ0VD1, K)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
26 Antropiusová Anita (J0VWO)JOHAN 13 (KJ0XHN, H)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
27 Vávrová Tereza (J0Y0J)DEJAVU (KJ0KEW, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
28 Pospíšil Ondřej (J0SUP)DENISA 8 (KJ0WDR, K)Stáj Židovice (ME0147)
29 Grešíková Zuzana (J0SU0)GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Stáj Židovice (ME0147)
30 Němcová Zuzana (B1045)OTTO 1 (KJ0Y3L, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
Skoky
05_ Soutěž dvoufázové skákání 70/70 cm - HOBBY - cena Vetoflex
Hobby do 70 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas / A

28
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Nejeschlebová Sára (E1860)ALPINHORSE GREAT GINGER (KJ0IZY, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
2 Splavcová Ema (J101N)SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
3 Mašková Amálie (B3306)RAECHEL SPARROW (KJ0HYN, K)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
4 Liscová Vendula (J0WN0)BELLA CANTURA V (KJ0L6V, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
5 Mejstříková Marcela (J0NLZ)TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
6 Věšínová Michaela (J0ZXD)DÁLKA 1 (KJ0DR8, K)Andrea Chlapcová (ME0280)
7 Bezdíčková Natálie (J0PT6)FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
8 Vrhelová Barbora (J0UX7)VEYRON-ŠK (KJ0S9H, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
9 Vrhelová Karolína (J0UX8)LIMONA 1 (KJ0VM5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
10 Chvátalová Patricie (J0UXD)ALCAS (KJ0D22, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
11 Veselá Martina (J0W4R)BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
12 Zubová Anastasiya (J0VAU)HOBGOBLIN ROCKBOY (KJ0HKK, V)ArtDressage Stable, z.s. (MR0067)
13 Kemrová Viktorie (K0344)ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
14 Kemrová Veronika (K0345)BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
15 Marková Sára Magdalena (J105D)FIA GO (KJ0YY4, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
16 Bostocková Daisy (J0VB6)MAJKA 1 (KJ0BWM, K)Stáj Svobodová,z.s. (MA0143)
17 Rusková Viktorie (J0NDN)SANDRO-T (KJ0CXO, V)Jezdecký spolek Bystřany (ME0154)
18 Rajchmanová Andrea (J0WA6)SAMURAJ 2 (KJ0XEP, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
19 Mikloszyová Simona (E1708)FERON 3 (KJ0YAX, H)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
20 Vraná Eliška (J10QD)CAMINA LIBERTÉ (KJ0STT, K)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
21 Burkhardtová Mia (J110G)MR LANDO (KJ0STU, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
22 Antropiusová Anita (J0VWO)JOHAN 13 (KJ0XHN, H)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
23 Zemanová Kateřina (E0272)FRONESIS (KJ0GLR, K)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
24 Pelantová Natálie (B3819)LAGADIR (KJ0I2E, K)JS Fiala, z.s. (MB0012)
25 Wachtelová Keteřina (J1102)DASTY 6 (KJ0SK1, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
26 Pospíšil Ondřej (J0SUP)DENISA 8 (KJ0WDR, K)Stáj Židovice (ME0147)
27 Grešíková Zuzana (J0SU0)GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Stáj Židovice (ME0147)
28 Němcová Zuzana (B1045)OTTO 1 (KJ0Y3L, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
Skoky
06_ Soutěž dvoufázové skákání 80/80 cm - HOBBY - cena Man Mat
Hobby do 80 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas / A

18
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Nejeschlebová Sára (E1860)ALPINHORSE GREAT GINGER (KJ0IZY, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
2 Pokorná Nikola (J0WBC)DIN LAURO (KJ0VH0, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
3 Mašková Amálie (B3306)RAECHEL SPARROW (KJ0HYN, K)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
4 Liscová Vendula (J0WN0)BELLA CANTURA V (KJ0L6V, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
5 Slavatová Miluše (J0PHE)ALEX 15 (KJ0X08, H)Ranč Červená skála - Baťcha (MB0514)
6 Mejstříková Marcela (J0NLZ)TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
7 Věšínová Michaela (J0ZXD)DÁLKA 1 (KJ0DR8, K)Andrea Chlapcová (ME0280)
8 Chvátalová Patricie (J0UXD)ALCAS (KJ0D22, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
9 Veselá Martina (J0W4R)BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
10 Rusková Viktorie (J0NDN)SANDRO-T (KJ0CXO, V)Jezdecký spolek Bystřany (ME0154)
11 Rajchmanová Anna (J0WA5)GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
12 Červinková Zuzana (J0P75)WIKTOR (KJ0LYN, V)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
13 Jíchová Eliška (J0LFJ)LESSY (KJ0GER, K)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
14 Hofmanová Lenka (J0UP3)GOLIÁŠ 4 (KJ0F6T, V)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
15 Vraná Eliška (J10QD)CAMINA LIBERTÉ (KJ0STT, K)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
16 Burkhardtová Mia (J110G)MR LANDO (KJ0STU, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
17 Pelantová Natálie (B3819)LAGADIR (KJ0I2E, K)JS Fiala, z.s. (MB0012)
18 Wachtelová Keteřina (J1102)DASTY 6 (KJ0SK1, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
Skoky
07_ Soutěž dvoufázové skákání 90/100 cm - HOBBY - cena Hoveler
Hobby do 100 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas / A

2
Skoky
Hobby
CSN-PJTH
PARAGAN JUMP TOUR HOBBY - Židovice - seriál PARAGAN JUMP TOUR
Výsledky
12. 7. – 12. 7.
E / Židovice u Libčevse
Stáj Židovice

Pro větší detail klikněte!